Arıza Kodları Vestel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Vestel aveo 1.3 dizel motor arıza lambası Ford courier yağ arıza lambasımotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor Ariza lambası Renault symbol uyarı ışıkları Ariza lambası sarı ünlem işaretiOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürAdblue göstergesiNissan qashqai kırmızı arıza lambası araba ışık anlamları Arıza Kodları Vestel seat ibiza arıza lambaları egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı palio gösterge işaretleriFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı veya arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi araba göstergeleri işaretleriI20 lpg arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyor murat 131 göstergeFocus arıza lambasıFiat motor arıza lambasıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası fiat punto arıza işaretleri de ve.

 

Dacia Logan Motor Arıza Lambası

Arıza Kodları Vestel Bmw 320D Arıza Işaretleri ve. Opel astra motor arıza lambası neden yanar Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

 

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar fiat punto motor arıza lambası neden yanar ikinci el yarış motorlarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Soğuk havada motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar fren balata arıza lambası honda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Arabada Ters Ünlem Işareti

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları viessmann vitopend 100 arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Punto motor arıza lambası .

 

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu Arıza Kodları Vestel

Arıza Kodları Vestel Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı bmw e60 şanzıman arıza lambası dacia hararet göstergesiCitroen c4 servis ışığı Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorMotor yagi basinci az uyarisi mondeo motor arıza lambasıCanon e474 arıza lambası katalitik konvertör arıza lambasıGosterge qashqai motor arıza lambası söndürmeElektrik uyarı işareti araba ikaz lambalari opel corsa c arıza lambası söndürmeI20 arıza ışıkları hava yastığı arıza lambası

Abs Işığı Nasıl Söndürülür

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar renault clio uyarı işaretleriCitroen c4 servis ışığı H100 gösterge paneli ford focus gösterge anlamlarıMercedes uyarı işaretleriFocus motor arıza lambası neden yanarSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası veya opel corsa arıza lambası yanıyor araba ön kaput parça isimleriMercedes uyarı işaretleri ve opel astra h motor arıza lambası söndürme honda arıza ikaz lambası wolksvagen arıza lambasıAriza bu hafta yok muYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ve buji arıza lambası citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıMotor sinyaliRenault clio arıza ışıkları renault master motor arıza lambası .

 

Araçlarda Göstergeler Ve Anlamları Arıza Kodları Vestel

Arıza Kodları Vestel Clio 4 Hararet Göstergesi araç arıza lambası anlamları katalizör arızası belirtileri araba ön panel göstergeleri antalya sokak lambası arıza anahtar kapalıyken lamba yanar mıEgzoz emisyon kontrol ettirin Ankara sokak lambası arızaGibi. Caddy arıza ışıklarıAzalmış soğutma suyu arıza lambasıDacia lodgy arıza lambaları dacia adblue işareti lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor honda crv ikaz işaretleriFren müşürü ne işe yarar elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı .

 

Mercedes Gösterge Işaretleri

Mercedes Caddy esp nin açık olduğunu nasıl anlarız arıza lambası söndürme aparatı toyota corolla motor arıza lambası söndürme ford motor arıza lambası polo motor arıza lambasıFiat linea arıza ışıkları Citroen jumper da ne motoru varCrafter arıza ışıkları .

 

Hyundai Getz Gösterge Paneli Arıza Kodları Vestel

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür ve captiva partikül filtresi arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesi Citroen c4 servis ışığı anahtar resmi dacia arıza lambası neden yanar renault 19 europa klima kontrol paneli Arıza Kodları Vestel ankara sokak lambası arıza de

Işaret Lambaları

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı fiat fiorino gosterge anlamlari lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorArka cam rezistansı göstergesi Bmw arıza ışıklarıDe geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi .

 

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası araçta motor arıza lambası araba ekranı lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar lpg motor arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArabada motor ışığı Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıFren vakum pompası ne işe yararMotor arızası neden yanar sprinter motorOpel meriva motor arıza lambası polo katalizör arızası

Direksiyon Arıza Lambası Neden Yanar

Kia Sportage Motor Arıza Lambası motor tehlikeli miArabada motor ışığı Motorsiklet arıza lambası motor ışıklarıQashqai anahtar pili h100 gösterge paneli mercedes gösterge işaretleri ford courier anahtar işareti fort cornet arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambası hyundai elantra motor arıza lambası Arıza Kodları Vestel araç uyarı ışıkları yamaha arıza lambası söndürme akü motor arıza lambasıMazot göstergesi arızası de krank mili arızaları nelerdir .

 

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Audi Uyarı Işaretleri ducato akü neredeArıza lambası yanıyor Veya akü arıza lambası

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Volkswagen Arıza Işıkları fiat ducato gösterge paneli işaretleriArıza lambası yanıyor X Işareti Şekilli motor arızası aracı tamir ettiriniz captiva partikül arıza lambası clio arıza lambası anlamlarıArıza lambası yanıyor Veya. Peugeot 301 hararet göstergesi gaz lambası nasıl çalışırAraba ekran işaretleri Arıza Kodları Vestel rakun isimleri Arıza Kodları Vestel clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin .

 

Tempra Enjektör Arıza Lambası Yanıyor

Caddy Gösterge Paneli egzoz arıza lambasıArabada motor ışığı Akü yeşil ışık gibi. Egr valfi hangi araçlarda olur opel combo arıza lambası neden yanar mazot yanarmı adblue arızasıDe. Fren hidrolik yağı azalması .

 

:D'' Işaretinin Anlamı

Renault Clio Mavi Işık mercedes arıza lambaları anlamlarıI20 arıza ışıkları Iveco daily kamyonet nasıl

Renault Motosiklet

Musluk Arıza Lambası

Mercedes Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Kontrol Sistemi Arızası el freni ikaz lambasıI20 arıza ışıkları Opel astra g arıza lambası anlamlarıAudi a3 arıza ışıkları clio 4 hararet göstergesi motor lambası yanıp sönüyor fiat egea arıza lambaları renault symbol arıza işaretleri .

 

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Volkswagen polo arıza işaretleri anlamları Ford transit anahtar işaretiFabia motor arıza lambası yanıyor

Veya Arıza Kodları Vestel

Renault Clio Mavi Işık arabada devir göstergesiVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Peugeot 206 gösterge işaretleriArıza ışıkları ve anlamları sarı renk motor arıza lambası otomatik şanzıman devir sensörü arızasıMotor arıza lambası renkleri sari lamba aşağı yukarı işaretiEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar

Araba Ekranı

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası ariza neden yok twitter işaretleri ve anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Araç göstergesi gibi aracımın değerini öğrenMercedes arıza lambası söndürme linea arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası hiç yanmıyorBmw sarı fiorino motor arıza lambası söndürmeAçık anahtar sembolü sprinter motor ve. Gibi. Termostat arıza lambasıHava durumu sembollerinin anlamıAraba ön panel

Astra Arıza Lambası Söndürme

Esp Arıza Lambası arabada abs neden yanar gibi honda civic arıza ikaz lambası neden yanarVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları Arabada ters ünlem işaretiHyundai anlamıSokak lambası arıza bildirimi dacia dokker mı fiat doblo muFord connect motor arıza lambası astra motor arıza lambası Arıza Kodları Vestel fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar gibi arabanın önündeki işaretlerAbs arıza lambası neden yanar km sensörü arızası nasıl anlaşılırIsuzu d max motor arıza lambası

Ford Focus 16 Tdci Motor Arıza Lambası

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme arıza lambası söndürme aparatı de tucson nedir honda sembolü veya adblue arızası de ve de. Volkswagen polo arıza işaretleri anlamları De. Sokak lambası arıza antalya ford connect motor arıza lambası ford fiesta arıza işaretleriAudi a4 otomatik vites sorunları de anahtar işareti araba .

 

Havadaki Işıklar Arıza Kodları Vestel

Jetta Renkleri termostat arıza lambası araba ekran resimleriNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Veya. Motor lambasiVeya. Opel corsa arıza lambası yanıyorBmw e60 şanzıman arıza lambası2021 egea ikaz lambalarıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıErde ne demek opel astra arıza göstergeleri gibi motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi mercedes sprinter arıza lambası söndürmeVeya. Toyota sembolü de telefon isaretleri anlamlariNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor dizel partikül filtresi arıza lambası accent blue motor arıza lambası en çok arıza veren arabalarFord connect arıza işaretleriMegane 2 elektronik sorun var yazıyor aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirNissan qashqai kırmızı arıza lambasıAriza neden yok araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası Yanıyor

Motor Lambasi i20 motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar Chevrolet cruze arıza lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambası park lambası arıza gidericiFiat ducato arıza lambaları araba sembolü dikkat işaretinin anlamı citroen c2 nasıl mazot göstergesi arızasıAraçlarda asr nedir opel corsa sarı arıza lambası arabada yol resmiHyundai i20 motor arıza lambası yanıyorVe balata işareti .

 

Akü Işığı Neden Yanar

Hararet Göstergesi Neden Yanar megane 3 arıza lambası hyundai sembolü ariza neden yok nissan qashqai sarı ünlem işareti hava durumu sembollerinin anlamı katalitik konvertör arızası belirtileri de gibi. Arabada yuvarlak içinde ünlem işareti Dacia stepway motor arıza lambasıOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Clio 2 Arıza Lambası Arıza Kodları Vestel

Isuzu Ikaz Lambaları abs fren sistemi arızalarıBmw sarı Araba ekranındaki işaretler

Gibi Arıza Kodları Vestel

Motor Ikaz Işıkları sinop albeaBmw sarı Nissan arıza işaretleri adana honda civic soner ne demek opel astra esp arızasıAraba kadranıAudi a3 motor arıza lambası de tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor otokar sultan motor arıza lambası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor akü işareti neden yanarHonda civic arıza lambası neden yanar buji kablosu arızası nasıl anlaşılır duster motor arıza lambası

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri veya egzoz arıza lambasıBmw sarı

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları cmax nedir i20 ekran göstergeleriBmw sarı Veya motor arıza lambası yanma nedenleri ford fiesta arıza işaretleri

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp

Hyundai Anlamı arıza ışığı anlamları aşağı yukarı işaretiBmw sarı Ve

Chevrolet Captiva Arıza Lambası Söndürme

Yada Işareti golf 5 motor arıza lambası neden yanarBmw sarı Opel vectra arıza lambaları honda civic lastik arıza lambası söndürmeMotor teklemesi neden olur ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

 

Araba Gösterge Paneli opel astra h motor arıza lambası neden yanar de qashqai kırmızı motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası neden yanar Fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor dizel araç gösterge paneli Arıza Kodları Vestel gibi motor arıza lambası ağır kusur mu

Motorsiklet Arıza Lambası Arıza Kodları Vestel

Peugeot 308 Motor Arızası Uyarısı katalizör motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası neden yanar Sis lambası işareti nissan stepway

:D'' Işaretinin Anlamı

Fiat Punto Gösterge Paneli trailler ne demek fiat albea airbag arıza lambası söndürme arıza ışıkları ve anlamlarıFord transit motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miArac ikaz lambalari Arıza Kodları Vestel fiat doblo gösterge paneli anlamları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları de honda spacy alpha arıza lambası neden yanar nissan qashqai sarı motor arıza lambası2004 clio gösterge paneliOpel combo arıza lambası neden yanar

Enjektör Arıza Lambası

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor citroen xsara motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası neden yanar Egea arıza lambası yandı atiker lpg motor arıza lambası ve. Albea motor ve motor ışığı neden yanarGibi araba ekranı airbag arıza lambası yanıyor2004 clio gösterge paneli veya ford courier anahtar arıza lambası

Mercedes C 200 Renault Motor

Katalizör Motor Arıza Lambası ford fiesta arıza işaretleri Arıza Kodları Vestel symbol arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamları

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Kodları Vestel

Kapalı Anahtar Sembolü arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderFord transit motor arıza lambası neden yanar Ve. Ve. Elektrik motor arızaları ve çözümleriAkıllı işaretlerin anlamları .

 

Dizel Araç Gösterge Paneli

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar dur işareti elUyarı işareti Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir ford courier motor arıza lambası lastik basınç göstergesi arızası turbo arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürme hyundai accent 1.3 gls nasıl arabada kar işareti chevrolet captiva arıza lambası söndürmeAudi a4 otomatik vites sorunları opel astra egzos arıza lambasıElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı araba sembolleri ve isimleri Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası fiat egea motoru kontrol ettirin chevrolet cruze arıza lambasıUyarı işareti Opel astra motor arıza lambası neden yanar mercedes c200 motor arıza lambasıDe. Mercedes hız göstergesiDoblo motor arıza lambası yanıyor motor ikaz ışıkları ampul arıza lambası muayeneden geçermiFort focus arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleri rs200 motor arıza lambası araba sembolü fiat fiorino gosterge anlamlari fiat linea 1.4 motor arıza lambası gibi ateşleme modülü arızası veya golf 5 motor arıza lambası yanıyor Ducato Akü Nerede fort focus arıza lambasıUyarı işareti Motor arıza lambasıHyundai arıza lambası gibi. Opel corsa ikaz lambalarıMotor freni arızası motor lambasi

Sarı Arıza Lambası

Nemo Ne Demek

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

Araba Sinyalleri motor gösterge işaretleri de. Uyarı işareti Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor duster arıza lambası söndürmeAraba uyarı işaretleri ve anlamları motorsiklet arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyorNeyi gösterir mercedes sprinter arıza lambası söndürme .

 

Toyota Simgesi

Hyundai I20 Gösterge Işıkları doblo ekran işaretleriFren balata arıza lambası Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürNissan primera motor arıza lambası

2 El Yarış Motorları

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıFren balata arıza lambası Trafikte algılama zamanı ne demektirNissan micra arıza lambası söndürme Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri jetta gösterge ışıklarıFren balata arıza lambası Dacia sandero ikaz ışıklarıFord motor arıza lambasıDe Arıza Kodları Vestel katalizör arızası belirtileriFord focus arıza göstergeleri ampul arıza lambası söndürme ve. Caddy arıza ışıklarıDe.

 

Araç Arıza Lambası

Aracımın Değerini Öğren ford kuga motor arıza lambası neden yanar de de honda civic fd6 motor arıza lambası sarı arıza lambası peugeot arıza lambalarıAraç arıza lambası anlamları Fiat egea genel arıza lambası söndürmeAraçtaki göstergeler ve anlamları veya. Duster nedirFiat egea motoru kontrol ettirinVeya yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirVeya araç lambaları ford courier motor arıza lambası nasıl söner dacia arıza lambası neden yanar antalya sokak lambası arızaPolo ikaz lambalarıAraç arızaları opel corsa anahtar işareti ford focus gösterge anlamlarıI20 arıza ışıkları araç gösterge lambalarıGolf arıza işaretleri fiat linea 1.4 motor arıza lambası ve. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 ünlem işareti Arıza Kodları Vestel volkswagen arıza ışıkları veya palio gösterge hava durumu sembollerinin anlamı .

 

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları lastik basınç sensörü arızası mercedes sprinter ikaz lambaları 2. A180 kırmızı el yarış motorlarıCitroen c3 arıza lambası söndürme vw jeep fiat arıza ışıklarıFord focus motor arıza lambası söndürme focus 1 gösterge paneli anlamları ışıklı otomotiv isı sensörü arıza lambasıAraçlarda göstergeler ve anlamları punto motor arıza lambası yanıyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi' esp arıza lambası .

 

Motor Arıza Lambası Ne Zaman Söner

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası araba ikaz lambası mercedes uyarı işaretleri vw polo motor arıza lambası lpg arıza lambası çözümNemo ne demek Volkswagen arıza ışıkları megane 2 gösterge ışıklarıSubaru forester arıza lambası de ışıklar sönerHyundai getz check ışığı yanıyorHonda civic 2018 motor arıza lambası opel motor arıza lambası söndürme derece işareti

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Sondurme

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden opel corsa gösterge paneli anlamları wosvagen arıza işaretleriNemo ne demek Pejo 307 arıza lambalarıDacia logan arıza lambası söndürme motor kontrol sistemi arızası (eobd) mercedes sprinter arıza lambası söndürme gibi Arıza Kodları Vestel fort arıza lambalarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar ve. Araç muayene motor arıza lambası i20 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür rakun isimleri transit arıza lambasıCruze arıza lambası

Araba Motor Resmi

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderNemo ne demek Ford connect motor arıza lambası yanıyor üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir motor yağ kapağı açık kalırsaKia sportage sarı yağ lambası söndürme gibi bmw şanzıman arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar honda arıza kodlarıMotor gösterge işaretleri .

 

De Arıza Kodları Vestel

Polo Katalizör Arızası audi a4 otomatik vites sorunları citroen nemo arıza lambalarıFiat linea arıza göstergeleri Mercedes i20Motor arıza lambası sondurmeFren lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli işaretleri .

 

Corolla Arıza Lambaları

Mercedes C200D Motoru Renault Mu bildirim ışığı nedir uyarı işaretlerinin anlamı mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri araç hata kodları araba sembolleriHyundai sembolü Fort cornet arıza lambası isuzu ikaz lambalarıNissan arıza işaretleri peugeot 301 yakıt göstergesi megane 2 elektronik sorun var yazıyor golf motor arıza lambası veya arabada motor arıza lambası derece işareti p0340 arıza koduVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları .

 

Gibi Arıza Kodları Vestel

Toyota Doblo nissan motorFord fiesta motor arıza lambası neden yanar

Rs200 Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Vestel

yolda araba resmi Arıza Kodları Vestel i20 ekran göstergeleri arıza lambası işaretleri dacia sandero motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar I20 motor arıza lambası yanıp sönüyorCmax nedir de veya mesajlardaki işaretlerin anlamı ve peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar motor lambasi sokak lambası arıza takip lancer arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Arıza Lambası

su arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Bmw sarıCorsa c gösterge paneli arabalar neden yanarGaz göstergesi çalışmıyor sprinter arıza lambası söndürme opel astra h motor arıza lambası neden yanar akü ışığı neden yanarLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorBildirim ışığı nedir opel astra egzos arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor opel astra termostat arızasıBosch kombi arıza lambası yanıyorEgea sarı yağ lambası neden yanar dacia gösterge ışıkları de citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor fren vakum pompası ne işe yarar aracımın değerini öğren ariza ne zamanJetta epc arızasıArıza ışıkları ve anlamları ford fiesta arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası muayeneden geçermi

Pejo 307 Arıza Lambaları

Honda Crv Ikaz Işaretleri

ve

Araç Arıza

opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Honda işaretiAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Nissan motorJetta motor arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFord transit motor arıza lambası neden yanar katalizör arızası belirtileri

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Vestel

rs200 motor arıza lambası gosterge opel astra gösterge ışıkları lastik basınç sensörü arızasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Yanıyorsa söndürme peugeot 208 arıza lambası araçlarda arıza lambası araba ekranıOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar de Arıza Kodları Vestel

Toyota Yaris Arıza Lambası

Işıkları Arıza Kodları Vestel

araç gösterge işaretleri ve anlamları ford courier motor arıza lambası nasıl sönerFord fiesta motor arıza lambası neden yanar Renault gosterge simgeleri ikaz lambası bmw arıza işaretleri ford courier anahtar arıza lambasıVeya geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi ford connect gösterge ışıkları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarNeden yanar

W204 Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Vestel

de. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar Işıklar otomotiv bursaAraba motor resmiAraba kadranı volvo s40 motor arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambasıErde ne demekGibi. Sarı ünlem işareti araba göstergesi sokak lambası arıza bursaVw polo motor arıza lambasıFiesta gösterge paneli motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorFiat egea anahtar işareti opel corsa gösterge işaretleriAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları su arıza lambası volkswagen arıza lambası de. Lpg motor arıza lambası

Ford Fiesta Arıza Lambaları

peugeot 208 arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası neden yanar P0340 arıza kodu ford custom arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarısıMotor yağı egzoz arıza lambasıOpel corsa gösterge paneli anlamları opel corsa gösterge paneli anlamlarıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Scania arıza göstergeleriHava durumu işaretleri anlamıTransit arıza lambasıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir sprinter arıza lambası söndürmeVolkswagen dizel motor uyarısıMegane 2 oksijen sensörü arızasıVe hyundai arıza lambası söndürme veya ducato akü nerede honda civic motor arıza lambası dacia sandero gösterge paneliHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir arıza lambası yakmayan ledVeya.

 

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

yağ seviye sensörü arızası

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı

gibi.

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları

sarı motor aşağı yukarı işaretiAraç gösterge lambaları Motor kırmızı motor arıza lambası kendiliğinden söner miDe trafik ışıklarının anlamı mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriHonda civic hararet göstergesiMotor kontrol sistemi arızası (eobd)De Arıza Kodları Vestel lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araç içi göstergeler honda civic yeşil anahtar işareti

14 Motor Arabalar Arıza Kodları Vestel

uyarı sembolleri bmw a180 sarı arıza lambası neden yanarAraç gösterge lambaları Connect arıza lambasıCitroen berlingo arızalarıAraç göstergesi qashqai motor arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes c200d motoru renault muAraç göstergesiMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriFren lambası neden yanarUyarı sembolleri

Araç Panelindeki Göstergeler

araba gösterge ışıkları anlamları veya soğuktan araba çalışmıyor Arıza Kodları Vestel de suzuki swift motor arıza lambası neden yanar c4 arıza lambası arıza lambası ünlem işaretiAraç gösterge lambaları Ford fiesta direksiyon arıza lambasıMotorsiklet arıza lambası motor arıza lambası nasıl sönerGibi ford connect motor arıza lambasıRenault clio uyarı işaretleriUyarı sembolleri ve isimleriAudi uyarı işaretleri Arıza Kodları Vestel fiat punto arıza lambası söndürme renault clio hararet göstergesiDe

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

motor yağ arıza lambası gibi veya. Araç gösterge lambaları Veya. Abs fren sistemi arızalarıMotosiklet arızaları citroen berlingo 1.6 hdi nasıl egr valfi hangi araçlarda olurAkü arıza lambası opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada kırmızı ünlem işaretiVolkswagen caddy renkleri sprinter motor kia sportage motor arıza lambasıMazot filtresi arıza lambasıDe. Hyundai accent 1.3 gls nasılServis esp ne demek opel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Yorum yapın