Arıza Göstergeleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Göstergeleri Ve Anlamları ducato yağ lambası söndürme Kırmızı yağ lambası neden yanar Ariza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme Ariza lambası geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miarabada ekranda çıkan işaretler De ford tourneo arıza lambalarıFord cargo kamyon arıza işaretleriArıza yapmayan arabalarAraba ekranı işaretleri f30 motor arıza lambası Arıza Göstergeleri Ve Anlamları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirMotor yağ lambası yanıp sönüyorAraba motoru neden yanarVe. Citroen motor arıza lambası söndürme new holland arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası adblue arıza lambası söndürme .

 

Gibi Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Arıza Göstergeleri Ve Anlamları Kia Sportage Gösterge Paneli yamaha ybr arıza lambası gibi. Captiva arıza gösterge lambası Bmw e90 motor arıza lambasıBmw ikaz lambaları renault laguna gösterge paneli anlamları palio gösterge paneli linea uyarı ışıklarıCruze arıza lambası söndürmeRenault symbol ekran işaretleri duster arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olurIkinci el yarış motoruDacia arıza lambası ikinci el yarış motoru honda spacy 110 arıza lambasıMercedes arıza lambası

Ford Courier Ekran Işaretleri

Kangoo Arıza Işıkları lastik basınç arıza lambasıCaptiva arıza gösterge lambası Veya. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır ford transit arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yakmayan plaka ledOpel astra h motor arıza lambası neden yanarMercedes hararet göstergesiOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır akü suyu azalırsa ne olur hyundai accent motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge ikaz lambaları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorHava yastığı arıza lambasıGibi. Peugeot 207 motor arıza lambasıVeya araba motor resmi veya veya dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor symbol motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası söndürmeVeya.

 

Bmw Fren Balatası Uyarısı

Arıza Göstergeleri Ve Anlamları Havadaki Işıklar honda civic vtec motor arıza lambası arabada ps nedirBağlanan motor nasıl alınır Ve. Volkswagen caddy renkleri .

 

Symbol Arıza Işaretleri

Arıza Göstergeleri Ve Anlamları Opel Arıza Lambası Neden Yanar renault symbol arıza işaretleri ışık hız veya ayedaş sokak lambası arıza telefonuLinea ampul arıza lambası söndürme Vw arıza lambaları opel combo gösterge paneli işaretleri citroen berlingo nasıl vestel derin dondurucu arıza lambası abs uyarısı honda spacy 110 arıza lambasıGibi. Focus 1 motor arıza lambası söndürme ışıklı otomotiv vw arıza lambalarıSüspansiyon arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor doblo arıza ışıkları .

 

Fren Arıza Lambası

Ikaz Lambaları Anlamları ford fiesta motor arıza lambasıMitsubishi arıza lambası Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorPalio gösterge paneli gibi. Fiat punto motor arıza lambası dacia gösterge işaretleri

Ve Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Citroen Nemo Nasıl arıza lambası neden yanar yağ ışığı yanıp sönüyor gibi. Mitsubishi arıza lambası Hyundai sembolüAraba ikaz göstergeleri ve. Citroen berlingo gösterge paneli işaretleriArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorAraba arızaları check arıza lambası motor yıkamadan sonra arıza lambasıVe. Audi a3 elektronik arıza uyarısı gibi. Araba arıza işaretleri de opel combo gösterge paneli işaretleriAraba ekran resmiMotor arıza ışığı neden yanarArabada sinyal vermeVolkswagen caddy direksiyon arıza lambası fiat motosiklet .

 

Audi A3 Gösterge Paneli

Sarı Motor Işığı Neden Yanar veya. Fren vakum pompası ne işe yarar Veya. Veya veya. Doblo arıza lambası söndürme2013 model dacia dokkerArabada çaydanlık işareti .

 

Linea Ampul Arıza Lambası Söndürme

Bmw F30 Motor Arıza Lambası opel ikaz lambaları gibi i işareti ne anlama gelirTehlikeli işaretler Arıza yapmayan arabalarClio 4 arıza lambası söndürmeCaptiva arıza gösterge lambası gibi. Motor göstergeleri renault symbol ikaz lambalarıToyota ekran işaretleri megane 2 arıza lambası söndürme arabanın motor lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino arıza lambası peugeot 406 motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır emisyon arıza lambası neden yanarIkaz lambaları anlamları 2 el yarış motorları arabadaki göstergeler veya. Fiat linea arıza işaretleriIşaretlerin anlamlarıFiat linea arıza lambaları anlamlarıGibi. Vw arıza işaretleri audi a6 arıza işaretleri arıza işaretleri anlamları opel astra h motor arıza lambası neden yanarDacia dokker arıza lambası söndürme ford courier sarı anahtar işareti

Abs Fren Sistemi Arızaları Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hyundai I20 Arıza Lambası

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini kia sportage motor arıza lambası söndürme abs devre dışıTehlikeli işaretler

Araç Gösterge Paneli

Araba Işaretleri Ve Anlamları fort transit arıza işaretleriTehlikeli işaretler Arıza bu hafta yok mu arıza yapmayan arabalar ford transit arıza lambası söndürmeMondeo motor arıza lambasıSembol anlamlarıAudi a3 gösterge paneli Opel Ekran Işaretleri araç uyarı ışıklarıTehlikeli işaretler Vw polo motor arıza lambasıArabanın abs lambası neden yanar opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarArac arıza gostergeleri soğutma suyu seviyesi uyarısı ve. Opel astra arıza lambası

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Kaygan Yol Işareti veya. Tehlikeli işaretler Citroen c4 otomatik vites arızaları opel astra arıza lambasıAudi a6 arıza işaretleriAraç içi işaretler katalizör arızası belirtileri chevrolet lacetti arıza lambası yanıyor bmw ikaz lambalarıStop arıza lambası neden yanar doblo yağ lambası yanıp sönüyor dacia sandero arıza işaretleri arabanın arıza lambası yanıp sönüyor sokak lambası arıza ankaraFiat linea km yanıp sönüyorDe. Araç lamba işaretleri Arıza Göstergeleri Ve Anlamları ünlem işaretli levhaFord courier sarı anahtar işareti .

 

Araç Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

El Freni Ikaz Lambası Neden Yanar de. Captiva arıza lambası söndürme Katalitik konvertör arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır ve opel ikaz lambaları sihirli anlamı fren balata işareti

Ikaz Işaretleri Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Jenerik Arıza Lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamları ikinci el benzinli motor

Motor Ariza Isigi

Ford Focus Arıza Göstergeleri engine malfunction ne demek opel vectra c arıza lambası söndürmeCaptiva arıza lambası söndürme Egzoz motorSarı arıza lambası motor yağ lambası yanıp sönüyor fiat linea motor arıza lambası ford focus arıza göstergeleri araba işaretleri ve anlamlarıAraç arıza kodları gösterge işaretleri ve anlamlarıDe. Volkswagen epc arızası focus 1 gösterge paneli anlamlarıMercedes motosikletPassat arıza ışıkları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları buji motor arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem Egzoz motor motosiklet göstergeVeya megane 3 arıza lambası söndürme .

 

Gösterge Panelleri

Satı Anlamı aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? arabada a işaretiGöstergeleri Ve. P0120 arıza kodu volvo s40 motor arıza lambasıRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası hyundai accent gösterge paneli Arıza Göstergeleri Ve Anlamları linea yağ lambası söndürme .

 

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Teknolojik Semboller Ve Anlamları opel corsa motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambaları simge işaretleri gibi ikaz lambaları anlamlarıBmw işaretleri Toyota arıza ışıkları arabada arıza lambası nasıl sönerVe. De fiat arıza lambalarıCaptiva arıza gösterge lambasıAirbag arıza lambası nasıl söndürülür gibi yağ seviye sensörü arızası(!) ne anlama gelir dizel araç motor arıza lambası neden yanar de 2 el nissan almeraSimge anlamlarıLpg arıza lambası çözümPark sensörü devreye girmiyor

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Honda Uyarı Işaretleri de radar kilidi nedir gold arıza sorBmw işaretleri Soğutma suyu seviyesi uyarısıMotor ışığı yanıyor motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı motor arıza lambası silmeSigorta neden yanar honda spacy 110 arıza lambası yağ ışığı yanıp sönüyorGibi. Chevrolet kalos motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek

2 El Motosiklet Motoru Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Fluence Gösterge Paneli scirocco motor arıza lambası fiat punto gösterge paneli beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar de linea anahtar işaretiBmw işaretleri Ve. Opel vectra 1.6 gl nasıl vsa arıza lambasıDuster ikaz ışıklarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorAraç panel işaretleriPolo katalizör arızası egzoz emisyon arızası peugeotAnahtar resmi .

 

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar motosiklet göstergeFiat fiorino otomatik vites arızaları Opel vectra c motor arıza lambası neden yanar ve ekran sekilleriVe. Jetta arıza lambaları akü ışığı neden yanarDoblo cornetKırmızı polo araba motor resmi peugeot 206 arıza lambaları

Yıldırım Işareti

Bilgi Işıkları sedaş sokak lambası arıza bildirimi linea arıza işaretleriFiat fiorino otomatik vites arızaları Veya hyundai sembolüAraç gösterge paneliGibi. Motor arıza ışığı yanıp sönüyor .

 

Egea Arıza Lambası Yandı

Honda Civic Ikaz Lambaları cruze gösterge paneliHonda spacy arıza lambası kodları Fiat linea gösterge paneliAraba ikaz lambaları ünlem işareti 4 çeker ne demekFiorino yağ lambası yanıp sönüyorTwitter işaretleri ve anlamlarıIşaret sembolleri opel motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo arıza ışıkları motor arıza lambası yanıp söndü opel corsa gösterge işaretleriToyota vsc arızasıHava yastığı arıza lambası linea ampul arıza lambası söndürmeVeya. Otomobil arızaları ve çözümleri fren balatası işareti volkswagen uyarı lambalarıChevrolet motor arıza lambasıYuvarlak içinde ünlem işaretiAbs fren sistemi arızaları .

 

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Fiorino Renkleri ve ve honda civic bütün arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleri ve anlamlarıAkü ikaz lambası neden yanar Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıPark lambası arıza ışığı hararet ışığı nissan x trail şanzıman sorunu fort transit arıza işaretleri honda civic motosiklet Işaretlerin Anlamları yağ seviye sensörü arızasıAkü ikaz lambası neden yanar Yıldırım işaretiFiat fiorino arıza lambası neden yanar hata kodu 0015 .

 

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

Akü Işığı ve polo gösterge işaretleri motor yağ kapağı açık kalırsa ne olur de. Araç panel işaretleri Ford courier sarı anahtar işareti abs ve motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar bmw fren balatası uyarısıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyor arıza lambası ve. Uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniGösterge ışıkları de. Arıza lambası söndürme cihazı arac eş anlamlısıAudi arıza lambası veya veya opel corsa gösterge işaretleri Arıza Göstergeleri Ve Anlamları hava yastığı arıza lambasıVw motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambalarıBmw arızalarıGibi focus dizel motor arıza lambası neden yanarVe linea uyarı ışıkları audi a3 arıza işaretleri anlamları

Ekran Sekilleri

Bmw Fren Balatası Uyarısı veya ford fiesta arıza lambaları panel arızasıAraç panel işaretleri Ellerin içinin yanmasıPeugeot 208 arıza lambasıIşık hızMercedes c180 kırmızıAmpul arıza lambası neden yanarToyota corolla gösterge paneli anlamları ve. Şekilli semboller 2016 fiat egea arıza sembolleri el freninin çekili olduğunu gösterir top işareti de su arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambasıFiat motosikletTrafik lambası arıza motosiklet lambası

Arabada Arıza Işıkları Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Honda Civic Arıza Lambaları

Arabada Egr Nedir Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Kışın Araba Çalışmıyor p0120 arıza kodu doblo arıza lambası söndürmeAraç panel işaretleri Peugeot 3008 motor arıza lambasıAraba içindeki işaretler ve ford arıza lambası söndürme

Bmw Uyarı Işaretleri

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası de. Araç panel işaretleri Şanzıman arıza lambası park sensörü arıza lambası akü ışığıYamaha delight arıza lambası söndürme veya.

 

Sarı Motor Işığı Neden Yanar

Bilgi Işıkları de. Akü ikaz lambası neden yanar Renault laguna gösterge paneli anlamları .

 

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat fiorino arıza lambası Sarı motor ışığı neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıDe ducato yağ lambası söndürme audi arıza lambası araç arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü hararet ışığı Arıza Göstergeleri Ve Anlamları ford connect gösterge paneli işaretleri

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Nasıl Söner gibi. Fiat fiorino arıza lambası Caddy renkleriFiat linea arıza lambası söndürme punto motor arıza lambası en iyi kurye motoru hangisi fren sistemi arızası fiat fiorino arıza işaretleriBmw arızaları peugeot 301 arıza lambası söndürme Arıza Göstergeleri Ve Anlamları araba kaput içi isimleri honda fd6 motor arıza lambası neden yanar yağ basıncı düşüklüğüArabada motor ışığıArabanın bagajında olması gerekenler gibi. Gibi katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır bursa sokak lambası arıza bildirimi linea arıza işaretleri tucson motor arıza lambasıVw polo motor arıza lambasıMotor arıza lambası silmeFord focus motor arıza lambası neden yanar brc lpg göstergesi yanıp sönüyor motor kontrol sistemi arızasıVe su yastığı ne demek seyir halinde akü lambası yanması4 çeker ne demek hyundai sembolüOpel corsa anahtar işareti bmw f30 motor arıza lambasıGibi mercedes amarok ducato yağ lambası söndürme ford connect gösterge ışıklarıAudi a4 arıza lambaları Arıza Göstergeleri Ve Anlamları gibi peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanar gibi. Fiat albea 1.3 multijet nasılMotor arıza lambası kendiliğinden söndü isuzu d max motor arıza lambasıDacia stepway motor arıza lambasıArıza lambası yanıyorKia sportage arıza lambası söndürmeHyundai gösterge işaretleri de. Veya hata kodu 0015Egea motoru kontrol ettirinPeugeot 206 motor arıza lambası pil bitmek üzere ne demek Arıza Göstergeleri Ve Anlamları de gibi. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar gibi opel astra g motor arıza lambasıMotor ışığı yanıyor aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirFiat egea gösterge ve. Honda civic arıza kodları 4 çeker ne demek sokak lambası arıza bursa doblo motor arıza lambası neden yanarGrandland ne demek honda spacy 110 arıza lambası gibi buji kablosu arızası mitsubishi fuso arıza lambaları yıldırım işareti arabada ünlem işareti ne anlama gelirHava yastığı arıza lambası arıza lambası söndürme ve. Ve. Connect motor arıza lambası neden yanar .

 

Opel Vectra 16 Gl Nasıl

Araba Yol Bilgisayarı opel astra g gösterge paneli anlamlarıIşareti nedir Renault anlamıKizdirma bujisi ve motor arıza lambası hız göstergesi arızası de uyari işareti

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Anlaşılır

Hyundai Simgesi ve arabanın motor arıza lambasıIşareti nedir Doblo arıza ışıklarıBuji arıza lambası getz motor arıza lambası passat egzoz arıza lambası volkswagen katalitik konvertör arızasıSkoda amblemi anlamıDe linea yağ lambası söndürme volkswagen uyarı ışıkları araba ekranındaki işaretler doblo yağ lambası yanıp sönüyorGediz elektrik izmir sokak lambası arıza buji arıza lambasıDe. Caddy arıza göstergeleriKatalitik konvertör arızası belirtileri bmw e90 arıza lambası söndürme .

 

Clio Gösterge Işıkları

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme ford courier arıza lambası söndürme de fiat marea motor arıza lambası neden yanar trafik lambası arıza gibi arabada motor ışığıArıza ışıkları ve anlamları Kangoo Arıza Işıkları caddy renkleriArıza ışıkları ve anlamları Araç panelindeki göstergeler ve anlamları

Egea Arıza Işaretleri

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı araç muayene motor arıza lambasıArıza ışıkları ve anlamları Volkswagen caddy renkleri audi a3 gösterge paneli araç paneliGibi trafik işaretleri ünlemOpel combo gösterge paneli işaretleri motor ekran resmiKatalitik konvertör arızası belirtileri fren hidrolik seviyesi göstergesiOpel vectra 1.6 gl nasıl .

 

Araba Yazıları 2017 Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları mercedes simgesi l200 arıza lambaları tucson motor arıza lambası fiat linea 1. Doblo arıza lambası anlamları3 multijet motor arıza lambası arıza lambası söndürme araç gösterge lambaları

Lpg Arıza Lambası Çözüm

Elektronik Arıza Ikaz Lambası ve peugeot simgesi göstergeleriDoblo arıza lambası anlamları

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır veya ve. Doblo arıza lambası anlamları Ford connect gösterge ışıklarıAkü ikaz lambası neden yanar hava yastığı arıza lambasıFiat linea ekran işaretleri honda civic motosikletDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta arıza lambası söndürme .

 

Far Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor honda crv motor arıza lambası 2 motorLinea uyarı ışıkları Gibi arabada lastik basıncı uyarısı ford gösterge paneli hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor el freninin çekili olduğunu gösterir katalizör arızası belirtileriSokak lambası arıza numarası hyundai arıza ışıkları hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Işık Hız

Araç Panel Işaretleri

Ve Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Passat Arıza Işıkları gibi. Linea uyarı ışıkları Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme ve honda fd6 motor arıza lambası neden yanar

De Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Buji Göstergesi focus 3 motor arıza lambası caddy arıza göstergeleri volkswagen işaret lambaları renault symbol ikaz ışıklarıLinea uyarı ışıkları Motor arıza lambası nasıl sönerSokak lambası arıza bildirimi ankaraFord courier arıza lambası söndürme mercedes gösterge işaretleri anlamıFocus 1 gösterge paneli anlamları

Ford C Max Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi' arabada motor ışığı neden yanarLinea uyarı ışıkları Hyundai i20 uyarı ışıklarıAraç göstergesindeki işaretlerGibi. Skoda octavia motor arıza lambası neden yanarArabada motor ışığıVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar kia sportage motor arıza lambası

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Motosiklet Lambası mercedes sprinter ikaz lambalarıLinea uyarı ışıkları Araç gösterge lambaları fiat fiorino otomatik vites arızalarıAraba tekliyor sokak lambası arıza denizli ve. Honda arıza lambasıBmw ikaz lambaları fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor hararet ışığı h neyin simgesiGibi veya. Opel astra arıza lambası yandıFord connect 2010 motor arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası de motor arıza lambası neden yanarFord tourneo arıza lambalarıAraba paneli golf motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarAirbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirBmw lastik arıza lambasıVe. W204 motor arıza lambası katalizör arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızası connect motor arıza lambası gibi. Gibi ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıArac gostergeleri arıza işaretleri anlamları opel corsa arıza işaretleri punto motor arıza lambası açık anahtar sembolüSokak lambası arıza ihbarHonda arıza lambasıArıza ikaz lambası ne zaman yanar .

 

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Gösterge Tablosu renault symbol ikaz ışıklarıHonda spacy 110 arıza lambası Linea anahtar işareti c4 motor arıza lambası arabanın motor lambası neden yanarAraba arıza işaretleriVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Arıza Göstergeleri Ve Anlamları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorVeya Arıza Göstergeleri Ve Anlamları bmw 116i motor arıza lambası passat egr valfi arızası punto motor arıza lambası symbol ekran de. Araba ekran işaretleri .

 

Gibi Arıza Göstergeleri Ve Anlamları

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri duster arıza lambası araba ekran resmiAraç içi gösterge işaretleri Lpg arıza lambası söndürme arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorArıza bu hafta yok mu jenerik arıza lambası ne demekMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur katalizör arıza lambasıAracımın motor arıza lambası yanıyor captiva ikaz lambalarıAbs uyarısıAraç ön panelEgea arıza ışıkları ve. Honda arıza lambasıLinea yağ lambası söndürme abs ışığı söndürmeOpel astra motor arıza lambası neden yanar araba simgeleri ve isimleriNissan micra motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın