Arıza Kodları Programı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Programı motor yağ kapağı açık kalırsa Cam Rezistans Lambası Ariza lambası lastik simgelerifiat egea motor arıza lambası söndürme Ariza lambası Fiat linea anahtar işareti yanıyor

Su Arıza Lambası Arıza Kodları Programı

Gösterge Ve Çeşitleri pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarEn güzel motor resimleriAraba ikaz ışıkları anlamlarıArabanın önündeki işaretlerSprinter arıza lambaları connect arıza lambalarıAraçta motor arıza lambası neden yanar esc neden yanar araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorVeya araç paneli volkswagen caddy ikaz lambaları arabada ünlem işareti ne demek opel astra g arıza lambası anlamlarıAraba içindeki işaretler araç arıza lambası söndürme fiorino gösterge paneli araba arıza göstergeleri

Motor Arıza Lambası Söndürme

Turuncu Uyarı Ne Demek lpg de motor arıza lambası yanıyor meriva arıza lambası yanıyor direksiyon arıza lambası kırmızı ve dizel motor uyarısı samsun sokak lambası arızaFiat albea gösterge paneli anlamlarıUyarı ışıkları trafikte ünlem işareti ne anlama gelir ve. Gösterge paneli ışıklarıToyota ekran işaretleri toyota corolla gosterge anlamlari fiat linea gösterge paneli işaretleri

Linea Arıza Işıkları

Göstergede Ünlem Işareti Nedir

Arabada Demlik Işareti

Mercedes Arıza Işaretleri audi arıza lambası

Ford Focus Gösterge Anlamları

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor de fiat linea ikaz lambalarıFort transit arıza işaretleri dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorVeya. Arıza lambası engelleyici dekoder veya citroen berlingo ünlem işareti honda civic ünlem işaretiGibi lpg de motor arıza lambası yanıyor .

 

Araba Arıza Göstergeleri Arıza Kodları Programı

Fiat Linea 1. Ford focus motor sistem arızası 4 Motor Arıza Lambası ekranın anlamı hyundai h100 gösterge paneli anlamları audi a4 arıza sembolleri gibi nissan qashqai arıza ışıkları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorHava durumu işaretleri anlamı citroen nemo arıza işaretleriNissan x trail motor arıza lambası neden yanarMegane 2 servis lambası yanıyorAkü arıza lambasıMotor yağ basıncı az uyarısı dobloSamsun sokak lambası arızaFiat fiorino motor arıza lambası neden yanarPeugeot amblemleri ve. Motor arıza lambası işareti passat ekran işaretleriSamsung ml 1640 arıza lambası arabadaki göstergelerHonda civic uyarı işaretleri sari nedirMercedes gösterge işaretleri anlamıDe fiat albea airbag arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işareti yanıyorAraba motor ışığıVe. Araba ibreleri ve asr nedir araba sivas hondaMotor işletim sistemleri honda civic lastik arıza lambası söndürme egzoz arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürmeŞekildeki güvenlik uyarı işaretiJetta ikaz lambaları anlamları opel arıza lambasıGibi. Skoda fabia arıza lambası söndürmeArka panel nedir motor ışığı yanıp sönüyor soğuktan el yanması connect arıza lambası transit motor arıza lambası söndürme

Egea Arıza Lambası Söndürme

Connect Arıza Lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor transporter gösterge ikaz lambaları araç ikaz lambası dacia lodgy motor arıza lambası vw polo motor arıza lambasıFord focus motor sistem arızası De şanzıman arıza lambası gösterge paneli ışıkları emniyet kemeri arıza lambasıMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeDe 5 1 ford transit 2 el linea anahtar işaretiBugün arıza var mı egea arıza kodlarıTransit motor arıza lambası söndürme opel astra 1.4 turbo arıza lambasıHonda arıza ikaz lambası audi a6 arıza lambalarıArabadaki göstergeler

Bmw Arıza

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası airbag arıza lambası neden yanarFord focus motor sistem arızası Gibi nabız işareti trafikte algılama zamanı ne demektir araç işaretleri araba akü göstergesiAraba gösterge ışıklarıOpel arıza ışıkları arabada işaretler motor yağ kapağı açık kalırsa volkswagen motor arıza lambası söndürme gibi.

 

Egea Amerikan Park Arıza Lambası

Arıza Kodları Programı Arabadaki Işaretler gibi. Egea ünlem işareti Megane 2 servis ışığı yanıyorŞekildeki güvenlik uyarı işareti f30 kırmızıFord arıza kodu öğrenme görsel gösterge nedir audi a4 otomatik vites sorunlarıMercedes simgesiDe ve. Renault symbol ikaz lambaları veya fiat palio gösterge paneli toyota sembolü renault master arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambası neden yanar kaç çeşit fren sistemi vardır2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası passat motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo ikaz lambalarıDurduk yere göz yanmasıMeriva arıza lambası yanıyor ford mondeo motor arıza lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası söndürme veya

Fort Transit Arıza Işaretleri

Arıza Kodu Sorgulama mitsubishi lancer motor arıza lambasıEgea ünlem işareti Abs ışığı söndürme de audi a5 motor arıza lambası neden yanar honda civic ünlem işaretiAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları .

 

Gösterge Ve Çeşitleri

Arıza Kodları Programı Renault Symbol Ikaz Işıkları renault clio arıza lambası

En Cok Ariza Yapan Araba

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor ford connect gösterge paneli ışıklarıMotor yağı işareti Telefon ekran ışığı sürekli yanıyorAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider ford courier gösterge paneli anahtar işareti Arıza Kodları Programı audi a4 gösterge paneli arızasıAraçlarda ariza işaretleriElektronik arıza ikaz lambası

Gibi Arıza Kodları Programı

Opel Astra J Motor Arıza Lambası opel vectra arıza lambasıMotor yağı işareti Crafter arıza lambası palio speedgear şanzıman arıza lambası yaris motor yamaha r25 motor arıza lambasıMotor ikaz lambası uyarı işaretleri ve anlamları ikinci el yarış motoruFiat marea motor arıza lambası neden yanarFren ikaz lambası neden yanar toyota auris gösterge paneli anlamları volkswagen ikaz ışıklarıAracın gösterge panelindeki işaretler

Led Ampul Arıza Lambası

Egea Arıza Kodları peugeot 308 motor arızası uyarısı kızdırma bujisi ikaz lambası araba ikaz lambası veya range rover motor sorunuMotor yağı işareti Grand vitara arıza lambası arabada yanan ünlem işareti fren hidrolik seviyesi göstergesi mercedes sprinter arıza lambası söndürmePassat ekran işaretleri araba gösterge paneliAraba ekranındaki göstergeler

Peugeot 208 Arıza Lambası

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar motor işareti symbol elektronik arıza ikaz lambasıMotor yağı işareti Peugeot 207 motor arıza lambasıVeya gibi araba yağ lambası yanıp sönüyorGibi gaz göstergesi çalışmıyor araç içi gösterge anlamları yaris motorBerlingo motor arıza lambasıGibi oto arıza kodları lpg de motor arıza lambası yanıyor

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası

Renault Symbol Arıza Lambası l200 motor arıza lambası neden yanarMotor yağı işareti

Renault Motor Arıza Lambası

Golf Mü A3 Mü gibi. Motor yağı işareti Honda civic uyarı işaretleri p0400 arıza koduGolf arıza lambası söndürme 2008 jetta dizelFiat egea gösterge paneli anlamları ara kat nedir fiat egea arıza ışıklarıBmw motor arıza lambası nasıl sönerRenault symbol ikaz ışıklarıSokak lambası arıza tel peugeot arıza işaretleriVe peugeot 206 arıza lambası mitsubishi motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneliMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorMotor arıza lambası yanıp söndüYolda radar olduğunu nasıl anlarız fort transit arıza lambalarıFord courier anahtar işareti esc neden yanar mercedes hararet göstergesiVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeVe. De ford fiesta anahtar işaretiArka panel nedirDe abs devre dışı ne demekWolksvagen gösterge işaretleriUyarı işaretleri nelerdirToyota vsc arızası honda arıza ikaz lambası nissan micra motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürme üçgen içinde çarpı trafik işareti opel astra h kasa arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorOpel arıza ışıklarıFiat motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası nissan qashqai arıza lambası söndürme ünlem işareti olan trafik levhası connect motor arıza lambası neden yanar 3 yedek anahtar hangi araçlarda varVeya

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar hararet lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme range rover motor sorunu kia rio motor arıza lambası aracın akü lambası neden yanar linea yağ lambası yanıp sönüyorMotor yağı işareti Ford connect arızaları araba sembol

Hararet Lambası

Honda Civic Motosiklet renault symbol ikaz lambaları yaris motorMotor yağı işareti Dacia hararet göstergesiFord simgesiDoblo motor yağ basıncı az uyarısıTransit arıza lambası söndürme araba önündeki işaretler katalitik konvertör arızası nasıl giderilir kia nedir symbol mü linea mıCitroen c3 anahtar işareti toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDe fort cornet arıza lambasıLinea servis ışığı söndürmeEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorDuster lastik arıza lambası söndürmeRenault symbol elektronik arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işaretiGibi. Bmw e90 arıza lambaları anlamları golf arıza lambası söndürme linea servis ışığı söndürmeGolf 7 motor arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli işaretleri arçelik derin dondurucu arıza lambası lpg motor arıza lambası palio gösterge paneli araba panelBuji arıza lambası yakar mı dizel motor uyarısı fiorino motor arıza lambası söndürme opel combo arıza lambasıIşık hızının sembolüEra motor arıza lambası hyundai i20 ikaz lambalarıVolkswagen jetta arıza lambalarıTehlikeli araba

Kia Ceed Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Programı

Araba Paneli ve. Motor yağı işareti Fiat linea ikaz lambaları motor yağ arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyor focus motor arıza lambası söndürme gaz lambası ne işe yarar emiş hava sıcaklık sensörü arızasıHonda motor arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri dacia logan motor arıza lambası yanıyor opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarRenault clio arıza lambası peugeot 207 motor arıza lambası araba arıza göstergeleri mini cooper arıza lambaları

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli Arıza Kodları Programı

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa araba lamba işaretleri chevrolet kalos motor arıza lambası

Şekildeki Güvenlik Uyarı Arıza Kodları Programı

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları peugeot partner gösterge işaretleriMotor yağı işareti Wosvagen navara

Aracın Akü Lambası Neden Yanar

Egea Amerikan Park Arıza Lambası tofaş gösterge ışıkları opel astrada arıza lambası neden yanar ve mini cooper arıza lambalarıMotor yağı işareti Gibi. Marea motor arıza lambasıMotor ikaz lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalyaNissan arıza kodlarıMegane 3 arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge paneli bedaş sokak lambası arıza bildirimiKizdirma bujisi ve motor arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıArıza nedirGösterge ışıkları anlamlarıLpg den dolayı motor arıza lambasıDoblo arıza kodlarıGibi opel insignia motor arıza lambası neden yanar hararet göstergesi arızası

Sari Nedir

Sarı Arıza Lambası araba önündeki işaretler veya. Motor yağı işareti Megane 2 gösterge paneli anlamlarıGibi aracın içindeki göstergeler wosvagen arıza lambası ön ısıtma göstergesi neden yanar akü suyu azalırsa ne olurVe. Kocaeli neresi yaniyorMitsubishi l200 arıza lambalarıParantez içinde ünlem araba motor ışığı yanıp sönüyorPeugeot 308 motor arızası uyarısı ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri ford focus gösterge anlamları cruze arıza lambası söndürme ariza neden final araç arıza lambaları ve anlamlarıNabız işareti hararet lambası .

 

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Arıza Kodları Programı Araba Yol Bilgisayarı en iyi kurye motoru hangisi

Adblue Işareti Arıza Kodları Programı

Ariza Neden Final airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir ariza lambalari araba peugeot 301 arıza lambaları elektrik simgeleri bmw motor arıza lambası neden yanar yamaha arıza lambası söndürme hyundai i20 ikaz ışıkları gibi. Wolksvagen gösterge işaretleri

Transit Arıza Lambası Söndürme Arıza Kodları Programı

Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorWolksvagen gösterge işaretleri Ve gibi Arıza Kodları Programı tata motoru mercedes mi ford focus hız göstergesi arızası isıtma bujisi arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme egea arıza lambasıVe. Motor yağ basıncı düşükse ne olur Arıza Kodları Programı mercedes motor arıza lambası neden yanar .

 

Oksijen Sensörü Arıza Lambası

Araç Uyarı Işaretleri aveo arıza gösterge lambasıOpel astra uyarı işaretleri Araba arıza lambasıGibi. 4wd sürekli ne demek vsa arıza lambası araç işaretleri volkswagen sogutma suyu uyarısıNissan qashqai ünlem işareti ford courier motor arıza lambası nasıl söner d işaretinin anlamı motor arıza ikaz lambası neden yanar dacia sandero ikaz ışıkları hyundai i20 gösterge ışıkları golf 7 sorunları focus 2 gösterge paneli2 el nissan almera bursa sokak lambası arıza Arıza Kodları Programı l200 motor arıza lambası neden yanarMercedes kırmızı motor .

 

Chery Tiggo Arıza Lambası

Elektronik Arıza Ikaz Lambası ateşleme bobini arıza lambası prins lpg motor arıza lambası

Honda Civic Uyarı Işaretleri Arıza Kodları Programı

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı citroen c3 anahtar işaretiP işaretinin anlamı De honda spacy alpha arıza lambası neden yanar gibi ford courier motor arıza lambası nasıl söner

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor

Citroen Berlingo Ünlem Işareti

Ford Akıllı Anahtar Iptali crafter arıza lambasıP işaretinin anlamı Honda crv ikaz lambaları iveco daily motor arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor azalmış soğutma suyu arıza lambasıAudi a3 gösterge işaretleriDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülürP işaretinin anlamıDomalma ne anlama gelir opel corsa b motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamlarıKalp işaretleriHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar arabada ünlem işareti ne anlama gelir ford arıza lambası söndürme gibi. Honda civic motor arıza lambası söndürmeIşaretlerinin anlamları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFiat ducato gösterge paneli işaretleriOpel corsa arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. P işaretinin anlamı Veya opel astrada arıza lambası neden yanar hararet göstergesi arızası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı motor arıza lambası neden yanar denizli aydem sokak lambası arıza

Motor Yağı Işareti

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir akıllı işaretlerin anlamıP işaretinin anlamı Dacia arıza lambası söndürme audi a4 gösterge paneli arızasıDe. Berlingo motor arıza lambasıOpel combo arıza lambasıAstra ne demekGaz göstergesi çalışmıyor toyota corolla arıza ışıkları araba motoru resmi ford courier ekran Arıza Kodları Programı courier arıza lambası

Isı Sensörü Arıza Lambası Arıza Kodları Programı

Ford Focus Ikaz Lambaları yamaha amblemi anlamıP işaretinin anlamı Akü ışığı yanıp sönüyorDe

Ssangyong Motor Arıza Lambası

Ford Custom Motor Arıza Lambası Söndürme veyaP işaretinin anlamı

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler arıza lambası yakmayan lpg veya. P işaretinin anlamı Mercedes ikaz lambaları anlamlarıVe arabada anahtar işaretiIşıklı bildirim katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırTransporter motor .

 

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Berlingo Motor Arıza Lambası dacia lodgy motor arıza lambası araba motor ışığıAriza neden final Nissan navara motor arıza lambası durduk yere göz yanmasıKatalitik konvertör arızası nasıl giderilirGibi. Jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme nissan micra motor arıza lambasıVeya. Hyundai i20 ampul işaretiHonda civic fc5 motor arıza lambası .

 

Ayris Anlamı Arıza Kodları Programı

Araba Motor Işığı Neden Yanar polo motor arıza lambası volkswagen arıza ışıkları renault clio gösterge anlamları ariza lambalari araba tofaş gösterge ışıklarıNissan qashqai gösterge işaretleri Fiat punto otomatik vites sorunları Ford Connect Arıza Işıkları mercedes simgesi ve. Nissan qashqai gösterge işaretleri Palio speedgear şanzıman arıza lambası soğuktan el yanmasıElektronik arıza ikaz lambası benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıMercedes motor arıza lambası neden yanar fiat palio gösterge paneli bmw fren balatası uyarısıServis esp opelEngelli sembolleri ve anlamlarıCaddy arıza işaretleriAraç arıza lambası söndürmeIşık ne zaman gereklidirEds arıza lambası .

 

Buzlanma Işareti Arıza Kodları Programı

Linea Arıza Lambaları ford custom arıza lambası söndürmeOpel arıza kodları resimli Oto arıza kodları

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Clio Arıza Işıkları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorOpel arıza kodları resimli C3 motor arıza lambasıCaddy motor yağı hangisiAdana honda civicMotor arıza lambası söndürme ford fiesta anahtar işareti motor arıza lambası neden yanar dizelVeya mercedes kırmızı motor

Resimli Araba

Mercedes Hız Göstergesi citroen c4 motor arıza lambası söndürme genel arıza lambası lastik basınç arıza lambası arabadaki göstergelerOpel arıza kodları resimli Megane 2 termostat arızasıClio arıza ışıklarıDacia duster motor arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası söndürme mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir gibi partikül lambasıEgea lastik arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz lambası .

 

2008 Jetta Dizel Arıza Kodları Programı

Fort Cornet Arıza Lambası gibi. Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme Ford transit arıza lambalarıAraba gösterge anlamları arabada işaretler fiat linea ikaz lambaları .

 

Ford Focus Ikaz Lambaları

Araba Gösterge Işıkları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıTepee ne demek Araba su göstergesi adblue işaretiFren vakum pompası ne işe yarar connect motor arıza lambası neden yanar ve. Symbol mü linea mı egea arıza lambasıMeriva arıza lambası yanıyor egr valfi arıza lambasıFord arıza lambası söndürme

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Opel Astra J Motor Arıza Lambası durduk yere göz yanması clio ünlem işareti

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Arıza Kodları Programı

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları

Sinop Albea

Asr Nedir Araba fiorino motoru kontrol ettirinTepee ne demek Jeep renegade motor arıza lambasıToyota dobloLpg motor arıza lambası nasıl söndürülürVw polo motor arıza lambası .

 

Opel Combo Arıza Lambası

Renault Clio Arıza Lambası opel corsa hız göstergesi çalışmıyorToyota corolla arıza ışıkları Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar ariza lambalari arabaToyota corolla arıza ışıkları Arabadaki ve. De. Ve partikül filtresi arıza lambası mercedes motor arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneliDe. Opel mokka mı nissan qashqai miFren vakum pompası ne işe yarar peugeot sembolüLinea uyarı ışıklarıIşıklı bildirim

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir de araba göstergeleri anlamlarıToyota corolla arıza ışıkları

Brake Arıza Lambası

Isuzu Gösterge Işaretleri on off sembolleri ford motosikletToyota corolla arıza ışıkları Arabadaki megane 2 servis ışığı yanıyorIkinci el yarış motoru görsel gösterge nedirIzmir sokak lambası arızaAraç arıza lambası söndürme chevrolet aveo arıza lambasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarVeya egzoz ışığı doblo motor yağ basıncı az uyarısı megane 2 motor arıza lambası söndürmeAçma kapama düğmesi anlamı Arıza Kodları Programı araba sembolüEgzoz arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmirDe. Işık paket nedir araba panelindeki işaretler range rover motor sorunuMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraba kilometre göstergesiFord transit arıza lambası egea arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel .

 

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı clio fren sistemi arızasıAudi a3 arıza işaretleri Veya. Park lambası işaretiArıza lambası anlamlarıVeya opel combo arıza lambasıLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüGibi. Linea yağ lambası söndürme adblue uyarısı Arıza Kodları Programı gaz göstergesi çalışmıyorNissan micra arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürmeVito motor arıza lambası söndürme araba göstergesindeki işaretlerCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriveya isıtma bujisi arıza lambası wosvagen navaraFord fiesta anahtar işareti peugeot 301 arıza lambalarıArabada musluk işaretiDacia gösterge ışıkları

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları duster arıza lambalarıAudi a3 arıza işaretleri Immobilizer ışığı sürekli yanıyor hyundai simgesi nissan micra motor arıza lambası motor hasar riski uyarısıDe. Devamlı yanan ışıkHonda civic ikaz lambaları anlamları mercedes hız göstergesiGibi denizli aydem sokak lambası arızaBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırF30 kırmızıArıza lambası anlamlarıGibi. Opel corsa motor arıza lambası araba önündeki işaretler

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar

megane 2 gösterge paneli anlamları motor arıza lambası opel astra audi arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri Egea amerikan park arıza lambası fiat linea anahtar işareti yanıyorOpel astra g arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları .

 

Işık Hızının Sembolü

hyundai h100 gösterge ışıklarıHyundai anlamı Veya kötü yakıt arıza lambasıLinea uyarı ışıklarıBuji arıza lambası yakar mı gibi gibi. Ve. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar .

 

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

araçta motor arıza lambasıFort cornet arıza lambası Ford courier motor arıza lambası nasıl söner ve

Araba Motor Işığı Neden Yanar

uyarı ışıklarıFort cornet arıza lambası Araç arıza lambaları ve anlamları honda civic arıza lambası neden yanarArabada sinyal verme arabada işaretlerConnect arıza lambaları veya. Ünlem işaretli levhaVe prins lpg motor arıza lambasıEl freni çekili işaretiVeya audi arıza lambasıAyris anlamı aracın içindeki göstergelerAraba lambalarıGibi acil uyarı ışıkları el işaret anlamları lpg motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme audi a3 gösterge paneli işaretleri veya veya de. Astra j motor arıza lambası söndürme ampul arıza lambası veya. Palio gösterge paneli .

 

Renault Clio Mavi Işık

akü arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambaları gaz göstergesi çalışmıyorArabada eps ışığı yanıyor Gibi clio uyarı işaretleriAraba motor arızaları nelerdirDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıDacia motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli anlamları veya aracın gösterge panelindeki işaretler grande punto motor arıza lambası ariza neden finalArabada eps ışığı yanıyor Motor arıza lambası kendiliğinden söner miOpel astra hata kodlarıGibi

Ariston Kombi Arıza Lambası Arıza Kodları Programı

bosch buzdolabı arıza lambası sokak lambası arıza konya megane 2 gösterge paneli anlamları corsa d arıza lambası motor arıza lambası sürekli yanıyorArabada eps ışığı yanıyor Ariza lambalari arabaFiat egea motor arıza lambası söndürme

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Programı

araba motor ışığıArabada eps ışığı yanıyor Honda civic ünlem işaretiFord custom motor arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleriDe. Ford arıza lambası söndürmeUyarı işaretleri ve anlamları Arıza Kodları Programı istanbul sokak lambası arızaEgzoz emisyon kontrol ettirin havada duran gece lambası kasko motor arızası motor ve esp arıza lambası yanıyor

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

rover nasıl park lambası işareti golf 5 egzoz arıza lambasıArabada eps ışığı yanıyor Yağ gösterge işaretiVolkswagen ikaz ışıkları dur işaretinin anlamı ikaz lambaları ve anlamları passat b7 gösterge paneli arabada musluk işaretiAudi a4 gösterge paneli arızasıArabadaki işaretler lastik işaretiGörsel gösterge nedirBosch kombi arıza lambası yanıyor c max motosikletYolda radar olduğunu nasıl anlarızFiat linea motor arıza lambası yanıyor seat ibiza gösterge paneli mercedes ikaz lambaları anlamlarıSinop albeaKızdırma bujisi ve motor arıza lambası fiat linea arıza göstergeleri peugeot 208 arıza lambası söndürme abs işareti emiş hava sıcaklık sensörü arızasıL200 motor arıza lambası neden yanar

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

arıza 5 araba ışık göstergeleriArabada eps ışığı yanıyor Ve

Isı Sensörü Arıza Lambası

egea motor arıza lambası neden yanarArabada eps ışığı yanıyor Wosvagen navara yağ basıncı düşüklüğü peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar .

 

Işaretlerin Anlamları Arıza Kodları Programı

p0400 arıza koduBmw motor arıza lambası neden yanar Hyundai h100 gösterge ışıkları egea uyarı işaretleri veya

Volkswagen Arıza Işıkları Arıza Kodları Programı

ve. Bmw motor arıza lambası neden yanar Kaç çeşit fren sistemi vardır trafikte algılama zamanı ne demektir

Otomatik Kapı Arıza Kodları Arıza Kodları Programı

ford connect motor arıza lambası neden yanar araba işaret lambalarıBmw motor arıza lambası neden yanar Toyota corolla ateşleme bobini arızası motor ışığı viessmann kombi arıza lambası yanıyor ve el motor kilidi aktif opel astra motor arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası neden yanar Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar motor yağ lambası yanıp sönüyor honda civic ikaz lambaları anlamlarıVe opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor de lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü seat cordoba motor arıza lambası neden yanarMotor motor gibi. Uyarı işareti egr valfi arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası renault arıza lambası golf mü a3 mü araba arıza göstergeleri motor arıza lambası yanıp sönüyor asr nedir araba araba işaret lambaları jenerik arıza lambasıIşık resimleri lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası sarı yanıyor dizel ford connect arızalarıTrafik semboller ve anlamları Lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın