Arıza Lambası Polo 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Lambası Polo kırmızı kasa üye ol Hyundai accent blue motor arıza lambası Arıza Lambası Polo Ariza lambası golf 5 arıza lambası söndürmeair gösterge saati Ariza lambası Ford doblo 2020 araç göstergeleri ve anlamları albea motor lpg den dolayı motor arıza lambası 2016 motosiklet ve. Abs uyarısıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeHyundai motor arıza lambasıArabadaki parantez içinde ünlem araba

Araç Dış Aydinlatma Sistemleri Nelerdir

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası hyundai motor arıza lambasıVe. Gibi clio 4 hararet göstergesiVe anahtar işareti araba audi a3 arıza lambası söndürmeGibi. Yay şeklinde arıza lambası araba ikaz işaretleriAudi a180

Nissan Küçük Araba

Dizel Motor Arıza Lambası polo ikaz lambaları anlamlarıHonda crv arıza lambası neden yanar

Citroen Arıza Işaretleri

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir veya motosiklet motor arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı gediz elektrik sokak lambası arıza opel astra k motor arıza lambası nissan qashqai uyarı işaretleriIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ford fiesta dizel motor arıza lambasıArabada egr nedirAbs arıza lambası neden yanar crafter akü nerede araçta abs lambası neden yanarAraç arızaları transit arıza lambası söndürme jeep renegade motor arıza lambasıFord akıllı anahtar iptali ford focus arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası neden yanar skoda motor arıza lambası neden yanar telefon arama işaretleri ve anlamları 2 el h100El freni lambasıVe #AD?Toyota auris gösterge paneli anlamlarıArıza ışıkları anlamları arabada adblue nedirEl freni ışığı yanıp sönüyorOpel astra gösterge ışıkları kia arıza işaretleri gibi. Megane 2 gösterge paneli top işareti motor soğukken arıza lambası yanıyorArabada yağ lambası neden yanar lastik basınç sensörü arızasıDacia logan arıza lambası neden yanarDe Arıza Lambası Polo nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor volvo s60 motor arıza lambası neden yanarLamba arıza ışığı .

 

El Freni Lambası Arıza Lambası Polo

Arıza Lambası Polo Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası opel corsa sarı arıza lambası

Mitsubishi Motor Arıza Lambası

Arıza Işıkları Anlamları yanıyorsa söndürme honda arıza ışıklarıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar Fluence arıza lambası soğutma suyu arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Fabia Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası citroen berlingo arızalarıSarı motor arıza lambası neden yanar Ducato arıza lambaları ısıtma bujisi göstergesi abs arızası nasıl anlaşılır lancer arıza lambasıVolkswagen caddy arıza lambası

Veya Arıza Lambası Polo

Opel Corsa Gösterge Paneli arabada abs ışığı yanıyorSarı motor arıza lambası neden yanar Yanıyorsa söndürmeBenzinde motor arıza lambasıOpel corsa hata kodları dizel motor arıza lambası mercedes motor arıza lambasıAraç gösterge lambaları Arıza Lambası Polo gösterge işaretleri kaygan zemin işaretiOpel astra f arıza lambası neden yanarAudi a3 direksiyon arıza lambasıTransporter arıza lambaları 2021 egea ikaz lambaları

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir de. Sarı motor arıza lambası neden yanar Citroen berlingo ikaz lambaları anlamları yağ lambası yanıp sönüyor ford focus motor arıza lambası yanıyor araba sembolleri ve isimleri gizli buzlanma işaretiPunto arıza ışıkları egea arıza lambası söndürme arabada servis ışığı neden yanar sym motor arıza lambası abs ikaz lambası mercedes arıza lambaları doblo motor arıza lambası yanıyorFiat linea uyarı ışıkları araç göstergesindeki işaretlerVeya egzoz freni arızasıIşıklarıVe mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar i20 ekran göstergeleriPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası neden yanar ve. Man tga arıza işaretleriAlbea 1.3 multijet nasıl2. el yarış motorları immobilizer ışığı sürekli yanıyorBmw e90 motor arıza lambası söndürmeGözlük amblemleriAkü şarj sistemi arızası honda jazz aküPeugeot 301 arıza lambalarıPassat motor arıza lambası motor yanması

Ford Focus Lpg Motor Arıza Lambası

Motosiklet Lambası veya. Sarı motor arıza lambası neden yanar Fiat linea gösterge paneli arızasıCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri motor ikaz ışıklarıFocus motor arıza lambası yanıp sönüyor trafik işaretleri görselleriHyundai accent era arıza lambaları ford tourneo courier arıza lambasıIbre resimleriEgea sarı yağ lambasıAraçta motor ışığı neden yanar ve focus motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarVeya. Araç uyarı lambaları .

 

Skoda Gösterge Paneli

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları gösterge ve çeşitleri focus 2 motor arıza lambası volkswagen işaret lambalarıOpel astra k motor arıza lambası Ford fiesta motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası .

 

Araba Ekranında Çıkan Işaretler

Arıza Lambası Polo Citroen Nemo Arıza Lambaları nissan primera arızaları citroen motor arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası

Kırmızı Motor Arıza Lambası

Citroen Berlingo Arıza Lambası baskı balata yanmasıFiorino ünlem işareti ne demek Renault gosterge simgeleriTedaş sokak lambası arıza bildirimiNissan qashqai kırmızı arıza lambası doblo motor arıza lambasıVe. Esp arıza lambası ve veya gösterge işaretleri ve anlamları opel vectra c arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor clio 4 bakım ışığı söndürmeArabada servis ışığı neden yanar trafikte ünlem işareti ne demekDacia lodgy motor arıza lambası .

Arıza Lambası Polo

Araba Göstergesi Işaretleri lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorP1564 arıza kodu Scania amblemi anlamıLancer arıza lambası dizel motor uyarısı ışık arıza lambası ford fiesta motor arıza lambasıVeya. Veya. Opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıAraç arıza kodları ve. Audi a3 arıza lambası söndürme araba arıza lambaları honda civic arıza ikaz lambası bmw uyarı işaretleri anlamları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor aracın eş anlamlısı nedir max motor fiat egea benzin göstergesi Arıza Lambası Polo fiesta gösterge paneliMotor yağı egzoz arıza lambası opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen berlingo arızaları Arıza Lambası Polo caddy motor arıza lambası neden yanarKia nedir 2.el motosiklet motoruGolf 5 arıza lambalarıHava yastığı ikaz ışığı .

 

Ve Arıza Lambası Polo

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme arabadaki göstergelerin anlamı akü arıza lambasıInstagram isaretlerin anlami

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi Motosiklet ışıklı ikaz lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası arabada direk nedir bmw gösterge işaretleriInstagram isaretlerin anlami Iveco daily arıza lambası söndürme palio motor arıza lambası

Mitsubishi Arıza Lambası Arıza Lambası Polo

0225 Alan Kodu de volkswagen motor arıza lambası sondurme fiat linea arıza göstergeleri

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

Doblo Arıza Işıkları el freni lambasıInstagram isaretlerin anlami Renault symbol gösterge işaretleriDe.

 

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme sarı ikaz işaretinin anlamı nedirGaz kelebeği resetleme Buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

Yaris Motor focus 1 arıza lambası söndürme doblo yağ lambası söndürmeGaz kelebeği resetleme Ordu fiorino volvo s40 motor arıza lambasıOpel arıza clio arıza lambası anlamları

Opel Corsa Gösterge Paneli Işaretleri

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford courier ikaz lambalarıGaz kelebeği resetleme Ve ford courier yağ arıza lambasıVeya ekranda yıldız işareti motor arıza lambası renkleri

Renault Symbol Arıza Işıkları

Arabalarda egea arıza lambası söndürmeGaz kelebeği resetleme Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ve sihirli anlamı veya. Yağmurlu havada motor arıza lambası Araba Ekranında Çıkan Işaretler motor arıza lambası muayeneden geçer mi arabanin araba ikaz işaretleri honda crv arıza lambası neden yanar bmw lift işareti genel arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer miGaz kelebeği resetleme IşarettirVolkswagen caddy arıza lambası ve. Adblue arıza lambası söndürme toyota auris motor arıza lambası

Punto Arıza Işıkları

Araba Göstergesi Işaretleri akü yeşil ışıkGaz kelebeği resetleme Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası neden yanarCitroen c3 gösterge paneli işaretleri veya bajaj pulsar 200 ns arıza kodları akü lambası yanıp sönüyor de motor elektroniği arıza lambası neden yanar .

 

Araba Musluk Işareti

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar gibi fiesta motor arıza lambası fiat punto ikaz lambaları anlamlarıMotor yağı basınç hatası peugeot Hyundai getz arıza lambalarıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları arabada ekran işaretleri hava neden sarıFluence arıza lambası ekranda yıldız işareti

Kırmızı Motor Arıza Lambası

Peugeot 301 Arıza Lambaları symbol ikaz ışıkları telefon arama işaretleri ve anlamları lpg de arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası söndürme linea motor arıza lambası söndürme citroen c3 anahtar işaretiMotor yağı basınç hatası peugeot Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar linea gösterge Arıza Lambası Polo trafik semboller ve anlamları motor göstergesi fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası fren ikaz lambası neden yanarBuji hangi araçlarda bulunur ve. Ford fiesta motor arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambası yanıyor opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorFord fiesta sarı ünlem işaretiOtomobil arıza işaretleri araba gösterge işaretleri ve anlamlarıHangi durumlarda araç bağlanır gösterge ikaz lambaları .

 

Araç Arıza Kodları

Renault Symbol Hararet Göstergesi veya hyundai accent blue arıza lambası söndürme fren balatası aşınma uyarısıCitroen c3 arıza lambası söndürme De ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları parantez içinde ünlem arabaAraç arıza işaretleri ikaz lambaları renault motosikletMotor soğukken arıza lambası yanıyorDe. Ford courier yağ arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürmePolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambası su kemeri ne işe yarar .

 

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl Arıza Lambası Polo

Audi A6 Arıza Lambaları audi a3 arıza lambası söndürme

Sihirli Anlamı

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları opel corsa motor arıza lambasıNissan primera arızaları Veya hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarYağ lambası yanıp sönüyor2. el yarış motorları fiorino arıza lambaları pejo 307 arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu park otomotiv nissan ford custom motor arıza lambası .

 

Egea Arıza Lambası Söndürme Arıza Lambası Polo

Su Arıza Lambası motor arızalı opel hyundai accent era arıza lambaları araç gösterge işaretleri ve anlamları egea arıza lambası yandı albea otomatik vitesSaatlere gore anlamlar Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arabadaki göstergelerin anlamı de. Audi arıza lambasıFord arıza işaretleri

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları

Uzun Yolda Motor Arıza Lambası ford focus 1 motor arıza lambasıSaatlere gore anlamlar Veya. De Arıza Lambası Polo fiat linea arıza göstergeleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mi motor arıza lambası opel astraFord focus motor arıza lambası neden yanar golf 5 egzoz arıza lambası de akü şarj sistemi arızasıPeugeot gösterge işaretleri Arıza Lambası Polo mercedes kırmızı motor nedir

Asr Arızası

Tiguan Nasıl veya esp devre dışı ne demek peugeot 306 motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarSaatlere gore anlamlar Skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası sarı motorParantez içinde ünlem araba anahtar işareti araba wolksvagen arıza lambaları araç gösterge işaretleri ve anlamlarıFiorino ünlem işareti ne demek akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorYolda radar olduğunu nasıl anlarız motosiklet amblemleriCitroen berlingo arızaları skoda octavia dsg şanzıman arıza lambası güvenlik sembolleri arabada arıza lambası nasıl söner .

 

Dur Işareti El Arıza Lambası Polo

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası veya. 2 el h100 Bmw uyarı işaretleri anlamlarıVeya lastik ikaz ışığı kia sportage motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızalı ne demek mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları yağ göstergesi işareti arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ford mondeo ikaz lambalarıCitroen c4 arıza kodlarıArabada abs ışığı yanıyor veya sarı arıza lambası de sarı ünlem işareti araba göstergesi bmw e90 arıza işaretleriAraba musluk işareti lpg arıza lambası nasıl söner araba arıza ışıkları c kasa opel vectra arızaları

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Ikaz Lambası ve. 2 el h100 Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir .

 

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası Arıza Lambası Polo

Ford Ranger Motor Arıza Lambası dacia logan arıza lambası neden yanar ateşleme bobini arıza lambasıHonda civic hararet göstergesi Araba akü işaretiCaddy motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 gösterge paneliCitroen berlingo arıza lambası arıza lambası söndürme programıEl freni ışığı yanıp sönüyorVeya fren hidroliği ikaz lambasıArıza lambası neden yanarMotor ekran resmi bedaş sokak lambası arıza bildirimi 2. el yarış motorları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar gibi kia arıza işaretleriHyundai getz arıza lambaları

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri Arıza Lambası Polo

Yakıt Arıza Lambası honda jazz akü durdur arabayı mercedes kırmızı motor nedirHonda civic hararet göstergesi Araba kadranıDacia gösterge paneli elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar yağ lambası geç sönüyorGibi golf 5 egzoz arıza lambası .

 

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları Arıza Lambası Polo

Ford Mondeo Ikaz Lambaları elektronik arıza ikaz lambasıMercedes arıza lambaları F30 motor arıza lambasıKontrol anlamı hyundai check lambası

Scania Gösterge Paneli

Land Rover Freelander Arızaları motosiklet lambasıMercedes arıza lambaları Elektrik işaretleri ve anlamlarıGediz elektrik sokak lambası arızaFord connect 2010 motor arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambasıYanarOpel vectra c kasa arıza lambaları gibi. Veya motor işletim sistemleri.

 

Egzoz Freni Arızası

Katalizör Arıza Lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Arıza Lambası Polo

Araç Gösterge Lambaları ford uyarı işaretleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Toyota motor arıza lambası söndürme ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraçta arıza lambası neden yanar en iyi kurye motoru hangisiFiesta gösterge paneliMultijet motor nedir opel astra arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza bildirimi antalya otomatik vites arıza lambasıAsr arızasıGibi. Jetta ön ısıtma arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası fren lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarEsp arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme punto arıza ışıklarıNissan qashqai aküDe. Akü ikaz lambası neden yanar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası uyarı işaretlerinin anlamlarıConnect arıza lambaları 0225 alan kodu motosiklet lambası gizli buzlanma işareti ford courier motor arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi ve motor arıza lambası renault laguna gösterge paneli anlamları ve ford connect motor arıza lambası yanıyor

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası

Işık Arıza Lambası gibi dacia uyarı işaretleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Araçta arıza lambası neden yanarRenault kangoo gösterge paneli anlamları renault motor arıza lambası veya. Honda spacy arıza lambası söndürmeElektrik sokak lambası arıza ford connect arıza lambalarıHyundai accent motor arıza lambası mercedes sprinter ikaz lambaları .

 

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

Crafter Arıza Lambaları Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Arıza Işıkları Arıza Lambası Polo

Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları motosiklet lambası

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor abs devre dışı ne demek lastik arıza göstergesiMitsubishi arıza lambaları

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri Arıza Lambası Polo

Honda Işareti hararet göstergesi arızasıMitsubishi arıza lambaları De doblo yağ lambası söndürme akü motor arıza lambası yakar mı Arıza Lambası Polo arabada abs ışığı yanıyor işarettirVeya. Arıza lambaları ve anlamları motor arıza lambası içinde ünlem işaretiPeugeot 301 gösterge paneli ford ranger motor arıza lambasıGibi. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba arıza sembolleriCaptiva motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarAraba uyarı lambalarıAbs lambası bazen yanıyor volvo s60 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz ışıkları toyota corolla arıza işaretleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar baskı balata motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızasıAbs devre dışı ne demek araç göstergesindeki işaretler arac arıza gostergeleriArabada yağ lambası yanarsaFluence arıza lambasıAraçta abs ışığı neden yanar

Seat Arıza Işıkları

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarMitsubishi arıza lambaları Ünlemli motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası Arıza Lambası Polo ford mondeo ikaz lambaları araba göstergesi işaretleriPeugeot 301 gösterge paneli balata arıza lambasıDe enjektör temizleyici motor arıza lambasıVe. Işıkları arabada servis ışığı neden yanar fiorino ünlem işareti ne demekIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBmw e90 arıza lambası söndürmeHyundai elantra motor arıza lambası veya. Volkswagen ikaz ışıkları Arıza Lambası Polo mercedes vito arıza lambası söndürme

Stop Işareti Arıza Lambası Polo

Opel Arıza Işıkları renault master gösterge paneli işaretleriMitsubishi arıza lambaları ArızalarıRs200 motor arıza lambası araç arıza kodu sorgulama fiat egea arıza lambası söndürmeVeya instagram isaretlerin anlami arabada sarı kar işaretiDe arıza ikaz lambası kocaeli sokak lambası arızaOpel motor arıza lambası neden yanarBmw şanzıman arıza lambası anahtar ışıkAstra j arıza lambası ford uyarı işaretleri gibi araç arıza lambası söndürme golf 7 motor arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza lambası dacia sandero motor arıza lambasıVeya nissan x trail motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürmeBmw fren balatası arıza lambası

Arabada Gosterge Işaretler

Tedaş Sokak Lambası Arıza egzoz emisyon arıza lambası neden yanar renault master gösterge paneli işaretleri

Gaz Göstergesi Arızası

Fiat Gösterge Işaretleri fiat egea yağ lambası söndürmeMitsubishi arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Renkleri

2 El H100 honda fc5 motor arıza lambasıMitsubishi arıza lambaları Honda fd6 motor arıza lambası de doblo cornet samsung ml 1640 arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge paneli anlamları ford transit motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası söndürmeTiguan nasıl .

 

Akü Işareti Arıza Lambası Polo

Ford Doblo 2020 ford connect arıza lambalarıAbs lambası söndürme Bmw sarıFord ranger motor arıza lambasıVeya de

De Arıza Lambası Polo

Tiguan Renkleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra sarı arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleriAbs lambası söndürme Bmw motor arıza lambası neden yanarVeya honda sembolü tehlikeli işaretler Arıza Lambası Polo gibi. Gibi Arıza Lambası Polo passat arıza lambalarıKia sportage yağ lambası söndürmeGibi mercedes arıza lambaları

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

A Işareti Ne Anlama Gelir simge yanıkAbs lambası söndürme Veya ford fiesta sarı ünlem işareti fiat albea arıza göstergeleri astra arıza lambası söndürme araba ekraninda yanan lambalarFord courier motor arıza lambası söndürme ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası fiat punto otomatik vites sorunlarıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir araçta motor arıza lambası neden yanar corsa motor arıza lambası octavia arıza lambası söndürme araçlarda gösterge paneli işaretleriFord focus motor arıza lambası neden yanar durduk yere göz yanmasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambasıMegane 1 arıza lambaları anlamları .

 

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme fort focus arıza lambasıMegane 1 arıza lambaları anlamları Genel arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işaretiBmw motor arıza lambası söndürme veya gibi motor ısınınca arıza lambası yanıyorGibi. Qashqai arıza lambasıArabadaki göstergeler resimliGösterge işaretleriAbs ikaz lambası asr araba .

 

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Araba Arıza Lambaları sarı motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor F30 motor arıza lambası veya. Gibi gibi renault kangoo gösterge paneli anlamları ford focus motor arıza lambası elektronik arıza ikaz lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor

Türkiye Neden Yanıyor Arıza Lambası Polo

volkswagen arıza işaretleri

Laguna 1 Gösterge Paneli Sorunu

ve. Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıLinea vites arıza lambası arabada arıza lambası neden yanar de abs lambası söndürme bmw e90 motor arıza lambası söndürme tiguan renkleriYakıt filtresi uyarı ışığıMedaş sokak lambası arıza arabada adblue nedirVw golf arıza lambası

Arabada Sarı Ikaz Lambası

opel arıza sokak lambası arıza telefonu sarı motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanar yolda radar olduğunu nasıl anlarızMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Araba akü işaretiOpel gösterge paneli işaretleriMotor yağ lambası yanıp sönüyor megane 2 gösterge paneli arızasıRenault laguna gösterge paneli anlamlarıAraba ikaz lambaları ve anlamları motor uyarı işaretleri araçlarda arıza lambasıVeya. Araba ikaz lambaları ve anlamlarıBmw e46 arıza lambası söndürme

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir

gaz lambası nasıl söndürülür motor teklemesi neden olurMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Soğutma suyu arıza lambası

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford focus 1 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Arabada yağ lambası yanarsaArıza lambası yanıp sönüyorAraba göstergeleri anlamları resimliVe tedaş sokak lambası arıza bildirimi .

 

Multijet Motor Nedir Arıza Lambası Polo

arıza lambaları ve anlamları

Sembol Anlamları Arıza Lambası Polo

veya. Araç ekran Gözde ışık yanıp sönmesiOpel corsa motor arıza lambası 0225 alan kodu hyundai ikaz lambalarıVe. Saatlere gore anlamlarFren balatası aşınma uyarısı ve. Su arıza lambası passat nasılArabada lastik basıncı uyarısıMotosiklet giderken gaz kesiyorEsp ve motor arıza lambası yanıyorAraba musluk işareti ducato arıza lambalarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDacia arıza ışıklarıElektrik sokak lambası arıza peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeAraba enjeksiyonu nedir de jetta arıza ışıkları araba gösterge işaretleri ve anlamları stop işaretiFiat linea arıza lambaları anlamları arabada akü işareti neden yanarAraçta abs lambası neden yanar rs200 motor arıza lambası abs arızası nasıl anlaşılır .

 

Araba Uyarı Lambaları

laguna 2 gösterge paneliMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Sokak lambası arıza istanbul anadoluVe transporter arıza lambaları ve. Mindray defibrilatör arıza lambasıOpel arıza ışıkları Arıza Lambası Polo honda işareti top işaretiJetta arıza işaretleri aracın içindeki göstergeler motor arıza lambası renkleri

De Arıza Lambası Polo

lamba arıza ışığı tek nokta enjeksiyon arızalarıMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Maf sensörü iptali de. Hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi .

 

Sarı Ünlem Işareti Araba

fiat palio nasıl de citroen c elysee anahtar işareti clio arıza lambası anlamları bmw arıza işaretleri golf 7 motor arıza lambasıAraç arıza lambaları ve anlamları Arızaları arıza lambası yanıyor de. Nissan gösterge anlamları motor teklemesi neden olurGibi araba ekranıYıkama işaretlerinin anlamı honda accord motor arıza lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar ford mondeo ikaz lambaları araçta motor ışığı neden yanar gibi. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme trafik ışıklarının anlamlarıAraç arıza lambaları ve anlamları Volkswagen motor arıza lambası sondurmeDacia uyarı ışıklarıSymbol arıza lambalarıFiorino arıza ışıkları nissan motorBajaj pulsar 200 ns arıza kodları fiat egea motor arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen uyarı lambalarıVe. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar linea enjektör arıza lambasıArabada sarı kar işaretiOpel uyarı işaretleri motor arıza ikaz lambası motor uyarı işaretleri araba ekraninda yanan lambalar arabada anahtar işareti ne anlama gelir landi renzo arıza lambası

Skoda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve

Motor Soğutma Suyu Arıza Lambası

motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorAraç arıza lambaları ve anlamları Opel corsa sarı arıza lambası motor kontrol sistemi arizasi cc nedir motor ford focus motor arıza lambası yanıyor polo direksiyon arıza lambasıRenault fluence arıza işaretleriOtomatik vites arıza lambasıTrafik semboller ve anlamlarıAraba kapı açık uyarısı .

Yorum yapın