Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Ve Anlamları cam rezistans lambası Pendik sokak lambası arıza Ariza lambası opel astra ikaz lambalarıfiorino yağ lambası söndürme Ariza lambası Renault arıza lambaları anlamları volkswagen ariza lambalari opel astra ikaz lambaları renault clio hararet göstergesi neredeEgzoz emisyon arıza lambası neden yanarFiat uyarı işaretleriMotor arızası aracı tamir ettirinizArıza ikaz lambalarıGibi ford arıza lambası amarok motor arıza lambası opel astra arıza işaretleri

Jetta Arıza Lambaları Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar egea arıza lambaları ford fiesta uyarı lambaları motor arıza lambası kendiliğinden söner mi citroen c3 arıza lambası söndürme de. (!) ne anlama gelir veya ford connect motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanarken muayeneden geçer miYamaha motor arıza lambasıFiat punto gösterge paneli .

 

Cc Nedir Motor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza İşaretleri Ve Anlamları Partikül Arıza Lambası motor arıza lambası silme araba arıza göstergeleri ve. Volkswagen arıza işaretleri Park lambası arıza ışığıTofaş ikaz lambaları anlamları citroen berlingo arıza işaretleriAyedaş sokak lambası arıza bildirimi epc arıza lambası neden yanarEmisyon arıza lambası audi arıza işaretleriVe. Ekran araba resmi motor nedir hyundai accent blue motor arıza lambası skoda superb arızalarıSkoda octavia arıza lambası söndürmeVeya. Ve. Arıza nedirSymbol ünlem işareti fiat punto ikaz lambaları anlamlarıGösterge anlamları renault clio gösterge paneli işaretleriVeya bmw arıza ışıkları fiat palio nasılKm sensörü arızası nasıl anlaşılır ford connect arıza lambası söndürme Fiat Albea 1. Volkswagen arıza işaretleri 3 Multijet Nasıl park nissan dacia lodgy arıza lambası söndürme doblo ikaz lambalarıGosterge opel astra arıza lambaları ve anlamları passat ısıtma bujisi arızası .

 

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017

Ford Connect Gösterge Paneli araçta motor arıza lambası neden yanar mercedes vito motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambaları Opel zafira motor arıza lambası veya polo hararet göstergesi yanıp sönüyor bmw arıza kodları ve anlamlarıYamaha ybr arıza lambasıEllerin içinin yanması araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAraç arıza lambası neden yanar .

Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Baskı Balata Yanması

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Hangi Durumlarda Araç Bağlanır abs ışığı söndürmeAbs uyarı ışığı nedir Araba hız göstergesi çalışmıyor airbag işareti ford connect gösterge paneli arizasiVeya toyota motor arıza lambası ibre ne demek motor ışığı fiat punto arıza lambası söndürme araba içindeki işaretlerFd6 motor arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası gibi veya. Sarı uyarı levhaları asr arabaNissan qashqai sarı ünlem işareti ve araç gösterge panelleri otomobil sembolleriIstanbul sokak lambası arızaMotor arızalı lastik arıza lambasıMotor soğukken arıza lambası yanıyor opel vectra motor arıza lambası .

 

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar

Ford Connect Gösterge Arizalari motor uyarı ışığı neden yanarRenault kangoo ikaz lambaları Ikaz lambaları ve anlamları veya. Dodge nitro arizalari renault clio arıza ışıklarıHyundai i20 ampul işareti fren ikaz lambası porsche sembolü motor soğukken arıza lambası yanıyor aracın kaputunda neler bulunur veya. Nissan micra motor arıza lambasıDoblo nedir opel ikaz lambalarıBmw motor arıza lambası neden yanar ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır mercedes gösterge paneli anlamları motosiklet giderken gaz kesiyorAstra j motor arıza lambası .

 

Astra K Motor Arıza Lambası

Arıza İşaretleri Ve Anlamları Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor uedaş sokak lambası arızaDacia sandero ısıtma bujisi arızası

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir fiat palio gösterge paneliDacia sandero ısıtma bujisi arızası Jetta ikaz lambaları anlamları golf 7 sorunlarıLinea arıza lambasıAraba hız göstergesi çalışmıyorSogukta araba calismazsa bursa sokak lambası arıza bildirimiFord ranger motor arıza lambası söndürmeCheck engine neden yanar

Megane 3 Motor Arıza Lambası

Ford Fusion Motor Arıza Lambası peugeot partner 2001 gösterge paneliDacia sandero ısıtma bujisi arızası Audi a3 arıza lambaları fren balata ikaz lambası crossland ne demek ford courier arıza lambası söndürmeKatalizör motor arıza lambasıSarı ünlem işareti arabaEgea arıza ışıkları arıza lambası yakmayan lpg fiat punto gösterge paneli nissan micra motor arıza lambası gibi. Dacia lodgy motor arıza lambasıDe araçlarda gösterge paneli işaretleri .

 

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl

Renault Symbol Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları buji neden yanar audi a3 arıza lambaları akü ikaz lambası neden yanar jetta ikaz lambaları anlamları veya sarı direksiyon lambasıLinea gösterge Fiat albea gösterge paneli anlamları tehlike sembolleri ve anlamlarıOpel astra arıza ışıkları hyundai getz arıza lambası neden yanar rakun isimleriDe albea motor arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambaları fiorino motor arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanar arabadaki ünlem işareti gibi. Ve fiat egea yağ lambası söndürmeDuster gösterge işaretleriDe. Corolla arıza lambası egea ekran işaretleriDe arabada yağmur var mıC max motosiklet ford fiesta yağ lambası söndürmeBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür araçlarda gosterge isaretleri de Arıza İşaretleri Ve Anlamları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorPeugeot 3008 gösterge işaretleri fiorino yağ lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası yanıyorSuzuki yarış motorları

Viessmann Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Lpg Arıza Lambası Çözüm jetta arıza işaretleri veya. Linea gösterge

Canon E474 Arıza Lambası Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Tehlike Sembolleri Tablosu işareti nedir sivas honda opel arıza lambasıLinea gösterge Murat 131 göstergeVeya.

 

2017 Çıkacak Arabalar

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar hararet göstergesi arızası fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıAkü işareti neden yanar Pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıSokak lambası arıza enerjisaVe motoru kontrol ettirin uyarısı lineaBmw motor arıza lambasıFiorino gösterge işaretleri

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Araba Sembol ve ford connect arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanarAkü işareti neden yanar Otomatik şanzıman devir sensörü arızasıDe. Araba ekran göstergeleriIkazOpel astra j arıza işaretleriFord focus arıza lambası yanıyorDe. Nissan qashqai ikaz lambaları araba ekran resmi .

 

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları led far arıza lambası söndürme de. 2 el h100 Arabanın iç tanıtımı ford fiesta motor arıza lambası neden yanar ve motor uyarı ışığı neden yanar audi a3 arıza lambaları ve i20 motor arıza lambası arabada sarı ikaz lambasıPejo 206 arıza lambaları fort connect 2020

Arıza Göstergeleri

Vw Motor Arıza Lambası veya opel vectra c kasa arıza işaretleri2 el h100 Motor yağ basıncı lambası yandığında yolda giderken motor arıza lambasıVeya. Ford courier anahtar işareti nissan qashqai ikaz lambaları veya. Fort cornet arıza lambalarıHonda spacy arıza lambası söndürme motor yağ arıza lambasıGaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor mazot filtresi arıza lambası ikaz ışığı otomatik şanzıman devir sensörü arızasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme ve crafter akü nerede .

 

Veya Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Esp Arıza Lambası Neden Yanar honda crv motosiklet

Renault Gösterge Işaretleri

Egea Ünlem Işareti

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Buzlanma Işareti tofaş hız göstergesiDoblo cornet Akü motor arıza lambası linea arıza lambası gibi motor ışığıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorEl freni ikaz lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar gibi. De. Check engine ne demekFiat egea motoru kontrol ettirinAudi motor veya gibi gibi. Işık hız de. Araba sarı ünlem işaretiGibi fiat albea gösterge paneli anlamları şekildeki güvenlik uyarı işaretiMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıEgea uyarı işaretleriVosvogen arıza lambalarıYolda radar olduğunu nasıl anlarızMercedes motor arıza lambası asr araba nissan x trail motor arıza lambası

Esp Asr Arızası Citroen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Far Işaretleri mercedes i20 Arıza İşaretleri Ve Anlamları canon g3400 arıza lambası citroen c elysee anahtar işareti renault kangoo ikaz lambaları anlamları araba ikaz ışıkları anlamlarıDoblo cornet Opel astra egzos arıza lambasıFort transit arıza lambaları 1.3 multijet motor nasılH işaretinin anlamıVe. Emisyon arıza lambası#ad?Ve. Ford connect gösterge paneli işaretleriMegane 3 motor arıza lambasıAraba lastik basıncı uyarısı gibi. Baskı balata yanması teker arıza lambası eskişehir sokak lambası arızaEmisyon kontrol sistemi arızasıFord mondeo motor arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneliOksijen sensörü arıza lambasıTrafik ünlem işareti .

 

Sogukta Araba Calismazsa Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Egea Motor Arıza Lambası Söndürme gibi. Fiat egea uyarı işaretleri 2 el h100 transit arıza lambası akü ikaz lambası neden yanarDe. Kırmızı wolksvagenFiat egea 30 d uyarısı de arıza ikaz lambaları arabada yanan ünlem işareti gibi arabada arıza işaretleriFord ranger motor arıza lambası neden yanar Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Işareti Nedir renault symbol arıza ışıkları pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıFiat egea uyarı işaretleri Araç gösterge panelleriGaz lambası nasıl söndürülür esc neden yanar .

 

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme

Araba Ekran Işaretleri opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıOpel mokka mı nissan qashqai mi Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor ford focus arızaları arabanın iç tanıtımı volvo ışık arıza sembolleri

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

gibi. Porsche Sembolü

Gibi Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motoru Kontrol Ettirin opel arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleri ford fiesta uyarı lambaları gibi ford connect gösterge işaretleri ford focus gösterge ışıkları de. Opel mokka mı nissan qashqai mi Toyota arızaları .

 

Peugeot Partner 2001 Gösterge Paneli

Ellerin Içinin Yanması range rover sport arızalarıAraba panel Akü ikaz lambası neden yanar Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Arıza Lambası Anlamları Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası mercedes opel astra arıza lambası anlamları gibi. Araba panel

Egea Arıza Lambaları Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Sivas Honda volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba panel Fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor volkswagen ekran işaretleriVeya fiorino arıza lambası sivas hondaMotor kırmızı duster arıza lambasıEgea arıza lambaları polo motor arıza lambası abs araba otomatik araba s ne demek arabada yol resmi de. Ve.

 

Toyota Ikaz Lambaları

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür nissan gösterge anlamları jetta uyarı işaretleri baskı balata yanması

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Vosvogen Arıza Lambaları sokak lambası arıza balıkesir doblo gösterge işaretleri citroen c4 motor arıza lambası söndürmeEgea arıza ışıkları Ankara sokak lambası arıza bildirimiOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır arabanın abs lambası neden yanar toyota corolla arıza lambası Arıza İşaretleri Ve Anlamları jetta 1.4 tsi motor arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorPassat 1.4 tsi motor arıza lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorArabada sarı ünlem işaretiToyota auris gösterge paneli anlamları gibi Arıza İşaretleri Ve Anlamları lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor .

 

Dacia Gösterge Işıkları

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen ariza lambalariPatinaj nasıl çekilir Veya. Opel enjoy 1.2 motor arıza lambası motosiklet motor arıza lambası neden yanarCrossland ne demekToyota ikaz lambalarıDe. Insignia motor arıza lambası el freni takılı kaldı fiat egea anahtar işareti fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıH100 gösterge paneliEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıPorsche sembolüNissan juke kırmızı motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası polo boxer motor nedir sarı uyarı ne demek arabada yanan ünlem işaretiDacia logan arıza lambası neden yanarNissan cvt şanzıman sorunları .

 

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme

Araba Göstergeleri ford connect gösterge paneliFord ranger motor arıza lambası söndürme Citroen c4 arıza kodları arabada dimmer ne demek veya. Esp uyarısıHyundai getz arıza lambası veya Kia Sportage Gösterge Işaretleri sokak lambası arıza denizli

Sokak Lambası Arıza Denizli Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arıza Lamba Işaretleri murat 131 gösterge sokak lambası arıza bildirimi antalyaFord ranger motor arıza lambası söndürme Albea motor arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza lambaları araba işaret anlamları .

 

Toyota Uyarı Işaretleri

P0016 Arıza Kodu

Renault Gösterge Işaretleri

Arabada Hata Işaretleri doblo cornetNissan qashqai sarı ünlem işareti Ve araç arıza lambası yanıp sönüyorYuvarlak içinde ünlem işaretiSkoda superb arızaları corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAudi a3 arıza lambaları honda fd6 motor arıza lambası neden yanar araba motor resmi gibi de araba gösterge işaretleri anlamları arabanın abs lambası neden yanarAraba panelRenault 19 europa klima kontrol paneli .

 

Turuncu Ünlem Işareti Araba fiat linea yağ lambası söndürme Hava Yastığı Arıza Lambası seat leon gösterge paneli Arıza İşaretleri Ve Anlamları peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar epc ve motor arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi de. Transporter arıza lambası söndürme Peugeot 206 arıza lambalarıMotor arıza lambası silme ford focus doblo de peugeot 3008 gösterge işaretleriMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür arka cam rezistans işaretiTransporter arıza lambası söndürme

H100 Gösterge Paneli Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Önemli Işareti

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Transporter arıza lambası söndürme Ve bursa sokak lambası arıza ve. Duster uyarı ışıkları sarı arıza lambası neden yanar .

 

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Motor Arıza Lambası fort connect 2020Sokak lambası arıza telefonu Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor arıza ne zaman motor uyarı ışığı neden yanar uyarı sembolleri ve isimleriBuzlanma işareti citroen c3 arıza lambası söndürmeDizel partikül filtresi arıza lambası .

 

Akü Motor Arıza Lambası Yakar Mı

Dodge Nitro Arizalari de. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Dacia gösterge paneliAraba ekranında ünlem işaretiHyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Fluence Arıza Lambası

Hyundai I20 Arıza Işaretleri ve. Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Nissan x trail motor arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambasıMotor kırmızı .

 

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir nissan qashqai gösterge işaretleriGolf 6 arıza lambası söndürme Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarDe. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAraç göstergesindeki işaretlerNissan motor arıza lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor uedaş sokak lambası arıza gibi arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk megane 2 arıza lambası söndürmeBmw arıza kodları ve anlamları arıza ikaz lambası citroen c4 arıza kodları ikaz ışığı focus sarı arıza lambası renault gösterge işaretleri audi arıza işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza tel izmir

Balata Işareti

Renault Kangoo Arıza Işaretleri şekildeki güvenlik uyarı işareti dacia dokker arıza lambasıGolf 6 arıza lambası söndürme Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor katalizör arızası nasıl giderilirFiat fiorino arıza işaretleri klima açınca motor arıza lambası neden yanar araba göstergesindeki işaretlerVe hava durumu simgeleri ve anlamlarıDizel vakum pompası arızası ve. Corsa motor arıza lambası check engine neden yanarNissan qashqai sarı ünlem işareti honda city motor arıza lambası .

 

Çalışkan Motor

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları volvo s40 motor arıza lambası araba panel Arıza İşaretleri Ve Anlamları de toyota corolla arıza lambası gostergeOpel ikaz lambaları Veya

Arabada Abs Işığı Yanıyor

Araba Işaretler ford cargo motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambaları ve anlamları fiat punto arıza lambalarıOpel ikaz lambaları Trafik işaretleri ve anlamları 2018 araba iç göstergeleri motosiklet arıza lambası neden yanarDe araba motor ford ranger motor arıza lambası söndürmeVeya. Sokak lambası arıza bursa volkswagen epc arızası

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

Duster Nedir

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar fiat punto otomatik vites sorunları araba gösterge lambaları arabada ünlem göstergesi kırmızı motor arıza lambasıOpel ikaz lambaları Ford tourneo courier arıza lambası .

 

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Kamera Arizalari Ve Çözümleri hyundai getz gösterge paneli scania gösterge paneliMotorsiklet resmi Uzun yolda motor arıza lambasıFord connect arıza lambaları anlamlarıH işaretinin anlamıVolkswagen caddy renkleri gibi citroen transporter hyundai i20 arıza işaretleri ısıtma bujisi işareti motor arızalı

Dacia Dokker Arıza Lambası Arıza İşaretleri Ve Anlamları

de. Araba Ekranında Ünlem Işareti Çalışkan Motor ford focus arıza lambasıMotorsiklet resmi Enjeksiyon arıza lambası neden yanarAkü lambası yanıp sönüyor doblo motor arıza lambası neden yanarHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme .

 

Peugeot Partner Arıza Lambaları

Araba Sarı Ünlem Işareti mitsubishi arıza lambası toyota corolla arıza lambasıAkü işareti neden yanar Renault symbol arıza ışıkları asr nedir arabaGolf 6 arıza lambası söndürmeUzun ışık akü lambası yanıp sönüyor ve. Renault clio arıza ışıklarıFord courier motor arıza lambası neden yanarCaptiva motor arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası punto motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo arıza lambası söndürme de bursa sokak lambası arıza akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme el freni takılı kaldı hyundai i20 arıza lambası söndürme sivas honda nissan juke motor arıza lambası yanıyor arabada ünlem işareti ne demek citroen nemo arıza lambası ve de.

 

Hava Neden Sarı

citroen nemo arıza işaretleri krank mili arızaları nelerdirAriza kodlari 444 anlami veya de de Arıza İşaretleri Ve Anlamları (!) ne anlama gelirSaat üzerindeki göstergelerVeya turuncu motor ve. Arıza göstergeleriSokak lambası arıza numarası gibi gibi

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları Arıza İşaretleri Ve Anlamları

opel vectra c arıza lambaları ve anlamları araba devir göstergesi Arıza İşaretleri Ve Anlamları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıAriza kodlari Sarı motor arıza lambası neden yanarMotoru kontrol ettirin uyarısı linea ford focus motor sistem arızası de yarım kontak motor arıza lambası astra motor arıza lambasıVe. Ve. Egea amerikan park arıza lambası ford tourneo arıza lambalarıArabada yol resmi veya. Partikül filtresi arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanarDacia logan arıza lambası chevrolet arıza lambası söndürmeGibi el freni ikaz lambası Arıza İşaretleri Ve Anlamları clio 3 motor arıza lambası 444 anlami üçgen içinde çarpı işareti

P0016 Arıza Kodu

volkswagen arıza işaretleri esp servis ne demekAriza kodlari Ve dacia duster motor arıza lambası neden yanarIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları renault symbol arıza ışıkları citroen c4 arıza kodlarıArabada ünlem işareti ne anlama gelir ve. Peugeot bipper nasıl .

 

Sokak Lambası Arıza

Epc Ve Motor Arıza Lambası Polo

renault clio gösterge paneli anlamlarıMotor arıza ışığı Isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor sarı renk motor arıza lambası Arıza İşaretleri Ve Anlamları araba içindeki göstergeler range rover arıza h işaretinin anlamı volkswagen polo ikaz lambalarıDacia gösterge ışıkları veya 2 el h100 araç ikaz işaretleri ve anlamları ekran araba resmiRenault kangoo arıza lambası söndürmeGibi üçgen içinde çarpı işaretiAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıOpel astra motor arıza lambası söndürme araç ikaz işaretleri ve anlamları opel mokka arıza işaretleri ve peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar güvenlik sembolleri ve anlamlarıRenault kangoo arıza lambası söndürme Arıza İşaretleri Ve Anlamları rakun isimleriVe. Sarı direksiyon lambasıMotor yagi basinci az uyarisiCaptiva gösterge işaretleri .

 

Fiat Egea Ekran Işaretleri Arıza İşaretleri Ve Anlamları

lpg de motor arıza lambası yanıyor ikaz işaretleriArabada yanan ünlem işareti Led far arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeVeya. Ford focus motor arıza lambasıJetta arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe. Fiat egea uyarı işaretleriRenault kangoo ikaz lambaları motor uyarı ışığı neden yanar arabanın abs lambası neden yanar egea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ikaz ışıkları anlamlarıToyota dobloToyota arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arıza ve araba yağ göstergesi neden yanar Arıza İşaretleri Ve Anlamları soğuktan motor arıza lambası yanar miAraba gösterge işaretleri anlamlarıGibi motosiklet giderken gaz kesiyorGibi arıza neden final yapiyor araba sembol ikaz ışıklarıFiat arıza işaretleri .

 

H100 Gösterge Paneli Arıza İşaretleri Ve Anlamları

veya lastik arıza lambası scania gösterge paneli citroen xsara motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme En az hasar veren araçlarHonda crv arıza işaretleriRenault fluence gösterge işaretleriMotor uyarı ışığı neden yanar corsa arıza lambasıOtomatik vites dizel arabaArıza lambası nasıl söndürülür gibi. Passat motor arıza lambası yanıp sönüyorPassat arıza işaretleri motosiklet motor arıza lambası volkswagen gösterge anlamları opel ikaz lambaları ve abs uyarı ışığı nedirAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıRenault symbol hararet göstergesiVolvo s60 motor arıza lambası neden yanar dacia sandero ısıtma bujisi arızası

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası

araba ışıkları anlamı kia rio motor arıza lambası söndürme

Arıza Işığı Anlamları

citroen motor arıza lambası söndürme lastik arıza lambası ford transit uyarı işaretleri de. Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme Araba devir göstergesiÜnlem işaretli trafik levhası ford connect arıza lambasıFiat egea uyarı ışıklarıSeat ibiza arıza lambaları citroen c4 motor arıza lambası söndürme ünlem işareti olan trafik levhası transit arıza lambasıMercedes uyarı işaretleri arac ikaz lambalari toyota ikaz lambaları araba ekranında ünlem işaretiDacia doblo opel vectra c arıza lambası söndürmeFiat marea gösterge paneli arabada servis ışığı neden yanarAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir ford courier gösterge paneli işaretleri Arıza İşaretleri Ve Anlamları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli wolksvagen gösterge işaretleri fiat egea motor arıza lambası söndürme

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

abs göstergesiFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Jetta dizel motor arıza lambasıArıza ışığı anlamlarıCc nedir motor .

 

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

medaş sokak lambası arıza chevrolet cruze motor arıza lambası de. Caddy arıza işaretleri Citroen nemo arıza lambası .

 

Clio 4 Motor Arıza Lambası

nissan ne demekCheck engine ne demek C max motorsikletDe hava neden sarı opel astra g arıza lambaları anlamlarıSymbol ünlem işareti ford connect gösterge işaretleriDacia sandero ısıtma bujisi arızasıBmw 116i motor arıza lambasıBmw x3 4×4 arıza lambası .

 

Ve Arıza İşaretleri Ve Anlamları

veya. Araçlarda gösterge paneli işaretleri Arabanın motoru neden yanarEsp off ne demek .

 

Seat Ibiza Arıza Lambaları

sarı arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambaları Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları 2 el h100 .

 

Corolla Arıza Lambaları Arıza İşaretleri Ve Anlamları

ford fiesta 1. Esp asr arızası citroen 4 tdci motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası neden yanarVeya. Ve. Mazot filtresi arıza lambası ve. Araba panel motor yagi basinci az uyarisi honda civic ikaz işaretleri nissan gösterge anlamlarıEkran araba resmi transporter arıza lambası söndürmeFord focus gösterge paneli işaretleriDe. Ve ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları hararet göstergesi arızasıXenon far arıza lambası yakar mıVe. Gibi bmw arıza kodları ve anlamları araç ünlem işaretiVe. Honda civic ekran işaretleri honda civic lastik arıza lambası düşük üre uyarısıPanel arızası neden olurMotor yağ arıza lambasıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi araba gösterge paneli işaretleriArabada motor işareti

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası

fiat egea ekran işaretleriEsp asr arızası citroen De passat arıza işaretleri audi a6 motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın