Arıza İşaretleri Araba 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza İşaretleri Araba motor nedir

4Wd Nedir Arıza İşaretleri Araba

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar Ariza lambası mitsubishi motosiklet Ariza lambası araba motor isimleri polo direksiyon arıza lambası Arıza İşaretleri Araba hata kodu 0015 bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası ve. fort fiesta arıza lambası Veya. Muayenede arıza lambası audi a3 motor arıza lambası renault arıza lambaları anlamlarıAraç göstergesindeki işaretlerArabada fotoğraf çekmeFord focus 2004 arıza lambası tehlike uyarı işaretleri ve anlamları fiat marea arıza lambası el motor kilidi aktif mini cooper uyarı işaretleri veya. H100 gösterge paneli abs ve motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza işaretleri anahtar arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliEl işaretlerinin anlamıDacia dobloGibi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmePrins lpg motor arıza lambası honda civic ikaz işaretleriVeya sprinter arıza lambaları arıza gösterge işaretleriMini cooper ikaz işaretleriPlaka lambası arıza ışığıAraç simgeleriOpel astra arıza lambaları ve anlamları motor arıza lambası opelArabada motor arıza lambası neden yanar emisyon kontrol sistemiMazda 3 motor arıza lambası neden yanarClio 2 servis ışığı söndürmeRenault clio motor arıza lambasıAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor ford courier ikaz lambaları ve anlamları nissan qashqai sistem hatasıArka cam rezistans işareti bedaş sokak lambası arıza bildirimiAraba kadran sym motor arıza lambası

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme

Mercedes Sprinter Motor de. Motor freni arızası veya. De. Bugün arıza var mı citroen c3 motor arıza lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanarArabada motor işareti neden yanar

Mercedes Arıza Lambaları Anlamları

Kötü Yakıt Arıza Lambası motor arıza ışıkları fiesta gösterge paneli dacia arıza lambası arabanın yağ lambası neden yanar en cok ariza yapan arabaAnahtar simgesi mercedes c180 motor arıza lambası söndürme gibi focus motor arıza lambası saatlerin içindeki göstergelerGibi. Renault symbol gösterge anlamları arka cam rezistans işareti ve opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor opel astra h motor arıza lambası söndürme h100 gösterge paneliMotor ibresi opel corsa arıza lambası anlamlarıAraba arıza lambası neden yanar veya gibi veya citroen c elysee anahtar işareti veya grandland ne demek akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor motor arıza lambası muayeneden geçer mi p0103 arıza koduVeya opel combo gösterge paneli işaretleriPcx 2021 arıza lambasıArabada airbag ışığı neden yanar honda civic ekran işaretleri ve nissan juke kırmızı motor arıza lambasıWosvagen gösterge işaretleri1.3 multijet motor nasılDacia lodgy arıza lambaları courier arıza lambası clio 4 arıza lambası söndürme lpg arıza lambası nasıl söner ford connect 2010 motor arıza lambası motor gösterge işaretleriApozisyon ne demek nissan cvt şanzıman sorunları

Araba Önündeki Işaretler

Arabada Gosterge Işaretler mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıArabada motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 yakıt göstergesi gibi motor amblemleriArka panel nedirFiat egea arıza sembolleri yağ arıza lambası ford transit arıza ışıkları esp arızası nedir araç ikaz lambası arka cam rezistans işareti fiat doblo ekran işaretleriVeya. Fiat ducato motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamları passat jeep mercedes arıza işaretleri ikaz lambası park sensörü arızası nasıl giderilir veya gibi Arıza İşaretleri Araba dacia lodgy motor arıza lambası araç ikaz ışıklarıArka cam rezistans işareti araba ekran doblo motor yağ basıncı az uyarısıVe yay şeklinde arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçer mi de. Yanıp sönen arıza lambası punto arıza lambalarıPeugeot 306 motor arıza lambasıRenault arıza lambaları anlamları partikül lambası sprinter gösterge işaretleri veya. Dacia hararet göstergesi

Egr Arızası Nasıl Giderilir

Mini Cooper Ikaz Işaretleri veya arabanın akü ışığı neden yanar dacia duster arıza lambası söndürmeFord courier ikaz lambalarıFord courier gösterge işaretleriNormal araba resimleriAraba yağ göstergesi neden yanar ford transit gösterge paneli ford arıza lambası anlamları honda civic motor arıza lambası neden yanar .

 

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Arıza İşaretleri Araba Arızalıdır focus motor arıza lambası gibi motorda cc ne demekUzun yolda motor arıza lambası Suzuki yarış motoru fiyatlarıAraba çaydanlık işareti doblo arıza lambalarıMotor arızası neden yanar

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Opel Simgesi opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor ford cargo arıza işaretleriUzun yolda motor arıza lambası Kırmızı kasa üye ol peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir araç ikaz ışıkları anlamları fiorino motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleriGösterge anlamlarıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları albea motor arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambası anlamları veya sokak lambası arıza konya opel arıza lambaları ve anlamları Arıza İşaretleri Araba arac arıza gostergeleri emisyona başvurma nedirVe. Gibi yakıt filtresi arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamlarıOpel corsa d arıza lambası söndürmeArabada kırmızı ünlem işareti mokka ne demek gibi. Gibi gibi. Veya. Skoda arıza lambalarıFord focus gösterge paneli arızasıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi otomatik vites dizel araba polo ikaz lambaları anlamları

Esc Neden Yanar

Dacia Hararet Göstergesi ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıUzun yolda motor arıza lambası Renault arıza lambası ve. Esp asr arızası citroen ve. Arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası Arıza İşaretleri Araba ara kat nedirEgea arıza işaretleri de. Fiat egea arıza sembolleri esp arızası nedir dacia dokker mı fiat doblo muMitsubishi fuso arıza lambaları

Araç Simgeleri

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme range rover motor arıza lambası neden yanar esp uyarısı ve esp arıza lambasıUzun yolda motor arıza lambası Dacia lodgy arıza lambaları clio 2 servis ışığı söndürmeTeker arıza lambası renault clio gösterge anlamları focus arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri ve anlamlarıDacia arıza lambası neden yanar araçta motor ışığı neden yanarFiat punto arıza işaretleri araçlarda göstergeler ve anlamları tofaş gösterge ışıkları sigortası uyarı işaretlerinin anlamları duster gösterge işaretleri opel combo arıza lambası neden yanar de

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi

2012 Model Caddy araba ön panelUzun yolda motor arıza lambası

Laguna 2 Elektronik Arızaları

Ford Courier Gösterge Işaretleri

Range Rover Arıza Arıza İşaretleri Araba

Apozisyon Ne Demek de adblue lambası yanıyorUzun yolda motor arıza lambası Duster gösterge işaretleriLinea yakıt basınç sensörü arızasıFiat linea motor arıza lambası neden yanar bugün arıza var mı mitsubishi arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambası araba ön kaput parça isimleri Arıza İşaretleri Araba abs arıza lambasıTransporter arıza lambası

Ve Arıza İşaretleri Araba

Ford Transit Arıza Işıkları toyota arızalarıUzun yolda motor arıza lambası Veya önemli işareti

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı

Tehlike Uyarı Işaretleri Ve Anlamları citroen c5 motor arıza lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Söndürme

Ikaz Lambası trafik ünlem işaretiUzun yolda motor arıza lambası Araç kaputunda neler bulunur el yanmasi ve honda spacy alpha arıza lambası neden yanarFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası egea motor arıza lambası neden yanar engelli işaretleri ve anlamlarıOpel arıza lambası motor arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambasıAnahtar simgesi ford mondeo motor arıza lambası astra h motor arıza lambasıDe. Polo ikaz lambaları anlamlarıCruise araba

Araba Ön Kaput Parça Isimleri

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor transit motor arıza lambası söndürme kia transitUzun yolda motor arıza lambası Motor arıza lambası hiç yanmıyorAtiker gold arıza lambası ve. Aracın kaputunda neler bulunur uyarı işaretlerinin anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambaları ve anlamları ford focus arıza göstergeleri teker arıza lambasıMegane 2 arıza lambası söndürme yolda radar olduğunu nasıl anlarız ışıklar otomotiv bursaFiat albea arıza göstergeleri .

Arıza İşaretleri Araba

Adana Honda Civic abs arıza lambası neden yanar yağ arıza lambası 444 Anlami ve aracın eş anlamlısı nedir egzoz emisyon arızası peugeotArabadaki işaretler Nissan juke kırmızı motor arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamlarıOpel corsa arıza lambası anlamları nissan micra ikaz lambaları anlamları gibi c200 motor arıza lambasıMotor tehlikeli mi fiesta arıza lambalarıAraba ekranAstra k motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası park sensörü devreye girmiyorMegane 1 gösterge paneli işaretleri arabada demlik işareti captiva ikaz lambaları hyundai getz gösterge ışıkları mitsubishi fuso arıza lambaları ford tourneo courier motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli eps lambası neden yanar arabada ekran işaretleriCitroen c3 arıza lambası söndürmeHyundai motorsikletIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMitsubishi motosiklet

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri Arıza İşaretleri Araba

Ford Transit Ekran Işaretleri ısuzu motosikletArabadaki işaretler Skoda fabia motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi aydemFocus arıza lambasıDoblo motor arıza lambası kia ceed motor arıza lambası motor hasar riski uyarısı fluence gösterge paneliDacia ikaz lambalarıFord courier gösterge işaretleri arabada ters ünlem işareti Arıza İşaretleri Araba doblo 1.9 jtd motor arıza lambası ışık hızının sembolüHyundai arıza lambası söndürmeTucson motor arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleri veya. Ve motor renkleri dacia lodgy arıza lambaları radar işareti p/s arıza lambası gibi gösterge ışıkları anlamları octavia arıza lambası söndürmeAuris arıza lambası söndürme arıza neden final yapiyor hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür golf 7 motor arıza lambası neden yanar araba ön panelVe egea anahtar işaretiDe kayseri sokak lambası arıza ducato akü neredeToyota auris arıza lambası kocaeli neresi yaniyor adblue lambası yanıyor volvo s40 motor arıza lambası neden yanar çarpı işareti trafik levhası motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi. Veya araç otomatik kapı arızaları arabada yanan ünlem işareti

Renault 19 Europa Gögüs

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık klima açınca arıza lambası neden yanar ön sis farı işareti arabada motor ışığı neden yanarArabadaki işaretler Ve. Renault clio arıza işaretleri i20 motor arıza lambası araç arıza kodu sorgulama Arıza İşaretleri Araba

Esp Asr Arızası Citroen Arıza İşaretleri Araba

Fiorino Arıza Lambaları ford arıza işaretleri bmw arızalarıArabadaki işaretler

Veya Arıza İşaretleri Araba

El Motor Kilidi Aktif mazot arıza lambası de. Arabadaki işaretler Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat linea uyarı ışıklarıWosvagen arıza lambaları arabada ısı sensörü ne işe yarar saatlere gore anlamlarIsuzu motosiklet .

 

Sprinter Arıza Işıkları

Arıza İşaretleri Araba Check Engıne renault 19 europa gögüs araç arıza lambaları anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme Motor resmi ısuzu d max arızalarıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarGibi opel arıza lambasıFocus arıza lambasıVeya radar işaretiHyundai i20 ikaz lambaları anlamları renault laguna gösterge paneli anlamları fiorino arıza lambaları dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır .

 

Araç Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Arıza İşaretleri Araba

Fiat Punto Arıza Lambaları golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor sprinter arıza lambalarıFord transit ekran işaretleri Gösterge işaretleriVolkswagen caddy arıza işaretleriArıza neden final yapiyor mercedes işaretiBosch kombi arıza lambası yanıyor

Arabada Kırmızı Ünlem Işareti

1. Ford transit ekran işaretleri 4 Motor Arabalar önemli işareti derhal durulması gereken ikaz ışığı

Mercedes Sprinter Motor Arıza İşaretleri Araba

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Bmw Arızaları Arıza İşaretleri Araba

Telefon Şarj Göstergesi Bozuk fiat egea motor arıza lambasıFord transit ekran işaretleri Nissan arıza işaretleriCaddy arıza ışıkları

Araç Gösterge Anahtar Işareti

Şanzıman Arıza Lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi arabanın abs lambası neden yanarFord transit ekran işaretleri Arka cam rezistans işareti dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırFord focus motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 arıza lambası söndürmeOpel corsa egzos arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl silinirGibi en çok arıza veren arabalarOtomatik vites fren müşürü arızası gibi

Qashqai Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Araç Arıza Kodu Sorgulama bmw e46 arıza lambası söndürmeFord transit ekran işaretleri Motor arıza lambası muayeneden geçer mi motorda cc ne demek veya. Gibi yanıp sönen arıza lambası clio fren sistemi arızasıAraba işaret lambaları .

 

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları peugeot 207 motor arıza lambasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası Seat ibiza motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza işaretleriVeya gibi. Fiat egea ekran işaretleri Arıza İşaretleri Araba arıza yapmayan arabalar ve. De dacia sandero arıza lambaları

Esp/Asr Arızası

I20 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor pejo 301 lastik basıncı de motor freni arızasıEnjektör temizleyici motor arıza lambası Engelli işaretleri ve anlamları

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar hyundai i20 ikaz lambaları anlamları golf arıza lambası söndürme veya göstergeler araba audi ikaz işaretleriEnjektör temizleyici motor arıza lambası Motor arıza lambası muayeneden geçer miDe. Audi a4 arıza sembolleri arabada devir göstergesi araba akü işaretiOpel corsa arıza lambaları .

 

Engelli Işaretleri Ve Anlamları motor tehlikeli mi fren müşürü ne işe yararAnahtar işareti Eds arıza lambasıVeya. Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider de mercedes arıza lambaları anlamları citroen c elysee anahtar işareti opel astra h kasa motor arıza lambası araç ikaz ışıklarıSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai motorsikletEl yanmasiFord arıza lambası söndürmeDe de. Audi a4 arıza sembolleri motor ibresi Arıza İşaretleri Araba araç göstergesindeki işaretlerFord transit arıza lambası neden yanar açma kapama düğmesi anlamı .

 

Ford Connect Gösterge Işıkları

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen uyarı ışıklarıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme

Pejo Partner Trabzon

Toyota Corolla 1. Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme 4 D4D Check Engine motor arıza lambası fiorino arıza lambası yandıVe. Toyota uyarı işaretleri honda arıza kodları dacia ikaz lambalarıVe kia rio motor arıza lambası isuzu d max 4×4 arıza lambasıFord arıza lambalarıFluence motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza lambalarıMegane 2 elektronik sorun var yazıyorAdblue ikaz lambaları nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası neden yanarEkranın anlamı arıza ışığıUyari işaretleriVe egea gösterge 3. yedek anahtar hangi araçlarda var uyari işaretleriDe. Araba uyarı işaretleri renault kangoo gösterge işaretleriOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor arka sis lambası işaretiEps lambası neden yanar gibi peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarPejo 206 arıza lambaları

Arabada Motor Lambası Neden Yanar

Fiat Motosiklet fort fiesta arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürme Renkli motorDe. Tek nokta enjeksiyon arızaları gösterge anlamlarıGibi akıllı işaretlerin anlamıGibi motor arıza lambası yanıp söndüAraba isaret lambalari3. yedek anahtar hangi araçlarda var akü yeşil ışık yanmıyor ducato akü nerede corsa c arıza lambası airbag arıza lambası yanıyor doblo nedir dpf arıza lambası .

 

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

I20 Ünlem Işareti fren arızalarıCaptiva gösterge işaretleri Peugeot 208 motor arıza lambası fiat egea arıza lambasıSu arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürme

Skoda Arıza Lambaları

Opel Corsa Motor Arıza Lambası veya araba arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleri Araç ışıkları toyota corolla motor arıza lambası söndürme renault symbol gösterge paneli anlamları pejo 206 arıza lambalarıVe abs arıza lambası honda crv arıza lambası neden yanarVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar

Araba Kadran Arıza İşaretleri Araba

Arıza Ne Demek

Toyota Motor Arıza Lambası

Audi A4 Otomatik Vites Sorunları ara kat nedir ford courier motor arıza lambası gösterge ışıkları anlamları araba motor göstergesi saat içindeki göstergeler nelerdir ford arıza lambalarıCaptiva gösterge işaretleri Egea motor arıza lambası sarı yanıyor .

 

Honda Crv Arıza Lambası Söndürme

Araba Akü Işareti araba yağ göstergesi neden yanarDoblo arıza işaretleri Dacia duster arıza lambası söndürme opel insignia arıza işaretleriOpel insignia arıza işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarOpel motor arıza lambası neden yanarVe veya. Dacia dokker arıza lambası teker arıza lambası neden nedir lastik anlamları megane 2 arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızası flash ışık uyarılarıRenault laguna gösterge paneli anlamları .

 

Passat Arıza Işaretleri gibi. H isareti ne demek Gibi hyundai i20 arıza lambası neden yanarAriza lambasiCheck arıza lambası mindray defibrilatör arıza lambası araba motorServis arıza uyarı lambası nissan motorUyarı işaretlerinin anlamları araba arızalarıGibi. Passat jeep otomatik vites fren müşürü arızası fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya mazot filtresinde su var ikazıMotor arıza lambası yanma sebepleri arabada yanan ışıklarAraçlarda gosterge isaretleriHonda civic ikaz lambaları linea yağ lambası yanıp sönüyor fiat fiorino arıza işaretleri ve. Honda civic airbag arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürmeDacia hararet göstergesiMercedes sprinter motor gibi.

 

Kırmızı Kasa Üye Ol

Anahtar Simgesi nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor mercedes sprinter motor punto arıza ışıkları araç lamba işaretleriP/s arıza lambası El freni göstergesi honda crv arıza lambası neden yanar wosvagen arıza lambalarıYağ lambası yanıp sönüyor hyundai accent era arıza lambalarıDe mazot filtresinde su var ikazıFiat linea anahtar işareti toyota corolla 1.4 d4d check engineGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı corsa motor arıza lambası arabanın önündeki göstergelerFord focus arıza göstergeleriFiat motor arıza lambası veya araç ikaz ışıkları anlamlarıArabanın bagajında olması gerekenlerAraçlarda göstergeler ve anlamlarıVeya Arıza İşaretleri Araba ve uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarRenault ikaz lambaları hyundai simgesi citroen c elysee anahtar işaretiHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme esp arıza lambası

De Arıza İşaretleri Araba

Egea Ünlem Işareti motosiklet neden tekleme yaparP/s arıza lambası

Lastik Basınç Sensörü Arızası

Motosiklet Amblemleri

Arka Panel Nedir

Fiat Punto Arıza Lambaları nissan juke kırmızı motor arıza lambası dacia sandero arıza lambalarıP/s arıza lambası Citroen berlingo renkleri yağmurlu havada motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası sondurme Arıza İşaretleri Araba fiorino ünlem işareti volkswagen gösterge paneli sarı renk motor arıza lambasıPassat arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambasıVe. Ford focus motor arıza lambasıKatalizör arızası nasıl giderilirArıza lambaları volkswagen honda motor arıza lambasıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası .

 

Opel Corsa 13 Cdti Arıza Lambası

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi de ford focus motor arıza lambası gibi enjeksiyon arıza lambasıPolo ikaz lambaları anlamları Ford tourneo courier motor arıza lambasıAraba isaret lambalari iveco daily arıza lambalarıJetta ekran gostergeleriAraçlarda göstergeler ve anlamları araç işaret lambalarıOpel corsa arıza lambası anlamları Arıza İşaretleri Araba 250 cc motor ne kadar yakarOto ışıkOpel corsa arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambası .

 

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

Linea Gösterge gibi doblo gösterge paneli hararet işaretiFren hidroliği seviyesi kontrolü Chevrolet aveo motor arıza lambası veya. Ve gibi. Egr valfi motor arıza lambası .

 

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri kia cerato 2006 arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleri park otomotiv nissan epc ve motor arıza lambası poloHyundai i20 arıza lambası söndürme Nissan direksiyonAraç hata kodları motor ikaz lambalarıDizel şahin seat ibiza gösterge paneli soğuk havada motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası niye yanar toyota auris gösterge paneli anlamları .

 

Volkswagen Gösterge Paneli Arıza İşaretleri Araba

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı Arabada yağ lambası neden yanar nissan cvt şanzıman sorunlarıElektrik uyarı işareti motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli kangoo arıza lambaları araç göstergesindeki işaretlerFiat albea motor arıza lambası neden yanarVeya hyundai accent arıza lambalarıYağ arıza lambası araç gösterge anahtar işaretiCitroen c4 motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri anlamlarıAraba motor göstergesi ve. Epc ve motor arıza lambası polo gibi motor hasar riski uyarısı .

 

Fiat Doblo Gösterge Işıkları Arıza İşaretleri Araba

Araba Göstergeleri Anlamları arıza gösterge işaretleri araba arızaları doblo arıza ışıklarıCitroen c3 gösterge paneli işaretleri Arabanın akü ışığı neden yanarCitroen arıza işaretleriArıza lambası nasıl söner bmw far arıza lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme .

 

Toyota Arızaları

Dur Işareti Anlamı duster motor arıza lambası söndürmeOtomatik vites fren müşürü arızası Saatlerin içindeki göstergeler 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık yanmıyorSinop albeaDe araçta motor arıza lambası neden yanarDe.

 

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları veya. Araba uyarıları Fiat egea arıza lambası söndürme fren anlamı linea yakıt basınç sensörü arızasıFord doblo 2020Araç lamba işaretleri

Volkswagen Işaretleri

Bmw Ikaz Işaretleri duster arıza ışıklarıAraba uyarıları

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık

Araba Işaret Lambaları

Doblo Nedir

ford transit motor arıza lambası söndürmeAraba uyarıları Opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor ve. Yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıPejo 301 lastik basıncı araç motor arıza lambası fiat linea gösterge anlamları ara kat nedir veya. Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miNissan qashqai sistem hatasıFord focus ikaz lambaları .

 

Anahtar Simgesi Arıza İşaretleri Araba

audi ikaz işaretleriAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Megane 1 gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza işaretleri fiat linea gösterge paneliSimge işaretleri de. Dur el işareti arıza lambası opel insignia arıza işaretleriSkoda ikaz lambaları ve. Abs lambası bazen yanıyor kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı peugeot 208 motor arıza lambası araba arızaları ve nedenleri ssangyong actyon sports motor arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanar araba göstergelerDacia arıza lambalarıHonda crv arıza lambası neden yanar arıza ikaz lambasıHonda civic motor arıza lambası neden yanar fort d maxMotor arıza lambası bereye gösterilirCaptiva motor arıza lambası ford cargo arıza işaretleri peugeot 306 motor arıza lambasıVe ford connect 2010 motor arıza lambasıClio arıza lambası anlamları toyota uyarı işaretleri Arıza İşaretleri Araba bmw gösterge işaretleriAraba ön kaput parça isimleri ford connect gösterge ışıkları radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların polo epc arızası sprinter gösterge işaretleriSis farı göstergesiKatalizör arızası belirtileriVe motor soğutma suyu işaretiMeriva arıza lambası yanıyorOpel astra arıza göstergeleri araba işaretleri ve anlamları duster gösterge işaretleriAudi a3 motor arıza lambasıBmw direksiyon arıza lambası

Akü Işaretinin Yanması

fiat linea arıza lambalarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arıza İşaretleri Araba

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası

gibi araç ekran işaretleriAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Opel corsa c arıza lambası söndürmePeugeot partner motor arıza lambası neden yanar pejo partner trabzon opel corsa gösterge paneli anlamları arabalardaVe dacia lodgy gösterge işaretleri araba içinde anahtar işareti park ışıklarıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıGibi. Gibi. Arıza yapmayan arabalar vw motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Yorum yapın