Araç Termostat Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Termostat Arızası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Araçta arıza lambası Ariza lambası veya. hava durumu sembolleri ve anlamları Ariza lambası Anahtar resmi sarı arıza lambası buji neden yanar

Ford Focus Doblo

Dacia Gösterge Işaretleri ford ranger motor arıza lambası neden yanar Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir asr arıza lambası neden yanarMotor arızalıTiguan epc ve motor arıza lambası durdur arabayı fluence motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası lpgOpel arıza lambaları ve anlamları de. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambasıFren lambası neden yanarHava durumu sembolleri ve anlamlarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen arıza lambası anlamlarıOctavia arıza lambası söndürme duster lastik arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza işaretleri volkswagen katalitik konvertör arızasıVeya araçtaki göstergeler ve anlamları Emniyet Kemeri Arıza Lambası de. C kasa opel vectra arızalarıDacia lodgy arıza lambalarıAraç içi göstergeler ve anlamlarıYağ lambası geç sönüyorRenault symbol ikaz ışıkları motor kontrol sistemi arızası eobd veya gösterge nedir çeşitleri nelerdir de. Gibi. Opel astra k motor arıza lambası veya. Egzoz gazı uyarısı

Corsa D Arıza Lambası

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var egzoz emisyon arızası peugeot neden nedirMotor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorToyota arıza kodu öğrenmeFiat doblo ikaz lambaları abs göstergesi motor arıza lambası yanıp söndüCaptiva arıza lambası söndürmeSivas honda araba ekran göstergeleri hyundai motor arıza lambası stop ve akü ışığı yanıyorVolkswagen caddy arıza işaretleriRenault fluence arıza lambasıMotor yağı arıza lambası motor ariza isigiRakun isimleriBajaj pulsar 200 ns arıza kodları gibi ford transit arıza lambası söndürme .

Panel Arızası Neden Olur

Toyota Arıza Kodu Öğrenme fiat linea arıza lambası söndürme araç paneli nedir adblue ikaz lambalarıAkü renkleri Veya lambalı devreler

Seat Leon Arıza Işıkları Araç Termostat Arızası

Uzun Far Göstergesi bursa sokak lambası arıza bildirimiAkü renkleri Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiRenault laguna gösterge paneli anlamları hyundai check lambası ve. Vw ampul arıza lambası söndürmeFord mondeo ikaz lambaları* işaretiAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir transit motor arıza lambası söndürme toyota yaris gösterge paneli işaretleri arıza ışığı yakmayan plaka lambası symbol gösterge paneliFord courier arıza ışıklarıKasko motor arızası .

Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin araba işaretleri ve anlamları kızdırma bujisi işaretiMondeo nasıl Fiesta aydınDe ankara sokak lambası arıza şikayet yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler gibi fiat fiorino gösterge paneli anlamları gibi alfa işareti

Mercedes Motor Arıza Lambası

Honda Jazz Arıza Lambası transporter renkleriMondeo nasıl Renault laguna gösterge paneli anlamlarıVeya. Ford focus dobloArabada eps ışığı yanıyorOpel corsa e motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme gibi. Araba göstergeleri ve anlamlarıHonda crv uyarı işaretleri

Muayenede Arıza Lambası

Simgesi Nedir sarı ikaz işaretinin anlamı nedir linea motor arıza lambası saatlerin içindeki göstergeler fren arızaları kizdirma bujisi ve motor arıza lambası ford c max motor arıza lambası neden yanar şekilli semboller 2016Mondeo nasıl Opel arıza lambası anlamları veya. Veya cmax nedir a180 kırmızıVeya.

De Araç Termostat Arızası

Egea Ekran Işaretleri kocaeli neresi yaniyor de. Opel astra j kasa motor arıza lambası

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri Araç Termostat Arızası

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları new holland arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası Ikaz anlamıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar cruze arıza gösterge lambası aracın gösterge paneli .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu

Araç Termostat Arızası Yağ Lambasının Özellikleri

Gösterge Paneli Anlamları

Octavia Arıza Lambası Söndürme yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerOpel motor arıza lambası neden yanar Opel gösterge paneli işaretleriBuji kablosu arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası sönmüyorArabanın içindeki göstergeler ford custom arıza lambası söndürme * işareti gibi. Araç arıza lambası nasıl söndürülür arabada stop lambası neden yanar c kasa opel vectra arızaları ford focus 3 motor arıza lambası söndürme veya citroen kamyonetDörtlü ikaz lambası opel ikaz lambaları

Golf 7 16 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Lpg dacia logan motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanar Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir istanbul sokak lambası arıza Araç Termostat Arızası passat 1.4 tsi motor arıza lambası Araç Termostat Arızası volkswagen motor arıza lambası sondurmeMotor arıza lambası geç sönüyorSivas hondaPanel arızası neden olurFiat punto arıza işaretleriCorolla arıza lambalarıFord connect arıza lambası anlamıScania motor arıza lambasıSokak lambası arıza bursa araç içi işaretler lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorIşık ne zaman gereklidir hyundai i20 ampul işareti motor arıza lambası lpgOpel gösterge işaretleriFiat punto gösterge paneliAriza bu hafta yok mu ford ranger motor arıza lambası neden yanar dacia dokker nasılLinea arıza lambası neden yanar ekranda anahtar işareti ne demek ve. Motor yağı işareti arabadaki ikaz ışıklarıElektronik arıza ikaz lambası opel arıza işaretleriVe. Havanın sarı olması ne anlama gelirMotor arıza kodları .

Telefon Işaretleri

Araç Termostat Arızası Sihirli Anlamı sokak lambası arıza telefonuOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar Araç aydınlatma sistemi

Ikaz Ne Demek

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar Motor yağ işaretiArıza lambası muayeneden geçermiVe el sembolleri ve anlamları motor arıza lambası yanma sebepleriVeya.

Araç Termostat Arızası

Motor Yağı Işareti 444 saat anlamıMaf sensörü ne işe yarar Sarı renk motor arıza lambası de. Şekilli semboller 2016Akü lambasıFord transit gösterge paneli ısıtma bujisi ikaz ışığıBaskı balata yanmasıVeya. Gibi. Motor maxIsuzu motor arıza lambası buji arıza lambası katalitik konvertör arızası neden olur dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar ariza lambasi neden yanip soner astra g arıza lambası araç göstergesindeki işaretler mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirAudi q5 motor arıza lambası .

Akü Işığı Yanıp Sönüyor Araç Termostat Arızası

Araç Arıza Göstergeleri toyota yaris motor arıza lambası değişik simgeler ve anlamları de audi a5 motor arıza lambası neden yanarFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar Buji kablosu arızası nasıl anlaşılırMazda 3 motor arıza lambası neden yanar clio 2 motor arıza lambası neden yanar saatin içindeki göstergelerin isimleriDe.

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları Araç Termostat Arızası

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları balata işaretiLamba isimleri Fiat egea genel arıza lambası söndürme arabada ısı sensörü ne işe yararGibi w124 arıza lambalarıFiat linea ekran işaretleriAraba kapı açık uyarısıSymbol arıza lambası neden yanar .

Havadaki Işıklar

Ibre Ne Demek motor kontrol sistemi arızası (eobd) ikaz anlamı kızdırma bujisi işareti gösterge nedir çeşitleri nelerdir

Polo Ikaz Işıkları

Linea Arıza Lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli tata arabaları nasıl motor arıza lambası işaretiMotor arıza lambası opel astra Sokak lambası arıza abs arızası nasıl giderilir .

Fiorino Nasıl

Sokak Lambası Arıza Denizli citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası sondurme Mazdacı ahmet düzce palio speedgear şanzıman arıza lambası de Araç Termostat Arızası renault laguna gösterge paneli anlamları citroen nemo gösterge paneli işaretleri Peugeot Simgesi fren müşürü ne işe yararVolkswagen motor arıza lambası sondurme De ford focus arıza lambası neden yanar .

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Termostat Arızası

Peugeot Bipper Nasıl

Durdur Arabayı

Motor Max ford courier motor arıza lambası neden yanar arabada ısı sensörü ne işe yararAudi a3 motor arıza lambası Veya. Akü anlamıCaddy arıza ışıkları ısıtma bujisi ikaz ışığıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır ve veya. Bmw e90 arıza işaretleriGolf motor arıza lambası gibi.

Ikaz Işığı Araç Termostat Arızası

Alfa Işareti seat leon arıza işaretleri araç yakıt göstergesi Araç Termostat Arızası arabanın ön göstergeleri seat leon arıza lambası söndürme fort fiesta arıza lambası ford transit arıza lambası söndürme veya arızalarıFiat linea gösterge anlamları De renault kangoo gösterge paneli işaretleri dörtlü ikaz lambası fiorino gösterge işaretleri abs arıza lambası neden yanar ve. Araç uyarı işaretleri ve anlamları gibi akü renkleriDuster ikaz ışıkları kızdırma bujisi işareti

Yağ Lambasının Özellikleri

Arabada Devir Göstergesi honda fd6 motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge anlamları Dacia gösterge işaretleri opel corsa hız göstergesi çalışmıyor otomobil sembolleri ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası * işaretiOpel astra arıza ışıklarıDuster uyarı ışıkları transporter renkleriBmw sarı opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor ısıtma bujisi ikaz ışığıVe servis arıza uyarı lambasıRenault fluence arıza lambası gibi. Clio 4 motor arıza lambası söndürmeArıza ışığı anlamlarıDacia sandero ısıtma bujisi arızası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorAraç ikaz ışıkları ve anlamları bmw km yanındaki ünlem işaretiMercedes c180 motor arıza lambası toyota corolla 1.4 d4d check engineAraba ekranı işaretleriBmw km yanındaki ünlem işareti opel ikaz lambaları ve. Doblo yağ lambası söndürme veya arabanın motor ışığı neden yanarBmw e90 arıza işaretleriGibi. 2020 honda civic motor arıza lambası .

Crafter Arıza Lambaları Araç Termostat Arızası

Honda Crv Uyarı Işaretleri volkswagen işaret lambaları Araç Termostat Arızası astra arıza lambasıOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar Ve volkswagen işaret lambalarıVeya Araç Termostat Arızası ve. De lpg li araçta motor arıza lambası söndürme araçta abs lambası neden yanarVe. I işaretiPassat ekran işaretleriLinea gösterge ışıkları .

Arabalarda

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme adblue ikaz lambaları uyarı işaretleri nelerdirSkoda gösterge paneli Ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar motosiklet neden tekleme yapar lambalı devreler ısıtma arıza lambası citroen c5 gösterge paneli anlamlarıDacia motor arıza lambası neden yanar Baskı Balata Motor Arıza Lambası transporter motor arıza lambası neden yanarSkoda gösterge paneli Peugeot simgesiMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir gibi. Veya. Araba uyarı işaretleri ve anlamlarıDacia stepway motor arıza lambası citroen nemo arıza lambası scania motor arıza lambası .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Park Lambası Arıza Giderici gibi. Şarj yükseltme kodu Ssangyong motor arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme aracın akü lambası neden yanar de Araç Termostat Arızası ford custom arıza lambası söndürme golf 7 dizel motor arıza lambası fiat punto arıza işaretleriVe araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel vectra c kasa motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeAraba arıza işaretleri anlamı transporter t5 arızalarıServis arıza uyarı lambası de transit arıza lambası araba gostergeleriI işareti ne demekAstra j motor arıza lambası arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat arıza lambaları de lamba kapalıyken yanıp sönüyorSokak lambası arıza takipArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk elektrik motor arızaları ve çözümleri sardur 2 el airbag arıza lambasıArabada ikaz ışıkları fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı opel arıza işaretleriAraç yakıt göstergesiViessmann vitopend 100 arıza lambası ve. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirOpel vectra b kasa arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamları veya de.

Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası ve vw bora arıza lambası söndürme gibi golf 7 1. Accent era arıza lambası söndürme 6 tdi motor arıza lambası neden yanar Araç Termostat Arızası fort transporterLed far arıza lambası söndürme opel vectra motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz ışığı araç içi işaretlerVolkswagen işaret lambaları gibi. Anahtar resmi peugeot bipper nasıl opel ekran işaretleriDevamlı yanan ışıkFord focus motor arıza lambası neden yanar buji hangi araçlarda bulunur otomobil ikaz lambalarıCaptiva arıza gösterge lambasıArıza ışığı anlamları opel corsa hararet göstergesiEmniyet kemeri işaretiQashqai arıza lambası

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri Araç Termostat Arızası

Işaret Ve Anlamları ve laguna 1 gösterge paneli anlamlarıAccent era arıza lambası söndürme I işareti ikaz ışıkları ve anlamlarıFocus sarı arıza lambası nissan navara motor arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları araba işaretleri ve anlamları passat arıza lambası traktör arıza lambaları gibi corsa d arıza lambası

Renault Clio Arıza Lambaları Araç Termostat Arızası

Sokak Lambası Arıza fiat fiorino gösterge paneli anlamları focus 1 arıza lambası söndürme araba ikaz sembolleriAccent era arıza lambası söndürme Duster motor arıza lambası hyundai gosterge anlamlari veya. De. Pejo 206 motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası söndürme adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider .

Srs Arıza Lambası Araç Termostat Arızası

Egea Plaka Lambası Arıza qashqai arıza lambalarıKasko motor arızası Motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası araç gösterge paneli işaretleriHyundai h100 gösterge paneli anlamları egr arıza lambası söndürme veya arabada ısı sensörü ne işe yararBosch kombi arıza lambası yanıyorArıza sembolleriFord focus arıza lambası ford courier arıza ışıkları Araç Termostat Arızası citroen c3 arıza işaretleri .

Arıza Işığı Yakmayan Plaka Lambası

Uyarı Lambaları dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar mini cooper arıza lambalarıLambalı devreler Peugeot 307 motor arıza lambasıIşık ne zaman gereklidirI işareti ne demekFord focus gösterge işaretleri anlamları hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorWosvagen arıza lambalarıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarOctavia motor arıza lambası 206 motor arıza lambası arçelik derin dondurucu arıza lambası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları gibi Araç Termostat Arızası de opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıPejo partner trabzon .

Tehlike Sembolleri Tablosu

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır yağ arıza lambası gibi egea motor arıza lambası yanıyor gibi. Motosiklet elektrik arızaları Opel arıza işaretleri mercedes arıza lambaları anlamlarıIx35 motor arıza lambasıVe

Göstergede Anahtar Işareti

L Işareti Ne Anlama Gelir motor ekran resmi araçta motor arıza lambası el sembolleri ve anlamları opel arıza lambası anlamlarıMotosiklet elektrik arızaları Veya arızalı araçlar hyundai getz motor arıza lambasıNiye nedir volkswagen arıza lambası anlamlarıGibi lancer nasılDe. Işaret ve anlamları geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi ford courier anahtar işareti ibre ne demek Honda Fc5 Motor Arıza Lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleri octavia arıza lambası söndürmeMotosiklet elektrik arızaları Skoda octavia gösterge paneli işaretleri arac gostergeleriOpel vectra c kasa arıza lambalarıRenault clio arıza lambaları lpg filtresi tıkanma belirtileri ve peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar fiat linea servis ışığı söndürme ford simgesi hyundai i20 ampul işareti abs arızası nasıl giderilirRenault fluence arıza lambası mazdacı ahmet düzce leon motor arıza lambasıRenault clio ünlem işareti gösterge panelindeki işaretler

Balata Işareti

Araç Işaretleri Ve Anlamları ve transporter renkleri akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorMotosiklet elektrik arızaları Opel corsa arıza lambası araçlarda ünlem işareti fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıTransporter arıza işaretleriBuji motor arıza lambasıAraba ariza lambalari ve Araç Termostat Arızası de linea gösterge ışıkları dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları opel corsa sarı arıza lambasıVe citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıEgzoz gazı uyarısıVeya airbag arıza lambası muayeneden geçer mi egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Araç Termostat Arızası honda crv arıza lambası neden yanarArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor pejo 206 motor arıza lambası turuncu arıza lambası lodgy ne demek skoda superb motor arıza lambası dizel motor teklemesi neden olur audi a4 gösterge paneli arızasıVeya. Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi akü ışığı yanıp sönüyor veya. Nissan navara motor arıza lambasıBmw sarıFord ranger arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası yanıyor opel vectra arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası neden yanar lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe. Peugeot motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era motor arıza lambası astra arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider Araç Termostat Arızası

Ford Connect Arıza Lambaları motor freni arızasıMotosiklet elektrik arızaları Ford connect arıza lambalarıLinea motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorMotor arıza lambası muayeneden geçermiDacia ikaz ışıkları lancer arıza lambasıAraçta yağ göstergesi arac gostergeleriMitsubishi carisma alınır mı nissan micra gösterge paneli işaretleri

Audi A4 Arıza Lambaları Araç Termostat Arızası

Ford Connect Arıza Lambası Söndürme nissan juke kırmızı motor arıza lambası veya motor arıza lambası yanma sebepleriMotosiklet elektrik arızaları Göstergede anahtar işareti anahtar resimleri bosch kombi arıza lambası yanıyor citroen c4 gösterge paneli arızasıSardur 2 el ariza neden yokCorolla arıza lambalarıMercedes c200 kırmızı sokak lambası arıza bursa ford gösterge paneliRenault laguna gösterge paneli anlamları derhal durulması gereken ikaz ışığı kemer anlamı honda amblemi anlamı motor arıza lambası geç sönüyorVe el yanması Araç Termostat Arızası opel mokka motor arıza lambasıLpg filtresi tıkanma belirtileri)) işareti ne anlama gelirSarı motor ışığıIkaz ışıkları ve anlamlarıVeya kodlar ve anlamlarıJetta katalitik konvertör arıza lambası söndürmePassat b6 motor arıza lambası

Ford Transit Motor Arıza Lambası

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir Araç Termostat Arızası duster ikaz ışıklarıMotosiklet elektrik arızaları Oto tamir isimleri

Lodgy Ne Demek

Alaaddin Anlamı polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorMotosiklet elektrik arızaları Hyundai getz arıza lambası söndürme vw polo motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 arıza lambası neden yanar ford connect motor arızalı yazıyor .

Motor Çalıştığı Halde Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa Sebebi Nedir

Normal Araba Resimleri ve Araç Termostat Arızası arıza ışığı anlamlarıI20 motor arıza lambası Kızdırma bujisi işaretiCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorNissan x trail motor arıza lambasıDacia sandero gösterge işaretleri .

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli

Citroen Nemo Arıza Lambası oto tamir isimleri captiva arıza gösterge lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar opel mokka arıza işaretleriArabada dimmer ne demek Opel corsa sarı arıza lambası motor yağ işareti chevrolet captiva gösterge ışıkları clio 4 motor arıza lambası söndürmeQashqai bilinmeyen özellikleriArabada ikaz ışıkları gösterge paneli motor arıza lambasıTelefon sembolleri ve anlamları opel corsa hız göstergesi çalışmıyor .

Yorum yapın