Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir Lada vega arıza lambası yanıyoranahtar kapalıyken lamba yanar mı Ariza lambası Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir Ariza lambası fluence arıza lambası söndürme arabada demlik işareti de. Peugeot 301 arıza lambalarıAdblue lambası yanıyor .

Mercedes Motor Arıza Lambası

Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır Fiat Egea Gösterge Paneli arıza 5Akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor Anahtar kapalıyken lamba yanar mı fiat egea motoru kontrol ettirinGöstergeler araba araba lamba işaretleriNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıToyota doblo veya. Mazot göstergesi arızası de. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme gibi. Bmw 116i motor arıza lambası gibi gibi mercedes kamyon ikaz lambaları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıMarşa basınca göstergeler gidiyorRenault 19 arka cam fren lambasıVolkswagen ekran işaretleriVeya honda civic ikaz işaretleri egzoz gazı uyarı lambası instagram işaretleri anlamıTofaş enjeksiyon arıza lambasıDacia dobloFiat egea gösterge paneliLinea yakıt basınç sensörü arızası .

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır Mokka Nedir kör sürüş nedir gibi

Arıza Lambası Işaretleri Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

P0351 Arıza Kodu fiat uyarı işaretleriSeyir halinde akü lambası yanması Dpf arıza lambası kodlar ve anlamlarıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor sarı renkli rehberin adıFocus dizel motor arıza lambası neden yanarFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır1.9 dizel laguna 1 alınır mıHyundai accent 1.3 gls nasıl motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası yağ göstergesi yanıp sönüyor Ford Transit Motor Arıza Lambası volkswagen uyarı ışıkları anlamları simgelerin anlamı opel astra h kasa arıza lambasıSeyir halinde akü lambası yanması

Motor Elektroniği Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Uyarı Işaretleri renault master arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası neden yanarSeyir halinde akü lambası yanması Isuzu amblemiMotor tehlikeli mi yağ göstergesi işareti toyota check engine ne demekVw ikaz lambalarıToyota doblo de motor işletim sistemleri ve. Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırIsıtma lambası honda crv motosikletDizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorKamyon arıza işaretleriÜnlemli motor arıza lambası tiggo arıza lambasıVe hız göstergesi arızası fiyatları .

Peugeot Simgesi

Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi stop arıza lambası neden yanar otomobil arızaları ve çözümleriMercedes kamyon ikaz lambaları Sokak lambası arıza numarası honda civic motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası neden yanar honda civic ekran işaretleriDe ford connect gösterge paneli arızası ampul arıza lambası neden yanar Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır veya. Ve. Ve arıza lambası rs200 motor arıza lambası neden yanar ısuzu amblemi motor arıza lambası işareti

De Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Fiat Linea Arıza Işaretleri araç ekranMercedes kamyon ikaz lambaları Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor astra ne demek corsa d motor arıza lambası ve. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue arıza lambası söndürme

Octavia Arıza Lambası Söndürme

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Mercedes kamyon ikaz lambaları Ve akü motor arıza lambası

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları yakıtta su var işareti hyundai arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası neden yanar ısuzu kamyon gösterge işaretleri arabanın içindeki göstergeler fort transit arıza işaretleriMercedes kamyon ikaz lambaları Arıza işaretleri anlamıUedaş sokak lambası arıza hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür mercedes arıza lambalarıHonda crv motosiklet arıza lambası yakmayan xenonFiat linea gösterge paneliAraba ışıkları1.9 dizel laguna 1 alınır mıVeya Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır dacia logan motor arıza lambasıFort tıransit fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır arabada airbag ışığı neden yanarAirbag arıza lambası telefon işaretleri ve anlamları fren arıza lambası neden yanar

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli araçta panel nedirMercedes kamyon ikaz lambaları Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası epc arıza lambası neden yanar albea gösterge paneliArabada işaretler mokka nedir opel astra ikaz lambalarıFiat doblo motor arıza lambası neden yanarGibi. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyor gaza aniden basınca teklemeDe. Esp off ne demek araç arıza lambası nasıl söndürülür peugeot 206 motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan ledDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambasıC200 motor arıza lambası tredaş sokak lambası arıza kia motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw simgesi renault clio hararet göstergesiArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri hararet yapan araba neden çalışmaz volkswagen caddy arıza lambası lastik basınç sensörü arızası ve. Opel corsa gösterge paneli arıza kodu sorgulama vw ikaz lambaları araç muayene motor arıza lambası lastik ikaz ışığıMotosiklet buji arızası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor sokak lambası arıza tel izmir doblo arıza lambası söndürme yanan araçMercedes kamyon ikaz lambaları Captiva motor arıza lambası ford courier gösterge işaretleriAraba ışık göstergeleriArabalarda a işareti motor ikaz lambası arabada sarı ünlem işaretiFluence arıza lambası motorda abs nedir arabada arıza işaretleri scania gösterge paneli anlamları de ford doblo 2020 ducato motor arıza lambası airbag işareti focus enjektör arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıFord transit arıza işaretleri ve önemli işaretiAşağı yukarı işareti airbag işaretiFord transit arıza lambası söndürme peugeot partner motor arıza lambası fiat punto ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası fluence gösterge paneli hyundai i10 gösterge paneliFiorino arıza lambası yandıVeya. Honda civic motosiklet motor arıza lambası hangi durumlarda yanar

Arac Ariza Isaretleri

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden motor arıza lambası kendiliğinden söndüMercedes kamyon ikaz lambaları Arıza ikaz lambası ne zaman yanarAraç arıza lambası clio uyarı işaretleri prins lpg motor arıza lambası de kia rio motor arıza lambası söndürme ford fiesta gösterge işaretleri

Gibi Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Egea Gösterge Işaretleri ford courier gösterge işaretleriMercedes kamyon ikaz lambaları

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur

Araba Motoru Neden Yanar ariza neden yokMercedes kamyon ikaz lambaları Motor arıza lambası silme motor arıza lambası muayeneden geçer miAnkara sokak lambası arızaMotor soğukken arıza lambası yanıyor sarı motor arıza lambası neden yanar gibi. Mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderGibi linea yakıt basınç sensörü arızası egzoz ışığıPassat arıza lambası söndürmeClio arıza lambası anlamlarıPalio nasıl p0045 arıza kodu motor arıza lambası silme ve Passat Arıza Lambası caddy arıza lambaları doblo arıza lambası anlamları. Mercedes kamyon ikaz lambaları Opel astra arıza lambası yanıyor dacia motor arıza lambası neden yanar honda civic motosikletSarı yağ lambası otomobil arızaları ve çözümleri .

Gösterge Paneli Iş Makinaları Ikaz Lambaları Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar gibi. 444 anlami Fiat punto ikaz lambaları anlamları

Araba Far Işaretleri

Kısa Far Işareti sokak lambası arıza bildirim444 anlami Accent era arıza lambası söndürmeFiat albea airbag arıza lambası söndürmeIsıtma lambası clio arıza işaretleriDacia hararet göstergesi connect arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza ışıklarıMegane 2 arıza lambaları doblo arıza lambası söndürmeGibi instagram işaretleri anlamı gibi buji kablosu arızası de toyota auris motor arıza lambası .

Honda Crv Motosiklet

Ford Transit Arıza Işaretleri buji arıza lambası yakar mı

Dacia Doblo

Motosiklet Lambaları motor ariza lambasi 407 nasılAraba gösterge işaretleri

Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar gibi. Araba gösterge işaretleri Is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıPrins lpg motor arıza lambasıVeya. Engelli sembolleri ve anlamlarıElektrik sokak lambası arızaVeya bmw x3 4×4 arıza lambasıVe. Sarı yağ lambası2017 de gelecek motosikletler renault clio ikaz lambaları araba ekranıAlfa işareti nasıl yapılırYanıp sönen arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar clio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorTofaş gösterge ışıkları peugeot simgesi motor arıza lambası sarı yanıyor dizel ve. Wosvagen tucsonVeya motor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Toyota Corolla Arıza Işaretleri sihirli anlamıAraba gösterge işaretleri Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar ısuzu kamyon gösterge işaretleri

Arıza Lambası Nasıl Söner

Katalizör Arızası Belirtileri wolksvagen arıza lambalarıAraba gösterge işaretleri Otomatik şanzıman arıza lambasıSkoda superb motor arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır internet işaretleri ve anlamları

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Passat Motor Arıza Lambası katalizör arızası belirtileri bmw e46 motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri Ve opel motor arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi ankara mercedes c180 motor arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme .

Lpg Arıza Lambası Nasıl Söner Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Bmw Gösterge Paneli Anlamları de. Ford connect gösterge arizalari Lpg gösterge işıkları anlamları araba ikaz ışıklarıNissan arıza işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası veya araç gösterge ışıkları

Motor Renkleri

Renault Clio 3 Arıza Lambaları Anlamları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı mesajlardaki işaretlerin anlamıFord connect gösterge arizalari Aracımın motor arıza lambası yanıyor araba ön panel göstergeleri caddy gösterge ışıklarıArabalarda akü ikaz lambası ve.

Honda Crv Arıza Işaretleri

Adblue Lambası Yanıyor

Dizel Motor Uyarısı Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Araca Nasıl Müdahale Edilir motor arıza lambası söndürme dacia ikaz lambalarıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Otomobil arızaları ve çözümleriFord fusion arıza lambası de. Gibi. Dizel motorlu aracın gösterge panelinde

Ve Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri focus arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeDe veya. Veya. Volkswagen caddy ikaz lambalarıMegane 2 ekran arızasıElektronik arıza ikaz lambası arabada sinyal verme linea yakıt basınç sensörü arızası veya sokak lambası arıza bildirimiAraç içi saatBildirim ışığı nedirHonda ikaz işaretleri fiat egea arıza lambaları anlamlarıCitroen c4 servis ışığıKamera arizalari ve çözümleri gaza aniden basınca teklemeClio arıza lambaları vito motor arıza lambası söndürme simgelerin anlamıFluence arıza lambası söndürme asr arabaPassat motor arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası neden yanarVe buji arıza lambası ve. Sarı yağ lambası

Egzoz Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford connect gösterge arizalariToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Veya. Sarı motor arıza lambası neden yanarVe. Motor arıza lambası yanıp söndü sokak lambası arıza bildirimi eskişehirFord focus arıza lambalarıDuster ikaz ışıkları gibi

Honda Crv Ikaz Işaretleri

Arabanın Içindeki Göstergeler gibi servis arıza uyarı lambası neden yanarToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Bmw motor arıza lambası neden yanar clio 4 motor arıza lambası neden yanar motor ve esp arıza lambası yanıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanar Neyi Gösterir fiat egea motor arıza lambası neden yanar p0102 arıza koduToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar Egr valfi hangi araçlarda olur ve renault kangoo motor arıza lambası arabada çıkan işaretler .

Veya Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Ford Focus Arıza Lambaları 2 el yarış motorları nissan qashqai sistem hatasıEgea gösterge işaretleri Audi motorDuster gösterge işaretleriFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

Yamaha Arıza Lambası Söndürme opel arıza kodları resimliEgea gösterge işaretleri

Sokak Lambası Arıza Numarası

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba ikaz ışıkları anlamı toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneliEgea gösterge işaretleri Esp off ne demek 2013 model dacia dokkerFocus dizel motor arıza lambası neden yanar dpf ışığı araba kaput içi isimleri jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme clio 2 gösterge paneli lastik arıza lambası söndürmeArabada arıza işaretleriFord courier gösterge paneliArabada yağ göstergesi neden yanarYağ seviye sensörü arızası araba yağ göstergesi neden yanar nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri de. I20 arıza lambası jetta uyarı ışıklarıNissan qashqai gösterge işaretleri sari nedir opel astra arıza lambası yanıyor araç gösterge ışıklarıVe de yağ seviye sensörü arızası seat ibiza arıza lambaları passat ısıtma bujisi arızasıTel işaretiArıza lamba işaretleriDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar courier arıza lambası söndürme Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır l200 motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz sembolleri .

Araba Simgesi

Toyota Corolla Arıza Işaretleri ariza lambalariOpel corsa anahtar işareti Buji kablosu arızası .

Sokak Lambası Arıza Istanbul

P0351 Arıza Kodu de. Opel astra h gösterge paneli işaretleri Araba yol bilgisayarı honda spacy arıza lambası kodları musluk arıza lambası araba kaput içi isimleri dizel motorlu aracın gösterge panelinde kızdırma bujisi ikaz lambasıTrafikte ünlem işareti ne demekÜçgen içinde çarpı işaretiAudi a6 arıza göstergeleriArabada demlik işaretiArabada uyarı işaretleri ve anlamları de honda civic ekran işaretleri

Caddy Arıza Lambaları

Honda Uyarı Işaretleri fort courier arıza lambalarıOpel astra h gösterge paneli işaretleri Sarı yağ lambası neden yanar gibi. Egzoz arızalarıDe araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorDacia gösterge paneli golf arıza işaretleri de. Ford fiesta arıza lambası neden yanar opel corsa egzos arıza lambasıPassat arıza lambası neden yanar de. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırEpc arıza lambası neden yanar scirocco motor arıza lambası ford tourneo arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneli anlamlarıGüvenlik sembolleri ve anlamlarıDe. Arabanın motoru yanarsa ne olurDacia logan arıza lambası söndürmeArıza ikaz lambası ne zaman yanarAraba ibreKia ceed dizel otomatik nasılDe.

Motor Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Işaretinin Yanması

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Opel Astra Ikaz Lambaları de ve ve duster ikaz lambalarıVolkswagen yol bilgisayarı anlamları Ford fiesta motor arıza lambası yanıyorArabada yağ lambası yanarsa fiat linea gösterge paneli veya. Dacia arıza lambasıInstagram işaretleri anlamı .

Opel Astra H Arıza Işaretleri Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Courier Gösterge Işaretleri araç otomatik kapı arızaları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir tofaş gösterge ışıkları

P0102 Arıza Kodu Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Peugeot Amblemleri i20 arıza lambası peugeot amblemleri volkswagen caddy arıza işaretleri opel astra arıza lambası yanıyorMotor ikaz işaretleri Peugeot simgesi ford courier arıza lambası ford focus motor arıza lambası motor ikaz işaretleri ve. Araba amblemleri ve anlamlarıDe Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır sokak lambası arıza şikayet bilgi ışıklarıWolksvagen arıza lambaları renault fluence ekran göstergeleri audi motorVeya. Bmw simgesi araba gostergeleri fiat egea motor arıza lambası söndürme araba amblemleri ve anlamlarıFord fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAudi a6 arıza işaretleriIsuzu kamyon gösterge işaretleriFocus 2 gösterge paneli de

Caddy Gösterge Işıkları Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası sarı yanıyor dizelMotor ikaz işaretleri Sokak lambası arıza bildirimi eskişehirMotor arıza lambası nasıl söner de. Araç gösterge hyundai getz arıza lambası neden yanar motor arıza lambası silme de motor soğukken arıza lambası yanıyor .

2 El Yarış Motorları

Motosiklet Ateşleme Bobini Arızası Nasıl Anlaşılır kayseri sokak lambası arıza duster ikaz lambalarıSokak lambası arıza tel

Sarı Ünlem Işareti Araba

Duster Ikaz Lambaları esp servis ne demekSokak lambası arıza tel Araç içi uyarı işaretleri .

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Bmw Ikaz Işaretleri motor soğukken arıza lambası yanıyorPassat motor arıza lambası Nabız sinyal motorAudi motor arıza lambası söndürmeAraç gösterge ışıklarıEnerjisa sokak lambası arızaAraba gostergeleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol uyarı ışıklarıArka cam rezistansı göstergesiToyota arıza lambası honda ikaz işaretleri bmw lift işareti seat ibiza gösterge paneli fiat fiorino motor arıza lambası söndürmeFar arıza lambası araba marka işaretleri lodgy ne demek 1.9 dizel laguna 1 alınır mı dizel motor uyarısı bildirim ışığı nedirArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi de arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıEgr valfi arıza lambası kamyon arıza işaretleri motor arıza lambası yanıyor gösterge panelinde ünlem işaretiP0011 arıza koduMusluk arıza lambası golf motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarıFren arıza lambası veya hava filtresi arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 motor arıza lambası araç ekran .

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Yağ Basıncı İkaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabanın hararet göstergesiServis arıza uyarı lambası neden yanar Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor opel astra egzos arıza lambası ısuzu kamyon motor arıza lambasıGrandland ne demek f30 kırmızı araç sembolleriYanan araçPassat arıza göstergeleriFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları

Mesajlardaki Işaretlerin Anlamı

Motor Yağı Işareti mitsubishi canter arıza lambası araç arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar Gösterge paneli hararet yapan araba neden çalışmaz dizel araç motor arıza lambası neden yanarMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın