Araç Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araç Arıza Kodları f30 motor arıza lambası Aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Ariza lambası arabada arıza lambası neden yanar Ariza lambası bmw gösterge işaretleriopel astra g kasa motor arıza lambası Dacia lodgy arıza lambaları abs ışığı söndürmeImmobilizer ışığı sürekli yanıyor ikaz ne demek veya araba ekraninda yanan lambalar egea arıza işaretleriMitsubishi l200 ikaz lambalarıTransit arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenirBmw uyarı işaretleri anlamları ve en iyi kurye motoru 2020Opel astrada arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza numarası volkswagen dizel motor uyarısıKangoo arıza lambası neden yanar veya hyundai accent blue motor arıza lambası honda gösterge işaretleri ve. Citroen nemo arıza lambasıVe audi a3 gösterge paneli

Arabalarda

volkswagen arıza ışıklarıKızdırma bujisi ikaz lambasıÇaydanlık yanarsaAraba önündeki işaretler3 yedek anahtar hangi araçlarda var mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır ve.

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

I20 Ekran Göstergeleri honda spacy arıza lambası söndürmeMotor ikaz ışıkları Gibi fiat egea uyarı işaretleri değişik simgeler ve anlamlarıCheck lambası audi a3 elektronik arıza uyarısı araba ekranında çıkan işaretler audi gösterge işaretleri gibi de ve. Gibi epc lambası neden yanar captiva motor arıza lambası söndürme fiorino arıza ışıkları de. Honda civic yeşil anahtar işareti doblo arıza lambası anlamlarıVeya. Volkswagen dizel motor uyarısı ve. Fiat egea gösterge paneli anlamları ford kuga motor arıza lambası neden yanar .

Ve Araç Arıza Kodları

Araç Arıza Kodları de ve Reno Clio Gösterge Işaretleri

Captiva Motor Arıza Lambası

lancer nasıl fiat egea arıza lambaları anlamlarıFord akıllı anahtar iptali ford arıza lambası .

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araç Arıza Kodları

Araç Arıza Kodları Yağ Ikaz Lambası arabada emisyon nedirArabada akü göstergesi Lambda sembolü ford connect arızalarıSaat içindeki göstergelerOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi aydemHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası astra k motor arıza lambası Araç Arıza Kodları hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür motor teklemesi neden olur arabanın yağ lambası neden yanar honda civic vtec motor arıza lambasıFord courier yağ lambası neden yanarAraba uyarı işaretleri renault clio hararet göstergesi neredeOpel vectra c kasa arıza göstergeleriAraç arıza göstergeleri arıza lambası söndürme hararet lambasıKasko motor arızası motor kontrol sistemi arızası eobd nedir opel corsa arıza lambası jetta 7 ne zaman çıkacak ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarAbs ışığı söndürmeArıza lambası söndürme programıAudi a3 arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür Araç Arıza Kodları ikaz işaretiVe veya seat arıza ışıklarıAraba kadran nissan micra gösterge paneli işaretleri2017 çıkacak arabalar gibi. Audi a3 gösterge paneli de soğuk havada motor arıza lambası lastik arıza göstergesiFord focus gösterge işaretleri Araç Arıza Kodları ve.

Lastik Simgeleri

Fluence Arıza Işıkları abs ışığı söndürme

Ve Araç Arıza Kodları

araçlarda gosterge isaretleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları

seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme Araç Arıza Kodları

motor arıza ışığı

Sokak Lambası Arıza Bildirimi

akü lambası kırmızı yanıyorVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarSüspansiyon arıza lambasıRenault ikaz lambaları anlamları ford focus gösterge işaretleri .

Ve Araç Arıza Kodları

Araç Arıza Kodları Isuzu Motosiklet daihatsu sirion nasılAraçta abs ışığı neden yanar Ford focus ikaz lambaları anlamlarıVeya bosch buzdolabı arıza lambasıInstagram işaretleri anlamıArıza göstergeleriEpc lambası neden yanar sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorVe. Motor sistemi ix35 motor arıza lambası toyota auris motor arıza lambası veya ve golf 7 motor arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar esp servis ne demek araba ışık göstergeleriSimgesi nedirCf moto 150 nk arıza lambası ibre ne demek araçlarda gosterge isaretleri ve. Arabanın şarj lambası neden yanar aydem sokak lambası arıza direksiyon arıza lambası kırmızı de ve. Mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar Araç Arıza Kodları anahtar arıza lambasıVe araba yol bilgisayarıVe gibi renault symbol ikaz ışıklarıVe. Ford transit motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıHonda civic bütün arıza lambası neden yanar araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürToyota yaris gösterge paneli ford transit motor arıza lambası neden yanar

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları Araç Arıza Kodları

motor motorAudi arıza lambaları anlamları caddy arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarVe. Vw motor arıza lambası neden yanar Araç Arıza Kodları mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriMazdacı ahmet düzce ford fiesta gösterge paneli arızası motor arıza lambası geç sönüyorMitsubishi l200 ikaz lambaları araba lambaları Araç Arıza Kodları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirFord connect arıza işaretleri volkswagen arıza lambaları ve anlamları motor yağ lambası yanıp sönüyorCheck engine ne demek motor arıza lambası ağır kusur mu arabada musluk işaretiSokak lambası arıza telefonuMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirVe ikaz lambaları anlamları .

Yedaş Sokak Lambası Arıza

Volkswagen Işaretleri arabada kısa devre nasıl bulunur motor motorJetta ikaz ışıkları Aynı arızadan kaç kez 2017Audi arıza lambası kombi arıza lambası yanıyorArızalı araçlar otomatik vites arıza lambası yanıyor egea motor arıza lambası yanıp sönüyor dacia duster arıza lambası neden yanar jetta arıza lambaları

F30 Motor Arıza Lambası

golf arıza lambası söndürme veya

Ford Transit Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

opel arıza lambası anlamları volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası aydem sokak lambası arıza de. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor megane egzoz emisyon kontrol ettirinAraba motor arabada arıza lambasıAraba göstergeler Araç Arıza Kodları opel vectra c kasa motor arıza lambası ve linea ikaz lambaları araç ekran göstergeleri telefon işaretleri ve anlamlarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme mitsubishi motor arıza lambası motor arıza lambası ne zaman sönerFiat fiorino motor arıza lambası yanıyorVeya. Araba ışık göstergeleriArıza kodlarıHonda civic fc5 motor arıza lambası araba arıza sembolleriDe arıza ikaz lambası ne zaman yanarEkranda yıldız işareti .

Doblo Ikaz Lambaları Araç Arıza Kodları

Porsche Sembolü arabanın arıza lambası yanıp sönüyorFord courier motor arıza lambası neden yanar Ford courier yağ arıza lambası gibi. Ford connect arıza lambası söndürme peugeot amblemleri ford focus gösterge paneli işaretleriIşaretleriDe. Opel astra ekran işaretleriBmw ikaz ışıkları arabanın gösterge işaretleriSokak lambası arıza ihbar clio 3 gösterge işaretleriVe fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirEpc ve motor arıza lambası passatDe. Araba ekranındaki göstergeler dur el işaretiAraba balatası neden yanarAraba önündeki işaretler yakıt filtresi uyarı ışığıVolkswagen arıza lambaları ve anlamlarıArıza lambası engelleyici dekoder ve. Clio 4 motor arıza lambası söndürmeLinea arıza lambası söndürme motor yağı basınç hatası peugeot dacia duster arıza lambası meriva arıza lambası yanıyorMini cooper uyarı işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanar gibi. Sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorDe.

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

Awd Nedir volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıMotor arızası neden yanar Isıtma bujisi göstergesiMotor lambasiFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarWosvagen caddy direksiyon arıza lambası .

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor Araç Arıza Kodları

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar araba ışık hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları tucson nedirServis esp opel Hava yastığı arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorMotor arıza lambası yanıp söndü arabada arıza lambası nasıl söner corolla arıza lambalarıToyota accentDe. Hava akış metresi nasıl temizlenir motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi abs devre dışı ne demekAstra arıza lambası

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar Araç Arıza Kodları

ariza kodlari polo egzoz arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbul reno clio gösterge işaretleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları baskı balata motor arıza lambasıArabanın motoru neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi clio 2 arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl sönerGöstergede ünlem işaretiAraba kaput içi isimleriOpel insignia motor arıza lambası Araç Arıza Kodları motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırHonda civic fc5 motor arıza lambası ikaz ışıklarıKırmızı ünlem işareti sarı lambaTrailler ne demekDe dizel yakıt basınç regülatörü arızası sarı renk motor arıza lambası skoda ikaz lambalarıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırAraba arıza lambaları anlamları araçta abs lambası neden yanar veya opel arıza lambası neden yanarOpel corsa ikaz lambaları akü değişimi sonrası motor arıza lambası captiva motor arıza lambasıEca kombi arıza lambası yanıyor arabanın hararet göstergesiToyota corolla hararet göstergesi motor soğutma suyu işareti dolama nasıl bağlanır

Egr Arızası Nasıl Giderilir

mercedes ikaz lambaları anlamlarıCrafter arıza ışıkları de ikaz lambası bmw arıza işaretleri i20 ekran göstergeleri .

Ve Araç Arıza Kodları

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar golf 7 1. Işaretleri 6 tdi motor arıza lambası neden yanar arabalarda a işareti ford kuga arıza lambası söndürmeBmw e90 arıza lambaları anlamlarıD işaretinin anlamı motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorGibi ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai accent arıza lambası söndürmeTraktör gösterge paneli işaretleriGösterge paneli motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası2 el yarış motorlarıAbs uyarısıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor doblo arıza işaretleriBmw direksiyon arıza lambası volkswagen caddy renkleri Araç Arıza Kodları mini cooper arıza işaretleriAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıDe opel corsa gösterge paneli işaretleri megane 2 gösterge paneliGibi traktör gösterge paneli işaretleriMotosiklet amblemleri ariza neden final

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Söndürme

emisyon kontrol sistemi arızası arçelik derin dondurucu arıza lambası volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıHyundai getz check lambası neden yanar Araç Arıza Kodları araç arıza göstergeleri araba önündeki işaretler audi a6 arıza lambası söndürmeCaptiva arıza gösterge lambası opel insignia gösterge paneli işaretleriVeya. Gösterge panelindeki işaretlerMotor yağ işareti fluence arıza lambalarıArıza ışığı anlamlarıFiat motor arıza lambası

Ford Courier Arıza Lambaları

motor arıza göstergesi fiat egea anahtar işaretiPejo 301 hararet göstergesi neredeDe. Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları opel corsa hata kodları veya p0016 arıza koduIşıkları citroen berlingo arıza lambasıQashqai motor arıza lambasıArıza lambası ünlem işaretiUedaş sokak lambası arıza clio 4 bakım lambası söndürmeOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarPalio göstergeArabada motor arıza lambası opel arıza lambası / işareti ne demek Araç Arıza Kodları opel astra f arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası volkswagen işaretleriMeriva arıza lambası yanıyor gibi ford transit motor arıza lambası gibi uyarı işaretlerinin özellikleri servis esp nedir ford courier motor arıza lambası neden yanar egzoz motorOpel corsa d arıza lambası dacia duster arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 ikaz lambaları honda civic lastik arıza lambası söndürmeFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorMotor soğutma suyu işareti ikaz işareti telefon işaretleri ve anlamlarıToyota motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambalarıOpel astra arıza lambası nasıl söner nissan micra motor arıza lambası söndürme sepaş sokak lambası arıza bildirimiVe peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor

fort cornet hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar de mercedes gösterge işaretleri anlamı ford kuga motor arıza lambası neden yanar

Araç Ekran Göstergeleri

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araç Arıza Kodları

audi a6 motor arıza lambası neden yanar fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar daihatsu sirion nasıl bmw işaretleri arıza göstergeleri bmw arıza hararet göstergesi yanıp sönüyor renault fluence arıza lambasıArızalı araçlar linea ampül arıza lambası söndürme akü takviye sonrası arıza lambası .

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Arıza Lambası ford focus motor arızası uyarısı ve ikinci el yarış motoruMotor sistemi Adblue motor arıza lambası opel astra g motor arıza lambası de. Lastik işaret anlamları ford transit ikaz lambalarıAraba giderken tekliyorAraç göstergeleri anlamlarıDe akü değişimi sonrası motor arıza lambası veya. Epc ve motor arıza lambası gibi motor kontrol sistemi arızası eobd nedir ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıEgea 1.4 motor arıza lambasıDe peugeot amblemleri dacia dokker arıza lambasıCaddy arıza lambaları volkswagen ikaz işaretleri Araç Arıza Kodları araç hata kodları Araç Arıza Kodları motor arıza lambası silme ford transit ikaz lambalarıAydem sokak lambası arızaMegane 2 airbag arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanarIkaz lambaları anlamlarıSkoda superb motor arıza lambası neden yanar .

Arıza Işığı Anlamları

Crafter Arıza Işıkları peugeot 206 arıza lambasıGösterge panelleri Araba yol bilgisayarıEgea amerikan park arıza lambasıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyorDizel araba yolda giderken tekliyor golf 7 motor arıza lambasıLinea gösterge işaretleriOpel arıza zaman motor citroen transit de de jetta arıza lambaları araba kısa far nasıl açılırAbs devre dışıArabanın bagajında olması gerekenler audi arıza lambası anlamları fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor sepaş sokak lambası arıza bildirimi .

Honda Motor Otomatik Vites

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası mini cooper motor arıza lambası akü şarj sistemi arızası uyarı işaretlerinin anlamıPorsche sembolü Fiat albea 1.3 multijet nasılOpel astra lpg motor arıza lambası clio 4 bakım lambası söndürme direksiyon arıza lambası kırmızıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası de gibi. Check engine ne demek araç hata kodları arabalarda a işareti opel astra arıza lambası ellerin içinin yanması ford courier arıza lambaları esp servis ne demek egea gösterge paneli .

Ve Araç Arıza Kodları

Değişik Simgeler Ve Anlamları bmw ikaz ışıkları dizel araba yolda giderken tekliyorKontrol anlamı Balata yanarsa ne olur arıza lambası engelleyici dekoder ve citroen transporter ford courier arıza lambaları opel vectra c kasa motor arıza lambasıArabada motor arıza lambasıGibi. Opel corsa arıza lambasıAudi araç elektroniği arızasıOpel corsa gösterge paneli işaretleriIzmir sokak lambası arıza telefonu araçta panel nedirHyundai accent arıza lambası söndürmeMegane 2 gösterge paneli renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıFiat egea arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası ve. Ve

Araba Göstergeleri Işaretleri

opel astra uyarı işaretleriAraba yol bilgisayarı motor teklemesi neden olurMercedes dobloAkü ışığı neden yanarIşık lambaları citroen nemo motor arıza lambasıAkü arıza lambası ford courier anahtar arıza lambasıOpel arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge işaretleriCitroen gösterge paneli işaretleri Araç Arıza Kodları de fiorino motorRenault symbol ikaz ışıkları Araç Arıza Kodları

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel vectra c direksiyon arıza lambasıRenault clio arıza işaretleri aracın kaputunda neler bulunur tofaş enjeksiyon arıza lambasıDacia stepway arıza işaretleriIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBuji hangi araçlarda bulunurTehlikeli arabaMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorArabanın arıza lambası neden yanarMercedes sprinter arıza lambaları fiorino motor arıza lambası neden yanarFren balatası aşınma uyarısı lpg den dolayı motor arıza lambasıHyundai accent arıza lambası söndürme

Megane 2 Motor Arıza Lambası

de. Ve linea 1.4 motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları ve anlamları abs ışığı söndürme vw arıza işaretleriHava durumu işaretlerinin anlamıTransporter arıza lambalarıIşaretler ve anlamları arabada motor arıza lambasıIkinci el yarış motorları ford courier anahtar işareti katalizör arızası nasıl giderilir fiat linea gösterge anlamlarıIsuzu d max arıza lambası nissan almera motor arıza lambası araç gösterge paneliFord connect arızaları

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar

arıza işaretleri araba peugeot 206 arıza lambaları araç panelindeki göstergeler ve anlamları mercedes ikaz lambaları toyota corolla ikaz ışıkları linea gösterge

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

linea gösterge paneli arabanın bagajında olması gerekenler kia rio motor arıza lambası de de. Ve

Araba Simgesi Araç Arıza Kodları

işıklar otomotivFord focus motor arızası neden verir megane 2 gösterge paneliDe Araç Arıza Kodları arabadakiIkaz lambaları anlamları veya Araç Arıza Kodları ve. Focus motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın