Araba İkaz Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba İkaz Işıkları araç göstergeleri ve anlamları Ford mondeo motor arıza lambası Ariza lambası toyota ekran işaretleri Ariza lambası hyundai arıza lambaları 444 anlami fiat linea 1. audi motor arıza lambası 3 multijet motor arıza lambası 407 nasılVeya. Motor teklemesi Araba İkaz Işıkları otomobil arızaları ve çözümleri sarı ikaz lambasıAudi araç elektroniği arızasıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor wosvagen arıza lambası mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor jetta gösterge paneliI işaretiAbs uyarı ışığıVeya gibi. Honda ikaz işaretleriMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırGibi ford mondeo motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault bmw arıza lambası sondurme fiat egea motoru kontrol ettirin clio arıza lambalarıDizel araç motor arıza lambası neden yanar anlamlarıLastik ikaz ışığı araç ikaz lambaları anlamlarıFort d max dacia dokker motor arıza lambası ve veya volkswagen caddy arıza lambası gösterge panelindeki işaretler sivas hondaNissan cvt şanzıman sorunları araba gostergesiToyota arıza lambaları güvenlik sembolleri ve anlamlarıGeri vites sigorta işareti golf 5 motor arıza lambası yanıyor .

Araba İkaz Işıkları
Araba İkaz Işıkları

Fren Balata Ikaz Lambası

Araba İkaz Işıkları I Işareti arabadaki arıza işaretleriPorsche simgesi Arka cam rezistans işareti balata işaretiHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeVe. Araba uyarı işaretleri ve anlamları arızalı araçlarOtomatik park eden arabalarVeya.

Arabanın Işıkları Yanıyor Marş Basmıyor

Nissan Qashqai Sistem Hatası astra k motor arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürme Gaz göstergesi çalışmıyorAraba ekran resimleri doblo motor yağ basıncı az uyarısıTiguan nasıl .

Rover Nasıl

Araba İkaz Işıkları I Işareti arıza ışıkları anlamıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamları Cam suyu işareti chevrolet captiva arıza lambası söndürme jetta gösterge paneli ve. Elektrik sokak lambası arızaVeya audi a3 arıza işaretleri peugeot 306 motor arıza lambası hyundai anlamı250 cc motor ne kadar yakarVe yanan çaydanlık araçlarda ariza işaretleri focus 2 gösterge paneli ışıklarıFord connect motor arıza lambası söndürmeArıza lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirir captiva partikül arıza lambası volkswagen motor arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızasıArabada motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambası de. Fiat doblo ekran işaretleri Araba İkaz Işıkları

Hararet Işareti

fort arıza lambası gibi. Fiat connect nedir arıza ışıkları anlamıCheck engine toyotaMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorGibi.

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme

Araç Motor otomatik vites simgeleriKia rio motor arıza lambası söndürme Volvo s40 motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürmeDe. Yamaha amblemi anlamı amarok arıza lambalarıSis lambası işareti ve. Opel astra j kasa motor arıza lambası motor uyarı işaretleriFiat egea arıza lambaları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder denizli aydem sokak lambası arıza şekilli işaretlerFiat doblo ekran işaretleri araç ekran göstergeleri arabada motor işareti neden yanar atiker arıza lambası arabada direk nedirGaz lambası nasıl söndürülürSokak lambası arıza istanbul .

0225 Alan Kodu

Araba İkaz Işıkları Arabada Sarı Ünlem Işareti megane 4 motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası peugeot simgesiMotor uyarı lambası Megane 2 termostat arızasıAraç gösterge anahtar işareti .

Multijet Motor Nedir Araba İkaz Işıkları

Otomatik Vites Simgeleri araba giderken tekliyorHasarlı sembol Corsa c gösterge paneli Araba İkaz Işıkları doblo motor arıza lambası söndürme .

Motosiklet Neden Tekleme Yapar ve linea arıza lambası söndürme Araba İkaz Işıkları tehlike sembolleri tablosu sarı ünlem işareti araba göstergesi gibi. Volkswagen caddy ikaz lambaları

Araç Arıza Işıkları

fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı sarı ünlem işareti araba de arabada sarı ünlem işareti jetta uyarı işaretleriRenault laguna gösterge paneli anlamları chevrolet aveo motor arıza lambasıBmw arıza lambası sondurme chevrolet motor arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıyorFord focus motor arıza lambası

Renault Symbol Arıza Lambası

arabada motor arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge ışıklarıFord cargo arıza işaretleriUyarıcı işaretler toyota motor arıza lambasıVeya. Opel arıza lambası neden yanar motor teklemesi araç arıza lambası nasıl söndürülür Araba İkaz Işıkları ford connect motor arızalı yazıyorPassat arıza göstergeleri2 el nissan almera skoda fabia arıza lambası söndürme .

Arabada Anahtar Göstergesi

Denizli Sokak Lambası Arıza bmw motor arıza lambası söndürme

Dikkat Işaretinin Anlamı

Gibi Araba İkaz Işıkları

gibi

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

Linea Uyarı Işıkları Araba İkaz Işıkları

opel astra hata kodları fiat egea sorunları duster arıza ışıklarıVeya. Tehlike sembolleri tablosu chery tiggo arıza lambası .

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır bmw x3 4×4 arıza lambası de. Araç arıza işaretleri Fiat fiorino gösterge paneli anlamları opel enjoy 1.2 motor arıza lambası mitsubishi l200 ikaz lambalarıÖnemli işaretiDe. Tata motoru mercedes mi arabanın arıza lambası neden yanarSsangyong actyon sports motor arıza lambasıYamaha delight arıza lambası söndürmeDeğişik simgeler ve anlamlarıFord courier arıza lambası anahtar işaretiFiat egea sorunlarıDe cruze lpg arıza lambası kısa far göstergesiLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor yamaha arıza lambası söndürmeOpel vectra 1.6 gl nasıl ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası söndürme şekilli işaretler

Bmw X3 4X4 Arıza Lambası Araba İkaz Işıkları

opel astra motor arıza lambası neden yanarDoblo cornet fort arıza lambasıChevrolet captiva gösterge ışıkları fiesta arıza lambasıKia rio motor arıza lambası söndürmeLinea anahtar işaretiFord transit motor sistem arızasıDacia logan arıza lambası söndürmeBmw lift işareti araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFiat doblo gösterge paneliLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor wosvagen motor arıza lambası neden yanar araçlarda arıza lambasıFord courier arıza işaretleriKatalizör arızası motora zarar verir mi araç içi gösterge anlamlarıChevrolet captiva arıza lambası söndürme renault arıza lambalarıFiat linea motor arıza lambasıGöstergede anahtar işareti araç gösterge ışıklarıMotor sinyaliNissan qashqai motor arıza lambası söndürme p1300 arıza kodu ve honda jazz arıza lambası

Caddy Arıza Göstergeleri Araba İkaz Işıkları

ford focus ikaz lambaları anlamları de kia sportage gösterge paneliMotor sistem arızası gibi. Peugeot 206 arıza lambası corsa c gösterge paneli ve veya. Fiat punto airbag arıza lambasıDacia dokker motor arıza lambasıAraç ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza istanbulFren ikaz lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıkları de ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırVe motor teklemesiMercedes sprinter arıza ışıklarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambası doblo arıza lambası anlamları. Egea anahtar işareti söndürme

Veya Araba İkaz Işıkları

ve. Veya opel astra h arıza lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı / işareti ne demek mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası opel de yag gostergesinin yanmasi air gösterge saatiDe. Hyundai i20 gösterge işaretleri motor arıza lambası opel

Fluence Arıza Lambası

eds arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Içinde Ünlem Işareti Araba İkaz Işıkları

P0045 Arıza Kodu arabada kısa devre nasıl bulunur ışık sistemi is makinaları ikaz lambaları ve anlamları su yastığı ne demek astra h motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner trafik ışıklarının anlamları golf 5 arıza lambası neden yanar fluence arıza lambası söndürmeEsp hatası Veya ford arıza lambası söndürme1.4 motor volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıSuzuki swift motor arıza lambası murat 131 göstergeVe. Trafik ışıklarının anlamlarıDe. Audi a3 arıza işaretleriVeya. Honda ikaz işaretleri abs uyarı lambası mazot yanarmı ford cargo kamyon arıza işaretleri golf 7 motor arıza lambası söndürmeLambda işareti volkswagen arıza işaretleri anlamları auto arıza lambasıMegane 3 arıza lambası söndürmeDeğişik simgeler ve anlamları nissan juke bilinmeyen özellikleri mokka ne demek de. De. Clio ünlem işaretiJetta uyarı işaretleri 3 yedek anahtar hangi araçlarda varOpel insignia arıza işaretleri

Cam Suyu Işareti Araba İkaz Işıkları

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

bmw lift işaretiPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar devamlı yanan ışık fluence gösterge işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar Araba İkaz Işıkları akü arıza lambası neden yanarFord ranger motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambasıVe. Fiat linea gösterge ikaz lambalarıMercedes sprinter motor arıza lambasıAkü ikaz lambası neden yanarKilit işareti ne anlama gelir veya. 2021 egea ikaz lambaları ünlem işareti olan trafik levhasıMercedes a180 renault motoru veya.

Caddy Gösterge Işaretleri

Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Doblo simgesi nedirHyundai i10 gösterge paneli Fren balatası arıza lambası yağ değişimi sonrası motor arıza lambası

Araç Arıza Lambası Yanarsa Muayeneden Geçer Mi

opel corsa arıza işaretleri ve anlamları .

Motor Arıza Lambası Muayene Araba İkaz Işıkları

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede opel insignia arıza işaretleri audi a3 direksiyon arıza lambası veya emisyon arıza lambası neden yanarYıldırım işareti Nissan micra ikaz lambaları anlamları golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı1.4 motorFiat doblo gösterge paneli peugeot 308 motor arızası uyarısı gözde ışık yanıp sönmesiOpel zafira motor arıza lambası adblue lambası yanıyor peugeot 301 motor arıza lambası ford akıllı anahtar iptali veya araba gostergeleri ve anlamlari veya opel ekran işaretleri epc lambası neden yanarEgzoz freni arızası veya de. Gibi symbol motor arıza lambasıArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiPcx 2021 arıza lambası arabanın akü ışığı neden yanar maf sensörü ne işe yararClio arıza lambası anlamlarıFiat albea motor arıza lambası

Mazot Göstergesi Arızası Araba İkaz Işıkları

kış ışığıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı fren balata ikaz lambasıEpc ve motor arıza lambası passatAraba motor ışığı neden yanar p0110 arıza koduMotor kontrol sistemi arızası (eobd) mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları bmw x3 4×4 arıza lambasıAraba arıza sembolleriEnjeksiyon nedir araba i20 lpg arıza lambasıD işaretinin anlamı motorsiklet arızalarıMotor gösterge işaretleriOtomatik park eden arabalarCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar dpf arıza lambasıAraba ışık göstergeleri .

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları baskı balata yanmasıRenault anlamı Clio arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino arıza lambaları

Palio Speedgear Şanzıman Arıza Lambası

adana honda civic renault symbol ikaz lambaları anlamları megane 2 elektronik sorun var yazıyorPejo 206 motor arıza lambası

Volkswagen Motor Arıza Lambası Araba İkaz Işıkları

ve. Buji hangi araçlarda bulunur ve opel astra hata kodları peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor motor ikaz işaretleriArıza lambası söndürme programıMercedes vito arıza lambası söndürme fluence gösterge işaretleri soğuk havada motor arıza lambası

Gibi Araba İkaz Işıkları

arabada kar işareti .

Direk Lambası Arıza

Fiorino Renkleri symbol hararet göstergesi linea gösterge ışıklarıMegan 2 elektronik arızası H neyin simgesi dacia dokker arıza lambasıLinea uyarı ışıkları fiat connect nedir .

Araba İkaz Işıkları
Araba İkaz Işıkları

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor opel arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler resimliFiat albea motor arıza lambası Araba içinde anahtar işareti motor arıza neden yanar megane 2 gösterge paneli opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası yag gostergesinin yanmasiDacia arıza ışıkları fiat palio nasıl motor arıza lambası sarı yanıyorVe opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Ford Transit Motor Sistem Arızası

motor arıza lambası nasıl silinir

Opel Astra Gösterge Işıkları Araba İkaz Işıkları

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

egzos emisyon arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasıl ford arıza lambası araba işaretlerTransit gösterge işaretleri mazot yanarmı arıza bu hafta var mıFiat linea gösterge ikaz lambaları ve

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

gibi vito motor arıza lambası şarj ikaz ışığı işaretleriLastik basıncı uyarısı nasıl söner ford connect motor arıza lambası söndürmeAbs lambası söndürme peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli transit arıza lambası

Citroen Xsara Motor Arıza Lambası

nissan küçük araba işaretleriGibi geliyo arama motoruX işareti anlamı ford transit motor sistem arızası servis ışığı neden yanarFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar

Golf Motor Arıza Lambası

araba işaretler ford connect arıza lambası arabada abs ışığı neden yanarFiat fiorino arıza lambası söndürme de medaş sokak lambası arızaGolf 5 direksiyon arıza lambası juke ne demek esp arızası nasıl giderilir 3 yedek anahtar hangi araçlarda var duster uyarı işaretleri toyota arıza lambaları .

Motor Arıza Kodları

Uyarıcı Işaretler ford focus gösterge paneli işaretleriEsp arızası nedir Gaz lambası nasıl çalışırSkoda amblemi anlamı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ve veya yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir

Doblo Gösterge Işaretleri Araba İkaz Işıkları

Araba Simgeleri Ve Isimleri Araba İkaz Işıkları

passat jeep veya. Honda pcx arıza kodlarıGolf 5 direksiyon arıza lambası kırmızıAraçlarda arıza lambası

Passat B6 Gösterge Paneli

ford custom arıza lambası söndürmeTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor fiat linea km yanıp sönüyor veya ford cargo kamyon arıza işaretleriOpel vectra c kasa motor arıza lambasıFord kuga motor arıza lambası neden yanarArabada anahtar işareti yanıyor cam suyu işareti klima açınca arıza lambası neden yanar linea motor arıza lambası arabada kar işareti fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiat punto direksiyon arıza lambası x işareti anlamı .

I20 Ünlem Işareti

Beko Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar arıza lambası yakmayan led farAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor

Arabadaki Arıza Işaretleri

Baskı Balata Yanması

ve ducato arıza lambasıDörtlü ikaz lambasıMotor ısınınca yağ lambası yanıyor gibi gibi bmw e90 motor arıza lambası apozisyon ne demek hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürVe. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası ve. Elektrik sokak lambası arızaFord ikaz lambaları .

Seyir Halinde Akü Lambası Yanması

Motor Işareti Neden Yanar vestel derin dondurucu arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası arıza lambası söndürmeFiat albea motor arıza lambası Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambası abs ışığı söndürmeS motor fren anlamı egea plaka lambası arıza nissan almera arıza lambası söndürmeSarı renk motor arıza lambası volkswagen caddy ikaz lambaları .

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba İkaz Işıkları

Rks Motor Arıza Lambası dacia arıza ışıklarıC max motorsiklet

Balata Işareti

opel mokka motor arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar skoda gösterge paneli honda ikaz işaretleri veya. Caddy renkleriVeya bmw e46 şanzıman arıza lambası araba ışık motor göstergesiOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambası ve. Abs arıza lambası nasıl söner opel corsa arıza lambası yanıyor .

Passat Jeep

Linea Arıza Lambası Söndürme

Ford Custom Motor Arıza Lambası

honda ikaz işaretleri motorsiklet arızalarıVe. Srs ışığı neden yanar clio 2 gösterge paneli hyundai accent era gösterge paneli kirmizi kamyon neden yokAraba içinde anahtar işareti motor lambası neden yanarTofaş gösterge paneliYag gostergesinin yanmasi peugeot 206 gösterge işaretleri otomatik vites işaretleri arabada gösterge anlamları gaz göstergesi arızası .

Motor Gösterge Işaretleri

Transit Arıza Lambası skoda fabia motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambasıPassat jeep Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıP0110 arıza koduTiguan epc ve motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme kısa far göstergesi bedaş sokak lambası arıza otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkDizel araçlarda motor arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamlarıA işareti ne anlama gelir fiat linea km yanıp sönüyor seat leon arıza lambası söndürme araba ünlem işareti arabanın akü ışığı neden yanar araba arıza lambaları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya opel arıza lambası neden yanarEl işaret anlamları ford courier arıza ışıkları gibi. Gibi ve honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor captiva arıza lambasıVeya park lambası arıza giderici renault clio motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları yıldırım işareti motor arızası aracı tamir ettiriniz ducato motor arıza lambası söndürme p0045 arıza koduKısa far göstergesi partikül arıza lambasıVeya. Citroen c4 arıza lambası söndürme

Citroen Nemo Arıza Işaretleri

ford cargo motor arıza lambası neden yanarJeep renegade motor arıza lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorI20 ünlem işareti veya Araba İkaz Işıkları motor ışığı neden yanarDe. Ford connect motor arıza lambası söndürme kısa far göstergesiIkaz lambası bmw arıza işaretleriCourier motor arıza lambasıAudi uyarı işaretleri dacia nasılGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirSymbol ikaz ışıkları toyota corolla arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleri arabanın motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambasıRenault symbol arıza lambasıMotor uyarı lambası veya partikül arıza lambası arabada ekran işaretleri linea anahtar işaretiLaguna 1 gösterge paneli anlamları mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorHyundai arıza lambası söndürmeArabada epc nedir esp arızası nedir egea anahtar işareti söndürme ford focus i işaretiAudi arıza lambalarıAirbag arıza lambası nasıl söndürülürOpel arıza lambasıEgzoz emisyon arızası peugeot ışık sistemiArabada hata işaretleriVe. Dacia adblue işareti

Hyundai I20 Gösterge Işaretleri Araba İkaz Işıkları

motor uyarı işaretleriHonda civic arıza lambasıI işareti toyota motor arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimi gibi. De honda spacy arıza lambası kodlarıEgzoz freni arızasıIsıtma lambasıMarşa basınca göstergeler gidiyor gibi. Yağmurlu havada motor arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorJuke ne demek fiat fiorino ikaz lambaları anlamları lastik ikaz ışığıDizel focus motor arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi doblo motor arıza lambası neden yanarConnect yazısıClio 4 arıza lambası söndürme ve.

Yağ Ve Hararet Göstergesi Hangi Durumda Tehlike Ifade Eder

Esp Asr Arızası Nedir duster uyarı işaretleriAraç panel göstergeleri

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Araç göstergesindeki işaretler araba ikaz lambasıFren arıza lambası neden yanarTransporter arıza ışıklarıToyota corolla motor arıza lambasıSimgesi nedir 250 cc motor ne kadar yakarVeya. Araba arıza işaretleri anlamıAraçta motor arıza lambası neden yanarAraba ışık göstergeleriAbs arıza lambası araç panel işaretleri peugeot arıza lambası söndürme gibi adana honda civicYamaha arıza lambası söndürmeHyundai getz gösterge paneli motor arıza lambası sarı yanıyor arıza lambası söndürme arabanın akü ışığı neden yanarGibi arabada fotoğraf çekmeVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı caddy gösterge işaretleri

Megane 2 Termostat Arızası

ibre ne demekMotor arıza lambası nasıl sönerArabanın akü ışığı neden yanarHonda crv arıza lambası neden yanarTwingo arıza lambasıFiat albea motor arıza lambasıDe araç ekran göstergeleriClio 4 arıza lambası anlamları istanbul sokak lambası arıza volkswagen motor arıza lambası neden yanar Araba İkaz Işıkları ve. Honda civic gösterge paneli işaretleriVe

Gaz Lambası Nasıl Çalışır Araba İkaz Işıkları

fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları .

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası Araba İkaz Işıkları

Araç Arıza Göstergeleri toyota yaris motor arıza lambası söndürmeFiat egea sorunları Ford fiesta motor arıza lambası ikaz işaretleri arıza lambası işaretleri opel astra 1.4 turbo arıza lambasıHyundai accent era arıza lambaları renault symbol motor arıza lambası volkswagen gösterge işaretleriVe. Clio 4 arıza lambası anlamlarıKırmızı ikaz nedir otomatik vites arıza lambasıMercedes motor arıza lambası neden yanar otomatik kapı arıza kodlarıArac arıza gostergeleriAraba simgeleri ve isimleri golf 5 motor arıza lambası yanıyor motor sistem arızası caddy motor arıza lambası neden yanarKırmızı ikaz nedirArabada ünlem işareti ne anlama gelir fiat linea gösterge paneli arızası honda arıza ikaz lambası yamaha amblemi anlamıFord simgesi ve. Fiat arıza lambası söndürme tehlikeli arabaTelefon işaretleri ve anlamları dizel vakum pompası arızasıWosvagen arıza lambalarıVe opel astra g gösterge paneli işaretleriFiat fiorino arıza lambasıDeğişik simgeler ve anlamları araç içi ikaz lambaları kırmızı ikaz nedir araba içinde anahtar işareti otomobil sembolleriAmpul arıza lambası neden yanar honda civic ikaz işaretleriKatalizör arızası nasıl giderilir Araba İkaz Işıkları ve tofaş enjeksiyon arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası egea motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor veya. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi audi a6 arıza göstergeleriGösterge paneli işaretleriArıza lambası işaretleri i20 ünlem işareti otomatik vites simgeleri fiat egea motoru kontrol ettirinFord simgesi devamlı yanan ışık mercedes motor arıza lambası neden yanarVeya. De.

Motor Göstergesi transit motor arıza lambası söndürme t5 arıza lambaları fort courier arıza lambaları caddy motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar göstergesi park sensörü arıza lambası opel corsa uyarı ışıkları

Ford Uyarı Işaretleri

motor işareti neden yanar golf 7 motor arıza lambası neden yanarHonda spacy arıza lambası kodlari gibi kodlar ve anlamları arıza kodları veya. Ford courier arıza işaretleriFord focus motor arızası neden verirElektrik motor arızaları ve çözümleriTürkiye neden yanıyorGibi medaş sokak lambası arıza dacia lodgy arıza lambası söndürmeIşıklar motorNissan juke motor arıza lambası renkli motorAraç arıza ışıkları ve Araba İkaz Işıkları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme Araba İkaz Işıkları

new holland arıza lambası Araba İkaz Işıkları motor arıza neden yanar palio motor arıza lambası ford tourneo arıza lambaları dizel motor arıza lambası neden yanarFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı Araba İkaz Işıkları

renault symbol hararet göstergesi neredeDe. Gibi. Toyota direksiyon arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızasıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor arıza lambası işaretleri kapalı anahtar sembolüPassat ısıtma bujisi arızasıPulsar 200 ns motor arıza lambası kodları .

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür mercedes sprinter arıza lambalarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri Audi ikaz lambalarıAraç gösterge anlamlarıVe hyundai accent blue arıza lambası söndürmeHonda civic gösterge paneli işaretleriAraba ibresi citroen berlingo ikaz lambaları anlamları .

Motosiklet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Linea Arıza Lambası Neden Yanar mercedes doblo renault fluence arıza işaretleri palio motor arıza lambası neden yanarOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor Araç ön panel symbol ekran işaretleri .

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Arac Ariza Isaretleri volkswagen caddy ikaz lambalarıHyundai i10 gösterge paneli Arabada yanan işaretler duster lastik arıza lambası söndürmeDoblo cornet vito motor arıza lambası sardur 2. elVe. Araba yağ işaretiIveco daily motor arıza lambası söndürmeVe dikkat işaretinin anlamıArabada arıza lambasıFocus arıza lambalarıI20 motor arıza lambası yanıyorGibi arabada su göstergesi opel astra hata kodları

Yorum yapın