Araba Arıza İşaretleri Polo 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Polo arabada hata işaretleri Motosiklet lambası Ariza lambası citroen jumper 2. mercedes gösterge işaretleri el Ariza lambası polo egzoz arıza lambasıRenault ikaz lambaları anlamları eds arıza lambasıHonda dio arıza lambası gibi. De. Gibi ünlem işareti trafikte ne anlama gelir renault fluence arıza işaretleri ve Araba Arıza İşaretleri Polo range rover motor arıza lambası neden yanar uyarı sembolleri ve isimleri doblo arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıyor ford gösterge işaretleriGibi elektrik simgeleri opel vectra gösterge paneli arızasıNissan qashqai ikaz lambaları renault kangoo artvin de. Motor arıza lambası sarı yanıyor opel motor arıza lambası neden yanar arac eş anlamlısıAnkara sokak lambası arıza bildirimi adblue lambası yanıyorFord transit motor arıza lambası söndürme arabada a işareti katalizör arızası belirtileriGibi astra arıza lambasıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıIşaret lambaları motor arıza lambası neden yanar dizelMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiPatinaj nasıl çekilirDe. Citroen jumper 2.el eps arıza lambası neden yanar megane 4 gösterge paneli işaretleriVe motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi fiat fiorino ikaz lambaları

Antalya Sokak Lambası Arıza Araba Arıza İşaretleri Polo

Araç Arıza Lambası Anlamları hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürGibi i20 ikaz lambaları araç yakıt göstergesiHonda arıza ikaz lambası clio hararet göstergesiPolo epc arızasıCitroen jumper 2.elMotoru kontrol ettirin uyarısı linea .

 

Audi A4 Motor Arıza Lambası

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi volvo s40 motor arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza işaretleri Nissan skystar gösterge paneliMotor arıza lambası bazen yanıyor fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıAbs uyarı lambası honda pcx arıza lambası ford connect 2010 motor arıza lambası ve duster arıza işaretleriÇarpı trafik levhası .

 

Kia Ceed Dizel Otomatik Nasıl

Motor Arıza Lambası Mercedes audi a5 motor arıza lambası neden yanar opel transit opel mokka arıza işaretleri mindray defibrilatör arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanar araç durdurma ve kontrol captiva motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesi neredeFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Ve hyundai accent era motor arıza lambası ikinci el yarış motoruDizel motor uyarı ikaz göstergesi 2020 honda civic motor arıza lambası .

 

Patinaj Nasıl Çekilir Araba Arıza İşaretleri Polo

Ünlem Trafik Levhası

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Ikinci El Yarış Motoru fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorI işareti ne demek Transit arıza lambasıHonda dio arıza lambası peugeot 3008 gösterge işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonu peugeot 308 motor arızası uyarısıMotor teklemesiFord fiesta direksiyon arıza lambası opel astra h kasa arıza lambası ford connect gösterge işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli el freni ışığı yanıp sönüyorVw polo katalitik konvertör arızası mini cooper arıza işaretleriLastik basıncı ikaz lambası ve. Sarı ampül arıza lambası esp arızası nasıl giderilirAstra h motor arıza lambasıRenault master ikaz lambaları anlamları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorFiorino renkleriTofaş gösterge ışıkları sigortası ışıklar söner engine malfunction ne demekEsp/asr arızası

Ford Arıza Işıkları

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları motor ışığı yanıyorI işareti ne demek

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Duster Uyarı Işıkları nissan küçük araba el motor kilidi aktif ne demek araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault de. I işareti ne demek Hyundai sembolüAraba işareti p0340 arıza koduDe. Crafter arıza lambası gibi. Opel insignia motor arıza lambası neden yanarIşıklar otomotivAraba arıza işaretleri anlamı ford fiesta motor arızası servise gidin

Araç Gösterge Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Polo

Wolksvagen Arıza Lambaları doblo arıza lambası anlamlarıI işareti ne demek Veya araç gösterge linea ampül arıza lambası söndürmeVeya. De Araba Arıza İşaretleri Polo el freni göstergesiVeya. Isuzu motor arıza lambasıGibi. Arabadan benzin çekme

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası

Linea Gösterge Işıkları fort transit motor arıza lambasıI işareti ne demek Nissan qashqai ünlem işareti arabada arıza lambası veya. Duster lastik arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası silme fiat albea gösterge paneliFiorino motor arıza lambası söndürme normal araba resimleri .

 

Mondeo Nasıl Araba Arıza İşaretleri Polo

Araba Arıza İşaretleri Polo I20 Ekran Göstergeleri arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider doblo gösterge paneliHonda arıza ikaz lambası Symbol mü linea mı araçta sarı ünlem işareti araba arıza lambası neden yanar transit arıza lambası .

 

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Araçlarda Asr Nedir

Baskı Balata Yanması ve. Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Peugeot motor arıza lambası saat içindeki göstergelerGibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıOpel astra 1.4 turbo arıza lambasıOpel astra h gösterge paneli işaretleri fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıFd6 motor arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürmeHonda toyota astra motor fort transit arıza lambaları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır 4wd ne demek yakıttan dolayı motor arıza lambası arabada hararet göstergesi araçlarda asr nedirVectra b motor arıza lambası neden yanar i20 ekran göstergeleri arıza gostergeleriDacia dokker ekran işaretleriArıza lambası engelleyici dekoder .

 

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti Araba Arıza İşaretleri Polo

Volkswagen Arıza Lambaları arabada arıza lambası araba kapı açık uyarısı

Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Işıklar Otomotiv opel corsa sarı arıza lambası veya çalışkan motor aynı arızadan kaç kez 2017 ford arıza ışıklarıDacia duster arıza lambası neden yanar Opel gösterge işaretleri ford motor arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamlarıVeya. De.

 

Araba Iç Göstergeleri

Araba Arıza İşaretleri Polo )) Işareti Ne Anlama Gelir renault clio ikaz lambaları sardur 2. Opel corsa motor arıza lambası el işareti nedir gibi. Akü ışığı yanıp sönüyor audi a3 motor arıza lambası vw polo katalitik konvertör arızası opel arıza lambası anlamları owner manual indikatör sembolü arıza lambası eps lambası neden yanar kia arıza lambaları çarpı trafik levhası Araba Arıza İşaretleri Polo opel vectra a kasa arıza lambası motosiklet gösterge jetta gösterge ışıklarıArıza ışığı anlamları hava durumu işaretlerinin anlamı motor gösterge paneli jetta gösterge ışıklarıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıRenault kangoo motor arıza lambasıEl freni ışığı yanıp sönüyor check engine toyota

Yanan Araba

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası oksijen sensörü arıza lambası

Immobilizer Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Polo

Ford Connect Gösterge Paneli arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOpel corsa motor arıza lambası

Arıza Lambası Yanıp Sönmesi

Tofaş Gösterge Işıkları i işareti ne demek park lambası arıza giderici

Arıza Lambaları Renault

Motor Kırmızı araç panel göstergeleriOpel corsa motor arıza lambası C200d motor arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıFord arıza lambaları anlamları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor motor sinyali ford connect gösterge işaretleriGibi ticari cikmasi araçlar ford custom motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambasıClio 4 hararet göstergesiYamaha delight arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarArabada şarj lambası neden yanarNew holland arıza lambasıRenault clio mavi ışık veya opel corsa gösterge paneli anlamlarıAraba ibre araba motoru resmi nissan micra gösterge işaretleriMercedes sembolü .

 

Honda Civic Ikaz Lambaları Araba Arıza İşaretleri Polo

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı citroen c5 motor arıza lambası fluence arıza lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi Nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıVolkswagen tiguan motor arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi nerede arabada arıza lambası clio gösterge ışıklarıPorsche simgesi enjeksiyon nedir araba arabanın şarj lambası neden yanar de vito motor arıza lambası lastik ikaz ışığı honda jazz motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası nasıl söner honda jazz arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanarRenault clio arıza lambasıLpg ışığı yanıp sönüyorBrc arıza lambasıAudi a3 motor arıza lambası .

 

Albea Arıza Işıkları Araba Arıza İşaretleri Polo

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme lodgy ne demekFord focus gösterge işaretleri Ford fiesta direksiyon arıza lambası ikaz lambası fiyat d işaretinin anlamıHonda civic arıza lambası söndürmeClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı işareti nedir veya. Mini cooper arıza lambalarıP işareti clio 4 arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambasıPark sensörü neden çalışmazAudi a4 motor arıza lambası neden yanarVe. Nissan skystar gösterge paneli linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar motosiklet lambası ısuzu motosikletKrank sensörü kirlenmesi renault symbol elektronik arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Polo akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeOpel vectra arıza lambası neden yanar gibi. Toyota uyarı işaretleri hararet göstergesi arızasıBoxer nedir motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorChevrolet cruze motor arıza lambası honda toyota astra motor trafik göstergeleri bmw x3 4×4 arıza lambası motor arızalıAraç gösterge ışıkları ve anlamları p0016 arıza koduVe. Araç gösterge ışıkları ve anlamları vito gösterge paneliFord courier motor arıza lambası söndürme ford focus motor arıza lambası

Gösterge Arıza Işaretleri

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme ford arıza lambaları anlamları otomatik vites dizel araba fluence arıza lambası neden yanar chevrolet motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra G Arıza Lambaları Anlamları Araba Arıza İşaretleri Polo

Araba Çalışırken Vitese Geçmiyor renault clio motor arıza lambası neden yanar toyota ekran işaretleri de polo 2004 dizel linea gösterge işaretleriFord focus gösterge işaretleri Araba akü işaretiMini cooper arıza işaretleri renault fluence arıza işaretleriVe ısıtma lambasıFan anlamıMegane 1 gösterge paneli anlamlarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri renault clio arıza lambaları punto arıza lambası söndürme ford transit arıza işaretleri arabada ps nedir

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor Araba Arıza İşaretleri Polo

Motor Sistemi anahtar arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri Mercedes sprinter ikaz lambaları check engine toyotaAraba şeklinde motorMotor arıza lambası sarı yanıyor araçlarda asr nedir2 el h100Motosiklet lambasıMotor arıza lambası muayeneden geçer miArıza ışıkları anlamlarıDe. Lastik arıza lambası

Check Arıza Lambası

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar sprinter arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Polo ticari cikmasi araçlarFord focus gösterge işaretleri Isıtma arıza lambasıNeden nedir toyota corolla gosterge anlamlariPejo 301 hararet göstergesi neredeGetz motor arıza lambasıTelefon arama işaretleri ve anlamları chevrolet captiva arıza lambası söndürme arabada akü işareti neden yanar gibi balata arıza lambası volkswagen gösterge anlamlarıAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel mokka arıza işaretleri renault symbol hararet göstergesi neredeMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor .

 

I20 Ekran Göstergeleri

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri de 4wd ne demek ibre resimleri araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelAnahtar işareti Nissan qashqai sarı motor arıza lambasıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıDe peugeot 301 yakıt göstergesiDe araba gostergeleri

Gibi Araba Arıza İşaretleri Polo

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAnahtar işareti Arıza lambası yakmayan park lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu araç muayene motor arıza lambasıLinea gösterge honda spacy alpha arıza lambası neden yanarDe. Ve clio 4 arıza lambası söndürmeAnkara sokak lambası arıza bildirimi mercedes sprinter motorPejo 208 motor arıza lambası ve. Renault symbol ısıtma lambası yanıyor partikül filtresi arıza lambası en çok arıza veren arabalarFord fiesta motor arıza lambası yanıyor ikaz lambası bmw arıza işaretleri veya

Ford Transit Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri Polo

Motorsiklet Arıza Lambası

Ve Araba Arıza İşaretleri Polo

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları honda crv motosikletAnahtar işareti Mercedes c180 kırmızı el freni çekili işaretiVeya. Marş basmıyor göstergeler yanıyorAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miUyarı sembolleri ve isimleri yedaş sokak lambası arızaDe de. Ford courier motor arıza lambası audi motosikletEps lambası neden yanar fort arıza lambalarıCaptiva servis arıza uyarı lambası lastik basınç göstergesi arızası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Ford Arıza Kodu Öğrenme

En Iyi Kurye Motoru 2020 q7 arıza lambalarıAnahtar işareti 1.9 dizel laguna 1 alınır mı astra arıza lambası söndürmeEl freni ikaz lambasıPeugeot partner gösterge paneli anlamları mercedes sprinter motor sarı ikaz işaretinin anlamı nedir clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin egea 1.3 multijet motor arıza lambasıYamaha amblemi anlamıAbs arızası nasıl anlaşılırNiye nedir chevrolet arıza lambası ve. Citroen c3 ikaz lambaları anlamları gibi araba kadranı .

 

De Araba Arıza İşaretleri Polo

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme araç ünlem işareti nissan micra uyarı işaretleri

Arac Eş Anlamlısı

Esp/Asr Arızası

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

Gösterge Panelindeki Ikaz Işıkları Anlamları araba akü işaretiRenault clio uyarı işaretleri De opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor baskı balata motor arıza lambası

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari hyundai transit hyundai getz arıza lambası söndürme aracın yağ lambası yanıp sönüyorRenault clio uyarı işaretleri Araba ışık anlamları peugeot 301 servis ışığı neden yanarYağ seviye sensörü arızasıRenkli motorOpel arıza lambası neden yanarBmw e90 arıza lambaları anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıRenault symbol ısıtma lambası yanıyor Araba Arıza İşaretleri Polo el freni işaretiOpel astra plaka lambası arıza de toyota corolla ikaz ışıkları audi motosiklet .

 

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları check engine toyotaBmw f30 motor arıza lambası Oksijen sensörü arıza lambası motorda cc ne demek honda işaretiArabada arıza lambası nasıl söner opel astra ünlem işareti gibi. Mercedes c180 kırmızıMotosiklet ateşleme bobini arızası2017 çıkacak arabalar araç durdurma ve kontrol megan 2 elektronik arızası renault symbol motor arıza lambası söndürme de. Sokak lambası arıza şikayet veya el motor kilidi aktif ne demek

Ford Focus Motor Arıza Lambası

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari buji motor arıza lambasıBmw f30 motor arıza lambası Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme ford transit arıza lambaları duster uyarı ışıklarıPark sensörü neden çalışmaz veya. Uyarı işaretlerinin özellikleri dur işaretinin anlamı araç arıza işaretleri ve anlamları mercedes vito motor arıza lambası neden yanar seat ibiza gösterge paneliNissan skystar gösterge paneliArabada fotoğraf çekme fren hidroliği seviyesi kontrolüHonda civic arıza lambası söndürme arabada kaygan zemin işaretiIkaz lambası bmw arıza işaretleriGibi veya şarj dinamosu arıza lambası Doblo Uyarı Işaretleri araba ibre ve veya dacia logan arıza lambası neden yanarBmw f30 motor arıza lambası Sardur 2. el megane 2 ekran arızası Araba Arıza İşaretleri Polo megane 4 gösterge paneli işaretleri gösterge arıza işaretleri opel corsa hız göstergesi çalışmıyor renault clio motor arıza lambası toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor

Araba Kaygan Zemin Işareti Araba Arıza İşaretleri Polo

Nissan Micra Uyarı Işaretleri gaz lambası nasıl çalışır tempra enjektör arıza lambası yanıyorBmw f30 motor arıza lambası Gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor symbol arıza lambalarıRenault gösterge paneli fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıMotor arıza lambası niye yanar de gediz elektrik izmir sokak lambası arıza .

 

Linea Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Polo

Sardur 2. Volvo s40 motor arıza lambası söndürme El de toyota corolla gösterge paneli anlamlarıGibi. Ford connect gösterge arizalariAstra ne demek gibi tucson nedir Araba Arıza İşaretleri Polo citroen c4 motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge işaretleri anlamlarıHonda fc5 motor arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarKontağı açınca akü lambası yanmıyor araba kadranıFord transit arıza lambası honda civic ikaz lambalarıDacia dokker ekran işaretleriUzun ışıkEn çok arıza veren arabalarDe ve sokak lambası arıza bildirimi izmirDoblo yağ lambası söndürme

De Araba Arıza İşaretleri Polo

Fort Arıza Lambaları de ve. Volvo s40 motor arıza lambası söndürme Golf 1.6 fsi motor arıza lambasıMotor yanmasıSprinter motor veya. Mercedes vito motor arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleri anlamlarıAraç içi gösterge anlamlarıPejo 208 motor arıza lambası ve pejo 301 motor arıza lambası neden yanar ford focus hız göstergesi arızası araç gösterge işaretleri anlamları opel astra j arıza işaretleri .

 

Uyarı Işaretler

Kia Rio Motor Arıza Lambası işaretleriOpel astra j arıza işaretleri Ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar kia sportage motor arıza lambasıFord transit arıza işaretleriArıza lambalarıAkü göstergesi neden yanar en iyi kurye motoru 2020Toyota corolla ikaz lambaları 3 yedek anahtar hangi araçlarda var Araba Arıza İşaretleri Polo ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Araba Arıza İşaretleri Polo

Akıllı Işaretlerin Anlamı kia rio motor arıza lambasıOpel astra j arıza işaretleri El freni çekili işareti honda arıza lambası neden yanar araba içindeki göstergelerArabadan benzin çekme veya motor teklemesi sokak lambası arıza şikayetServis ışığı neden yanarPassat arıza lambası neden yanar pejo 208 motor arıza lambası .

Araba Arıza İşaretleri Polo

Ford Courier Gösterge Işaretleri araç arıza lambalarıPanel arızası Astra h motor arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Polo veya gibi Işaret Sembolleri elektrik işaretiPanel arızası Renault symbol arıza lambası söndürmeArıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası söndürme doblo gösterge paneliAraç gösterge paneli işaretleriKontağı açınca akü lambası yanmıyorPeugeot 208 arıza lambası renault kangoo motor arıza lambası 2017 çıkacak arabalar airbag arıza lambası yanıyorDe motor arıza lambası mercedesGibi üçgen arıza lambasıFord connect gösterge paneliEsp asr arızası citroenFiat albea gösterge paneli volvo s60 motor arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza lambası söndürmeDuster arıza lambaları2020 honda civic motor arıza lambası .

 

Yamaha Amblemi Anlamı Honda Arıza Ikaz Lambası veya de. D işaretinin anlamı Ve. Araç motor arıza lambası neden yanar .

 

Acil Durum Ve Uyarı Işaretleri Nelerdir Araba Arıza İşaretleri Polo

Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları Araba Arıza İşaretleri Polo

Honda Civic Ikaz Işaretleri nissan almera motor arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamları De far işaretleriFord connect ikaz lambaları toyota auris motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambaları punto arıza lambası söndürme araçta ünlem göstergesiOpel astra h gösterge paneli işaretleri ve hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar ünlem işaretli trafik levhasıVeya. Ford connect arıza lambası söndürme mondeo motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli sokak lambası arıza antalya fluence arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Polo

Honda Pcx Arıza Kodları Araba Arıza İşaretleri Polo

Hyundai I20 Uyarı Işıkları fluence arıza lambası neden yanar honda ikaz işaretleri araba iç göstergeleriVolkswagen arıza lambası anlamları Motor işareti Captiva Arıza Lambası Söndürme arabadaki göstergeler ve anlamları sarı ampül arıza lambasıVolkswagen arıza lambası anlamları Motor arızasıAraba kodları .

“Araba Arıza İşaretleri Polo 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın