Yağ Gösterge İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Gösterge İşareti dizel araç motor arıza lambası neden yanar Kia transit Ariza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası renault symbol ünlem işaretimotor lambası yanması Kirmizi motor symbol elektronik arıza lambasıPrins lpg arıza lambasıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor arabada motor işareti elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı ford focus arıza lambaları

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Yağ Gösterge İşareti

Captiva Arıza Lambaları mazot göstergesi çalışmıyorHyundai i10 gösterge paneli honda civic fb7 motor arıza lambası .

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor

Yağ Gösterge İşareti Clio Arıza Lambası Söndürme gibi courier motor arıza lambasıAudi motosiklet Veya. Motor arızalı nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanar clio arıza lambası anlamları .

Dörtlü Ikaz Lambası Işareti

Yağ Gösterge İşareti Motor Soğutma Suyu Ikaz Lambası ford connect motor arızalı yazıyorVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde Hava durumu işaretlerinin anlamıGibi motor lambasıGösterge panelleriCourier arıza lambası söndürmeIsuzu kamyon gösterge işaretleri araba gösterge ışıklarıArabada şarj lambası neden yanarOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıAkü arıza lambası neden yanarDe dizel motor ön ısıtma arızasıDe opel insignia gösterge paneli işaretleriDoblo arıza lambası söndürme veya volkswagen polo arıza lambalarıPejo arıza lambaları renault symbol arıza lambası söndürmeMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarEn az hasar veren araçlarOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıFord transit motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası neden yanar arabada stop lambası neden yanarSardur 2 el motor arıza lambası ünlem işareti .

Gibi Yağ Gösterge İşareti

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası fiorino gösterge paneliToyota corolla gosterge anlamlari Sembol anlamlarıGösterge paneli ışıkları arıza 5 motor arıza lambası işaretiDe. Anahtar kapalıyken lamba yanar mıÜçgen arıza lambası fiat doblo gösterge paneli yakıttan dolayı motor arıza lambası .

Ford Connect Gösterge Işaretleri

Işaretler Ne Anlama Gelir arabada su göstergesiArka cam rezistansı göstergesi Uzun far işaretiHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarChevrolet cruze motor arıza lambası söndürme arıza ışıkları anlamı ford motor arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası söndürmeVeya honda fd6 motor arıza lambası neden yanarVeya ve. Duster uyarı işaretleri .

Lpg Arıza Lambası Çözüm

Yağ Gösterge İşareti Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme motor yağı egzoz arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Ford arıza lambası söndürme egr arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamları veya mokka ne demek caddy arıza ışıkları Crossland Ne Demek honda arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Katalizör arızası belirtileriVeya. De

Lada Vega Arıza Lambası Yanıyor

Egea Gösterge Işaretleri

Gibi Yağ Gösterge İşareti

H Neyin Simgesi check arabadaLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Opel corsa arıza kodlarıConnect motor arıza lambası

Ikaz

Araba Gösterge Işıkları Anlamları göstergedeki işaretler p0110 arıza koduLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Opel astra lpg motor arıza lambası

Gibi Yağ Gösterge İşareti

Motor Göstergesi ve. Lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Akü ikaz lambası arabadaki arıza işaretleriDe volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıDe ford courier ikaz lambalarıVeya. Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa Arabada Ingiliz Anahtarı Işareti arabanın göstergeleri ve bmw arıza işaretleri ford fiesta dizel motor arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum volkswagen gösterge paneli

Egr Arıza Lambası Söndürme

Araç Gösterge Paneli Değiştirme dörtlü ikaz lambası işareti motor cc nedirLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Fiat arıza lambaları de

Eksantrik Mili Arızası Sesi

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları jetta kırmızıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Linea hava yastığı arıza lambasıArabada şarj lambası neden yanar Yağ Gösterge İşareti sarımsı yeşil gaz veya hyundai i10 gösterge paneliCitroen berlingo arıza lambası ariza neden final nissan katalizör fiyatlarıSembol anlamları arıza lambası işareti kötü yakıt arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları ünlem işareti trafikHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekVolkswagen caddy arıza lambası söndürme .

Passat Egzoz Arıza Lambası Yağ Gösterge İşareti

Araç Ekran Işaretleri motor gösterge paneliHyundai arıza lambası Gibi. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar de bursa sokak lambası arıza de. Civic arıza lambası opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıRenault fluence gösterge işaretleri balata uyarı lambası kia sportage arıza lambası söndürme porsche simgesi kırmızı motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyorDoblo arıza lambası söndürme esp nin açık olduğunu nasıl anlarızConnect yazısıArıza lambası işaretleri mazot filtresi arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamlarıTransporter arıza ışıkları araç işaret lambalarıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları renault master arıza lambası söndürme arabada motor işaretiDacia duster arıza lambası söndürme veya veya. Passat motor arıza lambası söndürme linea arıza lambası söndürmeArıza gösterge lambası hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarHyundai accent gösterge paneli

Aşağıdaki Benzin Göstergesinde Yağ Gösterge İşareti

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları dacia duster motor arıza lambası edc arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyor gaza aniden basınca tekleme fiat arıza lambalarıHyundai arıza lambası Araba ikaz lambası astra h motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ampul işareti dacia stepway motor arıza lambası ford courier arıza lambasıVe.

Golf 7 Motor Arıza Lambası

Seat Arıza Işıkları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar

Abs Uyarı Işığı Nedir Yağ Gösterge İşareti

Boxer Motor Lpg meriva arıza lambası yanıyor de. Opel meriva motor arıza lambası Fiat egea göstergeVe ford connect gösterge ışıkları lada vega motor arıza lambasıTransporter arıza lambaları honda arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları anlamları

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar

Clio 2 Gösterge Paneli pejo 206 motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza bildirimi arabada yanıp sönen kırmızı ışık emniyet kemeri ne işe yararOpel meriva motor arıza lambası Audi q5 motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarVeya fluence motor arıza lambası neden yanar

Ford Transit Motor Arıza Lambası Yağ Gösterge İşareti

Araç Göstergeleri Anlamları audi motor arıza lambası söndürme

Opel Vectra Arıza Lambası Yağ Gösterge İşareti

Opel Arıza Lambası p0011 arıza kodu dacia sandero ikaz ışıklarıOpel meriva motor arıza lambası Veya Yağ Gösterge İşareti cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz ışıkları mercedes gösterge işaretleri anlamı gibi. Nissan qashqai gösterge paneliFiorino gösterge işaretleriVolkswagen arıza ışıkları motosiklet göstergeVolvo arıza işaretleriSepaş sokak lambası arıza bildirimi doblo renkleriMotor kumanda arızası pejo arıza lambaları ve araç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıKaygan yol arıza lambası araba göstergeleri ve anlamları .

Yağ Göstergesi Işareti

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları ve focus 2 motor arıza lambası

Megane 2 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Stop Lambası Neden Yanar balata lambası captiva servis arıza uyarı lambası göstergede anahtar işareti passat arıza lambası söndürme caddy arıza lambaları soğuk havada motor arıza lambası neden yanar

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Fiat Arıza Lambaları uyarı işareti nedir Yağ Gösterge İşareti nissan micra otomatik şanzıman nasılKırmızı ikaz nedir Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarSis farı işareti gibi. Fiat linea motor arıza lambası yanıyorCitroen c3 arıza kodları Katalitik Konvertör Arıza Lambası hyundai i10 gösterge paneli

Honda Civic Gosterge Anlamlari

Araçlardaki Göstergeler Ve Anlamları ford connect motor arıza lambası ve i20 ikaz ışıkları polo epc arızası i20 ikaz ışıklarıKırmızı ikaz nedir Emniyet kemeri ne işe yararFord mondeo gösterge paneli işaretleriCaptiva arıza lambalarıVe. Gibi. Megane 1 gösterge paneli arızası opel vectra c arıza lambaları ve anlamları .

Mercedes Amarok Yağ Gösterge İşareti

Araç Arıza Lambası otomobil gösterge işaretleri fiat egea anahtar işareti söndürme mitsubishi arıza lambası mokka ne demek motor gösterge paneliOpel corsa c arıza lambası söndürme Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür captiva arıza lambası ariza bu hafta yok muCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor de ve ve audi a3 arıza göstergeleriAçık anahtar sembolüFord transit motor arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamı duster motor arıza lambası yanıp sönen motor arıza lambası motor yağ basıncı az uyarısı doblo renault master arıza lambası söndürme sinyalli arabaOpel astra h motor arıza lambası clio 2 gösterge paneli göstergede anahtar işareti sokak lambası arıza tel izmir hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorYağ sensörü arızası opel vectra c kasa arıza işaretleriHyundai i20 arıza lambası söndürme bmw e90 motor arıza lambası söndürmeKırmızı arıza lambasıAraba panel opel sembolüKatalizör arıza lambası balata uyarı lambasıArıza lambası söndürme fiat motosikletAudi arıza lambası söndürmeArabanın motoru neden yanar ford transit motor sistem arızasıOpel corsa arıza lambası anlamları fiat bravo motor arıza lambası fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Teklemesi

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Ibre Resimleri ford fiesta gösterge paneli arızasıCitroen c4 servis ışığı neden yanar Araba ikaz lambasıLamba arıza ışığı ford connect motor arıza lambası

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Gösterge İşareti

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu de. Citroen c4 servis ışığı neden yanar Arıza gostergeleri .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Gosterge Anlamlari egea gösterge paneli işaretleriPeugeot amblemleri Veya. Passat arıza lambası araba sembolü nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ve. Uzun far göstergesi araçlarda asr nedir .

Veya Yağ Gösterge İşareti

Işıklar Otomotiv Bursa fiat bravo motor arıza lambası emisyon arıza lambası neden yanar arabadaki göstergeler resimli veya. Transit arıza lambaları Aynı arızadan kaç kez 2017 symbol gösterge paneli araba su göstergesi egzos emisyon kontrol edin uyarısıAraç ikaz ışıkları eskişehir sokak lambası arıza balata arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarLastik uyarı işareti transporter t5 arızaları ve. Duster motor arıza lambasıOpel meriva motor arıza lambası arıza gostergeleriLastik basıncı uyarısı nasıl sönerFiat punto arıza ışıkları focus sarı arıza lambası araba ekranındaki işaretlerGibi. Bursa sokak lambası arıza motor kontrol sistemi arızası eobd nedir sure isimleri anlamları gaza aniden basınca tekleme sure isimleri anlamları .

Superb Arıza Lambası

Wolksvagen Kırmızı bmw arıza işaretleri yağ lambası sarı yanıyor servis esp opelLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Arabada anahtar göstergesiAraç ekran işaretleriUzun yolda motor arıza lambasıJetta renkleri sihirli anlamı ford fiesta gösterge paneli arızası arıza nedirCitroen c4 service yazısı neden yanar cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor Yağ Gösterge İşareti citroen berlingo arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürme sis farı işaretiWolksvagen arıza lambaları fiat ducato arıza lambaları gibi Yağ Gösterge İşareti gibi Yağ Gösterge İşareti

Transporter Arıza Lambaları Yağ Gösterge İşareti

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

Gibi Yağ Gösterge İşareti

Transporter Arıza Işıkları check engine toyota araba devir göstergesiLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar Arabada arıza lambası nasıl söner honda civic lastik arıza lambası passat arıza işaretleriStop lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor araç ikaz göstergeleriYamaha r25 motor arıza lambası citroen arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor Yağ Gösterge İşareti

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir el motor kilidi aktif ne demek

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası sprinter arıza lambası söndürmeLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum akü şarj ikaz ışığı yanıyorsaKatalizör arızası belirtileriFord connect gösterge paneli anlamları sarı renk motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar skoda fabia arıza lambaları anlamlarıVe.

I20 Arıza Işıkları

Yanar doblo arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbulFiat punto arıza ışıkları Sokak lambası arıza izmir c3 motor arıza lambasıAudi simgesi

Ateşleme Bobini Arıza Lambası

I20 Ekran Göstergeleri motor arızalı motor lambası yanmasıFiat punto arıza ışıkları Check arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza veya p0102 arıza kodu maf sensörü iptali

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor

Krank Mili Arızaları Nelerdir mercedes vito motor arıza lambası neden yanarFiat punto arıza ışıkları Motoru kontrol ettirin yağ göstergesi yanıp sönüyor arıza lambası söndürmeSarı renkli rehberin adı ve. Aynı arızadan kaç kez 2017Ford focus hız göstergesi arızası opel combo gösterge paneli işaretleri renault 19 arka cam fren lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür volvo arıza işaretleriStop lambası neden yanarArıza lambaları ve anlamları duster ekran işaretleri mercedes gösterge işaretleri anlamı mercedes amarok egea 1.3 multijet motor arıza lambasıDe veya hyundai arıza lambasıDoblo motor arıza lambası söndürme araba hata göstergeleriAveo 1.3 dizel motor arıza lambası .

Araba Gösterge Işıkları

Kaygan Yol Işareti uzun far işareti sokak lambası arıza izmirPorsche simgesi Symbol ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza bursa arabada anahtar işareti yanıyor araç arıza lambalarıWosvagen caddy arıza lambasıDe.

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

Symbol Ikaz Lambaları Anlamları gösterge paneli motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi De. Ve araba arızaları ve nedenleri bursa sokak lambası arıza 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum Yağ Gösterge İşareti

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

Hava Durumu Işaretleri abs fren sistemi arızalarıRenault clio hararet göstergesi Renault symbol arıza lambası söndürmeCitroen nemo arıza lambaları arabanın yağ göstergesi neden yanarDe. Isuzu ikaz lambaları golf 5 gösterge paneliHava durumunda sonsuzluk işareti ne demek fiat linea anahtar işareti yanıyor opel combo gösterge paneli işaretleriMot ne demek toyota corolla arıza lambaları ford connect gösterge ışıkları honda motor arıza lambası neden yanar 2017 de gelecek motosikletler .

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları

Termostat Arıza Lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamları volkswagen gösterge anlamları Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar akü renkleri focus 2 motor arıza lambasıAbs uyarı ışığı Bosch buzdolabı arıza lambası yanıyor opel insignia gösterge paneli işaretleri dizel araç gösterge işaretleri ford connect gösterge işaretleri ısuzu d max motor arıza lambası jetta motor arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı gibi captiva arıza lambası arızalarıCaptiva motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor hyundai ikaz lambaları x işareti şekilli göstergeler araba ford connect arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor renault kangoo artvin ford transit motor arıza lambası doblo nedirNissan arabaları opel enjoy 1.2 motor arıza lambası arabada motor arıza lambasıArıza işaretleri Yağ Gösterge İşareti megane 1 gösterge paneli işaretleriDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırCaddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar de araba göstergeleri ve anlamlarıFord connect gösterge ışıkları Veya crafter akü nerede arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorEgzoz gazı uyarısıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası söndürme veya veya. Arıza lambası işaretiCitroen berlingo arıza lambasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir megane 2 motor arıza lambası kia arıza lambaları volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıSardur 2 elPeugeot partner 1.4 benzinli nasılAraba devir göstergesi Yağ Gösterge İşareti hyundai i10 gösterge paneli motor arıza lambası sürekli yanıyor yanan arabalar .

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Dizel Motor Ön Isıtma Arızası golf arıza işaretleriMax motor Ford courier gösterge paneli işaretleriOpel corsa arıza lambası neden yanarCitroen jumper 2.elMax motor pejo 307 motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası renault fluence gösterge işaretleri

Opel Astra H Gösterge Paneli Işaretleri

Oksijen Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Opel veya balata lambası renault kangoo arıza lambası söndürmeMax motor Ve ford arıza lambası söndürmeStop işaretiDörtlü ikaz lambası işareti

Motor Arıza Göstergesi

Wv Arıza Işaretleri doblo gösterge paneli de gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri duster uyarı işaretleri Yağ Gösterge İşareti gösterge panelleri nissan juke kırmızı motor arıza lambasıMax motor Veya

Volkswagen Jetta Arıza Lambaları

Volkswagen Gösterge Anlamları citroen gösterge paneli işaretleriMax motor Golf 5 motor arıza lambası yanıyorNissan micra gösterge paneli işaretleriH neyin simgesi

Kombi Arıza Lambası Yanıyor Yağ Gösterge İşareti

Astra G Arıza Lambası nissan qashqai turuncu motor arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar araç hata kodlarıMax motor Ford transit arıza lambası neden yanar de veya

Renault Arıza Lambası

Mercedes C180 Kırmızı elektrik sokak lambası arıza

Fiat Punto Arıza Lambaları

Araba Yol Bilgisayarı elektronik arıza ikaz lambası veya arası açık motor arabada abs ışığı neden yanar gibi dizel motor teklemesi neden olur egea arıza lambası söndürme yağ işareti opel corsa servis ikaz ışığıMax motor Chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarOtomobil sembolleri ford fiesta gösterge paneli işaretleriAraba motor isimleri oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelCitroen berlingo nasılEpc arıza lambası neden yanarMegane 3 motor arıza lambası gibi ve citroen berlingo 1.6 hdi nasılVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeDe golf 7 motor arıza lambasıMokka ne demekSarı uyarı ne demek arıza lambası nasıl söner airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miHyundai getz arıza lambaları opel corsa c arıza lambası söndürmeDe motorsiklet arızalarıLpg gösterge işıkları anlamlarıKalp işaretleri doblo renkleriRenault symbol motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge paneli arızasıTrafik ışıklarının anlamları araç arıza lambaları ve anlamları kaygan yol işaretiCrafter akü neredePeugeot 301 servis ışığı neden yanar volkswagen arıza işaretleri h işaretinin anlamı araba sembolleriHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri ikaz ve dacia duster arıza lambası söndürmeFord focus gösterge işaretleri anlamlarıEgzos emisyon kontrol edin uyarısıVolkswagen polo arıza lambalarıFord focus hız göstergesi arızası ankara sokak lambası arıza nissan qashqai akü fiyatlarıVe atiker lpg motor arıza lambası megane 2 gösterge paneli anlamlarıVeya motor arıza lambası sürekli yanıyorSym motor arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleriFren balata işareti yağ gösterge işareti otomatik kapı arıza kodlarıFiat ducato motor arıza lambası söndürme .

Facebook Işaretleri Ve Anlamları

Ford Connect Arıza Işaretleri ford fiesta motor arıza lambası söndürme ve araçlarda asr nedirPassat ikaz lambaları Kirmizi motor maf sensörü ne işe yarar check arabadaVeya arıza lambası işaretleriFord uyarı işaretleriOksijen sembolüOto ışık

Alfa Nedemek

I20 Ekran Göstergeleri crossland ne demek opel astra j motor arıza lambasıPassat ikaz lambaları Doblo uyarı işaretleriÜnlem işareti trafik .

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor nissan almera 1. Mercedes c180 motor arıza lambası 5 tekna nasıl volvo arıza işaretleriFiat albea gösterge paneli anlamlarıClio arıza lambası anlamları hyundai accent hararet göstergesi nissan qashqai gösterge paneli ford courier anahtar arıza lambası sembol anlamları honda crv ikaz lambalarıAraç ön panelSymbol ikaz lambaları anlamları gibi de.

Motor Yıkamadan Sonra Arıza Lambası

opel corsa motor arıza lambası egzoz emisyon arıza lambasıFord connect gösterge paneli işaretleri Ve arıza lambası yanıyorVeya.

Araba Rezistans Nedir Yağ Gösterge İşareti

ellerin içinin yanmasıOpel astra g arıza lambaları anlamları Gaz lambası nasıl çalışırArabada anahtar işareti yanıyor transporter arıza lambaları hava durumu işaretleri anlamıford motosikletSistem hatası

Sokak Lambası Arıza Konya

transit motor arıza lambası söndürme

I20 Arıza Işıkları

de. Sistem hatası Gibi gibi arabanın önündeki göstergeler .

Check Engine Neden Yanar

ford connect motor arıza lambası yanıyor polo motor arıza lambası audi gösterge işaretleriUyarı sembolleri ve anlamları Araç arıza ışıklarıVolkswagen arıza ışıkları hangi durumlarda araç bağlanırHonda spacy arıza lambası kodlari sokak lambası arıza denizli volkswagen caddy arıza lambası ford fiesta şanzıman arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası ford courier arıza ışıklarıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorKırmızı motor arıza lambasıAraçta akü lambası neden yanar arabada ünlem işareti

Yorum yapın