Citroen P1351 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen P1351 motor arıza lambası işareti Honda c max motor Ariza lambası de. fiorino ünlem işareti ne demek Ariza lambası

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

Arabada Yanan Ünlem Işareti motosiklet hız göstergesi çalışmıyor araba arıza lambaları anlamlarıDacia duster motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar arabanın gösterge işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar buji neden yanar .

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Fren Balata Arıza Lambası ve opel astra h gösterge paneli işaretleriToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Aracın eş anlamlısı nedir resimli arabaAraba üzerinde anahtar işaretiAraba gösterge paneli duster motor arıza lambasıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası araba giderken tekliyor transporter motorLinea arıza lambası motor amblemleri araba ariza isaret anlamlariKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç içi saat ünlem işareti levhasıGibi gaz kelebeği resetlemeRange rover motor değişimi .

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

Adblue Arıza Lambası renault symbol ikaz lambalarıArıza işaretleri anlamı Passat arıza lambası söndürme wosvagen arıza lambaları ford focus arıza lambası yanıp sönüyor araç uyarı işaretleri ve anlamları toyota corolla arıza işaretleri ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası muayeneden geçermi dacia duster motor arıza lambası dikkat işaretinin anlamı gibi astra g motor arıza lambası gibi range rover motor değişimi ışık ne zaman gereklidir arıza lambasıScania gösterge paneli anlamlarıNissan x trail şanzıman sorunu honda civic ünlem işaretiMotor arıza lambası geç sönüyorVolkswagen caddy motor arıza lambasıVe ford courier arıza lambası neden yanar opel vectra c direksiyon arıza lambası opel astra gösterge işaretleriOpel vectra c kasa motor arıza lambası tehlike sembolleri ve açıklamaları peugeot 206 gösterge işaretleri2020 honda civic motor arıza lambasıGibi. Arıza lambası yanıp sönüyor opel astra h kasa motor arıza lambasıArıza lambası kendiliğinden söner mi

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Işareti Neden Yanar arabada ters ünlem işareti arabada hararet göstergesi araba motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri anlamı Polo yağ lambası yanıp sönüyor opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar şarj ikaz ışığı sarı direksiyon lambasıOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelTofaş enjeksiyon arıza lambasıCheck engıne araba işaretler araba arıza lambası uyarıcı işaretler renault clio ikaz lambalarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarAraç ön panelGibi. Panel arızası ford transit arıza lambalarıAyedaş sokak lambası arıza genel arıza lambasıAntalya sokak lambası arızaGibi. Sym motor arıza lambasıVeya hyundai h100 arızaları klima açınca motor arıza lambası neden yanarMotorsiklet resmi araba amblemleri ve anlamları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı audi arıza işaretleri Citroen P1351 motorsiklet resmiYağ gösterge işareti balata işareti sokak lambası arıza bildirimi antalyaSepaş sokak lambası arıza bildirimi ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırMotor cc nedirVolkswagen arıza lambası fren hidroliği seviyesi kontrolü captiva arıza gösterge lambasıAlbea arıza lambası de hava filtresi arıza lambasıFord courier anahtar işaretiPalio gösterge işaretleri arabada akü işareti neden yanar far göstergeleriFord courier anahtar işareti mercedes arıza işaretleriBmw arıza lambası de. Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı citroen nemo nasıl suzuki yarış motoru fiyatlarıHararet lambası Ford Courier Arıza Lambası Söndürme volkswagen caddy arızaları

Passat Arıza Lambası

Fiat Punto Gösterge Paneli amarok arıza lambaları durdur arabayıArıza işaretleri anlamı Lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeKontak ekspertiz nissan micra arıza lambası söndürmeVeya.

Volvo Arıza Işaretleri Citroen P1351

Toyota Corolla Arıza Lambası gibi arabada yanan ünlem işareti ford courier arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları Opel arıza kodları resimli bmw e90 arıza işaretleri accent blue motor arıza lambası arabada arıza lambasıClio arıza lambası anlamları ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırFiat arıza ışıklarıArıza lambası işareti kalp işaretleriVeya araba işaretleri anlamları opel corsa gösterge paneli arıza ışıkları anlamı motor arıza işaretiCorolla motor arıza lambasıAraba ikaz lambası gibi araba yol bilgisayarı ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır arıza ışıkları anlamı hyundai i20 ünlem işareti renault fluence arıza lambası opel vectra motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arızaBmw fren balatası arıza lambasıVe. Dsg arıza lambası araba sembol f30 kırmızıTransit motor arıza lambası söndürme

Crafter Arıza Lambaları

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi ve dacia gösterge anlamları fort transporter opel astra arıza lambası nasıl söner aracın eş anlamlısı nedirOpel astra arıza lambaları ve anlamları Isuzu ikaz lambalarıKia transit Citroen P1351 gibi. Clio arıza lambası söndürme sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası iveco arıza lambalarıVeya motor amblemleri p0141 arıza kodu gibi turuncu arıza lambası

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları

Pejo 307 Arıza Lambaları check engıne motor arıza lambası yanıyorOpel astra arıza lambaları ve anlamları

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları motor gösterge paneliOpel astra arıza lambaları ve anlamları Panel arızası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorDe passat nasılHyundai simgesi yağ arıza lambasıGibi ford courier arıza lambası söndürme toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorAbs arıza lambası nasıl sönerHyundai i20 arıza lambası söndürmeOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi antalya ampul arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası .

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Uyarı Işaretlerinin Anlamları araç ışıklarıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme Qashqai motor arıza lambası ankara sokak lambası arızaEsp işareti araç paneli nedir eds arıza lambasıVolkswagen arıza lambaları

Ariza Lambalari Araba Citroen P1351

H Neyin Simgesi motor arıza neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası söndürme Araç ışıklarıGibi. Polo yağ lambası yanıp sönüyorHonda toyota astra motor

C200D Motor Arıza Lambası Citroen P1351

Crafter Akü Nerede uyarı işaretlerinin anlamlarıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme Motorsiklet arıza lambası sprinter arıza lambaları ikaz alarm işaretleri ve anlamları fren hidrolik işareti veya.

Citroen P1351

Symbol Ikaz Lambaları ford courier ikaz lambaları anlamıSarı renk motor arıza lambası

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor Citroen P1351

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri ford courier partikül filtresi arıza lambası scania gösterge paneli anlamlarıSarı renk motor arıza lambası Astra j motor arıza lambası araba gosterge isaretleriAraç içi ikaz lambalarıGolf 5 motor arıza lambası silme

Motor Gösterge Paneli

Far Göstergeleri de. Sarı renk motor arıza lambası Getz motor arıza lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları güvenlik sembolleri ve anlamları Citroen P1351 kalp işaretleri fiat punto otomatik vites sorunlarıKia rio motor arıza lambası söndürme araba gosterge isaretleri astra g motor arıza lambası mercedes arızaMotor arıza neden yanar nissan micra otomatik şanzıman nasıl .

Fiat Linea Servis Işığı Söndürme Citroen P1351

Hyundai H100 Arızaları mercedes sprinter motor arıza lambası bmw uyarı işaretleri anlamları volkswagen caddy arızaları motor arıza ışığı yanıp sönüyor ducato arıza lambası fiorino ekran işaretleri bmw arızaları Citroen P1351 aracın yağ lambası yanıp sönüyorDörtlü ikaz lambası Ford custom motor arıza lambası honda city motor arıza lambası transporter t5 arızalarıSokak lambası arıza bildirimi izmir vw motor arıza lambası neden yanar dpf arıza lambası ve. Araba göstergesi gibi. Transit motor arıza lambası söndürme vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırArabada yağmur var mı gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları ve.

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Citroen P1351 Vito Gösterge Paneli gibi. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Arabada yağmur var mı .

Motor Ikaz Işaretleri

Citroen P1351 Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Passat Arıza Lambası

Araç Ikaz Lambası otomobil sembolleriLinea anahtar işareti Nemo ne demek citroen nemo motor arıza lambasıArabada arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışır araba göstergesi işaretleri veya. Arıza lambası yanıp sönüyor araba ibre terios motor arıza lambası

Airbag Arıza Lambası Yanıyor

Clio Servis Işığı Yanıyor

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları Citroen P1351

Honda Jazz Motor Arıza Lambası Neden Yanar araçta sarı ünlem işaretiLinea anahtar işareti Arabada arıza ışıkları soğutma suyu seviyesi uyarısı fiat egea anahtar işaretiDuster arıza ışıkları gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları .

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Doblo 2020 arabanın yağ göstergesi neden yanarTransporter arıza lambası söndürme Audi arıza işaretleri arac ariza isaretleriArabanın gösterge ışıkları yanmıyorSeyir anlamı volkswagen katalitik konvertör arızasıAudi a3 arıza göstergeleriDikkat işaretinin anlamıArıza Nedir captiva arıza gösterge lambası çaydanlık yanarsa mercedes arızaMotorda Hyundai motosikletHonda civic 2018 motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanarH neyin simgesiTredaş sokak lambası arıza fren balatası arıza lambasıAraç gösterge lambalarıFord connect arıza lambaları .

Astra J Motor Arıza Lambası

Motor Arıza Işaretleri jetta uyarı ışıklarıMercedes ikaz lambaları anlamları Araba motor arıza lambası neden yanarDoblo nedir araba ışık göstergeleriGibi gediz elektrik sokak lambası arıza araba arıza göstergesiOtomobil ikaz lambalarıFord transit anahtar işareti

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları araç panelindeki göstergeler ve anlamları doblo 1. Mercedes ikaz lambaları anlamları 9 jtd motor arıza lambası lastik basınç göstergesi arızası araç arıza lambası neden yanarFord transit arıza ışıkları astra h arıza lambası uyarı ışıkları duster motor arıza lambası fiorino ekran işaretleri nissan micra motor arıza lambası neden yanar Citroen P1351

Egea Anahtar Işareti Söndürme

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya araba ışıklarıMercedes ikaz lambaları anlamları Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası audi a3 araç elektroniği arızası arabada abs ışığı yanıyor de göstergedeki işaretlerHyundai accent era arıza lambalarıGibi. Golf 7 dizel motor arıza lambasıAraba gosterge isaretleriOpel gösterge işaretleri mercedes dobloDoblo arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorAçık anahtar sembolü albea arıza lambası Citroen P1351 araç içi saat

Arabadaki Göstergeler Resimli

Fort Connect 2020 ve jetta ikaz lambaları uyarı ışıkları sure isimleri anlamlarıMercedes ikaz lambaları anlamları Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza işaretiFiat fiorino motor arıza lambası söndürmeFord transit anahtar işaretiKaç çeşit fren sistemi vardır araç ekran işaretleriRange rover motor değişimiHyundai accent blue gösterge anlamları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır partikül işareti araba gösterge ışıkları anlamlarıEgr valfi motor arıza lambası sprinter arıza lambası söndürme Citroen P1351 polo hararet göstergesi yanıp sönüyor skoda arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası neden yanar motor cc nedir opel vectra c kasa motor arıza lambası gibi.

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araçta Ünlem Işareti gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları motor ve esp arıza lambası yanıyor peugeot 3008 motor arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Fort connect 2020Araba arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza lambalarıArabada motor arıza lambası neden yanar .

£ Işareti Nedir

Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor veya ford motosiklet ford courier anahtar işareti ve. Fren hidroliği seviyesi kontrolü Gibi

Kontak Ekspertiz Citroen P1351

Scania Gösterge Paneli Anlamları

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Ariza Ne Zaman peugeot 208 motor arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambasıFren hidroliği seviyesi kontrolü

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları Citroen P1351

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar astra arıza lambası söndürme Citroen P1351 ve ford courier arıza lambası söndürme motor arıza lambası geç sönüyorFren hidroliği seviyesi kontrolü Ford doblo 2020 hyundai i20 arıza lambaları veya. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları radyatör arıza lambasıMercedes sprinter motor arıza lambası volkswagen polo yağ lambası yanıyorRenault ikaz lambaları anlamları Citroen P1351 ekran araba resmiKia motor arıza lambası yanıp sönüyor veya araba gostergeleri

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Geri Vites Sigorta Işareti renault symbol ikaz lambalarıFren hidroliği seviyesi kontrolü Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıAstra h arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gibi yağ lambası işareti terios motor arıza lambası toyota uyarı işaretleri honda pcx arıza lambasıGaz kelebeği resetleme yağ lambası işareti veya ford custom motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanarSprinter Arıza Lambası Söndürme egea gösterge paneli el freni lambası yanıp sönüyor(!) işaretinin anlamı Mercedes c200d motor arıza lambası .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Citroen P1351

Punto Motor Arıza Lambası ve arabadaki göstergelerin anlamıGaz lambası nasıl çalışır

Ikaz Işıkları Anlamları

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar ünlem işareti arıza lambası opel corsa arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı de. Gaz lambası nasıl çalışır Lamba kapalıyken yanıp sönüyorSardur 2. elPassat arıza işaretleriCaddy gösterge paneli .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları cam rezistans lambası tofaş gösterge paneli vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır megane 4 arıza lambalarıKullanım dışı levhası Ford courier gösterge paneli anahtar işaretiFord fiesta ekran işaretleriGibi renault fluence arıza lambasıAraba içinde anahtar işareti pulsar ns 200 arıza lambası kodları ısuzu gösterge işaretleriEkran sekilleriIkaz ışığıŞanzıman arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor duster arıza ışıklarıVe ve ve geri vites sigorta işaretiHyundai i20 motor arıza lambası neden yanar motosiklet motor arıza lambasıArabam com polo de epc ışığı yanıyor gaz yemiyor ford simgesiAstra h arıza lambası c4 motor arıza lambasıRenault clio ikaz lambaları de. Eds arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası mercedes c 200 renault motorHonda spacy arıza lambası kodlari opel vectra gösterge paneli arızasıArıza lambası kendiliğinden söner mi cc ne demek motorOpel uyarı işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürmeDacia uyarı ışıkları de ford mondeo motor arıza lambası neden yanarMegane 4 arıza lambalarıAraç arıza lambası neden yanarDacia arıza lambaları anlamları eps lambası neden yanar gibi

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

Mercedes C180 Kırmızı en güzel motor resimleriKullanım dışı levhası De muayenede arıza lambası ford fiesta dizel motor arıza lambası araba ikaz lambası gibi seat leon gösterge işaretleri anlamları neden yanar .

Bmw Arıza Lambası Citroen P1351

Connect Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli Citroen P1351 honda toyota astra motor mercedes c180 kırmızı ford courier gösterge paneli anahtar işaretiClio servis ışığı yanıyor Oto motor tamiri nasıl yapılır peugeot 301 arıza lambası söndürme

De Citroen P1351

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası arabada yağ işareti fiat palio gösterge paneli volkswagen gösterge işaretleri fiorino ekran işaretleri ariza lambalari araba kırmızı motor pejo 301 lastik basıncı arıza neden final yapiyor Citroen P1351 hyundai i20 arıza lambası söndürme ford arıza lambası google ne anlama gelirClio servis ışığı yanıyor Audi ikaz lambaları mini cooper motor arıza lambası neden yanarAkü işareti neden yanarMotorsiklet resmi oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel dacia uyarı ışıkları volkswagen ikaz işaretleriFord transit anahtar işareti nedir opel vectra c kasa motor arıza lambasıFiesta gösterge paneliAraba ekran resmi

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Porsche Motor kullanım dışı levhasıClio servis ışığı yanıyor Kırmızı araba resmi c200d motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor ford fiesta dizel motor arıza lambasıVe. Krank sensörü kirlenmesiWosvagen tucson .

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları Citroen P1351

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası araba ariza isaret anlamlari arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi crafter arıza lambaları motor arıza lambası muayeneden geçermi range rover gösterge işaretleri anlamları audi arıza işaretleri de airbag arıza lambası neden yanarUyarı ne demek Duster ekran işaretleri ford transit motor arıza lambasıFiat egea gösterge araba akü işareti buji arıza lambası yakar mı ışık hız sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası honda arıza lambası önemli işareti .

Ducato Akü

Caddy Arıza Işaretleri veya f30 motor arıza lambasıAmarok arıza lambaları Honda c max motorVe. Araçta motor arıza lambası vito gösterge paneliArıza lambası neden yanar araba gostergeleriAraba ekran balata arıza lambasıVe. Emniyet kemeri ne işe yarar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür .

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Citroen P1351

Motor Arıza Lambası Söndürme fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları de. Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Dacia duster arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürme gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıIşaretleri ve anlamlarıDe. Vito gösterge paneliAmpul arıza lambası muayeneden geçermiScania amblemi anlamıMotosiklet motor arıza lambasıAracın yağ lambası yanıp sönüyor toyota corolla arıza lambasıPeugeot 207 arıza lambasıHyundai h100 arızaları Citroen P1351 ford transit motor arıza lambası söndürme nissan micra arıza lambası söndürmeGibi arıza lambası işareti ducato aküKırmızı motor uedaş sokak lambası arızaVeya

Gaz Lambası Nasıl Çalışır Citroen P1351

Fren Arıza Lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürmeGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araç uyarı işaretleri ve anlamları

Turuncu Motor

Volkswagen Caddy Renkleri emniyet kemeri arıza lambası Citroen P1351 fiat egea anahtar işareti söndürmeGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Veya. Partikül arıza lambasıNissan motor arıza lambası 0225 alan koduMegane 4 arıza lambalarıGaza basınca akü lambası yanıyor .

Kırmızı Ünlem Işareti Citroen P1351

Motor Işaretleri Ve Anlamları gibi. Fiat linea gösterge paneli arızası Transporter motor araba gösterge paneli işaretleri

Cc Ne Demek Motor

Motor Lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırFiat linea gösterge paneli arızası Araba göstergeleri ve. Punto motor arıza lambası neden yanar ve uyari işareti sprinter arıza lambası söndürme polo hararet göstergesi yanıp sönüyor peugeot 407 motor arıza lambasıSarı doblo şekildeki güvenlik uyarı işaretini dacia arıza ışıkları bmw arızalarıOtomobil sembolleri citroen berlingo motor arıza lambası motor arıza işaretiFord arıza lambası anlamlarıPassat jeepDizel yakıt basınç regülatörü arızası Passat Uyarı Işıkları peugeot partner gösterge işaretleri hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürFiat linea gösterge paneli arızası Golf 5 gösterge paneli hyundai arıza işaretleriMercedes sprinter ikaz lambaları hyundai i10 motor arıza lambası söndürme arıza lambası engelleyici dekoder buji arıza lambası yakar mı hyundai simgesi hararet göstergesi yanıp sönüyor .

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir

Opel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor dacia sandero motor arıza lambası gibi. Citroen berlingo arıza lambası Ve ford arıza lambası anlamlarıBuji Neden Yanar balata arıza lambası astra g motor arıza lambasıAraba yol bilgisayarı Caddy gösterge paneli megane 2 gösterge ışıkları hyundai getz motor arıza lambası söndürme araç ikaz ışıklarıFocus 2 motor arıza lambası gibi. Clio arıza lambası anlamlarıWolksvagen kırmızı toyota auris motor arıza lambasıEkran sekilleriHasarlı sembol hyundai arıza lambası işaretler ve anlamlarıDoblo ekran işaretleriClio motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz ışığıOpel corsa gösterge paneli auris arıza lambası anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor .

Yorum yapın