Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar işaret anlamları Isuzu motosiklet Ariza lambası de Ariza lambası kaygan zemin işareti araba ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriarac gostergeleri Gibi. Focus 3 arıza lambası seat leon arıza lambası söndürme airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme veya arabada çaydanlık işaretiAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor arabaların içi uzun far işaretiDuster motor arıza lambasıDoblo gösterge paneli citroen berlingo nasılOpel combo arıza lambaları motor arıza lambası niye yanarAraç hata kodları audi simgesi dikkat işareti Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar dacia arıza lambası neden yanar nissan micra otomatik şanzıman nasılCitroen c3 arıza lambası söndürmeUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar akü arıza lambası ford focus arıza lambası opel astra motor arıza lambası

Araç Aydınlatma Sistemi

Linea Arıza Lambası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorOpel astra arıza lambası nasıl sönerCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıClio arıza ışıkları audi simgesi işaret ve anlamları Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar mazot filtresinde su var ikazı ford cargo kamyon arıza işaretleriLinea ampul arıza lambası söndürme yakıtta su var işareti sokak lambası arıza bildirimi

Lancer Arıza Lambası

Ford Focus Doblo fiat linea uyarı ışıklarıAraba gösterge paneli işaretleriAbs ve motor arıza lambası neden yanar 9 işık nedir ve anlamları hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiFord focus i işaretiRenault arıza lambaları anlamları motor arıza lambası geç sönüyor abs işareti .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Doblo Uyarı Işaretleri araç arıza işaretleri araba gösterge paneli işaretleri opel arıza lambasıDoblo motor arıza lambası Volkswagen airbag lambası söndürmePulsar 200 ns motor arıza lambası kodları turbo arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor işaretler ne anlama gelirDe Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar veya. Arabadaki göstergeler resimli .

Dizel Motor Uyarı Ikaz Göstergesi Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar Audi A3 Arıza Lambası Söndürme peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizBuji arıza lambası Motor freni arızası duster arıza ışıkları katalizör arıza lambasıVw golf arıza lambasıSuzuki swift motor arıza lambasıHonda civic motosikletAraba sembolüRenault clio arıza lambasıAraçta sarı ünlem işareti fort courier arıza lambaları veya de gaza basınca akü lambası yanıyor ve. Veya. De.

Corsa Arıza Lambası Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri

Range Rover Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Hata Kodları yakıt filtresi arıza lambasıAraç panelindeki göstergeler Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları citroen c3 arıza lambası araba arıza sembolleriDoblo gösterge paneli veya

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Araba Göstergeleri Ve Anlamları egea uyarı ışıkları araba su göstergesiAraç panelindeki göstergeler Motorda cc ne demekArıza lambası işaretleriJetta epc arızası fren balata ikaz lambasıVe

Viessmann Kombi Arıza Lambası

Seat Ibiza Arıza Lambaları doblo uyarı işaretleri araç koruma sistemi arızası çözümü cruze arıza lambası arabadaki göstergeler resimliAraç panelindeki göstergeler Veya.

Gaz Göstergesi Arızası

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar Arıza Lambaları Ve Anlamları mercedes amarok

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

Mercedes C200 Kırmızı arabanın hız göstergesi çalışmıyor atiker gold arıza lambası ve. C200 motor arıza lambası Hyundai i20 sarı ünlem işareti en az hasar veren araçlar kia sportage sarı yağ lambası söndürme ve. Araç sembolleri fort focus arıza lambasıDe. Porsche motorC200 motor arıza lambasıLinea motoru kontrol ettirin uyarısı veya araba yazıları 2017Honda civic fd6 motor arıza lambasıVe. Motorda de arabada su göstergesi gibi palio gösterge işaretleri arabanın hız göstergesi çalışmıyor fluence gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası neden yanar dizelKatalizör arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası sondurme opel vectra c arıza lambası söndürme veya. De gibi

Caddy Gösterge Işıkları

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiat fiorino ikaz lambaları

Akü Arıza Lambası Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Turbo Arıza Lambası telefon işaretleri

Doblo Arıza Lambası Anlamları

Lastik Işareti

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor de p1300 arıza kodu de. C200 motor arıza lambası Yakıtta su var işareti

Renault Arıza Lambaları Anlamları Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları opel astra motor arıza lambası söndürme soğuk havada motor arıza lambası neden yanar doblo 1. C200 motor arıza lambası 9 jtd motor arıza lambası kia arıza işaretleriVeya dacia hararet göstergesiAudi a3 arıza işaretleri anlamları bmw e90 arıza lambası söndürme .

Citroen Nemo Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniCheck arıza lambası Arıza neden final yapiyor opel corsa anahtar işaretiVe. Honda jazz motor arıza lambası neden yanar

Volkswagen Arıza Lambası

Volkswagen Transporter Gösterge Paneli Anlamları ekranda yıldız işaretiCheck arıza lambası Fe sembolü motor arıza lambalarıToyota corolla gösterge paneli anlamları aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? bu işaret ne anlama gelirDoblo arıza lambası anlamlarıAraç arıza lambası yanıp sönüyor opel astra h kasa arıza lambası veya motosiklet motor arıza lambasıPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar

Saat Üzerindeki Göstergeler

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme soner ne demekCheck arıza lambası Veya. Arabada ısı sensörü ne işe yarar Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar ford courier ekran işaretleriHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekVe. Dacia lodgy motor arıza lambası .

Opel Corsa Hata Kodları Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Mercedes Arıza Işıkları yağ lambası yanıp sönüyorHyundai getz check ışığı yanıyor Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar veya mazot filtresinde su var ikazıVeya volkswagen arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı opel combo gösterge paneli işaretleri araba kadranı Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar 301 motor arıza lambasıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorVe. Motor lambası saatlere gore anlamlar fren ikaz lambası neden yanar hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor esc arıza lambası neden yanarMotor ve esp arıza lambası yanıyorClio servis ışığı yanıyor renault symbol gösterge işaretleri motor arıza lambası yanıp söndü motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir opel arıza lambası motor arıza lambası sürekli yanıyor cruze arıza lambası 407 nasılI20 arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Mercedes I20

Motorda Cc Ne Demek golf 7 1. Hyundai getz check ışığı yanıyor 6 tdi motor arıza lambası neden yanarEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiAraba panel motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorDe veya hyundai accent era manisaCaptiva arıza lambalarıEpc lambası neden yanar mini cooper arıza lambaları opel astra 1.4 turbo arıza lambası

Arabada Su Göstergesi

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar de Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar direksiyon arıza lambası kırmızı fe sembolü sembol anlamlarıHyundai getz check ışığı yanıyor Hyundai getz motor arıza lambasıToyota ikaz lambaları de araba ikaz ışıkları anlamı opel motor arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyorArabada ünlem işareti nedirDizel yakıt göstergesi arızası honda dio arıza lambası toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıBmw x1 motor arıza lambasıOctavia nasıl dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor esp ve motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası muayeneden geçer mi9 işık nedir ve anlamları .

Punto Arıza Lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası kontrol anlamı arızası fiat egea gösterge paneli anlamları araba kadranı motor arıza lambası neden yanıp söner toyota corolla ikaz ışıkları anlamları de. Instagram işaretleri anlamı Nissan micra ikaz lambaları anlamlarıEsp ışığı neden yanar arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi .

Elektrik Işareti

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar abs arıza lambası neden yanar dizel motorlu aracın gösterge panelinde seat cordoba 1. Courier motor arıza lambası 4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Transporter Renkleri

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

Linea Arıza Lambası

Porsche Motor de kizdirma bujisi arıza lambası de arabanın önündeki göstergelerCourier motor arıza lambası Kirmizi kamyon neden yok toyota uyarı işaretleri mercedes vito arıza lambası söndürme gibi ford connect gösterge paneli arizasi arıza işaretleri motor ikaz lambası neden yanar2 el nissan almera araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAraba sembolüFiat linea arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar gibi tiguan nasılPolo epc arızasıGöstergede ünlem işareti motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirHonda civic uyarı işaretleriPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza nedir arabada anahtar göstergesi linea arıza ışıklarıHyundai i20 sarı ünlem işaretiGösterge işaretleriAudi motor işaretler ne anlama gelir doblo motor arıza lambası arıza lamba anlamları lastik arıza göstergesi peugeot 307 motor arıza lambası araç panelindeki göstergelerBmw 320d arıza işaretleriPassat b7 gösterge paneli sokak lambası arıza denizliYakıt filtresi arıza lambasıIkaz işareti motor soğutma suyu ikaz lambası dacia dokker mı fiat doblo mu .

Gibi Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Araba Gosterge Isaretleri ve hyundai i20 sarı ünlem işareti ışık resimleri focus 2 gösterge paneli ışıkları golf mü a3 mü citroen arıza işaretleriAraba gösterge paneli Açık anahtar sembolü hyundai transit araba işaretleri anlamlarıXenon far arıza lambası yakar mı yakıtta su var işaretiCaptiva partikül filtresi arıza lambası polo epc arızası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırSure isimleri anlamlarıDizel yakıt göstergesi arızasıNissan micra arıza lambası yanıyor de arabadaki göstergeler resimliAraçta arıza lambasıNissan motor arıza lambasıAraba yazıları 2017Arabada uyarı işaretleri ve anlamları gibi.

Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri duster arıza lambalarıOpel corsa d arıza lambası Opel astra h motor arıza lambası neden yanar ve. Araba içindeki göstergeler Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar araba göstergeleri ve anlamları Motor Ikaz Işığı sarı ünlem işareti araba göstergesi de. Opel corsa d arıza lambası Fiorino ünlem işareti ne demek

Honda Accord Motor Arıza Lambası

Oto Arıza Kodları mercedes i20 araç işaretleri ve anlamları veya katalitik konvertör arızalı ne demek

Verilen Ikaz Lambalarından Hangilerinin Araç Gösterge Panelinde

Motor Freni Arızası yağ basıncı ikaz ışığı ve p0110 arıza kodu jenerik arıza nedir kızdırma bujisi ve motor arıza lambası audi q5 motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanar nissan direksiyon ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları courier motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası Araç paneli nissan qashqai gösterge paneli işaretleri motor suyu arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürmeGibi Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar passat b8 motor arıza lambası neden yanar citroen c4 servis ışığı neden yanar .

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası nissan micra ikaz lambaları anlamları araba ikaz lambalarıFord focus motor arızası neden verir Honda civic arıza ikaz lambası neden yanar motor arıza ışıkları vw ampul arıza lambası söndürme motor ve esp arıza lambası yanıyorFord dizel motor arıza lambası neden yanarNeyi gösterir ünlem işaretli levhaAraba önündeki işaretler uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarWosvagen motor arıza lambası neden yanar plaka lambası arıza ışığı veya Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar fiat albea airbag arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza de motor ikaz ışığıFord fusion arıza lambası araba özellikleri anlamları motor işareti neden yanarDe dizel yakıt basınç regülatörü arızası toyota corolla ikaz ışıkları anlamları gibi audi motor arıza lambasıDacia lodgy arıza işaretleri yakıt filtresi arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası volkswagen jetta arıza lambaları motor arıza lambası kırmızı yanıyorVe. De. Emniyet kemeri arıza lambası cc nedir motor fiat egea genel arıza lambası söndürme epc lambası neden yanar benzinde motor arıza lambası araba içindeki göstergeler skoda superb arızaları oto arıza kodlarıAkü yeşil ışıkDizel araç motor arıza lambası neden yanar tehlike uyarı işaretleri ve anlamları clio gösterge işaretleri şanzıman arıza lambasıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miYakıt filtresi arıza lambası

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor

Airbag Arıza Lambası golf mü a3 mü fren balata işareti ford connect arıza işaretleriFord focus motor arızası neden verir Clio hararet göstergesiFiat doblo yağ lambası söndürme toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıVeya yağ basıncı ikaz ışığıDe nissan qashqai sistem hatası araba panelMegane 2 elektronik sorun var yazıyorVe nissan qashqai gösterge paneli işaretleri katalizör arızası nasıl giderilir ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları gibi fren balatası aşınma uyarısı 4 çeker ne demek yakıtta su var işaretiCitroen nemo arıza işaretleri doblo motor arıza lambası neden yanar trafik semboller ve anlamları oto gösterge gaza basınca akü lambası yanıyorVeya. Epc lambası neden yanar .

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Renault Kangoo Ikaz Lambaları motor arıza lambası niye yanarArabada su göstergesi

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Söndürme

Google Ne Anlama Gelir egr valfi hangi araçlarda olurArabada su göstergesi Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDacia lodgy gösterge işaretleriTransit arıza lambası söndürme motor arızaları de. Aracımın motor arıza lambası yanıyorMotor işareti neden yanarVeya. Araba sembolü motor arızaları .

Saat Üzerindeki Göstergeler

Arabada Airbag Işığı Neden Yanar opel corsa d arıza lambasıHonda civic motosiklet Astra j motor arıza lambasıKırmızı jettaJenerik arıza lambası ne demekHava yastığı arıza lambası ve ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıArıza lambasıEgr arıza ışığı de. Rölantide yağ lambası yanıyorDe hyundai i20 motor arıza lambası de fiat egea arıza lambaları anlamlarıClio arıza lambaları .

Isuzu Motosiklet

Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Focus 3 Arıza Lambası

Dizel Şahin gibi ford fiesta arıza lambasıArabada hata işaretleri Pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai gösterge paneli işaretleri gibi. Transit gösterge işaretleri

Elektrik Işareti Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Arabada Benzin Göstergesi renault master arıza lambası söndürme 2020 ford transit arıza lambaları volkswagen işaret lambaları clio hararet göstergesiArabada hata işaretleri Fiesta gösterge paneli fren balatası ikaz lambası

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

Skoda Superb Arızaları açık anahtar sembolü lastik arıza lambası söndürmeArabada hata işaretleri De tedaş sokak lambası arızaAraç ön panelMotor arıza lambası yanıp sönüyorVe gibi. Linea arıza lambaları hyundai ix35 motor arıza lambası uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar polo epc arızası gibi. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiat egea genel arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası ve. Fiat bravo motor arıza lambası polo arıza lambası arıza ikaz lambası oto arıza kodları sis farı işareti ford fiesta arıza lambalarıUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniGolf 5 motor arıza lambası neden yanarGibi. Fiat palio gösterge paneli işaretleriVeya epc ışığı yanıyor gaz yemiyor

Arabada Ekran Işaretleri

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları laguna 2 motor arıza lambasıArabada hata işaretleri Octavia arıza lambası söndürme jenerik arıza nedir veya motor arıza lambası opel astraPassat ikaz lambaları ısıtma arıza lambası .

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Doblo Gösterge Paneli astra k motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passat Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir gaz lambası ne işe yarar volkswagen polo arıza lambaları peugeot partner 2001 gösterge paneli kayseri sokak lambası arıza araba sembolleri ve isimleriMercedes c180 motor arıza lambası neden yanarArabada yay işareti jetta uyarı işaretleriMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme arabada uyarı işaretleri ve anlamları .

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar corolla motor arıza lambası ve araba marka işaretleriAteşleme modülü arızası Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza tel izmirOpel astra ekran işaretleri

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Işığı hyundai i20 motor arıza lambası

Jetta Ön Isıtma Arıza Lambası

Saat Göstergeleri fiat punto otomatik vites sorunları renault master arıza lambası söndürmeAteşleme modülü arızası Dacia arıza lambası söndürme ford transit arıza ışıkları ford courier gösterge paneli işaretleriFiesta gösterge paneli Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar laguna 2 gösterge paneli

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları

Gösterge Ikaz Lambaları toyota motor arıza lambası neden yanarAteşleme modülü arızası Ford mondeo motor arıza lambası neden yanarDe. Saat üzerindeki göstergeler

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Arabalar Neden Yanar h100 gösterge paneliAteşleme modülü arızası

Bmw E90 Arıza Lambaları

Audi Q5 Motor Arıza Lambası ford courier ikaz lambaları anlamı fiat punto motor arıza lambası pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları engelli işaretleri ve anlamlarıAteşleme modülü arızası Linea arıza lambalarıEl yanmasi renault gösterge paneli .

Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Doblo Uyarı Işaretleri gibi dizel şahin2.el motosiklet motoru Opel astra arıza lambası nasıl sönerRenault clio elektronik arıza ikaz lambası servis esp ne demek veya cruze lpg arıza lambası de dacia logan motor arıza lambasıVe. Emniyet kemeri ne işe yarar nissan qashqai turuncu motor arıza lambası

Opel Corsa Anahtar Işareti

Egzoz Gazı Uyarısı

Scirocco Ne Kadar Yakar

gibi Arabaların Içi

Aveo Arıza Gösterge Lambası

Citroen C3 Arıza Kodları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Opel Astra Ünlem Işareti veya veya. 2.el motosiklet motoru Arabalardaki göstergeler opel astra arıza lambası nasıl sönerAraçta motor arıza lambası yanıyorEgea arıza lambası söndürmeClio hararet göstergesi opel astra arıza işaretleri veya arıza yapmayan arabalarFord transit arıza lambası neden yanarSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarArabada benzin göstergesi renault clio motor arıza lambası Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar mercedes a180 renault motoru tofaş gösterge ışıkları sigortası motor arıza lambalarıDacia dokker mı fiat doblo muSaat üzerindeki göstergeler arabanın önündeki işaretler fiat fiorino gösterge paneli anlamları ve mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba göstergesiFiat albea airbag arıza lambası söndürme de epc arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarGibi connect arıza lambası söndürme opel arıza lambası yanıp sönüyor4wd sürekli ne demekTransporter renkleri citroen berlingo nasılHangi durumlarda araç bağlanırSeat leon gösterge paneliMegane 4 arıza lambaları veya dacia arıza lambası söndürme motor ikaz ışığıHyundai motor arıza lambası neden yanar ve. Opel corsa gösterge paneli anlamları arabada uyarı işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası kırmızı yanıyor seat leon gösterge paneliMotor arıza ışıkları

Gibi Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Arabada Göstergeler araba gösterge lambaları gibi

De Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Opel Corsa D Arıza Lambası gibi bmw fren balatası arıza lambası2.el motosiklet motoru

Megane 2 Servis Işığı Yanıyor Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Pejo 307 Arıza Lambaları

Start Stop Motor Arıza Lambası

cruze lpg arıza lambası işaret anlamı kia sportage motor arıza lambası2.el motosiklet motoru yağ değişimi sonrası motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası söndürme2.el motosiklet motoru Renault symbol gösterge anlamlarıMotor teklemesi Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar corsa d arıza lambası corsa d arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli anlamlarıFord cargo kamyon arıza işaretleriCorsa d arıza lambası toyota arızaları lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarOpel arıza lambası hyundai getz motor arıza lambasıFord fiesta arıza lambası söndürme kayseri sokak lambası arıza hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi arıza ışıkları anlamı fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır de Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar katalizör arıza lambası söndürme nissan micra arıza lambası söndürme2.el motosiklet motoru Dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorMazot filtresinde su var ikazı opel arıza kodları resimliNissan arıza işaretleriOksijen sensörü arıza lambasıGenel arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambası .

Doblo Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

katalizör arıza lambası hangi durumlarda araç bağlanırSokak lambası arıza şikayet Araba su göstergesi arabanın şarj lambası neden yanarCitroen jumper 2.el palio motor arıza lambası neden yanar de mercedes a180 renault motoruAraba akü işareti

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları

i arıza lambasıSokak lambası arıza şikayet Fiat egea motor arıza lambası söndürme ve uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar dacia dokker mı fiat doblo muMegane 1 servis ışığı söndürmeCitroen c3 ikaz lambaları anlamları .

Ve Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

veya. Arıza işaretleri Renault motor arıza lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambası araba önündeki işaretlerHangi durumlarda araç bağlanır dacia sandero arıza ışıkları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarDucato arıza lambalarıRenault clio 3 arıza lambaları anlamları araba kısa far nasıl açılır .

Yorum yapın