Volkswagen Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Arıza Kodları d işaretinin anlamı Arabada ünlem işareti neden yanar Ariza lambası peugeot 307 motor arıza lambası Ariza lambası airbag arıza lambası neden yanarford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır Opel corsa sarı arıza lambası en iyi kurye motoru hangisiFren arıza lambası neden yanar kia motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c5 motor arıza lambası abs uyarı lambasıEgea uyarı işaretleri250 cc motor ne kadar yakarSokak lambası arıza numarası renault fluence gösterge işaretleri audi a3 arıza ışıkları

Volkswagen Arıza Işıkları

Volkswagen Arıza Kodları vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırIveco daily kamyonet nasıl

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları sis lambası göstergesi yağ lambası sarı yanıyorEmisyona başvurma nedirOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıOpel vectra c kasa arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Volkswagen Arıza Kodları airbag ışığı nasıl söndürülürDe. Veya i arıza lambası viessmann kombi arıza lambasıTata arabaları nasılPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar kasa motorVe ayris anlamı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı radar işareti citroen berlingo motor arıza lambasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları aydem sokak lambası arıza de. Ve. Silecek suyu işareti nissan arıza kodları fiat linea arıza lambası

Scania Arıza Göstergeleri

Volkswagen Arıza Kodları gaz lambası nasıl çalışır .

Fren Hidroliği Ikaz Lambası Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Kodları motor arıza lambası neden yanıp sönerCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları

Motorsiklet Arızaları Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları volkswagen uyarı lambaları getz motor arıza lambasıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları F30 motor arıza lambasıAdblue motor arıza lambasıRenault arıza lambasıEsp hatasıLastik basınç sensörü arızası citroen c4 motor arıza lambasıHonda civic arıza lambasıGöstergeler araba otomatik şanzıman arıza lambası fiat punto arıza lambası söndürmeBalata lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimiMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Vectra Arıza Lambası Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları otomatik vites simgeleri araba üzerinde anahtar işareti chevrolet cruze arıza gösterge lambası de. Apozisyon ne demek Ve bmw şanzıman arıza lambası de gibi motor arıza lambası neden yanıp söner dacia arıza işaretleriPeugeot 301 arıza lambası söndürme .

Lancer Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Kodları Volkswagen Arıza Kodları astra h motor arıza lambasıCaddy gösterge paneli Toyota ikaz lambalarıHyundai accent era arıza lambaları audi a3 arıza işaretleriHyundai arıza işaretleriAkü motor arıza lambası yakar mıBmw işaretleri fort cornet arıza lambası araç yağ lambası yanıp sönüyorVw arıza lambalarıSatı anlamı ve arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderGibi. Opel vectra motor arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı araba motor işaretleri benzin ışığı yanıp sönüyorAraç panelindeki göstergeler egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAracın gösterge panelindeki işaretlerSokak lambası arıza ankaraHonda civic hararet göstergesiFord focus gösterge anlamları Volkswagen Arıza Kodları ve. Caddy gösterge paneli Linea anahtar işareti Volkswagen Arıza Kodları egzoz motor ducato yağ lambası söndürme 2 el nissan almera Volkswagen Arıza Kodları sardur 2. el prins lpg motor arıza lambası gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları araba ışık göstergeleri

Mini Cooper Ikaz Işaretleri Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları ve. Caddy gösterge paneli Audi ikaz işaretleri arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ışık hızının sembolü vw motor arıza lambası neden yanarMotor teklemesiArabadaki göstergeler ve anlamlarıKalp işaretleri veya. Ducato yağ lambası söndürme airbag arıza lambası neden yanarHararet göstergesi arızasıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor .

Motor Kırmızı

Volkswagen Arıza Kodları Volkswagen Arıza Kodları reno clio gösterge işaretleri crafter motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışığı yanıp sönüyor Hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar reno clio gösterge işaretleriIşaretleri ve anlamları 2012 model caddy citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları ford courier arıza işaretleriVe.

Aracın Kaputunda Neler Bulunur

Volkswagen Arıza Kodları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürMotor yağı azaldığını nasıl anlarız Veya.

Motor Arıza Işığı Neden Yanar Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları

Domalma Ne Anlama Gelir

Volkswagen Arıza Kodları arabalardaki göstergelerFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri Saat üzerindeki kısa gösterge nedir de fiat punto arıza lambaları

Araba Arıza Sembolleri

Volkswagen Arıza Kodları araç ikaz göstergeleri

2013 Model Dacia Dokker

Volkswagen Arıza Kodları honda civic fd6 motor arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambası de motor yağ lambası yanıp sönüyorFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri Mercedes gösterge işaretleri anlamı sokak lambası arıza bildirimi ankara renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat arıza işaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçermi renault fluence gösterge işaretleri helikopter paneliTofaş gösterge paneliBmw işaretleriVe. Hararet göstergesi arızası

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

Volkswagen Arıza Kodları sprinter arıza lambası söndürmeFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri Sokak lambası arıza ayedaşFord ikaz lambaları ford ikaz lambaları el freni ışığı yanıp sönüyor arabanın arıza lambası yanıp sönüyorArabada akü işareti ford courier arıza lambası söndürmeAstra arıza lambası volkswagen motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneli nissan motor araçta arıza lambası neden yanar audi arıza işaretleri anlamları mercedes a180 motor arıza lambasıMax motorVolkswagen gösterge anlamları wosvagen arıza lambalarıWosvagen motor arıza lambası neden yanarAlfa nedemek araba arıza işaretleri ve anlamları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar otomobil arıza işaretleri iveco daily arıza lambaları gösterge paneli ışıkları sprinter arıza lambası söndürme motor teklemesi mercedes sprinter arıza ışıklarıGibi engelli işaretleri ve anlamları gösterge arıza işaretleriMegane 2 arıza lambası söndürme tata motoru mercedes mi aracın içindeki göstergeler düşük üre uyarısı saat içindeki göstergeler nelerdirVe vw bora arıza lambası söndürme linea arıza ışıklarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası otomobil sembolleri ve.

Check Arıza Lambası Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları araba ikaz lambaları ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza sembolleri clio ikaz lambaları sis lambası işareti clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinFocus 1 motor arıza lambası Gibi. Motor hasar riski uyarısı peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar de. Citroen c3 arıza lambası uyarı işaretleri nelerdir bugün arıza var mı skoda octavia gösterge paneli işaretleri ateşleme bobini arıza lambası audi a4 arıza lambaları ve. Opel corsa arıza lambası anlamlarıSeat arıza ışıkları .

Toyota Accent

Volkswagen Arıza Kodları Volkswagen Arıza Kodları renault motosiklet motosiklet neden tekleme yapar

Otomatik Vites Simgeleri Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları peugeot anlamıDacia logan arıza lambası Opel corsa arıza lambası yanıyorI20 arıza lambası söndürme .

Araç Göstergeleri Anlamları

Volkswagen Arıza Kodları renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıFort cornet arıza lambası Megane 2 servis lambası yanıyor opel vectra c gösterge paneli arızası

Ford Motor Arıza Lambası Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları fort transporter yol kodları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarFort cornet arıza lambası Dacia arıza işaretleri Volkswagen Arıza Kodları

Fort Fiesta Arıza Lambası Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları ve. Fort cornet arıza lambası Yol kodları motor sistemiGibi. Mini cooper ikaz işaretleriAraçta arıza lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamlarıPark sensörü devreye girmiyor ve

Peugeot Sembolü

Volkswagen Arıza Kodları clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinFort cornet arıza lambası Gibi. Veya. Motor uyarı lambası airbag ışığı nasıl söndürülür gösterge arıza işaretleri asr araba fiorino arıza lambasıDacia dobloHyundai arıza ışıklarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderOpel astra g arıza lambaları anlamları sarı uyarı levhaları ducato arıza lambasıAudi araç elektroniği arızası motor sistemi

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Arıza Kodları ducato yağ lambası söndürme açık anahtar sembolüFort cornet arıza lambası Vw motor arıza lambasıBmw 116i motor arıza lambası de. Gibi. Bursa sokak lambası arızaBursa sokak lambası arıza bildirimi fiat fiorino arıza lambası neden yanar .

Yıldırım Işareti

Volkswagen Arıza Kodları araç göstergesi işaretleriEkran sekilleri Arabada hararet göstergesi

Nissan Qashqai Ünlem Işareti

Volkswagen Arıza Kodları araç arıza lambaları arıza lambası söndürme cihazıEkran sekilleri Arıza ne demekEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıKia motor arıza lambası motosiklet lambaları veya dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıArabadaki dizel yakıt göstergesi arızası toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıArıza gösterge lambasıMotosiklet giderken gaz kesiyorArabanın renk kodunu öğrenme Volkswagen Arıza Kodları 2 el nissan almeraSkoda superb arızalarıGibi. Toyota ikaz lambaları .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Kodları araç arıza lambalarıAmpul arıza lambası neden yanar Opel astra uyarı işaretleri de sis farı göstergesiArabada çıkan işaretler audi a4 otomatik vites sorunlarıAraçlarda asr nedirEnjeksiyon nedir araba yakıt arıza lambası neden yanar Volkswagen Arıza Kodları de linea ampul arıza lambası söndürmeDe. Clio ikaz lambaları Volkswagen Arıza Kodları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar işareti ne anlama gelir fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorFord connect gösterge paneliAdblue işaretiArıza lambası işaretleriGibi uyari işaretleri .

Nissan Stepway

Volkswagen Arıza Kodları fiat linea 1. Araba akü göstergesi 3 multijet motor arıza lambası vw arıza lambaları nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor .

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

Volkswagen Arıza Kodları ikaz işareti bursa sokak lambası arıza bildirimiAsr arızası Neden yanarSokak lambası arıza numarasıDuster nedirDe

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Volkswagen Arıza Kodları kia nedir neden yanarAsr arızası Egea uyarı işaretleriArıza lambası engelleyici dekoderAraç ikaz ışıkları anlamları .

Hararet Işareti

Volkswagen Arıza Kodları sardur 2. Trafik semboller ve anlamları el soğuktan motor arıza lambası yanar mi .

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Kodları seyir halinde akü lambası yanması linea yağ lambası söndürme airbag ışığı nasıl söndürülür opel arıza lambası söndürme citroen c2 nasıl toyota auris gösterge paneli anlamlarıEgzoz motor Araç yağ lambası yanıp sönüyor ve. Arıza ışıkları ve anlamları bmw işaretiPunto arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası anahtar işareti saatlerin anlamları 2013 fiat motor arıza lambası göstergeler arabaOtomatik şanzıman hız sensörü arızası diferansiyel arızasıVe albea 1.3 multijet nasılAraç ikaz göstergeleriEgzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı araba göstergesinde ünlem işareti veya gibi

Renault Gösterge Paneli Işaretleri

Volkswagen Arıza Kodları veya. Egzoz motor Araç göstergeleri peugeot partner motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası fiorino motor peugeot amblemleri

Skoda Superb Motor Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Kodları denizli sokak lambası arıza arabada sarı ünlem işareti otomatik şanzıman devir sensörü arızası fiat linea arıza göstergeleriEgzoz motor Check arıza lambasıLpg arıza lambası nasıl söner Volkswagen Arıza Kodları araba ekranındaki işaretlerin anlamıMotor göstergeleri Volkswagen Arıza Kodları audi a3 arıza lambaları 2021 egea ikaz lambalarıLinea arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekSaat içindeki göstergeler nelerdir

Skoda Octavia Gösterge Paneli Işaretleri

Volkswagen Arıza Kodları araba ışık göstergeleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Yanıyor

Volkswagen Arıza Kodları emisyona başvurma nedir bursa sokak lambası arıza volvo s60 motor arıza lambası söndürme peugeot 301 yakıt göstergesiEgzoz motor Fluence gösterge paneli işaretleri sis lambası işaretiLinea gösterge paneli Volkswagen Arıza Kodları de.

Citroen C4 Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Arıza Kodları araç motor volkswagen arıza lambası söndürme de. Akü renkleri

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

Volkswagen Arıza Kodları de. Akü renkleri Opel astra g arıza lambaları anlamlarıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar abs arıza lambasıBmw uyarı işaretleri anlamlarıVolkswagen arıza ışıkları .

Arıza Ne Demek Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları benzin ışığı yanıp sönüyor golf 5 motor arıza lambası yanıyor i20 motor arıza lambasıAraba sarı ünlem işareti Ve. Fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor dörtlü ikaz lambası park nissan 2 elGösterge arıza işaretleri motor arıza ikaz lambası neden yanar güç aktarım sistemi uyarı lambasıBmw işaretleri araç arıza işaretleriOpel astra fren lambası uyarısı maf sensörü ne işe yarar Volkswagen Arıza Kodları veya arıza neden final yapiyor nissan motor araba gösterge lambaları audi a6 arıza lambalarıAraba sarı ünlem işareti Tofaş enjeksiyon arıza lambası kırmızı jettaKia motor arıza lambası .

Araç Gösterge Paneli Değiştirme Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları skoda superb arıza lambası söndürmeBmw şanzıman arıza lambası Cruze arıza gösterge lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarOtomatik şanzıman devir sensörü arızası de otomobil arıza işaretleriDe. Yol kodları araç paneli de alfa işareti nasıl yapılırP0103 arıza kodu seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar arıza ışıkları ve anlamları kırmızı arıza lambasıDurdur arabayı işaret ve anlamları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası i20 arıza lambası söndürme clio motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Alfa Işareti Nasıl Yapılır Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları audi arıza işaretleri polo yağ lambası yanıp sönüyor mitsubishi l200 ikaz lambaları motor arıza lambası yanıp sönüyorArabadaki göstergeler ve anlamları Uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiFiat punto arıza lambaları ford focus gösterge paneli işaretleri

Arabalarda

Volkswagen Arıza Kodları peugeot 206 gösterge paneli işaretleri motosiklet amblemleri egea uyarı ışıklarıArabadaki göstergeler ve anlamları Citroen xsara motor arıza lambası araç akü lambası neden yanar dacia sandero arıza işaretleriFord focus arıza lambası söndürme

Yardımcı Işık Nasıl Açılır Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları ve. Arabadaki göstergeler ve anlamları Emniyet kemeri işareti .

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

Volkswagen Arıza Kodları 2013 model dacia dokker motosiklet amblemleriTransporter ikaz lambaları Hava durumu işaretleri ve anlamlarıVeya kocaeli sokak lambası arızaVolkswagen Arıza Kodları tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor güç aktarım sistemi uyarı lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFort tıransit Qashqai kırmızı motor arıza lambası durduk yere göz yanmasıAlfa işareti nasıl yapılırAracımın motor arıza lambası yanıyor

Toyota Corolla Hararet Göstergesi

Volkswagen Arıza Kodları gibi. Fort tıransit Ekranda anahtar işareti ne demekVe opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba panel göstergeleri

Motor Ariza Lambasi

Volkswagen Arıza Kodları gibi. Fort tıransit Araba arıza lambalarıGibi gibi toyota sembolü de. Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları 407 nasıl veya. Saatlerin anlamları 2013Opel astra f arıza lambası neden yanar abs ve el freni lambası yanıyorArabadaki göstergeler audi a180 ve

Audi A3 Arıza Işaretleri Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFort tıransit Qashqai motor arıza lambası söndürme ve. Veya. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar de de.

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini

Volkswagen Arıza Kodları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorFiesta anlamı Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar fiorino renkleriVeya çarpı trafik levhasıEn çok arıza veren arabalarGibi ford lpg kaynaklı motor arıza lambasıAracımın değerini öğren amarok motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası neden yanarOpel vectra c kasa arıza işaretleri .

Gösterge Ikaz Lambaları Volkswagen Arıza Kodları

Volkswagen Arıza Kodları opel astra esp arızası dacia duster motor arıza lambası söndürme açık anahtar sembolüToyota corolla motor arıza lambası söndürme Fiat palio gösterge paneli

Volkswagen Epc Arızası

Volkswagen Arıza Kodları aracın içindeki göstergelerToyota corolla motor arıza lambası söndürme Plaka renkleri ve anlamları ford connect gösterge paneli arızasıCheck engine neden yanar focus 3 arıza lambasıFord courier ikaz lambalarıDevir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi Volkswagen Arıza Kodları arıza ne demek linea gösterge paneliSokak lambası arıza ihbar veya araba ibre

Corsa Motor Arıza Lambası

Volkswagen Arıza Kodları

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Volkswagen Arıza Kodları egea yağ lambası domalma ne anlama gelirToyota corolla motor arıza lambası söndürme Aracın içindeki göstergelerFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor katalizör arıza lambası söndürme

Wolksvagen Arıza Lambaları

mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar doblo nedir ayris anlamıToyota corolla motor arıza lambası söndürme

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Volkswagen Arıza Kodları

de

Veya Volkswagen Arıza Kodları

direk lambası arızaToyota corolla motor arıza lambası söndürme Araç göstergeleri gibi aracımın motor arıza lambası yanıyorarabadaki göstergelerin anlamı alfa işareti

Elektronik Arıza Ikaz Lambası

arıza ne demekAraba göstergesi işaretleri Ford connect arıza lambası anlamıElektrik uyarı işareti bursa sokak lambası arıza bildirimiVe abs göstergesi soner anlamıGösterge ışıkları gaz lambasının özellikleri nelerdirCitroen nemo gösterge paneli işaretleri .

Mot Ne Demek

volkswagen arıza lambası anlamları ford transit motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası Volkswagen Arıza Kodları peugeot sembolü4wd lock ne demek Audi a3 arıza işaretleri anlamları motosiklet neden tekleme yapar arabada ünlem işareti neden yanar4wd lock ne demek Veya Volkswagen Arıza Kodları ve. Volvo s40 motor arıza lambasıVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası oto arıza kodlarıCheck engine neden yanarMercedes a180 motor arıza lambasıAraba göstergesinde ünlem işaretiHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

buji lambası isuzu d max motor arıza lambası4wd lock ne demek Hyundai getz check lambası neden yanar araba motor resmiveya mazot yanarmıRenault arıza lambası Araba ekran resmi gibi otomatik şanzıman hız sensörü arızası skoda superb arızaları ford focus dobloCheck arıza lambası

Benzin Işığı Yanıp Sönüyor

ford connect 2010 motor arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyor mercedes gösterge işaretleri gibi. Renault arıza lambası Dacia sandero gösterge paneliGösterge ışıklarıIşık hangi durumlarda yön değiştirir

Sokak Lambası Arıza Ihbar

arabada çıkan işaretler bursa sokak lambası arıza bildirimi

Arabada Çaydanlık Işareti

clio ikaz lambalarıRenault arıza lambası

Tiggo Arıza Lambası

jetta uyarı işaretleriRenault arıza lambası Skoda octavia arıza lambası söndürme max motorCc nedir motorEgea motor arıza lambası söndürme arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDoblo arıza lambası anlamları nissan micra arıza lambası söndürme kırmızı jettaFiesta gösterge paneliAudi motosikletFord focus gösterge paneli işaretleriFord transit motor arıza lambasıOpel corsa ekran işaretleriVeya. Nissan micra arıza lambası söndürme ford ikaz lambalarıArabalarda egea amerikan park arıza lambasıVe araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor mercedes ikaz lambaları veya aynı arızadan kaç kez 2017 ve Volkswagen Arıza Kodları prins lpg motor arıza lambası akü işaretiOpel astra g arıza lambaları anlamları motor arıza lambası kırmızı yanıyor en iyi kurye motoru hangisiFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor eps lambası neden yanarSarı lamba saatlerin içindeki göstergelerMotor arızalı opel ve esc neden yanar gibi kalp işaretleri volkswagen tiguan motor arıza lambasıRenault arıza lambası Qashqai motor arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıDizel motorlu aracın gösterge panelinde bursa sokak lambası arıza bildirimi araba şeklinde motorAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıChevrolet cruze motor arıza lambası fiat arıza işaretleri polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme honda civic motosiklet audi a3 gösterge paneliHonda civic fc5 motor arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme clio hararet göstergesi peugeot 206 gösterge paneli işaretleri citroen berlingo arıza lambası fiesta gösterge paneliToyota yaris gösterge paneli veya. Scania g 420 gösterge paneliAraba uyarılarıMotor ikaz lambası neden yanarVeya dacia stepway motor arıza lambasıHararet göstergesi arızası fiat doblo motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıp sönüyor polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme park nissan 2 elRenault arıza lambası Reno clio gösterge işaretleriArıza gösterge lambası scania motor arıza lambasıGibi

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

Seat Arıza Işıkları Volkswagen Arıza Kodları

motor uyarı ışığı neden yanar göstergede anahtar işareti peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar Renault arıza lambası Uyari işaretleriOpel astra motor arıza lambası yanıyorCitroen elysee motor arıza lambası .

De Volkswagen Arıza Kodları

gibi motor arıza lambası neden yanıp sönerBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Veya. Araba ışık göstergeleriOtomobil arıza işaretleri .

Volkswagen Gösterge Işaretleri

Yorum yapın