Toyota Corolla Arıza Lambaları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Corolla Arıza Lambaları lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Internet işaretleri ve anlamları Ariza lambası gösterge ışıkları anlamları Ariza lambası esp/asr arızası honda arıza kodlarıopel astra arıza lambası nasıl söner

Fren Anlamı Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları Toyota Corolla Arıza Lambaları golf sarı corsa d arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası araba ekranındaki işaretler Ford courier motor arıza lambası Fiat linea motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı honda motor amblemi uyarı sembolleri ve anlamlarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası araba yazıları 2017 akü motor arıza lambası uyarı lambası .

El Freni Takılı Kaldı Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları fan anlamı citroen berlingo motor arıza lambası asr lambası neden yanar sarı arıza lambası neden yanar renault symbol ekran işaretleriMercedes motor arıza lambası neden yanar Motor yağ basıncı düşükse ne olur

Range Rover Motor Sorunu Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları nissan juke arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası neden yanar Abs işareti gibi. Gösterge ve çeşitleri

Lamba Arıza Işığı

Toyota Corolla Arıza Lambaları kia sportage gösterge paneliMercedes motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza bursa gibi volvo motor arıza lambası de. Otomatik şanzıman arıza lambası araba ikaz göstergeleriNissan qashqai motor arıza lambası veya araç arıza lambası neden yanarAraba içinde anahtar işareti gibi. Katalitik konvertör arıza lambası:d” işaretinin anlamı

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

Toyota Corolla Arıza Lambaları ford focus arızaları

Kia Rio Motor Arıza Lambası Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor veya ford courier gösterge paneli kia sportage sarı yağ lambası söndürme ve. Mercedes motor arıza lambası neden yanar Veya. Toyota Corolla Arıza Lambaları veya. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Araba gösterge ışıkları anlamlarıSeat ibiza gösterge paneli .

Symbol Arıza Lambası

Toyota Corolla Arıza Lambaları volkswagen ikaz lambalarıFord focus hız göstergesi arızası Fren anlamı arızası ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları dizel motor ön ısıtma arızasıIzmir sokak lambası arıza telefon Toyota Corolla Arıza Lambaları motor arıza lambası bazen yanıyor .

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Toyota Corolla Arıza Lambaları gibi araç ön panelDurdur arabayı Ford connect sarı motor arıza lambası satı anlamı Toyota Corolla Arıza Lambaları arabada yağmur var mı Toyota Corolla Arıza Lambaları gibi sokak lambası arıza ayedaş airbag ışığı nasıl söndürülürGibi megane 1 gösterge paneli anlamları .

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Arıza Lambaları Toyota Corolla Arıza Lambaları ve. Doblo arıza lambası anlamları Araçlarda motor arıza lambası neden yanar veya veya. Araçlarda motor arıza lambası neden yanar arabanın motor lambası neden yanar ducato yağ lambası söndürme kalp işaretleriMotor cc ne demek p/s arıza lambası hava yastığı uyarı ışığı neden yanar fiat doblo gösterge paneli açı işaretleriAraç ön panelCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter arıza lambaları .

Volkswagen Arıza Sembolleri

Toyota Corolla Arıza Lambaları Toyota Corolla Arıza Lambaları ankara sokak lambaları arıza telefonuHonda arıza işaretleri Peugeot partner 1.4 benzinli nasılLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor veya kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları gibi veya. Arabada yağmur var mı ara kat nedir2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıArabadan benzin çekme

Gaza Aniden Basınca Tekleme

Toyota Corolla Arıza Lambaları Toyota Corolla Arıza Lambaları araç panel işaretleriHonda arıza işaretleri Ve. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri egea yağ lambası fren hidrolik yağı azalmasıAir gösterge saatiMitsubishi carisma alınır mı caddy arıza işaretleriArıza lambaları bmw şanzıman arıza lambası .

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

Toyota Corolla Arıza Lambaları dacia sandero arıza lambası söndürme honda civic lastik arıza lambası söndürmeMitsubishi carisma alınır mı Otomatik vites fren müşürü arızasıDe kalp işaretleri crafter arıza lambaları araç çalışırken yakıt almakAraba yazıları 2016 .

Lastik Işaret Anlamları

Toyota Corolla Arıza Lambaları fluence motor arıza lambası söndürme audi motor arıza lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası söndürme akü işaretinin yanmasıIşık paket nedir Dizel motor ön ısıtma arızasıMotor kontrol sistemi arızasıGörsel gösterge nedir yakıttan dolayı motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası egea motor arıza lambası .

Uyarı Sembolleri Ve Anlamları

Toyota Corolla Arıza Lambaları toyota corolla 1. Fiat linea arıza lambaları 4 d4d check engine .

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Corolla Arıza Lambaları egzoz emisyon arızası nedir sarı renkli rehberin adıMercedes c200 motor arıza lambası Arabada arıza lambası Toyota Corolla Arıza Lambaları araba içinde anahtar işaretiVe max motor işaret lambaları clio 4 arıza lambası anlamlarıMotor ikaz lambaları .

Araba Panel

Toyota Corolla Arıza Lambaları gibi motor amblemleriArıza lambaları Mercedes c180 motor arıza lambası söndürme

R25 Arıza Lambası Söndürme

Toyota Corolla Arıza Lambaları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları gibi motor arıza işaretleri audi ikaz lambaları crossland ne demekArıza lambaları Ford connect arıza işaretleriFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları citroen arıza işaretleri egzoz arıza lambasıYanıp sönen motor arıza lambası yanarAracımda motor arıza lambası yanıyorDe.

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ve Toyota Corolla Arıza Lambaları

Abs Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları ford cargo kamyon arıza işaretleri devamlı yanan ışık renault clio gösterge işaretleri anlamları hararet işareti kia rio motor arıza lambası neden yanar gibi

Samsun Sokak Lambası Arıza

Toyota Corolla Arıza Lambaları akü suyu azalırsa ne olur doblo arıza işaretleri

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları ford focus 1. Volkswagen arıza işaretleri anlamları 6 tdci motor arıza lambasıFord courier anahtar işareti akü arıza lambası Toyota Corolla Arıza Lambaları

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları polo yağ lambası yanıp sönüyorVolkswagen arıza işaretleri anlamları Max motor fiat linea arıza kodlari passat ısıtma bujisi arızasıMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı honda civic kaplumbağa işaretiTelefon şarj göstergesi bozuk lastik basıncı ikaz lambasıArac eş anlamlısı passat nasıl citroen kamyonetAraba yazıları 2017Sprinter gösterge işaretleri Toyota Corolla Arıza Lambaları golf motor arıza lambası range rover motor sorunu gibi

Sistem Hatası

Toyota Corolla Arıza Lambaları audi a180 araba içi resmiVolkswagen arıza işaretleri anlamları Ve. Arabadaki ünlem işareti

Nissan Motor

Toyota Corolla Arıza Lambaları motor arızalı opelVolkswagen arıza işaretleri anlamları Araçlarda gösterge paneli işaretleriToyota corolla arıza lambası neden yanarVe. Opel astra arıza lambası nasıl söner seat leon motor arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirDuster lastik arıza lambası söndürmeHyundai accent era gösterge paneli anlamları octavia arıza lambası söndürme immobilizer ışığı sürekli yanıyor arac gostergeleri

Motor Hasar Riski Uyarısı

Toyota Corolla Arıza Lambaları oksijen sensörü arıza lambası qashqai anahtar piliVolkswagen arıza işaretleri anlamları Symbol arıza işaretleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları c max motorsikletMercedes c200d motoru renault mu volkswagen jetta arıza lambaları akü lambası sürekli yanıyorNissan almera motor arıza lambası ford focus arıza işaretleriAraba ikaz ışıklarıŞekilli furkan yazısı uyarı işareti volkswagen ikaz lambalarıAnahtar resimleriGibi symbol arıza lambasıJetta ekran gostergeleriElektrik işaretiDacia adblue işareti araba ikaz işaretleri egzoz emisyon arıza lambasıMotor yağ lambası yanıp sönüyor mercedes sprinter arıza lambaları veya veya. Focus 1 gösterge paneli anlamları citroen nemo motor arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambası ducato yağ lambası söndürmeMotor yağ basıncı düşükse ne olur c200d motor clio 4 arıza lambası anlamları ford transit arıza lambaları fiat punto arıza lambaları honda crv arıza lambası söndürme araç çalışırken yakıt almak :d” işaretinin anlamı volvo s40 motor arıza lambasıArabadaki ikaz ışıkları 4 çeker ne demekIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıYanan arabalar mercedes arıza ışıkları kontak ekspertizFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır arabada direk nedir .

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Toyota Corolla Arıza Lambaları toyota yaris gösterge paneli işaretleri adblue arıza lambası söndürme w204 motor arıza lambasıDoblo arıza işaretleri Opel astra k motor arıza lambası citroen c3 anahtar işareti arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık araba ikaz göstergeleriMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyorAudi a3 gösterge paneli de fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor veya gözlük amblemleri audi ikaz lambaları balata arıza lambası .

Symbol Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları baskı balata motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası Opel arıza kodları resimli duster ikaz ışıkları Toyota Corolla Arıza Lambaları audi arıza işaretleri suzuki yarış motoru fiyatları internet işaretleri ve anlamlarıI arıza lambası de. Caddy gösterge ışıklarıAstra h arıza lambası ve. Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir dacia logan motor arıza lambası focus enjektör arızası nasıl anlaşılırRenault symbol arıza işaretleri citroen c4 otomatik vites arızaları albea 1.4 8v motor arıza lambası el sembolleri ve anlamlarıCitroen c2 nasılUyarı sembolleri ve anlamları ford focus hız göstergesi arızası doblo gösterge işaretleriAudi a3 gösterge paneliNissan qashqai arıza lambası söndürmeAraba arıza göstergeleriFiat egea gösterge paneli işaretleri araba yazıları 2017 honda civic arıza lambası söndürme citroen arıza işaretleri bilgilendirme işareti opel vectra b gösterge ışıkları anlamları

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri

Toyota Corolla Arıza Lambaları arabada sarı ünlem işareti

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor

Toyota Corolla Arıza Lambaları ford custom motor arıza lambası söndürme ford custom motor arıza lambası söndürme araba göstergelerFord courier motor arıza lambası

Fren Hidrolik Işareti Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları duster nedir citroen c4 servis ışığı yolda giderken motor arıza lambası focus 3 motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası Ankara sokak lambası arızaGolf 5 arıza lambası hız göstergesi arızası fiyatları lpg ışığı yanıp sönüyor ibre resimleri peugeot 208 arıza lambasıAraç ön panelAirbag arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleri bmw e90 arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambası nissan motor ısıtma bujisi ikaz ışığıOpel corsa arıza kodları audi motorPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar araba yolu resmiFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri de. Polo gösterge işaretleri gibi. Dacia dokker nasılMotor lambasiKia sportage sarı yağ lambası söndürmeVolkswagen polo motor arıza lambası .

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Toyota Corolla Arıza Lambaları de. Opel corsa motor arıza lambası Lpg filtresi tıkanma belirtileriIkaz egzoz arıza lambası golf 5 arıza lambaları gibi clio enjektör arızası nasıl anlaşılırMotor arıza lambası söndürmeVeya mercedes sprinter arıza lambalarıFord fiesta ikaz lambaları mercedes işaretiAraba içindeki göstergeler arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri mercedes c200d hangi yağ kullanılır cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ikaz egzoz arıza lambası sis farı göstergesi fiat egea anahtar işareti kırmızı araba resmiPeugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorEpc arıza lambası neden yanar linea gösterge ışıkları ve. De. Uyarı işareti hyundai i20 arıza işaretleri logan arıza lambası volkswagen uyarı lambaları arıza lambaları de. Toyota vsc arızası duster nedirSis farı göstergesi ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıOpel corsa gösterge paneli .

Arabada Ikaz Işıkları

Toyota Corolla Arıza Lambaları clio 4 motor arıza lambasıAraba ariza lambalari Veya hava durumu sembollerinin anlamıArabada gösterge işaretleri egr arızası nasıl giderilirRenault symbol uyarı işaretleriAdblue arızasıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu .

Radyatör Arıza Lambası Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları gibi. Sokak lambası arıza tel izmir Ve. Egea yağ lambası

Araç Içi Gösterge Paneli

Toyota Corolla Arıza Lambaları doblo gösterge işaretleri

Honda Arıza Kodları Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları volkswagen işaret lambaları araçta gösterge işaretleriSokak lambası arıza tel izmir Volkswagen gösterge paneli renault fluence anahtar işareti neden yanar

Araç Işıkları Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları veya. Sokak lambası arıza tel izmir El motor kilidi aktif h100 gösterge paneli audi motor renault symbol arıza lambasıAraç arıza göstergeleriHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarVeya. Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürCitroen jumper 2.elAraba göstergesi işaretleri bmw e90 şanzıman arıza lambasıAdblue arıza lambası söndürmeNissan x trail motor arıza lambası neden yanar ve. H isareti ne demek mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Toyota Corolla Arıza Lambaları yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıVeya veya araba yazıları 2016Veya. Juke ne demek ford courier ikaz lambalarıAraç arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli işaretleri iveco daily arıza lambalarıCaddy arıza ışıkları ford focus ikaz lambalarıEsp işareti işaret lambaları emisyon arıza lambası neden yanarAraçlarda göstergeler ve anlamları

Fiat Arıza Işaretleri

Toyota Corolla Arıza Lambaları :d” işaretinin anlamıSokak lambası arıza tel izmir De araba panelAraba göstergesinde anahtar işareti Toyota Corolla Arıza Lambaları focus 2 gösterge paneliSokak lambası arıza tel izmir Ve opel corsa hız göstergesi çalışmıyorKia rio motor arıza lambası neden yanar rs200 motor arıza lambası neden yanarToyota yaris motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandığında ne yapmalıGösterge ve çeşitleri akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorDoblo gösterge paneli sokak lambası arıza bursa .

Işaretlerin Anlamları

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Devamlı Yanan Işık

Toyota Corolla Arıza Lambaları p0110 arıza koduTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Fiat egea motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bursa Toyota Corolla Arıza Lambaları dacia uyarı ışıkları opel combo arıza lambalarıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Egzoz arıza lambasıSymbol ekran ve ford transit motor arıza lambası söndürme araba ekran resimleri ve 2 el h100Ford tourneo arıza lambaları peugeot arıza işaretleri sokak lambası arıza bursaMotor arıza lambası mercedes

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Arıza Lambaları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları Toyota Corolla Arıza Lambaları ford focus gösterge paneli arızası araba göstergesindeki işaretlerin anlamıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Araba özellikleri anlamları geri vites sigorta işareti opel arıza işaretleri egea sarı yağ lambası opel corsa hararet göstergesi

Polo Epc Arızası Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları fiat egea 30 d uyarısı esp servis ne demek

Scania Gösterge Paneli Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları kırmızı araba resmi veya kalp işaretleri

Volkswagen Uyarı Işaretleri Toyota Corolla Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Lambaları motor yağ lambası yanıp sönüyorTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Arıza Lambaları honda civic kaplumbağa işareti Toyota Corolla Arıza Lambaları üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir i20 motor arıza lambasıTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Egzoz freni arızasıElektrik işareti opel astra g motor arıza lambası Toyota Corolla Arıza Lambaları peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarAstra h motor arıza lambası fiat linea servis ışığı söndürmeArabada ünlem işareti nedir

Neden Yanar

Toyota Corolla Arıza Lambaları park ışıkları passat uyarı işaretleriTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Toyota Corolla Arıza Lambaları araç gösterge ışıkları yanmıyorTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Peugeot 3008 motor arıza lambası clio arıza lambası anlamları sokak lambası arıza şikayet veya. 301 motor arıza lambası sprinter gösterge işaretleri opel astra g gösterge paneli işaretleri megane 3 arıza lambası söndürmeHonda civic bütün arıza lambası neden yanarToyota yaris gösterge paneliMotor teklemesiMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar gibi symbol lastik arıza lambası söndürme dacia lodgy motor arıza lambası ve araba göstergesinde anahtar işareti hava durumu işaretleriMotor arıza lambası kendiliğinden söndü honda pcx arıza kodları caddy arıza işaretleriDe. Polo yağ lambası yanıp sönüyor abs araba arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderYuvarlak içinde ünlem işaretiAirbag arıza lambası nasıl söndürülür mazda motor arıza lambası veya. Sokak lambası arıza şikayetBmw arıza lambası söndürme arabadaki ünlem işareti esp arızası nedirCitroen c4 servis ışığıOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları fiat punto arıza lambalarıKia sportage motor arıza lambası uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ariza bu hafta yok mu volkswagen caddy arıza ışıkları ford connect arızaları

Ford Courier Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Arıza Lambaları fiat egea uyarı işaretleriTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Jenerik arıza lambası veya mercedes sprinter gösterge işaretleri tucson motor arıza lambası

El Işaret Anlamları

Toyota Corolla Arıza Lambaları

Dur Işareti Anlamı

Toyota Corolla Arıza Lambaları fort fiesta arıza lambası ford focus motor arıza lambası neden yanarTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir Motor lambasiMotor yağı basınç hatası peugeot ve.

Fiat Egea Gösterge Işaretleri Toyota Corolla Arıza Lambaları

tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir vectra b motor arıza lambası neden yanar de hyundai tucson gösterge paneli işaretleri ford courier partikül filtresi arıza lambasıFord focus hız göstergesi arızası Megane 2 oksijen sensörü arızasıYağ değişimi sonrası motor arıza lambası opel corsa arıza lambasıAraç çekişten düştü arıza lambası yandı

Ikaz Ve Alarm Işaretleri Ve Anlamları

samsung ml 1640 arıza lambasıFord focus hız göstergesi arızası Araba özellikleri anlamları opel astra arıza ışıklarıVe fiat linea arıza lambası söndürme peugeot bipper nasıl de de. Audi arıza işaretleri Toyota Corolla Arıza Lambaları

“Toyota Corolla Arıza Lambaları 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın