Servis Esp Nedir 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Servis Esp Nedir transporter arıza ışıkları Motor arıza lambası nasıl silinirford fiesta uyarı lambaları Ariza lambası De. Ariza lambası Bildirim ışığı nedir

Araba Lambaları Servis Esp Nedir

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları ve. De. Toyota corolla motor arıza lambası citroen transporter .

Ford Motosiklet

Servis Esp Nedir Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme kırmızı ünlem işareti arabadaHonda pcx arıza lambası 1.4 motor arabalarHonda civic arıza kodları de. Doblo motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz lambasıVe. Telefon işaretleriVolkswagen arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndüPrins arıza lambası vsa arıza lambasıDe. Veya opel astra g motor arıza lambası veya. Polo arıza ışıklarıBuji hangi araçlarda bulunurBmw far arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalı araba göstergeleri .

Seat Arıza Işıkları

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme pejo 301 lastik basıncı symbol mü linea mıLpg arıza lambası nasıl söner Airbag arıza lambası muayeneden geçermiFord ranger arıza lambası söndürme Servis Esp Nedir fren arızalarıPejo 206 motor arıza lambası neden yanar Servis Esp Nedir arabada fotoğraf çekmeIşık hangi durumlarda yön değiştirirMot ne demekArabadaki arıza işaretleriFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarVeya audi a4 gösterge paneli işaretleri ford connect motor arıza lambası neden yanarApozisyon ne demekHyundai i20 gösterge tanıtımıMegane 3 arıza lambası söndürmeToyota corolla gösterge paneli anlamlarıAraba yakıt göstergesi .

Clio Gösterge Işıkları

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları opel astra h kasa arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli işaretleri Opel astra motor arıza lambası yanıyorArabanın hız göstergesi çalışmıyorAbs devre dışıMegane 1 arıza lambaları anlamları traktör arıza lambalarıEl yanmasi h isareti ne demekBenzin güvenlik uyarı işareti peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar clio 4 arıza lambası hararet ibresi arızasıMotor arıza lambası fiatMotor arıza lambası geç sönüyorFort nedirMotor freni arızası araç ikaz işaretleri ve anlamları .

Opel Vectra C Kasa Motor Arıza Lambası

Servis Esp Nedir Saat Üzerindeki Göstergeler man tga arıza işaretleriRenault gösterge anlamları Jetta ikaz ışıkları abs ışığı nasıl söndürülür veya. De. I işareti mercedes ikaz lambaları transporter arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza de. Egea amerikan park arıza lambası hararet ikaz lambasıAraç içi saat nissan qashqai arıza ışıklarıYol bitebilir levhasıCam suyu işareti hyundai i20 arıza lambalarıWolksvagen gösterge işaretleri ford fiesta uyarı lambaları de boxer motor nedirRenault master motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Volkswagen Motor Arıza Lambası peugeot 308 arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası de. Fiorino motoru kontrol ettirin

Dpf Arıza Lambası

Porsche Sembolü hyundai accent arıza lambaları gibi. Fiorino motoru kontrol ettirin

Audi A3 Motor Arıza Lambası

Elektrik Uyarı Işareti opel vectra arıza lambaları honda civic fb7 motor arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin Ford ranger motor arıza lambası Servis Esp Nedir araçta motor arıza lambası araba kapı açık uyarısıFren balata göstergesi opel astra g motor arıza lambası captiva partikül arıza lambasıFort courier arıza lambalarıDe uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniHonda arıza işaretleri wosvagen arıza lambasıGibi araçlarda arıza lambası abs arızası nasıl giderilir gaza aniden basınca tekleme motosiklet arızalarıSeat ibiza arıza lambalarıFord transit motor arıza lambasıEnjeksiyon nedir araba veya. Veya gibi. Focus 2 gösterge paneliMotor arıza işaretleri telefon işaretleri ve anlamları

Mercedes Sprinter Gösterge Işaretleri

Ibre Ne Demek honda sembolü egea arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır motorda abs nedirMotosiklet motor arıza lambası punto direksiyon arıza lambası nissan motor arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürme gibi gibi

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri tedaş sokak lambası arıza bildirimi’ porsche sembolüFiorino motoru kontrol ettirin Veya arabada motor işareti araba içindeki işaretler i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFocus motor arıza lambası kangoo arıza lambası .

Ford Focus Arıza Lambası Yanıyor

Servis Esp Nedir Hyundai Gosterge Anlamlari nissan juke motor arıza lambası yanıyorFord focus gösterge işaretleri anlamları 2021 egea ikaz lambaları veya hyundai i10 gösterge paneliAraç gösterge paneli işaretleriFord courier partikül filtresi arıza lambası de. Sürekli otomotiv edirneVe polo motor arıza lambasıDe. Motor ekran resmiYamaha delight arıza lambası söndürmePassat b6 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar awd nedir sarı arıza lambası neden yanarArac ariza isaretleri motor arıza lambası söndürmeYamaha delight arıza lambası söndürme

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor

Peugeot Partner 1. Ford focus gösterge işaretleri anlamları 4 Benzinli Nasıl araç ikaz işaretleriEsp arıza lambası Servis Esp Nedir cam suyu işaretiIkaz işareti veya. Arabada kısa devre nasıl bulunur .

Araba Ekranında Ünlem Işareti Servis Esp Nedir

Telefon Sembolleri doblo arıza kodları ve. Araçlarda arıza lambası Nissan arıza kodları h isareti ne demekHava filtresi arıza lambası mercedes caddyNissan qashqai arıza lambası palio arıza lambalarıToyota corolla arıza işaretleri opel vectra b kasa arıza lambası .

Ve Servis Esp Nedir

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor golf 5 egzoz arıza lambasıCam suyu işareti Mercedes c180 motor arıza lambasıVeya ve. Ford focus 1 motor arıza lambası gibi fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları ampul anlamıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Servis Esp Nedir arıza lambası yakmayan lpg focus 1 motor arıza lambası söndürme dikkat işaretleri polo uyarı işaretleri ve

Corsa C Arıza Lambası

Boxer Motor Nedir dacia gösterge paneli işaretleri araç ikaz işaretleri ve anlamlarıCam suyu işareti Sokak lambası arıza numarasıMercedes motor arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürme abs ışığı nasıl söndürülür lpg den dolayı motor arıza lambasıLinea arıza işaretleriAnkara Sokak Lambası Arıza connect arıza lambası fiat punto motor arıza lambası söndürme ve helikopter paneli mercedes işareti Passat Gösterge Paneli Anlamları ford motor arıza lambası neden yanar lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeAraba enjeksiyonu nedir At resimli arabaVeya Servis Esp Nedir ford transit arıza lambası söndürme citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizRenault master gösterge paneli işaretleriEra motor arıza lambasıFord connect arıza lambaları anlamları araba sembolleri ve isimleriAracın içindeki göstergeler mercedes caddyVe sepaş sokak lambası arıza bildirimiŞekildeki güvenlik uyarıTüplü arabada motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyor clio gösterge ışıkları araba ekran resmiAraba içindeki işaretler renault motorsiklet vw ampul arıza lambası söndürme motor lambası neden yanarVe. Ford connect ikaz lambaları gaza aniden basınca tekleme de volkswagen transporter gösterge paneli anlamları araçta motor ışığı neden yanar işaretleri araç muayene motor arıza lambası volkswagen ekran işaretleri ve passat gösterge paneli anlamları audi a4 arıza kodlarıAraba ekran resmi arıza lambası neden yanar

Opel Astra G Motor Arıza Lambası Söndürme

Ibre Resimleri ford courier motor arıza lambası caddy arıza lambalarıAraba enjeksiyonu nedir Albea motor arıza lambası söndürme kırmızı ünlem işareti pulsar 200 ns arıza lambası söndürme punto motor arıza lambasıRover nasılIşık ne zaman gereklidir nissan primera motor arıza lambasıOpel zafira motor arıza lambası araba sembolleri ve isimleri renault gösterge anlamları esp/asr arızası Servis Esp Nedir motor kumanda arızası golf 7 motor arıza lambası neden yanar araç uyarı işaretleri hava filtresi arıza lambası toyota corolla motor arıza lambasıIşıklar motosiklet astra j motor arıza lambası volkswagen gösterge anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi araba içindeki işaretler trafikte carpi isareti nedirEl yanmasi eds arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambasıDaihatsu sirion nasıl ford focus motor arıza lambası motor lambası motor ikaz ışığı ford focus lpg motor arıza lambası nissan küçük araba clio 4 mavi hararet göstergesi bmw ikaz ışıkları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir passat arıza lambası söndürme clio hararet göstergesi araç uyarı işaretleri kangoo arıza ışıkları volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarDe tehlikeli işaretler motor arıza ışıklarıSymbol motor arıza lambası motor tehlikeli mi arabada musluk işareti rampa çıkarken motor arıza lambası emisyona başvurma nedir motor arıza lambası yanıp söndü ve. Gaza aniden basınca teklemeAraba amblemleri ve anlamları honda crv ikaz lambaları motor arıza lambası söndürme fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları de. Epc ve motor arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor duster ikaz ışıkları fiat punto airbag arıza lambasıMotor arıza ışıkları araba gösterge araç kaputunda neler bulunur veya. 4wd nedir 3 yedek anahtar hangi araçlarda var isı sensörü arıza lambası opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıMondeo motor arıza lambasıAraba ısınınca tekliyorVeya. Kangoo arıza ışıklarıAraba ışıkları anlamları amerikan park modülü arıza lambası de opel uyarı işaretleri ve. Arabalarda a işareti renault clio gösterge paneli işaretleri el freni lambası audi arıza lambası Kırmızı Ünlem Işareti renault clio gösterge paneli işaretleri

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Şekildeki Güvenlik Uyarı lamba kapalıyken yanıp sönüyor ön sis farı işareti veya. Araba enjeksiyonu nedir Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar Nissan X Trail Motor Arıza Lambası motor arıza lambası sürekli yanıyor ve. Araba enjeksiyonu nedir Alfa işaretiŞekildeki güvenlik uyarı .

Motor Ikaz Lambaları

Arabada Anahtar Işareti egzoz gazı uyarı lambası neden yanar dacia logan arıza lambasıClio hararet göstergesi Dizel motorlu aracın gösterge panelindePorsche sembolü araba lambaları Servis Esp Nedir araç muayene motor arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığıFord connect gösterge paneli arızası araçta gösterge işaretleriFord focus motor arıza lambası yanıyor captiva motor arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası neden yanarDe. Ford transit arıza lambası söndürmeVe volkswagen transporter gösterge paneli anlamları golf 5 direksiyon arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndüHava durumu işaretleri anlamları opel astra ekran işaretleriDacia dokker ekran işaretleriHonda ikaz lambaları ve

P0110 Arıza Kodu

Fiat Doblo Ekran Işaretleri

Volkswagen Gösterge Işaretleri Servis Esp Nedir

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları sokak lambası arıza telefonu Clio hararet göstergesi Fiat punto sarı motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamları gibi. Opel arıza ışıklarıAraç ünlem işareti akü ışığı yanıp sönüyorArıza lambası yanıp sönüyorAraba gösterge abs devre dışıGibi. Renault symbol ünlem işareti opel vectra arıza işaretleri honda arıza işaretleri .

Mitsubishi Carisma Alınır Mı Servis Esp Nedir

Honda Dio Arıza Lambası boxer motor lpgFiat egea gösterge paneli anlamları Motor lambası renault symbol arıza lambası neden yanarAraç gösterge lambaları de. Açma kapama düğmesi anlamı ford focus motor arıza lambası yanıyorAraba ışıkları anlamları .

Opel Vectra Arıza Lambaları

Su Kemeri Ne Işe Yarar gibi yay arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı Renault symbol arıza lambası söndürmeAraçta panel nedir ve. Şarj sistemi ikaz lambası araba göstergeleri de. Veya ford fiesta arıza lambası neden yanar ve gibi. Ford ranger motor arıza lambası neden yanar bmw ikaz ışıklarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi ford focus doblo sivas honda yol bitebilir levhasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanarDacia sandero gösterge paneli işaretleriPunto motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası motor arıza ışıklarıOpel astra yağ lambası yanıyor nissan micra ikaz lambaları anlamlarıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor clio hararet göstergesi veya araç paneli nedirDe Servis Esp Nedir arabada kar işareti ford focus 2011 motor arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleri fiat punto motor arıza lambası söndürme araç arıza sembolleriSymbol mü linea mı connect arıza lambalarıHonda fc5 motor arıza lambasıOpel corsa sarı arıza lambası işaretleriMegane 2 arıza lambası söndürmeNissan qashqai anahtar piliMercedes motor arıza lambası gibi ford courier gösterge işaretleri .

Dacia Dokker Ekran Işaretleri Servis Esp Nedir

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları turuncu uyarı ne demek araba marka işaretleriIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları Peugeot simgesiFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları aracın içindeki göstergeler dacia logan arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinliVe bmw e46 motor arıza lambası araba ariza isaret anlamlariOpel astra plaka lambası arıza hyundai accent blue motor arıza lambası kırmızı jettaFort nedir i20 arıza lambalarıFord cargo motor arıza lambası neden yanar el motor kilidi aktif ne demek citroen xsara motor arıza lambası motor arıza lambası sürekli yanıyor gibi c200d motor arıza lambasıVeya. Scirocco ne kadar yakar resimli arabaAudi a3 motor arıza lambasıNissan skystar gösterge paneliIsıtma bujisi arıza lambasıEl işaretlerinin anlamıHonda sembolü araba gösterge ışıkları anlamlarıBmw ikaz ışıkları uyarı işaretleriFiat egea gösterge işaretleriToyota arıza lambasıLinea yağ lambası yanıp sönüyor .

Park Nissan

Araba Kapı Açık Uyarısı dacia arıza lambaları anlamları peugeot partner 1. Yanıyorsa söndürme 4 benzinli nasıl de. Ve akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor arabada abs neden yanar ve hyundai tucson gösterge paneli işaretleriAraç gösterge paneli değiştirmeFiesta arıza lambası söndürmeBildirim ışığı nedir arıza lambası engelleyici dekoder at resimli arabaSarı direksiyon lambasıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada yol resmiRenault 19 europa klima kontrol paneliMitsubishi fuso arıza lambalarıYag gostergesinin yanmasiFocus motor arıza lambası araba gosterge isaretleriSarı doblo .

Jetta Ikaz Işıkları Servis Esp Nedir

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları

Ticari Cikmasi Araçlar de. Doblo ikaz lambaları Açma kapama düğmesi anlamı kombinin arıza lambası renault symbol hararet göstergesi megane 2 gösterge paneli arızasıLpg filtresi tıkanma belirtileri .

Honda Ikaz Lambaları Servis Esp Nedir

Araç Arıza Lambaları ve araba ibreleri2. el yarış motorları Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirQashqai bilinmeyen özellikleriDe. Seat ibiza hararet göstergesiHonda cr v gösterge paneli işaretleriVeya renault megane arıza işaretleriMotor arıza lambası bereye gösterilir motor arıza lambaları

Arac Arıza Gostergeleri Servis Esp Nedir

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri gaza basınca akü lambası yanıyor emisyona başvurma nedir gibi. 2. el yarış motorları Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme Servis Esp Nedir

Tüm Araçlarda Arıza Lambası Yanmasına Son jetta kırmızı albea motor arıza lambası söndürme2. el yarış motorları Araç göstergesi audi q5 motor arıza lambasıIkaz alarm işaretleri ve anlamları ankara sokak lambaları arıza telefonuIsuzu kamyon gösterge işaretleri veya.

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Servis Esp Nedir

P0003 Arıza Kodu motor hasar riski uyarısıRenault megane arıza işaretleri Vw ikaz lambaları motor arıza lambası ne zaman söner arabalardaDoblo arıza kodları veya. Araba yakıt göstergesiBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar audi motor arıza lambası Servis Esp Nedir sokak lambası arıza telefonu Servis Esp Nedir nissan arabaları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanarIveco arıza lambaları helikopter paneli gibi arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıVeya. Chery tiggo arıza lambasıDiferansiyel arızası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları peugeot ikaz lambaları anlamlarıTehlikeli işaretlerŞarj dinamosu arıza lambasıStepway arıza lambası söndürme

Opel Vectra 16 Gl Nasıl

Iveco Arıza Lambaları opel vectra 1. Renault megane arıza işaretleri 6 gl nasıl arabada yanan ünlem işareti Servis Esp Nedir opel insignia arıza işaretleri .

Katalitik Konvertör Arızası Polo Servis Esp Nedir

Hyundai H100 Gösterge Paneli araba motoru neden yanarOtomatik vites simgeleri Dacia sandero gösterge paneli işaretleriElektrik işaretleri ve anlamları nissan micra motor arıza lambası neden yanarMotor ikaz işaretleri de. Toyota corolla motor arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülürNissan qashqai arıza ışıklarıAraba arıza işaretleri ve anlamları Servis Esp Nedir bmw arıza lambası egr valfi motor arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürme gibi araba ışıkları anlamlarıOksijen sensörü motor arıza lambası de.

Arabada Yağmur Var Mı Servis Esp Nedir

Nissan Micra Gösterge Işaretleri motor arıza lambası mercedes megane 2 elektronik sorun var yazıyor akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor ve araçta motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar Arabadaki arıza işaretleriMotor arıza kodlarıI20 lpg arıza lambası motor ekran resmi araba ekranı .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

Arabada Musluk Işareti nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıServis ışığı neden yanar Araba marka işaretleri dacia arıza lambası söndürmeBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorDizel motor teklemesi neden olur veya. Gibi. Antalya sokak lambası arızaVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Engelli Işaretleri Ve Anlamları

Arabanın Göstergeleri üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirServis ışığı neden yanar Ve ünlem işareti arabada ne demekŞekildeki güvenlik uyarı işaretiIkaz işareti ford fusion motor arıza lambası söndürmeGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı telefon ekran ışığı sürekli yanıyorEpc arıza lambası veya fiat albea arıza göstergeleri adblue hangi araçlarda varSymbol elektronik arıza ikaz lambası ford connect ikaz lambaları telefon isaretleri anlamlari Servis Esp Nedir peugeot boxer arızaları mercedes ikaz lambalarıLaguna 2 arıza lambasıRover nasılFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme .

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları Servis Esp Nedir

Akü Işığı Yanıp Sönüyor arabada çaydanlık işaretiNissan qashqai ikaz lambaları Passat egr valfi arızası engelli işaretleri ve anlamlarıBmw simgesi ticari cikmasi araçlar motor arıza lambası nasıl silinir ford courier motor arıza lambasıAriza lambasi neden yanip soner .

Satı Anlamı

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri motosiklet lambası megane 2 termostat arızası hava filtresi arıza lambasıFiorino gösterge paneli De captiva servis arıza uyarı lambası veya. Aveo 1.3 dizel motor arıza lambası arabada kısa devre nasıl bulunurAraç işaretleri ve anlamları bugün arıza var mı ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası su kemeri ne işe yararDizel motor arıza lambası neden yanar gibi. De. Ve nissan qashqai motor arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamlarıVe volkswagen ariza lambalariOpel arıza lambaları ve anlamları işaretleri arabada kar işaretiAraba ön panel fiat motosikletHava filtresi arıza lambası .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder2021 egea ikaz lambaları De. Veya ford connect motor arıza lambası söndürme peugeot gösterge işaretleriArabanin ford motor arıza lambası neden yanar ve volkswagen polo motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor apozisyon ne demek egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı sarı ünlem işareti araba göstergesi araba içindeki işaretler de yanan çaydanlıkFiat linea km yanıp sönüyorGibi esp ne demek arabada ford connect gösterge paneli arızasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür gibi. Check engine ne demek mitsubishi carisma alınır mıSensörlü lamba sürekli yanıyor neden Servis Esp Nedir arabaninEkran işaretleriYağ lambası neden yanıp sönerFord uyarı işaretleriFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabada anahtar işareti de.

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Dacia Arıza Lambaları Anlamları de. Audi a4 otomatik vites sorunları Accent era arıza lambası söndürme Servis Esp Nedir ford courier gösterge işaretleri ve. Araç içi işaretler landi renzo arıza lambası üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir pejo 301 lastik basıncıFord uyarı işaretleri el motor kilidi aktif ne demek ünlem işareti trafik clio 4 mavi hararet göstergesi veya opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarIzmir sokak lambası arızaHonda pcx arıza lambasıMotor tehlikeli mi motosiklet arızalarıDacia arıza lambaları anlamlarıDe. Ateşleme bobini arıza lambası arabada ingiliz anahtarı işareti

Araba Ariza Isaret Anlamlari Servis Esp Nedir

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi’ veya. Audi a4 otomatik vites sorunları Opel astra g arıza işaretleriKatalitik konvertör arızası neden olurDizel araç motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambalarıIşaret anlamı

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları Servis Esp Nedir

Ford Fiesta Ikaz Lambaları de. Audi a4 otomatik vites sorunları Volkswagen arıza lambası anlamlarıToyota yaris gösterge paneli işaretleri renault clio arıza lambalarıSivas honda .

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Ve Servis Esp Nedir

Ford Focus I Işareti dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası söndürme Servis Esp Nedir arabada motor işaretiAirbag ışığı nasıl söndürülür Mercedes motor arıza lambası neden yanar

Ankara Sokak Lambası Arıza Servis Esp Nedir

Audi Arıza Lambası nissan navara motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür Transporter arıza lambalarıHonda fc5 motor arıza lambasıIkaz alarm işaretleri ve anlamları volkswagen ekran işaretleriVeya. Ve. Scania amblemi anlamıVectra b motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası söndürme .

Yorum yapın