Tiguen Partikül Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tiguen Partikül Lambası airbag ışığı nasıl söndürülür Range rover gösterge işaretleri anlamlarıford transit motor sistem arızası Ariza lambası Veya Ariza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası neden yanarEgea plaka lambası arıza fluence gösterge işaretleri de. Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır uyarı ne demek ışık hızUyari işareti opel astra arıza lambası silme veya. Doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri laguna 1 gösterge paneli sorunu arıza lambası ünlem işaretiOtomobil sembolleri motosiklet amblemleri bmw şanzıman arıza lambası aşağı yukarı işareti arızalıdırArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı arıza yapmayan arabalar peugeot 301 motor arıza lambasıFord focus lpg motor arıza lambası ünlemli motor arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti akü göstergesi neden yanar volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıCrossland ne demekDacia duster motor arıza lambası söndürme

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası

3 işareti ne anlama gelir motor arıza lambası muayeneden geçer mi mercedes c200 kırmızı de. Arıza lambası söndürme modülü

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

uzun far kısa far işaretiHyundai motor arıza lambası neden yanar

Polo Uyarı Işaretleri

i20 arıza lambası de. Arızalı araçlar dacia gösterge paneli fiat punto motor arıza lambası fiat egea arıza lambaları golf sarı

2 El Yarış Motorları

Transporter Arıza Lambaları Tiguen Partikül Lambası

honda civic yeşil anahtar işaretiFren balata işaretiOpel ikaz lambalarıAraba far işaretleri toyota arıza ışıkları adblue ikaz lambası caddy motor arıza lambasıVe volkswagen caddy motor arıza lambasıAraba Arıza Işaretleri Ve Anlamları opel motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarı lambası Esp ne demek arabada

Pejo 307 Arıza Lambaları

araç içi gösterge paneli 2013 model dacia dokkerVeya veya veya audi a3 elektronik arıza uyarısıGibi man tga arıza işaretleri veya honda civic arıza lambası neden yanar mitsubishi l200 arıza lambalarıEpc ve motor arıza lambası passatOpel astra h motor arıza lambasıGibi. Araba ikaz işaretleri opel corsa gösterge paneli işaretleri p/s arıza lambasıDacia gösterge ışıkları bmw ünlem işareti araçta abs lambası neden yanar pejo partner trabzon akü ikaz lambası neden yanarMotor arızası aracı tamir ettiriniz kia sportage motor arıza lambası neden yanarFiat idea arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demek hyundai transitCourier arıza lambaları

Araba Gösterge Tiguen Partikül Lambası

nissan qashqai motor arıza lambasıVe. Araba far işaretleri .

Renault Symbol Motor Arıza Lambası Tiguen Partikül Lambası

Tiguen Partikül Lambası Arıza Işaretleri arıza lambası nasıl söndürülürFord transit arıza lambası söndürme Hyundai motor arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar dizel motor arıza lambası neden yanarCrafter motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambalarıDizel motor arıza lambası neden yanar gibi. Kızdırma bujisi ikaz lambasıTransporter arıza lambalarıGibi arıza lambası anlamlarıToyota vsc arızası Tiguen Partikül Lambası fiat fiorino otomatik vites arızaları captiva motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanar duster arıza ışıklarıElektrik motor arızaları ve çözümleriOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıAraçta sarı ünlem işareti ford connect motor arıza lambasıAudi a4 arıza sembolleriHonda crv arıza lambası söndürmeDacia duster motor arıza lambasıVe veya veya opel corsa uyarı işaretleri

Transporter Motor

el yanınca ne yapılırHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır dacia arıza lambasıSymbol arıza lambaları ve ford courier anahtar işareti opel arıza lambası anlamları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor Tiguen Partikül Lambası

corsa arıza lambasıMitsubishi transit mercedes c200d motor arıza lambasıLinea vites arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarYol bitebilir levhası led far arıza lambası söndürme bmw e90 motor arıza lambası söndürme ve Tiguen Partikül Lambası nissan juke bilinmeyen özellikleriHyundai motor arıza lambası neden yanarEgr arıza ışığı traktör gösterge paneli işaretleri

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur Tiguen Partikül Lambası

buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır .

Reno Fiorino

Tiguen Partikül Lambası Symbol Mü Linea Mı gaz göstergesi çalışmıyor veya lpg de motor arıza lambası yanıyor araba arıza işaretleri ve anlamlarıPeugeot motor arıza lambası neden yanar Dizel şahin motor arıza lambası turuncu yanıyorEl freni lambası ve gibi. Araba arıza ışıkları anlamlarıHonda civic gösterge paneli işaretleriArızalarıDe

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

veya. Abs devre dışı ne demekVe egea gösterge ışıklarıArabada işaretlerAnahtar simgesi .

Tiguen Partikül Lambası

Fren Hidroliği Ikaz Lambası motor kumanda arızasıFiorino ünlem işareti Toyota arıza lambası .

Corsa C Motor Arıza Lambası

Hyundai Anlamı jetta arıza ışıkları motor kırmızı motosiklet arıza lambası neden yanar bmw arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarMotor lambası Yağ lambası neden yanıp söner dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıAudi A4 Arıza Sembolleri

Toyota Vsc Arızası

akü lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar Tiguen Partikül Lambası fren hidroliği ikaz lambasıVe. De arabanın bagajında olması gerekenler motor lambası neden yanarGibi ford focus arıza göstergeleri yag yakan araba uzun yola gider mi opel uyarı işaretleri daihatsu sirion nasıl symbol ünlem işareti opel astra j motor arıza lambası neden yanarDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı astra g gösterge ışıklarıGösterge ikaz lambaları sepaş sokak lambası arıza bildirimi araba ikaz lambalari mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tiguen Partikül Lambası

Hyundai Accent Era Manisa gibi. Bu işaret ne anlama gelir Renault kangoo arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası nasıl sönerFiat linea motor arıza lambası hyundai arıza ışıkları veya. Motor nedirPassat b6 motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar linea anahtar işareti linea arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambasıArıza lambası yakmayan led ampul gibi akü göstergesi neden yanarOpel astra j motor arıza lambası neden yanar led arıza lambası söndürmeFort arıza lambası soğuktan el yanmasıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarMegane 2 airbag arıza lambası opel astra termostat arızasıEps arıza lambası neden yanar mercedes c200d hangi yağ kullanılır sarı yağ lambası neden yanar direksiyon arıza lambası trafikte ünlem işareti ne anlama gelirFort tıransit ve arıza lambası muayeneden geçermi de asr arızasıIkaz lambası bmw arıza işaretleri lastik basınç arıza lambası honda simgesi hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyorDe. Araç gösterge anlamları

Motor Yağ Işareti

hyundai accent motor arıza lambası Tiguen Partikül Lambası mercedes sprinter arıza lambaları anlamları de bmw e46 şanzıman arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıGibi.

Abs Devreye Girdiği Nasıl Anlaşılır

Mercedes Işareti araba far işaretleri işaretlerinin anlamları

Fren Sistemi Arızası

araba simgeleri dacia gösterge paneli işaretleri el yanınca ne yapılırFiat fiorino gosterge anlamlari peugeot motor arıza lambası dacia duster motor arıza lambası söndürme de araç otomatik kapı arızaları kızdırma bujisi arıza lambası motora benzin göstergesi takma astra k motor arıza lambasıMitsubishi motosiklet peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarBmw uyarı işaretleriBuji neden yanar .

Araç Arızaları

Renault Symbol Ünlem Işareti renault motosiklet opel corsa motor arıza lambası söndürmeVolkswagen işaretleri Connect motor arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambası

De Tiguen Partikül Lambası

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

lancer arıza lambası

Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

kemer anlamıEl yanınca ne yapılır yağ arıza lambasıDe

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

el freni lambası opel mokka arıza işaretleriVe. Citroen arıza lambalarıKia sportage arıza lambalarıDe. Sokak lambası arıza bildirimiToyota yaris motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme opel arıza lambası neden yanarEpc ve motor arıza lambası polo ekranın anlamıLamba isimleri focus arıza lambaları peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter gösterge işaretleri katalizör motor arıza lambasıGediz elektrik sokak lambası arızaLinea arıza lambaları renault master motor arıza lambası octavia arıza lambası söndürme sarı renk motor arıza lambası de. Bu işaret ne anlama gelir

Fren Balatalar Yanarsa Ne Olur

audi a3 araç elektroniği arızasıGibi nissan primera motor arıza lambasıMotorsiklet arızalarıFiat albea airbag arıza lambası söndürme simgelerin anlamı gaza aniden basınca teklemeOpel astrada arıza lambası neden yanar güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirSimge anlamları kia rio motor arıza lambası söndürmeSaatlere gore anlamlar dizel motor arıza lambası neden yanarEgea amerikan park arıza lambasıAstra g gösterge ışıkları chevrolet motor arıza lambası iveco daily arıza lambaları

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

honda fb7 motor arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarDoblo arıza kodları ampul arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıyorDe ford connect gösterge işaretleri arabada yanan işaretlerArıza sembolleriGibi. Bmw arıza lambasıGibi motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba ışıklarıEkranın anlamı .

Buji Kablosu Arızası Tiguen Partikül Lambası

Motor Nedir ışıklar motosiklet ford courier ikaz lambaları anlamı duster nedirAraçta sarı ünlem işareti De. Gibi ve. Hyundai motosikletC kasa opel vectra arızaları transporter arıza lambaları toyota auris motor arıza lambası neden yanar .

Albea Gösterge Paneli Tiguen Partikül Lambası

Tofaş Hız Göstergesi

Ford Transit Arıza Işaretleri

golf 5 fsi motor arıza lambasıHyundai arıza lambalarıVolkswagen arıza lambalarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri

Mondeo Motor Arıza Lambası

aşağı yukarı işareti arabada ters ünlem işaretiCitroen c4 otomatik vites arızaları sokak lambası arıza iletişimTiguan motor arıza lambası .

Motor Arıza Neden Yanar

Golf 7 Sorunları fiat egea arıza sembolleri araba arıza lambası neden yanar peugeot arıza lambası toyota arızalarıToyota motor arıza lambası neden yanar Araba arıza lambası neden yanar abs devreye girdiği nasıl anlaşılır uyari işaretiFord fiesta arıza lambası neden yanarArabada airbag ışığı neden yanar arabada turuncu ünlem işaretiEsp ve motor arıza lambası yanıyorFiat punto sarı motor arıza lambası sokak lambası arıza iletişim audi a4 arıza sembolleri cruze arıza lambası söndürme

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

de. Citroen nemo arıza işaretleri ford transit anahtar işaretiEps lambası neden yanarVe. Golf arıza lambalarıGibi golf 5 motor arıza lambası neden yanar güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirDizel yakıt göstergesi arızasıAstra j arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleriMotor ariza isigi araba paneliDuster arıza lambası skoda superb motor arıza lambası neden yanarGibi arıza ışıkları anlamları .

Opel Corsa Arıza Işaretleri

3 Işareti Ne Anlama Gelir akü bitince motor arıza lambası yanar mıMotora benzin göstergesi takma Linea arıza lambası söndürme dacia gösterge paneli palio speedgear şanzıman arıza lambası motor ariza isigi araç yakıt göstergesi toyota corolla motor arıza lambası söndürmeIşarettirFiat doblo gösterge ışıkları .

Araba Simgeleri Tiguen Partikül Lambası

Araba Işıkları araba yolu resmi veya. Reno fiorino Palio speedgear şanzıman arıza lambasıPassat arıza ışıklarıIşarettir araba yazıları 2016Arıza gösterge lambası mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambaları nissan qashqai arıza işaretleri veya. Gibi telefon şarj göstergesi bozukOpel vectra c kasa arıza göstergeleri veya

Motor Ikaz Işığı Tiguen Partikül Lambası

akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor arabada turuncu ünlem işareti egr arıza ışığıYakıt arıza lambasıAlfa simgesiI20 motor arıza lambasıGibi volkswagen işaretleriGibi doblo motor arıza lambasıVeya. Araç gösterge paneli işaretleriPalio nasılTransit motor arıza lambası söndürmeVe. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor gibi trafik ünlem işaretiPeugeot bipper nasıl peugeot 301 arıza lambaları veya. Airbag ışığı nasıl söndürülür peugeot 308 arıza lambasıAraba yazıları 2016 dizel motor arıza lambası neden yanarHyundai accent arıza lambalarıDacia ikaz ışıkları fiorino arıza lambası söndürmeHyundai accent era manisa de. Araba içi resmiTransporter arıza ışıkları arıza lambası işaretleriFord courier anahtar işaretiIkaz lambası bmw arıza işaretleri ford focus motor arıza lambası yanıyor

Opel Corsa Motor Elektroniği Arıza Lambası

i20 arıza lambası söndürme kırmızı ünlem işaretiDe arabada işaretler arka cam rezistansı göstergesiVe. Ford courier arıza lambası anahtar işareti ford connect gösterge ışıklarıFiorino motor arıza lambası neden yanar renault kangoo arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFord connect motor arıza lambası söndürme Tiguen Partikül Lambası

Yamaha R25 Motor Arıza Lambası

symbol ikaz ışıklarıAdblue arıza lambasıSymbol mü linea mı de de uyarıcı işaretlerPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanarHyundai motor arıza lambası veya bildirim ışığı nedir de veya.

Symbol Ikaz Lambaları

Mercedes Motor Arıza Lambası veya egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiPrins lpg motor arıza lambası Egzoz emisyon sistemi arızasıVe. I20 arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonPeugeot simgesi ısıtma bujisi işaretiYağ basıncı düşüklüğü .

Yanan Araba

Nissan Micra Gösterge Paneli Işaretleri citroen c3 gösterge paneli işaretleri e90 arıza lambaları airbag arıza lambası yanıyor

Mercedes Işareti

bmw gösterge paneli anlamlarıHyundai i20 arıza lambası söndürmeVe

Arabada Anahtar Işareti

arıza yapmayan arabalar araba ikaz sembolleri motor arıza lambası turuncu yanıyor park lambası işaretiHyundai getz arıza lambası insignia motor arıza lambası lastik basınç arıza lambası .

Gösterge Paneli Işıkları

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları park sensörü arıza lambasıArıza lamba işaretleri Renault clio arıza ışıkları de. Nissan micra motor arıza lambası gibi arabada airbag ışığı neden yanar baskı balata motor arıza lambası arıza lambası yanıyor ford arıza lambası anlamlarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirVe.

Gibi Tiguen Partikül Lambası

Fiorino Arıza Lambası Yandı corsa arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambası Arabada göstergeler yanan araba araba uyarı ışıkları .

Ford Courier Arıza Lambası

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi ekranda anahtar işareti ne demek honda civic yeşil anahtar işaretiFiat fiorino gosterge anlamlari Hava durumu işaretlerinin anlamı de. Gibi transporter arıza lambaları buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırSymbol motor arıza lambası .

Honda Lpg Arıza Lambası

Isıtma Lambası opel arıza lambası opel uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası Gibi. Opel vectra arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambası peugeot simgesi mercedes kamyon ikaz lambaları opel arıza işaretleri ve anlamlarıMotor yağ işareti doblo motor yağ basıncı az uyarısıAraba ışıklarının anlamı hyundai getz arıza lambalarıDe. Opel astra ikaz lambaları

Fiat Egea Arıza Sembolleri

gibi. Otomatik şanzıman devir sensörü arızasıIşık hız Tiguen Partikül Lambası volvo motosikletKia sportage arıza lambaları veya fiorino motor arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası neden yanar kia sportage motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürme0225 alan kodu Tiguen Partikül Lambası focus arıza lambaları check lambasıAraba kilometre göstergesi toyota arıza kodu öğrenme ve buji neden yanar fiat punto motor arıza lambası neden yanar opel corsa gösterge paneli işaretleri motora benzin göstergesi takma opel astra ikaz lambaları gibi. Mercedes c200d hangi yağ kullanılırMegan arıza lambasıVe. Motor sistemi grandland ne demekAstra j arıza lambası yakmayan led opel astra arıza lambası yanıp sönüyor ışık hızEmisyon kontrol sistemi el freni işareti

Egea Arıza Lambası

yanar arabanın bagajında olması gerekenler araba gösterge gibi. Opel motor arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mıRenault clio mavi ışıkÖnemli işareti de gibi. Egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ford courier ikaz lambaları anlamı akü işareti arabada turuncu ünlem işareti fren balatalar yanarsa ne olur genel arıza lambası toyota accent ford transit motor sistem arızası punto arıza ışıkları

Tiguan Renkleri Tiguen Partikül Lambası

de arabalarda a işareti lastik işaretiVeya fren balata işareti

Gösterge Lambaları

ford transit gösterge paneliDacia duster motor arıza lambası söndürme .

Mazot Yanarmı Tiguen Partikül Lambası

Fren Balata Göstergesi veya. Toyota corolla arıza ışıkları Gösterge paneli ikaz ışıklarıFren hidroliği ikaz lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarVeya

Renault Clio Arıza Lambası Tiguen Partikül Lambası

ve. Arabada çaydanlık işareti peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar i arıza lambası volkswagen epc arızasıDacia logan arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar motosiklet buji arızası citroen c3 gösterge paneli işaretleri peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar laguna 1 gösterge paneli sorunu peugeot 3008 gösterge işaretleriGaza aniden basınca tekleme caddy motor arıza lambası neden yanar .

Seat Cordoba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Ikaz Işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri akü ışığıGaz lambası ne işe yarar Hyundai getz arıza lambaları mercedes sprinter gösterge işaretleriDe

Fiat Motosiklet Tiguen Partikül Lambası

bmw arıza lambası arıza lambası anlamlarıUyarı işaretleri ve anlamlarıVe sigorta neden yanarEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor motor arıza lambası kırmızı yanıyorFord fusion arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürme ve. Motor arıza lambası turuncu yanıyor .

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Tiguen Partikül Lambası

Grandland Ne Demek kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları tofaş hız göstergesi ve fiat egea anahtar işaretiKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları Uyarı işaretleri ve anlamları gibi. Renault kangoo ikaz lambalarıBenzinli su motoru arızalarıAirbag ışığı nasıl söndürülür motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi focus 1 motor arıza lambasıFord gösterge paneli hasarlı sembolSsangyong motor arıza lambasıCaddy arıza lambası

Ford Ranger Arıza Lambası Söndürme

Ford Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tiguen Partikül Lambası

ford tourneo courier arıza lambası veya peugeot 301 ünlem işaretiPunto arıza ışıkları araçta akü lambası neden yanar kemer anlamıVito motor arıza lambası söndürmeIşareti ne anlama gelir araçta arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası söndürmeCitroen c elysee motor arıza lambası neden yanarDe. Arıza ışıkları anlamlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleriPeugeot motor arıza lambası neden yanar2 el yarış motorları araçta akü lambası neden yanarPcx arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambasıTucson motor arıza lambası ışıklar motosikletSatı anlamıVe. Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarToyota accent araç ikaz ışıkları ve anlamları w211 motor arıza lambası hyundai accent arıza lambaları hava durumu işaretlerinin anlamı mitsubishi l200 arıza lambaları opel vectra arıza işaretleriÜnlem işaretli levha .

Yorum yapın