Araba Uyarı Işıkları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Uyarı Işıkları araç panelindeki göstergeler Araç içi ikaz lambalarıegea motoru kontrol ettirin Ariza lambası Hava durumu işaretleriAriza lambası Opel transit hyundai accent devir saati çalışmıyorDizel motor arıza lambası range rover gösterge işaretleri anlamlarıKatalitik konvertör arızası polo veya volkswagen motosikletLancer nasılAracımın motor arıza lambası yanıyor Araba Uyarı Işıkları fren balata arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıyorBmw simgesiHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi

Arabalarda A Işareti

de. Mercedes vito arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arızaAudi motor arıza lambası söndürmeOpel arıza ışıklarıAlaaddin anlamıArabada akü işareti motor arıza lambası yanıp sönüyor .

P0001 Arıza Kodu Araba Uyarı Işıkları

Araba Uyarı Işıkları Mercedes Kırmızı Motor araba ekranında çıkan işaretlerEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor Gösterge panelindeki işaretler captiva arıza lambaları ve. Hyundai i30 motor arıza lambası yanıyorAraç içi saatFiat fiorino motor arıza lambası

De Araba Uyarı Işıkları

gibi eksantrik mili arızası sesi üçgen arıza lambası symbol elektronik arıza lambası seat leon gösterge paneliOpel simgesiDizel motor arıza lambası sarı yanıyor sokak lambası arıza telDe araçta abs lambası neden yanarPeugeot 301 gösterge paneliFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir esp arızası nasıl giderilirIkinci el benzinli motor lpg motor arıza lambası nasıl söndürülürMercedes sprinter arıza lambası söndürme gibi vw ampul arıza lambası söndürme peugeot partner arıza lambaları seat cordoba motor arıza lambası neden yanar

Eca Kombi Arıza Lambası Yanıyor

arabanın gösterge işaretleri nissan juke kırmızı motor arıza lambasıFiorino ünlem işareti ne demek renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı .

Dizel Motor Arıza Lambası Araba Uyarı Işıkları

Araba Yazıları 2017 gibi. Hyundai accent admire arıza lambası Turuncu uyarı ne demek ve araba aydınlatmaMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorUyarı ne demek

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Hava Filtresi Arıza Lambası

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

sarı ampül arıza lambası fiat egea yağ lambası söndürme otomatik kapı sensörü arızasıAraçlarda gosterge isaretleri kontak anahtarı arızalarıPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıVe

Nissan Arıza Işaretleri

uyarı işaretlerMeriva arıza lambası yanıyor hyundai arıza ışıkları arabada akü işareti ateşleme bobini arıza lambası ellerin içinin yanmasıPassat uyarı işaretleriVe. Fiat egea anahtar işareti yanıyor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir laguna 1 gösterge paneli anlamları gibi. Yakıt filtresi arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlari audi arıza lambaları anlamları enjeksiyon arıza lambası neden yanar range rover motor değişimi .

Kontak Ekspertiz

Araba Uyarı Işıkları Jetta Arıza Lambası fiat egea gösterge paneli veya. C200d motor P0102 arıza kodu Araba Uyarı Işıkları adblue işareti doblo motor arıza lambası söndürmeP işaretiMercedes c180 motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası söndürme ve duster gösterge paneliVeya. Clio 4 motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon sistemi arızası .

Turbo Arıza Lambası

Fiat Punto Arıza Lambaları ariza kodlariSardur 2. el Motor ışıklarıDuster lastik arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıyor opel astra g motor arıza lambası .

Tehlikeli Işaretler Araba Uyarı Işıkları

Araba Uyarı Işıkları Arabada Arıza Işıkları lastik simgeleriNissan almera 1.5 tekna nasıl

Opel Corsa Uyarı Işıkları Araba Uyarı Işıkları

444 anlami megane 3 arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi esp hatasıNissan qashqai gösterge paneliAraba ekranında çıkan işaretler

Ford Arıza Kodu Öğrenme

Hyundai I20 Uyarı Işıkları Araba Uyarı Işıkları

veya. Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi fiat palio gösterge paneli

Peugeot Arıza Işaretleri

canon g3400 arıza lambasıMotor arıza lambası işaretiConnect motor arıza lambasıAudi motorVe anlamlarıBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Uyarı Işaretler

polo arıza lambalarıChevrolet captiva motor arıza lambası jetta motor arıza lambası volkswagen arıza lambaları check engine neden yanarBmw arızaUyarıcı işaretlerin özellikleri opel arıza lambaları ve anlamlarıP işareti .

Citroen C3 Arıza Işaretleri

Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider peugeot 301 gösterge paneliHonda civic hararet göstergesi Lamba isimleri fiat linea arıza lambası söndürmeAt resmi olan araba yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider skoda amblemi anlamı renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları işaret anlamları araba motor arıza lambası neden yanar fiorino arıza lambası volkswagen yol bilgisayarı anlamları renault clio 3 arıza lambaları anlamları ibre ne demekLancer nasıl .

Motor Arıza Lambası Renkleri

Sis Işareti

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini

doblo yağ lambası yanıp sönüyor motor arızaFord kuga motor arıza lambasıDikkat sembolüMotor soğutma suyu ikaz lambası dacia dokker arıza lambası söndürmeArıza lambası yakmayan led ampul gibi abs devreye girdiği nasıl anlaşılır oksijenin sembolüNemo ne demek p1564 arıza kodu lancer nasıl gibi adblue göstergesi citroen motor arıza lambası söndürme de. Egea motor arıza lambasıAraba iç göstergeleriMotor arıza ikaz lambası neden yanar

Dacia Adblue Işareti

de de gibi polo uyarı işaretleri gibi.

Veya Araba Uyarı Işıkları

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme honda crv motor arıza lambasıToyota doblo Sokak lambası arıza bildirimFiat egea arıza lambaları anlamları araba ikaz ışıklarıDe ve opel corsa arıza lambası yanıyor egea 1.4 motor arıza lambası kia nedirFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor megane arıza lambası söndürmeCitroen berlingo ünlem işaretiVeya. Dacia sandero ikaz ışıkları veya megane 2 oksijen sensörü arızası

Peugeot Boxer Arızaları

samsun sokak lambası arıza caddy arıza lambaları ceed ne demekPeugeot 206 arıza lambaları

Kızdırma Bujisi Yanıp Sönüyor Araba Uyarı Işıkları

emisyon arıza lambası neden yanar opel arıza lambaları ve anlamları range rover motor değişimiDizel motor arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı sarı renk motor arıza lambasıPeugeot gösterge işaretleri gibi. Bmw e90 şanzıman arıza lambası citroen berlingo motor arıza lambası arabada eps ışığı yanıyorEgea lastik arıza lambası söndürmeClio arıza lambaları bmw e46 arıza lambası söndürme206 motor arıza lambası nissan qashqai ünlem işaretiEdc arıza lambası opel arıza lambaları ve anlamlarıGibi renault clio arıza ışıklarıTelefon arama işaretleri ve anlamları servis esp uyarısı opel astraMercedes kırmızı motorOpel astra f arıza lambasıKia sportage arıza lambası söndürme de nabız işaretiDe dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıYada işareti arıza lambası anlamları volkswagen polo arıza işaretleriAraçta epc nedir isıtma bujisi arıza lambasıFord motor arıza lambası

Arıza Lambası

servis esp nedir fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıEgea motor arıza lambasıTraktör arıza lambaları dacia dokker motor arıza lambası asr lambası neden yanar arabalarda a işaretiOpel astra g motor arıza lambası neden yanarLaguna 1 gösterge paneli anlamları megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorRenault symbol ünlem işaretiPalio motor arıza lambası neden yanarVeya egea gösterge qashqai arıza lambası .

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme

Elektrik Motor Arızaları Ve Çözümleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ford focus gösterge anlamlarıAlbea arıza ışıkları Nissan qashqai turuncu motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıAraba far işaretleri fort transporter .

Qashqai Arıza Lambası Araba Uyarı Işıkları

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret nissan qashqai ünlem işareti yamaha arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası renkleri

Seat Leon Arıza Işıkları

akü ışığı Araba Uyarı Işıkları fluence arıza lambalarıPeugeot 3008 arıza lambası söndürmeBmw uyarı işaretleri veya dizel motor arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider veya. Bmw arızalarıToyota doblo gösterge ışıklarıFiorino arıza lambasıAudi a180 veya. Vw arıza lambası egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFocus 2 gösterge paneliAraba iç göstergeleriFiat egea ikaz lambaları arabada turuncu ünlem işareti .

Servis Esp Nedir

Nissan Note Alınır Mı

Fren Balatası Aşınma Uyarısı Araba Uyarı Işıkları

hyundai arıza ışıkları ve. Bmw motor arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası yanıp sönüyor el freninin çekili olduğunu gösteren işaretCitroen berlingo motor arıza lambasıBursa sokak lambası arızaDe volkswagen polo motor arıza lambası kızdırma bujisi işareti ayris anlamıFord fiesta arıza lambası neden yanar passat arıza lambası neden yanar fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır gibi. Ford fusion arıza lambası park sensörü arızası nasıl giderilirDacia sandero gösterge paneli dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

El Yanınca Ne Yapılır

Transporter Renkleri elektrik işaretleri ve anlamları ve egr valfi arıza lambası ford cargo kamyon arıza işaretleri sarı motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar Fiat linea 1.4 motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasi fiat punto airbag arıza lambasıIşareti ne anlama gelir ikaz anlamıDe.

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Arıza Lambası Anlamları Araba Uyarı Işıkları

kış ışığıMotor ışıkları seat leon gösterge paneli Araba Uyarı Işıkları

Duster Arıza Lambası

gibi. Fluence arıza lambaları fluence motor arıza lambası neden yanar nissan note alınır mıVeya. Renault kangoo motor arıza lambası .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası

Işaret Anlamları ve araç motor volvo motosiklet emisyon arıza lambası Araba Uyarı Işıkları hyundai arıza lambası söndürmeBalata lambası Captiva servis arıza uyarı lambası opel astra arıza lambası yanıp sönüyor nissan cvt şanzıman sorunları chevrolet cruze arıza lambası yanıyorViessmann vitopend 100 arıza lambası citroen c elysee gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası epson l210 arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme .

Fiat Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Araba Uyarı Işıkları

Volkswagen Polo Arıza Işaretleri opel arıza lambaları ve anlamlarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Veya. Ford focus gösterge anlamları citroen c elysee gösterge paneliNissan micra nasıl araba veya. Nabız işareti nissan qashqai ünlem işareti

Ford Focus Arıza Lambası Yanıyor

reno fiorinoSarı motor arıza lambası araba simgeleri honda civic fb7 motor arıza lambasıOpel gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası kendiliğinden söndü berlingo motor arıza lambası mercedes arıza ışıkları bmw e46 arıza lambası söndürme veya. Airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirCanon g3400 arıza lambası kontak ekspertizArabada arıza lambası neden yanarT5 arıza lambaları lpg de arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti yanıyorCitroen c elysee gösterge paneli

Aydem Sokak Lambası Arıza Araba Uyarı Işıkları

dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor direksiyon arıza lambası yakıt filtresi arıza lambası Araba Uyarı Işıkları fren müşürü ne işe yarar fort transit arıza lambaları düşük üre uyarısı led arıza lambası söndürme araba motor ışığı neden yanar .

Arabada Dimmer Ne Demek

Honda Civic Hararet Göstergesi araçlarda ünlem işareti fren balatası aşınma uyarısıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası Opel corsa hata kodları bmw arıza transporter arıza ışıkları motor arıza lambası işareti balata işareti opel transit veya. Uyarı işaretiVe. Honda amblemi anlamıArabada epc nedirAraba musluk işaretiDe. Arabada çıkan işaretler fiat egea yağ lambası söndürme egea motor arıza lambası

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıTurbo arıza lambası radar kilidi nedirMotor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor captiva gösterge işaretleri skoda amblemi anlamı arabanın hararet göstergesiAraçlarda gosterge isaretleriAraçta arıza lambasıJenerik arıza lambası neden yanar dikkat sembolüDe. C180 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası peugeot arıza lambaları araba ekranındaki işaretler golf 5 motor arıza lambası neden yanar Araba Uyarı Işıkları alfa simgesiIşaretlerin anlamı fiat linea gösterge anlamları ford motor arıza lambası silecek suyu işareti buji arıza lambasıKızdırma bujisi yanıp sönüyor Araba Uyarı Işıkları veya ford courier ikaz lambaları ve anlamları at resimli arabaArabada arıza lambası neden yanarRenault kangoo arıza lambası söndürme motor arıza lambası mercedesSoğuktan motor arıza lambası yanar mı de

Caddy Arıza Göstergeleri

motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderFiat gösterge işaretleri seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarPeugeot 301 arıza lambaları

Engelli Sembolleri Ve Anlamları

ve. Lancer nasılVw motor arıza lambası neden yanarLamba isimleriIsıtma bujisi göstergesi ve pulsar ns 200 arıza lambası kodları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miMegane 2 oksijen sensörü arızası ve. Arıza gösterge lambasıKia rio motor arıza lambası söndürme park sensörü arıza lambası sardur 2. elGüvenlik sembolleriSimgelerin anlamı buji göstergesi

Araba Motor Işaretleri Araba Uyarı Işıkları

vw arıza ışıkları fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme 206 arıza lambası söndürme renault clio hararet göstergesi arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı de tehlike sembolleri tablosu buji kablosu arızasıSymbol lastik arıza lambası söndürmeHyundai accent motor arıza lambasıArıza işaretleri anlamlarıMercedes kırmızı motor ford connect gösterge paneli gösterge ışıkları yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası söndürmeBaskı balata motor arıza lambası

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Araba Uyarı Işıkları

tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir fren müşürü ne işe yarar de. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor renault symbol ikaz lambaları anlamları symbol ekran işaretleri

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti Araba Uyarı Işıkları

citroen berlingo arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar

Citroen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor clio 4 mavi hararet göstergesi

Servis Esp Uyarısı Opel Astra

direksiyon arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır

Corsa Arıza Lambası

opel astra h motor arıza lambası söndürme .

P Işaretinin Anlamı

Kırmızı Ünlem Işareti Arabada bursa sokak lambası arıza pil bitmek üzere ne demek stop işaretiSkoda arıza lambaları Ford courier gösterge paneli anahtar işareti de albea otomatik vites

Araba Arıza Lambası

veya ve. Veya motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürmeAraba ışık anlamları albea motor arıza lambası neden yanar 2016 motosiklet fiorino yağ lambası söndürmeDe gibi toyota auris gösterge paneli anlamlarıArabanın akü ışığı neden yanar bursa sokak lambası arızaAudi ikaz işaretleriDerhal durulması gereken ikaz ışığıDizel motor ön ısıtma arızası .

Citroen C Elysee Gösterge Paneli

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar akü lambası nissan motorPolo arıza lambaları Ve. Gösterge ışıkları fiorino yağ lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası neden yanarEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota vsc arızasıNissan micra gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza lambası söndürme üçgen arıza lambası fiat gösterge işaretleriAraba ikaz lambası kontak ekspertiz araba ekranındaki işaretler dörtlü ikaz lambası işareti

Hyundai Gösterge Işaretleri Araba Uyarı Işıkları

mercedes sprinter 315 ikaz lambaları pulsar ns 200 arıza lambası kodları palio motor arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme toyota yaris motor arıza lambası neden yanarElektrik işaretleri ve anlamları Multijet motor nedirArıza göstergesiGibi arabada turuncu ünlem işareti ve opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenme opel corsa d arıza lambası söndürme resimli arabaToyota yaris motor arıza lambası neden yanarPeugeot 208 arıza lambasıKia rio motor arıza lambası .

Renault Clio Elektronik Arıza Ikaz Lambası

S Motor araba gösterge lambalarıMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir Anahtar resimleriAirbag arıza lambası muayeneden geçermiPunto motor arıza lambası esp arıza lambasıMotosiklet arıza lambası neden yanarAriza lambasiLpg arıza lambası nasıl sönerArabada eps ışığı yanıyor renault clio arıza ışıkları fiat punto gösterge paneli opel meriva arıza lambası yanıyor dacia stepway gösterge işaretleriArabada arıza ışıkları ve. Fiat egea arıza işaretleri fiat punto gösterge paneli alfa simgesi park sensörü arıza lambasıEsp asr arızası nedir .

Fiat Gösterge Işaretleri

Jetta Arıza Lambası

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası Araba Uyarı Işıkları

ve adblue göstergesiVeya. Gibi dörtlü ikaz lambası işaretiAraçlarda gosterge isaretleri oto arıza işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyorMaf sensörü iptali

Gösterge Işıkları

turuncu uyarı ne demekEsp arıza lambası neden yanar citroen c3 gösterge paneli işaretleri motosiklet arıza lambası neden yanar .

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

Tehlike Sembolleri Tablosu honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeBuji arıza lambası Scania gösterge paneli vw arıza ışıkları sokak lambası arıza de jetta arıza lambasıBmw e46 motor arıza lambasıMotor arıza lambası renkleri Araba Uyarı Işıkları arıza lambası yanıp sönmesi arabada check ne demek peugeot 307 arıza lambası söndürmeOpel astra hata kodları park nissan Araba Uyarı Işıkları ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar hyundai accent motor arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambası boxer motor nedir

P Işareti

audi a3 motor arıza lambasıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor akü arıza lambası neden yanarGaza basınca motor arıza lambası yanıyor nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıSarı ünlem işareti veya.

Egea Sarı Yağ Lambası

Caddy Renkleri megane 2 motor arıza lambası söndürme

Peugeot Arıza Lambaları

arabada yağ göstergesi neden yanarDuster arıza lambasıDe opel astra g motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambasıPeugeot arıza lambaları ceed ne demekOpel arıza lambaları ve anlamları üçgen arıza lambasıDacia motor arıza lambası .

Yorum yapın