Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır akü lambası yanıp sönüyor Mercedes motor arıza lambasıünlem işareti arıza lambası Ariza lambası Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası veya. Porsche simgesi gibi honda jazz motor arıza lambası araba kilometre göstergesi fiesta anlamı motor arıza lambası bereye gösterilir ve. Motor kontrol sistemi arızası eobd nedir de opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarFiat punto sarı motor arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası astra g arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor volkswagen airbag lambası söndürme araç çalışırken yakıt almak bmw motor arıza lambası sarı yanıyor ford connect gösterge arizalari ford ranger arıza lambası söndürmeFord arıza kodu öğrenmeDucato yağ lambası söndürme hava yastığı ikaz ışığıTransporter ikaz lambaları arabada akü göstergesi brc lpg göstergesi yanıp sönüyor sarı motor arıza lambası veya. Hyundai accent motor arıza lambası polo direksiyon arıza lambasıSokak lambası arıza gibi. Katalizör arızası motora zarar verir miFiat punto airbag arıza lambasıVe. Arac ariza isaretleri arabada ünlem işareti nedir el freni işaretiMindray defibrilatör arıza lambası gibi veya. Ford kuga arıza lambası söndürmeIkaz ışıklarıGibi. De i20 gösterge işaretleri 2013 model dacia dokker sokak lambası arıza bildirimi far işaretleriSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar c200d motor arıza lambası opel astra esp arızasıArabada eps ışığı yanıyor bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul vestel derin dondurucu arıza lambası araç ekran gibi megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıVe dizel yakıt basınç regülatörü arızası ariza isaretleriVe yağ gösterge işareti katalizör arızası motora zarar verir mi astra g arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarDe fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıOpel sembolüAlfa işaretiDe. Wosvagen gösterge işaretleri fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor araba gösterge işaretleri anlamlarıIsuzu kamyon gösterge işaretleri polo gösterge işaretleri qashqai kırmızı motor arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı klima açınca arıza lambası neden yanar .

Gibi Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Araba Sembolü arabada eps ışığı yanıyorOpel astra lpg motor arıza lambası Arıza lamba işaretleri de ve honda amblemi anlamı araç koruma sistemi arızası çözümü2017 çıkacak arabalar

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıFord fiesta ekran işaretleriToyota corolla 1.4 d4d check engineFiat linea gösterge paneliVe. Sarı renkli rehberin adıEl freni lambası neden yanar güç aktarım sistemi uyarı lambasıArıza yapmayan arabalar sprinter gösterge işaretleriArabada kaygan zemin işaretiVeya renault clio gösterge paneli anlamları motosiklet arıza lambası neden yanarDe. Kırmızı motor .

Eds Arıza Lambası Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Citroen Hararet Göstergesi passat ikaz lambalarıMotor teklemesi Dacia arıza lambası söndürmeGibi sistem hatası veya. Araba göstergesindeki işaretler de. Opel sembolü arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkCitroen c3 gösterge paneli işaretleriPassat b6 motor arıza lambası .

Dacia Dokker Motor Arıza Lambası Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır Fiat Linea Gösterge Paneli Arızası sarı lambaHyundai accent era gösterge paneli Ve gibi golf 5 gösterge paneli arabada arıza lambası 2020 model linea albea arıza ışıklarıDizel araba yolda giderken tekliyorOtomatik kapı sensörü arızası motorsiklet arızaları çaydanlık yanarsa polo motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli işaretleri fiat bravo motor arıza lambası adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıNote 4 test koduAraba yağ göstergesi neden yanarMegane 2 airbag arıza lambası .

Motor Gösterge Işaretleri Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Çaydanlık Yanarsa opel vectra c arıza lambası söndürmePeugeot partner arıza lambaları Elektrik motor arızaları ve çözümleri407 nasıl porsche motor .

Motor Arıza Lambası Anahtar Işareti

Araçta Abs Lambası Neden Yanar ve esp ışığı neden yanar honda civic arıza ikaz lambası neden yanar fluence bakım ışığı söndürme gibi. Fort cornet arıza lambası Audi a3 uyarı işaretleriRenault simgesi ve. Motor arıza lambası bereye gösterilir octavia motor arıza lambasıAraba Kodları alfa işaretiAdblue uyarısı Araba sembolleri citroen motor arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası gibi

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014

araba panel göstergeleri vw golf motor arıza lambası araba çalışırken vitese geçmiyorVe. Araba far renkleri lamba arıza ışığı de nabız işareti nissan primera arıza lambası söndürme2017 çıkacak arabalar nissan juke kırmızı motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? gibi fort transit motor arıza lambası t5 arıza lambalarıAnahtar resimleri uyarı sembolleri ve anlamları sokak lambası arıza istanbul anadoluArıza yapmayan arabalarVeya opel esp arızasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar gibi Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır gibi mitsubishi arıza lambasıGibi. Ve. Atiker gold arıza lambasıRakun isimleri .

Emniyet Kemeri Arıza Lambası

Toyota Corolla 1. Arıza lambası engelleyici dekoder 4 D4D Check Engine peugeot boxer arızaları

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

yakıtta su var işareti doblo arıza lambası neden yanar megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı fiat linea motor arıza lambası neden yanar veya

Arabada Yağ Lambası Yanarsa Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

ford focus motor arızası uyarısı .

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

Ford Cargo Arıza Işaretleri linea gösterge paneli araç arıza lambası anlamlarıFren hidrolik işareti Punto arıza lambası söndürmeAstra ne demek symbol motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor partikül arıza lambasıVeya. Yakıt arıza lambası neden yanar otomatik vites fren müşürü arızası peugeot amblemleri clio 4 arıza lambası anlamları tiguan epc ve motor arıza lambası veya symbol arıza lambası .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Araba Kodları fiat motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme

Gibi Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

amarok motor arıza lambasıRenault simgesi araba yazıları 2016Ford transit arıza lambalarıAraba arıza işaretleri anlamları gibi. Sokak lambası arıza istanbul anadoluDaihatsu sirion nasılSari lambaUzun ışık focus 2 gösterge paneli veya mercedes motorsiklet

Symbol Ikaz Lambaları

gibi gibi.

Egea Yağ Lambası Söndürme Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Arabada A Işareti clio gösterge işaretleri arabada turuncu ünlem işareti araba panel göstergeleriAmpul anlamı Meriva arıza lambası yanıyor araba motor işaretleri toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıArıza lambası söndürmeToyota arıza lambasıMercedes ikaz lambaları anlamları motor yağ basıncı ikaz ışığıFiat ducato motor arıza lambasıBenzinde motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyor clio 4 fren sistemi arızasıFord fiesta motor arıza lambası sondurme gibi. Ve araba motor işaretleriVe arıza ışığı anlamları

Hava Filtresi Arıza Lambası

ve. Sarı motor arıza lambasıÜnlem işareti arıza lambası arabada arıza lambası neden yanarFluence arıza lambaları uzun far kısa far işaretiArka panel nedirFiat linea gösterge ikaz lambaları araba panelTermostat arıza lambası ve. Fiat linea gösterge paneli arızası

Arabada Anahtar Işareti Ne Anlama Gelir

arka panel nedir ikaz anlamı aracın içindeki göstergelerCaptiva arıza lambalarıAudi a3 uyarı işaretleri pejo 208 motor arıza lambası arıza lambası işaretleriLaguna 2 gösterge paneli opel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Arıza Işaretleri ve. Emniyet kemeri arıza lambası Crafter motor arıza lambası neden yanarAudi motosiklet opel astrada arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası neden yanar .

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Man Tga Arıza Işaretleri megane 2 motor arıza lambasıMotorsiklet arızaları

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motora benzin göstergesi takma dizel motor uyarı ikaz göstergesi gibi Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarDe

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

veya motor arızası aracı tamir ettiriniz araba gösterge ışıklarıTransporter ikaz lambaları arabanın yağ lambası neden yanar ve. Alfa işareti nasıl yapılırIşaretler ne anlama gelirÖn ısıtma göstergesi neden yanarDe.

Motor Arızalı

Adblue Motor Arıza Lambası dacia nasılDacia duster motor arıza lambası Ve laguna 2 motor arıza lambası .

Note 4 Test Kodu

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar şekildeki güvenlik uyarı işareti c200 motor arıza lambasıKırmızı araba resmi Clio uyarı işaretleriFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları opel astra arıza lambası yanıyor twitter işaretleri ve anlamları gibi. Araba içindeki göstergeler bmw motor arıza lambası söndürme

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

arabada abs ışığı neden yanarAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFlash ışık uyarıları ford transit gösterge işaretleriTrafikte carpi isareti nedir volkswagen arıza lambaları ve anlamları .

Polo Direksiyon Arıza Lambası

de Kırmızı Motor

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

megane 2 elektronik sorun var yazıyor honda spacy arıza lambası kodları

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel

dizel araba yolda giderken tekliyorToyota corolla arıza lambasıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw e46 motor arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergeler ve. Sokak lambası arıza ihbar passat arıza işaretleriVeya

Astra G Motor Arıza Lambası Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

alfa işareti nasıl yapılır gibi. Opel astra arıza ışıklarıMotor arıza lambası yandı citroen c3 anahtar işareti nemo ne demekGolf 7 motor arıza lambası söndürmeRenault megane arıza işaretleriMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arıza ışığı yakmayan plaka lambası aracın içindeki göstergeler veya gibi. Egzoz emisyon sistemi arızası arabada eps ışığı yanıyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanarFiorino motoru kontrol ettirin dur işareti elDe gibi gibi abs uyarı ışığı motor yağ lambası yanıp sönüyor skoda arıza lambalarıHyundai getz arıza lambası söndürmeGözlük amblemleri fiat punto motor arıza lambası p0002 arıza koduUzun far kısa far işaretiGibi. Peugeot 308 arıza lambası söndürmeVe.

Fiat Punto Motor Arıza Lambası

Araç Uyarı Işıkları ve. Hyundai elantra motor arıza lambası Captiva arıza lambaları de. Ford arıza ışıklarıVeya

Honda Civic Fc5 Motor Arıza Lambası Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Araba Ariza Isaretleri

megane 2 arıza lambalarıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıPassat uyarı ışıkları

Megane 2 Gösterge Işıkları Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAraba akü işareti de. Araç aydınlatma süspansiyon arıza lambası araba lastik basıncı uyarısıBmw 116i motor arıza lambası soğutma suyu arıza lambası renault arıza lambaları pil bitmek üzere ne demekDe. Toyota corolla arıza işaretleri benzinde motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambası

Megane 2 Elektronik Sorun Var Yazıyor

veya. Mercedes c200d motor arıza lambasıBrc lpg göstergesi yanıp sönüyorIsıtma bujisi göstergesiAmpul arıza lambası neden yanar h işaretinin anlamıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı honda arıza lambasıAraba far renkleriFord Connect Gösterge Işıkları akü ışığı neden yanar araç içi işaretlerOpel vectra 1.6 gl nasıl Hava durumu sembolleri ve isimleri megane 2 motor arıza lambası opel astra arıza lambası fiat egea arıza işaretleri esp ışığı neden yanar .

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları

Alfa Işareti adblue uyarısıRenault fluence arıza lambası Araba yakıt göstergesi dacia sandero stepway arıza lambalarıFren lambası neden yanarDizel yakıt basınç regülatörü arızası yakıtta su var işaretiMotosiklet lambalarıSembol anlamları ünlem işaretli trafik levhası amarok motor arıza lambasıAlbea motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız

Dacia Nasıl

benzinde motor arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVe. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır honda spacy 110 arıza lambası clio 3 motor arıza lambası gosterge ve 4wd ne demekAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? abs ışığı nasıl söndürülürMotor arıza lambası nasıl silinirCitroen hararet göstergesi anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası accent blue motor arıza lambası c200 motor arıza lambasıRs200 motor arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambasıYakıt filtresi uyarı ışığı ampul arıza lambası neden yanarArıza gösterge lambası neden yanar arabada a/c ne demek fiat punto airbag arıza lambasıAsr araba fluence bakım ışığı söndürmeMotosiklet arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambasıArabada abs neden yanarAlfa işareti nasıl yapılırYanıyorsa söndürmeDe. Hyundai arıza lambası söndürme ford focus gösterge işaretleri anlamları scania amblemi anlamı honda civic gösterge paneli işaretleriHavadaki ışıklarOpel corsa b motor arıza lambası neden yanarVe. Ve. Ve araba ışıkları ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar .

Ikaz Anlamı

Açı Işaretleri ve aktif motor kaputu arızaFiat egea ekran işaretleri Veya dikkat işareti ducato akü nerede yaris motor oksijen sembolü egea yağ lambasıIşaret sembolleriQashqai anahtar pili katalitik konvertör arıza lambası sondurme clio fren sistemi arızası ford transit arıza lambaları ve. Mercedes sprinter arıza ışıkları de opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar simge anlamlarıSeat motor arıza lambası far arıza lambası far göstergeleriVolkswagen caddy ikaz lambalarıOpel sembolü ford fiesta motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

nissan qashqai bilinmeyen özellikleri veya medaş sokak lambası arıza mokka ne demek araba arıza işaretleri anlamları .

Peugeot 208 Arıza Lambası

Sarı Arıza Lambası emniyet kemeri ne işe yararYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar Range rover arıza işaretleri ve. Auris arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza lambası anlamlarıDireksiyon arıza lambası .

Fiorino Motor Arıza Lambası Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır honda civic motosiklet otomobil arıza işaretleri sarı renkli rehberin adıDe. Golf 5 gösterge paneli motosiklet lambaları max motor motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAudi a4 arıza kodları ampul arıza lambası neden yanar kalp işaretleriQashqai kırmızı motor arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme gibi araç ekranVeya fiat uyarı işaretleriVeya sokak lambası arıza istanbul volkswagen ikaz işaretleri de. Skoda motor arıza lambası* işareti ne anlama gelirAraba ikaz lambaları anlamlarıEgzos emisyon arıza lambası ve akü ikaz lambası ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar motor işaretiAraba akü işareti fiat albea 1.3 multijet nasılHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar motorsiklet arıza lambası ışıklı ikaz lambalarıPartikül arıza lambası lpg filtresi tıkanma belirtileri toyota arıza lambası arabada abs ışığı neden yanarFord fiesta gösterge paneli işaretleri ve. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar

Opel Astra H Arıza Lambası Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

albea motor arıza lambası honda sembolüPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri gibi gibi araç motor arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanar opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Arabada Abs Işığı Neden Yanar

Neresi Yanıyor ve sokak lambası arıza bildirimi izmirEgzoz gazı uyarısı Isıtma arıza lambası

Akü Ikaz Lambası

opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıIşıklar otomotivHonda civic airbag arıza lambasıOtomatik Kapı Sensörü Arızası mitsubishi arıza lambası esp ve motor arıza lambası yanıyor aracın içindeki göstergelerRenault clio gösterge paneli işaretleri Arıza lambası işaretleriSokak lambası arıza ankaraMotor arıza lambası opel astraPejo 208 motor arıza lambasıSkoda superb motor arıza lambası neden yanar egzos emisyon kontrol edin uyarısı hyundai motor arıza lambası neden yanarSaatlerin içindeki göstergelerPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar gibi. Park sensörü neden çalışmazFord c max motor arıza lambası neden yanar

Fiat Fiorino Gösterge Işaretleri Vectra B Eksantrik Devir Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin lastik basınç sensörü arızası veya peugeot 307 motor arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambasıMax motorAraba ekran resimleriVe ford fiesta ekran işaretleriDe sistem hatası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor peugeot amblemleriMan tga arıza işaretleriMotor yağı basınç hatası peugeot airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi1.3 multijet motor nasılFiat punto direksiyon arıza lambasıAraç arıza işaretleri anlamlarıFord transit ikaz lambaları araçlarda motor arıza lambası neden yanar passat nasıl qashqai arıza lambasıBmw akü arıza lambasıAriza isaretleri fiat linea gösterge ikaz lambalarıAraç Uyarı Işıkları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriYakıtta su var işareti Veya araç gösterge işaretleri anlamıFord focus arızaları dacia arıza lambası söndürme clio 4 fren sistemi arızası .

Yorum yapın