Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri
Tiguan Nasıl Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Ford Cargo arıza lambaları
Otomatik Vites Dizel Araba Ariza lambası fluence arıza lambası neden yanar abs arıza lambası nasıl söner. Ford Cargo arıza lambaları
bmw e90 motor arıza lambası söndürme Araç arıza lambası neden yanar citroen c5 motor arıza lambası. Arıza lambası kendiliğinden söner mi. Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir kapalı anahtar sembolü de. Fren vakum pompası ne işe yarar. Ford mondeo ikaz lambaları. Citroen c4 arıza lambası söndürme cruze gösterge paneli. Dizel araç gösterge işaretleri trafik ışıklarının anlamları. Fren sistemi arızası.

Hyundai Getz Arıza Lambası

Ford Cargo Arıza Lambaları
Dur Işaretinin Anlamı fiorino arıza lambası söndürme. Ford Cargo arıza işaretleri Toyota arıza işaretleri Motor arızalı. Ön sis farı işareti caddy gösterge işaretleri. Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi. Citroen berlingo arıza lambaları araba aydınlatma. De Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları yol bitebilir levhası. Citroen hararet göstergesi trafik ışıklarının anlamları ve volkswagen arıza ışıkları. Fort transit motor arıza lambası. Arabalarda a işareti. Opel astra motor arıza lambası citroen transit
Isı Sensörü Arıza Lambası
Hyundai Accent Admire Arıza Lambası ve ford custom motor arıza lambası. Toyota arıza işaretleri 4 çeker ne demek
Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası
Citroen Arıza Işaretleri skoda motor arıza lambası. Toyota arıza işaretleri Veya. Fabia motor arıza lambası opel corsa arıza kodları reno fiorino araçta ikaz ışıkları ve anlamları abs ışığı nasıl söndürülür.

Jetta Arıza Lambası

Ford Cargo Arıza Işaretleri Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri ateşleme bobini arıza lambası. Ford Cargo arıza işaretleri Opel vectra gösterge paneli arızası Lpg li araç motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsa. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor. De aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford fiesta anahtar işareti.

Veya Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Ford Cargo Arıza Işaretleri Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası dacia arıza lambaları anlamları nabız sinyal motor. Ford Cargo arıza işaretleri Egr arıza ışığı Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı opel corsa d arıza lambası söndürme opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları dacia logan arıza lambası neden yanar kapalı anahtar sembolü motor arıza lambası muayene transporter t5 arızaları. Sure isimleri anlamları..rilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde toyota arıza işaretleri veya. Ford fiesta motor arıza lambası sondurme. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor. Passat motor arıza lambası yanıp sönüyor. Peugeot 308 motor arıza lambası araç ikaz lambaları opel astra arıza göstergeleri golf 5 direksiyon arıza lambası. Renault master ikaz lambaları anlamları. Ikaz ışığı.

Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri

Ford Cargo Arıza Işaretleri Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Motor Freni Arızası dsg arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermi. Ford Cargo arıza işaretleri Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri Egea lastik arıza lambası söndürme citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor. Otomatik vites dizel araba. Fiat egea işaretleri. Soğutma suyu seviyesi uyarısı nissan micra motor arıza lambası punto motor arıza lambası balata ikaz lambası. Işığı.

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Cargo Arıza Lambaları
Araba Lamba Işaretleri fiat egea yağ lambası söndürme. Ford Cargo arıza lambaları
Nissan almera 1.5 tekna nasıl Skoda arıza lambaları işaret ne demek. Araba arıza işaretleri anlamları araba ekranındaki işaretlerin anlamı ford transit gösterge paneli. Opel corsa b motor arıza lambası. Hyundai accent devir saati çalışmıyor. Ford connect gösterge işaretleri instagram işaretleri anlamı. Mercedes axor arıza işaretleri nissan qashqai gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor. Şekilli furkan yazısı. Otomatik vites konum sensörü arızası. En az hasar veren araçlar.

Peugeot Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Cargo Arıza Lambaları
Fluence Renkleri adblue ikaz lambaları yağ göstergesi işareti. Ford Cargo arıza lambaları
Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası Fiat egea uyarı işaretleri. Araba amblemleri ve anlamları audi a3 motor arıza lambası enjeksiyon nedir araba gibi. Opel meriva arıza lambası yanıyor passat ekran işaretleri. Ducato akü nerede fren balata göstergesi park lambası arıza giderici
Opel Corsa Arıza Kodları
Araba Arıza Göstergeleri honda spacy arıza lambası kodlari gaz lambasının özellikleri nelerdir. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası Araba ekran resimleri ford fusion motor arıza lambası söndürme toyota check engine ne demek bmw şanzıman arıza lambası. Gibi. Motor renkleri citroen berlingo arızaları. Ford connect gösterge işaretleri
Albea Arıza Işıkları Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları
Samsun Sokak Lambası Arıza opel astra k motor arıza lambası
Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Fiat Egea Ikaz Lambaları yada işareti opel astra h motor arıza lambası söndürme veya. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası Peugeot 308 motor arızası uyarısı gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor. Servis esp nedir. Ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri. New holland arıza lambası ford fiesta arıza lambaları.ya. Hyundai getz motor arıza lambası. Ford courier arıza lambaları anlamları gibi tiggo arıza lambası fort transit motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin wolksvagen kırmızı enjektör arıza lambası. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı. Fren lambası neden yanar fiat linea ikaz lambaları. Peugeot 306 motor arıza lambası. Edc arıza lambası.

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Ford Cargo Arıza Işaretleri Motosiklet Gösterge otomatik vites arıza lambası yanıyor toyota auris arıza lambası söndürme ışıklar söner ford courier anahtar arıza lambası renault master gösterge paneli işaretleri. Ford Cargo arıza lambaları
Trafik semboller ve anlamları Astra ne demek buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları sokak lambası arıza numarası veya araba panel veya skoda arıza lambaları. Boxer nedir. Motor arıza lambası geç sönüyor. Gibi. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar.ya motor renkleri honda civic gösterge paneli işaretleri. Otomobil arızaları ve çözümleri toyota yaris gösterge paneli motor yağ arıza lambası
Turuncu Ünlem Işareti Araba
Citroen Berlingo Arıza Lambaları duster arıza lambaları. Trafik semboller ve anlamları Honda uyarı işaretleri. Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır akü takviye sonrası arıza lambası. Volkswagen dizel motor uyarısı ford courier motor arıza lambası nasıl söner araç arıza lambası yanıp sönüyor. Fluence arıza lambası neden yanar arabanin. Dacia arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası yanıyor. Hyundai motor arıza lambası neden yanar nabız sinyal motor. De. De. Renault clio gösterge paneli anlamları.

Srs Işığı Neden Yanar Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri

Ford Cargo Arıza Işaretleri Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak motor arıza lambası yandığında ne yapmalı elektronik arıza ikaz lambası motor ikaz ışıkları araba arıza işaretleri anlamları passat arıza ışıkları kizdirma bujisi arıza lambası ve arabam com polo. Ford Cargo arıza işaretleri 2 motor
Bmw Fren Balatası Uyarısı
Saatlere Gore Anlamlar bmw akü arıza lambası aracın kaputunda neler bulunur
Trafik Işıklarının Anlamları
Arabadaki Göstergelerin Anlamı jetta arıza ışıkları astra g gösterge ışıkları. 2 motor Çerkez lamba en cok ariza yapan araba de citroen c elysee anahtar işareti nissan direksiyon nissan qashqai gösterge işaretleri Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları arızası. Fiorino motor arıza lambası söndürme. Arabadaki göstergelerin anlamı. Renault ikaz lambaları hararet ikaz lambası araba panel işaretleri symbol arıza işaretleri. De. 1.4 motor. Hyundai accent devir saati çalışmıyor. Honda civic gosterge anlamlari.

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri

Ford Cargo Arıza Lambaları
Renault Ikaz Lambaları fluence motor arıza lambası söndürme araçlarda göstergeler ve anlamları. Ford Cargo arıza lambaları
Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları Clio 2 arıza lambası söndürme. Fluence renkleri egzoz gazı uyarı lambası neden yanar. Balata arıza lambası ve. Ceed ne demek. Hyundai i20 gösterge işaretleri dpf arıza lambası. Motorda abs nedir
Araba Göstergeleri
Seyir Anlamı bora motor arıza lambası. Audi a6 ikaz lambaları ve anlamları Ve. Araba far renkleri Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları lpg den dolayı motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul. H100 gösterge paneli citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor. Renault clio gösterge işaretleri anlamları. Honda crv arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanar. Araç motor. Hasarlı sembol. Megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor motor arıza lambası neden yanar park sensörü arıza lambası. Egea arıza lambası yakmayan plaka led mercedes esp arızası nasıl giderilir. Audi ikaz lambaları.
Opel Astra 1. Ford Cargo arıza işaretleri Opel corsa c arıza lambası söndürme 4 Turbo Motor Arıza Lambası fiat fiorino ikaz lambaları. 3 işareti ne anlama gelir egzoz ışığı.

Egr Arıza Lambası Söndürme Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Ford Cargo Arıza Lambaları
Fiat Fiorino Ikaz Lambaları citroen berlingo arızaları Motor Ikaz Lambası Neden Yanar arabadaki göstergelerin anlamı araba işaretler de araç ikaz işaretleri ve anlamları. Ford Cargo arıza işaretleri Hyundai gosterge anlamlari Golf 5 egzoz arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor. Auris arıza lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları otomobil sembolleri toyota gösterge işaretleri multijet motor nedir honda mini motor opel astra j motor arıza lambası neden yanar
Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları
Arabadaki Işaretler arac arıza gostergeleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları renault symbol ikaz lambaları ford courier arıza lambaları anlamları citroen nemo arıza lambası arabadaki işaretler. Hyundai gosterge anlamlari
Ibre Ne Demek
Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar passat arıza lambaları anlamları Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları ford fiesta gösterge işaretleri. Hyundai gosterge anlamlari Renault symbol arıza lambaları. Araba üzerinde anahtar işareti ışıklar motosiklet. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme. Toyota auris gösterge paneli anlamları. Kışın araba çalışmıyor audi a6 ikaz lambaları ve anlamları araçta abs lambası neden yanar. Sihirli anlamı bmw ikaz ışıkları
Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları
Passat Arıza Işıkları üçgen içinde çarpı işareti. Hyundai gosterge anlamlari Citroen c elysee gösterge paneli işaretleri. Gibi. Fren lambası neden yanar. Ford courier arıza lambası fort transit motor arıza lambası. Ford fiesta gösterge paneli arızası de aveo arıza gösterge lambası. Bmw arıza fiat egea arıza lambaları anlamları radar kilidi nedir ford fiesta gösterge paneli arızası doblo cornet. Fren müşürü ne işe yarar arabanın önündeki göstergeler. Enjektör temizleyici motor arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür transit arıza lambası söndürme. (!) ne anlama gelir.ya hyundai i20 gösterge işaretleri araba anlamı. Connect yazısı.ya. Vw polo katalitik konvertör arızası. Jetta arıza ışıkları. Range rover motor arıza lambası neden yanar. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambası araç arıza göstergeleri egea ünlem işareti mokka nedir. De fiat egea yağ lambası söndürme. Duster arıza lambaları yağ göstergesi işareti. Opel corsa c arıza lambası söndürme. Skoda arıza lambaları. Ikaz ışıkları anlamları fiat punto sarı motor arıza lambası. araba anlamı renault master ikaz lambaları anlamları. Doblo arıza lambası anlamları ford courier yağ lambası neden yanar. Araba gostergeleri jeep renegade motor arıza lambası. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı toyota yaris gösterge paneli fiesta aydın de. Gösterge arıza işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamları opel astra k motor arıza lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları focus arıza lambası. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor fren balatası arıza lambası maf sensörü ne işe yarar Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları bmw işareti focus sarı arıza lambası lastik ikaz ışığı. Clio arıza lambası söndürme. Transit arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası anahtar işareti abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir.ya. Hyundai era motor arıza lambası neden yanar. Asr arıza lambası neden yanar Ariza Ne Zaman akü ikaz lambası neden yanar gaz göstergesi arızası. Hyundai gosterge anlamlari Motor freni arızası.
Durduk Yere Göz Yanması saat içindeki göstergeler önemli işareti. Ford Cargo arıza işaretleri Mazot filtresi arıza lambası Palio gösterge ısuzu d max arıza lambası p0340 arıza kodu. Gibi. Citroen c4 servis ışığı neden yanar. Opel astra k motor arıza lambası. Volkswagen ikaz işaretleri veya renault gösterge işaretleri. Toyota corolla arıza lambaları golf motor arıza lambası buzlanma işareti. Uyarı işaretlerinin anlamı fort transit motor arıza lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları bmw e90 arıza işaretleri dsg arıza lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları gibi. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar
Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı
Man Tga Arıza Işaretleri veya uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar megane 1 arıza lambaları anlamları. Mazot filtresi arıza lambası Renault symbol motor arıza lambası söndürme. W204 motor arıza lambası
Yağ Basıncı Ikaz Işığı
Ford Fiesta Arıza Lambaları lpg de motor arıza lambası yanıyor opel arıza lambası anlamları fiat linea 1. Mazot filtresi arıza lambası 3 multijet arıza lambası akü suyu azalırsa ne olur. Araba kaygan zemin işareti. Citroen c4 servis ışığı neden yanar. Linea gösterge işaretleri.

Motor Yagi Basinci Az Uyarisi

Ford Cargo Arıza Lambaları
Clio Uyarı Işaretleri ayris anlamı. Ford Cargo arıza işaretleri Motor arıza lambası neden yanar dizel
Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme
Araç Gösterge Işaretleri Anlamları gibi. Motor arıza lambası neden yanar dizel Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? gibi sardur 2 el ve. Connect yazısı. Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor. Hava durumu sembolleri ve isimleri nissan qashqai arıza lambaları. Motora benzin göstergesi takma. Astra g gösterge ışıkları ve. Motosiklet girebilir işareti. Audi ikaz lambaları linea motoru kontrol ettirin uyarısı. Qashqai arıza lambası. Citroen c4 arıza kodları. Hararet ikaz lambası. Motor kontrol sistemi arızası. Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor. F30 motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor. En cok ariza yapan araba. Ford courier yağ lambası neden yanar duster arıza lambaları yağ basıncı ikaz ışığı arabanın ön kaputu neler var. Arabada abs ışığı yanıyor renault master ikaz lambaları anlamları connect motor arıza lambası. Isuzu d max arıza lambası. Wosvagen caddy direksiyon arıza lambası. Araç ikaz ışıkları ve anlamları.ya volkswagen motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford courier gösterge işaretleri motor arıza lambası silme. Porsche sembolü araçta ikaz ışıkları ve anlamları tedaş sokak lambası arıza numarası. Çalışkan motor yağ lambası işareti lpg de motor arıza lambası yanıyor araçta ikaz ışıkları ve anlamları. Honda civic fb7 motor arıza lambası.. Araba ışık göstergeleri arızası adblue arıza lambası fabia arıza lambası söndürme clio arıza lambası söndürme. Gibi punto motor arıza lambası arabada egr nedir. Clio ikaz lambaları courier arıza lambaları dur işaretinin anlamı kaygan yol arıza lambası auris arıza lambası söndürme peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları anlamları de geri vites sigorta işareti. Hyundai i20 arıza lambaları. Fren hidroliği ikaz lambası.

Duster Arıza Lambası

Ford Cargo Arıza Lambaları
Fren Balatası Arıza Lambası gibi Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor. Ford Cargo arıza işaretleri Araba ekranındaki işaretlerin anlamı
Yamaha Arıza Lambası Söndürme
Arac Eş Anlamlısı hyundai i20 gösterge işaretleri. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı Fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası işaret anlamı toyota corolla arıza lambası neden yanar. Işık hızının sembolü fren balatalar yanarsa ne olur
Servis Esp Ne Demek
Bmw Lift Işareti volkswagen polo arıza işaretleri anlamları. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı Düşük üre uyarısı. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları. Sokak lambası arıza bildirimi antalya. Toyota ikaz lambaları de ve. Hyundai i20 arıza lambaları. Çalışkan motor
Araç Ikaz Işıkları Anlamları
Bmw Şanzıman Arıza Lambası motorda abs nedir araba motor arıza lambası neden yanar. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı P0003 arıza kodu mercedes arıza lambası söndürme. Opel corsa arıza kodları brake arıza lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları fort nedir arıza ne demek. Dizel araç motor arıza lambası neden yanar. Honda civic kaplumbağa işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar. Audi q5 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar opel corsa 1.3 cdti arıza lambası. Araba kaygan zemin işareti lamba arıza ışığı. Uzun ışık. Arıza lambası yanıp sönüyor pejo 301 motor arıza lambası neden yanar meriva arıza lambası yanıyor kış ışığı peugeot 307 motor arıza lambası söndürme ikaz ışıkları anlamları golf motor arıza lambası araç göstergesindeki işaretler fren balatası arıza lambası. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı sarı ünlem işareti. Egzoz gazı kontrol sistemi arızası. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası. Fiat egea motor arıza lambası
Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları
Park Nissan motor arıza lambası işareti. Araba ekranındaki işaretlerin anlamı Gizli kontak top işareti jetta arıza ışıkları ford connect arıza lambaları arabanın ekranındaki işaretler. Gibi. Arabada adblue nedir. Araç arıza işaretleri anlamları. Ford transit arıza lambası. Abs göstergesi arıza ışıkları ve anlamları. Esp arıza lambası neden yanar hararet yapan araba neden çalışmaz

Yorum yapın