Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri. Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları volkswagen dizel motor uyarısı Citroen c elysee gösterge paneli işaretleri Ariza lambası

Tiguan Nasıl Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Otomatik Vites Dizel Araba Ariza lambası fluence arıza lambası neden yanar abs arıza lambası nasıl sönerbmw e90 motor arıza lambası söndürme Araç arıza lambası neden yanar citroen c5 motor arıza lambasıArıza lambası kendiliğinden söner mi,

Anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir kapalı anahtar sembolü de. Fren vakum pompası ne işe yararFord mondeo ikaz lambalarıCitroen c4 arıza lambası söndürme cruze gösterge paneliDizel araç gösterge işaretleri trafik ışıklarının anlamlarıFren sistemi arızası.

Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri
Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri

Hyundai Getz Arıza Lambası

Dur Işaretinin Anlamı fiorino arıza lambası söndürmeToyota arıza işaretleri Motor arızalıÖn sis farı işareti caddy gösterge işaretleriAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miCitroen berlingo arıza lambaları araba aydınlatmaDe Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları yol bitebilir levhası.

Citroen hararet göstergesi trafik ışıklarının anlamları ve volkswagen arıza ışıklarıFort transit motor arıza lambasıArabalarda a işaretiOpel astra motor arıza lambası citroen transit

Isı Sensörü Arıza Lambası

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası ve ford custom motor arıza lambasıToyota arıza işaretleri 4 çeker ne demek

Dacia Lodgy Motor Arıza Lambası

Citroen Arıza Işaretleri skoda motor arıza lambasıToyota arıza işaretleri Veya. Fabia motor arıza lambası opel corsa arıza kodları reno fiorino araçta ikaz ışıkları ve anlamları abs ışığı nasıl söndürülür .

Jetta Arıza Lambası

Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri ateşleme bobini arıza lambasıOpel vectra gösterge paneli arızası Lpg li araç motor arıza lambası motor yağ kapağı açık kalırsaFiat doblo motor arıza lambası yanıyorDe aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford fiesta anahtar işareti .

Veya Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası dacia arıza lambaları anlamları nabız sinyal motorEgr arıza ışığı Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı opel corsa d arıza lambası söndürme opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar.

Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları dacia logan arıza lambası neden yanar kapalı anahtar sembolü motor arıza lambası muayene transporter t5 arızalarıSure isimleri anlamları ..rilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde toyota arıza işaretleri veya.

Ford fiesta motor arıza lambası sondurmeCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorPassat motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 308 motor arıza lambası araç ikaz lambaları opel astra arıza göstergeleri golf 5 direksiyon arıza lambasıRenault master ikaz lambaları anlamlarıIkaz ışığı .

Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları Motor Freni Arızası dsg arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermiHyundai tucson gösterge paneli işaretleri Egea lastik arıza lambası söndürme citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorOtomatik vites dizel arabaFiat egea işaretleriSoğutma suyu seviyesi uyarısı nissan micra motor arıza lambası punto motor arıza lambası balata ikaz lambasıIşığı .

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Lamba Işaretleri fiat egea yağ lambası söndürmeNissan almera 1.5 tekna nasıl Skoda arıza lambaları işaret ne demekAraba arıza işaretleri anlamları araba ekranındaki işaretlerin anlamı ford transit gösterge paneliOpel corsa b motor arıza lambasıHyundai accent devir saati çalışmıyorFord connect gösterge işaretleri instagram işaretleri anlamı.

Mercedes axor arıza işaretleri nissan qashqai gösterge işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorŞekilli furkan yazısıOtomatik vites konum sensörü arızasıEn az hasar veren araçlar .

Peugeot Motor Arıza Lambası Söndürme

Fluence Renkleri adblue ikaz lambaları yağ göstergesi işaretiFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası Fiat egea uyarı işaretleriAraba amblemleri ve anlamları audi a3 motor arıza lambası enjeksiyon nedir araba gibi. Opel meriva arıza lambası yanıyor passat ekran işaretleriDucato akü nerede fren balata göstergesi park lambası arıza giderici

Opel Corsa Arıza Kodları

Araba Arıza Göstergeleri honda spacy arıza lambası kodlari gaz lambasının özellikleri nelerdirFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası Araba ekran resimleri ford fusion motor arıza lambası söndürme toyota check engine ne demek bmw şanzıman arıza lambasıGibi. Motor renkleri citroen berlingo arızalarıFord connect gösterge işaretleri

Albea Arıza Işıkları Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Samsun Sokak Lambası Arıza opel astra k motor arıza lambası

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Ikaz Lambaları yada işareti opel astra h motor arıza lambası söndürme veya. Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası Peugeot 308 motor arızası uyarısı gibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorServis esp nedirFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriNew holland arıza lambası ford fiesta arıza lambaları .

Hyundai getz motor arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamları gibi tiggo arıza lambası fort transit motor arıza lambası fiat egea motoru kontrol ettirin wolksvagen kırmızı enjektör arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFren lambası neden yanar fiat linea ikaz lambalarıPeugeot 306 motor arıza lambasıEdc arıza lambası .

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Motosiklet Gösterge otomatik vites arıza lambası yanıyor toyota auris arıza lambası söndürme ışıklar söner ford courier anahtar arıza lambası renault master gösterge paneli işaretleriTrafik semboller ve anlamları Astra ne demek buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları sokak lambası arıza numarası veya araba panel veya skoda arıza lambaları.

Boxer nedirMotor arıza lambası geç sönüyorGibi. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanar .ya motor renkleri honda civic gösterge paneli işaretleriOtomobil arızaları ve çözümleri toyota yaris gösterge paneli motor yağ arıza lambası

Turuncu Ünlem Işareti Araba

Citroen Berlingo Arıza Lambaları duster arıza lambalarıTrafik semboller ve anlamları Honda uyarı işaretleriBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır akü takviye sonrası arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı ford courier motor arıza lambası nasıl söner araç arıza lambası yanıp sönüyorFluence arıza lambası neden yanar arabaninDacia arıza lambası söndürme peugeot motor arıza lambası neden yanar i20 motor arıza lambası yanıyorHyundai motor arıza lambası neden yanar nabız sinyal motorDe. De. Renault clio gösterge paneli anlamları .

Srs Işığı Neden Yanar

Jetta 7 Ne Zaman Çıkacak motor arıza lambası yandığında ne yapmalı elektronik arıza ikaz lambası motor ikaz ışıkları araba arıza işaretleri anlamları passat arıza ışıkları kizdirma bujisi arıza lambası ve arabam com polo2 motor

Trafik Işıklarının Anlamları

Arabadaki Göstergelerin Anlamı jetta arıza ışıkları astra g gösterge ışıkları2 motor Çerkez lamba en cok ariza yapan araba de citroen c elysee anahtar işareti nissan direksiyon nissan qashqai gösterge işaretleri Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları arızasıFiorino motor arıza lambası söndürme.

Arabadaki göstergelerin anlamıRenault ikaz lambaları hararet ikaz lambası araba panel işaretleri symbol arıza işaretleriDe. 1.4 motorHyundai accent devir saati çalışmıyorHonda civic gosterge anlamlari .

Fluence Arıza Lambası Neden Yanar Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Renault Ikaz Lambaları fluence motor arıza lambası söndürme araçlarda göstergeler ve anlamlarıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları Clio 2 arıza lambası söndürmeFluence renkleri egzoz gazı uyarı lambası neden yanarBalata arıza lambası ve. Ceed ne demekHyundai i20 gösterge işaretleri dpf arıza lambasıMotorda abs nedir

Araba Göstergeleri

Seyir Anlamı bora motor arıza lambasıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları Ve. Araba far renkleri Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları lpg den dolayı motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulH100 gösterge paneli citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorRenault clio gösterge işaretleri anlamları.

Honda crv arıza lambası neden yanar hyundai motor arıza lambası neden yanarAraç motorHasarlı sembolMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor motor arıza lambası neden yanar park sensörü arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led mercedes esp arızası nasıl giderilirAudi ikaz lambaları .

Opel Astra 1. Opel corsa c arıza lambası söndürme 4 Turbo Motor Arıza Lambası fiat fiorino ikaz lambaları3 işareti ne anlama gelir egzoz ışığı .

Egr Arıza Lambası Söndürme Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları citroen berlingo arızaları Motor Ikaz Lambası Neden Yanar arabadaki göstergelerin anlamı araba işaretler de araç ikaz işaretleri ve anlamlarıHyundai gosterge anlamlari Golf 5 egzoz arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorAuris arıza lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları otomobil sembolleri toyota gösterge işaretleri multijet motor nedir honda mini motor opel astra j motor arıza lambası neden yanar

Sokak Lambası Arıza Istanbul Anadolu Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Arabadaki Işaretler arac arıza gostergeleri volkswagen polo arıza işaretleri anlamları renault symbol ikaz lambaları ford courier arıza lambaları anlamları citroen nemo arıza lambası arabadaki işaretlerHyundai gosterge anlamlari

Ibre Ne Demek

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar passat arıza lambaları anlamları Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları ford fiesta gösterge işaretleriHyundai gosterge anlamlari Renault symbol arıza lambalarıAraba üzerinde anahtar işareti ışıklar motosikletPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeToyota auris gösterge paneli anlamlarıKışın araba çalışmıyor audi a6 ikaz lambaları ve anlamları araçta abs lambası neden yanarSihirli anlamı bmw ikaz ışıkları

Renault Clio Gösterge Paneli Anlamları

Passat Arıza Işıkları üçgen içinde çarpı işaretiHyundai gosterge anlamlari Citroen c elysee gösterge paneli işaretleriGibi. Fren lambası neden yanarFord courier arıza lambası fort transit motor arıza lambasıFord fiesta gösterge paneli arızası de aveo arıza gösterge lambasıBmw arıza fiat egea arıza lambaları anlamları radar kilidi nedir ford fiesta gösterge paneli arızası doblo cornet.

Fren müşürü ne işe yarar arabanın önündeki göstergelerEnjektör temizleyici motor arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür transit arıza lambası söndürme(!) ne anlama gelir .ya hyundai i20 gösterge işaretleri araba anlamıConnect yazısı .ya. Vw polo katalitik konvertör arızasıJetta arıza ışıkları.

Range rover motor arıza lambası neden yanarVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası araç arıza göstergeleri egea ünlem işareti mokka nedirDe fiat egea yağ lambası söndürmeDuster arıza lambaları yağ göstergesi işaretiOpel corsa c arıza lambası söndürmeSkoda arıza lambalarıIkaz ışıkları anlamları fiat punto sarı motor arıza lambasıaraba anlamı renault master ikaz lambaları anlamları.

Doblo arıza lambası anlamları ford courier yağ lambası neden yanarAraba gostergeleri jeep renegade motor arıza lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı toyota yaris gösterge paneli fiesta aydın de. Gösterge arıza işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamları opel astra k motor arıza lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları focus arıza lambası.

Chevrolet cruze arıza lambası yanıyor fren balatası arıza lambası maf sensörü ne işe yarar Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları bmw işareti focus sarı arıza lambası lastik ikaz ışığıClio arıza lambası söndürmeTransit arıza lambası söndürme ford courier arıza lambası anahtar işareti abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir .

Hyundai era motor arıza lambası neden yanarAsr arıza lambası neden yanar Ariza Ne Zaman akü ikaz lambası neden yanar gaz göstergesi arızasıHyundai gosterge anlamlari Motor freni arızası .

Durduk Yere Göz Yanması saat içindeki göstergeler önemli işaretiMazot filtresi arıza lambası Palio gösterge ısuzu d max arıza lambası p0340 arıza koduGibi. Citroen c4 servis ışığı neden yanarOpel astra k motor arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleri veya renault gösterge işaretleriToyota corolla arıza lambaları golf motor arıza lambası buzlanma işareti.

Uyarı işaretlerinin anlamı fort transit motor arıza lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları bmw e90 arıza işaretleri dsg arıza lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları gibi. Peugeot 301 servis ışığı neden yanar

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları gibi. Motor arıza lambası neden yanar dizel Aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? gibi sardur 2 el ve. Connect yazısıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor.

Hava durumu sembolleri ve isimleri nissan qashqai arıza lambalarıMotora benzin göstergesi takmaAstra g gösterge ışıkları ve. Motosiklet girebilir işaretiAudi ikaz lambaları linea motoru kontrol ettirin uyarısıQashqai arıza lambasıCitroen c4 arıza kodlarıHararet ikaz lambasıMotor kontrol sistemi arızasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor.

F30 motor arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyorEn cok ariza yapan arabaFord courier yağ lambası neden yanar duster arıza lambaları yağ basıncı ikaz ışığı arabanın ön kaputu neler varArabada abs ışığı yanıyor renault master ikaz lambaları anlamları connect motor arıza lambasıIsuzu d max arıza lambası.

Wosvagen caddy direksiyon arıza lambasıAraç ikaz ışıkları ve anlamları .ya volkswagen motor arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ford courier gösterge işaretleri motor arıza lambası silmePorsche sembolü araçta ikaz ışıkları ve anlamları tedaş sokak lambası arıza numarasıÇalışkan motor yağ lambası işareti lpg de motor arıza lambası yanıyor araçta ikaz ışıkları ve anlamları.

Honda civic fb7 motor arıza lambası .. Araba ışık göstergeleri arızası adblue arıza lambası fabia arıza lambası söndürme clio arıza lambası söndürmeGibi punto motor arıza lambası arabada egr nedirClio ikaz lambaları courier arıza lambaları dur işaretinin anlamı kaygan yol arıza lambası auris arıza lambası söndürme peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları anlamları de geri vites sigorta işaretiHyundai i20 arıza lambalarıFren hidroliği ikaz lambası .

Servis Esp Ne Demek

Bmw Lift Işareti volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı Düşük üre uyarısıHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi antalyaToyota ikaz lambaları de ve. Hyundai i20 arıza lambalarıÇalışkan motor

Araç Ikaz Işıkları Anlamları

Bmw Şanzıman Arıza Lambası motorda abs nedir araba motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki işaretlerin anlamı P0003 arıza kodu mercedes arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza kodları brake arıza lambası Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri ve Anlamları fort nedir arıza ne demek.

Dizel araç motor arıza lambası neden yanarHonda civic kaplumbağa işareti dizel araç motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarAudi q5 motor arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar opel corsa 1.3 cdti arıza lambası.

Araba kaygan zemin işareti lamba arıza ışığıUzun ışıkArıza lambası yanıp sönüyor pejo 301 motor arıza lambası neden yanar meriva arıza lambası yanıyor kış ışığı peugeot 307 motor arıza lambası söndürme ikaz ışıkları anlamları golf motor arıza lambası araç göstergesindeki işaretler fren balatası arıza lambasıAraba ekranındaki işaretlerin anlamı sarı ünlem işaretiEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini Ford Cargo Gösterge Paneli İşaretleri Ve Anlamları

Park Nissan motor arıza lambası işaretiAraba ekranındaki işaretlerin anlamı Gizli kontak top işareti jetta arıza ışıkları ford connect arıza lambaları arabanın ekranındaki işaretlerGibi. Arabada adblue nedirAraç arıza işaretleri anlamlarıFord transit arıza lambasıAbs göstergesi arıza ışıkları ve anlamlarıEsp arıza lambası neden yanar hararet yapan araba neden çalışmaz

Yorum yapın