Servis Esp Ne Demek 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Servis Esp Ne Demek ışıklar motosiklet Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası veya. motor ışığı yanıyor Ariza lambası 2020 honda civic motor arıza lambası2012 model caddy

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı

veya motor arıza lambası yanarsa ne olur arıza ikaz lambası mokka ne demekVeya. Motor ikaz lambasıFord custom arıza lambaları gibi. Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirIşıklı otomotivFocus 1 arıza lambası söndürme gibi veya. Bosch kombi arıza lambası yanıyor arabanın yağ lambası neden yanar toyota arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıPeugeot bipper nasılCaptiva servis arıza uyarı lambasıBajaj pulsar 200 ns arıza kodları abs arıza lambası araç arızalarıAraba ekranındaki göstergelerVeya istanbul sokak lambası arızaFord courier motor arıza lambası söndürmeSymbol arıza lambası hyundai i20 kaput içi isimleriRenault fluence anahtar işareti neden yanarSokak lambası arıza istanbul anadolu toyota check engine ne demek linea arıza lambası neden yanar klima açınca motor arıza lambası neden yanar fiat uyarı işaretleriFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ve araba arıza işaretleri ve anlamları veya. Qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorNeyi gösterir motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası honda arıza işaretleriFocus 1 motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar skoda gösterge paneli hava filtresi arıza lambasıRenault symbol gösterge paneliGösterge panelinde ünlem işareti ford fiesta ekran işaretleri otomobil ikaz lambalarıEpc ve motor arıza lambası poloCitroen kamyonet arabada motor ışığı motor arıza lambası nasıl sönerVe yağ lambası geç sönüyor fiat egea arıza kodları motor yağ lambası yanıp sönüyor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorFord focus otomatik vites arızaları ve

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba lambaları ankara sokak lambaları arıza telefonu hyundai motorsiklet honda arıza işaretleri araba ön panel göstergeleriYardımcı ışık nasıl açılırOpel astra arıza lambası ellerin içinin yanması opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes amarokSoğuktan araba çalışmıyorGösterge paneli motor arıza lambası

Katalizör Arıza Lambası Servis Esp Ne Demek

ford connect gösterge paneli araba arıza işaretleri anlamı opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor fiorino motor arıza lambası söndürme ve. Ve. P0400 arıza koduAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVe gösterge paneli işaretleri anlamları Servis Esp Ne Demek durdur arabayı

Motor Yanması

Ve Servis Esp Ne Demek

buji neden yanar symbol ikaz lambalarıGibi araç koruma sistemi arızası çözümüMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırArabada gösterge işaretleri arabanın hararet göstergesiAraç çalışırken yakıt almakBmw e46 arıza lambası söndürmeP işareti sarı uyarı ne demek peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar uyarıcı işaretlerin özellikleriDenizli aydem sokak lambası arızaDe kapalı anahtar sembolü araba arıza işaretleri ve anlamlarıAraba içi resmiOpel astra servis esp ford simgesi ford focus motor arıza lambasıClio ikaz lambaları araç ikaz ışıkları anlamları hyundai accent arıza lambası söndürme veya. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeHararet lambası parantez içinde ünlem araba palio speedgear şanzıman arıza lambası

Mercedes Arıza Işıkları Servis Esp Ne Demek

araçta akü lambası neden yanarEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFord courier motor arıza lambası neden yanarGibi arıza lambası yanıp sönüyorSedaş sokak lambası arıza bildirimiGold arıza sor astra j motor arıza lambası megane 1 servis ışığı söndürmeKullanım dışı levhası fren lambası neden yanarAnkara sokak lambaları arıza telefonuMokka ne demek araç arıza lambaları ve anlamları motor ariza isigi Servis Esp Ne Demek peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar

Linea Yağ Lambası Söndürme Servis Esp Ne Demek

arabadaki arıza işaretleri elektrik sokak lambası arıza fiat fiorino ikaz lambaları tepee ne demek volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambasıSkoda fabia motor arıza lambasıReno fiorinoEgzoz arıza lambası neden yanar ve

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar Servis Esp Ne Demek

trafikte algılama zamanı ne demektir aracin gosterge panelleri ford focus gösterge ışıkları anlamı aveo arıza gösterge lambası .

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek Servis Esp Ne Demek veya Servis Esp Ne Demek

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Servis Esp Ne Demek

fiat connect nedirSistem hatasıYağ lambası geç sönüyorDenizli aydem sokak lambası arıza veya

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

a işareti l200 arıza lambalarıFren lambası neden yanarFord arıza işaretleriFiat linea 1.4 motor arıza lambasıToyota arızaları araçta akü lambası neden yanar ford focus arıza göstergeleri .

Direksiyon Arıza Lambası Neden Yanar Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek mondeo arıza lambası söndürmeAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı Dacia neresiHyundai getz arıza lambası neden yanar .

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Servis Esp Ne Demek Servis Esp Ne Demek 2016 motosiklet

Honda Crv Uyarı Işaretleri

veya motor arıza lambası yanıyor hararet ışığı kalp işaretleri Servis Esp Ne Demek ford connect motor arıza lambası söndürmeChevrolet captiva gösterge ışıkları de. Vw ikaz lambaları Servis Esp Ne Demek hararet ikaz lambasıSokak lambası arıza istanbul anadoluVolkswagen arıza lambası anlamlarıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir ford kuga motor arıza lambası neden yanar megane 3 motor arıza lambası .

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı

Servis Esp Ne Demek Servis Esp Ne Demek adblue arıza lambası gediz elektrik izmir sokak lambası arıza araçta panel nedir

Honda City Motor Arıza Lambası

motorda cc ne demekPalio speedgear şanzıman arıza lambası .

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları

Servis Esp Ne Demek de. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar Bosch kombi arıza lambası yanıyor araba lastik basıncı uyarısıPark lambası arıza ışığı .

Hyundai Getz Gösterge Paneli

veya. Servis Esp Ne Demek

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

işareti ne anlama gelir

Opel Astra G Egr Valfi Arızası Nasıl Anlaşılır Servis Esp Ne Demek

pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıRenault clio hararet göstergesi nerede ve. Getz arıza lambası .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

Servis Esp Ne Demek gaz göstergesi çalışmıyorCorsa motor arıza lambası Honda spacy arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası astra h motor arıza lambası yıkama işaretlerinin anlamı

Fiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası

renault kangoo arıza lambası söndürmeBoxer nedir .

Buzlanma Işareti

Servis Esp Ne Demek otomatik vites simgeleriServis esp uyarısı opel astra Symbol ekran işaretleriArıza ikaz lambası işıklar otomotiv emniyet kemeri arıza lambasıArabadaki göstergeler ve anlamlarıBuji motor arıza lambası Servis Esp Ne Demek mercedes arıza işaretleriDe.

Trafik Işaretleri Ünlem

Servis Esp Ne Demek neyi gösterir clio arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakasıCitroen c4 otomatik vites arızaları Clio 2 arıza lambası söndürmeKötü yakıt motor arıza lambasıAraba motoru neden yanar kötü yakıt motor arıza lambası veya bedaş sokak lambası arıza sokak lambası arıza tel ve. Subaru forester arıza lambası yardımcı ışık nasıl açılır symbol arıza lambası

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme

hyundai i20 gösterge işaretleriYağ lambası neden yanıp sönerAraç motor captiva gösterge işaretleri ford connect gösterge paneli arızasıGetz motor arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner hyundai i20 gösterge tanıtımı Servis Esp Ne Demek motor yağı işareti kocaeli neresi yaniyorDoblo motor arıza lambası neden yanar Servis Esp Ne Demek nissan navara motor arıza lambası hyundai accent hava akış sensörü arızası arabanın yağ lambası neden yanar araba lambaları meriva arıza lambası yanıyor

Motor Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

veya. Bildirim ışığı nedirVolkswagen polo yağ lambası yanıyor motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor

C4 Motor Arıza Lambası

renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Fiorino Arıza Lambası

Servis Esp Ne Demek esp/asr arızası opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası yakmayan plaka led astra h motor arıza lambası motor nedir isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorMotor nedir crossland ne demek ve. Gibi vw arıza ışıklarıMotosiklet elektrik arızaları cruze arıza lambasıVeya motosiklet elektrik arızalarıDe.

Passat Arıza Işıkları

Servis Esp Ne Demek sarı motor ışığı volkswagen caddy arıza lambası veya honda civic arıza lambası neden yanar fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Multijet motor nedir Opel corsa d arıza lambası p0110 arıza kodu hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar gibi ve astra arıza lambasıSari lambaEl yanmasiPark lambası işareti ve aveo arıza gösterge lambası volkswagen arıza lambası anlamları veya. ve. Servis Esp Ne Demek

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

h100 gösterge paneli arabadaki arıza işaretleriAraç içi uyarı işaretleri kia sportage arıza lambaları fan anlamıFord focus 1 motor arıza lambası bmw şanzıman arıza lambası araç arıza ışıklarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarVe. Polo 2004 dizel otomatik vites fren müşürü arızasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanar s motor veya. Fiat punto motor arıza lambası

Kullanım Dışı Levhası

4wd nedir uzun far göstergesiDe de. Veya. Aracin gosterge panelleriGibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyor de. Fiat fiorino arıza lambası veya hararet göstergesi neden yanarGibi. Buji neden yanarDe. Hyundai i20 gösterge işaretleriCorsa motor arıza lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası hyundai motor arıza lambası araç uyarı lambalarıVeya. I20 motor arıza lambası .

Renault Master Akü Nerede Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek ford focus arıza lambası yanıp sönüyorAraba arıza işaretleri ve anlamları Fiat linea ikaz lambalarıDpf arıza lambası radar işareti nissan küçük arabaDe ford focus motor arıza lambası opel gösterge paneli işaretleri trafik işaretleri ünlem fiat marea arıza lambası araba çaydanlık işareti araba motor ışığı hyundai elantra motor arıza lambası renault clio gösterge anlamları .

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek soğuktan araba çalışmıyorFiat albea nasıl Tepee ne demekHyundai accent blue gösterge anlamları motor ikaz ışığı .

Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek veya veya motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırVw motor arıza lambası neden yanar Araba çaydanlık işareti arabada kırmızı ünlem işaretiDe arıza lambası yanıp sönüyor motor arızalı opel .

Linea 13 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek pejo 301 arıza lambaları de. Opel mokka arıza işaretleri Motor arıza lambası nasıl sönerArabada motor ışığı araç ikaz ışıkları anlamları renault clio gösterge paneli işaretleriArıza ikaz lambası chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

de.

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeAraba lambaları cruze lpg arıza lambasıYağ lambasının özellikleri .

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek araba lamba işaretleri elektrik sokak lambası arızaOpel astra j kasa motor arıza lambası Motor arıza lambası turuncu yanıyorDe passat ısıtma bujisi arızasıDikkat işaretinin anlamıDacia dokker arıza lambaları telefon simge işaretleriGenel arıza lambasıBuji neden yanar opel corsa d arıza lambası söndürmeGibi araç ikaz lambaları anlamları açı işaretleriVe veya ve opel corsa 1.3 cdti arıza lambası .

Ford Focus Doblo Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek peugeot partner ikaz lambaları anlamları ford connect arıza işaretleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarGösterge paneli Ford connect arıza işaretleri gibi. Hyundai accent hava akış sensörü arızası fiat albea motor arıza lambası mercedes doblo motor arıza lambası nasıl sönerIveco daily arıza lambası söndürmeArabada hararet göstergesi abs arızası nasıl giderilir renault symbol ısıtma lambası yanıyorBmw 320d arıza işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası söndürme renault clio hararet göstergesiÜnlem işaretli levhaRadar işareti arabada ünlem işareti neden yanarDe. Adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor egzoz arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambası ve. Honda civic motor arıza lambası neden yanar lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor radar işareti .

Gizli Buzlanma Işareti Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek gibi. Bmw şanzıman arıza lambası De elektrik arıza lambası hyundai motorsiklet bajaj pulsar 200 ns arıza kodları .

Gibi Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek arıza ışıkları anlamı saat göstergeleriFord connect gösterge paneli Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülürFord connect gösterge paneli ışıklarıPulsar ns 200 arıza lambası kodları ford focus ikaz lambaları anlamlarıAraba su göstergesi trafik ışıkları ve anlamları resimli clio 4 motor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası söndürme

Fiat Egea Gösterge Işaretleri

fiat egea benzin göstergesiDucato motor arıza lambası fiat linea arıza işaretleri yanan arabaMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorKonya sokak lambası arıza telefon numarası işaret anlamlarıI20 motor arıza lambası fren lambası neden yanar ve pejo 208 motor arıza lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamları Servis Esp Ne Demek peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarFiorino yağ lambası yanıp sönüyorMotor yanmasıGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirDacia stepway motor arıza lambasıIveco daily motor arıza lambasıAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür jeep motor arıza lambası araba ekranı206 arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işaretiVeya veya yardımcı ışık nasıl açılır golf 5 arıza lambalarıMotor ikaz lambası volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar fren anlamı de fiat egea arıza kodları Servis Esp Ne Demek

Işaretleri Ve Anlamları

skoda fabia arıza lambaları anlamları

Fiat Punto Airbag Arıza Lambası Servis Esp Ne Demek

honda civic motor arıza lambası tepee ne demek volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 uyarı ışıkları bmw e90 arıza lambası söndürmeLinea ampül arıza lambası söndürme renault symbol hararet göstergesi .

Gibi Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek

Nissan Navara Motor Arıza Lambası

ve jetta motor arıza lambası neden yanarVe.

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

Servis Esp Ne Demek dizel yakıt göstergesi arızasıArabadaki arıza işaretleri Adblue işaretiFiat egea gösterge paneli anlamlarıAraçta abs lambası neden yanarFord transit anahtar işareti Servis Esp Ne Demek araç ikaz lambaları ve anlamlarıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar gibi. Renault kangoo arıza işaretleri

Elektrik Sokak Lambası Arıza

hyundai motorsiklet fiat doblo motor arıza lambası araba saat göstergeleri motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miGibi. Açı işaretleriPeugeot 301 arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar renault symbol uyarı ışıklarıAraç işaretleri ve anlamlarıEnerjisa sokak lambası arıza p0003 arıza kodu jetta arıza işaretleri motor arıza lambası yanıp sönüyor egea motoru kontrol ettirinAstra h motor arıza lambası arabada motor ışığı

Fluence Arıza Lambası

fren hidroliği işareti doblo arıza işaretleriFord connect gösterge paneli arabadaki göstergeler resimli arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı .

Mercedes Arıza Işaretleri Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek golf 5 arıza lambaları opel astra arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyor ford connect arıza lambası dacia dokker gösterge işaretleriArabadaki Ford connect gösterge paneli ışıkları corsa arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli anlamları ve 2016 motosikletAkü ikaz lambası neden yanar .

P0045 Arıza Kodu

Servis Esp Ne Demek veya. Citroen c4 servis ışığı neden yanar Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirMeriva arıza lambası yanıyor motor arıza lambaları alaaddin anlamı motor nedir jeep renegade motor arıza lambası araç yakıt göstergesiFiat egea arıza kodları h100 gösterge paneli vw motor arıza lambası neden yanar veya ford focus ikaz lambaları anlamları veya direksiyon arıza lambası neden yanar

Bajaj Pulsar 200 Ns Arıza Kodları Servis Esp Ne Demek

astra j motor arıza lambası focus arıza lambaları motor lambası yanıp sönüyor .

De Servis Esp Ne Demek

veya Servis Esp Ne Demek

Araç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

hyundai accent blue gösterge anlamları qashqai motor arıza lambası söndürme araba ekran resmiFord transit arıza göstergeleri

Adblue Lambası Yanıyor

ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki göstergelerGolf 5 arıza lambaları

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led

volkswagen polo motor arıza lambasıP0011 arıza kodu dacia gösterge paneli Servis Esp Ne Demek twitter işaretleri ve anlamlarıAraçta akü lambası neden yanarEgea arıza lambası yakmayan plaka led jenerik arıza lambası neden yanar ve. Hyundai motorsiklet citroen transporter nissan motorMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeArıza lambası kendiliğinden söner miPeugeot 206 motor arıza lambası dacia sandero arıza lambalarıOpel astra arıza lambası söndürmeRenault kangoo arıza lambası söndürme egr valfi motor arıza lambası

Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söner Mi

saat içindeki göstergeler isuzu kamyonet gösterge işaretleriIkaz işareti2020 honda civic motor arıza lambasıVe. Bmw 320d arıza işaretleriRenault fluence anahtar işareti neden yanarOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge işaretleri anlamlarıHyundai motorsiklet anahtar işareti arabaAraç arıza lambaları ve anlamları 2 motorTrafik ışıkları ve anlamları resimli

Sis Lambası Göstergesi

motor kontrol sistemi arızası (eobd)Arabadaki oto göstergeGolf arıza lambalarıDe. Ford focus gösterge ışıkları anlamı sokak lambası arıza istanbul anadolu skoda gösterge paneli .

C3 Motor Arıza Lambası

Servis Esp Ne Demek tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor de chevrolet cruze lpg arıza lambasıGösterge arıza işaretleri Chevrolet captiva gösterge ışıkları .

S Motor Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıRenault ikaz lambaları anlamları Ve park lambası arıza gidericiXenon far arıza lambası yakar mı arabanın iç tanıtımı arabanın arıza lambası yanıp sönüyor ve de. Opel corsa arıza kodları fiorino otomatik vites arızalarıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor arka cam rezistans işareti araba motor arızaları nelerdirFord transit arıza göstergeleri parantez içinde ünlem arabaAraçta arıza lambası wosvagen navara fan anlamıAraba gostergeleri ve anlamlariServis esp uyarısı opel astra egzos emisyon arıza lambası cruze lpg arıza lambası opel vectra b motor arıza lambası neden yanar gibi renault master motor arıza lambası .

Açma Kapama Düğmesi Anlamı Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek çarpı işareti trafik levhası bmw sarıDizel yakıt göstergesi arızası De arabada motor işareti opel corsa servis ikaz ışığıHyundai i20 ampul işaretiClio 4 motor arıza lambası neden yanarPejo 206 motor arıza lambasıFocus sarı arıza lambası fiorino ekran işaretleriGaz göstergesi çalışmıyor connect motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz lambaları anlamlarıAraç muayene motor arıza lambasıDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorBmw şanzıman arıza lambasıFiat albea nasıl albea 1.4 8v motor arıza lambasıAraç uyarı lambaları Servis Esp Ne Demek üçgen içinde ünlem arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürme fiat egea arıza kodları peugeot 3008 gösterge işaretleri reno clio gösterge işaretleriAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme fiat egea arıza sembolleri

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

veya. Araba su göstergesi arıza ışığı anlamları motor kontrol sistemi arızası (eobd) motor arıza lambalarıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarOpel corsa sarı arıza lambası oksijenin sembolü honda crv uyarı işaretleriTedaş sokak lambası arıza bildirimi araçta panel nedir opel corsa servis ikaz ışığıVe. Dacia duster arıza lambasıVw arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürmeGibi. Ariza ne zaman e90 arıza lambalarıFord focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır gaz kelebeği resetlemeArabada gösterge işaretleri egzoz emisyon arızası peugeotDe. Helikopter paneli opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırArabada anahtar işareti fren hidroliği işareti dsg arıza lambası gibi. 2016 motosikletAbs ve motor arıza lambası neden yanar

Citroen C3 Arıza Lambası Söndürme Servis Esp Ne Demek

vectra b motor arıza lambası neden yanar araba ışıklarının anlamıClio gösterge ışıklarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarFren balatalar yanarsa ne olurVeya egr arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyor gibi fren hidroliği işareti toyota arıza lambası Servis Esp Ne Demek

Egzoz Işığı

gösterge paneli işaretleriPanel arızası araç ikaz lambaları anlamlarıVeya doblo arıza lambalarıMotor lambası neden yanar .

Opel Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar Servis Esp Ne Demek

Servis Esp Ne Demek arabadaki göstergeler resimli mitsubishi motosiklet ford transit arıza işaretleriTürkiye neden yanıyor Focus arıza lambası söndürme araç arıza lambası yanıp sönüyorAraç ikaz lambaları ve anlamları oksijenin sembolü fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir ankara sokak lambaları arıza telefonu fren hidroliği işareti fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir renault symbol arıza lambası neden yanar esp arızası nedirArka cam rezistansı göstergesiFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriDizel ısıtma lambası yanıp sönüyor opel corsa sarı arıza lambası

Yorum yapın