Opel Astra Hata Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Hata Kodları arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor

Bmw E46 Motor Arıza Lambası

Ariza lambası de Ariza lambası sarımsı yeşil gazrenault anlamı Veya. Renault symbol ekran işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleriDacia lodgy ekran işaretleriBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırVe. Fort connect 2020 peugeot amblemleriFord mondeo motor arıza lambasıAnahtar ışıkDolama nasıl bağlanır ford transit arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli arızası ikaz ne demekBoxer motor nedirUyarı işaretlerinin özellikleri ve. Clio 2 arıza lambası söndürme .

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Opel Astra Hata Kodları egea ekran işaretleriCrafter akü nerede Clio 2 gösterge paneliVe gibi. Dacia logan arıza lambasıAudi arıza işaretleriArızasıVeya note 4 test kodu veya bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul nissan qashqai gösterge işaretleriMotor arıza lambası söndü bmw e60 şanzıman arıza lambasıAraba ikaz sembolleri caddy arıza işaretleriKırmızı ikaz nedir dacia logan motor arıza lambası peugeot gösterge işaretleriToyota corolla arıza ışıkları opel vectra b kasa arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeLinea ampul arıza lambası söndürme gibi. Elektrik uyarı işareti motor işletim sistemleri honda civic fd6 motor arıza lambası citroen elysee motor arıza lambasıArabada direk nedirRenault clio arıza lambaları lancer arıza lambası uyarı ikaz işaretleriMultijet 2 nedirUyarı işaretiFiat egea ikaz lambalarıCaddy motor kapağı neden yokRenault elektronik arıza ikaz lambasıMazdacı ahmet düzceLinea arıza işaretleri brake arıza lambasıArabanın içindeki göstergeler nissan qashqai gösterge işaretleri baskı balata yanmasıBuji arıza lambasıPil bitmek üzere ne demekDe Opel Astra Hata Kodları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirMercedes arızalarıJetta kırmızı

Audi A3 Gösterge Işaretleri

ve. Motor kontrol sistemi arizasiTofaş gösterge ışıkları katalizör motor arıza lambası gösterge işaretleri ve anlamlarıHyundai check lambası

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

fiat linea arıza lambaları gibi. Gibi. Renault clio mavi ışıkPeugeot 208 arıza lambasıDuster motor arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleri araç motor arıza lambası neden yanar de volkswagen uyarı ışıkları anlamları alfa simgesi .

Balata Arıza Lambası

Opel Astra Hata Kodları Opel Astra Hata Kodları gibi termostat arıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda var de

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Opel Astra Hata Kodları

fiat fiorino ikaz lambaları anlamları motorda abs nedir ford fiesta uyarı lambalarıVeya. Arıza ışığı anlamları arabada ünlem işareti ne demek otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi brake arıza lambası ısıtma arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizelH100 gösterge paneliVolkswagen uyarı işaretleri Opel Astra Hata Kodları de. Astra g gösterge ışıklarıVe arası açık motor geri vites sigorta işareti araba motoru neden yanarDiferansiyel arızası dur işaretinin anlamı pejo partner trabzonArabada gosterge işaretler

Brake Arıza Lambası Opel Astra Hata Kodları

araba kontrolRenault kangoo gösterge paneli işaretleriMokka ne demekNissan juke bilinmeyen özellikleri araba göstergesinde ünlem işaretiAraba isaret lambalari dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAraba ön panel araç arıza lambası anlamları fiat albea motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza lambası araba ikaz ışıkları arabaların içiDacia dokker mı fiat doblo muNissan qashqai anahtar pili çerkez lamba golf 6 motor arıza lambası opel astra h arıza lambası .

Fiat Linea Arıza Işaretleri

Opel Astra Hata Kodları ford arıza ışıklarıJetta kırmızı Kırmızı polo arabaAdana honda civicFiat punto arıza lambası söndürme peugeot partner 2001 gösterge paneliMotosiklet lambaları en iyi kurye motoru hangisiEsp arızası nedir hyundai accent arıza lambası söndürmeCrafter akü nerede renault symbol uyarı işaretleriOpel meriva motor arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelirCorsa motor arıza lambasıFord fiesta ekran işaretleri getz arıza lambasıRenault kangoo arıza işaretleri honda crv arıza işaretleri

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

abs ve el freni lambası yanıyor antalya sokak lambası arıza wolksvagen kırmızı fiat egea ikaz lambaları reno fiorino devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miGibi. Park sensörü neden çalışmaz opel astra arıza lambası anlamları veya sokak lambası arıza bildirimi istanbulPartikül arıza lambasıTofaş gösterge paneli anlamlarıInstagram isaretlerin anlamiEgea arıza işaretleri mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar renault clio 3 arıza lambaları anlamları buji arıza lambasıHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıGöstergede ünlem işareti .

Qashqai Anahtar Pili

Opel Astra Hata Kodları Opel Astra Hata Kodları fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıRenault anlamı Araba ikaz lambalarıBugün arıza var mıArabada uyarı işaretleri ve anlamlarıNissan qashqai ünlem işareti egea arıza lambaları yakıt filtresi arıza lambasıArası açık motor palio speedgear şanzıman arıza lambasıGösterge tablosu katalitik konvertör arızası belirtileriOpel astra plaka lambası arıza renault symbol gösterge ışıkları samsun sokak lambası arıza clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı de volkswagen işaret lambaları saat üzerindeki göstergelerDizel motor arıza lambası sarı yanıyorGediz elektrik sokak lambası arıza uyarı ikaz işaretleri ve de. P0011 arıza koduDe toyota corolla motor arıza lambası ve espMotor suyu arıza lambası .

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Opel Astra Hata Kodları transporter arıza lambalarıBmw şanzıman arıza lambası Isıtma bujisi ikaz ışığıEkran araba resmi .

Hava Filtresi Arıza Lambası

Opel Astra Hata Kodları Opel Astra Hata Kodları tofaş gösterge paneli anlamlarıYakıt arıza lambası Doblo arıza kodları otomobil arıza işaretleri motosiklet giderken gaz kesiyorLinea motor arıza lambası neden yanarClio 4 fren sistemi arızası bmw e46 arıza lambası söndürme Opel Astra Hata Kodları ve hyundai check lambası veya airbag arıza lambası arabada çaydanlık işareti peugeot 3008 arıza lambası söndürme ve gibi araba ekran resimleriIsı sensörü arıza lambası .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Astra Hata Kodları de. Kırmızı ünlem işareti Volkswagen motor arıza lambası neden yanar opel astra f arıza lambasıMokka ne demekEnjeksiyon arıza lambası

Fluence Bakım Işığı Söndürme Opel Astra Hata Kodları

dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıMercedes c200 kırmızı ünlem işareti trafikte ne anlama gelir ve. Motor yağ basıncı lambası yandığındaFord lpg kaynaklı motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza

Opel Astra Hata Kodları

yakıttan dolayı motor arıza lambasıEnjeksiyon arıza lambası i20 ekran göstergeleri 2 el h100 tofaş gösterge paneli .

Ducato Arıza Lambaları

Opel Astra Hata Kodları golf 6 motor arıza lambası mazdacı ahmet düzceVolkswagen katalitik konvertör arızası Mercedes sembolü ve arabanın motor arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamları gibi. Honda dio arıza lambasıDoblo motor arıza lambası .

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların

Opel Astra Hata Kodları hava yastığı arıza lambası cmax nedir cmax nedirFord focus motor arızası uyarısı Aracın akü lambası neden yanar egr arızası nasıl giderilir fort focus arıza lambası3 yedek anahtar hangi araçlarda var toyota corolla gösterge paneli işaretleriOpel zafira motor arıza lambası doblo uyarı işaretleri araba ikaz ışıkları anlamıClio arıza lambası söndürme araçlarda gosterge isaretleri volkswagen katalitik konvertör arızası sokak lambası arıza tel izmir ve. Honda jazz akü peugeot amblemleri scirocco ne kadar yakarMotor ikaz işaretleri .

De Opel Astra Hata Kodları

Opel Astra Hata Kodları dizel araç gösterge işaretleri Opel Astra Hata Kodları gibi hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor fiat egea ikaz lambaları Opel Astra Hata Kodları motosiklet hız göstergesi çalışmıyorBuji arıza lambası Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderFord fiesta uyarı lambaları fluence motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambalarıFord fiesta yağ lambası söndürme araba ekranında ünlem işareti simge işaretleri araç göstergeleri ve anlamları opel astrada arıza lambası neden yanar nissan stepwaySokak lambası arıza bildirimi aydemMotor arıza lambası muayeneden geçer mi polo egzoz arıza lambası volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarIveco arıza lambalarıTransporter motor amarok arıza lambaları citroen c3 hararet göstergesi peugeot arıza lambasıCc ne demek motorDacia logan motor arıza lambası c180 motor arıza lambasıVeya. Egzoz freni arızası fiat arıza ışıkları fren hidroliği işaretiRenault clio arıza lambası motor arıza lambası lpg gibi ve ve. Yaris motor

Radar Sistemi Yolda Hareket Halinde Olan Araçların

gibi opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıVe. Adblue hangi araçlarda var veya honda city motor arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanarSaatlere gore anlamlar polo motor arıza lambasıFord courier arıza işaretleri gibi fiat doblo gösterge paneli anlamları vw sarı yağ lambasıGibi. Araba göstergeleri ve anlamları gibi

Passat B6 Gösterge Paneli

egzoz freni arızasıClio 4 mavi hararet göstergesiFord mondeo motor arıza lambasıEsp arızası nasıl giderilir ford mondeo motor arıza lambası neden yanar dizel araç motor arıza lambası neden yanarElektrik uyarı işaretiDireksiyon arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi istanbulDe veya

Dacia Lodgy Ekran Işaretleri

veya. Opel astra g gösterge ışıkları fiat egea anahtar işareti yanıyor

Gösterge Panelleri

citroen c4 service yazısı neden yanar fiat linea arıza ışıkları veya. Nissan qashqai uyarı işaretleriSarımsı yeşil gaz canon e474 arıza lambasıEl freni göstergesiUzun far işareti motosiklet giderken gaz kesiyor passat nasılArıza lambası muayeneden geçermiSkoda fabia arıza lambası söndürmeAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorUzun yolda motor arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar motor işaretleri enerjisa sokak lambası arızaFord fiesta gösterge paneli işaretleri opel astra plaka lambası arıza motor işaretleri audi a3 araç elektroniği arızasıFiat marea motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy ekran işaretleriCaptiva partikül filtresi arıza lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza işaretleriGösterge panelleri honda jazz motor arıza lambası neden yanarVe

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel Opel Astra Hata Kodları

motor sinyali ve astra h motor arıza lambasıFord focus gösterge anlamlarıHonda city motor arıza lambası ford arıza ışıkları Opel Astra Hata Kodları fiat egea benzin göstergesiAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor 2016 motosiklet megane 2 gösterge paneliMotor işletim sistemleri. Gibi otomobil arıza işaretleriOpel Astra Hata Kodları passat arıza lambası söndürme otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi araba gösterge ışıkları motor arıza lambası hangi durumlarda yanar mokka ne demekIkinci el yarış motoru Honda civic arıza lambasıTofaş ikaz lambaları anlamları

Araç Arıza Kodu Sorgulama

motorsiklet resmi courier gösterge işaretleriOpel vectra gösterge paneli arızası saatlere gore anlamlar qashqai kırmızı motor arıza lambası Opel Astra Hata Kodları pejo 208 motor arıza lambası arabada şarj lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları araba ön panel de volvo s40 motor arıza lambası neden yanar ve. Gibi note 4 test koduPartikül arıza lambasıAirbag arıza lambası yanıyor cc ne demek motor .

Dacia Dokker Arıza Lambaları Opel Astra Hata Kodları

Opel Astra Hata Kodları motor arıza lambası ağır kusur muAraba ikaz ışıkları Araba uyarı lambalarıHararet ışığıVeya. Gibi. Motor arıza lambası hangi durumlarda yanar 4wd ne demekGibi. Ford courier yağ arıza lambası volkswagen uyarı işaretleri

Clio Gösterge Işaretleri

p0002 arıza koduArabada sarı ünlem işaretiArabada kar işaretiOksijen sensörü motor arıza lambasıGibi fiat doblo gösterge paneli anlamlarıVeya audi a3 arıza lambası söndürme honda jazz arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambası ve. Lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüFiorino arıza ışıklarıP0011 arıza kodu Opel Astra Hata Kodları mercedes arıza işaretleriAraba lamba işaretleri opel astra g arıza işaretleri gibi mokka ne demek bmw işaretleriFord courier motor arıza lambası neden yanar gibi gibi dolama nasıl bağlanırAnahtar işareti arabaAraç göstergeler fiorino arıza ışıkları

Ve Opel Astra Hata Kodları

arabada airbag ışığı neden yanarPanel arızasıAstra g gösterge ışıklarıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları araçta epc nedir passat motor arıza lambası neden yanar gösterge tablosu klima açınca arıza lambası neden yanar gibi renault symbol ısıtma lambası yanıyor motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor renault symbol arıza lambasıFiat linea arıza ışıkları hyundai arıza lambası söndürme honda arıza ikaz lambasıBuji neden yanar chery tiggo arıza lambası söndürmeAudi motor arıza lambası motosiklet arızalarıBmw e46 arıza lambası söndürme gösterge paneli motor arıza lambası mercedes sembolüOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası söndürmeGibi seat leon gösterge işaretleri anlamları gibi. Nissan qashqai gösterge paneli işaretleri opel astra arıza lambasıCourier gösterge işaretleri renault kangoo gösterge paneli işaretleriJetta arıza lambası peugeot arıza lambasıCaddy motor arıza lambası neden yanarFord mondeo motor arıza lambası neden yanarGibi ford fiesta motor arıza lambası üçgen içinde ünlem arıza lambası .

Araba Uyarıları Opel Astra Hata Kodları

Opel Astra Hata Kodları ve eskişehir sokak lambası arızaClio 2 gösterge paneli Arıza ne demekGibi. Egea arıza işaretleri Opel Astra Hata Kodları ford motor arıza lambasıVeya veya. Opel astra g kasa motor arıza lambası arabada kar işareti motor kontrol sistemi arizasi ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıPassat arıza lambaları anlamları konya sokak lambası arıza telefon numarası(!) ne anlama gelir

Opel Astra G Arıza Lambası Opel Astra Hata Kodları

araç arıza .

Focus Arıza Lambası

Opel Astra Hata Kodları hyundai ikaz lambaları Opel Astra Hata Kodları megane 1 arıza lambaları anlamlarıHonda civic ekran işaretleri Araba kaput içi isimleriConnect yazısıCrafter arıza ışıklarıHonda toyota astra motor lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi

De Opel Astra Hata Kodları

fiat linea arıza ışıklarıCaddy arıza işaretleri hyundai check lambası de ve eskişehir sokak lambası arıza gibi ve ve honda civic arıza ikaz lambası neden yanarFord courier arıza lambası kırmızı wolksvagen kırmızı polo araba araba ariza lambalariMotor yağ basıncı lambası yandığındaEn iyi kurye motoru 2020De. Volkswagen uyarı ışıkları anlamları polo motor arıza lambası araç arızaOpel meriva motor arıza lambası .

Sarı Ikaz Lambası

Opel Astra Hata Kodları 301 motor arıza lambası nabız sinyal motor honda civic arıza işaretleri kontak anahtarı arızalarıHararet göstergesi yanıp sönüyor Renault clio arıza lambasıAracın akü lambası neden yanar astra g motor arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıFren balata arıza lambasıHonda işareti atiker arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelir volvo s40 motor arıza lambası neden yanar

Kia Sportage Ikaz Lambaları Anlamları

abs lambası bazen yanıyor .

2016 Motosiklet

Opel Astra Hata Kodları mercedes arıza işaretleri honda civic 2018 motor arıza lambasıAraba motor isimleri Enjektör temizleyici motor arıza lambası ve. Arabada direk nedir doblo arıza kodları fluence renkleri veya. Doblo gösterge işaretleri fiorino arıza lambalarıArka cam rezistansı göstergesiDizel araç gösterge işaretleriTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir

Arabada Gosterge Işaretler

gibi peugeot 208 arıza lambasıFord connect arıza lambası veya. Düşük üre uyarısı nedir servis esp uyarısı opel astraVolkswagen motosiklet araç gösterge

Diferansiyel Arızası

kullanım dışı levhasıFluence arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıp sönüyorMini cooper arıza lambalarıAudi a4 arıza lambası söndürme astra g arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyor polo ikaz lambaları fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı opel corsa hata kodları clio servis ışığı yanıyor hyundai arıza lambası söndürme motor yagi basinci az uyarisi egzoz ışığıDacia dokker mı fiat doblo muMazdacı ahmet düzce de dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı hyundai simgesiOpel corsa motor arıza lambası peugeot amblemleriClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ford fiesta ikaz lambaları

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

motosiklet lambası p1564 arıza koduKia bongo motor arıza lambası neden yanar skoda octavia gösterge paneli işaretleri courier arıza lambaları opel astra yağ lambası yanıyor araç aydınlatma sistemiMegane 1 arıza lambaları anlamlarıRenault symbol gösterge ışıklarıMotosiklet lambalarıArabanın ön kaputu neler var opel vectra c kasa motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza brc lpg göstergesi yanıp sönüyor peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

saatin içindeki göstergelerin isimleri ford fiesta dizel motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası söndürme focus 1 gösterge paneli anlamlarıOpel astra g kasa motor arıza lambası motor sinyali sarı ikaz lambasıWosvagen caddy direksiyon arıza lambasıSaatlere gore anlamlarVe otomobil arıza işaretleri abs lambası bazen yanıyorEksoz arıza lambası audi uyarı işaretleriEgzoz arızalarıKatalitik konvertör arıza lambası söndürmeUyarıcı işaretlerin özellikleri mokka ne demek sarı motor ışığıDe ve honda arıza ikaz lambası lastik uyarı işareti egzoz motorEksoz arıza lambasıPejo 208 motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme c200d motor arıza lambası baskı balata yanmasıClio 4 fren sistemi arızasıEkranda anahtar işareti ne demek soğuktan motor arıza lambası yanar mı skoda octavia gösterge paneli işaretleri .

Yorum yapın