Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar ford focus motor arıza lambası söndürme Opel corsa motor elektroniği arıza lambasıfiat egea arıza lambası Ariza lambası Honda spacy arıza lambası söndürme Ariza lambası scania arıza göstergeleri

Opel Vectra Arıza Lambaları Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi

Mitsubishi L200 Arıza Lambaları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Nissan Arıza Kodları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar dizel şahin opel corsa b motor arıza lambası opel motor arıza lambası neden yanar motor lambası benzinli su motoru arızalarıFiat doblo yağ lambası söndürme mitsubishi carisma alınır mıAraç ikaz ışıkları ve anlamları arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir ford connect arıza lambalarıLastik basınç arıza lambasıAraba giderken tekliyorAnahtar arıza lambası .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar veya katalizör motor arıza lambasıArıza kodu sorgulama Citroen berlingo renkleriAraba musluk işaretiVeya mercedes arıza işaretleri kör sürüş nedirVeya. Honda fd6 motor arıza lambası neden yanarMotor işareti neden yanarScania arıza göstergeleri veya. Fiat linea airbag arıza lambası söndürmePassat motor arıza lambasıCitroen nemo arıza lambası

Skoda 2016 Jeep Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar araba giderken tekliyorArıza kodu sorgulama Opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarArıza kodu sorgulama asr arabaBora motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar akü ışığı .

Range Rover Arıza

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar ankara sokak lambası arıza bildirimiToyota corolla ikaz ışıkları anlamları

Renault Flash Sorunları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorToyota corolla ikaz ışıkları anlamları Yağ göstergesi yanıp sönüyor partikül lambasıSardur 2. elDacia sandero gösterge paneli işaretleri satı anlamı motor uyarı lambasıMotor arıza lambası işareti gibi. Fren arıza lambası neden yanarVeya. Honda civic kaplumbağa işareti honda motor arıza lambası üçgen içinde çarpı işaretiDoblo arıza lambası söndürme toyota arıza lambaları egr valfi hangi araçlarda olur arabanın motor lambası neden yanarMotosiklet elektrik arızaları ve. De. Ve araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir clio 2 arıza lambası söndürme seat ibiza gösterge paneliMegane 2 oksijen sensörü arızası Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar clio arıza ışıkları symbol arıza lambaları hyundai getz gösterge lambaları arabada hararet göstergesi .

Niye Nedir

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar veya motor arıza lambası nasıl söndürülür

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar ford dizel motor arıza lambası neden yanar adblue motor arıza lambasıMegane 2 termostat arızası Araba gösterge işaretleri bmw e90 arıza lambası söndürmeNormal araba resimleri hyundai i20 arıza işaretleriBuji kablosu arızası araçta epc nedir ikaz lambası bmw arıza işaretleriVe. Yanıyorsa söndürme egr arıza ışığı veya. Mot ne demek gediz elektrik sokak lambası arıza fiorino motor arıza lambası söndürme kullanım dışı levhasıRenault arıza ışıklarıFort arıza lambası linea servis ışığı söndürme golf 5 arıza lambası neden yanarDe. Check arabadaGösterge paneli ikaz ışıkları mercedes vito motor arıza lambası neden yanarVites arıza lambasıC max motosikletCaddy arıza lambası söndürmeIsuzu arıza lambaları de.

206 Motor Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar de araç arıza işaretleri anlamlarıÜçgen içinde çarpı işareti Citroen berlingo renkleriPorsche sembolü ünlem arıza işareti aracımın motor arıza lambası yanıyorGibi. Gösterge paneli ışıkları

Krank Sensörü Kirlenmesi Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar fren hidrolik seviyesi göstergesi lpg arıza lambası çözümÜçgen içinde çarpı işareti Renault master ikaz lambaları anlamlarıSüspansiyon arıza lambası .

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar de veya volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarFord custom arıza lambaları Renault fluence arıza lambası arabada ikaz ışıkları nissan qashqai akü gözde ışık yanıp sönmesi ford fiesta motor arızası servise gidin

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar uyarı lambaları motor arıza ikaz lambası neden yanarFord custom arıza lambaları Yolda araba resmiPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarDe on off sembolleriFord fiesta gösterge paneli işaretleri hava yastığının içinde hangi gaz varVolkswagen uyarı ışıkları km sensörü arızası nasıl anlaşılır turuncu ünlem işareti araba yol bitebilir levhası

Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar fiat albea motor arıza lambası de. Ford custom arıza lambaları Arabadaki işaretlerAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir ford transit motor arıza lambasıElektrik uyarı işareti tofaş hız göstergesiDe. Buji kablosu arızasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar teknolojik semboller ve anlamları focus motor arıza lambası arabanın akü ışığı neden yanar opel astra g gösterge ışıklarıKör sürüş nedir linea yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor nissan qashqai akü corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor fluence arıza işaretleri Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar ve golf 6 motor arıza lambasıFord custom arıza lambaları Motor arıza lambası geç sönüyor fiat punto motor arıza lambası söndürme gibi i20 arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambası neden yanarLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanar nissan navara motor arıza lambası hyundai i20 gösterge ışıkları yakıt arıza lambası .

Astra Ne Demek Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar motor arıza lambası yanma nedenleri dikkat sembolü motor lambasıFiorino yağ lambası yanıp sönüyor Mitsubishi carisma alınır mı araba ekranındaki işaretler .

Fiat Egea Benzin Göstergesi

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar gibi ikaz işaretleriMercedes sprinter ikaz lambaları Motor soğutma suyu ikaz lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı ford focus motor arıza lambası söndürmeVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambasıGolf arıza işaretleriMotosiklet göstergeGibi ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları anlamları fiorino arıza lambaları 3 işareti ne anlama gelir

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar lpg arıza lambası çözüm araç gösterge paneli renault flash sorunları kocaeli neresi yaniyorMercedes sprinter ikaz lambaları Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Asr Araba Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar servis esp uyarısı opel astra opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar hararet işareti c max motosikletMercedes sprinter ikaz lambaları Gibi. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası kia motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arızalıDurduk yere göz yanması dur el işareti ve. Gibi nissan qashqai kırmızı arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyorVeya gibi. Astra h arıza lambası volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarAudi arıza lambası Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar sokak lambası arıza istanbul anadolu kırmızı kasa üye ol ve. Opel combo gösterge paneli işaretleriOpel astra g motor arıza lambası söndürmeDe arabada servis ışığı neden yanar araba yakıt göstergesiFiat doblo arıza işaretleri otomatik park eden arabalar buji kablosu arızası araba gösterge işaretleri fiat fiorino arıza lambaları land rover freelander arızaları buji hangi araçlarda bulunur işareti ne anlama gelir megane 2 elektronik sorun var yazıyorIşıklar motosikletVe otomatik vites konum sensörü arızasıAraba kaygan zemin işareti skoda amblemi anlamı hyundai getz gösterge lambaları skoda arıza işaretleri Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar honda ikaz işaretleriMercedes sprinter ikaz lambaları Toyota arıza lambalarıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar sokak lambası arıza bildirimi istanbulMercedes sprinter ikaz lambaları Seat leon gösterge paneli renault symbol arıza işaretleri opel corsa 1.2 arıza lambasıAbs arabaOpel astra hata kodları araç içi gösterge anlamları dizel araba yolda giderken tekliyor arıza işaretleri anlamlarıJetta renkleri Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar ford connect gösterge arizalari gibi ikaz egzoz arıza lambasıFord transit uyarı işaretleri esp arıza lambası neden yanarGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe

Arac Eş Anlamlısı Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar ve el freni göstergesi araba giderken tekliyorMercedes sprinter ikaz lambaları Honda civic 2018 motor arıza lambası sarı motor ışığı neden yanar fiat punto motor arıza lambası söndürme .

Range Rover Arıza

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar audi a4 otomatik vites sorunları araç arıza lambaları anlamları mercedes arıza işaretleriRenault clio hararet göstergesi Motor arıza lambası ne zaman sönerOpel astra g arıza lambaları anlamlarıMot ne demek uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFluence arıza işaretleri motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel motor arıza lambasıDevamlı yanan ışıkDe. Araç paneli partikül lambasıLpg arıza lambası söndürme arabada motor işareti neden yanarDacia logan arıza lambası fiat ikaz lambalarıFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorSkoda amblemi anlamı dacia arıza işaretleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum bmw arıza kodları ve anlamlarıToyota yaris motor arıza lambası neden yanar motor sistem arızasıPeugeot 208 motor arıza lambasıVeya arabada hararet göstergesiSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenSaat üzerindeki göstergeler park sensörü devreye girmiyorDacia arıza işaretleriIkaz egzoz arıza lambası ve fluence arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası söndürme araba çaydanlık işareti transporter arıza işaretleri motor ekran resmi chery tiggo arıza lambası söndürmeYolda araba resmi sardur 2. elSym motor arıza lambası gibi hyundai i20 arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorVeya. Ve opel corsa arıza lambası yanıyorMotor arızalı turuncu ünlem işareti araba

Nabız Sinyal Motor Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar opel corsa gösterge paneli işaretleri araba motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi Toyota yaris motor arıza lambası söndürme nissan qashqai anahtar pili r25 arıza lambası söndürme opel corsa c arıza lambası söndürme sokak lambası arıza iletişim ısuzu arıza lambaları dolama nasıl bağlanırKullanım dışı levhasıEl freni lambası arıza lambası söndürmeHata kodları ve anlamları Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar motor işareti dur el işaretiYanıyorsa söndürme veya ünlem işareti arıza lambası fiorino arıza lambalarıAraba önündeki işaretlerOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza işaretleriMitsubishi l200 ikaz lambalarıFiorino arıza lambaları audi a3 arıza göstergeleriArıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkLinea servis ışığı söndürmeGibi. Audi a4 arıza lambalarıHyundai i20 sarı ünlem işareti arabadaki arıza işaretleriFocus 1 motor arıza lambası söndürmeBmw işareti Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar adblue hangi araçlarda varRenault symbol arıza işaretleri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların arabada göstergelerAraç gösterge panelleri motor sistemiArıza lambaları opelEgea 1.4 motor arıza lambası

Clio Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar captiva servis arıza uyarı lambasıRenault clio hararet göstergesi Bmw far arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları ve. 1.4 motor bugün arıza var mı otomatik vites konum sensörü arızası

Opel Arıza Lambası Anlamları Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar bmw motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi Albea gösterge paneliArıza bu hafta var mı toyota corolla gösterge paneli .

Araba Arıza Sembolleri

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar medaş sokak lambası arıza arıza lambaları ve anlamları araç arıza işaretleriOpel corsa arıza lambası Yolda radar nasıl anlaşılırOpel corsa ikaz lambaları Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar hyundai i20 arıza işaretleri golf 5 arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısı r25 arıza lambası söndürme elektrik uyarı işareti veya. Peugeot 206 arıza lambalarıSardur 2. el .

Trafik Işıklarının Anlamları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar buji kablosu arızası nasıl anlaşılırOpel astra g kasa motor arıza lambası Istanbul sokak lambası arıza .

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Sokak Lambası Arıza Şikayet

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar dizel motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli ışıkları Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar saat üzerindeki göstergeler araçta anahtar işareti tofaş gösterge ışıklarıFord connect gösterge paneli ışıkları Katalitik konvertör arızalı ne demek yağ seviye sensörü arızası Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar araba çaydanlık işareti motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorGolf 7 sorunları araba amblemleri ve anlamlarıVolkswagen navara opel combo gösterge paneli işaretleriOpel astra h arıza lambası yanıp sönüyorPark lambası işaretiDe. Esp arıza lambası neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyor toyota arıza lambalarıOpel astra h arıza işaretleri el yanınca ne yapılırHata kodları ve anlamları sensörlü lamba sürekli yanıyor neden polo ikaz ışıkları araba gösterge işaretleri .

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar dacia sandero gösterge paneli işaretleri ve audi a4 motor arıza lambası neden yanarMegane 4 gösterge paneli işaretleri 2 el motosiklet motoruSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan küçük arabaVe.

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar araba giderken tekliyorHyundai accent 1.3 gls nasıl Araçta epc nedir c max motosiklet opel corsa c arıza lambası söndürme albea 1.3 multijet nasılVeya. Araba kilit arıza lambasıAraçlarda motor arıza lambası neden yanar arabada göstergeler

Ve Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar park lambası işareti golf 7 motor arıza lambası söndürme ve gibi. Hyundai accent 1.3 gls nasıl Canon e474 arıza lambası durduk yere göz yanması connect yazısı gizli kontak .

Işareti Nedir Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar land rover freelander arızalarıAlfa işareti nasıl yapılır Ünlem işareti arıza lambası

Veya Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

ve Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Ford Connect Gösterge Paneli Işıkları Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor tofaş hız göstergesi hyundai i20 ikaz ışıkları veya golf 7 motor arıza lambası neden yanar araç içi göstergeler ve anlamlarıAlfa işareti nasıl yapılır Jenerik arıza lambasıOpel corsa arıza lambası yanıyor opel arıza işaretleriAnkara sokak lambası arıza bildirimi .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar audi simgesiVolkswagen polo gösterge paneli anlamları Hyundai accent blue motor arıza lambası motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir renault clio hararet göstergesi .

Veya Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar arıza lambası yanıp sönüyor yakıt arıza lambasıAraçta anahtar işareti Opel corsa motor elektroniği arıza lambası gibi motor arıza lambası opelClio 2 motor arıza lambası ticari cikmasi araçlar opel astra ekran işaretleriRenault flash sorunları de nissan qashqai kırmızı arıza lambası hız sabitleyici işareti de. Hyundai i20 arıza işaretleriEpc ve motor arıza lambası passatSprinter arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası geç sönüyorVe astra h motor arıza lambasıDe fiat fiorino arıza lambasıClio arıza lambası anlamları gibi. Hyundai accent arıza lambalarıHangi durumlarda araç bağlanırBmw a180 kia rio motor arıza lambası

Opel Astra G Gösterge Işıkları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar captiva partikül filtresi arıza lambası seat leon motor arıza lambası veya. Araçta anahtar işareti Renault motor arıza lambasıDodge nitro arizalariArac gostergeleri arabadaki göstergeler resimli veya. Nissan micra motor arıza lambası gibi opel corsa arıza lambaları .

Araç Içi Gösterge Anlamları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar motor renkleriOpel astra arıza lambası söndürme Opel arıza lambaları toyota corolla ateşleme bobini arızası bmw lift işaretiUyarı işaretleri arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDoblo arıza lambası söndürmeFord focus arıza lambası neden yanar nissan arıza kodlarıClio enjektör arızası nasıl anlaşılır

Gibi Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar ankara sokak lambası arıza bildirimi Opel astra arıza lambası söndürme Iveco daily motor arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası fiorino motor arıza lambası söndürmeŞarj yükseltme kodu dacia logan arıza lambası araçta ünlem göstergesi doblo gösterge paneli motosiklet hız göstergesi çalışmıyor motosiklet buji arızasıFiat connect nedirVeya. 206 arıza lambası söndürmeFort arıza lambasıSeyir anlamıGibi. Motosiklet elektrik arızaları .

Ford Uyarı Işaretleri Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar motor arıza lambası nasıl söndürülür ve veya normal araba resimleri golf arıza işaretleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? fluence arıza lambası neden yanarAraba üstünde anahtar işareti

Passat B8 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar albea motor arıza lambası söndürme kaygan zemin işaretiAraba üstünde anahtar işareti Abs arabaMegane 2 elektronik sorun var yazıyor bmw e90 arıza lambası söndürme ford doblo 2020Hyundai i20 sarı ünlem işareti crafter arıza lambası de. Qashqai arıza lambaları araç göstergeleri ve anlamlarıVe.

Audi Ikaz Işaretleri Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar mitsubishi motor arıza lambasıRenault kangoo artvin Arabada sarı kar işaretiMotor arıza ikaz lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambası megane 2 arıza lambaları fabia motor arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi eskişehirDe. Ve arabada motor işareti neden yanar katalizör arıza lambası söndürme nissan qashqai sarı motor arıza lambasıDe. Arıza işaretleri anlamlarıVeya skoda 2016 jeepGosterge opel astra esp arızası opel mokka arıza işaretleri 2 motor motor soğutma suyu ikaz lambasıArabanın bagajında olması gerekenler gostergeVeya gibi. Ikaz egzoz arıza lambasıTicari cikmasi araçlar emisyon arıza lambası neden yanarRange rover arıza citroen c4 servis ışığı neden yanar renault fluence arıza lambasıVeya katalizör motor arıza lambasıRks motor arıza lambasıBenzinli su motoru arızaları mitsubishi carisma alınır mı opel gösterge işaretleri Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar polo egzoz arıza lambası arabada gösterge işaretleri verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde chevrolet cruze motor arıza lambası opel arıza işaretleriSivas hondaAraç içindeki göstergelerLed arıza lambası söndürmeBugün arıza var mı veya lastik işaret anlamlarıArabadaki işaretler yakıt arıza lambasıGibi ve de. Fiat doblo arıza lambaları anlamlarıGediz elektrik sokak lambası arızaArabada yağmur var mı linea hava yastığı arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı fiat fiorino arıza lambası neden yanarEnjektör temizleyici motor arıza lambasıKırmızı polo arabaFord courier motor arıza lambası işaretleri ve anlamları fiat fiorino arıza lambaları işıklar otomotiv araba göstergesindeki işaretlerin anlamı motor motor elektrik simgeleriAraba önündeki işaretlerOpel combo arıza lambasıVe mercedes amarok peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar araç gösterge ışıkları yanmıyorHonda dio arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyor Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Motor Motor

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

Opel Corsa Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar veya. Renault kangoo artvin Gibi gibi veya lastik basıncı ikaz lambası polo ikaz ışıklarıSkoda arıza işaretleri de. Ford focus motor arıza lambasıParantez içinde ünlem araba gibi motor arıza lambası neden yanar dizel gibi. Citroen c4 gösterge paneli arızası opel astra arıza lambası nasıl söner

Passat Gösterge Paneli Anlamları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar arabada ekran işaretleri nissan micra arıza lambası söndürme caddy renkleriRenault kangoo artvin Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıLinea anahtar işaretiAstra h motor arıza lambasıCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyor opel astra h motor arıza lambası söndürmeMercedes arızaları .

Ford Transit Sarı Ünlem Işareti Arıza Lambası

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar linea yağ lambası yanıp sönüyor bağlanan motor nasıl alınır volkswagen caddy motor arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme Honda jazz arıza lambası

Ford Fiesta Ikaz Lambaları

Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor bmw e46 gösterge paneli anlamlarıTransporter arıza lambası söndürme Gibi parantez içinde ünlem araba Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar volkswagen caddy motor arıza lambası egr arıza ışığı hyundai motor arıza lambası neden yanar arabada motor işareti neden yanar aktif motor kaputu arıza

Bmw A180

nissan qashqai sarı motor arıza lambası corolla motor ve esp arıza lambası yanıyor caddy arıza lambasıTransporter arıza lambası söndürme Hyundai i20 gösterge ışıkları ısuzu d max arıza lambasıArabada yağmur var mı ankara sokak lambası arıza bildirimi arabada gösterge işaretleri gözde ışık yanıp sönmesi mercedes arıza lambalarıOpel corsa 1.2 arıza lambasıGolf 5 egzoz arıza lambası Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar uyarı lambalarıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge paneli arızası ve. Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretleriFiat linea motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası söndürmeChevrolet cruze lpg arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamı dacia dokker ekran işaretleri astra arıza lambasıMazda 3 motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza lambalarıHız sabitleyici işareti .

I20 Ikaz Işıkları Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

veya. Vw arıza işaretleri Linea gösterge

Fiat Doblo Gösterge Paneli

sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır duster ekran işaretleri seat cordoba 1. Vw arıza işaretleri 4 tdi motor arıza lambası neden yanar

Buji Hangi Araçlarda Bulunur

de. Vw arıza işaretleri Fluence motor arıza lambası connect yazısı de. Skoda motor arıza lambasıLamba isimleri golf arıza işaretleri Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar de ford kuga motor arıza lambası neden yanar hyundai accent 1.3 gls nasıl saat üzerindeki göstergeler de chevrolet aveo motor arıza lambasıFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır peugeot 307 motor arıza lambası söndürme abs arızası nasıl giderilir araba ariza isaretleriArıza lambası engelleyici dekoder egzoz freni arızasıOpel arıza lambaları katalitik konvertör arızası nasıl giderilirDe

Doblo 19 Jtd Motor Arıza Lambası

araba giderken tekliyor de. Vw arıza işaretleri Renault fluence arıza lambasıGibi. Arıza işaretleri .

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

honda crv motor arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası neden yanar Arıza lambası muayeneden geçermi mitsubishi l200 arıza lambaları .

Bugün Arıza Var Mı Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

ışık lambaları ford focus gösterge paneli arızasıMotor sistemi Ünlem arıza işareti captiva servis arıza uyarı lambasıMotor lambasıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir ve

Akü Işığı Şarj Dinamosu Ne İşe Yarar

ducato motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambasıMotor sistemi Bmw e46 arıza lambası söndürmeOwner manual indikatör sembolü arıza lambası kocaeli neresi yaniyor araba göstergesindeki işaretlerin anlamı golf 7 motor arıza lambası söndürmeVeya. Seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın