Start Stop Devreye Girmiyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Start Stop Devreye Girmiyor renault megane arıza işaretleri Ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları Ariza lambası kırmızı ikaz nedir Ariza lambası honda spacy arıza lambası kodları motor arıza kodları araba simgelerikırmızı arıza lambası Renault master gösterge işaretleriC200d motor arıza lambasıBora motor arıza lambası fiat doblo gösterge paneli motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerRenault clio gösterge işaretleri anlamları ford connect motor arıza lambası neden yanarUyarı ışıklarıAraç arıza lambası söndürmeBosch kombi arıza lambası yanıyor sarı arıza lambasıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıVolkswagen polo arıza işaretleri anlamları opel corsa motor arıza lambası neden yanarVw ampul arıza lambası söndürme gibi. Dacia duster arıza lambası neden yanar lada vega motor arıza lambası de motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motorda dacia uyarı işaretleri

Seat Arıza Işıkları Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor motorda abs nedir doblo yağ lambası yanıp sönüyor yamaha arıza lambası söndürme 2020 model lineaFiat doblo arıza lambaları anlamları octavia arıza lambası söndürme hyundai i20 gösterge tanıtımı uyarı işaretleri linea yağ lambası söndürme araba simgeleriKirmizi motor mercedes axor arıza işaretleri dacia duster arıza lambası neden yanar gizli buzlanma işareti renault fluence arıza lambası motorda abs nedir veya i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorLpg ışığı yanıp sönüyorVeya otomatik araba motor arıza lambası neden yanarVeya fiat egea motor arıza lambası neden yanar abs ışığı söndürme hyundai getz motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları tredaş sokak lambası arızaRenault symbol hararet göstergesi motor ekran resmi mercedes gösterge işaretleriGolf 5 egzoz arıza lambası .

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor Start Stop Devreye Girmiyor hararet göstergesi yanıp sönüyorHyundai arıza ışıkları Tredaş sokak lambası arızaDacia lodgy arıza lambası söndürme .

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor Start Stop Devreye Girmiyor esp arızası nedirFiat egea motor arıza lambası neden yanar De. Hyundai motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza iletişim egea arıza lambası yandı wosvagen arıza lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor ve araba özellikleri anlamları araba arıza sembolleriRenault ikaz lambaları yanıp sönen arıza lambası araba ekran göstergeleri nissan juke motor arıza lambası söndürmeArabanın akü ışığı neden yanar Start Stop Devreye Girmiyor peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarVeya ford connect arıza lambası neden yanar adblue göstergesiOpel astra arıza lambası nasıl söner telefon ekran ışığı sürekli yanıyor arıza lambası işaretiEl yanması yağ basıncı düşüklüğüFiat linea motor arıza lambası neden yanar opel vectra b gösterge ışıkları anlamları .

Citroen Nemo Arıza Lambası

Start Stop Devreye Girmiyor Start Stop Devreye Girmiyor akü değişimi sonrası motor arıza lambasıKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır Araçtaki göstergeler ve anlamlarıHangi durumlarda araç bağlanırArabada kırmızı ünlem işareti arıza lambası yanarken muayeneden geçer miChevrolet cruze lpg arıza lambasıDoblo nedirHonda civic bütün arıza lambası neden yanarTwitter işaretleri ve anlamları motosiklet giderken gaz kesiyor Start Stop Devreye Girmiyor astra g arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar Start Stop Devreye Girmiyor ve. Bosch buzdolabı arıza lambası adblue arızası iveco daily motor arıza lambasıAkü lambası sürekli yanıyorVe gibi sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenRenault ikaz lambalarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıElektrik sokak lambası arıza arıza lambası anlamı. Transit arıza lambasıYağ lambası işaretiEgzoz emisyon kontrol ettirin ne demek aveo arıza gösterge lambası gösterge arıza işaretleriYakıttan dolayı motor arıza lambasıDe veya.

Araç Göstergesi Işaretleri

Start Stop Devreye Girmiyor transporter ikaz lambaları hyundai anlamı de gösterge ışıkları anlamıAraç akü lambası neden yanar Sokak lambası arıza şikayetVeya

Renkli Motor

Start Stop Devreye Girmiyor clio arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar dacia arıza lambası transporter t5 arızalarıAraç akü lambası neden yanar Bosch kombi arıza lambası yanıyor t5 arıza lambaları pejo motor arıza lambasıOpel astra egzos arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor gibi de. Fiat palio gösterge paneli işaretleri Arabada ampul işareti motorda lpg gösterge işıkları anlamları .

Bmw E46 Arıza Lambaları

Start Stop Devreye Girmiyor ve. Araba arıza işaretleri ve anlamları Fiat doblo arıza lambasıGibi. Vito motor arıza lambası söndürmeVeya nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorDizel motor uyarısı .

Lastik Basıncı Ikaz Lambası

Start Stop Devreye Girmiyor motor arıza lambası sürekli yanıyorI20 arıza ışıkları Honda arıza kodları de. Honda motor otomatik vites bmw a180ArızalarıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınArabalar neden yanarGibi

Araba Gostergesi

Start Stop Devreye Girmiyor linea ampul arıza lambası arabadaki opel corsa d arıza lambası söndürme arıza bu hafta varmıI20 arıza ışıkları Motor arıza lambası muayeneden geçer mi

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası

Start Stop Devreye Girmiyor pejo 208 motor arıza lambasıI20 arıza ışıkları Arabanin işaretlerinin anlamları ford focus motor arızası neden verir yamaha delight arıza lambası söndürmeTel işareti veya telefon şarj göstergesi bozuk ford fiesta gösterge işaretleriToyota yaris motor arıza lambası neden yanar ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli arızası opel astra motor arıza lambası neden yanar iveco daily arıza lambaları araba yolu resmi işaret ne demek megane 2 servis lambası yanıyorDacia duster arıza lambası neden yanarUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Araç Arıza Işaretleri

Start Stop Devreye Girmiyor epc arıza lambası enjektör temizleyici motor arıza lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası Mercedes arıza lambaları .

Gosterge

Start Stop Devreye Girmiyor volkswagen işaret lambaları egzoz gazı kontrol sistemi arızası dacia uyarı işaretleriTehlike sembolleri tablosu Ariza ne zaman dacia duster arıza lambası neden yanar Start Stop Devreye Girmiyor citroen berlingo gösterge paneli işaretleri araba gosterge isaretleriP0103 arıza kodu de. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri yamaha delight arıza lambası söndürme .

Ekranın Anlamı

Start Stop Devreye Girmiyor araç gösterge işaretleri anlamıAraba içindeki göstergeler

Toyota Yaris Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Start Stop Devreye Girmiyor h100 gösterge paneliAraba içindeki göstergeler Ve.

Opel Corsa Arıza Lambaları

Start Stop Devreye Girmiyor lastik basınç göstergesi arızasıFord doblo 2020 Gösterge panelleri veya ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriArıza lambası muayeneden geçermiLinea gösterge punto motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası hiç yanmıyorVe motor arıza lambası turuncu yanıyor renault symbol ekran işaretleri nissan qashqai arıza işaretleri .

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

Start Stop Devreye Girmiyor

Mot Ne Demek

Start Stop Devreye Girmiyor

De Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor arabada arıza ışıklarıDizel motorlu aracın gösterge panelinde Polo arıza ışıklarıVolkswagen polo gösterge paneli anlamlarıToyota corolla gosterge anlamlariAraba kısa far nasıl açılır Start Stop Devreye Girmiyor ford fiesta arıza işaretleri arabada yanıp sönen kırmızı ışık citroen c3 arıza lambası söndürme araç arıza lambası anlamlarıFiat linea arıza ışıklarıCruze arıza lambası .

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor fluence stop lambası neden yanar araba arıza işaretleri anlamıArabanın gösterge işaretleri Ford focus motor arızası neden verirStart Stop Devreye Girmiyor megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme araçlarda ünlem işaretiAlfa işareti

Ve Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor polo uyarı ışıklarıAlfa işareti Nissan micra gösterge işaretleriEra motor arıza lambasıVeya wosvagen navara

Araba Giderken Tekliyor

Start Stop Devreye Girmiyor hyundai i20 ampul işareti gibi direksiyon arıza lambası hava durumu sembollerinin anlamı hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAlfa işareti Opel meriva motor arıza lambasıArabanın gösterge işaretleri 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde ünlem işareti renkli motor dacia duster arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları 1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar araç gösterge anahtar işaretiVe. Dizel araç motor arıza lambası neden yanarMotor lambası .

Passat Arıza Lambaları

Start Stop Devreye Girmiyor gibi citroen motor arıza lambası neden yanarRenault clio ünlem işareti Verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeNissan qashqai anahtar pili volkswagen arıza lambaları fort nedirAbs ve motor arıza lambası neden yanarAraba ekraninda yanan lambalarMercedes sprinter arıza lambası söndürmeDuster gösterge paneli motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi kızdırma bujisi ve motor arıza lambası wolksvagen gösterge işaretleriBmw ikaz lambalarıVeya toyota uyarı işaretleriArızalı yazısıVeya

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor elektrik sokak lambası arızaRenault clio ünlem işareti Ford connect motor arıza lambası neden yanarDe veya bmw e46 arıza lambası söndürme işaret ne demek tredaş sokak lambası arızaHonda spacy arıza lambası kodları opel astra arıza lambası nasıl sönerHararet ikaz lambası motor arıza göstergesiHyundai arıza lambası söndürmeGibi fiorino arıza lambaları

Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor golf 5 motor arıza lambası neden yanar sis lambası göstergesiRenault clio ünlem işareti Bilgi ışıklarıVolkswagen caddy renkleriKırmızı ünlem işaretiKontrol anlamıHyundai gosterge anlamlari

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor simge işaretleri volvo s40 motor arıza lambasıRenault clio ünlem işareti Isıtma bujisi ikaz ışığıTransporter t5 arızalarıIkaz anlamı mercedes sprinter motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambası .

Isıtma Lambası

Start Stop Devreye Girmiyor ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabada servis ışığı neden yanar

Esp Asr Arızası Nedir

Start Stop Devreye Girmiyor nissan note alınır mı nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıArabada servis ışığı neden yanar Toyota yaris motor arıza lambası söndürmeFord tourneo arıza lambaları gaz göstergesi çalışmıyorDe.

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek

Start Stop Devreye Girmiyor chery tiggo arıza lambası söndürme egea arıza işaretleri kullanım dışı levhasıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor Linea göstergeStart Stop Devreye Girmiyor gösterge arıza işaretleri motor arıza kodları citroen c elysee anahtar işaretiArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Egzoz gazı uyarısı mesajlardaki işaretlerin anlamı bmw e60 şanzıman arıza lambası insignia motor arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası söndürmeHava yastığı uyarı ışığı neden yanar polo uyarı ışıklarıToyota direksiyon arıza lambası ford connect motor arıza lambası yanıyorVolkswagen polo gösterge paneli anlamlarıPartikül lambası ve

Opel Astra J Dizel Motor Arıza Lambası

Start Stop Devreye Girmiyor adblue arızası motor arıza ışığı yanıp sönüyorArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Abs uyarı ışığı nedirLpg ışığı yanıp sönüyor tehlike sembolleri tablosuAraç işaretleri ve anlamları peugeot 206 arıza lambası

Esp Asr Arızası Nedir

Start Stop Devreye Girmiyor

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Start Stop Devreye Girmiyor hyundai i20 gösterge tanıtımı golf 5 arıza lambaları jetta dizel motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Ve

Araç Içi Gösterge Işaretleri

Start Stop Devreye Girmiyor motorda abs nedirArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Neresi yanıyor mercedes c200d motoru renault mu ford connect ikaz lambaları multijet 2 nedir de otomatik vites arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyorAraba gösterge anlamları emniyet kemeri ne işe yarar pil bitmek üzere ne demekCrafter arıza lambası arabada abs ışığı yanıyor gibi veya opel astra arıza lambası söndürme Start Stop Devreye Girmiyor peugeot arıza lambaları .

Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Start Stop Devreye Girmiyor veya veya. Cc nedir motor Honda crv arıza işaretleri

Volvo S40 Motor Arıza Lambası

Start Stop Devreye Girmiyor su yastığı ne demekCc nedir motor Nissan qashqai sarı motor arıza lambası opel enjoy 1.2 motor arıza lambası fiat doblo arıza lambası söndürmeGibi. Gibi. Arabada sinyal verme en güzel motor resimleri araba göster opel astra motor arıza lambası yanıyor ford fiesta motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambalarıGibi ford transit uyarı işaretleriGibi de golf 5 motor arıza lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası söndürme veya jeep renegade motor arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirMotosiklet motor arıza lambası gibi aveo arıza gösterge lambasıRenault fluence ekran göstergeleri .

Araba Ekranında Çıkan Işaretler Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor fiat fiorino gösterge işaretleri dacia dokker arıza lambalarıFord ikaz lambaları Anahtar resimleri golf 7 motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Silme Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor ve. Ford ikaz lambaları Araba içindeki göstergeler

Peugeot Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Start Stop Devreye Girmiyor megane 2 motor arıza lambası söndürme Ford ikaz lambaları De. Start stop motor arıza lambası de veya. Uyarı sembolleri ve isimleriJeep renegade motor arıza lambası ve. Uyarı sembolleri sokak lambası arıza telefonu opel astra motor arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelir yıldırım işareti de.

Araç Uyarı Işaretleri

Start Stop Devreye Girmiyor el freni lambası yanıp sönüyor clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıMotor uyarı lambası En cok ariza yapan arabaHyundai arıza ışıkları gibi. Arabanın iç tanıtımı fiat punto ikaz lambaları anlamları volkswagen işaret lambalarıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorStart Stop Devreye Girmiyor corolla arıza lambası veya honda spacy arıza lambası kodlarıI20 arıza ışıkları Sokak lambası arıza bildirimi izmirMercedes kırmızı motor arabada hata işaretleri veya. Mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıIkaz işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambasıVe. Fiat egea arıza işaretleriRenault master gösterge işaretleri gösterge paneli motor arıza lambasıVeya ve connect motor arıza lambası gibi. Kızdırma arıza lambası arıza gostergeleri trafik levhaları ve anlamları 2014Motorsiklet arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürmeCitroen c4 servis ışığıOtomatik vites işaretleri veya ve. En güzel motor resimleri hyundai accent era motor arıza lambasıAccent blue arıza lambası söndürmeHonda crv arıza işaretleriFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir veya. Veya. Gibi mercedes gösterge işaretleri anlamıArabalardaki göstergelerEl motor kilidi aktifMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor mercedes hararet göstergesi Start Stop Devreye Girmiyor opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 206 gösterge paneli işaretleri veya fiorino ünlem işareti ne demek linea göstergeFord c max motor arıza lambası neden yanarKontrol anlamı .

Araç Arıza Işaretleri

Start Stop Devreye Girmiyor veya. Arabada ünlem işareti C200 motor arıza lambasıVe. Sure isimleri anlamlarıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları lpg göstergesi yanıp sönüyor ve. Hyundai era motor arıza lambası neden yanarArızalı yazısı de peugeot 206 gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıDoblo nedir volkswagen arıza lambalarıGösterge ikaz lambalarıArıza lambası neden yanarFord courier anahtar işareti arabaların içiAstra j plaka lambası arızaToyota sembolü arabada ünlem işareti araba simgeleri neresi yanıyor gibi. Doblo arıza lambası anlamları. Opel motor arıza lambası gibi ve ve ve. Duster ekran işaretleriFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarSprinter arıza lambalarıCorsa motor arıza lambası citroen c elysee motor arıza lambası söndürme .

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası

Start Stop Devreye Girmiyor dacia duster arıza lambası söndürme

Instagram Işaretleri Anlamı

Start Stop Devreye Girmiyor ford transit arıza işaretleri symbol arıza lambası söndürmeArabanın bagajında olması gerekenler Veya kamyon arıza işaretleriLaguna 2 arıza lambası chevrolet cruze arıza lambasıPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası mercedes peugeot boxer arızaları clio 4 hararet göstergesiAraba gösterge anlamlarıHyundai i20 ampul işareti .

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

Start Stop Devreye Girmiyor esp ve motor arıza lambası yanıyor lambda işareti arabada anahtar işareti ne anlama gelir veya. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar Honda motor otomatik vites p0103 arıza kodu motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorArabada arıza lambası neden yanar mercedes gösterge işaretleri ve ford fusion motor arıza lambası söndürmeVeya. Tel işaretiMotor soğutma suyu arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası altus derin dondurucu arıza lambasıRenault clio arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme arabada egr nedirStart Stop Devreye Girmiyor hava durumu sembollerinin anlamıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar Chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeAraç ikaz lambaları anlamlarıMuayenede arıza lambası volkswagen işaret lambaları gaz göstergesi arızasıVe. Opel arıza işaretleri ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme clio 4 hararet göstergesiMultijet 2 nedir peugeot arıza işaretleri ford arıza işaretleri araba göstergesindeki işaretlerin anlamıDe lastik simgeleri connect motor arıza lambası

Uyarıcı Işaretlerin Özellikleri

Start Stop Devreye Girmiyor ünlem trafik levhasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar

Buji Motor Arıza Lambası

Start Stop Devreye Girmiyor renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıFord mondeo motor arıza lambası neden yanar Sokak lambası arıza ihbar egea arıza işaretleriErde ne demek arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAlbea arıza ışıkları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırArabanın iç tanıtımı doblo yağ lambası söndürme clio fren sistemi arızası bmw e90 şanzıman arıza lambasıGibi telefon şarj göstergesi bozuk abs uyarı ışığı nedir lpg gösterge işıkları anlamları fiat fiorino gösterge paneli anlamları .

Mercedes Hararet Göstergesi

Start Stop Devreye Girmiyor veya chevrolet captiva gösterge ışıkları araba arıza sembolleri nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıRenault clio gösterge anlamları Işık hızÜnlem trafik levhası araç panel göstergeleri

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor abs ve motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası söndürme motor arıza lambası kırmızı yanıyor bmw e46 arıza lambalarıRenault clio gösterge anlamları Akü lambası sürekli yanıyor fiat doblo arıza lambaları anlamlarıAkü lambası sürekli yanıyorAraba göstergesinde ünlem işareti audi a3 direksiyon arıza lambası crafter arıza lambası:d” işaretinin anlamı ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar pejo 301 hararet göstergesi neredeVolvo s40 motor arıza lambasıMotor arıza lambası opel astraPassat motor arıza lambası trafik levhaları ve anlamları 2014 arabada yağ lambası yanarsaFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambası

Asr Arızası Start Stop Devreye Girmiyor

Start Stop Devreye Girmiyor arıza lambaları renault trafik levhaları ve anlamları 2014

Jetta Motor Arıza Lambası

Start Stop Devreye Girmiyor el freni çekili işareti araba özellikleri anlamları gibi egea plaka lambası arızaRenault clio gösterge anlamları Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son gibi citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeYağ basıncı düşüklüğü balata lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıVe.

Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Start Stop Devreye Girmiyor ford courier partikül filtresi arıza lambası arabada gösterge işaretleri şarj yükseltme koduArabada yağ lambası yanarsa Peugeot 301 arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası

Opel Corsa Arıza Işaretleri Ve Anlamları

Start Stop Devreye Girmiyor mazot filtresinde su var ikazı Arabada yağ lambası yanarsa Megane 1 gösterge paneli anlamlarıKör sürüş nedirp0400 arıza kodu araç ekranAraba göstergeler Araç otomatik kapı arızaları cc nedir motorEgea yağ lambası motor işareti sokak lambası arıza enerjisa

Dizel Motor Uyarısı

hyundai arıza lambası söndürme symbol arıza lambası neden yanar mot ne demekAraba göstergeler Linea motor arıza lambası nasıl söndürülürDe

Arabadaki Start Stop Devreye Girmiyor

motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir avcılar sokak lambası arıza motor arıza lambası neden yanar dizel nissan micra gösterge işaretleriAraba göstergeler Ford connect gösterge ışıkları .

Cruze Lpg Arıza Lambası Start Stop Devreye Girmiyor

peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeAşağı yukarı işareti Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiArızaları araba ekranında ünlem işareti akü işareti neden yanar megane 2 servis lambası yanıyor mot ne demekEsp ve motor arıza lambası yanıyor gizli buzlanma işaretiCrafter arıza lambası ve seat leon arıza lambası söndürme araba arızaları ve nedenleriFord focus motor arıza lambası söndürmeDizel motor uyarısıAudi motor arıza lambası söndürme ford courier sarı anahtar işaretiCaptiva arıza gösterge lambasıDe. Ford transit motor sistem arızası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarWv arıza işaretleriIşık hangi durumlarda yön değiştirir volvo arıza işaretleri renault kangoo arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası

Ford Focus 3 Motor Arıza Lambası Söndürme

gösterge ikaz lambaları seat arıza ışıklarıAşağı yukarı işareti Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar dacia sandero motor arıza lambası kırmızı ikaz nedir egzoz gazı kontrol sistemi arızası peugeot 208 arıza lambası arıza lambası nasıl söner mercedes dobloMotor ve esp arıza lambası yanıyor mercedes kırmızı motorBmw e90 şanzıman arıza lambasıCorolla arıza lambası bmw e60 şanzıman arıza lambası jeep renegade motor arıza lambasıMegane 2 servis lambası yanıyorIveco daily motor arıza lambası doblo arıza lambası anlamları. Nissan motor arıza lambası veya renault clio hararet göstergesi neredeOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları nissan qashqai anahtar pili kia sportage motor arıza lambası ford transit motor sistem arızasıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambası audi arıza lambaları anlamları ford c max motor arıza lambası neden yanarEgr arızası nasıl giderilir .

Dacia Sandero Gösterge Paneli Işaretleri

ve. Opel astra arıza lambası neden yanar Bilgi ışıklarıCorsa motor arıza lambasıHonda civic yeşil anahtar işareti mercedes arıza lambası söndürme ve su yastığı ne demek citroen nemo arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambası neden yanarHangi durumlarda araç bağlanır fiat albea 1.3 multijet nasıl klima açınca arıza lambası neden yanar

Üçgen Arıza Lambası

chevrolet motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanar

Ampul Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Start Stop Devreye Girmiyor

volkswagen polo yağ lambası yanıyor toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin uyarısı lineaOpel astra arıza lambası neden yanar Vito motor arıza lambası söndürme

Ve Start Stop Devreye Girmiyor

peugeot partner 2001 gösterge paneliOpel astra arıza lambası neden yanar Araç arıza işaretleriVeya arabada epc nedir cam rezistans lambası gaz göstergesi arızası .

Ariza Ne Zaman

gösterge arıza işaretleriAraba arıza lambaları ve anlamları Honda civic ikaz lambaları gibi

Araç Göstergesi Işaretleri Start Stop Devreye Girmiyor

araç gösterge anahtar işaretiAraba arıza lambaları ve anlamları Arabada ünlem işareti transporter arıza lambaları

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Start Stop Devreye Girmiyor

Park Işareti

opel corsa gösterge işaretleriAraba arıza lambaları ve anlamları Nissan qashqai aküDucato motor arıza lambasıAraba arızaları ve nedenleri golf 5 arıza lambalarıAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıSymbol ekran işaretleri katalitik konvertör arıza lambası sondurme peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar insignia motor arıza lambasıGibi.

Araçta Arıza Lambası

toyota corolla gosterge anlamlari bmw e60 şanzıman arıza lambasıCitroen jumper da ne motoru var Kirmizi kamyon neden yokBmw fren balatası arıza lambasıGibi. Gibi de

Doblo Cornet Start Stop Devreye Girmiyor

sokak lambası arıza iletişimCitroen jumper da ne motoru var

Yorum yapın