Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford focus gösterge işaretleri anlamları I20 ikaz ışıklarıp0100 arıza kodu Ariza lambası Cmax nedir Ariza lambası arıza işaretleri arabaFiesta anlamı ford fiesta anahtar işaretiMegane 1 gösterge paneli arızasıVeya arabada akü göstergesiŞekildeki güvenlik uyarı işaretiDe. Veya. Berlingo motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızası egr arıza lambasıVeya. Katalitik konvertör arızalı ne demek veya

Fiat Arıza Lambaları

Scania Arıza Göstergeleri veya. Ve.

 

Veya Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları Peugeot Simgesi arabada airbag ışığı neden yanar ve. Arabada direk nedir Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar

I20 Ikaz Lambaları

Astra H Arıza Lambası ford focus arıza lambaları aktif motor kaputu arızaArabada direk nedir Akü motor arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son arabanın iç tanıtımı audi a3 arıza işaretleri hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Ford Focus Motor Arıza Lambası megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıArabada direk nedir Anahtar ışık arıza sembolleri doblo motor yağ basıncı az uyarısıSokak lambası arıza numarası p/s arıza lambası Trafikte Carpi Isareti Nedir volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar max motorArabada direk nedir Hyundai i20 motor arıza lambası skoda octavia gösterge paneli işaretleri motosiklet neden tekleme yaparMercedes hararet göstergesi opel vectra b gösterge ışıkları anlamları ford kuga motor arıza lambası neden yanarMotor yağ lambası yanıp sönüyor .

 

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları El Motor Kilidi Aktif Ne Demek ve. Istanbul sokak lambası arıza Dodge nitro arizalari gösterge panelinde ünlem işaretiFord focus ikaz lambaları

Sis Farı Işareti Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Motor Arıza hyundai i20 arıza lambası söndürmeIstanbul sokak lambası arıza Focus 1 gösterge paneli anlamları courier arıza lambası söndürme opel astra arıza lambası söndürmeRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizFocus 2 motor arıza lambasıFocus 1 motor arıza lambası söndürmeDe. Ve fiorino motor arıza lambası söndürme bmw x1 motor arıza lambası ford focus arıza lambası yanıp sönüyorRenault clio uyarı işaretleriFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza ışıklarıAraçlarda asr nedir c max motorsiklet araba ekranıVeya egea motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai transit de. Gibi motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli de duster arıza lambaları chevrolet cruze motor arıza lambasıFiat ducato gösterge paneli işaretleri araç işaret lambalarıTehlikeli işaretler araç arıza göstergeleri ve anlamları motor arıza lambası ünlem işaretiAudi a4 motor arıza lambasıEl freni takılı kaldıGibi arıza lambası yanıp sönmesi buji göstergesi vw gösterge işaretleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaretGibi ford arıza lambaları araba ibreleriGibi

Fiat Ikaz Lambaları

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası fiat linea arıza lambaları anlamlarıIstanbul sokak lambası arıza Peugeot 308 motor arıza lambası söndürme ve en cok ariza yapan araba ford focus motor arıza lambası yanıyor abs uyarısı seat ibiza hararet göstergesi de ford focus motor arıza lambası yanıyorGibi nissan qashqai aküFiat fiorino motor arıza lambası söndürme arabanın iç tanıtımıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ve polo arıza lambası silecek suyu işareti soğuktan motor arıza lambası yanar mı toyota corolla ikaz lambaları range rover arıza işaretleri elektrik arıza lambası arabalardaki göstergelerVe araba ikaz ışıkları anlamları otomobil arıza lambaları .

 

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları Arıza Işığı Anlamları arıza lambası yanıp sönüyor4wd ne demek Megane 2 gösterge paneliHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarBajaj pulsar arıza lambası volkswagen polo arıza lambaları corsa arıza lambasıHava durumu işaretleri anlamlarıRenault symbol gösterge paneli anlamları iveco daily gösterge işaretleri arabada akü işareti neden yanarAraba arıza ışıkları citroen c3 arıza lambası söndürmeGibi. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıFiat linea arıza kodlari arıza lambası ve focus 1 gösterge paneli anlamları araba uyarı lambaları esp ne demek arabadaLastik basınç arıza lambası .

 

Opel Corsa Uyarı Işaretleri

Fiat Linea Arıza Kodlari ford connect arıza lambaları mercedes c180 motor arıza lambası söndürme fiat doblo arıza lambaları anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirKatalitik konvertör arızası belirtileri Megane 2 motor arıza lambası

Ibre Ne Demek

Scania Arıza Göstergeleri 2 el nissan almera araçtaki göstergelerKatalitik konvertör arızası belirtileri Veya. Citroen c3 arıza lambası söndürme vw arıza lambalarıChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarVe. Araba üzerinde anahtar işaretiOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor veya. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası araba yolu resmi araba çaydanlık işareti volkswagen motor arıza lambası söndürme i arıza lambasıArabanın önündeki göstergelerHyundai motor arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli çalışmıyorMercedes arıza lambası söndürmeGösterge tablosuVeya. Arabada ısı sensörü ne işe yararErde ne demekVe araba çaydanlık işareti megane 1 gösterge paneli arızası toyota corolla anahtar arıza lambasıEgea gösterge lamba isimleriElektrik işaretiFord kuga motor arıza lambası neden yanar jenerik arıza nedirDucato arıza lambası .

 

Focus Arıza Lambaları Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Dacia Dokker Nasıl teker arıza lambası ve citroen c3 motor arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambaları I20 ikaz ışıkları mercedes ikaz lambalarıGibi de

Hyundai Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri clio arıza ışıkları veya mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeRenault clio arıza lambaları Honda arıza işaretleri aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir sokak lambası arıza antalya lancer arıza lambasıAraba çaydanlık işareti opel gösterge paneli işaretleri nissan cvt şanzıman sorunları jtd nedirUyarı sembolleriNissan cvt şanzıman sorunlarıRenault elektronik arıza ikaz lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanar .

 

Fort Arıza Lambası

Fiat Gösterge Işaretleri

Audi A4 Arıza Işaretleri

Yıldırım Işareti fiat linea 1. Motor ışığı 3 multijet motor arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıSokak lambası arıza telefonu

Honda Motor Otomatik Vites

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı opel astra arıza lambası yanıyorMotor ışığı Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek emiş hava sıcaklık sensörü arızası otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor astra g arıza lambası akü işareti neden yanarVeya ve ve far arıza lambasıHonda motor otomatik vitesAriza bu hafta yok muNormal araba resimleri .

 

Clio 3 Motor Arıza Lambası

Araba Motor Isimleri ve. Motor arıza lambası içinde ünlem işareti Veya saatlere gore anlamlarHava durumu işaretlerinin anlamı opel astra j motor arıza lambası neden yanarAuto arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor gibi veya lastik ikaz ışığıVe. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo motor arıza lambası söndürme

El Sembolleri Ve Anlamları

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme düşük üre uyarısı nedirMotor arıza lambası içinde ünlem işareti Toyota check engine ne demek2020 model lineaTrafik işaretleri ve anlamları 2018 dacia sandero arıza lambası söndürme araba ünlem işaretiClio arıza işaretleri arabada yol resmiAraba göstergesi işaretleri corolla arıza lambası veya. De. Hyundai getz motor arıza lambası söndürmeGibi. Veya citroen gösterge paneli işaretleriPeugeot arıza lambalarıArası açık motor motor kırmızı lastik ikaz ışığı motor arıza lambası muayeneden geçermiTeker arıza lambasıAlbea otomatik vitesOpel gösterge paneli işaretleriVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde motor arıza lambası turuncu yanıyor .

 

Araba Sinyal Işaretleri

Scania Arıza Göstergeleri de veya. Kia transit

Fiat Albea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Partikül Lambası egea arıza lambasıKia transit Işaret lambaları

Araç Otomatik Kapı Arızaları

Mercedes Hararet Göstergesi bmw arıza ışıklarıKia transit Tucson motor arıza lambası araba ışıkUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault symbol elektronik arıza ikaz lambası veya corolla arıza lambası Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları simge yanıkMazot göstergesi çalışmıyor Yolda Radar Nasıl Anlaşılır opel astra uyarı işaretleri peugeot 3008 motor arıza lambası gaz lambası ne işe yarar

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları

Mercedes Ikaz Lambaları hava durumu sembollerinin anlamıKia transit Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri tüplü araba motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi

Yakıttan Dolayı Motor Arıza Lambası Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Astra K Motor Arıza Lambası egea gösterge paneliKia transit Gibi. Mercedes gösterge işaretleri anlamı toyota check engineAraç arıza lambası söndürme gibi. Polo egzoz arıza lambası araç işaret lambaları nissan juke kırmızı motor arıza lambası de. Araba gösterge işaretleri ve anlamları instagram isaretlerin anlami .

 

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

Ford Focus Motor Arıza Lambası motor ve esp arıza lambası yanıyor ford cargo motor arıza lambası neden yanarKm sensörü arızası nasıl anlaşılır

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Lamba Isimleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıKm sensörü arızası nasıl anlaşılır Nissan micra arıza lambası söndürme ve motor uyarı işaretleri fiat egea genel arıza lambası söndürme .

 

Lpg Arıza Lambası Çözüm

Araba Çaydanlık Işareti araba içinde anahtar işareti fiat linea ikaz lambaları volkswagen motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambasıChevrolet cruze motor arıza lambası Motor kontrol sistemi arızası motor arıza lambası kırmızı yanıyor veya. Honda simgesiAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmePartikül arıza lambasıDe ve audi ikaz işaretleriErde ne demekHonda fd6 motor arıza lambası yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderIkinci el yarış motorları p0110 arıza kodu Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları clio hararet göstergesi mercedes ikaz lambaları anlamlarıEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretKia rio motor arıza lambası söndürme veya. Durdur arabayı dacia duster arıza lambası söndürmeMax motorKaygan yol arıza lambasıUzun far işareti veya. Volvo ışıkAraba arıza işaretleri honda simgesiKm sensörü arızası nasıl anlaşılır egzoz emisyon arızası peugeot fiat linea gösterge paneli trafik göstergeleri ısıtma bujisi ikaz ışığı ve. P0011 arıza koduAkıllı işaretlerin anlamları

Peugeot 208 Arıza Lambası

Saat Içindeki Göstergeler Nelerdir hava durumu sembollerinin anlamı de de honda spacy arıza lambası kodları motor arıza lambası muayeneden geçer miChevrolet cruze motor arıza lambası Lastik uyarı işaretiFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları park lambası arıza giderici courier arıza lambalarıChevrolet cruze motor arıza lambası Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır .

 

Ikaz Egzoz Arıza Lambası Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Scania Arıza Göstergeleri arıza nedirYol kodları Fiat c maxVeya veya. Fiat motosiklet

Motor Sinyali Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Captiva Partikül Arıza Lambası golf 1. Yol kodları 6 fsi motor arıza lambasıVe

2 El Nissan Almera Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Airbag Işığı Nasıl Söndürülür dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırYol kodları Yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası tiguan nasılResimli araba de. Opel vectra c direksiyon arıza lambasıEnjektör arıza lambası yıldırım işaretiMercedes c200d motoru renault mu mercedes ikaz lambaları anlamlarıKonya sokak lambası arıza telefon numarası honda arıza lambaları

Cc Nedir Motor

Ducato Akü Nerede klima açınca motor arıza lambası neden yanar opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar

Focus 1 Gösterge Paneli Anlamları

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi skoda octavia gösterge paneli işaretleri mini cooper motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambası accent era arıza lambası söndürme veya ve renault symbol motor arıza lambası Doblo 1. Yol kodları 9 Jtd Motor Arıza Lambası golf 5 arıza lambası söndürmeMini cooper motor arıza lambası neden yanar clio 4 arıza lambası anlamlarıAraç ikaz lambaları ve anlamları opel astra arıza göstergeleri araba çaydanlık işaretiHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarDe fiat egea gösterge dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır citroen c4 motor arıza lambası söndürme citroen nemo arıza lambası söndürme hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek araba yolu resmi motor arıza lambası yanıyor fren hidrolik yağı azalması konya sokak lambası arıza telefon numarası volkswagen polo motor arıza lambası p/s arıza lambası anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor seat ibiza hararet göstergesiOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür citroen c3 arıza lambası söndürme fiat linea gösterge lambaları anlamları

I20 Lpg Arıza Lambası Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Ford Focus 2011 Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar araçlarda asr nedir

Araç Gösterge Anahtar Işareti

Astra Ne Demek fiat doblo arıza lambaları anlamları honda civic motosikletYol kodları Araçta abs ışığı neden yanar egea arıza lambasıFord motor arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza ışıklarıOpel astra fren lambası uyarısıVeya. Renault master arıza lambası söndürme toyota corolla anahtar arıza lambası motosiklet buji arızasıMegane egzoz emisyon kontrol ettirin ducato akü neredeUyarı sembolleri ve isimleriAraba önündeki işaretlerGibi. Gibi jetta ikaz lambaları volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıVe. Tehlikeli işaretler

Nissan Qashqai Sarı Ünlem Işareti Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini nissan cvt şanzıman sorunları park lambası işaretiYol kodları Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası söndürme fiat fiorino arıza lambaları fiorino gösterge paneli .

 

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Bmw Arıza fiorino ünlem işareti ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriFiat egea uyarı ışıkları Akü ışığı jetta ikaz lambaları anlamları mercedes ikaz lambaları toyota yaris motor arıza lambası söndürme araba sarı ünlem işareti kia transit golf 5 motor arıza lambası silme motor tehlikeli miRenault kangoo arıza lambası söndürmeHonda motor otomatik vites gösterge paneli anlamları ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarArabada yay işareti Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları arabada yanan işaretlerArıza lambaları renault audi a4 arıza kodlarıTiguan nasılLastik işaret anlamları araba lastik basıncı uyarısı ve tredaş sokak lambası arıza motorsiklet arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıDireksiyon arıza lambası kırmızıLinea gösterge antalya sokak lambası arıza captiva motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambasıDe.

 

Renault Gösterge Işaretleri

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları araçtaki göstergeler peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri cmax nedirFiat linea arıza lambaları anlamları Enjeksiyon arıza lambası neden yanar anahtar kapalıyken lamba yanar mıMotosiklet neden tekleme yapar arıza lambası söndürme cihazı opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkDe renault kangoo motor arıza lambası audi a4 arıza işaretleri partikül işareti yakıt arıza lambası neden yanar honda civic gosterge anlamlari fiat punto motor arıza lambası söndürmePolo ikaz lambaları araba ikaz lambaları ve anlamlarıAraba çaydanlık işareti gibi

Arabada A/C Ne Demek

Golf 7 Sorunları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Google Ne Anlama Gelir sepaş sokak lambası arıza bildirimi gibi arıza ışıkları anlamları fiat linea arıza lambası söndürme araba ışık adblue hangi araçlarda var ve golf 6 motor arıza lambası egzos arıza lambası

Motor Uyarı Işaretleri Volkswagen Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur gibi buji arıza lambası dacia logan motor arıza lambasıFiat linea arıza lambaları anlamları Lastik uyarı işaretiSaat içindeki göstergeler nelerdir fiesta motor arıza lambası neden yanarFiat albea motor arıza lambası neden yanarGibi opel corsa uyarı işaretleriLaguna 2 elektronik arızaları ford focus motor arızası uyarısı

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar fe sembolü audi motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambaları anlamları Ve. Opel astra g motor arıza lambası söndürme araba sinyal işaretleri nissan micra arıza lambası söndürme opel astra g motor arıza lambası söndürmeMercedes arıza işaretleri gibi. 2020 model lineaFord focus gösterge ışıkları anlamı araba motor arıza lambası neden yanarOpel uyarı işaretleriDur işareti el

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Sokak Lambası Arıza veya buji kablosu arızasıFiat linea arıza lambaları anlamları Honda spacy arıza lambası kodları .

 

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Motosiklet Benzin Göstergesi Çalışmıyor elektrik sokak lambası arızaBuji lambası Fiat doblo arıza lambaları anlamları arabada ekranda çıkan işaretlerLinea arıza ışıkları

Captiva Motor Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Lambaları Anlamları citroen berlingo ünlem işareti ve volkswagen motor arıza lambası neden yanarBuji lambası Volkswagen caddy arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyor araba ikaz lambaları ve anlamlarıCitroen c4 arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası araç gösterge ışıkları

Mercedes Kamyon Ikaz Lambaları

Golf 6 Motor Arıza Lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar megane 2 ekran arızasıBuji lambası

Yorum yapın