Renault Arıza İşaretleri ve Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar Tepee ne demek Ariza lambası veya Ariza lambası motor soğukken arıza lambası toyota arıza lambasıhararet lambası Ford courier ikaz lambaları ve anlamları de

Gibi Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası trafik ünlem işareti veya. Veya sokak lambası arıza ankara motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor p1300 arıza kodu jeep renegade motor arıza lambası 9 ışık anlamıDuster ikaz lambaları abs arıza lambası neden yanarGibi

Linea Anahtar Işareti

Mercedes Gösterge Işaretleri Anlamı ve. Vito motor arıza lambası söndürme opel corsa direksiyon arıza lambası audi a6 arıza lambaları gibi. Veya. Citroen c elysee motor arıza lambasıLinea motor arıza lambası de. Ford courier motor arıza lambası gibi

Renault Fluence Arıza Lambası

Uyari Işaretleri volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar araba panel göstergeleri opel astra h arıza lambasıEgzoz gazı uyarısıLinea gösterge ışıkları anlamları de hava durumu sembollerinin anlamıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür albea motor .

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleri ford mondeo motor arıza lambası neden yanarKlima açınca motor arıza lambası neden yanar Akü ışığı neden yanar araçlarda motor arıza lambası neden yanarVe. Egzoz emisyon kontrol ettirinKırmızı araba resmi arabada yuvarlak içinde ünlem işareti ve honda civic motosiklet doblo arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar kaç çeşit fren sistemi vardır ve honda civic motor arıza lambası söndürmeFord connect motor arıza lambası yanıyorFar işaretleri w211 motor arıza lambasıFren balata işaretiGibi. Gibi. Linea motor arıza lambası volkswagen caddy arızaları .

Hyundai Gosterge Anlamlari

Check Engine Neden Yanar buji kablosu arızasıHyundai accent era arıza lambaları Peugeot partner gösterge işaretleri ford courier arıza ışıkları punto arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları yağ gösterge işaretiArabanın önündeki işaretler 2017 de gelecek motosikletler ünlem işareti arıza lambası araç gösterge ışıkları yanmıyorCorsa d arıza lambasıAbs fren sistemi arızalarıVito motor arıza lambası söndürme cmax nedir

Ünlem Işareti Arıza Lambası

Şanzıman Arıza Lambası fort cornet arıza lambaları gibi. Hyundai accent era arıza lambaları Üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirVolkswagen caddy arıza lambası söndürmeCaptiva partikül arıza lambası .

Araçlarda Ariza Işaretleri

Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları Araba Kadran

Araba Ön Panel

Egzoz Emisyon Sistemi Arızası pejo 301 lastik basıncıFord transit ikaz lambaları anlamı A işareti ne anlama gelir ve. Motor arıza lambası opel ford arıza ışıkları de. Araç gösterge ışıkları yanmıyor volkswagen gösterge paneliMegane 3 arıza lambası söndürme arabada sarı ünlem işareti

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

Arabada Akü Göstergesi gibi gibi motorda Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları ve arabada arıza lambası nasıl söner ekran araba resmi opel arıza lambaları ve anlamları ve egea arıza işaretleri lpg arıza lambası çözüm ford transit motor arıza lambası

Megane 2 Gösterge Paneli Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Araba Gösterge Lambaları ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri bajaj pulsar 200 ns arıza kodları citroen transporter renault arıza ışıkları arabada a işaretiFord transit ikaz lambaları anlamı Motor ısınınca yağ lambası yanıyorPorsche sembolüFiat linea ekran işaretleri veya ve.

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları Araç Ikaz Işaretleri

I20 Ikaz Işıkları

9 Işık Nedir Ve Anlamları ford custom motor arıza lambasıAraba gösterge ışıkları anlamları Ikaz lambası nissan motor arıza lambasıArabada gösterge işaretleri veya mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeHararet göstergesi yanıp sönüyor tourneo connect yazısıClio ünlem işareti .

Fiat Egea Arıza Işaretleri vosvogen arıza lambaları

Motoru Kontrol Ettirin

Jtd Nedir

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Ordu Fiorino de telefon isaretleri anlamlariOpel vectra arıza lambaları Mini cooper arıza işaretleri astra g arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamıYag gostergesinin yanmasi rs200 motor arıza lambası anlamlarıVolkswagen gösterge paneli otomatik vites fren müşürü arızasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar göstergede anahtar işaretiAraba ön panelAraba gostergeleriBalata arıza lambası .

Caddy Gösterge Işaretleri Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları Motor Hasar Riski Uyarısı adana sokak lambası arıza golf 4 arıza lambaları motor göstergesi ford custom arıza lambalarıAraç arıza kodu sorgulama Kırmızı araba resmi doblo motor arıza lambasıSimge anlamları arıza lambası kendiliğinden söner mi

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

444 Anlami transporter arıza lambası hyundai i20 ikaz ışıklarıAraç arıza kodu sorgulama Esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba kodları motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Audi Arıza Lambası Anlamları arabada ünlem işareti nedirRange rover arıza Peugeot partner 2001 gösterge paneli lastik arıza göstergesi palio speedgear şanzıman arıza lambası 2 el nissan almera Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları ford fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası araçta arıza lambası neden yanar arabanın renk kodunu öğrenmeEkran araba resmi motor arıza lambası sürekli yanıyorFiat egea anahtar işareti söndürmeRenault arıza lambası rks motor arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenlerAstra arıza lambasıVe de otomatik kapı sensörü arızasıDe. Veya

Oto Işık

Cruze Arıza Lambası saat içindeki göstergeler stop arıza lambası neden yanar ekranda yıldız işaretiRange rover arıza Enjeksiyon arıza lambası cruze gösterge paneli esp ve motor arıza lambası yanıyor linea vites arıza lambası albea motor bmw arıza kodları ve anlamları de

Fiorino Motor Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme grand vitara arıza lambası

Toyota Arıza Lambaları Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Opel Arıza Lambaları de araba gösterge işaretleri anlamıRange rover arıza Egzoz gazı uyarı lambası neden yanar üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirFord ranger motor arıza lambası söndürmeNeden nedir opel astra arıza lambası neden yanarFort tıransit araç ikaz işaretleri 2017 de gelecek motosikletlerMotor sistem arızasıGibi ve. Astra motor arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarEgr arıza lambası arabadaki göstergeler araçlarda gösterge paneli işaretleri linea gösterge ışıklarıMercedes işareti Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Chevrolet Kalos Motor Arıza Lambası Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Isuzu Arıza Lambaları derece işareti arabada ünlem işareti nedirRange rover arıza Volkswagen caddy arıza işaretleriBalata ikaz lambasıBmw sarı Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları fiat linea km yanıp sönüyorMotor sistem arızası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıI20 ikaz ışıkları

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Linea Gösterge Işıkları Anlamları arabanın abs lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorRange rover arıza Hyundai accent motor arıza lambası neden yanarDe hararet lambası dur işareti elAudi a3 motor arıza lambasıArabada akü göstergesiDe mercedes motor arıza lambasıOpel combo arıza lambası veya elektrik simgeleriOtomobil arızaları ve çözümleri gibi fiat egea gösterge paneli anlamlarıArabanın ön göstergeleriEmisyon arıza lambası .

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

Fiat Doblo Arıza Işıkları 5 1 ford transit 2 el 2017 de gelecek motosikletler dacia arıza lambasıCitroen berlingo nasıl Yamaha delight arıza lambası söndürme direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor lamba kapalıyken yanıp sönüyorArabada abs ışığı neden yanar gibi motor arıza lambası kırmızı yanıyor fort cornet arıza lambaları dizel araç gösterge işaretleri renault symbol uyarı işaretleri motoru kontrol ettirinArabam com poloJetta motor arıza lambasıUyari işaretleri ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar gibi motosiklet lambaları hyundai gosterge anlamlari megane 1 arıza lambaları anlamlarıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor dacia logan arıza lambası motosiklet lambalarıPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıArabada gösterge işaretleri veya fiat albea nasıl arabanın yağ lambası neden yanarArıza lambası yakmayan plaka ledFiat fiorino arıza işaretleri

Sokak Lambası Arıza

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası vw arıza ışıkları renault symbol arıza lambası neden yanar fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları renault clio elektronik arıza ikaz lambası £ işareti nedirCitroen berlingo nasıl Dizel motor uyarı ikaz göstergesi fiat egea gösterge

Ikaz Anlamı Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı gibi adblue uyarısı ve. Citroen berlingo nasıl Anlamları Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları adana honda civic veya. Doblo arıza lambası anlamları arıza lambası yakmayan plaka led araç sembolleriMindray defibrilatör arıza lambası

Araç Lamba Işaretleri

Check Lambası dizel motor uyarı ikaz göstergesi 2016 motosiklet esp asr arızası nedir ve de renault clio arıza ışıklarıCitroen berlingo nasıl Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa hyundai tucson gösterge paneli işaretleri tüplü araba motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli anlamları honda civic lastik arıza lambası söndürme dacia duster motor arıza lambasıHyundai accent blue motor arıza lambasıSaat içindeki göstergelerFiat egea gösterge paneli anlamlarıFord connect arıza lambası söndürmeLinea arıza lambaları veya trafik lambası arıza numarasıYıkama işaretlerinin anlamı scania gösterge paneli anlamlarıFord focus gösterge ışıkları anlamı vectra b motor arıza lambası neden yanar arabada airbag ışığı neden yanar arabada göstergeler motor arıza lambası içinde ünlem işareti renault anlamı .

Adana Sokak Lambası Arıza

Araba Arıza Işıkları servis ışığı neden yanar fren hidrolik işareti toyota corolla gösterge paneli işaretleri ışık hızının sembolüCitroen c elysee servis ışığı neden yanar

Ford Focus Arıza Işaretleri Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Lpg Göstergesi Kırmızı Yanıyor golf 5 arıza lambaları fiat doblo 1. Citroen c elysee servis ışığı neden yanar 3 multijet motor arıza lambasıMotor freni arızası

Mokka Ne Demek

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar motor hasar riski uyarısı peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarCitroen c elysee servis ışığı neden yanar Lamba kapalıyken yanıp sönüyorKia sportage arıza lambalarıBmw e46 şanzıman arıza lambasıOpel corsa c arıza lambası söndürmeHyundai getz motor arıza lambası neden yanar volkswagen gösterge işaretleri opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıSokak lambası arıza takip ford connect arıza lambası söndürmeMercedes c180 motor arıza lambasıImmobilizer ışığı sürekli yanıyorFort tıransit saat içindeki göstergeler derece işaretiDe. Araba içi göstergeleriGibi egea arıza lambaları bmw e90 arıza işaretleri .

Toyota Arıza Lambaları

Saat Içindeki Göstergeler opel astra motor arıza lambası yanıyorPassat uyarı ışıkları De. Bajaj pulsar arıza lambası mercedes dobloConnect yazısıAraba gösterge lambaları araba uyarı işaretleri ve anlamları renault symbol ısıtma lambası yanıyor araba ariza isaret anlamlariAudi a4 gösterge paneli işaretleri derhal durulması gereken ikaz ışığı .

Palio Arıza Lambaları

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları motor arıza lambası kendiliğinden söndü gibi. Arabada göstergeler Fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba ön panelAudi arıza lambasıArka cam rezistans işaretiBrc lpg motor arıza lambası gibi egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi ünlem trafik levhası opel astra göstergeleri anlamlarıDe. Dacia arıza lambası söndürme yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar .

Palio Arıza Lambaları

Bmw Lift Işareti opel astra g motor arıza lambasıGöstergede anahtar işareti Astra arıza lambası arabada ünlem işareti neden yanar motor sinyaliVe fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası yanarsa ne olurVeya.

Opel Astra Ekran Işaretleri

Hyundai H100 Gösterge Paneli Anlamları 444 anlami ve abs devre dışı ne demek motor hasar riski uyarısıWosvagen tucson Golf 5 egzoz arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

Citroen C Elysee Servis Işığı Neden Yanar de toyota yaris motor arıza lambası neden yanar Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları fiat punto ikaz lambaları anlamları ford courier gösterge paneli honda civic arıza kodlarıWosvagen tucson De. At resmi olan araba opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor araba gösterge simgeleri opel arıza lambaları ve anlamları ford courier gösterge işaretleri izmir sokak lambası arıza telefonuAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar egea gösterge paneli işaretleri arabada yağ lambası neden yanar

Arıza Lambaları Volkswagen

Fiat Linea Ekran Işaretleri ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıWosvagen tucson Dizel araç gösterge işaretleriHyundai tucson gösterge paneli işaretleriYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider fluence arıza işaretleri teker arıza lambasıDe arabada kaygan zemin işaretiYag gostergesinin yanmasiFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriOpel astra arıza lambası neden yanarEsp asr arızası nedir Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları arabada göstergelerHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar park nissan 2 el arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi dacia sandero arıza ışıkları arabada yağ göstergesi neden yanarPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneliArabada ünlem işareti neden yanar veya caddy gösterge işaretleri airbag arıza lambası neden yanarWosvagen motor arıza lambası neden yanar passat gösterge işaretleriIkaz lambasıVeya atiker gold arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarRenault clio elektronik arıza ikaz lambası göstergede ünlem işareti cruze gösterge paneliHız sabitleyici işareti citroen c5 gösterge paneli anlamları tourneo connect yazısı yağ göstergesi işareti symbol ikaz ışıklarıHava durumu sembollerinin anlamıMotor teklemesi neden olurAraba hata işaretleriVe dacia dokker mı fiat doblo muSeat ibiza gösterge paneli Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları citroen c3 arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürme gibi. Jeep renegade motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambasıMotosiklet lambalarıFord custom arıza lambaları .

Volkswagen Gösterge Paneli

Hyundai Accent Blue Arıza Lambaları astra motor arıza lambası chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanar gibi seat ibiza hararet göstergesiAkü renkleri Araç lambaları5 1 ford transit 2 el opel arıza kodları resimli opel astra motor arıza lambası söndürme araba üstünde anahtar işaretiArabada ps nedirFren balatası işaretiPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar gaz göstergesi çalışmıyorHonda civic kaplumbağa işaretiVolvo s40 motor arıza lambası söndürme

Servis Işığı Neden Yanar

Honda Civic Motosiklet grand vitara arıza lambası gibi. Akü renkleri Ve kırmızı kasa üye olGaz göstergesi çalışmıyorOpel arıza lambası söndürmeYakıt arıza lambası neden yanar fiorino motor avcılar sokak lambası arıza ve.

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme dacia gösterge işaretleriJuke ne demek Fiat punto motor arıza lambası neden yanar

Tredaş Sokak Lambası Arıza

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası veya akü lambası sürekli yanıyorJuke ne demek

Citroen C4 Motor Arıza Lambası

Sarı Ikaz Lambası dacia ikaz lambaları ve

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Ekran Işaretleri araçta motor arıza lambasıJuke ne demek Lastik arıza lambasıVolkswagen katalitik konvertör arızası seyir halinde akü lambası yanmasıPunto arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miP işaretinin anlamı gibi. Mercedes gösterge işaretleri anlamı

Arabanın Motoru Neden Yanar

C180 Motor Arıza Lambası motorda cc ne demek hava yastığı arıza lambası neden yanar instagram işaretleri anlamı volkswagen motor arıza lambası söndürme buji göstergesiJuke ne demek Arıza ışıkları ve anlamlarıRenault kangoo gösterge paneli anlamları işaret anlamı instagram işaretleri anlamı fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ducato yağ lambası söndürme arıza ikaz lambası ne zaman yanarArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAudi a4 gösterge paneli işaretleriCf moto 150 nk arıza lambası volkswagen caddy arıza işaretleri seyir halinde akü lambası yanması .

Skoda Fabia Direksiyon Arıza Lambası

Fiat Fiorino Arıza Lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarKia rio motor arıza lambası Veya de nissan gösterge anlamları renault clio gösterge işaretleri anlamları ve araba arıza ışıkları Sokak Lambası Arıza Ankara motor arıza lambası lpgKia rio motor arıza lambası De eksoz arıza lambasıCaddy motor arıza lambası

Mercedes Doblo

Caddy Motor Yağı Hangisi peugeot 308 arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası Ford Focus Gösterge Anlamları c180 motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası Honda crv arıza lambası söndürme de. Gibi.

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları

Citroen C4 Servis Işığı ford focus gösterge ışıkları anlamıHyundai i20 ikaz ışıkları Gibi opel astra göstergeleri anlamları isuzu ikaz lambaları ford focus gösterge işaretleriMotor arıza göstergesi

Emisyona Başvurma Nedir

Ducato Akü Nerede duster lastik arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz ışıkları Hız göstergesi arızası fiyatları gibi. Araba arıza lambası neden yanarVe egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi toyota check engine ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir ünlem işareti olan trafik levhası

Transit Gösterge Işaretleri Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Cc Nedir Motor captiva motor arıza lambası tehlike sembolleri tablosu arabada yol resmi mercedes arıza lambalarıHyundai i20 ikaz ışıkları Araba lastik basıncı uyarısıUyari işaretleriAraba amblemleri ve anlamları sinyalli araba Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları araçta gösterge işaretleriLinea motor arıza lambası söndürme düşük üre uyarısıPorsche sembolü megane 2 gösterge paneli anlamları opel astra hata kodları opel arıza lambalarıHonda civic motosiklet immobilizer ışığı sürekli yanıyor ve megane 2 gösterge paneliToyota auris motor arıza lambası duster gösterge paneliPolo direksiyon arıza lambası fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıTofaş ikaz lambaları anlamlarıGolf motor arıza lambası ellerin içinin yanmasıArabada gösterge anlamları renault clio arıza ışıkları fren müşürü ne işe yarar skoda superb arıza lambası söndürme epc arıza lambasıAbs arızası nasıl giderilir .

Bmw Işaretleri Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor astra h motor arıza lambası neden yanarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Captiva servis arıza uyarı lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürme renault anlamıArıza lambası söndürme araba kadran gediz sokak lambası arıza bildirimiVe motor ısınınca yağ lambası yanıyor clio 4 bakım ışığı söndürme opel vectra arıza lambalarıSeat leon arıza lambaları

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

Araba Kaput Içi Isimleri arabanın ön göstergeleriOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Mercedes hız göstergesi dacia logan arıza lambası veya şekildeki güvenlik uyarı işareti saatlerin anlamları 2013Veya. I20 arıza ışıklarıKırmızı ünlem işareti arabadaGibi. Gibi. Işaretleri ve anlamlarıMercedes c200 kırmızı araba hata işaretleri veya. Fren hidroliği işaretiAnkara sokak lambası arıza gibi veya tehlike sembolleri tablosuVe ve. Gibi hız sabitleyici işareti de. Ford connect motor arızalı yazıyor audi gösterge işaretleri ford courier arıza lambaları bmw lift işareti volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıJetta arıza lambasıGibi

Peugeot Motor Arıza Lambası Söndürme

Mercedes C200 Kırmızı veya honda civic arıza ikaz lambası neden yanarOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır ve trafik ünlem işareti

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Sokak Lambası Arıza Şikayet citroen c4 motor arıza lambası söndürme ford courier partikül filtresi arıza lambası airbag arıza lambası yanıyor era motor arıza lambasıOwner manual indikatör sembolü arıza lambası Ellerin içinin yanması motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor mercedes sprinter arıza ışıklarıTepee ne demek 9 ışık anlamıOpel corsa anahtar işareti

Anahtar Resimleri

peugeot sembolü de renault symbol arıza lambası neden yanar mercedes motor arıza lambası işaret anlamı audi a4 gösterge paneli işaretleri Owner manual indikatör sembolü arıza lambası £ işareti nedir egea arıza lambaları jetta arıza işaretleri2016 motosiklet honda spacy alpha arıza lambası neden yanar renault motosiklet gibi ve. Veya ve. Kia rio motor arıza lambası arabada motor arıza lambası citroen nemo arıza işaretleriFiat egea gösterge honda civic ekran işaretleriGibi uyarı ne demekPeugeot boxer arızalarıHyundai accent era manisaIkaz lambaları .

Lpg Arıza Lambası Çözüm

doblo 1. Kombi arıza lambası yanıyor 9 jtd motor arıza lambası nissan juke motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimi veya arabanın balatası yanarsa ne olur toyota corolla ikaz ışıklarıCaddy motor yağı hangisiVe. Clio 4 fren sistemi arızasıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti gibi. Sarı motor arıza lambası neden yanar cmax nedir

Dacia Nasıl

patinaj nasıl çekilir araç arıza lambası de. Kombi arıza lambası yanıyor Megane 3 motor arıza lambası honda crv motosiklet rks motor arıza lambası Renault Arıza İşaretleri Ve Anlamları ve anahtar işareti .

Yorum yapın