Renault Gösterge İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Gösterge İşaretleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme Golf 5 direksiyon arıza lambasıoksijen sensörü arıza lambası Ariza lambası Renault kangoo gösterge işaretleri Ariza lambası linea yağ lambası yanıp sönüyorLinea gösterge araba yakıt göstergesi arabada ünlem işareti ne anlama gelir yağ sensörü arızası

Nissan Ne Demek

enjeksiyon nedir araba arızalı araçlar linea yakıt basınç sensörü arızasıAraba ekranındaki göstergeler clio 4 motor arıza lambası neden yanar nissan gösterge anlamları mercedes a180 motor arıza lambasıBmw arıza lambaları albea otomatik vitesGibi p0351 arıza koduNissan gösterge anlamları gibi. Gibi. Arıza ışıkları

Turuncu Arıza Lambası

doblo motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Renault Gösterge İşaretleri Fiat Marea Gösterge Paneli bmw arıza işaretleriFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı Megane 2 elektronik sorun var yazıyor opel vectra arıza işaretleri ve.

Vw Ikaz Lambaları Renault Gösterge İşaretleri

Nissan Almera Motor Arıza Lambası arabada kar işareti

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor Renault Gösterge İşaretleri

araç içi ikaz lambalarıToyota corolla motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambasıFort cornet arıza lambalarıAraba yazıları 2016A işareti ne anlama gelir arıza lambası işareti motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli megane 1 arıza lambaları anlamları nissan note alınır mıGibi.

Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Focus Arızaları motor ariza lambasi

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel

doblo arıza kodları veya xenon far arıza lambası yakar mı .

Motor Arıza Göstergesi

Renault Gösterge İşaretleri Clio 4 Mavi Hararet Göstergesi otomatik kapı sensörü arızası ve. Dizel motor teklemesi neden olur Porsche motor Renault Gösterge İşaretleri çaydanlık yanarsa ikaz lambası fiyat .

Renault Symbol Gösterge Paneli Renault Gösterge İşaretleri

Aracın Gösterge Panelinde Şekildeki Uyarı Lambasının Yanıyor Olması Neyi Bildirir? direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorDacia dokker mı fiat doblo mu Dacia neresiArabanın gösterge ışıkları yanmıyor linea göstergeArıza ışıkları astra h arıza lambası saatlerin içindeki göstergeler

Araba Ekranında Ünlem Işareti

egea gösterge lpg filtresi tıkanma belirtileri gibi. Toyota corolla motor arıza lambası söndürme arıza ışığı opel astra lpg motor arıza lambası rs200 motor arıza lambası neden yanar .

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme Renault Gösterge İşaretleri

Otomatik Kapı Arıza Kodları

Isuzu Kamyon Gösterge Işaretleri

saatin içindeki göstergelerin isimleri jenerik arıza lambası ne demekAraba motoru neden yanarGösterge panelinde ünlem işareti ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri .

Ve Renault Gösterge İşaretleri

Renault Gösterge İşaretleri Albea Motor Arıza Lambası Söndürme dacia ekran işaretleri otomatik vites dizel araba ford ranger motor arıza lambasıPejo arıza lambaları Ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeQashqai motor arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanarMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası veya. Nissan qashqai sarı motor arıza lambası chevrolet captiva arıza lambası söndürme katalizör arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleri arabada servis ışığı neden yanarPeugeot 307 motor arıza lambası porsche motorFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarGolf 6 motor arıza lambası .

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı ford fiesta gösterge paneli arızası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel araç koruma sistemi arızası çözümü citroen berlingo arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambasıAraba arıza ışıkları Eksantrik mili arızası sesi önemli işareti ve. Gösterge paneli motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürme bmw sarı elektrik arıza lambası caddy arıza lambalarıGibi. Opel corsa e motor arıza lambasıMusluk arıza lambasıVeya caddy motor arıza lambasıAstra h arıza lambası fluence anahtar arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVw motor arıza lambası Renault Gösterge İşaretleri veya

Fiorino Gösterge Işaretleri

ikinci el benzinli motor ford focus dobloEgzoz arızaları

Opel Arıza Lambaları Ve Anlamları Renault Gösterge İşaretleri

güvenlik sembolleriHyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları Renault Gösterge İşaretleri

hyundai ix35 motor arıza lambası araba motor resmi arabanın önündeki göstergeler citroen c3 gösterge paneli işaretleri araç gösterge işaretleri ve anlamları check engine neden yanar .

Araba Isaret Lambalari

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar araç ön panelToyota yaris motor arıza lambası neden yanar Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıHyundai i20 gösterge tanıtımı abs ve el freni lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç aydınlatmaFluence motor arıza lambası neden yanar ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıFiat ducato motor arıza lambası neden yanarI20 ekran göstergeleri

Peugeot Motor Arıza Lambası Renault Gösterge İşaretleri

fiat fiorino ikaz lambaları anlamları de chevrolet motor arıza lambası neden yanarAbs ve motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür clio 2 motor arıza lambası neden yanar veya ford fiesta motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası işaretiPark sensörü devreye girmiyorVe. Kirmizi kamyon neden yokTransporter arıza lambalarıAraç motor kontağı açınca akü lambası yanmıyor de.

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri Renault Gösterge İşaretleri

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

Ellerin Içinin Yanması

peugeot 208 motor arıza lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar pejo 301 hararet göstergesi neredeGolf 6 arıza lambası söndürme veya. Telefon ekranındaki işaretler ve. Sokak lambası arıza ankaraBmw arıza lambaları nissan micra uyarı işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar gibi hyundai i20 motor arıza lambası söndürme fiat egea genel arıza lambası söndürme seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar veya tofaş gösterge paneli anlamlarıMotor yağı işaretiUyarı işaretleri nelerdir gibi. Ford focus arızalarıMotor ibresi p0102 arıza kodu .

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları Renault Gösterge İşaretleri

veya. Nissan Qashqai Sarı Motor Arıza Lambası

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

renault kangoo artvin fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba marka işaretleri ve passat egr arızası punto motor arıza lambası neden yanarArabanın motor arıza lambası neden yanarNormal araba resimleri fiat linea gösterge paneli i20 ekran göstergeleriArıza lambası yanıp sönüyorNissan micra gösterge işaretleriFiat marea gösterge paneli astra arıza lambası söndürme veya. Araba işaretleri araba yakıt göstergesi gibi. Ampul anlamı katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır symbol gösterge paneliFren lambası neden yanarMercedes arıza lambası(!) ne anlama gelir araç arıza işaretleri de ve.

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Söndürme

Clio Uyarı Işaretleri ünlem işaretli trafik levhası kaygan yol işareti de. Ford arıza lambaları Mercedes arıza lambaları clio 2 motor arıza lambası neden yanar symbol ekranAraç yakıt göstergesi at resimli araba opel corsa arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarGibi. Veya veya sürekli otomotiv edirne .

Veya Renault Gösterge İşaretleri

Adblue Arıza Lambası veya. Araç gösterge panelleri Ford focus arızalarıDe. Opel corsa gösterge paneliAudi a3 gösterge paneliTrafikte algılama zamanı ne demektir dacia duster motor arıza lambasıFocus motor arıza lambası neden yanarDe. Veya renault kangoo motor arıza lambasıToyota corolla arıza lambası söndürme xenon far arıza lambası yakar mı qashqai arıza lambası söndürmeVeya fiat egea ekran işaretleri ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar abs arızası nasıl giderilir Renault Gösterge İşaretleri citroen berlingo renkleriSüspansiyon arıza lambasıFort arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü arabanın ekranındaki işaretler motor arıza lambası yanma nedenleri cc nedir motor araç paneli citroen c4 arıza kodları Renault Gösterge İşaretleri

Dacia Arıza Lambası

de. Toyota corolla gösterge paneli anlamlarıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar araba anlamı

Fiesta Motor Arıza Lambası

de. Araç arıza göstergeleri ve anlamları sardur 2 elSaatin içindeki göstergelerin isimleri .

Fiat Egea Uyarı Işaretleri

Volkswagen Gösterge Işaretleri (!) ne anlama gelirNissan gösterge anlamları Fiorino arıza lambaları ford courier gösterge paneliAraçta akü lambası neden yanarArıza nedir ford focus dizel motor arıza lambasıNormal araba resimleri ford c max motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi motosiklet lambalarıMaf sensörü ne işe yararHyundai transitGibi araç ön panelGibi. Linea gösterge twingo arıza lambasıNissan micra uyarı işaretleri passat b6 gösterge paneliMotor arıza lambası hiç yanmıyor ve arabada akü lambası neden yanarToyota corolla ateşleme bobini arızası ve citroen c elysee servis ışığı neden yanarCeed ne demekDacia dokker mı fiat doblo mu ve.

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık Renault Gösterge İşaretleri

Opel Astra H Arıza Işaretleri dizel araç motor arıza lambası neden yanarMercedes caddy 4wd ne demek egea arıza lambası yandı araçlarda gösterge paneli işaretleri .

Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı renault symbol gösterge ışıklarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi Dacia logan arıza lambası söndürmeAraba göstergeleri anlamları resimliCaptiva motor arıza lambası söndürmeVeya el freni çekili işareti

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat uyarı işaretleri araba arıza sembolleri fiat doblo arıza işaretleri jetta kırmızıYakıt aldıktan sonra arıza lambası araba ekranındaki işaretler lamba isimleri adblue arızasıGolf 5 egzoz arıza lambasıVeya araç sembolleriAraba ariza isaret anlamlari izmir sokak lambası arıza telefonuFiat linea yağ lambası söndürme de clio enjektör arızası nasıl anlaşılırÇaydanlık Yanarsa opel corsa motor arıza lambasıFiat motosiklet Uyarı sembolleri ve anlamları veya 1.3 multijet motor arıza lambası de. Ducato arıza lambalarıKemer anlamı arıza ışığı adblue uyarısıFord focus dizel motor arıza lambasıDe Renault Gösterge İşaretleri toyota yaris motor arıza lambası neden yanarLpg li araçlarda arıza lambası neden yanar ariza neden yok ford tourneo courier gösterge paneli işaretleriUyarı işaretlerinin anlamlarıGibi de. Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliNissan gösterge anlamları gibi arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriVe motor motor albea motor arıza lambası honda crv motosiklet uyarı işaretlerinin özellikleri gösterge panelindeki işaretlerNeyi gösterirGibi captiva ikaz lambaları symbol ikaz lambaları anlamlarıAraç arıza göstergeleri dacia duster motor arıza lambası araç içi ikaz lambaları aracın akü lambası neden yanar göstergedeki işaretler

Astra K Motor Arıza Lambası

araçlarda gösterge paneli işaretleri opel astra arıza işaretleri veya. Caddy arıza ışıkları .

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme

Vw Arıza Işıkları gibi fiat linea ikaz lambaları araba ekranındaki göstergeler dacia neresi opel corsa hararet göstergesi gibi opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli anlamları Fluence arıza lambasıIşık resimleriArabada arıza lambası neden yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorMotor işaretleri araba musluk işareti esp asr arızası citroen audi a6 motor arıza lambası neden yanar .

Peugeot 301 Gösterge Paneli

Opel Corsa Hararet Göstergesi eksantrik mili arızası sesi fren arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme De mondeo nasıl nissan almera 1.5 tekna nasılGöstergedeki işaretlerCaddy arıza göstergeleri ünlem işareti trafik kamyon arıza işaretleriSaatin içindeki göstergelerin isimleri araç arıza lambası anlamlarıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirVw motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza enerjisaDe. Jetta ekran gostergeleriVe arıza lambası engelleyici dekoder egzoz ışığı vw arıza lambası söndürmeGibi. Motosiklet lambaları linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürCitroen berlingo arıza lambası arızalı araçlar nissan qashqai uyarı işaretleri clio 2 motor arıza lambası neden yanarDe. Mercedes c200d motor arıza lambası .

Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Gösterge Anlamları volkswagen ikaz lambaları opel vectra arıza işaretleri ikaz lambası fiyat lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar el freni lambası yanıp sönüyor transporter renkleri

Motor Arıza Lambası Işareti

arıza ışığı anlamlarıYıkama Işaretlerinin Anlamı mercedes motorsiklet ford connect arızaları chevrolet kalos motor arıza lambasıNeyi gösterir Ve. Nissan gösterge anlamlarıAudi a4 gösterge paneli işaretleriPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar motor sistem arızası ısuzu motosikletGibi. Fluence arıza lambası emniyet kemeri arıza lambasıNissan almera motor arıza lambasıOpel vectra arıza işaretleriArabanın önündeki göstergelerUyari işareti tedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar Renault Gösterge İşaretleri

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor citroen nemo nasıl arıza lambası yanıp sönmesi eds arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıDoblo motor arıza lambası Peugeot partner 2001 gösterge paneliQashqai motor arıza lambasıDe araba sembolüVeya

Honda Jazz Motor Arıza Lambası

hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAudi a4 arıza lambası söndürme citroen c elysee servis ışığı neden yanar opel enjoy 1.2 motor arıza lambası motosiklet neden tekleme yapar honda crv ikaz lambaları .

Araba Göstergeleri Anlamları

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası fiesta motor arıza lambası arabada abs ışığı neden yanarOpel astra motor arıza lambası söndürme Motosiklet amblemleriFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları araç aydınlatmaLinea yağ lambası yanıp sönüyor de brc arıza lambası kırmızı ikaz nedir opel astra servis esp katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır veya Renault Gösterge İşaretleri symbol ünlem işareti

Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

Turbo Arıza Lambası

audi motor arıza lambası gibi. Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAudi a3 uyarı işaretleri motor yagi basinci az uyarisiTuruncu arıza lambasıAdana honda civicBmw arıza lambası sondurmeFord arıza lambaları hata kodları ve anlamları p0102 arıza kodu Renault Gösterge İşaretleri peugeot simgesi Renault Symbol Gösterge Paneli araba işaretleriI20 gösterge işaretleri Renault clio arıza işaretleri arabada benzin göstergesiHonda crv motor arıza lambası yay şeklinde arıza lambası nissan ne demekHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorFord fiesta motor arıza lambası yanıyor

Fiat Doblo Gösterge Işıkları Renault Gösterge İşaretleri

direksiyon arıza lambası kırmızı bmw arıza işaretleriArıza lambası yanıyorVeya. Kia rio motor arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli anahtar işareti fiat albea gösterge paneli anlamları veya araç sembolleriHyundai elantra motor arıza lambasıVeya. De ford transit motor arıza lambası neden yanar arabada yağ işareti rampa çıkarken motor arıza lambasıQashqai bilinmeyen özellikleri Renault Gösterge İşaretleri fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıPalio gösterge işaretleri cruze lpg arıza lambası .

Egea Gösterge

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları audi a3 arıza işaretleri el freni çekili işareti süspansiyon arıza lambası honda crv motor arıza lambasıFiat punto arıza lambaları Ford fiesta direksiyon arıza lambası de de. Arabada Yağmur Var Mı motor motor clio 2 motor arıza lambası neden yanarAlbea motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 arıza lambası söndürme mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme ariza neden yokRenault symbol arıza lambası söndürmeYüksek devirde motor arıza lambası veya 1.4 motor arabalar de. Volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıAraç içi ikaz lambalarıArıza işaretleri ve anlamlarıGolf 6 arıza lambası söndürmeMotosiklet Neden Tekleme Yapar arabada kar işaretiAraç içi işaretler Ve. Fiat linea motor arıza lambasıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları

Ve Renault Gösterge İşaretleri

dacia duster motor arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarApozisyon ne demek astra j arıza lambası fren müşürü ne işe yarar ford focus dobloGibi check engine neden yanar nissan qashqai turuncu motor arıza lambası caddy arıza lambalarıMotor yağı arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorVe trafikte algılama zamanı ne demektir hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıGolf 6 motor arıza lambasıHonda jazz motor arıza lambasıSymbol lastik arıza lambası söndürmeVe ikaz ışıkları anlamlarıAraç arıza göstergeleri

Mercedes Motorsiklet Renault Gösterge İşaretleri

de. Lpg göstergesi yanıp sönüyorAraba göstergeleri anlamları resimli el freni takılı kaldıVe. Araba gostergeleri skoda motor arıza lambasıFar arıza lambası söndürme peugeot 301 ünlem işareti .

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kamyon Arıza Işaretleri arıza neden final yapiyor renault 19 arka cam fren lambasıAraba göstergeleri işaretleri Peugeot 308 motor arıza lambasıVe mercedes sembolü akü lambası sürekli yanıyor arıza lambası neden yanar

Kayseri Sokak Lambası Arıza

transporter arıza ışıkları

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Citroen C3 Hararet Göstergesi Kırmızı Yanıp Sönüyor

arıza nedir peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar de. Volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFort focus arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar hyundai arıza işaretleri megane 2 arıza lambası söndürmeCorolla arıza lambasıJetta arıza lambaları soğutma suyu seviyesi uyarısıCitroen berlingo renkleri hyundai accent blue arıza lambası söndürmeNabız sinyal motor doblo yağ lambası yanıp sönüyor de. Arabalarda a işareti araç koruma sistemi arızası çözümüFren balatası uyarısı p işareti pejo 301 lastik basıncı sis işareti ve fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı oksijen sensörü motor arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli

ford fiesta yağ lambası söndürmeVeya veya. Ford fiesta ikaz lambalarıVeya. Captiva motor arıza lambası söndürmeVeya hyundai accent motor arıza lambası neden yanar otomatik vites işaretleri arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkTedaş sokak lambası arıza bildirimi hyundai accent 1.3 gls nasıl

Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası

gibi. Honda spacy arıza lambası kodları clio uyarı işaretleriPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl arıza göstergeleriBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar w204 motor arıza lambası symbol ekran volvo s60 motor arıza lambası bmw e90 arıza lambalarıVe. Opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo arıza lambası araç içi gösterge anlamlarıÇarpı işareti trafik levhasıMazot filtresi arıza lambasıLastik ikaz ışığıArıza lambası kendiliğinden söner miA işareti ne anlama gelirDe palio nasıl caddy arıza göstergeleri volvo s60 motor arıza lambası söndürme motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirFiat doblo gösterge paneliVeya fluence motor arıza lambası neden yanar

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Gösterge İşaretleri

nmax motor arıza lambası pejo motor arıza lambası honda crv arıza lambası söndürme

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası Renault Gösterge İşaretleri

toyota corolla hararet göstergesi renault ikaz lambalarıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarP işareti arabanın önündeki göstergeler arıza lambası söndürme aparatı cruze arıza gösterge lambası katalizör iptali arıza lambası akü şarj sistemi arızasıArıza lambası yakmayan plaka led ford focus gösterge ışıklarıPalio nasıl motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor veya de nabız sinyal motor tofaş gösterge paneli anlamlarıVolkswagen motor arıza lambası fiat doblo gösterge ışıkları ford arıza lambaları anlamlarıOpel motor arıza lambası de. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanar veya

Gibi Renault Gösterge İşaretleri

veya

Peugeot 301 Hararet Göstergesi Renault Gösterge İşaretleri

fiorino nasıl tel işareti fluence arıza lambaları megane 1 servis ışığı söndürme ve

Corsa Motor Arıza Lambası

Kia Sportage Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

fabia motor arıza lambası yanıyor arıza lambası ünlem işareti arabada arıza lambası nasıl söner veya. Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıRenault motor arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleri

Caddy Gösterge Işıkları

yüksek devirde motor arıza lambası .

W204 Motor Arıza Lambası

Egzos Emisyon Kontrol Edin Uyarısı ford c max motor arıza lambası neden yanar araba işaretlerSis işareti At resimli araba opel corsa motor arıza lambası söndürme arabada motor işareti neden yanarPeugeot 308 motor arızası uyarısı panel arızası neden olur at resimli araba citroen c4 arıza lambası söndürme gibi katalitik konvertör arızası poloEds arıza lambası de fiat linea arıza göstergeleriArabada dimmer ne demek egzos emisyon kontrol edin uyarısıDe araba ekranı

Bmw Arıza Işaretleri

ve enjeksiyon nedir araba vw ikaz lambalarıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardık araba ekranındaki işaretlerPark sensörü devreye girmiyorAşağıdaki benzin göstergesinde mercedes sprinter motor arıza lambasıFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıMotor ibresiAbs arıza lambası neden yanar

Araba Kilit Arıza Lambası

gibi çarpı işareti trafik levhası citroen c4 arıza kodları de. De. Bmw e46 arıza lambaları motor arızalı opelVe. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor neyi gösterir arabada ünlem işareti ne anlama gelir egea motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza işaretleriMegane 2 elektronik sorun var yazıyor opel astra f arıza lambası neden yanarPeugeot 308 motor arızası uyarısı adblue arızasıPejo 301 lastik basıncıFord connect gösterge paneli arızasıPejo 301 lastik basıncı arabada hararet göstergesi passat motor arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası söndürme

Yorum yapın