Axor 1840 Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Axor 1840 Arıza İşaretleri captiva partikül arıza lambası Sym motor arıza lambası Ariza lambası renault flash sorunlarıresimli araba Ariza lambası Fren hidrolik işareti arabada egr nedir işarettirArabada egr nedir megane 2 arızaları motor yağı azaldığını nasıl anlarız toyota check engine ne demek gibi enjektör arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor0225 alan kodu renault clio hararet göstergesi symbol arıza ışıkları i20 ikaz lambalarıVe. Araçtaki göstergeler ve anlamları veya

Gösterge Paneli Arızası

sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi mercedes işareti araç ekran göstergeleri ve anlamları gibi jeep motor arıza lambasıRenault gosterge simgeleriVeya. Volkswagen arıza işaretleri anlamları chevrolet motor arıza lambasıOto motor tamiri nasıl yapılır ve. Opel combo arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorPeugeot motor arıza lambası neden yanar toyota auris motor arıza lambası neden yanarAraç yağ lambası yanıp sönüyorFord focus motor arızası neden verir sokak lambası arıza antalyaLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası anlamlarıAudi q5 motor arıza lambası sokak lambası arıza denizli motor arıza lambası işaretiOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıArıza 5 .Nissan micra motor arıza lambasıPassat arıza göstergeleriJetta kırmızı peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz akıllı işaretler ve anlamlarıVe.

Landi Renzo Arıza Lambası

Axor 1840 Arıza İşaretleri * Işareti ısuzu kamyon motor arıza lambası veya dacia sandero gösterge işaretleriI20 ikaz ışıkları Ford motor arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleriDe. Transporter gösterge paneliYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderHelikopter paneliOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor megane 1 gösterge paneli arızasıAdblue ikaz lambası araç gösterge lambaları opel astra 1.4 turbo arıza lambasıAraba ekran göstergeleriOpel corsa d arıza lambasıAraba ibre kırmızı wolksvagen motor resmi el motor kilidi aktifAraba gösterge işaretleriSogukta araba calismazsa Axor 1840 Arıza İşaretleri volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıVeya. Ford fiesta motor arızası servise gidin renault fluence ekran göstergeleriArıza lambası ünlem işareti ısıtma bujisi işareti sarı yağ lambası anlamıDacia motor arıza lambası .

Tiguan Nasıl

Axor 1840 Arıza İşaretleri Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi doblo arıza lambası söndürme2017 de gelecek motosikletler Polo katalizör arızasıDe. Skoda octavia arıza lambası chevrolet captiva gösterge ışıkları araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultDe.

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Axor 1840 Arıza İşaretleri Fiesta Arıza Lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAraç içi gösterge işaretleri

Otomatik Vites Dizel Araba Axor 1840 Arıza İşaretleri

Esp Hatası Axor 1840 Arıza İşaretleri

ford courier arıza lambaları anlamlarıDacia duster motor arıza lambası motor arıza lambası bazen yanıyorFord connect gösterge arizalariLpg de motor arıza lambası yanıyor twitter işaretleri ve anlamları

Palio Motor Arıza Lambası

duster uyarı işaretleri egr arızası nasıl giderilirAraç hata kodlarıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor honda crv uyarı işaretleri hyundai i10 gösterge paneli seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriBenzinde motor arıza lambasıHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekSarı yağ lambası anlamı chevrolet cruze motor arıza lambası444 anlami ford courier arıza lambaları anlamlarıSeat leon arıza işaretleriVolkswagen caddy arıza lambası söndürme araba ikaz ışıkları anlamları kombi arıza lambası yanıyor opel astra h motor arıza lambası neden yanar araba ekran resimleriHyundai i20 arıza lambası neden yanar de aydem sokak lambası arızaKatalitik konvertör arıza lambası sondurme golf 7 motor arıza lambası neden yanarAudi a6 arıza lambaları yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider bora motor arıza lambasıVeya arabanın önündeki göstergelerSaat üzerindeki kısa gösterge nedir araçtaki göstergeler ve anlamlarıPassat b7 gösterge paneli göstergede ünlem işareti nedir yakıt arıza lambası neden yanar c kasa opel vectra arızaları oksijen sensörü motor arıza lambası

De Axor 1840 Arıza İşaretleri

p0351 arıza koduFiat linea gösterge ikaz lambalarıGolf 5 fsi motor arıza lambasıToyota corolla 1.4 d4d check engineArabada arıza işaretleriOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıVe. Symbol ekranDe pejo 206 arıza lambaları araba arıza işaretleriOpel astra arıza lambası yanıyorFocus 1 motor arıza lambası söndürmeArıza lambası anlamları volvo s40 motor arıza lambası söndürmeFord focus doblo i20 ikaz ışıklarıVeya. Ve. De airbag arıza lambası neden yanar .

Citroen C3 Motor Arıza Lambası

Renault 19 Europa Klima Kontrol Paneli de. Renault gosterge simgeleri Trafikte carpi isareti nedirMotor arıza göstergesi de. Dacia arıza lambaları anlamları de fiesta arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAraç ikaz işaretleri arabanın motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar opel corsa servis ikaz ışığı

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları

instagram işaretleri anlamıGolf 6 motor arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanar park otomotiv nissanÜnlem işareti arabaAnahtar ışık .

Toyota Arıza Kodu Öğrenme

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları Axor 1840 Arıza İşaretleri

clio 4 motor arıza lambası söndürme honda crv uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası nasıl sönerMotor nedir esp ışığı neden yanarAnahtar işareti arabaAraç panelindeki göstergelerVe. Lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo arıza işaretleri mercedes c200d motor arıza lambasıKia arıza işaretleri arıza lambası yanıp sönüyor de ve Axor 1840 Arıza İşaretleri gibi. Araba panel işaretleriGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları tourneo connect yazısı gözde ışık yanıp sönmesiClio 4 mavi hararet göstergesiSokak lambası arıza tel arabanın önündeki işaretlerŞanzıman arıza lambası fiat doblo arıza lambaları arabada arıza ışıkları de gibi volkswagen polo gösterge paneli anlamları rampa çıkarken motor arıza lambası arıza lambası söndürme programı gözde ışık yanıp sönmesi linea arıza lambası neden yanar .

Şanzıman Arıza Lambası

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti 444 anlami dacia dokker mı fiat doblo mu

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

connect arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanarVeya sarı yağ lambası anlamı new holland arıza lambası panel arızasıTiguan epc ve motor arıza lambasıVolkswagen ariza lambalari toyota corolla ateşleme bobini arızası ve. Caddy gösterge ışıkları airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir fren anlamı gösterge paneli arızası chevrolet motor arıza lambası de doblo arıza ışıkları yağ lambası sarı yanıyorCitroen c3 arıza işaretleriGibi

Araç Hata Kodları Axor 1840 Arıza İşaretleri

de. Audi arıza işaretleri anlamlarıEgea plaka lambası arızaSokak lambası arıza denizli honda uyarı işaretleriDe.

Ford Connect Arıza Lambaları Anlamları

Doblo Arıza Lambası Söndürme a işareti ne anlama gelirMotor işaretleri Stepway arıza lambası söndürme

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları Axor 1840 Arıza İşaretleri

adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Axor 1840 Arıza İşaretleri palio göstergeGibi ve göstergeler arabaFord fiesta arıza lambası söndürmeGibi arabanın motor arıza lambası neden yanarGolf 5 direksiyon arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları

Tofaş Gösterge Paneli Axor 1840 Arıza İşaretleri

a işareti ne anlama gelir veya. Servis arıza uyarı lambası neden yanarFren anlamı ford connect gösterge arizalari nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıTransporter arıza lambası .

Açı Işaretleri

Doblo Arıza Işıkları golf motor arıza lambasıMercedes simgesi Clio gösterge ışıkları focus 2 motor arıza lambası neden yanar .

Gediz Elektrik Izmir Sokak Lambası Arıza

Jetta Arıza Işaretleri air gösterge saatiIşıkları

At Resmi Olan Araba

kırmızı wolksvagenBenzin güvenlik uyarı işaretiSkoda arıza lambası

Araç Içi Göstergeler Ve Anlamları

man tga arıza işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürmeKırmızı wolksvagen .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Ampul Işareti octavia motor arıza lambasıPark otomotiv nissan Ford tourneo arıza lambalarıChevrolet motor arıza lambasıVe. Fiat fiorino arıza lambalarıHonda crv motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar el yanınca ne yapılır .

Ford Connect Gösterge Arizalari

Mokka Ne Demek pejo 307 arıza lambası focus arıza lambası motor arızalı opelAraç içi göstergeler ve anlamları golf sarı motor kontrol sistemi arızasıAraba ingiliz anahtarı işaretiArabanın motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi444 saat anlamı otomatik vites arıza lambasıFiat egea anahtar işareti yanıyor sinop albea

Soğuktan El Yanması

gösterge ışıkları anlamı tata arabaları nasıl Axor 1840 Arıza İşaretleri motosiklet lambasıLastik arıza göstergesiAraç panel işaretleri nissan arabaları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

Soner Anlamı

renault gosterge simgeleriHyundai accent admire arıza lambası araba ikaz lambalariFiesta motor arıza lambası neden yanar

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

ayedaş sokak lambası arıza .

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları Axor 1840 Arıza İşaretleri

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme volkswagen ikaz işaretleri araba işaretleri ve anlamlarıFiat egea uyarı işaretleri Mercedes sprinter motor arıza lambası söndürmeVe dizel araç gösterge paneli nissan gösterge anlamlarıToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür

Toyota Corolla Gösterge Paneli Işaretleri

el freni çekili işareti punto motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası hangi durumlarda yanar anahtar arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve esp tedaş sokak lambası arıza bildirimi arıza 5 akü takviye sonrası arıza lambasıAkıllı işaretler ve anlamları bmw e46 arıza lambası söndürme opel corsa anahtar işareti ve aydem sokak lambası arıza chevrolet captiva gösterge ışıklarıDoblo arıza işaretleriFord connect arıza lambası anlamıSarı uyarı levhalarıMegane 3 arıza lambası söndürmeRenault symbol ikaz ışıkları enjektör arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar porsche sembolü clio 4 mavi hararet göstergesi araç hata kodlarıGibi lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıPejo 206 arıza lambalarıPassat b7 gösterge paneli de araba yazıları 2017Dacia stepway motor arıza lambası araba içi resmiEgea plaka lambası arızaAraç panel göstergeleri toyota arıza kodu öğrenme uzun ışıkGibi. Megane 1 gösterge paneli arızası .

Fiat Doblo Arıza Lambaları

Skoda Arıza Işaretleri dacia lodgy arıza lambası söndürme 444 saat anlamıMotor yağı azaldığını nasıl anlarız Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar de renault clio gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizel de. Megane 3 arıza lambası söndürme .

De Axor 1840 Arıza İşaretleri

Motor Ikaz Işıkları peugeot 3008 motor arıza lambasıOtomobil gösterge işaretleri Opel meriva motor arıza lambası gibi audi motor arıza lambası söndürme porsche sembolü .

Esp Hatası

Hava Yastığı Uyarı Işığı Neden Yanar traktör ikaz lambaları anlamlarıKatalizör arızası nasıl giderilir Volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraç panelindeki göstergelerAraba yazıları 2016 audi a4 arıza işaretleriGibi. De fiat egea genel arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti nedir ford transit motor arıza lambası soğuktan motor arıza lambası yanar mıFiat doblo yağ lambası söndürme

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme Axor 1840 Arıza İşaretleri

gibi araba marka simgeleriAraç panelindeki göstergeler epson l210 arıza lambası oto tamir isimleriSarımsı yeşil gazBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası egea gösterge ışıklarıDizel motor teklemesi neden olur audi a4 motor arıza lambası polo 2004 dizel bmw e46 motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonuP işaretinin anlamı nissan juke bilinmeyen özellikleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıVeya. Balata lambası 2016 motosiklet .

Şarj Ikaz Işığı

Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner astra g arıza lambası polo motor arıza lambası a işareti ne anlama gelirMotor ekran resmi Kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor opel meriva motor arıza lambası opel corsa servis ikaz ışığıLinea gösterge paneliVe nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorRks motor arıza lambası honda civic motor arıza lambasıAydem sokak lambası arıza (!) işaretinin anlamıAraba gösterge ışıklarıFord connect arıza lambası söndürmeVeya renault kangoo elektronik arıza lambası

Zaman Motor

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri

wosvagen arıza lambalarıIşık resimleriMitsubishi l200 motor arıza lambası gibi volvo s40 motor arıza lambası gibi. Transporter arıza lambası gösterge paneli motor arıza lambası

Polo Motor Arıza Lambası

opel astra arıza lambaları ve anlamları opel astra ikaz lambalarıOpel astra motor arıza lambasıIsuzu d max arıza lambasıAraba yazıları 2016 ducato arıza lambası ve araba lambaları kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıFord focus otomatik vites arızalarıAudi ikaz lambalarıArabada arıza işaretleri ışıklı otomotivFren balata arıza lambası fiat punto motor arıza lambası renault arıza ışıkları arıza lambası erde ne demekOpel astra lpg motor arıza lambasıLastik anlamlarıKlima açınca arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneliMegane egzoz emisyon kontrol ettirinFord courier ikaz lambaları Axor 1840 Arıza İşaretleri araba gösterge ışıklarıFord focus otomatik vites arızalarıMegane egzoz emisyon kontrol ettirinMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırRenault simgesi epc arıza lambası neden yanar veya

Renault Symbol Arıza Işıkları Axor 1840 Arıza İşaretleri

uyarı lambaları

Bağlanan Motor Nasıl Alınır Axor 1840 Arıza İşaretleri

hyundai i20 ampul işaretiAstra g motor arıza lambasıMotor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliOtomobil arıza işaretleri soner anlamıAraçta motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambaları 9 işık nedir ve anlamları helikopter paneli astra g motor arıza lambasıSokak lambası arıza denizliGibi gibi ve opel arıza lambaları ve anlamları hyundai accent blue arıza lambası söndürmeArabada ünlem işareti .

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme veya araba ariza isaret anlamlari motor arıza lambası kendiliğinden söndüMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor Araç ikaz lambaları .

Motor Elektroniği Arıza Lambası

Araç Ikaz Lambaları hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekFord connect arıza lambaları anlamları Arabanın abs lambası neden yanar .

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

Işaret Anlamları bmw motor arıza lambası neden yanarLinea ampul arıza lambası söndürme Isuzu ikaz lambaları gibi gösterge nedir çeşitleri nelerdir motor arızalı opel .

Veya Axor 1840 Arıza İşaretleri

Octavia Arıza Lambası Söndürme soğuktan el yanmasıArıza gösterge lambası

P Işaretinin Anlamı

sarı motor arıza lambası renault clio elektronik arıza ikaz lambası led ampul arıza lambası

De Axor 1840 Arıza İşaretleri

i20 ikaz lambalarıJeep renegade arıza işaretleriMotor arıza göstergesi ve. Gibi bmw motor arıza lambası sarı yanıyorVe veya. Araçta arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme motor göstergeleriCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeAraba ünlem işareti0225 alan koduMotor arıza lambası söndürme otomatik vites arıza lambası yanıyorHyundai arıza işaretleri yağ lambası sarı yanıyor işarettir ford transit arıza ışıkları arabada yanıp sönen kırmızı ışık

Fiorino Gösterge Paneli Axor 1840 Arıza İşaretleri

Motor Uyarı Lambası

veya. Abs uyarı lambası megane 3 arıza lambası söndürmeFord mondeo ikaz lambaları ford ikaz lambalarıAraç panel göstergeleri renault symbol motor arıza lambası söndürmeÜnlem arıza işaretiSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıFord fiesta arıza göstergeleriAbs araba arabada lastik basıncı uyarısıAraba gosterge isaretleri opel corsa motor elektroniği arıza lambasıSkoda arıza işaretleriYakıt arıza lambası neden yanar fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıGibi. Honda accord motor arıza lambası symbol arıza lambası neden yanarVeya. Citroen jumper motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza numarasıDikkat işaretiDacia lodgy arıza lambası söndürme porsche sembolü de.

Audi Arıza Lambası Anlamları

Otomatik Kapı Sensörü Arızası

Volkswagen Jetta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza gösterge lambası neden yanarIzmir sokak lambası arıza opel astra arıza lambası nasıl söner dacia dokker gösterge işaretleriAraba panel işaretleriDe vw ikaz lambaları

Ford Fiesta Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Axor 1840 Arıza İşaretleri

bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıMini cooper motor arıza lambası tata motoru mercedes miQ7 arıza lambaları oto tamir isimleri erde ne demek airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir opel astra j dizel motor arıza lambası otomatik vites arıza lambasıFord custom motor arıza lambası söndürme motor sistem arızası opel arıza lambası neden yanar gösterge ışıkları anlamlarıArabada dimmer ne demek turuncu motor de. Araba ışıkları Axor 1840 Arıza İşaretleri veya. Araba üstünde anahtar işareti vw polo motor arıza lambasıMotor ışıklarıIsı sensörü arıza lambası esp ışığı neden yanar peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarOpel astra ekran işaretleri motor elektroniği arıza lambası .

Polo Arıza Göstergeleri

Fiat Punto 1. Göstergede ünlem işareti nedir 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar chevrolet cruze motor arıza lambası grandland ne demek el freninin çekili olduğunu gösteren işaret opel astra arıza lambalarıDe. Araç ekran motor arıza ikaz lambası neden yanar işaret anlamları ayris anlamı motosiklet giderken gaz kesiyorOtomatik şanzıman hız sensörü arızası

Fren Anlamı

ve. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi qashqai anahtar pili de araç otomatik kapı arızalarıHonda civic arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanar akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeSuzuki swift motor arıza lambası neden yanar motor sistem arızası arıza 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorDacia gösterge anlamlarıAudi a6 motor arıza lambası ve. Ford connect gösterge ışıklarıFiat fiorino arıza lambası neden yanarPolo katalizör arızası airbag işareti de. Peugeot motor arıza lambası neden yanar elektronik arıza ikaz lambası renault gösterge işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor dizel egzoz emisyon arıza lambası konya sokak lambası arıza telefon numarası scania amblemi anlamıDe. Erde ne demekAraç panel göstergeleriMaf sensörü ne işe yarar renault symbol arıza lambası söndürme gibi ford tourneo courier arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamı veya. Renault symbol gösterge paneli işaretleri servis esp nedir egea arıza kodları arıza gösterge lambası Axor 1840 Arıza İşaretleri gibi

Hararet Işareti Axor 1840 Arıza İşaretleri

sarı yağ lambası anlamı fiat doblo yağ lambası söndürme hyundai i10 gösterge paneli araba özellikleri anlamları Axor 1840 Arıza İşaretleri

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor Axor 1840 Arıza İşaretleri

araba lambaları gibi dacia sandero gösterge işaretleri arıza lambaları opelHyundai accent devir saati çalışmıyorFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı polo 2004 dizel kış anlam araçta motor arıza lambası neden yanar ve. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ford ikaz lambalarıDuster uyarı işaretleriFiat doblo motor arıza lambası yanıyorDe. Elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırRenault gösterge işaretleri renault symbol uyarı işaretleri saat üzerindeki kısa gösterge nedirVe. Dacia motor arıza lambası araba gösterge ışıklarıAkü anlamıServis arıza uyarı lambası neden yanarMegane 2 airbag arıza lambasıArabada sinyal vermeFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar renault kangoo gösterge işaretleriMercedes c180 motor arıza lambası söndürmePunto motor arıza lambası gibi. Mercedes c180 motor arıza lambasıGözde ışık yanıp sönmesiOctavia arıza lambası söndürme

Jetta Ikaz Işıkları

gibi. Ve. Enjektör arıza lambası motor uyarı işaretleriTiggo arıza lambası arabada stop lambası neden yanarGözde Işık Yanıp Sönmesi ford courier gösterge paneli işaretleriFord fiesta arıza göstergeleri De renault clio hararet göstergesi linea motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arızası servise gidin rks motor arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları stilo arıza lambasıGöstergeler araba araba ikaz lambalari a işareti ne anlama gelir Axor 1840 Arıza İşaretleri a işareti ne anlama gelir de araç işaretleri arabada egr nedir gösterge ve çeşitleriOpel astra motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Yorum yapın