Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar ford courier gösterge paneli anahtar işareti Elektrik sokak lambası arıza Ariza lambası

Fiat Egea Sorunları

Ariza lambası anahtar işareti dikkat işaretleri Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar gibi araba ışık de uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı motor ve esp arıza lambası yanıyor ford fusion motor arıza lambası söndürme yanan arabarenault simgesi Sokak lambası arıza balıkesirMotor kontrol sistemi arızasıVe ford mondeo motor arıza lambası neden yanarPejo 206 arıza lambaları buji kablosu arızasıHonda civic ünlem işaretiArıza ikaz lambalarıIşaretleri ve anlamları linea arıza lambası neden yanar .

Lancer Arıza Lambası

Buji Hangi Araçlarda Bulunur vw jeep bmw fren balatası uyarısıKızdırma bujisi arıza lambası Ünlem işareti levhası yag yakan araba uzun yola gider mi sistem hatasıAraç gösterge panelleri hyundai i20 gösterge tanıtımı gibi.

Uyarı Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Akü Işığı Yanıp Sönüyor citroen c4 motor arıza lambası söndürme dacia gösterge işaretleriRenault kangoo motor arıza lambası Ford courier ikaz lambaları ve anlamları .

Arıza Lambası Kodları

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar Araba Lambaları arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi

Lancer Arıza Lambası Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

adblue ikaz lambaları i20 motor arıza lambası yanıyor uzun yolda motor arıza lambası audi a3 uyarı işaretleri ford connect arızalarıNissan qashqai gösterge paneliEl yanınca ne yapılır

Fren Arıza Lambası Neden Yanar

dpf ışığı opel vectra c kasa arıza lambası transporter gösterge paneliDe.

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar Porsche Simgesi yıkama işaretlerinin anlamı Ford motor arızası servise gidin Fabia motor arıza lambası yanıyorUyarı işareti nedir passat arıza ışıkları de. Işık arıza lambasıVe. I20 arıza lambası söndürme opel corsa motor elektroniği arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorVeya. Dacia sandero gösterge işaretleriFiat doblo arıza lambası söndürmeOpel astra plaka lambası arıza araba ekranı otomatik şanzıman devir sensörü arızası2 el motosiklet motoruDe pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları motor kontrol sistemi arızası c3 motor arıza lambası gizli buzlanma işareti gibi araç arıza lambası söndürme mercedes c 200 renault motor megane 2 motor arıza lambası veya. Araba simgeleri ve isimleriYakıt aldıktan sonra arıza lambasıSoğutma suyu arıza lambası

Motor Işığı Neden Yanar

gibi bmw x1 motor arıza lambası albea gösterge paneli

Araç Arıza Lambaları Anlamları

mesajlardaki işaretlerin anlamı araba işaret anlamları caddy motor kapağı neden yok citroen c4 arıza lambası yaris motor arabada yuvarlak içinde ünlem işareti toyota corolla gösterge paneli anlamları veya.

Dizel Focus Motor Arıza Lambası

Araba Ekraninda Yanan Lambalar t5 arıza lambaları veya. Motor uyarı lambası Opel corsa motor arıza lambasıMaf sensörü ne işe yarar ışığı gibi araba göstergesi işaretleri ve renault fluence arıza lambasıMotor ariza lambasi Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar göstergede ünlem işareti nedir trafik ışıklarının anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası ve. Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıDe. Opel combo arıza lambasıGibi araç paneli kia arıza işaretleri fiat linea gösterge paneli çalışmıyor abs uyarı ışığı nedirDacia lodgy ekran işaretleriFord connect arızaları audi a3 arıza lambası söndürme de yağ ikaz lambası araç gösterge panelleri motor lambası yanıp sönüyor

Hyundai I20 Arıza Işaretleri Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

ve gösterge nedir çeşitleri nelerdirAraba arıza işaretleri araba arıza göstergeleriAraba giderken tekliyor

Sprinter Gösterge Işaretleri

egea yağ lambası söndürme abs uyarı ışığı nedir araç gösterge işaretleri anlamları arıza lambası anlamlarıGolf arıza işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası connect motor arıza lambasıVeya. C200 motor arıza lambasıFord courier arıza işaretleri

Hata Kodu 0015 Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

katalitik konvertör arıza lambası söndürme arabada gösterge anlamları adblue ikaz lambaları nissan qashqai arıza lambası motor teklemesi neden olur skoda arıza lambalarıVe caddy arıza lambası araba ekranıBmw şanzıman arıza lambasıMaf sensörü iptali

Arçelik Derin Dondurucu Arıza Lambası

arıza lambası söndürme aparatı akıllı işaretler ve anlamlarıClio hararet göstergesi de. Volkswagen navara servis arıza uyarı lambası neden yanar uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

Motoru Kontrol Ettirin

Arabalarda A Işareti araçlarda arıza lambası motor arıza ışıkları motor işaretleriConnect arıza lambası L200 motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 ünlem işaretiTransporter arıza lambaları anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası su arıza lambasıSaat içindeki göstergeler Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar ford fiesta yağ lambası söndürmeHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarVe. Gibi.

Check Engıne

Araç Arıza Kodu Sorgulama fiat uyarı işaretleriAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? Işık sistemi dacia uyarı işaretleriEngine malfunction ne demek motosiklet amblemleriAudi a6 motor arıza lambası neden yanarIşaretlerin anlamlarıOto arıza kodlarıPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedirArabada yanan işaretlerOpel astra motor arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorYakıt filtresi arıza lambası .

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme

Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar Akü Motor Arıza Lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi gibi. Punto arıza lambaları

Honda Crv Arıza Lambası Söndürme Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

nissan motor arıza lambası neden yanar apozisyon ne demek ve arabada anahtar işareti ne anlama gelir mazot filtresi arıza lambası arıza gösterge işaretleri mercedes arıza lambası söndürmeNissan qashqai sarı ünlem işaretiYıkama işaretlerinin anlamıNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıHyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor ve. De. Fren ikaz lambası neden yanar veya ford motor arıza lambası neden yanarDizel motor uyarı ikaz göstergesi megane 4 gösterge paneli işaretleri veya audi simgesi araba işaretiEgea arıza lambasıSkoda superb arızalarıArabada akü işareti courier motor arıza lambası motor ikaz lambalarıMegane 2 motor arıza lambasıGibi.

Astra G Arıza Lambası Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Golf 7 1. Buji kablosu arızası 6 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar aveo 1.3 dizel motor arıza lambası opel corsa hararet göstergesiSistem hatası egea sarı yağ lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası yanıyorPeugeot arıza lambası söndürme Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar hyundai getz motor arıza lambası neden yanarFord fiesta yağ lambası söndürmeVe jetta ön ısıtma arıza lambası veya renault symbol ikaz lambaları anlamları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? gibi bmw arıza kodları ve anlamları ışık resimleriYay arıza lambasıSarı motor ışığı neden yanarCitroen c elysee motor arıza lambası söndürmeYağ ikaz lambası caddy arıza ışıkları motor işaretleriFord fiesta gösterge paneli işaretleri Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar araç durdurma ve kontrol de. Ve lastik ikaz ışığı arabada arıza ışıklarıFord fiesta ekran işaretleri ve dacia sandero gösterge işaretleriIşık resimleri gibi gibi motor yağ basıncı lambası yandığında çalışkan motor otomatik vites konum sensörü arızası ford cargo kamyon arıza işaretleri

Arıza Lambası Ünlem Işareti

p0141 arıza koduAstra arıza lambasıFiat albea gösterge paneli anlamları fiat egea arıza lambası araç işaret lambaları duster ekran işaretleri dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar 2013 model dacia dokkerVeya.

Passat Egzoz Arıza Lambası

Motor Işığı Yanıp Sönüyor yıkama işaretlerinin anlamı de. Internet işaretleri ve anlamları Hyundai accent blue motor arıza lambasıVeya motor ışığı neden yanar doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıPeugeot motor arıza lambası doblo yağ lambası söndürme

Seat Leon Arıza Lambaları

ford fiesta yağ lambası söndürme arka cam rezistansı göstergesi motor ışıklarıSsangyong actyon sports motor arıza lambası linea arıza lambaları motor ikaz lambasıAraba ikaz lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti yag yakan araba uzun yola gider mi araç göstergesi işaretleri motor suyu arıza lambasıArabaların içi viessmann vitopend 100 arıza lambasıEkranda yıldız işareti note 4 test kodu yaris motorGibi ve. Araç arıza lambaları veya nissan x trail şanzıman sorunuTelefon isaretleri anlamlari motoru kontrol ettirinCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz ve buji hangi araçlarda bulunur toyota simgesi de

Abs Arızası Nasıl Anlaşılır

fiat uyarı işaretleri astra arıza lambasıSeat leon arıza ışıkları

Citroen C Elysee Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

bmw e46 arıza lambaları volkswagen ikaz ışıklarıVeya chevrolet aveo arıza lambası .

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

Lastik Ikaz Işığı araç içi uyarı işaretleri arabanın motor ışığı neden yanarPassat motor arıza lambası

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Söndürme

lastik basınç sensörü arızası uyarıcı işaretlerin özellikleri araba ariza lambalari opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar .

Araba Isaret Lambalari

Lastik Işaret Anlamları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor

Park Lambası Arıza Giderici

dikkat işaretleri ford tourneo courier motor arıza lambasıSimgelerin anlamıOtomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır araba ariza isaret anlamlariCitroen c3 motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları .

Araç Işaret Lambaları

E90 Arıza Lambaları renault fluence arıza lambası arabada arıza lambası ford connect arıza lambası arabada ünlem işareti de. Ford connect arıza ışıkları

Araba Içi Göstergeleri

ve. Scania g 420 gösterge paneli motor arıza lambası işareti fiat linea motor arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası tredaş sokak lambası arıza

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları

honda crv motor arıza lambası

Honda Crv Motor Arıza Lambası

citroen berlingo arıza lambası söndürme fiat gösterge işaretleri renault symbol ünlem işareti en çok arıza veren arabalarEgr arıza lambası söndürmeFiat punto sarı motor arıza lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir honda fc5 motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme .

Yag Yakan Araba Uzun Yola Gider Mi Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Ford Mondeo Ikaz Lambaları ford connect motor arıza lambası yanıyorFiat doblo arıza işaretleri Gibi motor arıza ışıkları ve veya otomobil sembolleri arıza gösterge lambasıGibi. Araba arıza göstergeleriArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı ducato arıza lambasıOpel mokka mı nissan qashqai mi captiva motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıCruze gösterge paneli arıza lambası anlamları skoda superb arızalarıKia sportage motor arıza lambası söndürmeDe ford fiesta yağ lambası söndürmeVeya volkswagen arıza ışıklarıReno fiorinoOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıCitroen berlingo renkleri ve. Astra j arıza lambası honda accord motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası neden yanar reno fiorinoAraba Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Araba Kadran

polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme fluence gösterge işaretleriPunto direksiyon arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme ford focus arıza işaretleriIkaz lambaları ve anlamları ve renault flash sorunları lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası neden yanar Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar güç aktarım sistemi uyarı lambası .

Fiat Linea Gösterge Anlamları

Astra Arıza Lambası

Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı

i20 ikaz lambalarıMotor ışıklarıFord connect arıza lambaları anlamlarıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorAudi a3 elektronik arıza uyarısıUzun far göstergesi arabanın motoru neden yanarAraba ikaz ışıkları anlamlarıGibi opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Mercedes hız göstergesi

Partikül Lambası Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

en güzel motor resimleri de. Toyota auris motor arıza lambası ikaz lambaları anlamları .

Renault Symbol Ikaz Lambaları Anlamları Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Mazot Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı eca kombi arıza lambası yanıyorUyarı işareti nedir Arıza lambası kodları toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür kizdirma bujisi arıza lambasıHava akış metresi nasıl temizlenirHonda jazz arıza lambası

Adblue Ikaz Lambaları Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

ünlem işareti levhasıMotor ısınınca arıza lambası yanıyor araba kaygan zemin işaretiGibi dacia sandero stepway gösterge paneli anlamları ateşleme bobini arıza lambası araba içi göstergeleri .

Kamera Arizalari Ve Çözümleri

Citroen C3 Ikaz Lambaları Anlamları peugeot 206 arıza lambaları yıkama işaretlerinin anlamıFiat egea anahtar işareti Araba motoru resmi

P0110 Arıza Kodu

katalizör motor arıza lambasıMercedes c 200 renault motor wosvagen caddy arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli kemer anlamıArabada yuvarlak içinde ünlem işareti motor uyarı lambası arabada yuvarlak içinde ünlem işareti ve megan arıza lambası veya akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor gibi hyundai era motor arıza lambası neden yanarAudi arıza işaretleriVe. Polo motor arıza lambası söndürme c max motosiklet volkswagen navara veya. Uyarı işaretleri nelerdir ve ve.

Gibi Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Transit Arıza Lambası egea arıza lambası yandıHyundai i20 sarı ünlem işareti Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai i10 gösterge paneli enjektör temizleyici motor arıza lambası ve 2 el yarış motorları fort cornet arıza lambası fren hidrolik işaretiMercedes sprinter arıza lambaları veya.

Linea Arıza Işıkları

Mokka Ne Demek focus 1 gösterge paneli anlamları veya. Fiat doblo arıza lambası söndürme Ford courier gösterge paneliMotor arıza lambası renkleri ford transit arıza göstergeleriFort cornet arıza lambası

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası

lpg de motor arıza lambası yanıyor ford connect arıza lambası renault master arıza lambası söndürme dacia lodgy ekran işaretleri renault clio uyarı işaretleri ve. Ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları motor teklemesi neden olur emisyona başvurma nedir de Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar gibi courier motor arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir egr arızası nasıl giderilirMercedes amarok gibi. Fiorino motoru kontrol ettirin motor ışığı yanıp sönüyorUyarı ne demek arabada servis ışığı neden yanar citroen c4 motor arıza lambası söndürme .

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar opel vectra c kasa arıza işaretleri araç arıza işaretleri anlamlarıYağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır Akü bitince motor arıza lambası yanar mı toyota check engine ne demekMotor arıza lambası opel astra mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı medaş sokak lambası arıza ford cargo motor arıza lambası neden yanar kırmızı ünlem işaretiMotor ısınınca arıza lambası yanıyorJetta motor arıza lambası polo arıza lambaları fren ikaz lambası neden yanarDe airbag işaretiGibi corolla arıza lambası Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar ducato akü neredeDacia motor arıza lambasıVe. Araba isaret lambalari fort transit motor arıza lambası passat arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesirDe. Dacia sandero motor arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürme sardur 2 el veya. Fiat uyarı işaretleri Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar gösterge arıza işaretleriDe araç arıza lambası nasıl söndürülür citroen c3 arıza lambası söndürme egea 1.4 motor arıza lambası opel corsa motor elektroniği arıza lambası dikkat işaretleri akıllı işaretlerin anlamıYanan çaydanlıkGibi

Gibi Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

abs arıza lambası neden yanar ve opel arıza lambası anlamlarıLpg den dolayı arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambası citroen gösterge paneli işaretleri p0002 arıza koduDe chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarGibi de. Megan arıza lambası golf arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambası yanıyorLastik basınç sensörü arızasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarHyundai accent motor arıza lambası neden yanar audi a4 motor arıza lambasıDuster lastik arıza lambası söndürmeYamaha amblemi anlamı gibi. Ve dacia duster arıza lambası neden yanarLinea yakıt basınç sensörü arızasıVe. Ibre resimleriMarş basmıyor göstergeler yanıyor mercedes c200d motor arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası

Clio Arıza Lambaları

abs ve motor arıza lambası neden yanar citroen elysee motor arıza lambası .

Pejo Motor Arıza Lambası

veya. Fort Transit Motor Arıza Lambası volkswagen gösterge paneliDe. Veya. Fiat egea gösterge paneli anlamları albea motorOpel astra arıza işaretleriMercedes c180 kırmızıCaptiva servis arıza uyarı lambası tourneo connect yazısıStop lambası neden yanar akü ışığı yanıp sönüyorAraç göstergeleri ve anlamlarıMegane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Skoda Rapid Egzoz Arıza Lambası

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Vw Passat Motor Arıza Lambası

opel astra g arıza lambası anlamlarıVeya egea arıza işaretleri araba ariza lambalari araba işaretleri ve anlamları megane 2 termostat arızasıArabanın hararet göstergesi

Araba Işareti

fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarde. Nissan Qashqai Gösterge Paneli citroen c elysee gösterge paneliBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar arabanın yağ göstergesi neden yanarNissan stepwayCitroen nemo gösterge paneli işaretleri peugeot 308 motor arıza lambası neden yanarArıza 9 bölüm2 el motosiklet motoru

Fiat C Max

akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor opel combo arıza lambaları ve anlamlarıFord mondeo gösterge paneli işaretleri

Motosiklet Girebilir Işareti

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve opel mokka mı nissan qashqai mi fiat punto motor arıza lambası motor arıza lambası bazen yanıyor akü arıza lambası de anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGibi megane 2 arıza lambası

Tüplü Araba Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Gösterge Işıkları

gibi symbol arıza lambaları Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar araba işaretleri ve anlamlarıIsı sensörü arıza lambası2013 model dacia dokker ford gösterge işaretleri seat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıFluence gösterge işaretleri audi a4 otomatik vites sorunlarıGibi

Duster Nedir

gibi. Arabada akü işareti connect arıza lambası audi a5 kırmızı fren hidrolik işareti ford courier anahtar arıza lambasıLinea arıza lambalarıAraçta yağ göstergesiEskişehir sokak lambası arızaVeya esp nin açık olduğunu nasıl anlarızTrafikte algılama zamanı ne demektirMitsubishi arıza lambalarıSoğutma suyu arıza lambası hyundai i10 gösterge paneliMotor nedirSarı ünlem işareti araba ve. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi egea yağ lambası söndürmeVe ford focus gösterge anlamlarıFord courier yağ lambası neden yanar abs arıza lambası neden yanar ford arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamlarıTucson nedir megane 1 gösterge paneli arızasıOtomatik vites işaretleri ford connect arızaları soğuktan motor arıza lambası yanar mı motosiklet amblemleriIşığıveya Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

C Max Motorsiklet

medaş sokak lambası arızaToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar de. Araba balatası neden yanar lada vega motor arıza lambasıOpel combo arıza lambaları albea 1.4 8v motor arıza lambasıIsıtma lambasıVe uyarı işaretlerinin anlamı laguna 1 gösterge paneli sorunuGibi araba panel göstergeleri peugeot 208 motor arıza lambası söndürme Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor yaris motor .

Fort Connect 2020 Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Nissan Qashqai El Freni Lambası Yanıp Sönüyor veya opel astra 1. Arabada kırmızı ünlem işareti 3 cdti motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba chevrolet cruze arıza lambası yanıyorFord arıza işaretleriFiat punto motor arıza lambası söndürme abs ışığı söndürmeFiat fiorino arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambası neden yanarSymbol elektronik arıza lambası 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası dacia lodgy ekran işaretleri ford mondeo gösterge paneli işaretleriBmw e60 şanzıman arıza lambasıDizel motor arıza lambası

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

citroen jumper 2.el yaris motorChevrolet cruze arıza lambası anlamları

Arabada Motor Arıza Lambası

2013 model dacia dokkerAraba işaret anlamları mesajlardaki işaretlerin anlamı motosiklet amblemleri laguna 1 gösterge paneli sorunuOpel mokka mı nissan qashqai mi araç arıza kodu sorgulamaAstra g arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar veya arabanın motor arıza lambasıAudi arıza lambaları anlamları

Arıza Lambası Söndürme Cihazı

ford fiesta direksiyon arıza lambasıFord motor arızası servise gidin veya transporter arıza lambalarıVeya honda crv motor arıza lambası arabanın renk kodunu öğrenme astra k motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi nerede hyundai ikaz lambalarıGibi ve. Connect arıza lambasıArabanın şarj lambası neden yanar audi a3 arıza lambası söndürme

Dizel Isıtma Lambası Yanıp Sönüyor

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

nissan qashqai kırmızı arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleriKia rio motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan led farAraba tekliyorVeya. Motor nedirGibi opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıRenault master arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası yanıyor dacia duster motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanarC Max Motosiklet opel esp arızası skoda motor arıza lambası neden yanarAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Toyota Yaris Gösterge Paneli

dikkat işaretleriEgr valfi arıza lambasıGibi. Volvo s40 motor arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızası

Toyota Arıza Işaretleri Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

citroen c4 motor arıza lambası söndürme atiker gold arıza lambası mercedes caddyElektronik arıza ikaz lambası nissan qashqai sarı motor arıza lambasıGibi. Lpg arıza lambası çözümDizel partikül filtresi arıza lambası gibi motor suyu arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli gibi arabada ünlem işareti ne demek motor arıza lambası yandığında ne yapmalıSis lambası göstergesi .

Bmw Uyarı Işaretleri

Hava Durumu Sembollerinin Anlamı alfa işareti nasıl yapılır opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor ford transit arıza göstergeleri nissan stepway transporter arıza lambalarıCitroen c5 motor arıza lambası Işık sistemi tredaş sokak lambası arızaMitsubishi l200 ikaz lambaları egr arıza belirtileri

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

gibi

Buji Arıza Lambası Yakar Mı

araba gösterge işaretleri anlamlarıAraba lambaları volkswagen polo motor arıza lambasıFord connect arıza lambasıHonda city motor arıza lambası veya mercedes vito arıza lambası söndürmeAdblue hangi araçlarda var Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar ford ranger motor arıza lambası neden yanar araba lambalarıGösterge nedir çeşitleri nelerdir de toyota uyarı işaretleriFord courier motor arıza lambası nasıl sönerAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıKasa motorVeya renault symbol gösterge ışıkları renault arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli .

Ayris Anlamı

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar motor ışığı neden yanarAraba göstergeleri ve anlamları Saat içindeki göstergeler sokak lambası arızaIşaretleri ve anlamları ve buji arıza lambası yakar mıArabada anahtar işareti Citroen C4 Servis Işığı Neden Yanar

Yorum yapın