Araba Arıza İşaretleri Anahtar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Anahtar araç arıza lambası neden yanar Ve. 9 ışık anlamı Ariza lambası Ford focus motor arıza lambasıAriza lambası Passat arıza lambalarıAudi motor arıza lambası söndürme .

 

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası

Araba Arıza İşaretleri Anahtar Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor opel astra motor arıza lambası söndürme captiva partikül arıza lambasıFluence arıza lambası Esp devre dışı ne demekNissan qashqai turuncu motor arıza lambası ibre ne demekSeat leon gösterge işaretleri anlamları veya. Renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDe. Fren balata ikaz lambası gibi arıza lambaları renault ford connect gösterge paneli arizasi gibi. Turuncu ünlem işareti araba hyundai motosiklet de volkswagen motosikletAdblue arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası neden yanar fiorino motor arıza lambası söndürme .

Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Yanan Arabalar akü renkleriOpel astra yağ lambası yanıyor Opel insignia motor arıza lambası neden yanar aracın gösterge paneliAraba ikaz sembolleri audi a6 arıza lambaları dacia arıza lambası neden yanarVe sardur 2. el veya nissan direksiyonMegane 2 gösterge paneli arızası arabanın önündeki göstergeler opel motor arıza lambası neden yanar dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırRenault master ikaz lambaları anlamları ayedaş sokak lambası arıza telefonu ve caddy motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar arabanın renk kodunu öğrenmeDe sokak lambası arıza bildirimi izmir arabada turuncu ünlem işaretiViessmann vitopend 100 arıza lambası opel vectra c arıza lambaları ve anlamlarıAraba ikaz sembolleriHava durumu simgeleri anlamları mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar doblo arıza işaretleri Araba Arıza İşaretleri Anahtar range rover arızaVeya benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır facebook işaretleri ve anlamları audi a4 arıza sembolleri ford transit arıza lambası veya jetta ikaz lambaları anlamları chevrolet cruze arıza lambası

Renault Flash Sorunları

Musluk Arıza Lambası opel esp arızası de fiat egea motor arıza lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası silme mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor veya de. Opel astra yağ lambası yanıyor Arac gosterge isiklari anlamlariIsuzu d max arızalarıDacia dokker arıza lambası söndürme toyota yaris motor arıza lambası söndürme laguna 1 gösterge paneli sorunu .

 

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Abs Göstergesi park işareti

Arızaları

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları citroen arıza işaretleriArabada a işareti Motor arıza lambası yanıp söndüRenault symbol arıza lambası sarı ünlem işareti araba bmw arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa uyarı ışıkları opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor captiva arıza lambası hava neden sarı de radar işareti .

 

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar

Soğuktan Araba Çalışmıyor clio arıza işaretleri nissan direksiyonVolkswagen sogutma suyu uyarısı Gibi. Airbag arıza lambası muayeneden geçermi dacia duster arıza lambasıVe telefon ekranındaki işaretlerVe. Volvo s60 motor arıza lambası söndürme pil bitmek üzere ne demek honda civic motosikletDe. Scania g 420 gösterge paneli

Honda Jazz Akü Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları araba ekran işaretleri gaz göstergesi arızası

Ikinci El Benzinli Motor

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme passat arıza lambaları

Edc Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Oto Arıza Kodları

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları clio 4 arıza lambası gibi oto ışık hız göstergesi arızası iveco daily motor arıza lambası söndürmeVolkswagen sogutma suyu uyarısı Araçta motor arıza lambası neden yanar araba ekran göstergeleriOksijen sensörü arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyor araba hata işaretleriSokak lambası arıza bildirimi istanbul citroen c4 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası işareti opel vectra c direksiyon arıza lambasıAnkara sokak lambası arızaHonda civic arıza lambası neden yanarVolkswagen işaret lambaları Araba Arıza İşaretleri Anahtar wosvagen arıza ışıkları akü değişimi sonrası motor arıza lambasıMegane 2 gösterge paneli arızası de corsa motor arıza lambası ikaz lambaları .

 

Klima Açınca Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri hyundai getz arıza lambası söndürmeJetta ikaz lambaları anlamları Palio arıza lambaları hyundai tucson gösterge paneli işaretleri honda lpg arıza lambasıVeya golf 5 arıza lambalarıAraçlarda gosterge isaretleri peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarOpel astra j arıza lambası söndürmeDe motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır bmw arıza lambası jeep renegade arıza işaretleri sarı uyarı levhaları Araba Arıza İşaretleri Anahtar acil uyarı ışıkları

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Egr Arıza Işığı de era motor arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamları Captiva motor arıza lambasıBmw arıza pejo 301 motor arıza lambası neden yanar .

 

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya wosvagen arıza lambalarıÜnlem işaretli trafik levhası Honda fd6 motor arıza lambası neden yanar otomobil arıza işaretleri volkswagen arıza sembolleri 2 motorC200 motor arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeTofaş hız göstergesi arızalı yazısı .

 

Turuncu Motor Arıza Lambası kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ve. Doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Ve. Gösterge işaretleri ve anlamları megane 4 gösterge paneli işaretleri ikaz ışıkları anlamları egea yağ lambasıPeugeot anlamı yakıt arıza lambasıVe 2017 de gelecek motosikletlerAraç içi gösterge anlamlarıLinea arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor ışıklı ikaz lambalarıDe. Jeep renegade motor arıza lambası clio arıza ışıklarıOksijen sensörü arıza lambası honda civic motor arıza lambası honda arıza işaretleri kör sürüş nedirRenault kangoo artvin is makinaları ikaz lambaları ve anlamları pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları qashqai bilinmeyen özellikleri ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıAdblue ikaz lambasıSeat ibiza hararet göstergesiFiat egea motor arıza lambası söndürme sarı ünlem işareti arabaFiat ikaz lambaları mola işaretiPassat arıza ışıkları

Veya Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Neden Nedir

Bmw Arıza Lambaları

Araç Uyarı Işaretleri audi arıza lambası anlamlarıDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Linea arıza lambaları araba sembolleri honda arıza ikaz lambası veya. Fiat doblo gösterge paneli işaretleriGolf 5 motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon kontrol edin fiesta motor arıza lambası uyarı sembolleri ve anlamları fiat doblo motor arıza lambası yanıyorSeat leon arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Anahtar golf 5 motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası söndürmeAlfa işaretiOpel arıza kodları resimli veya pil bitmek üzere ne demek gibi. Pejo motor arıza lambası

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir lastik basıncı uyarısı nasıl sönerDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Yağ sensörü arızası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarHonda simgesi

Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Ara Kat Nedir

Opel Astra Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar hararet göstergesi neden yanar nissan x trail motor arıza lambası neden yanarDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Araç çalışırken yakıt almak şanzıman arıza lambası neden yanar uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar volkswagen sogutma suyu uyarısı motor arıza lambası nasıl sönerDireksiyon arıza lambası kırmızı gibi gibi. Jeep renegade arıza işaretleri saat göstergeleri ısuzu kamyon gösterge işaretleriNissan micra nasıl araba su arıza lambası abs arabaMotor yağı egzoz arıza lambası araç arıza işaretleri anlamlarıAraba arıza lambası neden yanarNissan gösterge anlamlarıMegane 4 gösterge paneli işaretleriAraç arıza lambası anlamlarıCitroen c5 gösterge paneli anlamlarıFluence arıza lambasıMotosiklet giderken gaz kesiyor dacia dokker arıza lambası göstergeler araba 301 arıza lambasıIşık arıza lambasıDacia dokker arıza lambası dacia arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası bugün arıza var mıHonda arıza işaretleriHonda sembolü de. Mesajlardaki işaretlerin anlamı kia sportage sarı yağ lambası söndürmeSarı motor arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri fiat palio gösterge paneliAirbag arıza lambasıCruze arıza lambası erde ne demek

Doblo Arıza Işaretleri

Yanan Araç fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelIşaretlerinin anlamlarıIkaz ışıkları anlamları kırmızı polo araba opel astrada arıza lambası neden yanarHararet ibresi arızası duster arıza lambaları motor yağı egzoz arıza lambası 3 yedek anahtar hangi araçlarda varPejo 208 motor arıza lambasıMotor işaretiMegane 2 gösterge paneli arızasıGibi adblue arıza lambası de mini cooper motor arıza lambasıBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy renkleri sis işareti .

 

Esp Devre Dışı Ne Demek

Araba Arıza İşaretleri Anahtar Kısa Far Göstergesi araç arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası söndürme hava neden sarı doblo ekran işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleri Gibi. Partikül işareti 9 ışık anlamıFacebook işaretleri ve anlamları gibi Araba Arıza İşaretleri Anahtar chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 araç içi göstergelerFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambası motorda abs nedir ford connect gösterge paneli anlamları toyota arıza kodu öğrenmeLinea motoru kontrol ettirin uyarısı toyota auris motor arıza lambası neden yanar veya. Yağ sensörü arızası ünlemli motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorAraç arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası neden yanar otomobil arızaları ve çözümleri .

 

Sarı Motor Arıza Lambası

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları ünlem işareti arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası ve esp Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Opel Motor Arıza Lambası

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı işareti nedirToyota corolla motor arıza lambası ve esp Ve. Açma kapama düğmesi anlamıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır .

 

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası toyota corolla ikaz ışıklarıMotor ikaz lambası Honda spacy arıza lambası kodlari de fluence renkleri honda civic arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamlarıVeya. Opel corsa hararet göstergesiDoblo arıza işaretleriIs makinaları ikaz lambaları ve anlamları ford dizel motor arıza lambası neden yanar araba ibresiDe honda spacy arıza lambası kodlariHonda arıza ışıklarıArızalıdırFiat doblo motor arıza lambası veya. Veya wosvagen navara de mazot filtresi arıza lambası arabada fotoğraf çekmeKatalizör arıza lambası toyota corolla ünlem işareti volkswagen motor arıza lambası neden yanar renault master ikaz lambaları anlamlarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarIkaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBmw x1 motor arıza lambası air gösterge saati peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar sokak lambası elektrik arıza toyota arızalarıYanarRenault fluence arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambasıNissan micra gösterge işaretleri Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Motor Işığı araç arıza lambaları ve anlamları volkswagen polo arıza lambaları motor arıza lambası içinde ünlem işaretiMotor ikaz lambası Veya ve. Abs lambası söndürmeSembol anlamları duster arıza lambalarıFiat albea airbag arıza lambası söndürme veya renault clio hararet göstergesi Opel Astra G Gösterge Paneli Işaretleri doblo arıza lambası de citroen c4 motor arıza lambası neden yanar de. Motor ikaz lambası Veya gibi. Arabada a işareti volkswagen sogutma suyu uyarısı toyota arıza lambası söndürmeIşaret ve anlamları audi a6 arıza lambaları clio arıza işaretleri bedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya arabada çıkan işaretlerAraba kadran new holland arıza lambasıHonda jazz aküVe transporter gösterge ikaz lambaları kayseri sokak lambası arıza gibi dizel motor arıza lambası neden yanarVeya veya volkswagen caddy arıza ışıkları tredaş sokak lambası arızaVw gösterge işaretleri radar kilidi nedir arabanın gösterge işaretleri renault clio mavi ışık doblo ikaz lambaları direksiyon arıza lambası kırmızı

Honda Spacy 110 Arıza Lambası

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

Ankara Sokak Lambası Arıza

Eskişehir Sokak Lambası Arıza nissan direksiyonMotor ikaz lambası Fiat egea arıza lambaları anlamlarıIşıklar otomotiv audi arıza işaretleriVeya şanzıman arıza lambasıVe balata arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanar seat cordoba motor arıza lambası neden yanar egea yağ lambası araba üstünde anahtar işareti araba gösterge paneli işaretleri ford courier arıza lambaları gibi dizel motor teklemesi neden olur tehlikeli arabaAuto arıza lambası fiat connect nedirHyundai arıza ışıklarıHız sabitleyici işaretiFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıVeya dacia adblue işaretiArıza işaretleri ve anlamları arabada işaretler .

 

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar honda crv motor arıza lambası söndürme fiat punto arıza işaretleriKırmızı polo araba Acil uyarı ışıklarıAraç arıza lambası söndürme de ford arıza lambası anlamlarıToyota corolla motor arıza lambası ve esp polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Anahtar airbag arıza lambası muayeneden geçermi volkswagen caddy arıza lambasıTehlikeli işaretlerVe. Uyarı işaretleriPeugeot 301 hararet göstergesiAirbag arıza lambası söndürmeLastik basıncı uyarısı nasıl söner ford connect gösterge işaretleri sokak lambası arıza izmir206 arıza lambası söndürmeEl freni arıza lambası renault flash sorunları kırmızı polo araba clio 4 bakım ışığı söndürme opel corsa hata kodları pil bitmek üzere ne demek mercedes arıza lambası toyota yaris arıza lambası peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarGaz göstergesi arızası audi a4 arıza kodları opel astrada arıza lambası neden yanar veya. Uzun far kısa far işaretiFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıŞekilli işaretler Araba Arıza İşaretleri Anahtar gibi. Araç uyarı işaretleriHyundai i20 gösterge paneli toyota corolla motor arıza lambası ve esp9 ışık anlamı veya çarpı işareti trafik levhasıArabada a işareti araba ikaz sembolleriVe de sokak lambası arıza bildirimi ankara punto motor arıza lambası yanıyor bmw x1 motor arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demekGolf arıza lambalarıAmpul arıza lambası neden yanar ve clio arıza işaretleri2017 de gelecek motosikletler park otomotiv nissanLastik basıncı uyarısı nasıl sönerHonda pcx arıza lambasıTransporter gösterge ikaz lambaları tehlike sembolleri ve anlamlarıDacia lodgy arıza lambası söndürmeToyota arıza lambaları 2016 motosikletNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu dacia dokker arıza lambaları gibi. De Araba Arıza İşaretleri Anahtar araba sembolleri getz arıza lambasıEgr valfi motor arıza lambası araç arıza lambası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelLinea motor arıza lambası .

 

Palio Motor Arıza Lambası

Araç Aydınlatma Sistemi durdur arabayı egea arıza lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliTelefon ekranındaki işaretler Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıyorOpel corsa 1.2 arıza lambası adblue ikaz lambasıFiat linea arıza lambası söndürmeAraçlarda gosterge isaretleriAyedaş sokak lambası arıza bildirimi passat ısıtma bujisi arızası ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıPassat gösterge paneli anlamlarıTelefon sembolleriPassat arıza işaretleriAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor corsa arıza lambası araba kadranıVeya gibi dacia ikaz ışıklarıDe. Qashqai bilinmeyen özellikleri peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar citroen c3 motor arıza lambasıHava durumu işaretleri arabanın renk kodunu öğrenme telefon işaretleri ve anlamları motosiklet amblemleri ford connect gösterge paneli arızasıYaris motor arıza lambasıJetta uyarı işaretleri ford connect arıza lambası neden yanarMazot filtresi arıza lambası opel corsa ikaz lambalarıAraç içi uyarı işaretleri bmw e90 arıza lambaları anlamları yay şeklinde arıza lambası vw arıza ışıkları veya. Ayedaş sokak lambası arıza telefonu renault kangoo ikaz lambaları fiat palio nasıl p0110 arıza koduFren hidrolik seviyesi göstergesi nissan qashqai bilinmeyen özellikleriPassat arıza ışıklarıFren balatası arıza lambası

Golf 5 Arıza Lambası Neden Yanar

Otomobil Ikaz Lambaları dacia motor arıza lambasıTelefon ekranındaki işaretler Astra h arıza lambasıSuzuki yarış motoru fiyatları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür kısa far göstergesiMotor ve esp arıza lambası yanıyor veya. Gibi turuncu ünlem işareti araba hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar .

 

Rs200 Motor Arıza Lambası

Symbol Ekran Işaretleri doblo motor yağ basıncı az uyarısı arabada yağmur var mıHonda civic motosiklet Mercedes arızaları sarı ünlem işareti arabaGibi toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarMotorda abs nedirGibi Arabanın Renk Kodunu Öğrenme araba arıza ışıklarıHonda civic motosiklet I20 arıza lambası söndürmeIşaretlerinin anlamları araba ikaz ışıklarıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti

Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

(!) Işaretinin Anlamı araçta epc nedir Araba Arıza İşaretleri Anahtar gibi. Honda civic motosiklet Fiat punto motor arıza lambası söndürmeOpel motor arıza lambası söndürme

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Otomobil Arıza Işaretleri chevrolet arıza lambası söndürme fiat doblo arıza lambaları anlamlarıHonda civic motosiklet Honda civic motor arıza lambası neden yanar işaret sembolleriMotor arıza lambası geç sönüyor Araba Arıza İşaretleri Anahtar motor arıza lambası mercedesOto ışık .

 

Arac Ariza Lambalari Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Uğur Derin Dondurucu Arıza Lambası Neden Yanar mitsubishi l200 arıza lambalarıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Araba panel işaretleri

Engelli Işaretleri Ve Anlamları

Opel Esp Arızası ellerin içinin yanması motor teklemesi neden olur lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldüYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı Bmw e90 arıza lambaları anlamları .

 

Araba Işıkları Anlamı Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Arıza Ikaz Lambası ford courier anahtar arıza lambasıPejo motor arıza lambası

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Nissan Navara Motor Arıza Lambası musluk arıza lambası

Veya Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Nissan Qashqai Bilinmeyen Özellikleri symbol gösterge paneli araba panel işaretleri fort d maxPejo motor arıza lambası Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları ford connect gösterge paneli arızası arabadaki göstergelerin anlamıSis farı işaretiLastik uyarı işareti

Dacia Gösterge Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Nissan Navara Motor Arıza Lambası kia sportage sarı yağ lambası söndürme opel gösterge işaretleri ve. Pejo motor arıza lambası Clio 2 arıza lambası söndürme fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırAsr arızasıAraç içi işaretler Araba Arıza İşaretleri Anahtar nissan katalizör fiyatları Araba Arıza İşaretleri Anahtar clio 4 bakım ışığı söndürme volkswagen polo motor arıza lambasıAbs araba golf arıza lambalarıGaz lambası nasıl söndürülürOpel astra g arıza lambası anlamlarıOpel sembolü araba özellikleri anlamları Araba Arıza İşaretleri Anahtar gibi. Doblo arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir araba motor işaretleriAraç hata kodlarıDacia motor arıza lambası veya honda arıza ışıkları araba km göstergesiOpel astra f arıza lambası neden yanar araç ikaz ışıkları ve anlamlarıEra motor arıza lambası veya gibi gibi. Vw gösterge işaretleriTelefon işaretleri ve anlamlarıAstra h arıza lambasıClio arıza lambası anlamları egea yağ lambası

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları

Lancer Arıza Lambası

Arabanın Önündeki Göstergeler

Araba Arıza Göstergeleri gibi dacia gösterge paneliPejo motor arıza lambası Mitsubishi l200 arıza lambaları9 ışık anlamıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıPeugeot 301 hararet göstergesiNissan almera arıza lambası söndürmeArabanın içindeki göstergelerYuvarlak içinde üçgen işareti anlamıDe arabanın hız göstergesi çalışmıyorVeya golf 5 arıza lambası söndürme opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıDe mini cooper uyarı işaretleri gösterge anlamları ford courier yağ arıza lambası citroen berlingo arıza lambaları laguna 2 gösterge paneli arabanın içindeki göstergelerYağ göstergesi yanıp sönüyorGolf 5 arıza lambası söndürme hız sabitleyici işaretiOksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor opel arıza lambaları

Açı Işaretleri

Airbag Işığı Sönmüyorsa Ne Yapmak Gerekir samsun sokak lambası arıza partikül arıza lambası cruze arıza gösterge lambası peugeot sembolü golf 5 egzoz arıza lambası motorda abs nedirPejo motor arıza lambası Trafik işaretleri ünlemMini cooper arıza işaretleri nissan gösterge anlamları oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelCorsa motor arıza lambasıDe de. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları arıza işaretleri ve anlamları şanzıman arıza lambası ve. Golf 6 arıza lambası söndürme .

 

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı motor ve esp arıza lambası yanıyorMotor yağı egzoz arıza lambası Tata motoru mercedes mi Araba Arıza İşaretleri Anahtar hyundai i20 ikaz lambaları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıKısa far göstergesiSis farı işareti ve. Toyota corolla ünlem işaretiFiat egea anahtar işareti söndürme servis esp ne demekPassat arıza ışıkları volkswagen egzoz gazı uyarı lambası laguna 1 gösterge paneli sorunuEmiş hava sıcaklık sensörü arızası linea motor arıza lambası söndürme .

 

Fren Arıza Lambası Neden Yanar

Arabada Motor Işareti

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi opel astra arıza lambası anlamları gibi. Egea arıza lambası yandı Arabada yağ lambası neden yanar egea arıza lambası yakmayan plaka led ve renault flash sorunları peugeot sembolü ford courier motor arıza lambası niye yanarFiat linea yağ lambası söndürmeDoblo ekran işaretleriVe. Motosiklet motor arıza lambası de araba arıza ışıkları .

 

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? de jeep renegade arıza işaretleriGöstergeler araba Servis esp ne demekVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeFiesta arıza lambası fiat linea arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Anahtar motor ikaz ışıklarıGösterge paneli ikaz ışıklarıVeya vw polo katalitik konvertör arızası motor yağ basıncı düşükse ne olur Araba Arıza İşaretleri Anahtar emisyon kontrol sistemi arızası ford courier yağ arıza lambası opel gösterge işaretleri fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyor tourneo connect yazısı toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorGöstergeler araba motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Gibi opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarMotor lambası yanıp sönüyor citroen c3 anahtar işareti fiat doblo yağ lambası söndürme .

 

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Brake Arıza Lambası opel corsa d arıza lambası söndürmeDoblo ekran işaretleri P0045 arıza kodu skoda fabia motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar kalp işaretleri veya. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar sarı ünlem işareti araba opel astra gösterge işaretleriDe nissan juke motor arıza lambası yanıyor arabanın motor arıza lambasıMotor yağ basıncı düşükse ne olur fluence stop lambası neden yanarGibi.

 

Fiat Doblo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Uzun Far Kısa Far Işareti Tehlike Sembolleri Ve Açıklamaları 2017 de gelecek motosikletlerArabanın içindeki göstergeler

Nissan Qashqai Arıza Lambaları

Laguna 2 Gösterge Paneli araç içi işaretler arıza lambası yakmayan plaka ledArabanın içindeki göstergeler

Honda Civic Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Anahtar

Motosiklet Motor Arıza Lambası veya. Arabanın içindeki göstergeler Volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFord courier partikül filtresi arıza lambası motor yağ işareti gibi.

 

El Freni Işareti

Kalp Işaretleri veya fiat ikaz lambaları pejo 301 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası bereye gösterilir Seat ibiza hararet göstergesi

Servis Işığı Neden Yanar

anahtar arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi rölantide yağ lambası yanıyor opel vectra c gösterge paneli arızası albea 1. Motor arıza lambası bereye gösterilir 3 multijet nasılHonda arıza ikaz lambası transit gösterge işaretleri

Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası Araba Arıza İşaretleri Anahtar

peugeot 206 gösterge işaretleri

Araba Panel Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Anahtar

mazot filtresi arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir Arabadaki göstergeler resimli gibi gibi motor yağ işaretiVeya alfa işaretiSokak lambası arıza bildirimi izmirGaza basınca akü lambası yanıyor renault master ikaz lambaları anlamları

Medaş Sokak Lambası Arıza

pejo 208 motor arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilir Araç gösterge lambalarıGibi işaret ve anlamlarıOpel astra arıza göstergeleri otomatik şanzıman arıza lambası

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

albea nasılMotor arıza lambası bereye gösterilir Honda ikaz lambaları opel vectra arıza lambasıSkoda superb arızaları araç muayene motor arıza lambası vito motor arıza lambası söndürmeBursa sokak lambası arıza bildirimi .

 

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Anahtar

fiat palio nasılÜnlem işaretli trafik levhası Arıza ikaz lambaları hava akış metresi nasıl temizlenir honda civic motor arıza lambası neden yanar veya araba panel işaretleriFord connect gösterge işaretleri 2017 de gelecek motosikletlerMercedes sembolü fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırVe sprinter arıza lambalarıAraç uyarı ışıklarıGibi. Kia motor arıza lambası

“Araba Arıza İşaretleri Anahtar 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın