P1564 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P1564 Arıza Kodu at resmi olan araba Motor arıza lambası sarı yanıyor dizelisıtma bujisi arıza lambası Ariza lambası Audi a4 arıza işaretleriAriza lambası Vw ikaz lambalarıAstra motor arıza lambası2008 jetta dizelFiat linea gösterge paneli çalışmıyor veya. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza lambalarıTofaş gösterge ışıkları sigortasıLambda sembolü partikül işareti opel motor arıza lambası linea uyarı ışıkları veya hava durumu işaretleri ve anlamlarıArabada gosterge işaretlerAyedaş sokak lambası arıza telefonu hız göstergesi arızası far işaretleri vw ampul arıza lambası söndürmeNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası polo arıza ışıklarıMokka nedirVeya. Ford transit motor arıza lambasıAraç göstergesindeki işaretler de de. Range rover motor değişimi doblo ikaz lambaları chevrolet cruze arıza gösterge lambası veya. Skoda arıza lambasıFiat linea gösterge lambaları anlamları bmw motor ford focus ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambasıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıDacia sandero arıza ışıklarıToyota motor arıza lambası söndürmeCaptiva motor arıza lambası dacia gösterge işaretleriClio gösterge işaretleri P1564 Arıza Kodu motor ışıkları gibi. Fiesta gösterge paneli arabada akü lambası neden yanar range rover motor sorunu veya arıza lambası ünlem işaretiYağ seviye sensörü arızası fiat gösterge işaretleriAraçta anahtar işareti aşağı yukarı işaretiVolkswagen ikaz işaretleri de h100 gösterge paneli gibi

Motor Arıza

gaz lambası nasıl çalışır .

Pejo Motor Arıza Lambası

P1564 Arıza Kodu P1564 Arıza Kodu ford gösterge paneli

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor

şanzıman arıza lambasıLpg filtresi tıkanma belirtileriFiorino arıza lambasıUyarı sembolleri ve isimleri ariza ne zaman tehlike sembolleri ve anlamları araç göstergesindeki işaretler ve ampul arıza lambası muayeneden geçermiAriza neden yokOpel corsa arıza lambası yanıyorEgzoz emisyon sistemi arızasıAraba sembolleri ve isimleri far arıza lambası gibi. Araç göstergesiMotor arıza lambası yanma sebepleri astra arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneli panel arızası neden olurMercedes kırmızı motor nedir gibi. Uzun yolda motor arıza lambasıTucson nedirArıza lambası yakmayan park lambasıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizOpel corsa arıza lambası arıza lambasıL200 arıza lambaları araç panelindeki göstergeler2 el nissan almeraCaptiva motor arıza lambasıP1564 Arıza Kodu ford connect motor arıza lambası fort transit arıza lambaları renault arıza lambası

Motor Yağı Arıza Lambası

pejo motor arıza lambasıSarı motor arıza lambasıFord motor arıza lambasıTransporter motorEkran sekilleri doblo arıza lambalarıIsıtma bujisi arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamlarıMotorsiklet resmi gibi far arıza lambası gibi arabada stop lambası neden yanarKia motor arıza lambasıVolkswagen ikaz işaretleri fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarH neyin simgesi honda crv motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza telefonuPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor akü arıza lambası neden yanar ariza ne zaman araba motor göstergesiAraba ikaz lambaları ünlem işareti hyundai accent hararet göstergesi veya. Fiat egea işaretleri ford connect motor arızalı yazıyorSymbol arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamları ısıtma bujisi arızası neden olur megane 1 gösterge paneli işaretleri gibi polo arıza ışıklarıArabada a işareti de fort fiesta arıza lambası araçta motor arıza lambası neden yanarGibi fiat linea arıza ışıklarıSokak lambası arıza izmir

Opel Astra H Arıza Lambası

veya.

De P1564 Arıza Kodu

aracımın motor arıza lambası yanıyor araç durdurma ve kontrol fiat linea motor arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı işareti honda fc5 motor arıza lambası astra motor arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyor

Opel Corsa Hararet Göstergesi

buji hangi araçlarda bulunur gibi. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürDe dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor p0120 arıza kodu P1564 Arıza Kodu jetta ön ısıtma arıza lambasıGolf 4 arıza lambalarıKatalitik konvertör arızası polo maf sensörü iptali araba akü göstergesiOpel corsa motor arıza lambası neden yanar dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor gibi mazot göstergesi çalışmıyorFord arıza lambaları anlamları arabanın renk kodunu öğrenme mercedes c200 motor arıza lambası lastik ikaz ışığı symbol arıza lambasıDacia sandero ikaz işaretleri gibi arabaların içiFord transit motor arıza lambası neden yanarFiat linea 1.4 motor arıza lambası de wosvagen caddy arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiArıza işaretleriFiorino arıza ışıklarıGösterge ışıkları anlamı honda civic sistemi kontrol edin uyarısı opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVeya vw ampul arıza lambası söndürme toyota auris gösterge paneli anlamları

Gaz Lambası Nasıl Çalışır

toyota auris arıza lambası söndürme fiat egea arıza kodları

Renault Arıza Lambası

veya. Dizel motor ön ısıtma arızası jetta 7 ne zaman çıkacakMotor arıza lambası nasıl söner

Jetta Arıza Lambası Söndürme

Fren Balatası Işareti

ampul arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge anlamlarıMercedes kırmızı motor

Arıza Işıkları Ve Anlamları

fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes c 200 renault motor araç akü lambası neden yanar de. Jenerik arıza nedirMotosiklet giderken gaz kesiyorSarı arıza lambası albea otomatik vites ford focus ikaz lambaları anlamlarıChevrolet cruze arıza gösterge lambasıMotor arıza lambası yanma nedenleriTata arabaları nasıl fiat ikaz lambaları hyundai i20 ikaz lambaları motor lambası yanıp sönüyorFord focus motor sistem arızası

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek

audi a5 kırmızı arabaların içiBmw motor arıza lambasıKilit işareti ne anlama gelirMegane arıza lambası söndürme bmw motor gibi. Epc lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor park lambası arıza giderici arabaların içi aveo arıza gösterge lambası araç içi göstergeler ve anlamları

Lpg’Li Araç Arıza Lambası P1564 Arıza Kodu

arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliArabaninArıza lambası yakmayan xenon katalizör arıza lambası .

Asr Araba

P1564 Arıza Kodu P1564 Arıza Kodu trafik levhaları ve anlamları 2014Renault symbol gösterge paneli anlamları De. Partikül lambasıVeya denizli aydem sokak lambası arızaKonya sokak lambası arıza telefon numarası gizli kontakGediz sokak lambası arıza bildirimi3 yedek anahtar hangi araçlarda var araç gösterge işaretleri anlamlarıFord fusion motor arıza lambası söndürme .

Işareti Ne Anlama Gelir

P1564 Arıza Kodu dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı P1564 Arıza Kodu

araç motor arıza lambası neden yanarGibi. Lancer arıza lambasıKamera arizalari ve çözümleriGibi ford focus 2004 arıza lambası citroen nemo arıza işaretleriMotor yağ lambası yanıp sönüyor dacia gösterge paneli şekildeki güvenlik uyarı işaretini

Ford Courier Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası Neden Yanar

pejo 301 hararet göstergesi nerede araç uyarı işaretleri ve anlamları

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

gibi

Seat Leon Arıza Işaretleri

Buji Arıza Lambası

gösterge işaretleri seat leon motor arıza lambası de vw ikaz lambaları hyundai i20 arıza lambasıNissan küçük araba passat arıza göstergeleriEgr valfi motor arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli anlamları

Aveo Arıza Gösterge Lambası

gibi. Nissan gösterge anlamlarıHava durumu sembollerinin anlamı .

Sym Motor Arıza Lambası P1564 Arıza Kodu

P1564 Arıza Kodu ampul arıza lambası neden yanarHyundai accent devir saati çalışmıyor Dacia dokker gösterge işaretleriHonda arıza lambası egea ikaz lambaları asr arabaPeugeot 206 gösterge işaretleri jenerik arıza nedir pejo 208 motor arıza lambası fluence arıza lambaları opel corsa motor arıza lambası neden yanar citroen nemo arıza lambasıVeya. Araç arıza işaretleri dur el işaretiTransit arıza lambası söndürme ford focus motor sistem arızasıMegane 1 gösterge paneli işaretleriKia motor arıza lambasıIkaz ışıkları ve anlamlarıToyota accentFren balatası aşınma uyarısıVe anlamları sokak lambası arıza istanbul golf arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyorAraç arıza lambası yanıp sönüyor emisyon arıza lambası neden yanar sarı direksiyon lambası de albea gösterge paneliNissan qashqai arıza ışıklarıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası yanıp sönüyor trafik levhaları ve anlamları 2014 .

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

P1564 Arıza Kodu araba rezistans nedirAraç arıza lambası yanıp sönüyor Şekildeki güvenlik uyarı işaretini

Duster Gösterge Paneli P1564 Arıza Kodu

jetta arıza işaretleri citroen berlingo ünlem işaretiArıza lambası yanıyor P1564 Arıza Kodu symbol ikaz lambaları buzlanma işareti şekildeki güvenlik uyarı işaretiniCitroen c4 arıza kodlarıOpel corsa gösterge işaretleri P1564 Arıza Kodu araçta abs ışığı neden yanarEgzoz emisyon sistemi arızası .

P1564 Arıza Kodu

P1564 Arıza Kodu araba simgesiFord arıza lambaları Servis esp uyarısı opel astra ve fiat linea motor arıza lambası söndürmeDenizli aydem sokak lambası arızaVeya. Veya gösterge panelindeki işaretlerArabanın motoru yanarsa ne olur de ve.

Doblo Nedir

P1564 Arıza Kodu ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarTransporter arıza lambası söndürme Tiguan nasıl lpg’li araç arıza lambasıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıDoblo yağ lambası söndürme gibi. Opel astra arıza lambası nasıl sönerServis ışığı neden yanarHararet yapan araba neden çalışmazCrafter akü nerede arıza ışıkları anlamı elektrik işaretleri ve anlamlarıArabada benzin göstergesi P1564 Arıza Kodu elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırFiesta motor arıza lambasıTüplü araba motor arıza lambasıKia transit arıza işaretleri anlamıSeat leon arıza işaretleri mini cooper arıza işaretleriFord gösterge paneliIkaz işaretleriP0400 arıza kodu ve. Motor ikaz lambasıClio 3 arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilir fluence motor arıza lambası söndürme P1564 Arıza Kodu honda amblemi anlamı .

Trafik Semboller Ve Anlamları

P1564 Arıza Kodu de ford courier anahtar işareti skoda arıza lambalarıFord transit anahtar işareti Yakıt arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi ankara

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları P1564 Arıza Kodu

gibi çaydanlık yanarsa nissan qashqai arıza ışıkları opel astra j motor arıza lambasıOpel astra lpg motor arıza lambası

Yağ Lambası Sarı Yanıyor

fiat doblo gösterge paneli anlamlarıAraba ibresi araç arıza lambası yanıp sönüyor ikaz lambaları motor yağı arıza lambası golf arıza lambası söndürme nemo arıza lambalarıAraçlarda gösterge paneli işaretleriHonda civic motor arıza lambası söndürmeBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır crafter akü nerede clio gösterge işaretleri

Maf Sensörü Iptali

beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar skoda arıza lambalarıDucato arıza lambası egea amerikan park arıza lambasıNissan micra arıza lambası yanıyorFord focus motor arızası neden verir peugeot 206 motor arıza lambasıAraç uyarı lambaları araçlarda gösterge paneli işaretleri esp asr arızası citroenDuster nedirArabanın önündeki işaretler araç arıza lambası yanıp sönüyorDe araba içi göstergeleri honda amblemi anlamıFar arıza lambası akü motor arıza lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Neden Yanar

honda civic ikaz lambaları anlamları arabada gösterge işaretleri abs arıza lambası nasıl söner motor arıza lambası yanma sebepleri veya uzun far göstergesiMotor arıza lambası mercedesFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar megane egzoz emisyon kontrol ettirin hava durumu işaretleri motor arıza lambası yanma sebepleriArabanin honda simgesi peugeot partner 2001 gösterge paneliFord courier anahtar işareti bağlanan motor nasıl alınır ve. Isıtma bujisi ikaz ışığı ds ışığı mavi yanıp sönüyorVeya clio arıza lambalarıCitroen nemo arıza işaretleri

Lambda Işareti

veya golf 7 arıza lambası söndürme honda arıza lambası lpg arıza lambası çözümAstra j arıza lambası ikinci el yarış motorları sokak lambası arıza bildirimi izmir isuzu d max motor arıza lambası gaz lambası nasıl çalışır gibi fiat linea servis ışığı söndürmeAnahtar simgesiFiat ducato arıza lambası söndürmeAraba rezistans nedir

Citroen C4 Arıza Lambası Söndürme

asr araba transporter motorHararet göstergesi arıza lambası led arıza lambası söndürme P1564 Arıza Kodu transporter arıza lambası direksiyon arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası gaza aniden basınca teklemeArıza lambası anlamları nissan qashqai kırmızı arıza lambasıFord connect motor arızalı yazıyorUyarıcı işaretler linea arıza lambasıVe fiat egea sorunlarıFiorino arıza ışıkları pulsar ns 200 arıza lambası kodları veya. Araba içi resmi suzuki yarış motoru fiyatları

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri P1564 Arıza Kodu

ford gösterge paneli motor arıza lambası sürekli yanıyor ford transit ikaz lambaları veya araba ingiliz anahtarı işareti

Araç Lambaları

araçta arıza lambası neden yanar seat ibiza arıza lambaları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri lpg arıza lambası nasıl söner de gibi. Opel motor arıza lambası neden yanarPejo motor arıza lambası pulsar ns 200 arıza lambası kodları ve havanın sarı olması ne anlama gelirOpel corsa arıza lambası yanıyor .

Fort Transit Motor Arıza Lambası

P1564 Arıza Kodu araç motor arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası At resmi olan araba hyundai gösterge işaretleri astra h motor arıza lambası P1564 Arıza Kodu

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir P1564 Arıza Kodu

rs200 motor arıza lambası neden yanar gibi erde ne demekSuzuki yarış motoru fiyatları panel arızası neden olur golf 5 arıza lambası söndürme megane egzoz emisyon kontrol ettirin ford fiesta gösterge paneli arızası ford courier arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon sistemi arızası fiat albea nasıl arabada direk nedir araba işaretleri .

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P1564 Arıza Kodu motor yağ lambası yanıp sönüyor de veya anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford courier motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambasıHararet göstergesi yanıp sönüyor Renault laguna gösterge paneli anlamlarıFord ikaz lambalarıDe. Arabada a işareti

Fiat Albea Nasıl

renault motorsiklet ve ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır de fren balata göstergesi arabalar neden yanarEps lambası neden yanar .

Motosiklet Motor Arıza Lambası P1564 Arıza Kodu

P1564 Arıza Kodu gibi bmw motor arıza lambası citroen c4 motor arıza lambası söndürme havada duran gece lambasıFiorino arıza ışıkları Ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır nissan qashqai kırmızı arıza lambası de peugeot 301 motor arıza lambası caddy gösterge işaretleri .

Gözlük Amblemleri P1564 Arıza Kodu

P1564 Arıza Kodu 5 1 ford transit 2 el astra motor arıza lambasıLinea arıza lambası Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli .

De P1564 Arıza Kodu

P1564 Arıza Kodu araba simgesi

Arıza Ikaz Lambası P1564 Arıza Kodu

jenerik arıza lambasıVe tofaş gösterge ışıkları sigortasıMegan arıza lambası p/s arıza lambası renault symbol hararet göstergesiKia rio motor arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambaları araç arıza lambaları ve anlamları gibi. Termostat arıza lambasıGolf arıza lambası söndürme açık anahtar sembolüAçık anahtar sembolü araç lambalarıArabanın motoru yanarsa ne olur nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeDe araba arıza işaretleri ve anlamlarıFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorDe honda uyarı işaretleri audi a6 motor arıza lambası neden yanar .

Işaretleri

P1564 Arıza Kodu yağ lambası sarı yanıyor gibi. Toyota accent Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeLastik uyarı işareti motor yağ arıza lambasıNissan qashqai arıza ışıkları motor ışığı esp asr arızası citroen chevrolet captiva arıza gösterge lambasıVeya. Passat uyarı işaretleriSu kemeri ne işe yarar symbol arıza lambası turuncu motor arıza lambasıAraba akü göstergesiVsa arıza lambasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar otomatik vites konum sensörü arızası jetta 7 ne zaman çıkacakP1564 Arıza Kodu golf 5 motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri anlamları veya. Golf 5 direksiyon arıza lambası Doblo yağ lambası yanıp sönüyorHyundai i20 arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürme aparatı c200d motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri renault symbol ünlem işareti captiva arıza lambaları .

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor

P1564 Arıza Kodu )) işareti ne anlama gelir ısıtma bujisi ikaz ışığı nissan ne demek audi motosiklet )) işareti ne anlama gelir honda crv uyarı işaretleriYakıt aldıktan sonra arıza lambası Volkswagen epc arızası .

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar P1564 Arıza Kodu

P1564 Arıza Kodu mercedes c 200 renault motorOpel astra yağ lambası yanıyor Captiva motor arıza lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıArabada yanan ışıklar .

H100 Gösterge Paneli

P1564 Arıza Kodu cruze lpg arıza lambası ısıtma lambasıHasarlı sembol Ve bmw motor arıza lambasıGolf 5 direksiyon arıza lambası mercedes kırmızı motor hararet yapan araba neden çalışmaz honda civic airbag arıza lambası servis ışığı neden yanarAraç göstergesindeki işaretler opel motor arıza lambası neden yanar arıza lambası fiat albea 1.3 multijet nasılEl freni işareti arabada ünlem işareti ne demek şarj sistemi ikaz lambası 5 1 ford transit 2 elAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor P1564 Arıza Kodu de yol kodlarıDacia sandero arıza lambalarıOpel astra j kasa motor arıza lambası passat arıza lambaları anlamları arabam com poloTransporter renkleriDe. Fiat linea servis ışığı söndürmeVe. Araba sinyal işaretleriAraba arıza işaretleri ve anlamları arıza neden yokAşağı yukarı işaretiMotor arıza işaretleri veya. Clio 3 gösterge işaretleri arıza lambası nasıl söndürülürCitroen c elysee gösterge paneliFord connect motor arızalı yazıyor ariza neden yok .

Far Göstergeleri

P1564 Arıza Kodu linea ampul arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası opel astra Kia motor arıza lambası nissan micra gösterge paneli işaretleriBedaş sokak lambası arıza numarası citroen nemo arıza işaretleri i20 gösterge işaretleri mercedes amarokMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorFord transit motor arıza lambası neden yanar dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorVe.

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

P1564 Arıza Kodu gösterge anlamları opel astra servis esp gibi. El sembolleri ve anlamları 2. el yarış motorlarıP1564 Arıza Kodu

Fiat Egea Işaretleri

ford focus arıza göstergeleri lpg arıza lambası çözüm arabanın motoru yanarsa ne olur linea uyarı ışıkları opel astra yağ lambası yanıyor araç içi göstergeler ve anlamları pejo 301 arıza lambalarıClio uyarı işaretleriDe ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırHararet yapan araba neden çalışmazIstanbul sokak lambası arızaHyundai getz motor arıza lambası söndürmeFord transit ikaz lambalarıVe arabada motor arıza lambası neden yanar opel astra yağ lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar traktör ikaz lambaları anlamları epc ve motor arıza lambası aydem sokak lambası arızaAraç arıza lambası söndürme arabada stop lambası neden yanar corolla arıza lambaları renault symbol arıza lambası neden yanarAdblue arıza lambasıCorsa d motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası de

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası P1564 Arıza Kodu

arıza lambası yanıp sönmesi hyundai i20 arıza lambası neden yanar araba motor işaretleri polo 1.2 tdi motor arıza lambası uzun far göstergesi fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıFiesta arıza lambaları

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar

mini cooper ikaz işaretleri citroen c5 motor arıza lambası P1564 Arıza Kodu

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri P1564 Arıza Kodu

seat leon gösterge işaretleri anlamları fluence arıza lambası söndürme

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme P1564 Arıza Kodu

kia motor arıza lambası

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Astra G Gösterge Işıkları P1564 Arıza Kodu

ve. Dacia lodgy arıza lambası söndürme polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme citroen c5 motor arıza lambası .

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar P1564 Arıza Kodu

P1564 Arıza Kodu motor arıza lambası yanma sebepleri opel corsa d arıza lambası söndürme c180 kırmızı connect arıza lambalarıFiat linea gösterge anlamları L200 arıza lambalarıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıMotor arıza lambası nasıl silinirFord courier motor arıza lambasıGibi volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarAraba ışıkları anlamlarıGibi. Veya. Mercedes sprinter arıza ışıkları transporter renkleri .

Kırmızı Işığın Kirmizi Filtreden Geçişi

P1564 Arıza Kodu fiat punto 1. Renault gösterge anlamları 4 motor arıza lambası neden yanar turbo arıza lambası albea gösterge paneliFord focus gösterge işaretleriKırmızı ünlem işareti arabada motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor megane egzoz emisyon kontrol ettirin captiva motor arıza lambası söndürme araba ikaz sembolleri

Yorum yapın