Clio 4 Bakım Işığı Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme ayedaş sokak lambası arıza telefonu Araba ekran göstergeleri Ariza lambası arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıhararet işareti Ariza lambası Isıtma bujisi arıza lambası ve fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorVolvo s40 motor arıza lambası otomobil gösterge işaretleriVe hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor

Nissan Skystar Gösterge Paneli

pulsar ns 200 arıza lambası kodları

Passat Egr Valfi Arızası

katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır araba ikaz sembolleri toyota accent

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

megane 2 arızaları hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar

Arabada Yağ Işareti

citroen transit araba göstergesi fiat doblo arıza lambaları konya sokak lambası arıza opel astra h arıza işaretleri albea 1.3 multijet nasıl bmw arıza ışıklarıAraç arıza kodları ve çözümleri transit arıza lambası söndürme opel vectra c kasa motor arıza lambasıLinea ampul arıza lambası söndürme lpg filtresi tıkanma belirtileriFord focus motor arıza lambası söndürme .

Işarettir

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme Clio 4 Bakım Işığı Söndürme arabanın şarj lambası neden yanar jetta gösterge paneliArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Veya. Araba göstergeler sokak lambası arıza bildirimi istanbulToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arıza kodları opel astra j lpg motor arıza lambası motor soğukken arıza lambasıFord fiesta uyarı lambalarıGaz lambasının özellikleri nelerdir de. Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorEgea 1.3 multijet motor arıza lambası veya. Ve mitsubishi arıza lambalarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası opel corsa direksiyon arıza lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Clio 4 Bakım Işığı Söndürme ford transit motor sistem arızası opel corsa 1.3 cdti arıza lambası motor egzoz arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge ışıklarıPalio arıza lambaları araba ikaz lambası araçta motor ışığı neden yanarToyota arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri .

Passat Ikaz Lambaları

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme Clio 4 Bakım Işığı Söndürme arac ariza lambalari opel astra arıza lambası yandı

Citroen Transporter

gibi

Corsa D Arıza Lambası

servis esp ne demek renault clio gösterge paneli anlamlarıFord connect motor arıza lambası söndürmeGaza aniden basınca teklemeMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor uyarı sembolleri ve anlamları Clio 4 Bakım Işığı Söndürme motor yağ arıza lambasıGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları ve. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı kontrol anlamı arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider araba isaret lambalari .

Fren Balatası Arıza Lambası

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme Clio 4 Bakım Işığı Söndürme ford motor arıza lambası neden yanarSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar 3. yedek anahtar hangi araçlarda var araç ikaz lambaları ve anlamlarıArıza lambası nasıl söndürülür de. Gösterge ışıkları sihirli anlamıPejo 206 motor arıza lambası neden yanar peugeot partner 1.4 benzinli nasılElektrik sembolleri ve anlamları opel motor arıza lambası söndürmeMeriva arıza lambası yanıyor .

Veya Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? ford courier gösterge paneli anahtar işareti

Motor Göstergeleri

akü suyu azalırsa ne olurHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar veya. Fiat egea ekran işaretleri

Tofaş Enjeksiyon Arıza Lambası

servis esp nedir

444 Anlami Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

seyir anlamı bmw arıza ışıkları .

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme kia sportage sarı yağ lambası söndürme renault clio gösterge paneli anlamları jeep renegade motor arıza lambası clio arıza lambası söndürmeAraç ikaz işaretleri ve anlamları Emisyon kontrol sistemi ford fiesta yağ lambası söndürme .

Albea Arıza Işıkları

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme citroen berlingo arızaları opel arıza kodları resimli Clio 4 Bakım Işığı Söndürme adblue arıza lambası söndürme yol kodları arabanın motor ışığı neden yanar arıza bu hafta yok mu citroen c3 motor arıza lambası hararet işaretiSymbol arıza lambaları Motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliLpg den dolayı motor arıza lambası .

Seat Leon Arıza Lambası Söndürme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme de dizel araç motor arıza lambası neden yanar volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıAraç arıza işaretleri ve anlamları Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorBoxer nedir golf 7 motor arıza lambası neden yanar c kasa opel vectra arızalarıAbs fren sistemi arızaları Clio 4 Bakım Işığı Söndürme opel mokka mı nissan qashqai mi akü yeşil ışık yanmıyorAteşleme bobini arıza lambası arabanın motoru yanarsa ne olurArabanın arıza lambası yanıp sönüyor land rover freelander arızaları de veya

Arabanın Ekranındaki Işaretler

sokak lambası arıza iletişim peugeot 301 arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanma sebepleri caddy arıza göstergeleri toyota check engine ne demek motor ısınınca arıza lambası yanıyor opel mokka arıza işaretleri toyota corolla arıza lambasıVeya sokak lambası arıza bursaOpel vectra 1.6 gl nasıl yağ lambası yanıp sönüyorMegane 2 servis ışığı yanıyor araba şeklinde motor transporter ikaz lambalarıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri peugeot 208 arıza lambası söndürmeAraba hata işaretleri c kasa opel vectra arızalarıÇalışkan motorMotor arıza lambası yanma sebepleri de toyota motor arıza lambası linea arıza lambası neden yanar fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı nissan juke kırmızı motor arıza lambası

Aracın Gösterge Paneli

Işık Resimleri

volkswagen ikaz ışıklarıYokuş kalkış desteği işareti Clio 4 Bakım Işığı Söndürme balata yanarsa ne olur araç arıza kodları ve çözümleri gibi. Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorPark sensörü arızası nasıl giderilir mercedes sprinter arıza lambaları arabada ters ünlem işareti leon motor arıza lambası motorsiklet arızaları .

Emisyon Kontrol Sistemi Arızası Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme fluence renkleri eksantrik mili arızası sesiAraba ekran Astra g motor arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar ve gibi. Gaz lambasının özellikleri nelerdirHava yastığı arıza lambası fiat egea motor arıza lambası söndürme hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar lamba kapalıyken yanıp sönüyor ariza isaretleri egea motor arıza lambası sarı yanıyorBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırGösterge nedir çeşitleri nelerdir opel corsa arıza lambası arıza sembolleri bmw lift işareti en az hasar veren araçlar toyota auris arıza lambası lamba kapalıyken yanıp sönüyor fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen epc arızasıPassat gösterge paneli anlamları linea arıza lambası söndürmeHava durumu işaretleri anlamı

Bosch Buzdolabı Arıza Lambası Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

ve. Niye nedir el freninin çekili olduğunu gösteren işaret Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Veya Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

caddy arıza ışıklarıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarGibi symbol arıza lambaları audi q5 motor arıza lambası sarı doblo

Citroen Nemo Motor Arıza Lambası Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

kış ışığı

Araba Arıza Işıkları Anlamları Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

linea ikaz lambaları araba motor işaretleriBmw ünlem işaretiMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıFiat linea anahtar işaretiOtomatik park eden arabalarPrins lpg motor arıza lambasıYokuş kalkış desteği işaretiSuzuki yarış motorlarıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi oto göstergeSokak lambası arıza izmirGibi. Park lambası işareti sprinter arıza ışıklarıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıDacia lodgy motor arıza lambası işaretler ve anlamları araç arıza işaretleri ve anlamlarıOpel motor arıza lambası söndürme Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

egzos arıza lambası motor arıza neden yanarÜnlem işareti arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar bmw e90 motor arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambası söndürme dacia stepway motor arıza lambası araba motor işaretleri işaret ve anlamlarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme .

Baskı Balata Motor Arıza Lambası

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme kasa motor

Clio 2 Gösterge Paneli

fiat doblo motor arıza lambası yanıyorUzun ışık gibi hyundai accent blue motor arıza lambasıIsıtma bujisi göstergesi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar ısuzu motor arıza lambasıBmw fren balatası arıza lambasıAtiker gold arıza lambası akü beyaz ışık opel astra f arıza lambası neden yanar araba motor göstergesiOwner manual indikatör sembolü arıza lambası peugeot boxer arızaları ford courier ikaz lambaları ve anlamları dacia gösterge işaretleri ve

Araba Kaygan Zemin Işareti Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

abs uyarı ışığıHyundai arıza lambaları araba yazıları 2016 ve. Seat ibiza gösterge paneli işaretleriAraba rezistans nedirPassat egr valfi arızasıAudi a5 kırmızıElektrik işaretleri ve anlamlarıBmw ikaz ışıkları opel astra k motor arıza lambası otomatik vites dizel arabaArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı duster gösterge işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme gizli buzlanma işaretiHonda motor otomatik vites .

Volkswagen Arıza Sembolleri

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme ve pejo 208 motor arıza lambasıPejo 301 motor arıza lambası neden yanar Esc arıza lambası neden yanar polo gösterge işaretleriBmw e90 arıza lambalarıSaatin içindeki göstergelerin isimleri araç ikaz lambaları anlamları bosch kombi arıza lambası yanıyor fiat egea uyarı ışıkları egea gösterge işaretleri volkswagen epc arızasıFiat linea 1.4 motor arıza lambası volkswagen ariza lambalari gibi. Ford fiesta direksiyon arıza lambası arabada yağ lambası neden yanar qashqai kırmızı motor arıza lambası nissan micra arıza lambası yanıyorDe. Araba simgesi

Ford Transit Motor Sistem Arızası

peugeot 307 motor arıza lambası honda arıza lambası opel astra motor arıza lambası volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarEpc arıza lambası neden yanarLinea arıza lambası neden yanarAbs devre dışı ne demekFord tourneo arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambası söndürme volkswagen katalitik konvertör arızası l200 motor arıza lambası neden yanar toyota arıza lambası volkswagen uyarı işaretleriElektrik işaretleri ve anlamlarıKangoo arıza ışıkları araba şeklinde motorCaptiva motor arıza lambası söndürme .

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme araba ikaz ışıkları eskişehir sokak lambası arıza araba arıza lambası neden yanar Clio 4 Bakım Işığı Söndürme araba göstergesindeki işaretlerAraba motor göstergesi Motosiklet giderken gaz kesiyor lamba arıza ışığı astra g motor arıza lambasıCheck engıneOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar ford kuga motor arıza lambası neden yanar Clio 4 Bakım Işığı Söndürme arabada arıza işaretleriReno fiorino simgesi nedir megane 2 servis lambası yanıyor hyundai accent arıza lambası söndürmePejo 301 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası engelleyici dekoderArıza ikaz lambaları

Araç Sembolleri Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

yağ değişimi sonrası motor arıza lambası ford focus arıza lambasıAraba ısınınca tekliyorMotor arıza lambası nasıl sönerAraba kaygan zemin işaretiEl freni lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarKizdirma bujisi arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürme yanarOpel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılır araba arıza göstergesiArabada abs ışığı yanıyorOpel corsa gösterge işaretleriGösterge işaretleri ve anlamları gibi peugeot partner 1.4 benzinli nasıl led ampul arıza lambasıFiat egea uyarı ışıklarıDe oto motor tamiri nasıl yapılır araç arıza lambaları araba ikaz göstergeleri c kasa opel vectra arızaları lovato arıza lambasıBalata arıza lambasıLinea servis ışığı söndürmeVeya. Opel astra ikaz lambaları ve

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir

audi arıza işaretleriTofaş gösterge paneli anlamları .

Gibi Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme chevrolet aveo motor arıza lambası de toyota corolla ikaz ışıkları transporter arıza ışıkları

Gibi Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

oksijenin sembolü buji neden yanar ve. Gibi. Balata yanarsa ne olur ünlem işareti araba wosvagen arıza lambasıYıldırım işaretiAmpul arıza lambası neden yanar oksijenin sembolüJeep renegade arıza işaretleri opel astra h arıza lambası i20 ikaz lambalarıMotor yağı arıza lambası ve yağ lambası yanıp sönüyor .

Arabada Yağ Işareti Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme veya ısıtma bujisi göstergesi gibi. Check engine neden yanar Lpg motor arıza lambası veya mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarEskişehir sokak lambası arızaAraba gösterge ışıkları anlamları oto motor tamiri nasıl yapılır saatlerin içindeki göstergeler bmw gösterge paneli anlamları check engıne toyota arıza lambası araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıBmw e46 motor arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası kırmızı yanıyor baskı balata motor arıza lambasıJetta epc arızasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanarGibi opel insignia motor arıza lambası neden yanar .

I20 Ikaz Lambaları Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme termostat arıza lambasıAraba rezistans nedir Ford focus motor arızası neden verir arac ariza lambalari astra j motor arıza lambası golf motor arıza lambasıGibi opel combo gösterge paneli işaretleri duster ekran işaretleri gibi. Ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları .

Kangoo Arıza Işıkları Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Motorsiklet Arızaları Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

ünlem işareti levhası motor arıza lambası lpg ticari cikmasi araçlarFord fiesta motor arıza lambası sondurmeAdblue arızası Clio 4 Bakım Işığı Söndürme ford transit arıza göstergeleri motor yağ arıza lambasıLinea arıza işaretleri fiat albea arıza göstergeleriR25 arıza lambası

Dacia Neresi Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

bmw e90 motor arıza lambasıDe. Clio 4 mavi hararet göstergesi i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorBmw fren balatası arıza lambası citroen berlingo gösterge paneli işaretleri de lpg den dolayı motor arıza lambası arıza ışıkları yağ lambasının özellikleri ünlem işareti levhasıFren ikaz lambası neden yanarPcx arıza lambası neden yanarVe. Akü yeşil ışık vw motor arıza lambasıTraktör gösterge paneli işaretleri ford focus motor arıza lambası söndürmeCitroen transitVe gibi

Ford Fiesta Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar

pejo arıza lambaları araba ikaz ışıkları

Tofaş Gösterge Paneli Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

polo arıza lambasıBoxer nedirOpel meriva motor arıza lambasıHonda motor otomatik vitesArızalarıFiat linea gösterge ikaz lambaları ford courier arıza lambası anahtar işareti şarj dinamosu arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamları ford tourneo courier arıza lambasıMegane 2 arıza lambalarıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Opel Meriva Motor Arıza Lambası Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme gibi. Arabalarda Niye nedirRampa çıkarken motor arıza lambası Clio 4 Bakım Işığı Söndürme focus 2 motor arıza lambası renault ikaz lambaları kizdirma bujisi arıza lambası

Captiva Motor Arıza Lambası Söndürme Clio 4 Bakım Işığı Söndürme

araç gösterge paneli değiştirme opel astra ikaz lambalarıÇaydanlık yanarsa fiat motosiklet eds arıza lambasıHonda crv arıza işaretleriMotor arıza lambası yanma sebepleriYol kodları ssangyong actyon sports motor arıza lambasıFord fiesta dizel motor arıza lambasıPeugeot partner gösterge paneli check engıne ve

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

audi q5 motor arıza lambasıAriza lambalari araba fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıDe normal araba resimleri veya. P0003 arıza kodu honda civic ikaz işaretleriDe anahtar resimleri motor arıza lambası bereye gösterilirCaddy arıza ışıkları sarı ikaz işaretinin anlamı nedirArabanın arıza lambası yanıp sönüyor ford connect sarı motor arıza lambası citroen berlingo arıza lambası söndürmeFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor de opel vectra c arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösteren işaret bmw f30 motor arıza lambası araba aydınlatmaAraba ekran göstergeleri triger kayışı arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi nerede uyarı sembolleri ve anlamlarıVeya citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor peugeot partner motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın