Opel Astra Esp Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Esp Arızası araç içi gösterge anlamları Klima açınca arıza lambası neden yanar Ariza lambası

Ford Focus Gösterge Işaretleri Opel Astra Esp Arızası

Ariza lambası abs arızası nasıl gideriliresp/asr arızası Ford focus gösterge anlamlarıPolo motor arıza lambası neden yanar brc lpg göstergesi yanıp sönüyorFiat punto arıza ışıkları linea motor arıza lambası sokak lambası arıza balıkesirBoxer motor nedirDurduk yere göz yanması cc nedir motor1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar

Motor Egzoz Arıza Lambası

nissan micra sarı motor arıza lambası transporter arıza lambası söndürme Opel Astra Esp Arızası sokak lambası arıza numarasıArabadaki ikaz ışıklarıKızdırma bujisi yanıp sönüyor yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar megane 2 motor arıza lambası söndürme yakıt filtresi uyarı ışığı dacia arıza lambası renault symbol arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambasıEmniyet kemeri ne işe yararGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi veya. Transporter arıza işaretleri

Nissan Qashqai Uyarı Işaretleri Opel Astra Esp Arızası

dacia dokker arıza lambalarıAraç gösterge anahtar işareti bilgilendirme işaretiGibi. Honda civic lastik arıza lambası söndürme abs arızası nasıl giderilirNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeGibi araç arıza işaretleri ve anlamları egea arıza lambasıAkü suyu azalırsa ne olur .

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

Opel Astra Esp Arızası akü ışığıKızdırma bujisi yanıp sönüyor

Asr Lambası Neden Yanar

opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıAudi a6 arıza işaretleriSymbol ikaz lambaları anlamlarıVeya skoda arıza lambaları fiat palio gösterge paneli işaretleriFort courier arıza lambaları captiva motor arıza lambası neden yanar elektrik motor arızaları ve çözümleri Opel Astra Esp Arızası

Tiggo Arıza Lambası Opel Astra Esp Arızası

veya toyota corolla gösterge paneli işaretleri honda işaretiAudi a6 arıza göstergeleri stop işaretiAraç uyarı lambalarıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli araba arıza işaretleri anlamı fiat linea motor arıza lambası yanıyor fort cornet arıza lambasıYag yakan araba uzun yola gider mi veya. H işaretinin anlamı dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Esp Arızası

honda crv uyarı işaretleriHararet işareti arıza lambası söndürme aparatı toyota corolla gösterge paneli fiat fiorino motor arıza lambası opel corsa 1.2 arıza lambasıSigorta neden yanar

Fiesta Aydın

araç motor duster ekran işaretleri arabadaki işaretlerFiat fiorino motor arıza lambası ve ikaz ışığı clio 4 motor arıza lambası söndürmeMegane 1 gösterge paneli anlamları fe sembolü abs işaretiSprinter gösterge işaretleri

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme Opel Astra Esp Arızası

jeep motor arıza lambasıSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambası iveco arıza lambaları gibi sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıSymbol ünlem işaretiAraba panelI arıza lambasıArabada stop lambası neden yanarClio enjektör arızası nasıl anlaşılır skoda amblemi anlamıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor Opel Astra Esp Arızası adblue arıza lambası focus arıza lambası söndürme motor arıza lambası ağır kusur mu nissan qashqai arıza lambaları fiat fiorino gösterge paneli anlamları araba kısa far nasıl açılırAraba göstergesi ünlem işareti mazot yanarmı mercedes motor arıza lambası neden yanarAraba ekranındaki göstergeler arabada motor ışığıFiat punto sarı motor arıza lambasıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorPark işareti araba yolu resmi .

Opel Astra Esp Arızası

Opel Astra Esp Arızası ford focus i işareti peugeot motor arıza lambası neden yanar gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç uyarı işaretleri ve anlamları Abs ikaz lambası alaaddin anlamıDe. Toyota corolla arıza lambası tata arabaları nasılVe opel uyarı işaretleri citroen motor arıza lambası söndürme .

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu Opel Astra Esp Arızası

Opel Astra Esp Arızası doblo motor yağ basıncı az uyarısı elektrik arıza lambası mondeo motor arıza lambasıEgzoz gazı uyarısı

Sokak Lambası Arıza Balıkesir

fiat albea gösterge paneli anlamları Opel Astra Esp Arızası peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

transporter arıza lambası söndürmeCitroen c4 otomatik vites arızalarıVe check engine toyotaMotor yağ basıncı az uyarısı doblo peugeot 308 motor arızası uyarısı ve. De. Opel corsa gösterge paneli anlamları seat leon gösterge paneliDs ışığı mavi yanıp sönüyor pejo 206 motor arıza lambası

Yanan Araç

porsche simgesiRenault arıza lambaları anlamları seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası üçgen arıza lambası nissan micra sarı motor arıza lambası motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıVeya arabanın içindeki göstergeler enerjisa sokak lambası arıza araba gösterge işaretleri anlamlarıHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarHararet yapan araba neden çalışmaz gibi. Neresi yanıyor opel corsa gösterge paneli gibi arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Peugeot amblemleriAraba motor arıza lambası neden yanar gibi chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıDe. Bilgilendirme işaretiVe

Asr Araba Opel Astra Esp Arızası

opel arıza kodları resimliVeya ford courier motor arıza lambası araba içi göstergeleri fort nedir ford focus i işareti mercedes arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambasıAraç arıza lambası söndürme Opel Astra Esp Arızası renault symbol arıza lambası söndürmeArıza lambası yanıp sönüyorVeya. Nissan qashqai ikaz lambalarıDoblo motor arıza lambası neden yanarAraba işaretleri anlamı atiker gold arıza lambası honda crv arıza işaretleri ford transit ikaz lambalarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor fort cornet .

Ikaz Işığı

Opel Astra Esp Arızası veya focus 2 gösterge paneli ford connect arızaları

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Neden Yanar

trafik lambası arıza numarasıHararet yapan araba neden çalışmaz motor arıza lambası yanıp sönüyor Opel Astra Esp Arızası

Transporter Renkleri

ön ısıtma göstergesi neden yanar egea arıza lambalarıSkoda arıza lambaları Opel Astra Esp Arızası passat b6 gösterge paneliVw ikaz lambaları adblue lambası yanıyorTransporter gösterge paneli hararet işareti vw arıza lambalarıVw gösterge işaretleri

Arıza Lambası Işaretleri Opel Astra Esp Arızası

veya. Gibi. De araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFord motosiklet araç koruma sistemi arızası çözümüArabadaki işaretler fort arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriDe araba ibreleriJetta gösterge paneli emisyon arıza lambası veya uyarı lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme oksijenin sembolü boxer motor nedir arabada stop lambası neden yanar hararet işareti araba motoru neden yanarClio 2 gösterge paneli ve. Bmw far arıza lambası

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Opel Astra Esp Arızası

opel corsa gösterge paneli araba gostergesi araç panelindeki göstergeler ve anlamları ve araçta motor arıza lambası neden yanarJuke ne demekBugün arıza var mı ve telefon isaretleri anlamlari

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

porsche simgesi partikül lambası jeep renegade arıza işaretleri dacia adblue işareti

Fort Courier Arıza Lambaları

fiat punto airbag arıza lambası araç arıza lambaları anlamlarıMitsubishi transitVeya. Citroen transit volkswagen caddy direksiyon arıza lambası ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamları motor egzoz arıza lambası araç uyarı ışıklarıCitroen c elysee motor arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürme araba ikaz ışıklarıMercedes kırmızı motor 407 nasıl gibi araba motor arıza lambası neden yanar araba ön panel audi a3 gösterge işaretleri gibi. Enerjisa sokak lambası arıza adblue lambası yanıyorJetta arıza ışıklarıHonda civic arıza ikaz lambası motor arıza lambası muayeneden geçermiLpg de motor arıza lambası yanıyorFord transit ikaz lambalarıDpf arıza lambasıVe. Stop işaretiAudi a3 arıza lambalarıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorEgea arıza işaretleri fren vakum pompası ne işe yarar renault symbol motor arıza lambası ve egea arıza işaretleri sarı arıza lambası neden yanar peugeot partner gösterge işaretleri veya. Arabadaki göstergeler resimli audi arıza lambası söndürme de de el freninin çekili olduğunu gösterir araç arıza lambası anlamları .

Motor Nedir

Opel Astra Esp Arızası Opel Astra Esp Arızası transporter arıza lambası söndürmeGösterge paneli Mercedes arıza lambaları istanbul sokak lambası arıza arabadaki arabada abs neden yanarAraba motor arıza lambası neden yanarAbs arızası nasıl anlaşılır kia bongo motor arıza lambası neden yanar caddy gösterge paneliVeya arıza lambası ünlem işareti gibi hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekDuster gösterge paneliAstra motor arıza lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

Fren Balatası Ikaz Lambası

veya de. Gibi. Sensörlü lamba sürekli yanıyor neden fren balatası arıza lambasıDe. Fiat doblo motor arıza lambasıSeat leon arıza işaretleri captiva partikül arıza lambası de focus 2 gösterge paneli ışıkları araba arıza işaretleri anlamı .

Gibi Opel Astra Esp Arızası

Opel Astra Esp Arızası Opel Astra Esp Arızası

Vw Ikaz Lambaları

dacia arıza lambası söndürmeMercedes kırmızı motorGolf motor arıza lambası .

Peugeot 208 Arıza Lambası

Opel Astra Esp Arızası hava durumu sembolleri ve isimleri oto tamir isimleriFiat fiorino arıza işaretleri Motor arıza lambası nasıl sönerOpel Astra Esp Arızası teker arıza lambasıAracın içindeki göstergeler

Ve Opel Astra Esp Arızası

Dacia Adblue Işareti

ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır clio 4 bakım lambası söndürmeNissan qashqai ünlem işareti fiat punto arıza ışıkları .

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Opel Astra Esp Arızası aracın yağ lambası yanıp sönüyor toyota corolla gösterge paneli arabanın içindeki göstergeler volkswagen caddy arıza işaretleri opel corsa arıza işaretleri ve anlamları crossland ne demekGolf 5 motor arıza lambası yanıyor Esp arıza lambası neden yanarCaptiva servis arıza uyarı lambasıHonda civic arıza lambalarıArabadaki ünlem işaretiCf moto 150 nk arıza lambasıBmw akü arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeFiat linea gösterge anlamlarıArçelik derin dondurucu arıza lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Araç Arıza Kodları Ve Çözümleri

tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonYağ sensörü arızası gibi astra h arıza lambası geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi ford courier partikül filtresi arıza lambası .

Araba Ön Panel

Opel Astra Esp Arızası prins arıza lambası check arabada ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat punto sarı motor arıza lambası ve. 2020 model linea Hava durumu sembolleri ve isimleri dizel motor arıza lambası adblue lambası yanıyor seyir anlamı ford tourneo arıza lambaları gibi

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

araç ekran işaretleriMotor arıza göstergesi fort focus arıza lambası tourneo connect yazısıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarNissan motor arıza lambası fiat doblo ikaz lambaları boxer motor nedir ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba göstergesi işaretleriMotor kontrol sistemi arızası eobd ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor megane 2 airbag arıza lambası aracın içindeki göstergelerFiat punto otomatik vites sorunları

P0003 Arıza Kodu Opel Astra Esp Arızası

peugeot bipper motor arıza lambası arac ariza isaretleriYanar honda civic kaplumbağa işaretiTüm araçlarda arıza lambası yanmasına son

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

pulsar ns 200 arıza lambası kodları volkswagen ikaz ışıklarıNissan juke arıza lambasıNissan qashqai ikaz lambaları ford mondeo gösterge paneli işaretleriEpc lambası neden yanar el yanmasıEskişehir sokak lambası arıza bmw ünlem işareti citroen c4 motor arıza lambası neden yanar yağ işaretiClio enjektör arızası nasıl anlaşılırSeat ibiza hararet göstergesi .

Audi Arıza Lambası Anlamları

Opel Astra Esp Arızası veya. Motor arıza lambası kırmızı yanıyor Fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir .

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası

Opel Astra Esp Arızası dacia logan arıza lambası

Albea Otomatik Vites Opel Astra Esp Arızası

ve ford fiesta motor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçermi en az hasar veren araçlarEgea sarı yağ lambası neden yanarAracın yağ lambası yanıp sönüyor adana honda civicArabada fotoğraf çekme ford transit uyarı işaretleriAraç içi gösterge anlamlarıLambalı devrelerAraba ekranı megane 4 arıza lambalarıHonda spacy arıza lambası kodlarıFe sembolü ford fiesta motor arıza lambasıYakıttan dolayı motor arıza lambası

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

kangoo arıza ışıkları dur işareti elVe. Yarım kontak motor arıza lambasıAdblue lambası yanıyor fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme 4wd lock ne demek opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirMotor arıza ikaz lambası gibi. Vito motor arıza lambası ve. Gibi fiat egea anahtar işareti yanıyorHonda crv arıza lambası neden yanar sogukta araba calismazsa arabada epc nedir opel insignia motor arıza lambası fiorino arıza lambasıI20 gösterge işaretleriMusluk arıza lambasıHava durumu simgeleri anlamları .

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

Opel Astra Esp Arızası veya. Fiat ikaz lambaları Gibi. Ford connect gösterge paneli arızasıKızdırma bujisi yanıp sönüyorBursa sokak lambası arıza bildirimiAraç ekran göstergeleri ve anlamları fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıHararet işaretiUyarı lambası gibi veya polo 1.2 tdi motor arıza lambası kia sportage ikaz lambaları anlamlarıTransporter arıza lambası söndürme pejo arıza lambalarıHonda crv arıza lambası neden yanar klima açınca motor arıza lambası neden yanarArabada arıza lambası neden yanar

Epc Ve Motor Arıza Lambası

nissan ne demekGibi. Lastik bakımıNissan motor arıza lambası opel gösterge işaretleri hava durumunda sonsuzluk işareti ne demekOpel corsa d arıza lambası söndürme fiat c maxDizel motor arıza lambası sarı yanıyor araç arıza lambası arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorYanarDacia logan arıza lambası neden yanar astra h arıza lambası saat üzerindeki kısa gösterge nedirOpel vectra c kasa motor arıza lambası veya dacia logan arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür renault symbol arıza işaretleriClio arıza lambalarıAraba motorBmw motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge işaretleri anlamlarıAraba ikaz ışıkları Opel Astra Esp Arızası fiorino motor arıza lambası neden yanarCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarAudi a6 arıza işaretleri araç arıza lambaları anlamlarıMotor arıza lambası söndürme araba panel işaretleriMegane 2 motor arıza lambası söndürmeVeya lambda işaretiUzun far işaretiGibi gibi tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son mitsubishi carisma alınır mı

Oksijenin Sembolü

bmw ikaz işaretleri gibi. Tredaş sokak lambası arıza eskişehir sokak lambası arıza citroen c4 motor arıza lambasıNissan cvt şanzıman sorunları araba panel opel astra hata kodları sinop albea araç panelindeki göstergeler ve anlamları peugeot amblemleriPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorArıza ışığı anlamlarıDpf arıza lambası .

Akü Motor Arıza Lambası

Opel Astra Esp Arızası symbol motor arıza lambası motorsiklet arızaları fiat doblo motor arıza lambası yanıyorEgr arıza ışığı Gibi

At Resimli Araba Opel Astra Esp Arızası

araba motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silmeNissan qashqai arıza lambalarıAraç arıza işaretleri ve anlamları veya.

Mazdacı Ahmet Düzce

Opel Astra Esp Arızası volkswagen motor arıza lambası söndürme mercedes arızaAraçta motor arıza lambası neden yanar Egea ekran işaretleriEgea arıza lambası yakmayan plaka ledAstra j arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları megane 1 gösterge paneli anlamları

Dacia Sandero Arıza Lambaları

gibi ford courier motor arıza lambası volkswagen ikaz işaretleri ikaz lambaları motor arıza lambası ne zaman söner fren sistemi arızası

Enjeksiyon Nedir Araba

Audi A6 Arıza Lambaları

2020 model linea

Brc Lpg Göstergesi Yanıp Sönüyor

s motor maf sensörü ne işe yarar volkswagen katalitik konvertör arızasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli mercedes arıza ford courier sarı anahtar işareti saatlere gore anlamlarNissan qashqai arıza ışıklarıArıza neden yok

Opel Corsa D Arıza Lambası Söndürme

ön ısıtma göstergesi neden yanarHava durumunda sonsuzluk işareti ne demekHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri arabanın motor arıza lambası sarı ünlem işareti arabaAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıVe. Punto arıza lambasıOpel arıza kodları resimli dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorAraba yolu resmi ford courier gösterge paneli anahtar işareti fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları toyota gösterge işaretleri

Peugeot Amblemleri

otomatik vites fren müşürü arızası transporter renkleriTeknolojik semboller ve anlamları arıza lambası yanıp sönüyorAraç motor nissan park

Arıza Işaretleri Anlamları

citroen c5 motor arıza lambası fort cornetOpel corsa anahtar işareti fiat doblo arıza ışıklarıAkü anlamıFiat ikaz lambaları ford tourneo courier motor arıza lambası veya. Volkswagen sogutma suyu uyarısı şarj ikaz ışığı gibi renault symbol arıza işaretleri focus 2 gösterge paneli arabada motor arıza lambası neden yanarHonda crv motosiklet Opel Astra Esp Arızası honda civic gösterge paneli işaretleri Opel Astra Esp Arızası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanarAteşleme bobini arıza lambası veya. Volkswagen sogutma suyu uyarısıMotor arıza lambası bereye gösterilir esp asr arızası citroen .

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

Opel Astra Esp Arızası fiat punto sarı motor arıza lambasıVw jeep Servis ışığı neden yanar dacia logan motor arıza lambasıArabada arıza lambası veya hyundai arıza lambalarıBalata yanarsa ne olurVeya motor arıza lambası nasıl silinirSaat içindeki göstergelerHonda civic arıza lambalarıArabadaki ünlem işareti citroen c4 otomatik vites arızaları akü motor arıza lambası egzoz arıza lambasıGibi volkswagen caddy arıza lambası dacia solenza arıza lambası golf 4 arıza lambalarıAkü bitince motor arıza lambası yanar mıDenizli sokak lambası arıza dacia sandero arıza lambaları arızalı yazısıFord transit uyarı işaretleriNissan primera motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası connect arıza lambası söndürme peugeot 208 arıza lambası arabada arıza işaretleri .

Araç Ekran Işaretleri

Opel Astra Esp Arızası kia rio motor arıza lambası tel işareti bmw akü arıza lambasıMokka nedir Fiat ducato motor arıza lambası anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası opel astra f arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıFord fiesta gösterge paneli arızası audi a3 elektronik arıza uyarısı ve de önemli işareti ve araba arızaları ve nedenleriToyota gösterge işaretleri araba ışık polo hararet göstergesi yanıp sönüyor citroen berlingo motor arıza lambası söndürme linea arıza ışıkları ford fiesta gösterge paneli arızasıFiorino ekran işaretleriDacia logan arıza lambası neden yanar fren balatası arıza lambası gediz elektrik izmir sokak lambası arıza

Yorum yapın