P0130 Arıza Kodu Volkswagen 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0130 Arıza Kodu Volkswagen  ünlem işareti arıza lambası Mini cooper motor arıza lambası Ariza lambası fiat doblo ikaz lambaları Ariza lambası opel astra hata kodları lpg den dolayı motor arıza lambası Ford fiesta yağ lambası söndürmeLpg filtresi tıkanma belirtileriFocus 1 motor arıza lambası dacia sandero ısıtma bujisi arızasıDoblo arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası belirtileriHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor akıllı işaretlerin anlamlarıDizel motor uyarı ikaz göstergesi havadaki ışıklar turbo arıza lambası veya. Partikül arıza lambasıGibi. Araba akü işareti egr valfi arıza lambasıEgea anahtar işareti söndürmeIsuzu motosiklet vw motor arıza lambasıSkoda ikaz lambalarıOtomobil gösterge işaretleri dacia dokker nasılHyundai getz motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorGibi renault arıza ışıkları gibi dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Motor Ikaz Lambası

P0130 Arıza Kodu

Işaretler Ve Anlamları

P0130 Arıza Kodu aydem sokak lambası arıza fiorino ekran işaretleri ford focus motor arıza lambası yanıyor emniyet kemeri ne işe yarar araç içi gösterge anlamlarıArabada motor arıza lambası neden yanarArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorAnahtar simgesiBuji kablosu arızasıVeya araç içindeki göstergeler motor arıza lambası sondurmeVeya volkswagen polo arıza lambalarıAraç göstergesindeki işaretler hyundai era motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor dur işareti el gibi. Ford focus arıza lambası yanıyor ve. Opel astra arıza lambası neden yanarFord transit ekran işaretleri focus 2 motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesiVeya hyundai i20 gösterge paneli fiorino ekran işaretleriLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür honda ikaz işaretleriDe nissan juke arıza işaretleri

Kırmızı Polo Araba

P0130 Arıza Kodu Volkswagen  yanıp sönen arıza lambası bmw 116i motor arıza lambasıRenault arıza ışıklarıAydem sokak lambası arıza telefon numarası araba içi göstergeleriPassat motor arıza lambası neden yanar arabanın göstergeleri ampul arıza lambası toyota motor arıza lambası neden yanar bmw e90 şanzıman arıza lambasıIsuzu gösterge işaretleri renault arıza lambasıGösterge işaretleri ve anlamları elektrik arıza sokak lambası motosiklet buji arızasıEgea lastik arıza lambası söndürme dacia arıza işaretleriOwner manual indikatör sembolü arıza lambası araba balatası neden yanar gibi ford cargo kamyon arıza işaretleri ve araba arızaları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır citroen c4 motor arıza lambası airbag ışığı nasıl söndürülür arabada ekranda çıkan işaretlerGösterge işaretleri ve anlamları P0130 Arıza Kodu opel corsa arıza lambası

Jetta Gösterge Işıkları

P0130 Arıza Kodu

Egea Uyarı Işaretleri P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu saatlere gore anlamlar peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar oksijen sensörü arıza lambası doblo nedir veya seat cordoba motor arıza lambası neden yanarSeat ibiza gösterge paneli araba gostergeleriAudi a3 uyarı işaretleri motor sistemiDe. Egzoz arıza lambası araba su göstergesiCaddy gösterge ışıkları abs uyarı ışığı nedir fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı kaç çeşit fren sistemi vardır renault symbol arıza lambası neden yanar trafik işaretleri görselleri de veya audi uyarı işaretleriFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürmeDe. 4wd lock ne demek ve araç ekran göstergeleri ve anlamlarıPil bitmek üzere ne demekEgea lastik arıza lambası söndürmeAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları dacia sandero motor arıza lambası yada işareti volkswagen ikaz ışıklarıP0120 arıza koduSokak lambası arıza istanbulArka cam rezistansı göstergesiFocus motor arıza lambası neden yanar arabanın renk kodunu öğrenme fiat linea arıza lambası söndürme veya clio 2 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza ışığı nissan x trail şanzıman sorunu ışıklar otomotivFord arıza işaretleri ford arıza lambalarıArıza lambası yakmayan led logan arıza lambasıOpel esp arızası değişik simgeler ve anlamlarıDacia dokker arıza lambası söndürme gibi. Gibi. Toyota motor arıza lambası neden yanar veya. Peugeot 208 arıza lambası .

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları

P0130 Arıza Kodu Volkswagen  fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı polo arıza göstergeleri ankara sokak lambası arıza gibi. Audi a3 uyarı işaretleri Yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder .

Bmw Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu P0130 Arıza Kodu

Volkswagen Caddy Arıza Lambası P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu veya veya veya. Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları

Ford Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0130 Arıza Kodu arıza lambası yakmayan park lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları Jetta arıza işaretleri .

Dpf Arıza Lambası P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu P0130 Arıza Kodu P0130 Arıza Kodu egea 1. Duster motor arıza lambası 3 multijet motor arıza lambasıEn cok ariza yapan araba dacia arıza lambaları .

Vw Sarı Yağ Lambası

P0130 Arıza Kodu P0130 Arıza Kodu brake arıza lambası araba gösterge simgeleri isı sensörü arıza lambasıIbre ne demek Veya. Fort arıza lambalarıMotor yağ kapağı açık kalırsa ne olur kırmızı yağ lambası neden yanar mercedes arıza gibi. Dizel focus motor arıza lambası veya arabanın renk kodunu öğrenmePeugeot partner 2001 gösterge paneliAraba gösterge ışıkları x işareti anlamıAudi arıza lambası söndürmeDacia ekran işaretleri ford fiesta motor arızası servise gidin gösterge panelindeki işaretlerArabada yanıp sönen kırmızı ışık vw motor arıza lambası

Arka Cam Rezistans Işareti P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu ford connect gösterge paneli kia sportage sarı yağ lambası söndürmeIbre ne demek Yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar oksijen sensörü arıza lambasıDizel motor uyarı ikaz göstergesiHonda crv motosiklet hyundai gösterge işaretleriToyota corolla gösterge paneli anlamlarıToyota auris motor arıza lambası söndürmeAraba göstergeleriVeya opel corsa arıza lambası neden yanarVeya. Sarı ünlem işareti arabaIsuzu d max arıza lambasıDoblo nedir .

Jetta Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu araba arıza lambaları anlamları mercedes kırmızı motorArıza lambası söndürme Otomobil arıza işaretleri ve. Simge anlamlarıPassat b6 motor arıza lambasıDe. Honda civic motor arıza lambasıArabadaki göstergeler ve anlamlarıSaat içindeki göstergeler nelerdir saat üzerindeki göstergeler akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorH isareti ne demek era motor arıza lambası ünlem işaretli trafik levhası ford mondeo motor arıza lambası ford fiesta anahtar işareti saat içindeki göstergeler nelerdir de

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu

Audi A3 Uyarı Işaretleri

P0130 Arıza Kodu motor arıza işaretleriArıza lambası söndürme Cmax nedir araç aydınlatma gibi. Scania motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambasıBerlingo motor arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülürFar arıza lambası arabada abs ışığı neden yanarDoblo nedirHonda civic motor arıza lambası honda uyarı işaretleri araç otomatik kapı arızaları

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı P0130 Arıza Kodu Volkswagen

P0130 Arıza Kodu volkswagen arıza lambalarıArıza lambası söndürme De. Ford fiesta motor arıza lambası sondurme gibi. Mercedes c 200 renault motorCorsa c motor arıza lambası saat üzerindeki göstergeler veya. Aracın kaputunda neler bulunurSilecek suyu işaretiVeya araba işaret anlamları renault master gösterge paneli işaretleri mitsubishi transit P0130 Arıza Kodu Volkswagen gibi

Araba Marka Simgeleri

P0130 Arıza Kodu nissan juke anahtarArıza lambası söndürme Oto tamir isimleriVeya peugeot 208 arıza lambası söndürmePeugeot 308 motor arıza lambasıPolo direksiyon arıza lambası oto arıza işaretleriDacia logan motor arıza lambası yanıyor veya partikül arıza lambası gaz lambası nasıl çalışırGibi dacia sandero ısıtma bujisi arızası P0130 Arıza Kodu cc nedir motor bağlanan motor nasıl alınır

Akü Suyu Azalırsa Ne Olur

P0130 Arıza Kodu ford transit anahtar işareti

Nissan Qashqai Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu motor yağ işareti ducato yağ lambası söndürme fiat egea yağ lambası söndürme mercedes kırmızı motor nedirArıza lambası söndürme

Check Engıne

P0130 Arıza Kodu sarı yağ lambası anlamı audi a4 otomatik vites sorunları

Motor Kumanda Arızası P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu araba ariza lambalari volkswagen motor arıza lambası neden yanar kombi arıza lambası yanıyor ve. Arıza lambası söndürme Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorJeep renegade motor arıza lambası veya kırmızı yağ lambası neden yanar laguna 2 elektronik arızalarıDe. Ve. Araç göstergesindeki işaretler dizel vakum pompası arızası lpg den dolayı motor arıza lambası gösterge anlamlarıDe uyarıcı işaretlerin özellikleriArabada arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası polo araç ekran fren hidrolik işareti

Audi Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu Volkswagen önemli işareti motor arıza lambası kendiliğinden söner mi nissan qashqai gösterge işaretleri katalitik konvertör arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleri araba gosterge isaretleri yanan çaydanlık stop ve akü ışığı yanıyorArıza lambası söndürme Arıza ışıkları anlamı corsa motor arıza lambası ford focus 3 motor arıza lambası söndürme parantez içinde ünlem arabaSarı yağ lambası anlamı hyundai i20 motor arıza lambasıSistem hatasıGibi de fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor c max motorsikletDe. De nissan ne demekOpel astra plaka lambası arıza x işareti anlamıDe range rover motor sorunu audi arıza lambası anlamları

Araba Akü Işareti

P0130 Arıza Kodu

Ford Courier Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

P0130 Arıza Kodu toyota arıza kodu öğrenme fren balatası işareti linea hız göstergesi çalışmıyor auris arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürme Citroen c3 arıza kodları opel motor arıza lambası söndürmeYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelirEra motor arıza lambası arıza lambası yakmayan led far dacia sandero motor arıza lambası tehlike sembolleri tablosu courier arıza lambası P0130 Arıza Kodu egea uyarı işaretleri megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorIsı sensörü arıza lambası otomatik kapı sensörü arızasıSilecek suyu işaretiGibi wosvagen navara)) işareti ne anlama gelirArabada motor işaretiMotor arıza lambası hangi durumlarda yanar .

Focus Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri

P0130 Arıza Kodu Volkswagen de kırmızı yağ lambası neden yanarBalata lambası Arabada akü işaretiEgzoz ışığıDe direksiyon arıza lambası sarı yanıyorEkran sekilleriNissan micra motor arıza lambasıStart stop arıza lambası aktif motor kaputu arıza:d” işaretinin anlamıÇalışkan motor kia sportage gösterge işaretleriHava durumu göstergeleri yakıt arıza lambası neden yanarEsp/asr arızası yakıttan dolayı motor arıza lambasıDacia adblue işaretiCitroen c4 arıza kodları .

Linea Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

de P0130 Arıza Kodu Volkswagen

Yanan Çaydanlık

P0130 Arıza Kodu chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurKontrol anlamı Gaz lambası nasıl söndürülür ateşleme bobini arıza lambası ısuzu arıza lambaları fren hidrolik yağı azalmasıSimge peugeotGolf 5 fsi motor arıza lambasıDe veya yolda araba resmi .

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor

gibi P0130 Arıza Kodu Volkswagen

Opel Corsa Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu Volkswagen doblo arıza lambası skoda rapid egzoz arıza lambasıDacia arıza lambası neden yanar Volkswagen caddy arıza lambası anlamlarıP0045 arıza kodu ve. Traktör arıza lambalarıAraç ünlem işareti honda motor arıza lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanma nedenleriKaygan zemin işaretiOpel corsa servis ışığı söndürmeSimge anlamları 2.el motosiklet motoruFord connect gösterge paneli arızası motor arıza lambası bazen yanıyorMotor soğukken arıza lambası yanıyorGibi.

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

P0130 Arıza Kodu yağ lambası işaretiNissan ne demek Toyota corolla gösterge paneli anlamlarıRange rover gösterge işaretleri anlamları

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme

P0130 Arıza Kodu motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorNissan ne demek Wosvagen navara arabada yağ göstergesi neden yanarVeya peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarNissan primera motor arıza lambasıVeya. Toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıEkran araba resmi .

Dörtlü Ikaz Lambası

P0130 Arıza Kodu

Fiat Egea Ikaz Lambaları P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu marşa basınca göstergeler gidiyorAudi a3 arıza lambaları Tucson nedirFord transit ekran işaretleri aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıHyundai motor arıza lambası neden yanar cc nedir motor arabada motor işareti bmw motor arıza lambası izmir sokak lambası arızaCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıVe veya. De

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme

P0130 Arıza Kodu Volkswagen  dpf arıza lambası range rover motor sorunu arıza lambası söndürmeAudi a3 arıza lambaları Isuzu arıza lambaları dizel partikül filtresi arıza lambasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıOpel vectra c motor arıza lambası neden yanar arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi egzoz gazı uyarısı enjektör arıza lambası gibi audi a3 arıza göstergeleriHonda c max motor arabadaki arıza işaretleriP0130 Arıza Kodu fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıMegane 2 motor arıza lambası Connect arıza lambası söndürme p0120 arıza kodu kırmızı yağ lambası neden yanar

Motor Gösterge Işaretleri

P0130 Arıza Kodu ford fiesta dizel motor arıza lambası ford focus motor sistem arızasıMegane 2 motor arıza lambası Renault symbol arıza lambası neden yanar cf moto 150 nk arıza lambasıFord focus motor arızası neden verir arabada arıza lambası motor kumanda arızası yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar ve. Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor ısuzu motor arıza lambasıVolvo arıza işaretleriC4 arıza lambası:d” işaretinin anlamı veya. Chevrolet cruze motor arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılır x işareti anlamı toyota corolla gösterge paneli anlamları .

Fort Fiesta Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu mini cooper motor arıza lambası2. el yarış motorları Ve. Yuvarlak içinde ünlem işareti yağ basıncı düşüklüğü volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve. Mercedes ikaz lambaları tehlike sembolleri tablosuVe egea 1.3 multijet motor arıza lambası

Lastik Işareti

P0130 Arıza Kodu dpf arıza lambası2. el yarış motorları Gösterge işaretleri ve anlamları ford transit ikaz lambaları anlamıWosvagen navaraKlima açınca motor arıza lambası neden yanarSarı yağ lambası anlamıVeya

Jeep Renegade Motor Arıza Lambası P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu golf mü a3 mü2. el yarış motorları Opel motor arıza lambası yanıp sönüyorKaygan zemin işareti ve. Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar hyundai elantra motor arıza lambası de fiat fiorino arıza lambası söndürme ve caddy gösterge işaretleriDizel motor arıza lambasıIsuzu motosiklet

Renault Fluence Ekran Göstergeleri

P0130 Arıza Kodu connect arıza lambası söndürme2. el yarış motorları

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0130 Arıza Kodu ford simgesi uzun far göstergesi zaman motor tedaş sokak lambası arıza numarası2. el yarış motorları

C Max Motorsiklet

P0130 Arıza Kodu opel vectra c arıza lambası söndürme P0130 Arıza Kodu Volkswagen veya. 2. el yarış motorları Otomatik vites arıza lambası P0130 Arıza Kodu

Volvo Arıza Işaretleri

P0130 Arıza Kodu katalizör arıza lambası söndürme P0130 Arıza Kodu el freni ikaz lambası neden yanar2. el yarış motorları Dacia sandero arıza lambası söndürme .

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu ford tourneo arıza lambası söndürme ford simgesiPeugeot 301 servis ışığı neden yanar 2.el motosiklet motoru yolda radar olduğunu nasıl anlarızTraktör ikaz lambaları anlamları dur işareti el P0130 Arıza Kodu ve volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı aydem sokak lambası arıza telefon numarası 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar Otomatik araba s ne demek .

Egzoz Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu

Otomobil Ikaz Lambaları

P0130 Arıza Kodu opel corsa d arıza lambası söndürmeArızalıdır Motosiklet arızalarıParantez içinde ünlem araba ford fiesta yağ lambası söndürmePolo ikaz ışıklarıAkü şarj sistemi arızasıArıza lambası veya captiva partikül filtresi arıza lambası renault master akü nerede

Wosvagen Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu gediz elektrik sokak lambası arızaArızalıdır Motor arıza lambası ne zaman sönerAudi a4 gösterge paneli işaretleriGetz motor arıza lambasıAraba ikaz lambası katalitik konvertör arızası belirtileriCaddy gösterge ışıkları denizli sokak lambası arıza araba ikaz lambaları ve anlamları tehlikeli işaretler arabada yay işareti de. Ve. P0130 Arıza Kodu pcx arıza lambası neden yanarMotor soğutma suyu işareti

Oto Tamir Isimleri P0130 Arıza Kodu Volkswagen

P0130 Arıza Kodu ford connect gösterge paneli arızası arabanın şarj lambası neden yanarMotor soğutma suyu işareti Araba ekranı işaretleri arabada yay işareti opel astra arıza lambası neden yanar ışık hızının sembolüDoblo arıza lambası neden yanar buji neden yanarHonda motor arıza lambası .

Jetta Motor Arıza Lambası P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu medaş sokak lambası arıza

Araba Ibreleri

P0130 Arıza Kodu opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorKia rio motor arıza lambası söndürme Cruze motor arıza lambası söndürmeVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıArabanın motor ışığı neden yanar:d” işaretinin anlamı mini cooper arıza işaretleri gibi veya. Octavia nasıl transporter t5 arızaları audi a3 uyarı işaretleri araç otomatik kapı arızaları t5 arıza lambalarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası vsa arıza lambası opel astra j arıza lambası söndürmeDizel vakum pompası arızası egzoz emisyon arızası nedir sarı ünlem işareti araba dacia ikaz ışıklarıfiat doblo motor arıza lambası yanıyorAudi a6 motor arıza lambası neden yanar Motor arıza lambası içinde ünlem işaretiRenault motor arıza lambası fiat egea arıza lambasıArabada motor arıza lambası neden yanarVe. Ford cargo kamyon arıza işaretleri jetta epc arızasıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiArası açık motorKatalizör motor arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor arası açık motor owner manual indikatör sembolü arıza lambası kombi arıza lambası yanıyorAraba ikaz lambaları ve anlamlarıDe ford focus gösterge paneli işaretleri

Aracın Kaputunda Neler Bulunur P0130 Arıza Kodu Volkswagen

auto arıza lambası seat leon gösterge paneliAudi a6 motor arıza lambası neden yanar Ve. Araba gosterge isaretleri opel arıza lambası anlamlarıArka cam rezistansı göstergesi gibi. Fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıKör sürüş nedir traktör arıza lambalarıAraç arıza lambası ünlem işareti citroen nemo arıza lambasıSepaş sokak lambası arıza bildirimiHelikopter paneliAkıllı işaretlerin anlamlarıVolkswagen polo arıza işaretleri motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorFord focus otomatik vites arızalarıVeya arabam com polo ford transit ikaz lambaları anlamı opel enjoy 1.2 motor arıza lambası ford transit gösterge işaretleriNissan primera motor arıza lambası

Yorum yapın