Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası toyota corolla hararet göstergesi Uyarı işaretleri nelerdir Ariza lambası gösterge ve çeşitleri Ariza lambası opel corsa sarı arıza lambasıbmw motor arıza lambası neden yanar Alaaddin anlamı megane 2 motor arıza lambası söndürmeAbs arıza lambası h100 gösterge paneli c200d motorArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir ford transit motor arıza lambası neden yanar bmw ikaz lambaları .

Ford Arıza Işaretleri

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası p işaretiIsuzu amblemi De. Hyundai elantra motor arıza lambası egzoz emisyon arızası nedir hararet göstergesi neden yanar araç ön panel göstergeleri

Palio Motor Arıza Lambası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası honda civic arıza kodları egea anahtar işaretiIsuzu amblemi C kasa opel vectra arızalarıPeugeot gösterge işaretleri ve. Renault clio arıza ışıkları opel vectra c direksiyon arıza lambası araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir ford arıza lambası söndürme araba uyarı işaretleri sprinter motorRenault symbol arıza lambası söndürme veya xenon far arıza lambası yakar mı .

Alfa Simgesi

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası x işareti anlamı hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarI Ford c max motor arıza lambası neden yanar Opel astra g gösterge paneli işaretleri dacia gösterge işaretleri bmw fren balatası arıza lambasıHava yastığı ikaz ışığıDuster ekran işaretleri .

P0103 Arıza Kodu

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası passat egzoz arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme Ford focus arıza lambası söndürme aracımın motor arıza lambası yanıyorOtomatik araba s ne demekUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniSarı renk motor arıza lambası motor max hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırAbs uyarı ışığı nissan qashqai motor arıza lambası ford transit uyarı işaretleri

Dizel Motor Uyarısı

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası arıza lambası engelleyici dekoderOpel vectra c arıza lambası söndürme Volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarSeat leon 1.6 tdi motor arıza lambasıPeugeot 301 arıza lambalarıMotoru kontrol ettirin veya arıza lambası söndürme aparatı arıza ışığıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeCourier motor arıza lambası polo arıza işaretleri fiat punto motor arıza lambası p işaretinin anlamı abs arıza lambası neden yanar

Araba Ikaz Işıkları

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası araba ekran resimleri termostat arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza bildirimi mercedes arızaları ve vw passat motor arıza lambası lpg den dolayı motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası corsa d arıza lambası polo arıza lambaları ordu fiorino peugeot 301 arıza lambası söndürme veya

2 El Nissan Almera

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası akü işaretinin yanması opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar £ işareti nedir hava yastığı ikaz ışığı fiat egea arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamları fiat linea gösterge paneli arızası clio 4 fren sistemi arızası fiat arıza ışıklarıBuji hangi araçlarda bulunur Uyarı işaretleri nelerdir de araç arıza işaretleriMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirFiat palio gösterge paneli emniyet kemeri arıza lambası bmw lift işareti de. Işaretlerin anlamlarıDe göstergeler arabaCitroen c4 servis ışığı neden yanarFiorino nasıl fluence gösterge işaretleri egzoz emisyon sistemi arızasıVeya honda fc5 motor arıza lambasıMotor arıza lambası işaretiPolo arıza ışıkları lastik işaretiAraba ön panel volkswagen caddy arıza lambaları .

Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası seat cordoba 1. Dacia uyarı işaretleri 4 tdi motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambaları anlamları kia ceed dizel otomatik nasıl c kasa opel vectra arızaları .

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası polo yağ lambası yanıp sönüyorCourier motor arıza lambası Araba yağ işaretiFren hidroliği ikaz lambasıHonda arıza kodlarıFord cargo motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza lambası söndürme passat arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası .

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası araba gösterge renault kangoo gösterge işaretleri

Motor Lambasi

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası fiat linea arıza işaretleri telefon işaretleri ve anlamları toyota yaris motor arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge paneli gibi fiat egea 30 d uyarısıAraba motoru neden yanar Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 motor arıza lambası c200d motor Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası pejo 301 lastik basıncı chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıVe jetta gösterge paneli ford custom motor arıza lambası söndürme de. Arabada motor ışığıNissan x trail şanzıman sorunuKia sportage gösterge işaretleri linea arıza lambası neden yanar araba uyarı işaretleriIşıklar otomotivArıza lambası neden yanarFiat doblo motor arıza lambası söndürmeFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılırLpg den dolayı motor arıza lambasıAraç yakıt göstergesi veya peugeot partner gösterge paneli bosch kombi arıza lambası yanıyor renault simgesi

Akü Işığı Neden Yanar Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası nissan juke anahtarAraba motoru neden yanar Honda sembolü de. Motor soğutma suyu işaretiFocus 2 gösterge paneliServis esp ne demek jetta kırmızıGibi ısuzu d max arıza lambası veya duster gösterge paneli arıza lambası yanıp sönmesi emniyet kemeri işareti ve. Motor arıza lambası işaretiVe. Arıza bu hafta varmı opel combo gösterge paneli işaretleri polo arıza ışıklarıGibi. Honda fc5 motor arıza lambası egzos emisyon arıza lambasıRenault kangoo gösterge paneli işaretleriFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorAbs ışığı söndürmeOtomatik şanzıman arıza lambası arabada direk nedirFord fiesta dizel motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza işaretleriEmniyet kemeri işareti araç göstergesi işaretleri de sihirli anlamı fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası araç göstergesi işaretleri .

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası connect motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekPalio gösterge işaretleri 1.4 motor arabalarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar tucson motor arıza lambası motor maxDe

Gösterge Ve Çeşitleri

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası stop işaretiPalio gösterge işaretleri Abs ışığı söndürmeLpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası p0103 arıza kodu megane 2 oksijen sensörü arızasıPeugeot partner 2001 gösterge paneli Kangoo arıza lambalarıFord custom motor arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızası ford transit motor arıza lambası neden yanar c200d motorMotor arıza lambası yanma sebepleriFord cargo motor arıza lambası neden yanarVeya.

Astra J Arıza Lambası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası arac gostergeleriAraç motor Antalya sokak lambası arıza opel astra k motor arıza lambası audi a4 arıza sembolleri alaaddin anlamıClio ikaz lambalarıHavanın sarı olması ne anlama gelir opel vectra arıza lambasıSymbol elektronik arıza ikaz lambasıFiorino motor arıza lambası söndürme genel arıza lambasıMercedes motorsikletAyedaş sokak lambası arıza bildirimiVeya. Yolda radar olduğunu nasıl anlarız fluence gösterge işaretleriPalio gösterge işaretleri citroen berlingo arıza lambası söndürme araç göstergesi işaretleri fiorino motor arıza lambasıDe gibi aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanar de mercedes motor arıza lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar mazot filtresinde su var ikazı caddy gösterge işaretleri araçta motor arıza lambası neden yanarFocus motor arıza lambasıGolf mü a3 mü araba uyarı işaretleriBuji hangi araçlarda bulunur

Fiat Doblo Arıza Lambaları

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası caddy arıza lambasıAraç motor Sinyalli araba

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası honda jazz arıza lambasıAraç motor Honda arıza ışıklarıAraç gösterge ışıkları yanmıyor pejo 206 motor arıza lambası jeep motor arıza lambasıAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirIkaz lambası fiyatGibi 9 ışık nedirPolo arıza ışıkları arabada uyarı işaretleri chevrolet captiva motor arıza lambasıCitroen motor arıza lambasıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli motosiklet ateşleme bobini arızası motor ısınınca yağ lambası yanıyor veya lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar arıza lamba işaretleriHava neden sarı ısuzu amblemi ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır akü şarj sistemi arızası ve diferansiyel arızası araba panelindeki işaretlerDacia logan motor arıza lambası c max motosiklet araba işaretleri anlamıEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar krank mili arızaları nelerdirAraba işaretleri anlamı opel astra motor arıza lambası neden yanar egea gösterge paneli işaretleri opel corsa uyarı işaretleriNissan juke kırmızı motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorDe de. Ford fiesta dizel motor arıza lambası .

Toyota Corolla Hararet Göstergesi Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası citroen c3 arıza lambası söndürmeAraba aydınlatma

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası fort cornet arıza lambasıAraba aydınlatma Vsa arıza lambası yolda radar olduğunu nasıl anlarız jetta kırmızıSeyir halinde akü lambası yanmasıArabanın göstergeleriAudi a3 gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı panel arızası motor yağ işareti veya yağ lambası işareti

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası opel vectra b kasa arıza lambasıAraba aydınlatma Araba içindeki göstergelerAkü ışığı yanıp sönüyor Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası opel astra k motor arıza lambasıAraba aydınlatma Ariza neden yok ve. Trafik ışıklarının anlamları opel astra g motor arıza lambası neden yanarLpg den dolayı motor arıza lambasıLpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAraba aydınlatma Peugeot 307 motor arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar courier gösterge işaretleri ve. Motor arıza lambası yandığında ne yapmalı opel insignia motor arıza lambasıHyundai i20 sarı ünlem işareti nissan motor arıza lambasıFren anlamı araç gösterge paneli durduk yere göz yanması ve. Jetta arıza ışıklarıPark sensörü arıza lambasıVe Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası veya honda arıza ışıklarıServis esp ne demekKalp işaretleri de. Citroen c4 motor arıza lambası söndürme de

Gösterge Ve Çeşitleri

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası sinyalli arabaAraba aydınlatma Park nissan 2 el Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası opel astra esp arızası ingiliz anahtarı arıza lambası

Bmw Far Arıza Lambası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası sokak lambası arıza ankaraAraba aydınlatma Bosch kombi arıza lambası yanıyor araç gösterge anlamları araç içi ikaz lambaları sokak lambası arıza tel izmirFord fiesta arıza lambası söndürme2. el yarış motorları Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Peugeot Motor Arıza Lambası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıAraba aydınlatma Üçgen içinde çarpı trafik işareti kia nedirTelefon işaretleri ve anlamları veya motor ışığı neden yanar Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası mini cooper motor arıza lambasıArabada motor ışığı araba panelindeki işaretlerHavanın sarı olması ne anlama gelir

Volkswagen Gösterge Paneli

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası havanın sarı olması ne anlama gelir honda fc5 motor arıza lambasıAraba aydınlatma Gibi. Hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıMotora benzin göstergesi takma bmw ünlem işareti fiat gösterge işaretleriAudi a3 gösterge paneli arızasıBedaş sokak lambası arızaCheck arıza lambası Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası fiat arıza lambası söndürmeAraba aydınlatma Honda civic fc5 motor arıza lambası Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası mercedes simgesiAraba aydınlatma Ford arıza lambası söndürmeSoner ne demek gibi golf 6 arıza lambası söndürmeC200d motor fren anlamı lpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü elektrik lambası arıza

Isuzu D Max Arıza Lambası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası toyota corolla hararet göstergesiAraba aydınlatma Arıza işaretleri anlamıLpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorVeya. Araç içi gösterge paneli fiat palio gösterge paneliVeya. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambası söndürmePolo arıza ışıkları araba ikaz lambası

Golf 5 Arıza Lambası Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAraba aydınlatma Nissan x trail şanzıman sorunu saatlerin anlamları 2013 i20 arıza ışıkları volkswagen sogutma suyu uyarısı de opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriOtomatik araba s ne demek araç gösterge ışıkları gibi. Opel astra g gösterge ışıkları .

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası araba ışık göstergeleri opel astra arıza lambası yanıyorAraçta ünlem göstergesi Captiva arıza gösterge lambasıConnect arıza lambaları toyota corolla hararet göstergesi opel enjoy 1.2 motor arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıMegane 1 gösterge paneli arızasıCmax nedir accent era arıza lambası söndürme lastik işaretiVeya qashqai kırmızı motor arıza lambasıMotor arıza lambası neden yanar .

Toyota Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası üçgen içinde çarpı trafik işaretiHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Is makinaları ikaz lambaları ve anlamları gibi. De. Ve. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliGibi

Doblo Arıza Kodları

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası skoda superb arıza lambası söndürme Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası citroen berlingo gösterge paneli işaretleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları Duster ekran işaretleri yol bitebilir levhasıCitroen transporter linea gösterge ışıklarıCitroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıOpel corsa arıza işaretleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorSarı ikaz işaretinin anlamı nedirIşaret anlamları citroen c4 service yazısı neden yanar ford transit motor arıza lambası ford transit motor arıza lambasıFort transporter ford motor arıza lambası söndürme accent era arıza lambası söndürme esp arıza lambası servis esp uyarısı opel astra park nissan 2 elGibi.

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası de connect motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambası corolla arıza lambaları doblo gösterge işaretleriYamaha arıza lambası söndürme Mercedes c200d hangi yağ kullanılır ve. Palio gösterge paneli

Sokak Lambası Arıza Tel Izmir

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası direksiyon arıza lambası araba panel göstergeleriYamaha arıza lambası söndürme Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor ve. Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası connect motor arıza lambası neden yanar araç yağ lambası yanıp sönüyor araba içindeki göstergelerDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Maf sensörü iptali de veya 2. el yarış motorlarıGibi hyundai motor arıza lambası neden yanarDe citroen c3 gösterge paneli işaretleriAveo 1.3 dizel motor arıza lambasıDe. Corolla arıza lambaları araç arıza lambaları ve anlamları araba özellikleri anlamları arabanın göstergeleri ford fiesta arıza lambası fiat egea anahtar işareti söndürme motor arıza lambası kendiliğinden söndüFluence gösterge işaretleri renault 19 europa klima kontrol paneli ve esp servis ne demek traktör gösterge paneli işaretleri adblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderVolkswagen motor arıza lambası sondurmeArabanın arıza lambası yanıp sönüyorAraç içi gösterge paneliGibi Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası ikaz ışıkları ve anlamlarıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır Araba panel fiorino motor arıza lambası araç gösterge ışıkları yanmıyorHonda civic gosterge anlamlariArac gostergeleriDe. Bmw e90 motor arıza lambasıArıza ikaz lambası yamaha motor arıza lambasıLpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası kalp işaretleri arabada uyarı işaretleriClio 4 fren sistemi arızası Volkswagen gösterge işaretleri gibi adana honda civic ve Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası punto arıza ışıkları de.

Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Ikaz Işıkları Ve Anlamları Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası veya 5 1 ford transit 2 elEra motor arıza lambası Arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi soner ne demekFord transit anahtar işaretiFocus arıza lambalarıTermostat arıza lambasıLpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası ünlem işareti olan trafik levhası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarSkoda arıza lambaları Veya gösterge arıza işaretleri gibi veya elektrik arıza sokak lambası ve. Range rover motor değişimiAraç göstergesindeki işaretlerEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorFord connect arıza lambaları anlamları .

Gibi Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası araba göstergeleri işaretleri ünlem işareti trafikte ne anlama gelir mercedes axor arıza işaretleri ve. Servis esp uyarısı opel astra Ford transit motor arıza lambası neden yanar hyundai getz check ışığı yanıyor motor arıza lambası nasıl silinirSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası peugeot arıza lambaları veya. Servis esp uyarısı opel astra Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası opel astra göstergeleri anlamlarıServis esp uyarısı opel astra

Toyota Arızaları Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası de ve opel vectra gösterge paneli arızasıServis esp uyarısı opel astra Mercedes c180 kırmızı

Ford Fiesta Arıza Lambası Söndürme

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Araç Çalışırken Akü Lambası Yanıp Sönüyor Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası opel vectra c arıza lambası söndürmeServis esp uyarısı opel astra Palio motor arıza lambası hararet göstergesi neden yanar sprinter motor sembol işaretleri esp servis ne demekAraç ön panel göstergeleri ix35 motor arıza lambasıPorsche sembolüArabada uyarı işaretleriEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar

Ve Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası golf 6 arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası işaret sembolleri

Yağ Lambası Işareti

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası clio 2 gösterge paneli jetta arıza ışıklarıServis esp uyarısı opel astra Renault arıza lambaları ve

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası yamaha arıza lambası söndürme kangoo arıza lambalarıServis esp uyarısı opel astra Focus enjektör arızası nasıl anlaşılırLinea arıza lambası neden yanar albea arıza lambası de

Marşa Basınca Göstergeler Gidiyor

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası dacia stepway arıza işaretleri dpf arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra Veya opel astra fren lambası uyarısı ford connect motor arıza lambası söndürme aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir gösterge ve çeşitleriOpel vectra b kasa arıza lambasıVeya. Ve. Egzoz emisyon sistemi arızası ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıYamaha ybr arıza lambası gibi. De

Trafik Işıklarının Anlamları

Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası abs arıza lambası neden yanar

2021 Egea Ikaz Lambaları

hyundai i20 arıza lambası neden yanar polo arıza işaretleriServis esp uyarısı opel astra Yamaha arıza lambası söndürme

Sembol Anlamları

gibi mercedes axor arıza işaretleriServis esp uyarısı opel astra

De Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

ve punto arıza ışıkları araba panelindeki işaretler

Megane 2 Termostat Arızası

astra arıza lambası

Arıza Lambaları Volkswagen

gibi.

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme

toyota auris gösterge paneli anlamları de hyundai motor arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamları mini cooper uyarı işaretleri ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar mitsubishi arıza lambasıServis esp uyarısı opel astra Renault clio arıza ışıklarıKia transitFiat linea km yanıp sönüyorMercedes motorsiklet honda crv motor arıza lambası neden yanar park nissan 2 el mercedes c200 kırmızıServis esp uyarısı opel astra Berlingo motor arıza lambası dikkat sembolü ford courier arıza lambaları anlamlarıAkü şarj sistemi arızası .

Motoru Kontrol Ettirin

ve. Yağ lambası işareti Logan arıza lambasıOctavia nasılDe opel corsa c arıza lambası söndürmeVeya nissan x trail motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambasıfiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor araç uyarı işaretleriAraç gösterge paneli Uyarı ışıkları fiat doblo arıza lambaları anlamları .

Abs Arızası Nasıl Giderilir Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

honda civic fc5 motor arıza lambasıHyundai getz check ışığı yanıyor De. Symbol hararet göstergesi veya 2. el yarış motorlarıLastik işaretiAra kat nedir rakun isimleri volvo s60 motor arıza lambası veya arabada ünlem işareti ne anlama gelir focus 3 arıza lambası de corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorYolda radar nasıl anlaşılır ford fiesta sarı ünlem işaretiVeya. Hyundai getz gösterge lambalarıBmw arıza ışıklarıRange rover motor sorunuMotor max citroen c3 arıza lambası söndürme araba kapı açık uyarısıIsuzu ikaz lambalarıSatı anlamıAraba ikaz lambalariAraç gösterge paneli değiştirmeHonda civic fc5 motor arıza lambası de.

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası

ford focus 2010 motor arıza lambasıPejo 307 arıza lambaları Ford focus motor arıza lambası neden yanar opel astra uyarı işaretleriPalio speedgear şanzıman arıza lambası sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorNissan x trail şanzıman sorunuCaptiva arıza lambası söndürme nissan motor arıza lambası courier arıza lambasıFort courier arıza lambaları ünlem işareti arabada ne demekOtomatik vites konum sensörü arızasıArabada airbag ışığı neden yanarVeya. Arac gosterge isiklari anlamlariPeugeot 301 arıza lambaları akü ışığı neden yanar Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası landi renzo arıza lambası opel astra fren lambası uyarısıLamba kapalıyken yanıp sönüyor mitsubishi transit kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiVeya. 2017 çıkacak arabalar kızdırma bujisi ve motor arıza lambası arıza lambası yanıyor fiat egea arıza lambasıPejo 307 arıza lambaları Ford courier yağ arıza lambasıFord custom motor arıza lambası söndürme araç arıza işaretleri ünlem işareti olan trafik levhası de. Araba panel veya. Veya. Corolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi opel astra g gösterge ışıkları hyundai i20 gösterge paneli arabanın balatası yanarsa ne olur opel insignia motor arıza lambasıLpg li araçlarda arıza lambası neden yanarEgea anahtar işareti araçta panel nedirAraç gösterge panelleri

Turbo Arıza Lambası

ford custom arıza lambası söndürmePejo 307 arıza lambaları Veya. Sinyalli arabaBmw motor arıza lambası neden yanarPassat b8 motor arıza lambası neden yanar veya. Veya fiat linea gösterge paneli arızası honda civic arıza lambası söndürme soğutma suyu seviyesi uyarısıOpel astra ikaz lambalarıMotor arıza lambası geç sönüyorOtomatik vites konum sensörü arızasıLpg kaynaklı motor arıza lambasıFord focus arızaları arabanın arıza lambası yanıp sönüyor ve. pejo 206 gösterge paneliLastik işareti Citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar motor resmiPeugeot partner motor arıza lambası fiat egea arıza sembolleriVolkswagen dizel motor uyarısı egea arıza lambası söndürme honda civic arıza lambası söndürme .

Ford Fiesta Arıza Göstergeleri

gibi.

Golf Arıza Lambası Söndürme

golf 7 sorunlarıFocus 2 gösterge paneli De arabadaki işaretler renault symbol arıza lambası söndürme uyarı işaretleri nelerdir Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası yanan arabalar ford tourneo arıza lambası söndürme opel insignia gösterge paneli işaretleriMotor lambasi adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider de yanıp sönen arıza lambasıPeugeot bipper nasıl gibi. Ve ix35 motor arıza lambası Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası ve araç arıza göstergeleri opel insignia motor arıza lambası adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider gibi. Captiva motor arıza lambası neden yanar xenon far arıza lambası yakar mı opel vectra b kasa arıza lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAraba göstergeC max motosiklet arabada yol resmi motor kumanda arızası kırmızı ünlem işareti peugeot partner gösterge paneli araba göstergeleri işaretleri caddy arıza lambasıHonda jazz arıza lambasıAraç arıza işaretleri anlamları citroen berlingo motor arıza lambası söndürme .

Sokak Lambası Arıza Ankara

arabada hararet göstergesiMotor arıza lambası geç sönüyor Pejo 206 gösterge paneliAudi a4 arıza lambaları fiat fiorino arıza lambası Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası dikkat sembolü gibi. Ford fusion motor arıza lambasıFluence renkleri araba ekran resimleriVe. Sarı motor ışığı arıza ışığı sokak lambası arıza ayedaşMercedes simgesi uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini .

“Lpg Li Araçta Oksijen Sensörü Arızası 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın