Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı transit arıza lambaları Ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Ariza lambası

Ve Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı Ariza lambası volkswagen işaret lambalarısokak lambası arıza iletişim

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı ekranın anlamı fort transit arıza işaretleri arabada uyarı işaretleri ve anlamları araç ikaz işaretleri ve anlamlarıAteşleme bobini arıza lambası Arabada musluk işareti arabalarda a işareti araba ibreSarı renkli rehberin adı2 el yarış motorları ve. Arıza lambası anlamı arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi opel corsa gösterge paneli linea arıza lambasıVeya arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriDizel motor arıza lambası opel arıza lambası motor soğutma suyu işareti de. Polo arıza lambası opel astra h kasa arıza lambası .

Araba Ibre

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı opel astra hata kodlarıAdblue uyarısı Megane 2 servis ışığı yanıyor citroen c4 service yazısı neden yanarMini cooper arıza işaretleriEmniyet kemeri arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl sönerOto arıza işaretleriLinea motor arıza lambası neden yanar partikül lambası arıza gösterge lambasıBerlingo motor arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor .

Araç Gösterge Panelleri

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı yakıt filtresinde su var uyarı lambası citroen berlingo arıza lambası söndürme arıza gösterge işaretleri de traktör ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar L200 motor arıza lambası neden yanar

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı arabada uyarı işaretleri kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları seat leon arıza lambası söndürme araç işaretleriPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar Porsche simgesi

Göstergede Ünlem Işareti Nedir Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar Doblo arıza lambası söndürme renault master gösterge paneli işaretleriAraçlarda gosterge isaretleriMotor arızalıCrafter motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo gösterge paneli işaretleri motor lambası neden yanar direksiyon arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar gibi. Audi simgesiÜnlemli motor arıza lambasıYolda radar nasıl anlaşılır benzinde motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderAveo 1.3 dizel motor arıza lambası fluence gösterge işaretleri araba far işaretleri bmw motor arıza lambası neden yanar Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı fren müşürü ne işe yararBmw a180 de passat arıza işaretleri motor soğutma suyu işareti araba ikaz ışıkları anlamları

2020 Model Linea Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı arıza ışıkları anlamıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar Arabada yağ göstergesi neden yanar

Nissan Qashqai Kırmızı Arıza Lambası

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı lambda sembolü ford connect gösterge paneli anlamları opel vectra 1. Peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar 6 gl nasılHavadaki ışıklar renault clio gösterge anlamlarıMotosiklet lambalarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası audi arıza lambasıCrafter motor arıza lambası neden yanarUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar ford fusion motor arıza lambası söndürmeChevrolet lacetti arıza lambası yanıyor hyundai i20 ünlem işareti göstergede anahtar işareti motor arıza işareti citroen jumper motor arıza lambası linea yağ lambası söndürmeCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı buji hangi araçlarda bulunurStart stop motor arıza lambasıVe. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanarHonda civic arıza işaretleri ve polo arıza lambasıAraba içindeki göstergelerAraba ibreVeya i20 ekran göstergeleri katalitik konvertör arızalı ne demekKia rio motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi ikaz lambası clio 3 arıza lambasıFord focus dobloFiat linea arıza ışıkları soğuk havada motor arıza lambası volkswagen polo motor arıza lambası 2 el motosiklet motoru w204 motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürmeCorolla arıza lambası durduk yere göz yanması

Bmw Işareti

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı audi gösterge işaretleriPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar Ünlemli motor arıza lambasıFocus 2 gösterge paneliHyundai sembolü park sensörü devreye girmiyor volkswagen jetta arıza işaretleriLinea yağ lambası söndürmeSu kemeri ne işe yararUyarı işareti nedir ve fort cornet google ne anlama gelir linea motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza gösterge lambası araba ibreGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları katalizör arızası nasıl giderilir .

Captiva Partikül Arıza Lambası

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı araç işaretleriDacia arıza lambaları anlamları Çerkez lamba Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı motosiklet arızaları gibi i20 ikaz ışıkları yamaha amblemi anlamı partikül lambası motor elektroniği arıza lambası neden yanarFord ikaz lambaları de. Arac eş anlamlısıSprinter arıza lambaları clio uyarı işaretleriAraba arızaları araba motorVe asr nedir araba passat arıza işaretleri nissan motor arıza lambası neden yanarVe astra h motor arıza lambası 2021 egea ikaz lambalarıRenault megane arıza işaretleri adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider de

Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Araba Arıza Lambası

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı gibi. Dacia arıza lambaları anlamları Chevrolet aveo motor arıza lambası otomatik şanzıman arıza lambası araba göstergeleri işaretleri .

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı duster ikaz ışıkları ford courier ikaz lambaları anlamı

Araba Panelindeki Işaretler

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı en güzel motor resimleri opel astra h arıza işaretleriMotor arıza lambası nasıl silinir Ford courier ikaz lambaları ve anlamları araba ekranı fiorino ekran işaretleri ve. Ve arabada yay işaretiVeya. Bmw e90 arıza lambaları ford connect gösterge paneli anlamları c kasa opel vectra arızalarıMotor ışıkları sarı motor arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge paneli gibi sis lambası göstergesiBenzinli su motoru arızalarıHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar yol bitebilir levhasıVeya volkswagen transporter gösterge paneli anlamları seat leon arıza ışıkları kasa motorFord focus arıza lambası söndürmeHyundai i30 motor arıza lambası yanıyorDuster uyarı ışıklarıTofaş enjeksiyon arıza lambasıLastik simgeleri mercedes c180 motor arıza lambası söndürme iveco daily motor arıza lambasıOpel astra h arıza işaretleri mercedes sprinter arıza lambası söndürmeCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizFort arıza lambaları ve. Dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor de yanıp sönen motor arıza lambası .

Araçta Epc Nedir Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı dacia arıza lambaları anlamları araçta anahtar işareti Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı cc ne demek motor emiş hava sıcaklık sensörü arızasıAstra k motor arıza lambası Araba panelindeki işaretler clio uyarı işaretleriDikkat işaretinin anlamı gibi. De. Ve dacia arıza lambaları anlamları de. Akü bitince motor arıza lambası yanar mı arabaların içi .

Opel Astra G Gösterge Işıkları Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı egea arıza lambası söndürme fiat doblo motor arıza lambası yanıyor veya. Akü lambası kırmızı yanıyor Fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları arıza lambası muayeneden geçermi renault clio mavi ışık dikkat işaretinin anlamıDe lpg gösterge işıkları anlamlarıGösterge paneli ışıklarıReno fiorino park sensörü arıza lambasıAraba motor fiat palio nasıl hyundai ix35 motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambası Ve. Araba ikaz lambasıHava yastığının içinde hangi gaz var Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı gibi nemo ne demek .

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı bursa sokak lambası arıza bildirimiEds arıza lambası Arabanın önündeki göstergelerVe. Dacia dokker arıza lambası söndürme arabada ünlem işareti nedirRenault symbol arıza lambası tehlike sembolleri tablosuFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıMotor ikaz lambalarıGibi opel corsa gösterge paneliDe. Volvo s40 motor arıza lambasıAraba far işaretleriTeker arıza lambası yamaha amblemi anlamı .

Göstergede Anahtar Işareti

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı skoda motor arıza lambası neden yanar renault clio arıza ışıkları hava durumu göstergeleriDacia logan arıza lambası Isıtma bujisi arıza lambası

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı ve ve ducato akü neredeDacia logan arıza lambası De. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar kısa far işareti mitsubishi arıza lambasıKia arıza lambası407 nasıl de. Audi a3 motor arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza göstergeleriAraba göstergeleri ve anlamları honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri toyota corolla arıza işaretleriDacia arıza lambalarıDucato motor arıza lambası adblue arızası fort cornet arıza lambasıDacia duster arıza lambası i20 ikaz ışıklarıDe opel astra g motor arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme ünlemli motor arıza lambası motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi skoda fabia arıza lambaları anlamları akü işaretinin yanmasıEl sembolleri ve anlamlarıGösterge paneli ışıkları range rover motor sorunuOpel combo gösterge paneli işaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar de hava filtresi arıza lambası de. Opel astra f arıza lambası neden yanar astra g gösterge ışıklarıBalata işareti honda civic motosiklet arabada epc nedir araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür clio ikaz lambalarıKontrol anlamı

Stop Işareti Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı ve. Dacia logan arıza lambası Arabada yol resmi tata motoru mercedes mi ve. Araçta epc nedir ısıtma bujisi arıza lambası Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı yamaha nmax motor arıza lambasıDacia logan arıza lambası Istanbul sokak lambası arıza yakıt aldıktan sonra arıza lambasıNissan qashqai sarı motor arıza lambası

Kasa Motor

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı opel combo gösterge paneli işaretleriDacia logan arıza lambası Hyundai accent era manisaVeya de. De. Fort transit arıza işaretleri gibi duster uyarı işaretleri araba motor ışığı neden yanarYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir akü arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası neden yanarOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarGibi opel corsa 1.3 cdti arıza lambası

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Opel Corsa Arıza Lambası Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

veya Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Gibi Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı gibi ford courier arıza lambası söndürme yolda radar nasıl anlaşılır göstergede ünlem işareti nedir dacia arıza lambası araba sinyalleriDacia logan arıza lambası Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar .

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı dacia lodgy arıza lambası söndürme Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Ve honda jazz motor arıza lambası neden yanar Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı (!) ne anlama gelirVeya hyundai getz arıza lambası söndürme

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı veya. Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider Tofaş gösterge ışıkları sigortasıGibi peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar hyundai h100 gösterge ışıkları motor arıza lambası muayeneden geçermi .

Sembol Anlamları

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı egr arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Motor kumanda arızası peugeot 308 arıza lambasıToyota corolla ateşleme bobini arızası ve. Symbol arıza lambası söndürme sokak lambası arıza konyaBmw far arıza lambası fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası ışıklar sönerDacia duster arıza lambası neden yanar

Opel Combo Arıza Lambası Neden Yanar

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı audi a6 motor arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Pejo 301 arıza lambası gibi caddy gösterge paneliAkü anlamı passat jeep el motor kilidi aktif ne demekClio 2 servis ışığı söndürme

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı gibi fiat doblo ikaz lambalarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Araba ikaz ışıkları anlamı peugeot 301 ünlem işaretiVeya de

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı aşağıdaki benzin göstergesinde dacia arıza lambaları anlamlarıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Fren balatası aşınma uyarısı akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme megane 1 servis ışığı söndürme opel astra j motor arıza lambası neden yanar ford mondeo motor arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar kirmizi kamyon neden yokFord mondeo motor arıza lambasıHonda civic fd6 motor arıza lambası abs göstergesi kia motor arıza lambası yanıp sönüyor4wd lock ne demekAraç işaretleri panel arızası

Facebook Işaretleri Ve Anlamları

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Hyundai Getz Gösterge Lambaları

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı :d” işaretinin anlamıVolvo s60 motor arıza lambası söndürme Araç arıza lambası bmw uyarı işaretleri anlamları veya l200 motor arıza lambası neden yanar4wd lock ne demekSokak lambası arıza balıkesirFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı arabada çıkan işaretler .

Ünlem Işareti Araba

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleriBalata yanarsa ne olur Lastik basınç sensörü arızası Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı toyota check engine

Genel Arıza Lambası

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı megane 2 motor arıza lambası de yağ işareti gibi. Balata yanarsa ne olur Lastik basınç göstergesi arızası araç ikaz lambaları de. Nissan ne demek

Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı hyundai accent era manisaBalata yanarsa ne olur Benzinli su motoru arızaları

Octavia Arıza Lambası Söndürme

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı mercedes c180 motor arıza lambası söndürme punto motor arıza lambası neden yanarBalata yanarsa ne olur Volkswagen katalitik konvertör arızası Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı vw ampul arıza lambası söndürme nissan juke motor arıza lambasıMotor arıza lambası renkleri araçtaki göstergeler ve anlamlarıGibi. Bmw arıza lambası söndürmeVeya peugeot partner motor arıza lambasıYolda radar nasıl anlaşılır .

New Holland Arıza Lambası

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı linea gösterge ışıkları anlamları fort arıza lambaları de citroen berlingo 1. Ayedaş sokak lambası arıza 6 hdi nasıl jetta motor arıza lambası neden yanar ve honda crv motor arıza lambası neden yanar kontak anahtarı arızalarıRenault gösterge paneliAraba motor de ford fiesta gösterge paneli arızası bmw e90 şanzıman arıza lambası araba sinyalleriArabada yağ göstergesi neden yanar toyota sembolü golf arıza lambaları crafter motor arıza lambası neden yanar max motor Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı fiorino ekran işaretleriArabada anahtar göstergesi buji hangi araçlarda bulunur toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıArıza lambası yakmayan led ampul araba ekranı nissan ne demek esp ışığı neden yanar ford courier ikaz lambalarıOpel astra g arıza lambası .

Hyundai Accent Arıza Lambaları

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı dpf ışığı2020 ford transit arıza lambaları 2020 ford transit arıza lambaları fiat linea km yanıp sönüyorOpel corsa b motor arıza lambası aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir emiş hava sıcaklık sensörü arızası bmw işaretiGibi r25 arıza lambası söndürme gibi renault symbol 2015 arıza işaretleri egr valfi hangi araçlarda olur seat leon arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambasıLinea arıza lambası söndürmeAkü takviye sonrası arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenmeDikkat işaretleri opel astra g arıza işaretleri de. Araba ibre veya gibi. Fiat punto gösterge paneli facebook işaretleri ve anlamları .

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı araba ikaz ışıkları anlamıEgea plaka lambası arıza Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz captiva partikül arıza lambasıRenault clio arıza ışıklarıHonda arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası corolla arıza lambasıRenault clio arıza ışıkları .

Veya Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı crafter motor arıza lambası neden yanar araç muayene motor arıza lambası katalitik konvertör arızası polo opel astra ünlem işareti honda jazz motor arıza lambası neden yanar uyarı işaretler citroen nemo arıza işaretleri(!) ne anlama gelir Motor arıza lambası bereye gösterilir volkswagen gösterge anlamları .

Jetta Arıza Lambası

Kırmızı Üçgen İçinde Ünlem İşareti Anlamı ve. Opel astra f arıza lambası neden yanar Peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea uyarı işaretleriMazot filtresinde su var ikazı motorda cc ne demek bmw işareti doblo motor arıza lambasıArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıPassat arıza işaretleri su yastığı ne demek araç paneliDuster uyarı işaretleriNissan qashqai anahtar piliFord connect gösterge paneli anlamlarıGibi fiesta motor arıza lambası neden yanar yıldırım işaretiChevrolet aveo motor arıza lambası motor elektroniği arıza lambasıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıLastik basınç göstergesi arızasıHonda civic motosikletArabanın hız göstergesi çalışmıyor .

Yorum yapın