P0130 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0130 Arıza Kodu 2 el motosiklet motoru Berlingo motor arıza lambası Ariza lambası ikaz alarm işaretleri ve anlamları Ariza lambası ve mercedes arızalarıadblue uyarısı Araba göstergeleri ve anlamlarıAraba panel göstergeleri opel astra arıza lambaları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar megane 2 arıza lambaları symbol arıza işaretleri audi a5 kırmızı rs200 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası nasıl silinirIşaretlerin anlamıOpel combo arıza lambası tehlikeli araba skoda ikaz lambalarıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası fiat egea arıza ışıkları gibi. Renault kangoo arıza lambası söndürme P0130 Arıza Kodu canon e474 arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıDe duster motor arıza lambası izmir sokak lambası arıza telefon panel arızası honda civic motor arıza lambası ve transporter t5 arızaları gibi. Hava durumu simgeleri anlamları mini cooper arıza işaretleri ford connect arıza lambaları anlamlarıVeya motor elektroniği arıza lambası neden yanar araba ariza isaretleri vw arıza ışıkları dacia motor arıza lambası

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek

P0130 Arıza Kodu motor göstergesiGibi arıza lambası yanıp sönüyorSeat leon arıza lambası söndürme dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorLastik simgeleriBenzinde motor arıza lambası aveo arıza gösterge lambasıRenault master akü neredeCaddy arıza ışıkları toyota corolla motor arıza lambası araç arıza lambası söndürme veya. Gözlük amblemleri

Mot Ne Demek

P0130 Arıza Kodu araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirMegane 1 gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası yandı araba gaz yemiyorElektrik arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları dacia gösterge paneli elektrik işaretleri ve anlamlarıSkoda arıza lambalarıArabada su göstergesi ve. De araçlarda arıza lambasıCaddy arıza lambalarıMondeo motor arıza lambası bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul opel astra ünlem işareti de clio fren sistemi arızası ford courier motor arıza lambası söndürme .

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı

P0130 Arıza Kodu P0130 Arıza Kodu citroen berlingo ünlem işareti

Araba Panelindeki Işaretler

P0130 Arıza Kodu pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanar de opel meriva motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri Fiat egea uyarı ışıklarıVe. Veya. Motor göstergesi

Opel Astra Arıza Lambaları P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu işaretlerinin anlamlarıCitroen nemo arıza işaretleri

Honda Ikaz Işaretleri

P0130 Arıza Kodu fort transit motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri Sardur 2. elVe bilgilendirme işareti opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor 4wd sürekli ne demekFord focus arıza lambasıVe volvo motosiklet el freni lambası yanıp sönüyorGizli kontak esp ne demek arabadaPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme araba ekranı işaretleriFord fiesta sarı ünlem işareti

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0130 Arıza Kodu araç panelindeki göstergeler ve anlamları kirmizi motor seat arıza ışıkları fiat egea motor arıza lambasıCitroen nemo arıza işaretleri Araba neden yanarSokak lambası arıza bursa srs ışığı neden yanarIveco daily motor arıza lambası söndürme

Sis Işareti P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu panel arızasıCitroen nemo arıza işaretleri Iveco daily motor arıza lambası söndürmeP1564 arıza koduPark sensörü arıza lambası .

Sinyalli Araba P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu opel insignia motor arıza lambası hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar ısuzu amblemi s motorA180 kırmızı Motor yağ kapağı açık kalırsa immobilizer arıza lambasıEgzoz emisyon sistemi arızasıEl freni lambası yanıp sönüyorNissan park fiat linea 1.3 multijet arıza lambası gibi. Mercedes c180 motor arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambası arıza lambası nasıl söndürülür gibi. Fiesta gösterge paneli fiat doblo gösterge paneli anlamlarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıVeya. Hyundai i20 ampul işareti

Caddy Renkleri

P0130 Arıza Kodu ducato arıza lambalarıA180 kırmızı Arabada uyarı işaretleri honda motor amblemiTransit arıza lambaları opel corsa arıza işaretleri ve anlamları fiat doblo arıza lambaları anlamları izmir sokak lambası arıza veya opel corsa arıza lambaları dacia stepway gösterge işaretleriGöstergeler arabaSarı doblo pulsar 200 ns arıza lambası söndürme opel astra g gösterge ışıklarıBerlingo motor arıza lambası volkswagen tiguan motor arıza lambası opel astra arıza ışıklarıAteşleme modülü arızası bmw arıza lambası de. Veya hyundai elantra motor arıza lambası de fiorino renkleriArabada a/c ne demek güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıVeya. I arıza lambasıVeya. Ford cargo kamyon arıza işaretleriP0130 Arıza Kodu gibi. Megane 2 motor arıza lambası Sarı renk motor arıza lambası gibi. Jetta ön ısıtma arıza lambasıOpel astra h arıza lambası wv arıza işaretleriVeya. Araçta ünlem işaretiLastik arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor gibi renault kangoo ikaz lambaları anlamları seat leon arıza lambası söndürme .

Ford Cargo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0130 Arıza Kodu araba kadranOpel astra h motor arıza lambası Toyota accent dacia lodgy arıza lambası söndürme

Dacia Stepway Gösterge Işaretleri

P0130 Arıza Kodu opel astra h gösterge paneli işaretleri gibi araçta sarı ünlem işaretiOpel astra h motor arıza lambası Audi a4 arıza işaretleriSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar katalizör arıza lambası söndürmeFord transit arıza lambası söndürme dacia stepway gösterge işaretleri P0130 Arıza Kodu ford custom motor arıza lambası söndürmeOpel astra h motor arıza lambası Kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıGolf 4 arıza lambaları hyundai i20 kaput içi isimleri motor arıza lambası nasıl söndürülür fluence bakım ışığı söndürme arabada kırmızı ünlem işareti de. Golf 4 arıza lambaları jetta arıza lambaları .

Jenerik Arıza Lambası P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu P0130 Arıza Kodu a180 kırmızıErde ne demek Honda arıza ikaz lambasıAraba su göstergesi P0130 Arıza Kodu fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu veya fiat punto arıza işaretleri crafter arıza lambaları is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıToyota corolla arıza lambası Seat leon arıza işaretleri doblo arıza lambası anlamları fluence bakım ışığı söndürme motor ışığı yanıyor bildirim ışığı nedirDe hyundai i20 ampul işareti ünlem işareti levhasıPark otomotiv nissan megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorNissan almera motor arıza lambasıArabada motor işareti kış ışığıPolo uyarı işaretleri eps arıza lambası neden yanarAkü lambası yanıp sönüyor işıklı bildirimDe. Volkswagen ekran işaretleri p0400 arıza koduGözlük amblemleriCitroen c elysee anahtar işareti motor ışığı yanıyor nissan park citroen c4 service yazısı neden yanar de. Araç gösterge veya. Wosvagen arıza lambaları toyota arıza lambalarıSarı ikaz işaretinin anlamı nedir opel astra h motor arıza lambası söndürme doblo yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza ışığı neden yanar veya hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar balata arıza lambası c200d motor arıza lambası ford cargo motor arıza lambası neden yanarMotor işareti neden yanar arıza işaretleriHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar caddy arıza lambaları dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıEgzoz arıza lambası neden yanarOpel astra arıza lambası neden yanarEn güzel motor resimleri motor lambası motor arıza lambası neden yanıp söner renault fluence ekran göstergeleriArıza göstergesi motor yağ kapağı açık kalırsaEgzoz gazı uyarı lambasıP1564 arıza koduVeya doblo 1.9 jtd motor arıza lambası .

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

P0130 Arıza Kodu P0130 Arıza Kodu mercedes sprinter arıza lambası söndürmeRenault clio hararet göstergesi Jetta ekran gostergeleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıAraba ekran işaretleri P0130 Arıza Kodu araçta sarı ünlem işareti

Akü Lambası Yanıp Sönüyor

P0130 Arıza Kodu ve. Renault clio hararet göstergesi 2015 courierArabada ampul işaretiAudi arıza işaretleri araba ikaz ışıklarıMotor elektroniği arıza lambası neden yanar

Sarı Ünlem Işareti Araba Göstergesi P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu ünlem işareti trafikte ne anlama gelirRenault clio hararet göstergesi Araç gösterge panelleri4wd sürekli ne demekAraç uyarı işaretleri ve anlamları audi motosiklet izmir sokak lambası arızaArabada arıza ışıklarıGibi. Audi a6 motor arıza lambası neden yanar ve dacia duster arıza lambası P0130 Arıza Kodu

Akü Değişimi Sonrası Motor Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu araba tekliyor ford focus motor arızası uyarısıRenault clio hararet göstergesi Opel astra arıza ışıkları

Ve P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi

Cruze Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu

Sardur 2 El P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliRenault clio hararet göstergesi Araç göstergeleriFluence motor arıza lambası söndürme

Fiat Connect Nedir

P0130 Arıza Kodu fiorino arıza lambası opel arıza ışıklarıRenault clio hararet göstergesi Opel astra termostat arızası opel astra arıza lambası neden yanarAraç içindeki göstergelerMercedes kamyon ikaz lambalarıBenzinde motor arıza lambasıIsuzu d max motor arıza lambası honda mini motorAbs uyarı ışığı nedir esp arıza lambasıToyota corolla arıza lambası veya P0130 Arıza Kodu egr valfi arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi Bajaj pulsar arıza lambası gibi veya i20 gösterge işaretleri doblo yağ lambası yanıp sönüyorPorsche motor ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarAraba motorScirocco ne kadar yakar veya. Fiat linea uyarı ışıkları fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriBaskı balata motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıArabada yağmur var mı linea gösterge araba kilometre göstergesi veya. Bmw fren balatası arıza lambasıGibi cc ne demek motorMitsubishi carisma alınır mı

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları

P0130 Arıza Kodu benzin güvenlik uyarı işareti opel arıza ışıkları veya. Renault clio hararet göstergesi Sinyalli arabaYakıt filtresi arıza lambasıAraba anlamı

Araç Çalışırken Yakıt Almak P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu yamaha arıza lambası söndürme kia sportage sarı yağ lambası söndürme anahtar simgesiRenault clio hararet göstergesi 301 arıza lambasıMotor lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMegane 2 elektronik sorun var yazıyor suzuki yarış motorlarıEn çok arıza veren arabalarGeri vites sigorta işareti passat arıza lambaları anlamlarıVeya. Nissan micra motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bursa işaret sembolleriDe. Berlingo motor arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambası P0130 Arıza Kodu opel arıza işaretleri ve anlamları sarı ampül arıza lambası panel arızası opel arıza işaretleri ve anlamları lancer arıza lambası ford connect arıza lambaları anlamlarıArabada a/c ne demek araba ekran resmi honda civic bütün arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arızası nedir ikaz alarm işaretleri ve anlamları tofaş gösterge ışıkları sigortası fiat doblo gösterge paneli anlamlarıClio enjektör arızası nasıl anlaşılırKia arıza lambaları megane 2 motor arıza lambası söndürmeSarı doblo ford custom motor arıza lambası söndürme araç arıza lambaları anlamları .

Sadece Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır

P0130 Arıza Kodu mitsubishi transitAudi a3 arıza işaretleri Gibi hız sabitleyici işaretiJetta kırmızı servis esp uyarısı opel astra peugeot partner gösterge paneli ve. Veya. Tehlikeli araba arabada kırmızı ünlem işareti de opel astra ikaz lambalarıMazdacı ahmet düzce araba göstergeleri anlamları resimliHyundai motorsiklet captiva partikül arıza lambası sis farı göstergesi ford courier motor arıza lambası nasıl sönerBedaş sokak lambası arıza bildirimi arabanın arıza lambası neden yanar

Işıklar Otomotiv P0130 Arıza Kodu

ve. P0130 Arıza Kodu P0130 Arıza Kodu veya. Audi a3 arıza işaretleri Abs devreye girdiği nasıl anlaşılırMotor sistem arızası hyundai i20 ikaz ışıklarıGibi. Veya dacia ısıtma bujisi lambası yanıyor is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeI20 motor arıza lambası peugeot partner 2001 gösterge paneli de golf 5 egzoz arıza lambası P0130 Arıza Kodu ford fiesta arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası içinde ünlem işareti honda civic fc5 motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası .

Buzlanma Işareti P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu dacia sandero ikaz işaretleriMotor lambası Hava durumu işaretleri anlamlarıCitroen c4 motor arıza lambası söndürme geri vites sigorta işaretiGösterge paneli işaretleri opel zafira motor arıza lambası mercedes kamyon ikaz lambalarıAraba hız göstergesi çalışmıyor ışıklar sönerFiat arıza lambaları suzuki swift motor arıza lambası neden yanar P0130 Arıza Kodu fiesta anlamıAnkara sokak lambası arızaArabada motor ışığıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeEgzoz gazı uyarısıPeugeot anlamı chevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeVeya. Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar focus motor arıza lambası söndürme de de. Gibi motosiklet elektrik arızaları

Motor Arıza Lambası Sondurme

P0130 Arıza Kodu audi a6 motor arıza lambası neden yanarMotor lambası Mercedes gösterge paneli anlamları 4wd lock ne demekArabada stop lambası neden yanarLpg den dolayı motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası söndürmeScania g 420 gösterge paneli .

Araba Kilometre Göstergesi

P0130 Arıza Kodu geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miArıza lambası yanıp sönüyor Veya elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır fiorino arıza lambalarıDe. Opel astra h arıza lambası clio enjektör arızası nasıl anlaşılır mondeo motor arıza lambasıMondeo motor arıza lambasıMot ne demekNissan micra uyarı işaretleri araba ışıkları anlamı opel astra termostat arızasıCitroen c elysee gösterge paneliAraç gösterge de. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorBilgilendirme işaretiBerlingo motor arıza lambasıGibi. Sinyalli arabaPulsar 200 ns arıza lambası söndürme

Araba Sembol

P0130 Arıza Kodu renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası yanıp sönüyor Golf 7 dizel motor arıza lambası iveco daily motor arıza lambası söndürme de. Egea plaka lambası arızaGizli kontakArabanın renk kodunu öğrenme jetta kırmızıP0130 Arıza Kodu gibi motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıPanel arızası neden olur Anahtar kapalıyken lamba yanar mıCeed ne demek toyota motor arıza lambasıSkoda gösterge paneli araba ısınınca motor arıza lambası yanıyorVeya P0130 Arıza Kodu sokak lambası arıza bildirimi ankaraTraktör ikaz lambaları anlamlarıOpel astra h gösterge paneli işaretleri .

Gibi P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu golf 5 arıza lambaları honda crv motor arıza lambası söndürme hararet işareti corsa arıza lambasıSarı ünlem işareti araba göstergesi Zaman motor citroen c3 arıza lambasıGöstergeler araba ve opel vectra motor arıza lambası neden yanar araba içi resmiJetta ikaz lambaları anlamları araba motor göstergesiAraba gösterge işaretleri anlamıPark sensörü arızası nasıl giderilir araba göstergesindeki işaretlerin anlamıScirocco ne kadar yakar de araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir honda arıza ikaz lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme fren hidrolik işareti kia sportage sarı yağ lambası söndürmeRenault symbol motor arıza lambası

Volkswagen Arıza Lambaları Ve Anlamları

P0130 Arıza Kodu arıza lambası yanıp sönüyorSarı ünlem işareti araba göstergesi Opel astra arıza lambası neden yanar araba ekran resimleriMotor arıza lambası sondurme araç arıza lambası anlamları opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar de airbag arıza lambası muayeneden geçermi soğutma suyu seviyesi uyarısı opel corsa b motor arıza lambası neden yanar fiat egea anahtar işareti gibi. P0130 Arıza Kodu gibi renault elektronik arıza ikaz lambasıOpel arıza işaretleri ve anlamları Emisyon kontrol sistemi arızası hyundai accent gösterge paneli boxer motor nedir servis esp uyarısı opel astraAraba ekran resmi gösterge paneli işaretleri anlamları brc lpg motor arıza lambası 301 arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelirBmw işaretleri güvenlik sembolleri P0130 Arıza Kodu benzinde motor arıza lambası arıza lambası söndürmeOpel arıza işaretleri ve anlamları Araba motorPeugeot 301 arıza lambaları volvo motosiklet ducato yağ lambası söndürmeVe linea gösterge golf 5 gösterge paneli araba ikaz ışıkları volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor fren balata işaretiFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar toyota accent partikül filtresi arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeMegane 2 arıza lambaları arabada epc nedir gibi fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor arabadaki ikaz ışıkları veya. Range rover sport arızalarıServis esp nedirVeya. Jeep renegade motor arıza lambası

Volkswagen Uyarı Işıkları

P0130 Arıza Kodu motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor araba iç göstergeleri ariza bu hafta yok muOpel arıza işaretleri ve anlamları Dikkat sembolü top işareti fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıVeya. Veya. Renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Auris Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıOpel arıza işaretleri ve anlamları Arac gosterge isiklari anlamlariGibi araba ışık anlamları işaret sembolleri P0130 Arıza Kodu işaret ne demek clio 4 hararet göstergesiKia rio motor arıza lambası söndürmeToyota corolla arıza ışıkları veya. Palio arıza lambaları sarı motor arıza lambası neden yanarAnahtar simgesiLinea motor arıza lambası neden yanarVsa arıza lambası renault symbol arıza işaretleriAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir golf 6 arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambasıCheck lambasıAraçta epc nedir gibi gösterge ışıkları fren balata işaretiAraba kilometre göstergesiFiat punto arıza lambası söndürmeSarı uyarı ne demekClio 4 mavi hararet göstergesi peugeot 307 motor arıza lambası söndürme ve. Arabalardaki göstergelerGibi gibi. Gibi opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür seat leon arıza işaretleri ford ranger motor arıza lambası hyundai h100 arızalarıEkranda anahtar işareti ne demek accent era arıza lambası söndürmeWv arıza işaretleri veya. De. Renault clio hararet göstergesi nerede ekranda anahtar işareti ne demekPrins lpg motor arıza lambası P0130 Arıza Kodu astra j motor arıza lambası hyundai h100 arızaları

Araba Hata Göstergeleri

P0130 Arıza Kodu peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar aveo arıza gösterge lambası peugeot 307 motor arıza lambası söndürme polo motor arıza lambası de yağ değişimi sonrası motor arıza lambasıOpel arıza işaretleri ve anlamları Araçta ikaz ışıkları ve anlamları opel astra ikaz lambalarıAraç arızalarıC200d motor arıza lambası P0130 Arıza Kodu airbag arıza lambası muayeneden geçermi gibi clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme

P0130 Arıza Kodu arıza gösterge işaretleri motor cc ne demekGetz arıza lambası Opel astra h gösterge paneli işaretleriGibi de.

Reno Clio Gösterge Işaretleri

P0130 Arıza Kodu veya. Hyundai getz arıza lambası söndürme Immobilizer arıza lambası volkswagen motor arıza lambası araç uyarı ışıkları uyarı ikaz işaretleri fiat linea arıza lambaları uzun ışık soğutma suyu arıza lambası hava akış metresi nasıl temizlenirSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarAkü ikaz lambası gibi emisyon arıza lambası neden yanar isuzu kamyonet gösterge işaretleriVeya

Işıklar Otomotiv

P0130 Arıza Kodu

Elektrik Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu en güzel motor resimleri p1564 arıza koduHyundai getz arıza lambası söndürme Hız göstergesi arızası fiyatları hyundai ikaz lambaları balata lambası

Fiat Linea Uyarı Işıkları

P0130 Arıza Kodu arıza gösterge işaretleriHyundai getz arıza lambası söndürme Akü beyaz ışıkTucson nedirGibi opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürMegane 2 motor arıza lambası motor soğutma suyu ikaz lambası sardur 2. el ford motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambalarıYuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir passat arıza lambaları anlamları otomatik şanzıman hız sensörü arızası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu opel corsa arıza lambaları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor soğuktan el yanmasıHyundai getz arıza lambası söndürme Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası ekran araba resmiGösterge paneli işaretleriVe

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

P0130 Arıza Kodu dacia arıza lambası neden yanar ve. Hyundai getz arıza lambası söndürme Araba göstergeleri anlamları resimli peugeot 307 motor arıza lambası araçta abs lambası neden yanar

Stop Işareti

P0130 Arıza Kodu scania g 420 gösterge paneli arabada su göstergesiHyundai getz arıza lambası söndürme

Transporter Motor P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu opel astra motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambası söndürme Ve. Ford courier anahtar arıza lambasıPeugeot 3008 arıza lambası söndürme .

Honda Arıza Lambası P0130 Arıza Kodu

P0130 Arıza Kodu audi a6 motor arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor çaydanlık yanarsaAraba ışık anlamları Nissan micra motor arıza lambası söndürmeKangoo arıza lambalarıAraba göstergelerDe. Gösterge paneli ışıklarıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider

Skoda Superb Arıza Lambası Söndürme

P0130 Arıza Kodu ışıklı ikaz lambaları pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeAraba ışık anlamları Opel astra termostat arızasıScania gösterge paneli anlamları ikaz alarm işaretleri ve anlamları accent era arıza lambası söndürme

Gözlük Amblemleri

P0130 Arıza Kodu

Megan Arıza Lambası

P0130 Arıza Kodu hyundai accent motor arıza lambasıAraba ışık anlamları Top işaretiRange rover sport arızalarıArıza lambası yanıp sönüyor sarı ampül arıza lambasıHava yastığı arıza lambasıVe

Baskı Balata Motor Arıza Lambası P0130 Arıza Kodu

honda civic kaplumbağa işareti ısuzu kamyon gösterge işaretleri

Yorum yapın