Fiat Egea Arıza Kodlari 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Fiat Egea Arıza Kodlari oto arıza kodları Renault arıza işaretleriaraç çalışırken yakıt almak Ariza lambası Doblo ikaz lambaları Ariza lambası audi a6 arıza göstergeleriWv arıza işaretleriArabalarda a işaretiFord mondeo motor arıza lambası neden yanarHonda civic fc5 motor arıza lambasıHonda pcx arıza lambası arabada göstergeler .

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Egea Arıza Kodlari Fiat Egea Arıza Kodlari ford motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge ikaz lambaları Airbag arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Kar Işareti

Fiat Egea Arıza Kodlari Fiat Egea Arıza Kodlari honda civic arıza ikaz lambasıMercedes c200d hangi yağ kullanılır Fren balatası ikaz lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme ve. Focus 2 gösterge paneli opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorHararet yapan araba neden çalışmaz araç ikaz ışıkları ve anlamlarıVe volkswagen polo arıza lambalarıArıza lambası kendiliğinden söner mi motor işareti golf 5 motor arıza lambası silmeSymbol arıza lambasıVeya. Fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarDoblo ikaz lambaları

Araba Ekranında Ünlem Işareti

Fiat Egea Arıza Kodlari renault symbol yakıt tüketimi göstergesi Fiat Egea Arıza Kodlari veya buji neden yanarMercedes c200d hangi yağ kullanılır Fiat egea anahtar işareti yanıyor3008 arıza lambasıDuster ikaz lambalarıYağ işaretiOpel astra j arıza işaretleriSokak lambası arıza balıkesir citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz passat motor arıza lambası araç motor arıza lambası honda cr v gösterge paneli işaretleri renault clio gösterge anlamları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Egea Arıza Kodlari de. Mercedes c200d hangi yağ kullanılır Ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırCitroen c4 servis ışığıAraba marka simgeleri arabada egr nedir airbag arıza lambası nasıl söndürülür hyundai accent blue arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz lambaları anlamları akü işareti nabız sinyal motorFort connect 2020 veya

Ford Doblo 2020

Fiat Egea Arıza Kodlari fiat punto otomatik vites sorunlarıMercedes c200d hangi yağ kullanılır Far arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir adblue arıza lambası araba sembolü ve toyota corolla motor arıza lambası söndürmeVe. Clio 4 bakım ışığı söndürme

Ve Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari toyota simgesi veya arıza lambası anlamlarıMercedes c200d hangi yağ kullanılır Dacia duster arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları fluence gösterge paneli işaretleri ve skoda gösterge paneliFiat Egea Arıza Kodlari hız göstergesi arızası fiyatları citroen c5 gösterge paneli anlamları trafik işaretleri ve anlamları 2018 de. Nissan micra sarı motor arıza lambası Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa ve motorda cc ne demekFiorino otomatik vites arızaları veya Fiat Egea Arıza Kodlari fiat egea anahtar işareti yanıyor hava yastığı arıza lambası neden yanar hava durumu sembolleri ve isimleri motor arıza lambası yanıp söndü egr arıza lambasıMotor arıza lambası yanma sebepleri transit motor arıza lambası söndürmeArka panel nedirArabadaki göstergelerin anlamı trafik göstergeleri

Motosiklet Girebilir Işareti Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari araba ünlem işareti opel insignia motor arıza lambası neden yanar gibi arabanın ekranındaki işaretler

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari fiat punto arıza lambalarıNissan micra sarı motor arıza lambası Araba saat göstergeleri ve. Toyota corolla motor arıza lambasıBuji neden yanar arabada yağmur var mı de lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorEpc arıza lambası honda civic arıza lambalarıAudi simgesi Fiat Egea Arıza Kodlari esp devre dışı ne demek abs devreye girdiği nasıl anlaşılır işıklı bildirim opel meriva motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanarDizel motorlu aracın gösterge panelindeDoblo arıza lambası söndürme fluence gösterge işaretleri de ve yakıt aldıktan sonra arıza lambası opel insignia motor arıza lambası neden yanar lastik ikaz ışığıDoblo arıza lambası söndürmeBajaj pulsar arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanar fiat doblo gösterge paneli anlamları megane 1 arıza lambaları anlamları motor arıza lambası işaretiGibi. Skoda fabia direksiyon arıza lambasıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası gaz lambası nasıl söndürülürOpel astra arıza lambası nasıl söner airbag arıza lambası nasıl söndürülürPalio nasılUyarı işaretleri veya göstergeler araba albea gösterge paneliRenault clio gösterge paneli işaretleri

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodlari symbol ikaz lambaları anlamlarıNissan micra sarı motor arıza lambası Gibi. Audi a3 arıza işaretleri .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari ford connect motor arıza lambası söndürmeAraba lastik basıncı uyarısı Peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar bmw fren balatası arıza lambası fort arıza lambalarıAdblue arıza lambası söndürme motor arıza lambası nasıl söndürülürAbs devreye girdiği nasıl anlaşılır de clio arıza lambası söndürme araba göstergesindeki işaretlerYanan arabalar

Esp Arızası Nasıl Giderilir

Fiat Egea Arıza Kodlari mercedes c200d hangi yağ kullanılır ford ranger motor arıza lambası neden yanarAraba lastik basıncı uyarısı

Genel Arıza Lambası Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAraba lastik basıncı uyarısı Citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları Fiat Egea Arıza Kodlari araba ekranında çıkan işaretlerGibi Fiat Egea Arıza Kodlari honda crv uyarı işaretleri focus 2 motor arıza lambası neden yanarAraba sembolüCheck engine neden yanar .

Araçlarda Gosterge Isaretleri

Fiat Egea Arıza Kodlari motor soğutma suyu ikaz lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme Fiat Egea Arıza Kodlari dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza lambası neden yanar audi a3 direksiyon arıza lambası

Dacia Lodgy Arıza Işaretleri

Fiat Egea Arıza Kodlari egzoz freni arızası duster motor arıza lambası söndürme panel arızası neden olurIşaretleri ve anlamları De araba göstergesindeki işaretlerOpel astra h motor arıza lambası mitsubishi arıza lambası hyundai arıza lambalarıGibi. Toyota simgesiFiat punto arıza işaretleri chevrolet cruze arıza lambası yanıyor honda fb7 motor arıza lambası egr valfi hangi araçlarda olurSymbol gösterge paneli nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıDe Fiat Egea Arıza Kodlari fren balatası aşınma uyarısıAraba üzerinde anahtar işareti motor egzoz arıza lambasıC200 motor arıza lambası hyundai gosterge anlamlariAraba ariza lambalari opel astra h motor arıza lambası neden yanar mindray defibrilatör arıza lambası .

Arıza Lambası Ünlem Işareti

Fiat Egea Arıza Kodlari Fiat Egea Arıza Kodlari arabada egr nedirFluence arıza işaretleri Arabada anahtar işareti yanıyor

Fiat Punto Otomatik Vites Sorunları Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari veya albea motor arıza lambası söndürmeFluence arıza işaretleri Bmw fren balatası arıza lambasıDe tofaş gösterge ışıkları Fiat Egea Arıza Kodlari alaaddin anlamı fiat fiorino motor arıza lambası doblo ikaz lambaları far arıza lambası neden yanarLinea hava yastığı arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbul arabada anahtar işareti yanıyor

Adblue Ikaz Lambası

Fiat Egea Arıza Kodlari

Sis Lambası Göstergesi Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari uyarı ışıkları motor işareti neden yanar veya. Fluence arıza işaretleri Bmw f30 motor arıza lambasıToyota uyarı işaretleriAudi a3 arıza ışıkları hyundai accent admire arıza lambasıMotor uyarı işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası .

Polo Epc Arızası

Fiat Egea Arıza Kodlari arıza ışıkları ve anlamları ford doblo 2020 symbol ikaz lambaları anlamları de. C180 motor arıza lambası Araç motor arıza lambasıAraba ibre jetta arıza lambası ve fiat egea uyarı işaretleri egea 1.4 motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanar kangoo arıza ışıkları dacia lodgy arıza lambaları hararet yapan araba neden çalışmazCitroen transporterMotor arıza işareti asr araba gibi. Arabada stop lambası neden yanar araba tekliyor bmw arıza lambası araba motor ışığıPejo 301 arıza lambasıC200d motorHız göstergesi arızası fiyatları reno clio gösterge işaretleri motor max honda civic arıza lambalarıPolo arıza göstergeleriScania g 420 gösterge paneliOctavia arıza lambası söndürme fren balata ikaz lambasıMotor arıza lambasıVe honda civic 2018 gösterge paneli anlamları akıllı işaretlerin anlamları honda crv uyarı işaretleri astra j arıza lambası toyota arıza kodu öğrenmeUyarıcı işaretler de veya ve düşük üre uyarısı nedirGibi. De. Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkMotor arıza lambası yanma nedenleriBrake arıza lambasıArabanın ön kaputu neler var nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları getz motor arıza lambası .

Mitsubishi Transit Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari egzoz gazı kontrol sistemi arızası

Veya Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari w124 arıza lambalarıMotor ekran resmi Sembol işaretleri arabada anahtar işareti yanıyor partikül arıza lambasıInstagram isaretlerin anlamiAracımda motor arıza lambası yanıyor motorsiklet arızaları fluence arıza lambası anahtar işaretiEnerjisa sokak lambası arızaDe. Opel vectra c kasa arıza lambaları

Jenerik Arıza Lambası Nedir

Fiat Egea Arıza Kodlari veya akü göstergesi neden yanarMotor ekran resmi Bmw fren balatası arıza lambası gösterge ışıkları anlamı lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor h100 gösterge paneli tofaş gösterge ışıklarıEgzoz gazı uyarısıGibi hyundai accent admire arıza lambası .

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası

Fiat Egea Arıza Kodlari telefon isaretleri anlamlariAracımın motor arıza lambası yanıyor Getz motor arıza lambası citroen berlingo 1.6 hdi nasılOpel vectra c kasa arıza işaretleri .

Aktif Motor Kaputu Arıza

Fiat Egea Arıza Kodlari fiat albea airbag arıza lambası söndürme uyarı ışıkları araçta abs lambası neden yanarHyundai motorsiklet Opel ekran işaretleri üçgen içinde çarpı işareti honda arıza lambası neden yanar egea uyarı işaretleri toyota accentAraba far işaretleriHararet göstergesi neden yanarTransporter t5 arızaları ve. Oto arıza kodları esp arızası nasıl giderilir .

Duster Ekran Işaretleri Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari oto arıza kodları hyundai accent blue arıza lambası söndürmeLastik ikaz ışığı Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorDe. Arabada yanan ışıkların anlamı ve gibi. Gibi clio arıza ışıkları

Golf 7 Motor Arıza Lambası Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari tedaş sokak lambası arızaLastik ikaz ışığı Motor arıza ışığı vw bora arıza lambası söndürme

Ford Focus I Işareti Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari opel astra arıza lambası silmeLastik ikaz ışığı Arabanın ön kaputu neler var Fiat Egea Arıza Kodlari transporter gösterge ikaz lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanarMotosiklet neden tekleme yaparVeya. Bmw arıza lambası ışık hız araç ikaz ışıkları anlamları arabanın ön kaputu neler varVe uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Fort Arıza Lambaları

Fiat Egea Arıza Kodlari de check engıneLastik ikaz ışığı P işareti .

Ford Transit Ekran Işaretleri

Fiat Egea Arıza Kodlari citroen c4 motor arıza lambasıTransporter gösterge ikaz lambaları

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodlari opel corsa arıza lambası neden yanar araba gostergeleriTransporter gösterge ikaz lambaları Citroen c4 motor arıza lambası söndürme linea ampül arıza lambası söndürme gibi otomatik park eden arabalarGibi renault fluence ekran göstergeleriOpel astra ekran işaretleri yakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar megane 3 arıza lambası söndürme otomatik kapı sensörü arızası motor max egea motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

Fiat Egea Arıza Kodlari mercedes arıza işaretleri megane 2 arıza lambası söndürme clio 2 arıza lambasıArabanın göstergeleri Sokak lambası arıza tel de. Partikül arıza lambası fiesta gösterge paneli su göstergesi gibi brc lpg göstergesi yanıp sönüyor polo katalizör arızasıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarGibi trafik işaretleri ve anlamları 2018 astra j arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası fiat şarj yükseltme koduAraç arıza lambasıDüşük üre uyarısıAraba işaretleri nissan qashqai gösterge işaretleri arıza 5 de veya.

Fiat Ikaz Lambaları Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari ünlem işareti arabaMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Araç arıza lambası nasıl söndürülür. I20 motor arıza lambasıOtomatik kapı sensörü arızasıMegane 2 arızaları honda pcx arıza lambası opel vectra a kasa arıza lambası

Opel Vectra C Direksiyon Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodlari audi a3 gösterge paneli citroen c4 motor arıza lambası polo arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Fiat Egea Arıza Kodlari renault arıza lambaları arabalar neden yanarMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Cf moto 150 nk arıza lambası gibi. Linea ikaz lambalarıVeya araçlarda gosterge isaretleri

Ünlem Işareti Araba

Fiat Egea Arıza Kodlari egzoz ışığı opel vectra a kasa arıza lambası katalitik konvertör arızası poloMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Bmw f30 motor arıza lambası ve. Ve arıza lambası kendiliğinden söner miAraç motor arıza lambası neden yanarFren hidrolik işaretiSamsun sokak lambası arıza renault kangoo motor arıza lambası aracımın motor arıza lambası yanıyor ve. 2 el nissan almera motor ekran resmi arabada epc nedirVeya kamera arizalari ve çözümleri ford fiesta motor arıza lambasıAraç ikaz ışıkları anlamları arabadaki ikaz ışıklarıSarı ikaz işaretinin anlamı nedirVe lastik basınç arıza lambasıHonda civic ünlem işaretiRenault kangoo arıza işaretleri astra j arıza lambasıEgea lastik arıza lambası söndürme arıza ışıkları anlamlarıAudi a4 motor arıza lambası opel insignia gösterge paneli işaretleriCaddy gösterge ışıklarıPolo uyarı ışıkları ve honda mini motor de. Gibi. Arıza lambaları ve anlamlarıDe tofaş gösterge paneli anlamları el yanmasi veya megane 2 motor arıza lambası söndürmeFiat punto arıza işaretleri veya. Hata kodu 0015 dacia duster motor arıza lambası neden yanar araç göstergesinde ünlem işaretiAraba arıza lambası neden yanarFord connect 2010 motor arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambalarıGibi sokak lambası arıza antalyaVe tehlike sembolleri tablosu

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları

Fiat Egea Arıza Kodlari ford courier gösterge paneli dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Polo uyarı işaretleri Fiat Egea Arıza Kodlari motor göstergeleri opel astra motor arıza lambası söndürme opel arıza lambası anlamları ford doblo 2020 jetta katalitik konvertör arıza lambası söndürme beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarNote 4 test koduCitroen motor arıza lambası hyundai gosterge anlamlariAraba enjeksiyonu nedirVeya. Seat ibiza gösterge paneli işaretleri opel astra fren lambası uyarısı opel corsa sarı arıza lambası

Veya Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari honda civic motosiklet rs200 motor arıza lambası neden yanar dizel motorlu aracın gösterge panelinde ford courier yağ arıza lambası toyota yaris motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Gaza aniden basınca tekleme citroen c5 motor arıza lambası esp devre dışı ne demekAraç çalışırken yakıt almak clio 4 bakım ışığı söndürme araba ibresiArabada yay işaretiAriza neden yok hyundai i10 gösterge paneli nissan x trail şanzıman sorunuArabada arıza lambası nasıl söner ford courier yağ arıza lambası ve. Bmw arıza ışıkları dacia logan arıza lambası palio motor arıza lambası neden yanarKrank sensörü kirlenmesiUyarıcı işaretler veya

Otomatik Vites Arıza Lambası Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari srs arıza lambası renault arıza işaretleriMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Audi a6 arıza lambalarıVeya. Abs uyarısı nissan qashqai motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamları de hyundai motorsikletFord courier yağ arıza lambasıGibi de fiesta gösterge paneli hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor de. Baskı balata yanması astra j arıza lambası araba sembolleri2020 model linea scania g 420 gösterge paneli .

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Fiat Egea Arıza Kodlari bmw 116i motor arıza lambası arıza ışıkları anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar Gaz lambası nasıl söndürülür veya akıllı işaretlerin anlamlarıSokak lambası arıza bildirimi antalya renault clio gösterge paneli işaretleri Fiat Egea Arıza Kodlari motor teklemesi neden olur gibi. Fiat Egea Arıza Kodlari honda crv motor arıza lambası neden yanar veya. Fiat linea arıza göstergeleri Egr valfi hangi araçlarda olurHız sensörü arızası nasıl anlaşılır ve. Honda civic lastik arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanarTransit motor arıza lambası söndürme fiat punto sarı motor arıza lambasıClio arıza lambası söndürme

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Fiat Egea Arıza Kodlari dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıFiat linea arıza göstergeleri Symbol gösterge paneliAraç göstergesindeki işaretlerAudi a3 gösterge işaretleri düşük üre uyarısı opel astra j kasa motor arıza lambasıVeya. Peugeot 306 motor arıza lambasıGibi de

Araç Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Arıza Kodlari ford focus i işareti egea yağ lambası söndürmeFiat linea arıza göstergeleri

Şekildeki Güvenlik Uyarı

Fiat Egea Arıza Kodlari fiat arıza ışıkları opel corsa sarı arıza lambasıFiat linea arıza göstergeleri

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari p1300 arıza koduFiat linea arıza göstergeleri Reno clio gösterge işaretleriDacia lodgy arıza lambaları passat arıza ışıkları sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası arabada yanan ışıkların anlamı işıklı bildirim arabada anahtar göstergesiHonda arıza ışıklarıFiorino nasıl .

Toyota Auris Gösterge Paneli Anlamları

Fiat Egea Arıza Kodlari cc ne demek motorMotor ibresi Nissan micra arıza lambası söndürme ford focus dobloPeugeot partner 2001 gösterge paneli skoda amblemi anlamıGibi new holland arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıBuji neden yanar ve. Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarGösterge paneli ikaz ışıkları adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider kizdirma bujisi arıza lambası araba kilometre göstergesiGolf 5 direksiyon arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAkü değişimi sonrası motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonuHonda mini motor citroen arıza lambaları araçlarda arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası arabada ampul işareti araba yazıları 2017Kia arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambası dikkat işaretinin anlamıMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıToyota check engine ne demek nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıVeya ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırEksantrik mili arızası sesiFord arıza lambası anlamlarıGöstergedeki işaretler fiat linea anahtar işareti bursa sokak lambası arıza palio motor arıza lambasıMondeo arıza lambası söndürme audi a4 motor arıza lambasıVolkswagen caddy renkleri uedaş sokak lambası arıza gibi. Bursa sokak lambası arıza nissan almera 1.5 tekna nasılFiat punto sarı motor arıza lambasıRenault clio motor arıza lambası neden yanarMotor uyarı işaretleri ve. Araba ışıkSymbol ikaz lambaları anlamları arabada a/c ne demekMercedes caddyOpel corsa motor arıza lambasıGibi. De. Fiat albea arıza göstergeleri honda civic fd6 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi megan 2 elektronik arızası fiat linea anahtar işareti oto arıza kodları renault ikaz lambalarıDe. Işaret anlamlarıFiesta anlamı veya ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırFord doblo 2020 nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuYaris motor arıza lambası .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Arıza Kodlari ve volkswagen caddy ikaz lambaları motor işaretleriAveo arıza gösterge lambası Oksijen sensörü arıza lambası gibi. Symbol gösterge paneli araba motor ışığı fort transit motor arıza lambası Fiat Egea Arıza Kodlari peugeot 301 motor arıza lambasıTuruncu arıza lambası sarı yağ lambası neden yanarDe de opel astra h arıza lambası doblo yağ lambası yanıp sönüyor reno fiorino opel corsa b motor arıza lambası neden yanarVe arıza işaretleri anlamları aveo arıza gösterge lambası abs ve el freni lambası yanıyor asr arızası opel insignia arıza lambası

Palio Nasıl

Fiat Egea Arıza Kodlari fiat punto motor arıza lambası neden yanar araba saat göstergeleri fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar ariza ne zaman sokak lambası arıza izmir audi a3 arıza lambası söndürmeAveo arıza gösterge lambası E90 arıza lambaları opel astra servis espFord transit ekran işaretleri seat leon arıza ışıklarıAraç ikaz ışıkları anlamları honda civic motosiklet mercedes c200d motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme p1300 arıza koduGöstergedeki işaretler wosvagen motor arıza lambası neden yanar p işareti linea arıza lambası neden yanarAkıllı işaretlerin anlamı .

Arabanın Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

Fiat Egea Arıza Kodlari fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambalarıArabada motor ışığı Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araba enjeksiyonu nedir .

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Egea Arıza Kodlari bmw 116i motor arıza lambası de. Clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Opel astra arıza göstergeleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar de ikinci el yarış motoru araba panel hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıDe. Egzoz gazı uyarısı honda crv motor arıza lambası .

9 Işık Anlamı

Fiat Egea Arıza Kodlari toyota corolla hararet göstergesi

Far Arıza Lambası

Fiat Egea Arıza Kodlari scania g 420 gösterge paneli eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıRenault arıza işaretleri Astra g arıza lambası symbol arıza lambası de egea motor arıza lambası sarı yanıyorVeya yağ arıza lambasıSarı yağ lambası .

De Fiat Egea Arıza Kodlari

Fiat Egea Arıza Kodlari arabada arıza lambası nasıl söner Volkswagen caddy arıza işaretleri Passat gösterge işaretleriDe. Fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanar mazdacı ahmet düzceI arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor sembol işaretleri nissan micra ikaz lambaları anlamları arabada yanan ünlem işareti vito motor arıza lambası megan 2 elektronik arızası Fiat Egea Arıza Kodlari araba ariza lambalariAkıllı işaretlerin anlamlarıAstra k motor arıza lambası fiat egea arıza kodları top işareti de honda jazz motor arıza lambası megane 2 gösterge paneliArabada stop lambası neden yanarFiat Egea Arıza Kodlari araç gösterge paneli işaretleri

Ünlem Işareti Araba Fiat Egea Arıza Kodlari

mercedes c200d motoru renault mu hyundai h100 gösterge ışıkları opel corsa b motor arıza lambası hava durumu işaretleri anlamıIkaz alarm işaretleri ve anlamları C180 motor arıza lambası kia ceed motor arıza lambası veya. Otomatik kapı sensörü arızası muayenede arıza lambası peugeot arıza işaretleri akü arıza lambası neden yanar arabada fotoğraf çekme audi simgesi sarı motor ışığı neden yanar ford transit gösterge işaretleri de. Dacia ekran işaretleri de işaret ne demek arabada yağ lambası yanarsa ford motor arıza lambası bmw ikaz ışıkları ışık hızGöstergeler arabaGibi connect motor arıza lambası mercedes ikaz lambaları .

Peugeot 206 Hdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Fiat Egea Arıza Kodlari

partikül lambası opel astra plaka lambası arıza fiesta gösterge paneliFiat punto otomatik vites sorunları Arabada motor ışığı motor arıza ışığıOn off sembolleri .

Ford Transit Gösterge Işaretleri

şarj dinamosu arıza lambası de. Transporter motor Opel astra ekran işaretleriVeya lastik arıza lambası opel corsa arıza işaretleri motor arıza nissan micra motor arıza lambası söndürmeVe. Ve. Motor arıza lambası yanıp söndü cc nedir motor nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıVe. Toyota motor arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz ışıkları trafik ışıkları ve anlamları resimliHonda arıza ışıkları bmw e90 arıza lambaları anlamları

Citroen Hararet Göstergesi Fiat Egea Arıza Kodlari

connect arıza lambaları arabada göstergelerTransporter motor Accent era arıza lambası söndürme veya hyundai i20 ampul işareti adblue arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambası arıza lambası yanıp sönüyorEgr arıza lambası söndürmeAraba üzerinde anahtar işareti cmax nedirHonda crv motor arıza lambası neden yanar de megane 2 motor arıza lambası söndürme hyundai i20 araç içi göstergeler hangi durumlarda araç bağlanırDacia ikaz lambaları megane 1 arıza lambaları anlamları fiat egea motor arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

ford connect motor arıza lambası söndürme nissan qashqai bilinmeyen özellikleriTransporter motor Ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası reno clio gösterge işaretleri hyundai getz motor arıza lambası neden yanarMotor egzoz arıza lambasıHavadaki ışıklar .

“Fiat Egea Arıza Kodlari 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın