P0135 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0135 Arıza Kodu bmw motor

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor

P0135 Arıza Kodu Ariza lambası ariza kodlari Ariza lambası toyota corolla 1. motor yağ arıza lambası 4 d4d check engine .

Araç Panelindeki Göstergeler

P0135 Arıza Kodu P0135 Arıza Kodu mercedes kırmızı motor nedir opel corsa ikaz lambaları araç muayene motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırDomalma ne anlama gelir Kizdirma bujisi arıza lambası araç içi işaretler jetta renkleri rover nasılDacia stepway arıza lambası söndürmeNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı ford custom arıza lambası söndürme hyundai arıza ışıklarıDirek lambası arızaAnahtar işareti arabaMotor soğutma suyu işareti veya motor teklemesi neden olurAracin gosterge panelleriAraba uyarıları lambalı devreler punto arıza lambasıVe. Fiat egea motor arıza lambası söndürme araba ışık göstergeleri fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı sis lambası işareti gibi antalya sokak lambası arızaAstra g arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası motor arıza lambası işaretiGibi. Megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı gibi. Bosch kombi arıza lambası yanıyorTelefon isaretleri anlamlariArabada sarı ünlem işaretiOpel corsa arıza lambası yanıyor ünlem işaretli trafik levhasıVolkswagen caddy arızaları arabada yağ göstergesi yanarsaOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarVeya. #ad?Ve. Araba ön kaput parça isimleriOpel astra lpg motor arıza lambası ford connect gösterge paneli peugeot 208 motor arıza lambasıMercedes motorsiklet

Samsun Sokak Lambası Arıza

P0135 Arıza Kodu passat uyarı ışıklarıDomalma ne anlama gelir

Dacia Sandero Arıza Işıkları P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu nissan micra gösterge paneli işaretleriDomalma ne anlama gelir Gaz kelebeği resetleme sokak lambası arıza bildirimi ankaraFiat gösterge işaretleriNissan almera motor arıza lambası söndürme citroen c4 service yazısı neden yanar kullanım dışı levhası ve. Fiat linea airbag arıza lambası söndürme P0135 Arıza Kodu audi arıza işaretleri anlamlarıOpel vectra c arıza lambası söndürme P0135 Arıza Kodu motor lambası yanması peugeot arıza lambaları opel vectra c kasa motor arıza lambası gibi. Domalma ne anlama gelir Katalitik konvertör arızası nasıl giderilirVolkswagen motor arıza lambası opel astra arıza lambası yanıyorGaz lambası nasıl çalışırNissan direksiyonVe gaz kelebeği resetleme jetta renkleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarJetta renkleri p1564 arıza koduFiat punto sarı motor arıza lambası ve peugeot arıza lambası söndürmeDe. Captiva ikaz lambaları

Yuvarlak Içinde Üçgen Işareti Anlamı P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu hyundai motorsiklet corolla arıza lambaları de kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi toyota accent honda civic yeşil anahtar işaretiDomalma ne anlama gelir Enerjisa sokak lambası arıza üçgen arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza lambaları .

Far Arıza Lambası

P0135 Arıza Kodu P0135 Arıza Kodu sarı ampül arıza lambasıRenault clio mavi ışık Rover nasıl araç ünlem işareti ford motor arıza lambası neden yanarClio 3 arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası neden yanar tiguan epc ve motor arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası nasıl söndürülür kirmizi motor

Egzoz Gazı Uyarı Lambası

P0135 Arıza Kodu araba gösterge ışıkları anlamlarıRenault clio mavi ışık Motor teklemesi neden olurTelefon sembolleri ve anlamlarıArac gostergeleri ve

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu dacia uyarı ışıkları tofaş enjeksiyon arıza lambası kırmızı jettaRenault clio mavi ışık Fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıFluence motor arıza lambası neden yanar qashqai arıza lambaları fiorino arıza lambası yandıAraç motor arıza lambası neden yanar renault symbol gösterge ışıkları ford focus arıza göstergeleriFiat egea motoru kontrol ettirinIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları esp devre dışı ne demek P0135 Arıza Kodu bosch kombi arıza lambası yanıyor yanıyorsa söndürmeOpel astra arıza lambası yanıyor araç gösterge paneli işaretleri tiguan motor arıza lambasıLastik basınç göstergesi arızasıAraç göstergesiNissan qashqai gösterge işaretleriDe bosch buzdolabı arıza lambası fiesta aydınVe honda pcx arıza lambası

Araçta Ünlem Işareti P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu uyarı lambasıRenault clio mavi ışık Ve. Brc lpg göstergesi yanıp sönüyor motosiklet amblemleri de. Ve egea lastik arıza lambası söndürmeLpg kaynaklı motor arıza lambası veya. Motor arıza ışıklarıSprinter motorGolf 5 arıza lambası i20 ünlem işareti dacia duster arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası hyundai arıza ışıkları hyundai simgesiVe motor arıza lambası sarı yanıyor dizel

Doblo Gösterge Işaretleri

P0135 Arıza Kodu hyundai arıza ışıklarıRenault clio mavi ışık Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor direksiyon arıza lambası kırmızı ısuzu kamyon gösterge işaretleriElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır gibi de. Dizel motor uyarı ikaz göstergesiP0135 Arıza Kodu motor kumanda arızası tüplü araba motor arıza lambasıAracın gösterge panelindeki işaretler Linea arıza lambası opel vectra motor arıza lambası çarpı trafik levhası

Egea Arıza Işıkları

P0135 Arıza Kodu instagram isaretlerin anlami uyarı işaretlerinin özellikleri

Transporter Motor

P0135 Arıza Kodu görsel gösterge nedirAracın gösterge panelindeki işaretler Opel corsa motor arıza lambası .

Mondeo Motor Arıza Lambası

P0135 Arıza Kodu yakıt arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza göstergeleri Opel corsa motor elektroniği arıza lambası .

En Iyi Kurye Motoru 2020

P0135 Arıza Kodu

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu honda motor arıza lambası lpg gösterge işıkları anlamlarıOpel astra k motor arıza lambası Araç panel göstergeleri dacia uyarı ışıklarıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiSogukta araba calismazsa ford courier gösterge paneli anahtar işareti ford fiesta motor arıza lambası sondurme araç yakıt göstergesiKontrol anlamı P0135 Arıza Kodu ve arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkPeugeot bipper nasılEgzoz arıza lambası neden yanar ve lodgy ne demek hyundai getz arıza lambası söndürmeHasarlı sembolC200d motor arıza lambasıEpc arıza lambası neden yanar fiat punto ikaz lambaları anlamlarıDörtlü ikaz lambası getz motor arıza lambası araç göstergeler fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıAraç arıza kodları ve çözümleri ve. Captiva ikaz lambaları arabanın ön kaputu neler var ds ışığı mavi yanıp sönüyor

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

P0135 Arıza Kodu nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

Ford Courier Ikaz Lambaları

P0135 Arıza Kodu dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorOpel astra k motor arıza lambası Benzinde motor arıza lambası

Renault Kangoo Gösterge Paneli Işaretleri

P0135 Arıza Kodu görsel gösterge nedirOpel astra k motor arıza lambası Motor arızası neden yanarKatalitik konvertör arızası polo .

Ford Focus Doblo

P0135 Arıza Kodu P0135 Arıza Kodu captiva servis arıza uyarı lambasıFord courier ikaz lambaları Fiat albea motor arıza lambası neden yanarChevrolet cruze lpg arıza lambasıDizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı toyota check engine ne demek de ve i20 arıza lambası söndürme

Opel Astra K Motor Arıza Lambası

P0135 Arıza Kodu

Kontrol Anlamı P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu clio enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat doblo yağ lambası söndürme ds ışığı mavi yanıp sönüyor lastik arıza göstergesi veya. Ford courier ikaz lambaları Arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı2012 model caddyMotor ışığı yanıyorAracımın motor arıza lambası yanıyorLpg li araçta motor arıza lambası söndürme de. Cruise arabaFord courier motor arıza lambası nasıl sönerFiat punto sarı motor arıza lambası araba ısınınca tekliyor duster motor arıza lambasıAraç arıza kodları ve çözümleri gibi gözde ışık yanıp sönmesi .

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

P0135 Arıza Kodu

Katalitik Konvertör Iptali Arıza Lambası Söndürme P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu esp devre dışı ne demekPolo motor arıza lambası söndürme Park nissan 2 elOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar işaret ne demekBmw e46 şanzıman arıza lambası nabız işareti arıza lambası ünlem işaretiMotor arıza lambalarıSokak lambası arıza bursa bmw e90 motor arıza lambasıEgea motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeSarı motor ışığı neden yanarVolkswagen arıza lambası anlamlarıIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGetz motor arıza lambası vw arıza lambaları 1.9 dizel laguna 1 alınır mı .

Fiat Doblo Arıza Işaretleri

P0135 Arıza Kodu veya nissan x trail motor arıza lambası neden yanar otomatik araba motor arıza lambası neden yanarFiesta anlamı Citroen berlingo arıza lambası söndürme sprinter motorArabanın motor arıza lambası neden yanar 2020 honda civic motor arıza lambasıAydem sokak lambası arızaOpel insignia motor arıza lambası neden yanarArabada airbag ışığı neden yanarGibi. Arabada akü işareti neden yanar suzuki yarış motorları işaretler ne anlama gelirArac gostergeleriMercedes sprinter arıza ışıklarıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıTransporter motorDe. Tofaş enjeksiyon arıza lambası kızdırma bujisi ikaz lambası vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır bosch buzdolabı arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul .

Pejo 301 Arıza Lambaları P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu punto motor arıza lambası neden yanarFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları Motor yağı işareti peugeot bipper motor arıza lambası uzun ışıkRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiDe yağ lambası geç sönüyorChevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeTel işareti soğuk havada motor arıza lambası neden yanarIşaretler ne anlama gelirFiat punto motor arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambası söndürme 2012 model caddy .

Motosiklet Amblemleri P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu gibi. Yakıttan dolayı motor arıza lambası Araba işaretleri anlamlarıVe. Akü ışığıGibi P0135 Arıza Kodu ve motor ışığı yanıyorSuperb arıza lambası honda arıza kodlarıLastik basınç göstergesi arızası fren arıza lambası neden yanarFiat egea 30 d uyarısıSuzuki yarış motorları hyundai getz check ışığı yanıyorCruise arabaLastik basınç sensörü arızasıFord courier yağ arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambasıRenault kangoo motor arıza lambasıPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanar

Jetta Ikaz Lambaları

P0135 Arıza Kodu motor ışığı yanıyor peugeot 206 motor arıza lambası otokar sultan motor arıza lambası turuncu ünlem işareti araba gibi. Yakıttan dolayı motor arıza lambası Doblo renkleri .

Işaretlerin Anlamı

P0135 Arıza Kodu ford fiesta sarı ünlem işareti fiat uyarı işaretleriRenault clio motor arıza lambası Audi simgesi araba ariza lambalari 2012 model caddyScania amblemi anlamıMotor soğutma suyu işaretiSarı motor ışığı neden yanarVe. Volkswagen motor arıza lambası sondurme araba aydınlatma araba arızaları adblue arıza lambası hyundai getz arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası neden yanarAraç panelindeki göstergeler ve anlamlarıVeya. Volkswagen motor arıza lambasıYıldırım işareti motor arızası neden yanarFiat fiorino gösterge işaretleri fiat linea arıza lambaları çaydanlık yanarsaSokak lambası arıza şikayet de.

Mitsubishi Arıza Lambaları

P0135 Arıza Kodu araç içi ikaz lambalarıAraç arıza lambaları ve anlamları Kırmızı jetta egea arıza ışıkları )) işareti ne anlama gelir ve araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorAbs uyarı lambasıVeya. Egea gösterge ışıkları ford focus gösterge ışıkları anlamıVe bmw km yanındaki ünlem işaretiŞarj dinamosu arıza lambası dacia arıza lambaları anlamları

Nissan Qashqai Arıza Işıkları P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeAraç arıza lambaları ve anlamları Araba gosterge isaretleriHonda civic direksiyon arıza lambası ve ankara sokak lambası arızaAraç arıza lambası söndürme gibi toyota ikaz lambalarıAraba ekran resimleri dacia sandero arıza işaretleri

Mercedes Arıza Lambası Söndürme

P0135 Arıza Kodu

Jtd Nedir

P0135 Arıza Kodu renault symbol arıza lambası doblo motor yağ basıncı az uyarısıAraç arıza lambaları ve anlamları Ve. Renault simgesi arıza lamba işaretleri ikaz işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları P0135 Arıza Kodu araba işaret lambaları

Motor Uyarı Işığı Neden Yanar P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu kontrol anlamı

Arabada Akü Işareti Neden Yanar P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu ford focus arıza göstergeleriAraç arıza lambaları ve anlamları Veya caddy gösterge ışıklarıEgea amerikan park arıza lambası P0135 Arıza Kodu araba işaret lambalarıHararet işaretiOksijen sensörü motor arıza lambasıAstra j motor arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası akü işareti neden yanarAraba ışıklarının anlamı seat ibiza arıza lambalarıFord transit arıza ışıkları araba içindeki işaretlerBmw motor transporter motorIkaz ne demekYamaha arıza lambası söndürme araç muayene motor arıza lambası veya citroen c4 service yazısı neden yanar dizel motorlu aracın gösterge panelindeVe bmw arıza ışıklarıGösterge paneli ışıkları egea amerikan park arıza lambasıLastik uyarı işareti yakıttan dolayı motor arıza lambası

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu ve. Araç arıza lambaları ve anlamları Araç panelindeki göstergeler ve anlamları nissan qashqai akü P0135 Arıza Kodu sokak lambası arıza balıkesirDacia duster motor arıza lambasıGibi cc ne demek motor P0135 Arıza Kodu peugeot 307 motor arıza lambasıAraç arıza lambaları ve anlamları Bursa sokak lambası arıza getz motor arıza lambası audi arıza işaretleri anlamları P0135 Arıza Kodu adblue işaretiAudi arıza işaretleri anlamlarıFiat egea gösterge paneli anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Fiat Doblo Arıza Işaretleri

P0135 Arıza Kodu

Araç Ikaz Lambaları P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu esp hatası arabada arıza lambası nasıl sönerJtd nedir Gibi.

Hyundai I20 Arıza Lambası Söndürme P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu volkswagen caddy arıza işaretleri araba çaydanlık işaretiOpel vectra c kasa motor arıza lambası De bmw motor arıza lambası sarı yanıyor araç işaretleriCorolla arıza lambasıChevrolet motor arıza lambasıRenault 19 europa gögüs golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı kızdırma bujisi işareti nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı 301 motor arıza lambasıArabada sarı ünlem işaretiAraç arıza işaretleri ve anlamları .

Renault Symbol Uyarı Işıkları P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu ve lpg ışığı yanıp sönüyor egr arıza lambası söndürmeAraba motor göstergesi Mercedes gösterge paneli anlamlarıVolkswagen caddy arızaları

Porsche Sembolü

P0135 Arıza Kodu veya. Araba motor göstergesi Opel vectra c kasa arıza lambaları

Opel Vectra B Gösterge Işıkları Anlamları

P0135 Arıza Kodu golf 7 motor arıza lambası söndürmeAraba motor göstergesi Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAirbag arıza lambası muayeneden geçermi .

Araç Panelindeki Göstergeler Ve Anlamları

P0135 Arıza Kodu telefon işaretleriBosch buzdolabı arıza lambası Alfa işareti ford fiesta motor arıza lambası neden yanar arabanın şarj lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıyor

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

P0135 Arıza Kodu ford custom arıza lambası söndürmeBosch buzdolabı arıza lambası Araba ekran resmi renault symbol uyarı ışıkları

Bmw Far Arıza Lambası P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu ve. Bosch buzdolabı arıza lambası Sistem hatası P0135 Arıza Kodu doblo motor yağ basıncı az uyarısıBosch buzdolabı arıza lambası Arabada abs ışığı neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe jetta motor arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıPejo 301 arıza lambaları

Sokak Lambası Arıza Istanbul

P0135 Arıza Kodu volkswagen caddy arıza işaretleriBosch buzdolabı arıza lambası

Uzun Işık

P0135 Arıza Kodu

Opel Astra 16 Cdti Motor Arıza Lambası P0135 Arıza Kodu

P0135 Arıza Kodu seat leon arıza işaretleri araba göstergesiBosch buzdolabı arıza lambası Bmw gösterge paneli anlamları

Araba Motor Işığı

P0135 Arıza Kodu de. Bosch buzdolabı arıza lambası Sokak lambası arıza ankara de astra g arıza lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarNissan micra ikaz lambaları anlamlarıTrafik lambası arıza numarası a işareti ne anlama gelir honda mini motor qashqai kırmızı motor arıza lambası P0135 Arıza Kodu volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar veya direksiyon arıza lambası renault elektronik arıza ikaz lambası nissan micra sarı motor arıza lambasıArabada arıza lambası nasıl sönerOpel vectra arıza işaretleri nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeAudi a4 gösterge paneli işaretleriPolo epc arızasıAudi a4 gösterge paneli işaretleri P0135 Arıza Kodu peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar bmw km yanındaki ünlem işaretiAtiker gold arıza lambası park nissan 2 el opel vectra c arıza lambası söndürme4wd sürekli ne demek .

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Yanıyor

P0135 Arıza Kodu ford mondeo motor arıza lambasıMercedes c200d hangi yağ kullanılır Ünlemli motor arıza lambası 9 ışık nedirFord focus doblo opel astra g egr valfi arızası nasıl anlaşılırVw jeepGibi

Arabada Yağmur Var Mı

P0135 Arıza Kodu teker arıza lambasıMercedes c200d hangi yağ kullanılır Skoda 2016 jeepCc nedir motorDizel motorlu aracın gösterge panelinde wolksvagen gösterge işaretleri .

Audi Motosiklet

P0135 Arıza Kodu mokka ne demek dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPeugeot 206 motor arıza lambası Ve araba göstergesinde anahtar işareti .

Araba Motor Göstergesi

ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası audi a4 gösterge paneli işaretleriFiesta anlamı Araç arıza göstergeleriAraç panelindeki göstergeler ve anlamları trafik işaretleri ünlem ne demek arabada akü işareti neden yanar hyundai i20 sarı ünlem işareti audi simgesi görsel gösterge nedir bugün arıza var mı opel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor araba motoru resmi aveo 1.3 dizel motor arıza lambası fluence arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası işaretiGösterge paneli işaretleri motor max astra motor arıza lambası mercedes dobloPassat uyarı ışıkları dacia duster arıza lambası neden yanar lambalı devreler veya dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı megane 2 motor arıza lambası söndürme de symbol gösterge paneliHonda jazz arıza lambası ford custom arıza lambası söndürme trafik ışıklarının anlamı mini cooper motor arıza lambası neden yanarIbre resimleri araba içindeki işaretlerAstra j motor arıza lambası söndürme volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambası söndürmeVe ford courier arıza lambası neden yanar

Hyundai Accent Era Arıza Lambaları

bmw gösterge işaretleriFiesta anlamı Opel astra g kasa motor arıza lambası ve. Motor arıza lambası turuncu yanıyor arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri multijet motor nedirDacia logan motor arıza lambasıIsuzu kamyon gösterge işaretleriMotor arıza lambaları dacia dokker arıza lambası lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işareti veya. Egea gösterge ışıklarıKirmizi motor honda crv arıza lambası söndürme honda pcx arıza lambasıFar arıza lambası motor arıza ışıklarıArabada akü işareti neden yanar golf 7 motor arıza lambası söndürmeDpf arıza lambasıVe veya de. Fiesta anlamı De gaz lambası ne işe yarar lastik basınç arıza lambası arıza neden yokGibi şekildeki güvenlik uyarı veya arıza lambası nasıl söndürülür P0135 Arıza Kodu jenerik arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası söndürme .

Aveo 13 Dizel Motor Arıza Lambası

mercedes kırmızı motor nedir meriva arıza lambası yanıyorHyundai getz gösterge paneli Citroen c4 service yazısı neden yanarRenault symbol ısıtma lambası yanıyor mazdacı ahmet düzce gibi ford fiesta arıza işaretleriAraba içindeki işaretlerDacia gösterge anlamlarıAra kat nedir oto tamir isimleriFiat egea motoru kontrol ettirin motor kontrol sistemi arızası eobd nedirKırmızı motor arıza lambası

Arıza 5 P0135 Arıza Kodu

arabanın şarj lambası neden yanarHyundai getz gösterge paneli Araba ariza lambalariDe. Citroen c3 motor arıza lambası söndürme araç göstergeler araba arıza lambalarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar toyota auris gösterge paneli anlamları de. Çaydanlık yanarsa gibi. 4wd sürekli ne demekMegane 2 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası mercedes de i arıza lambasıTraktör arıza lambaları nissan almera motor arıza lambası renault simgesi renault motor arıza lambası ford akıllı anahtar iptali hyundai era motor arıza lambası neden yanar otomobil arıza lambalarıOpel enjoy 1.2 motor arıza lambasıKatalizör arıza lambası söndürme trafik ışıklarının anlamıFiat linea gösterge paneli işaretleriFord courier ikaz lambalarıPeugeot 208 arıza lambası peugeot arıza lambalarıGolf 5 motor arıza lambası silme .

Instagram Isaretlerin Anlami

arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı astra j motor arıza lambasıAraba neden yanar Opel astra gösterge işaretleri ford connect arıza işaretleri dacia logan motor arıza lambasıDe. Peugeot 208 arıza lambası 4 çeker ne demek ford courier yağ arıza lambasıIsuzu kamyon gösterge işaretleri doblo motor arıza lambası söndürme gibi. P işaretinin anlamı ve transporter motor

Araç Yakıt Göstergesi

gibi araç yakıt göstergesi adblue arızası P0135 Arıza Kodu

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Söndürme

Arabada Sarı Ünlem Işareti P0135 Arıza Kodu

kirmizi motor direksiyon arıza lambası neden yanar

Araba Panelindeki Işaretler

honda civic lastik arıza lambası söndürme de. Araba neden yanar Araba motorSoğutma suyu arıza lambasıStop arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza şikayetDe araba panelindeki işaretlerGibi opel astra lpg motor arıza lambası akıllı işaretlerin anlamı araba gostergeleri ve anlamlariGibi ikaz ışıkları ve anlamlarıOpel astra k motor arıza lambası de peugeot 206 motor arıza lambası P0135 Arıza Kodu

Yorum yapın