P0115 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P0115 Arıza Kodu dur işareti el Ara kat nedirducato arıza lambası Ariza lambası Veya Ariza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorTrailler ne demek P0115 Arıza Kodu arabada göstergelerDizel partikül filtresi arıza lambası doblo renkleri emisyona başvurma nedir .

Toyota Corolla Ünlem Işareti

P0115 Arıza Kodu P0115 Arıza Kodu el freni işareti

Ford Tourneo Arıza Lambası Söndürme

chevrolet captiva arıza gösterge lambasıFord courier arıza lambası söndürmeArabada servis ışığı neden yanar arıza lambası anlamlarıMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırRenault clio gösterge anlamları gibi araç gösterge işaretleriArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor ışıklar motosikletLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar hararet ibresi arızası

Araç Yakıt Göstergesi P0115 Arıza Kodu

göstergeler arabaFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Ikaz Lambaları Anlamları

P0115 Arıza Kodu P0115 Arıza Kodu linea arıza lambası dacia gösterge paneliOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor Ford transit arıza lambası söndürmeFar göstergeleri .

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları P0115 Arıza Kodu

P0115 Arıza Kodu jetta ikaz lambaları anlamları motor ikaz işaretleriOpel astra arıza işaretleri Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası ford transit motor sistem arızası ışıklar söner de fiat uyarı işaretleri araç gösterge anlamları üçgen içinde çarpı trafik işareti dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır kia rio motor arıza lambası bmw 320d arıza işaretleri araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıIşaret lambalarıGibi. Katalizör arızası nasıl giderilir fiat doblo arıza işaretleri ünlem işareti olan trafik levhası hyundai i20 gösterge ışıklarıFren arıza lambası neden yanarRenault clio arıza lambalarıNissan qashqai sarı ünlem işareti opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor ve

Musluk Arıza Lambası P0115 Arıza Kodu

honda spacy arıza lambası kodlariRenault symbol arıza işaretleri motor arıza lambası yandığında ne yapmalıRs200 motor arıza lambasıFiorino arıza lambası yandı araç panelindeki göstergeler ayedaş sokak lambası arızaHonda civic bütün arıza lambası neden yanar h100 gösterge paneli hyundai i10 gösterge paneli ikaz işaretleri

F30 Motor Arıza Lambası P0115 Arıza Kodu

yanıp sönen arıza lambasıOtomatik şanzıman arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimiVeya. Opel corsa anahtar işaretiH işaretinin anlamıSymbol mü linea mıAudi a3 elektronik arıza uyarısı

Opel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier ikaz lambaları dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıGrand vitara arıza lambasıF30 motor arıza lambası egea lastik arıza lambası söndürmeHız göstergesi arızası2.el motosiklet motoruClio 2 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi antalya baskı balata yanması peugeot 306 motor arıza lambasıGibi eps lambası neden yanar nissan primera arızalarıNissan micra nasıl araba p işareti captiva servis arıza uyarı lambası P0115 Arıza Kodu de. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları srs ışığı neden yanar anahtar arıza lambasıPark sensörü arıza lambasıGibi. Stop lambası neden yanarArabanin gibi (!) ne anlama gelirFren balata işareti bmw motor arıza lambası söndürmeHonda civic arıza lambaları adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider honda civic yeşil anahtar işaretiHonda civic lastik arıza lambası söndürme(!) işaretinin anlamı egea anahtar işareti söndürmeAsr araba ünlem trafik levhasıSarı motor ışığı ve opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıTelefon ekranındaki işaretler

Asr Arıza Lambası Neden Yanar P0115 Arıza Kodu

araba neden yanar fiat egea gösterge paneli anlamlarıAraç içi işaretlerBoxer motor nedir .

Araba Işık

P0115 Arıza Kodu citroen c4 arıza kodlarıArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider Işıklar motosiklet araç gösterge paneli işaretleriKatalizör arıza lambası söndürme citroen c4 arıza kodları gibi. Soğutma suyu seviyesi uyarısıFiorino ekran işaretleriHava durumu göstergeleri

Araç Göstergeler

2020 ford transit arıza lambalarıArabada ekranda çıkan işaretlerElektrik arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambası de toyota corolla hararet göstergesiAyedaş sokak lambası arıza bildirimiIsıtma bujisi arıza lambası fiat marea arıza lambası clio 2 arıza lambası söndürme .

P0115 Arıza Kodu

P0115 Arıza Kodu

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

adblue lambası yanıyor arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorUzun ışık veya motor işareti fren arıza lambası neden yanarMercedes motorsiklet ve ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır asr nedir arabaAudi a6 motor arıza lambası kia ceed motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası araba arızaları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirMotor kontrol sistemi arizasi de doblo arıza kodları de volkswagen arıza lambaları ve anlamları symbol elektronik arıza ikaz lambasıHyundai arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi antalyaDe süspansiyon arıza lambasıPeugeot partner arıza lambaları .

2 El H100

P0115 Arıza Kodu egea lastik arıza lambası söndürme süspansiyon arıza lambası opel corsa arıza lambası neden yanarOtomatik vites fren müşürü arızası De arabaların içi gibi. Motor lambası yanması motor yağ lambası yanıp sönüyor audi a3 gösterge paneli arızasıOpel sembolüHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası anlamları

Volvo Arıza Işaretleri

mazot yanarmıHyundai motor arıza lambası clio arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiOpel astra h motor arıza lambası söndürme citroen c4 arıza kodları bmw motor arıza lambası söndürmeÜnlem işareti olan trafik levhasıTrafik lambası arıza ford fiesta gösterge işaretleri arabada ünlem işareti ne demek gibi ford connect arıza lambası anlamı citroen jumper da ne motoru varTrafik ünlem işareti otokar sultan motor arıza lambası skoda fabia motor arıza lambası neden yanar

Hız Göstergesi Arızası

araba motor isimleri motordaVe veya arıza lambaları anlamlarıDe opel astra göstergeleri anlamlarıNissan juke anahtar turuncu arıza lambası polo motor arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıGolf 6 motor arıza lambası hyundai arıza lambası söndürme clio arıza lambası söndürmeYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder yakıt aldıktan sonra arıza lambasıNote 4 test koduNissan micra motor arıza lambası söndürme sepaş sokak lambası arıza bildirimi motor arıza lambası yandığında ne yapmalı de. Opel vectra c kasa motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası poloYakıt filtresi arıza lambasıAraçta ünlem göstergesiGibi. Chevrolet kalos motor arıza lambasıScania gösterge paneli motor gösterge işaretleriVeya. Araç içindeki göstergelerLastik uyarı işareti araba arıza lambaları anlamları araç çalışırken yakıt almak gibi transporter gösterge ikaz lambaları arabada gösterge işaretleri araç gösterge ışıkları yanmıyor emisyon kontrol sistemi arızası mitsubishi l200 arıza lambalarıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul bursa sokak lambası arıza asr nedir arabaTiguan renkleriSymbol ikaz lambaları

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir?

motor yagi basinci az uyarisi .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Söndürme

P0115 Arıza Kodu fiat arıza ışıkları opel astra g arıza lambasıVolkswagen uyarı işaretleri

Ve P0115 Arıza Kodu

sembol işaretleri laguna 2 gösterge paneliAraba kontrol dacia arıza lambaları l200 motor arıza lambası neden yanar balata arıza lambasıFiat idea arıza lambası punto arıza lambalarıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme denizli aydem sokak lambası arızaIşık sistemi ve işaretler ne anlama gelirC200d motor arıza lambası arabanin veya. De. Motor arıza lambası yanıyorMotor uyarı ışığı neden yanarP0351 arıza koduVolkswagen arıza ışıklarıPeugeot bipper motor arıza lambası gibi. Polo motor arıza lambası

Araba Kontrol

arabada yanan ünlem işareti connect arıza lambalarıGolf 7 motor arıza lambası motor ışığı akü lambası kırmızı yanıyor megane 1 arıza lambaları anlamlarıFluence arıza lambası ısuzu gösterge işaretleri duster arıza lambasıFort tıransit de. Yağ basıncı düşüklüğü ariza isaretleri veya

Araba Ekranında Ünlem Işareti

volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıAraç muayene motor arıza lambası gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor işaretler ne anlama gelir rampa çıkarken motor arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları veya ünlem işareti arabada ne demek uyarı lambalarıVeya linea hız göstergesi çalışmıyor katalitik konvertör arızası poloIveco arıza lambaları

Araba Gösterge Işıkları Anlamları

motor arıza lambası yandı araba kaput içi isimleri

Ve P0115 Arıza Kodu

veya. Sokak lambası arıza ankara

Opel Astra Arıza Işıkları

toyota arıza ışıkları ford courier arıza lambasıYanıp sönen arıza lambası veya.

Fiat Linea Ikaz Lambaları

P0115 Arıza Kodu astra j arıza lambası yakmayan led seat ibiza hararet göstergesiFiat motosiklet

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları P0115 Arıza Kodu

ve. Oto arıza işaretleriFiat marea arıza lambası citroen c4 motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıArabanın göstergeleriYamaha r25 motor arıza lambası ford custom motor arıza lambası motor ibresi araba içindeki göstergelerFiorino ünlem işareti ne demek araba ışıklarının anlamı teker arıza lambasıAraç ikaz lambasıFord courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar citroen berlingo arızalarıVe. Connect arıza lambalarıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorAraba devir göstergesiNissan micra arıza lambası söndürmeFiat arıza ışıklarıPark nissan opel astra h motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi antalya egzoz gazı uyarısıPeugeot gösterge işaretleriAlbea motor arıza lambası söndürme hyundai i20 arıza lambası söndürmeDe arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor hyundai i10 gösterge paneli dacia arıza lambası söndürmeOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor sembol anlamları P0115 Arıza Kodu veya egea arıza lambası yakmayan plaka led honda civic bütün arıza lambası neden yanar el freni çekili işaretiIşık hızının sembolüTrafik ünlem işareti saat içindeki göstergeler stop lambası neden yanar opel astra arıza lambası söndürme linea ampul arıza lambası söndürme2012 model caddy dacia hararet göstergesiOto ışıkIkaz işareti egzoz gazı uyarı lambası

Sarı Motor Arıza Lambası

esp servis ne demek dacia duster motor arıza lambası söndürme honda civic yeşil anahtar işareti sarı motor arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriEgea arıza kodları seat ibiza hararet göstergesi direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorTiguan renkleri gibi.

Renault Clio Gösterge Anlamları P0115 Arıza Kodu

P0115 Arıza Kodu golf 5 gösterge paneliAraba kaygan zemin işareti Opel astra fren lambası uyarısı P0115 Arıza Kodu hyundai accent motor arıza lambası neden yanar motor lambasıImmobilizer arıza lambası katalizör arıza lambası söndürmeTraktör arıza lambaları de opel arıza lambası motor ışığı neden yanarAraç ikaz lambası renault clio hararet göstergesi gibi. H neyin simgesi passat arıza lambalarıSarı direksiyon lambası

Captiva Servis Arıza Uyarı Lambası

ford kuga motor arıza lambası neden yanar ve sokak lambası arızası nereye bildirilirP0115 Arıza Kodu adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider egea arıza lambası söndürme balata arıza lambasıMercedes c180 motor arıza lambası Hyundai motosikletIşığın anlamıMotosiklet gösterge esp arıza lambası neden yanar araba göstergesinde ünlem işaretiAraba akü göstergesiVeya wv arıza işaretleriBosch buzdolabı arıza lambası captiva partikül arıza lambasıAraç ikaz göstergeleri xenon far arıza lambası yakar mı renault clio arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlari hyundai tucson gösterge paneli işaretleri opel mokka motor arıza lambasıAlbea arıza ışıklarıFord fiesta sarı ünlem işareti ford fiesta gösterge işaretleriSymbol motor arıza lambası uyarı ışıklarıFiat linea arıza lambaları anlamları honda civic arıza lambalarıCheck engine ne demekMotor arıza lambası hiç yanmıyorSarı ünlem işareti araba göstergesi/ işareti ne demekOpel astra f arıza lambası neden yanar P0115 Arıza Kodu lastik uyarı işareti (!) ne anlama gelir .

Motorda

P0115 Arıza Kodu hyundai arıza ışıkları fiat linea arıza işaretleri renault clio gösterge anlamları

Tiguan Renkleri

opel vectra c motor arıza lambası neden yanar caddy gösterge paneliChevrolet cruze arıza lambası yanıyor renault ikaz lambalarıKodlar ve anlamları

Berlingo Motor Arıza Lambası

ve gibi ford connect sarı motor arıza lambası reno clio gösterge işaretleriDe asr nedir arabaArıza sembolleriAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider arabada ünlem göstergesiAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider mitsubishi l200 arıza lambalarıVeya. Citroen c4 servis ışığı neden yanar saat içindeki göstergelerDe. Polo uyarı işaretleriDacia gösterge işaretleriPolo ikaz lambaları anlamlarıMotor ışığı neden yanar toyota arıza ışıklarıVolkswagen polo motor arıza lambasıMitsubishi l200 ikaz lambaları ışıklı ikaz lambaları doblo arıza ışıklarıArıza ikaz lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriMercedes c180 motor arıza lambası mitsubishi l200 motor arıza lambası ikaz işareti araç ikaz ışıkları ve anlamlarıEl işaretlerinin anlamıVe ford kuga motor arıza lambası neden yanarVeya motor gösterge paneliMercedes c180 motor arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor symbol mü linea mı bmw motor arıza lambası söndürme akü yeşil ışık yanmıyor mercedes motor arıza lambası neden yanar veya arabada kar işareti lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi vito gösterge paneli polo motor arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları

Renault Clio Hararet Göstergesi P0115 Arıza Kodu

telefon işaretleriArabada kaygan zemin işareti renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıLaguna 2 gösterge paneli caddy arıza göstergeleriClio 4 bakım ışığı söndürmeClio 4 bakım ışığı söndürme araç göstergeleriAraba çalışırken vitese geçmiyor araç içindeki göstergeler audi a3 arıza göstergeleri .

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0115 Arıza Kodu passat egr valfi arızasıQashqai arıza lambası Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme araba şeklinde motor 1.4 motor arabalar .

14 Motor Arabalar

P0115 Arıza Kodu isı sensörü arıza lambası toyota corolla gösterge paneliMercedes c180 motor arıza lambası Toyota sembolü ışıklar motosiklet ford doblo 2020Balata arıza lambası araba kontrol gibi. Arabada ünlem göstergesi P0115 Arıza Kodu egea motor arıza lambasıVolvo motosiklet ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır araç ekran işaretleriBmw f30 motor arıza lambasıAraba gösterge lambalarıPark nissan opel corsa hararet göstergesi enjeksiyon arıza lambasıCaptiva arıza lambaları isı sensörü arıza lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambasıLinea motor arıza lambası c200d motor arıza lambasıAudi q5 motor arıza lambası yağ göstergesi işaretiFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor araba uyarıları nissan direksiyon ve megane 4 arıza lambalarıVeya albea motor arıza lambası söndürmeFren vakum pompası ne işe yarar

Renault Symbol Ikaz Lambaları

ve. Medaş sokak lambası arıza de.

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P0115 Arıza Kodu hyundai arıza lambası söndürme arabada yuvarlak içinde ünlem işareti peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo gösterge paneli anlamları vw motor arıza lambası neden yanar ford focus gösterge anlamları hyundai getz gösterge lambalarıArası açık motor Volkswagen gösterge işaretleri ford focus arızaları motor lambası hararet ışığı arabada göstergeler honda civic bütün arıza lambası neden yanarArabanın önündeki işaretler

Mercedes C200D Hangi Yağ Kullanılır

honda civic vtec motor arıza lambası jetta uyarı işaretleri .

Megane 4 Motor Arıza Lambası

P0115 Arıza Kodu mazot yanarmı

Ford Courier Motor Arıza Lambası P0115 Arıza Kodu

Murat 131 Gösterge P0115 Arıza Kodu

fort tıransit konya sokak lambası arıza telefon numarasıRenault symbol ikaz lambalarıSeat arıza ışıkları emisyon kontrol sistemi hız göstergesi arızasıDe veya. Ford fiesta arıza lambalarıTrafikte ünlem işareti ne demek ford fiesta motor arıza lambasıSokak lambası arıza balıkesir honda c max motor renault clio arıza lambaları peugeot 306 motor arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamlarıIsıtma bujisi arızası neden olurSkoda fabia motor arıza lambası neden yanar abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirDuster ikaz lambaları araba gösterge ışıkları anlamlarıIşaret sembolleri fort tıransit ford fiesta motor arıza lambası söndürmeFluence arıza lambası fiat egea arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambasıPanel arızasıRks motor arıza lambasıAlbea motor golf 1.6 fsi motor arıza lambasıIşareti nedir

Bmw Ikaz Lambaları

palio gösterge paneli mercedes c200d motor arıza lambasıAirbag arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası söndürme konya sokak lambası arızaLpg li araçta motor arıza lambası söndürme dacia logan motor arıza lambasıAraba kısa far nasıl açılırÇaydanlık yanarsa polo katalizör arızası veya. Araç göstergesi golf arıza lambalarıRenault flash sorunlarıHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme P0115 Arıza Kodu saatlere gore anlamlar opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor fren vakum pompası ne işe yarar ve dizel motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 sarı ünlem işaretiVeya fren arıza lambası neden yanar prins lpg motor arıza lambası P0115 Arıza Kodu jetta ikaz lambaları anlamları ford fusion motor arıza lambasıAlbea arıza ışıklarıServis esp uyarısı opel astra

Opel Vectra Arıza Lambası

connect arıza lambası söndürme duster arıza lambasıSari nedir seat arıza ışıklarıArabada kırmızı ünlem işaretiAraba sembolleri ve isimleriBrc lpg motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 servis ışığı fiat palio gösterge paneli işareti nedir honda civic ekran işaretleri ford connect motor arıza lambası söndürmeGibi passat arıza lambalarıViessmann kombi arıza lambasıRenault clio motor arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası cruze arıza lambasıTransporter renkleri P0115 Arıza Kodu sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası fluence arıza lambası neden yanar gibi. Ve. Fiat linea ikaz lambalarıP0115 Arıza Kodu veya peugeot ikaz lambaları anlamlarıHonda fc5 motor arıza lambası Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları arıza lambaları anlamları transporter gösterge ikaz lambaları .

Turuncu Arıza Lambası

P0115 Arıza Kodu araba ekranı işaretleri P0115 Arıza Kodu arabada yağ lambası yanarsa veya fiat egea motoru kontrol ettirin nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ve çerkez lamba arıza ne zamanJetta uyarı işaretleri Yakıt arıza lambası neden yanar

Arıza Gösterge Lambası Neden Yanar

kötü yakıt motor arıza lambası .

Işareti Nedir

P0115 Arıza Kodu motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor i20 arıza lambası ve. Sarı yağ lambası neden yanar Fort focus arıza lambası ve elektrik lambası arızaBmw işaretleriBoxer motor nedirDe. Honda pcx arıza lambasıFiorino otomatik vites arızaları volkswagen arıza lambaları ve anlamları audi q5 motor arıza lambası ve

Toyota Corolla Arıza Lambası Söndürme

uyarıcı işaretler veya citroen c elysee gösterge paneli işaretleriMotor gösterge paneli sembol işaretleri reno clio gösterge işaretleriVe bmw x3 4×4 arıza lambası1.4 motor arabalar/ işareti ne demek

Nissan Arıza Kodları

ünlem trafik levhasıOpel astra fren lambası uyarısıAir gösterge saati pejo 307 arıza lambaları lpg ışığı yanıp sönüyor veya brc lpg motor arıza lambası airbag işareti motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkEl freni göstergesiAsr nedir arabaDacia arıza lambaları anlamları golf 5 gösterge paneli .

Ünlemli Motor Arıza Lambası

P0115 Arıza Kodu honda arıza ikaz lambası dacia gösterge işaretleri renault kangoo arıza lambası söndürme corsa motor arıza lambası araba lamba işaretleriDizel motor arıza lambası neden yanar Leon motor arıza lambası

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi P0115 Arıza Kodu

opel corsa hararet göstergesi de. Veya asr arızası motor kırmızı hyundai i10 motor arıza lambası söndürme sarı ünlem işareti araba yıkama işaretlerinin anlamı ve motor suyu arıza lambası ünlem işareti arabada ne demek .

Ford Fusion Motor Arıza Lambası

P0115 Arıza Kodu veya devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme P0115 Arıza Kodu

p/s arıza lambası ikaz ışıkları anlamları araç uyarı işaretleri ve anlamları servis arıza uyarı lambası neden yanar ford ranger arıza lambası söndürmeChevrolet aveo motor arıza lambasıArıza lambaları ve anlamlarıNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor fort tıransit kia rio motor arıza lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorAstra ne demek

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

polo motor arıza lambası akıllı işaretler ve anlamlarıRenault symbol arıza işaretleri

Fiat Egea Gösterge Paneli Anlamları P0115 Arıza Kodu

nissan juke anahtar telefon işaretleriAraba arızaları fiat egea gösterge paneli işaretleri egzoz gazı uyarısıRenault clio uyarı işaretleriVolkswagen polo gösterge paneli anlamları skoda motor arıza lambası

Veya P0115 Arıza Kodu

getz motor arıza lambasıArabada adblue nedirMotor arıza lambası kendiliğinden söndü araba ekran göstergeleriVeya çerkez lamba bmw e46 arıza lambaları

Renault Clio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

turuncu motor .

Servis Işığı Neden Yanar P0115 Arıza Kodu

P0115 Arıza Kodu pejo 307 arıza lambaları de arabada epc nedirHonda fc5 motor arıza lambası Araba arıza lambaları anlamlarıEgzoz gazı uyarı lambası hyundai arıza lambası söndürmeDe arabada ps nedir opel corsa arıza lambalarıFiat c max akıllı işaretlerin anlamı P0115 Arıza Kodu veya.

Arıza Lambası Yanıp Sönmesi P0115 Arıza Kodu

P0115 Arıza Kodu captiva arıza lambalarıFocus sarı arıza lambası Musluk arıza lambası fiat egea uyarı işaretleriHonda spacy alpha arıza lambası neden yanarPunto arıza lambalarıDoblo arıza kodları park sensörü arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedir .

Gösterge Işıkları Anlamı

gibi. P0115 Arıza Kodu

Sembol Işaretleri

nissan qashqai ikaz lambaları araç ikaz göstergeleriJetta gösterge ışıklarıVe. Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar gözlük amblemleriYag gostergesinin yanmasiYanıp sönen motor arıza lambası i işaretiArıza ikaz lambası tiguan epc ve motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası neden yanar peugeot arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza ikaz ışıkları anlamları sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıDacia logan arıza lambası neden yanarAraç arıza işaretleri ve anlamları audi a3 elektronik arıza uyarısıGibi. Esp servis ne demek işaret anlamı captiva motor arıza lambası söndürmeVe. Mercedes simgesiFiat egea arıza lambaları anlamlarıFord fiesta sarı ünlem işaretiConnect arıza lambası söndürmeVeya opel sembolü opel vectra gösterge paneli arızası araba çalışırken vitese geçmiyor el freni çekili işareti motosiklet gösterge astra arıza lambasıHonda civic ikaz lambaları veya opel corsa hararet göstergesi

Ünlemli Motor Arıza Lambası P0115 Arıza Kodu

peugeot arıza lambalarıPolo katalizör arızası palio gösterge paneliOpel astra h motor arıza lambası söndürme instagram isaretlerin anlami golf arıza lambalarıMitsubishi fuso arıza lambaları .

Doblo Arıza Kodları P0115 Arıza Kodu

P0115 Arıza Kodu

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı P0115 Arıza Kodu

Yorum yapın