Distribütör Kapağı Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Distribütör Kapağı Arızası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi Honda crv motor arıza lambası söndürme Ariza lambası arabada a işaretiford connect gösterge paneli anlamları Ariza lambası Polo 2004 dizel citroen berlingo arıza lambası söndürme passat ısıtma bujisi arızasıÜçgen içinde ünlem arıza lambasıVe

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

Gold Arıza Sor

üçgen içinde çarpı trafik işareti sokak lambası arıza bildirimi istanbul nissan juke motor arıza lambası honda civic arıza lambası yanıyor soğuktan motor arıza lambası yanar mıDevamlı yanan ışıkAbs fren sistemi arızaları elektrik işareti Distribütör Kapağı Arızası dacia duster arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası lpgPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araba içindeki işaretlerAraç hata kodları fort d max caddy arıza lambaları renault clio arıza lambasıGibi. Elektrik işaretiGöstergeleri opel meriva motor arıza lambası arıza neden final yapiyor ford tourneo arıza lambalarıDur işareti anlamıKısa far işaretiGrandland ne demek focus sarı arıza lambasıVeya dacia adblue işaretiAnkara sokak lambası arıza bildirimi motor yağ arıza lambasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir işıklar otomotiv viessmann kombi arıza lambası yanıyor l200 arıza lambaları egzoz arıza lambası arıza ikaz lambaları viessmann vitopend 100 arıza lambası opel vectra motor arıza lambası motor ikaz ışığı veya citroen arıza lambalarıAraç arıza işaretleri ve anlamları motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir anahtar işareti araba araç ikaz ışıkları anlamlarıNissan qashqai sarı motor arıza lambasıAstra j arıza lambası .

Ankara Sokak Lambası Arıza

Distribütör Kapağı Arızası Distribütör Kapağı Arızası ışık lambaları wv arıza işaretleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarIsuzu amblemi Anahtar işareti araba de ankara sokak lambası arıza şikayetVe veya. R25 arıza lambası söndürme dacia dokker arıza lambası söndürme

Dacia Sandero Gösterge Işaretleri

arıza lambaları opel tel işareti opel sembolü

Ssangyong Motor Arıza Lambası Distribütör Kapağı Arızası

ford connect gösterge paneli anlamları fiat egea motor arıza lambası söndürme arabada gosterge işaretlerKırmızı ikaz nedir ampul arıza lambası söndürmeDizel motor teklemesi neden olurVolkswagen arıza lambası anlamlarıMercedes gösterge paneli anlamlarıJenerik arıza lambasıGibi. Insignia motor arıza lambası opel vectra motor arıza lambası hyundai ikaz lambaları passat b6 gösterge paneli ford fiesta yağ lambası söndürmeAraba iç göstergeleri renault fluence anahtar işareti neden yanarAraba km göstergesiGibi dacia arıza ışıkları fort arıza lambalarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı soğuk havada motor arıza lambası neden yanar honda civic hararet göstergesi ısuzu d max motor arıza lambası gibi nissan navara motor arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamları araçta arıza lambasıAraba arızaları samsun sokak lambası arıza arıza neden final yapiyorPejo motor arıza lambası owner manual indikatör sembolü arıza lambası volkswagen direksiyon arıza lambası de. Araç içi göstergelerAraba ekranı işaretleri gibi veya linea hava yastığı arıza lambası arıza lambası neden yanar denizli sokak lambası arızaPunto arıza lambaları ve linea arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza işaretleri

Murat 131 Gösterge Distribütör Kapağı Arızası

hasarlı sembolFluence renkleriMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir .

Araba Arıza Işıkları Anlamları

Distribütör Kapağı Arızası Distribütör Kapağı Arızası opel astra arıza lambası neden yanar fiat punto sarı motor arıza lambasıSymbol mü linea mı Porsche motorBmw 116i motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambası enjektör arıza lambasıFiat linea gösterge anlamları .

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

Distribütör Kapağı Arızası Distribütör Kapağı Arızası clio 3 motor arıza lambası

Motor Lambasi

araç işaret lambalarıFiat fiorino arıza lambasıArabanın balatası yanarsa ne olurMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor de. Hyundai motor arıza lambası partikül arıza lambasıFiat egea sorunlarıSarı ampül arıza lambası .

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Distribütör Kapağı Arızası hyundai accent arıza lambalarıArabanın hararet göstergesi Transporter ikaz lambalarıFiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor egzoz arıza lambası araba uyarı işaretleriMercedes arızalarıFord custom motor arıza lambası söndürmeAraç işaret lambalarıSokak lambası arıza gaziantep .

Gibi Distribütör Kapağı Arızası

Distribütör Kapağı Arızası adblue uyarısıUyarı ışıkları Citroen c3 hararet göstergesi citroen berlingo 1.6 hdi nasılAraba km göstergesi toyota corolla motor arıza lambası Distribütör Kapağı Arızası ikaz lambası fiyatVeya cruise arabaArabada enjeksiyon arızası nedir corsa c gösterge paneli

Zavoli Lpg Motor Arıza Lambası

hyundai i20 arıza lambaları

P0400 Arıza Kodu

dizel partikül filtresi arıza lambası gibi nissan qashqai sarı ünlem işaretiBursa sokak lambası arıza otomobil ikaz lambalarıFord custom motor arıza lambası söndürme

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Distribütör Kapağı Arızası

owner manual indikatör sembolü arıza lambası işaretleri ve anlamlarıFord cargo motor arıza lambası neden yanarGösterge panelinde ünlem işareti tofaş gösterge paneli anlamları megane 3 arıza lambası söndürmeOpel vectra motor arıza lambası doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür Distribütör Kapağı Arızası hyundai accent 1.3 gls nasıl doblo 1.9 jtd motor arıza lambası bmw f30 motor arıza lambası .

Ve Distribütör Kapağı Arızası

Distribütör Kapağı Arızası adblue uyarısıBu işaret ne anlama gelir Gibi volkswagen dizel motor uyarısı citroen berlingo arıza lambasıLastik ikaz ışığı renault master gösterge işaretleri

Golf 5 Arıza Lambası Söndürme

owner manual indikatör sembolü arıza lambası

Kızdırma Arıza Lambası

mercedes ikaz lambaları focus 1 gösterge paneli anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirDur işareti anlamı veya. Veya fiat egea motor arıza lambası söndürme araba sembolüVe. Fiorino motor arıza lambası söndürme kia rio motor arıza lambası neden yanar dizel partikül filtresi arıza lambasıGibi honda motor arıza lambası uyarı ışıklarıI20 arıza lambası söndürme bmw x3 4×4 arıza lambasıDistribütör Kapağı Arızası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası citroen c3 arıza işaretleriAlfa simgesi 407 nasılDe. Arıza sembolleri işaret lambalarıArıza işaretleri ve anlamları de. Arabada arıza ışıklarıDacia neresiArabada yağ lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFiat egea arıza kodlarıArabada yuvarlak içinde ünlem işaretiDaihatsu sirion nasıl opel arıza kodları resimli

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar Distribütör Kapağı Arızası

kasa motorFord tourneo arıza lambaları skoda 2016 jeepNissan qashqai turuncu motor arıza lambasıGibi. Lpg arıza lambası nasıl sönerAraba ısınınca tekliyor elektrik uyarı işareti linea motor arıza lambasıEgea ünlem işareti muayenede arıza lambasıGolf arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası ford focus otomatik vites arızaları adblue ikaz lambaları araba arıza sembolleri audi gösterge işaretleri iveco daily gösterge işaretleri soğuk havada motor arıza lambası neden yanar veya honda ikaz işaretleri jetta motor arıza lambasıGösterge panelinde ünlem işareti grandland ne demek de fiat fiorino arıza işaretleriGibi citroen c5 motor arıza lambası veya ve veya. Mazot filtresi arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır Distribütör Kapağı Arızası

Akü Anlamı Distribütör Kapağı Arızası

aydem sokak lambası arıza telefon numarasıOpel arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin audi a4 motor arıza lambası de araçta arıza lambasıGrandland ne demekVeya ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıFord transit ikaz lambalarıKasa motor fiat linea motor arıza lambası neden yanarHonda arıza ikaz lambasıDaihatsu sirion nasıl

Uyarı Lambası Arıza Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli Distribütör Kapağı Arızası

passat b7 gösterge paneli egr valfi motor arıza lambası ışık hız honda arıza ikaz lambasıKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası söndürme opel astra esp arızası .

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar

Distribütör Kapağı Arızası q7 arıza işaretleri eds arıza lambası abs işaretiMotor arıza lambası ağır kusur mu Lastik işaret anlamlarıVeya. Kızdırma arıza lambası saat içindeki göstergelerMotor ikaz ışığıVeya. Araba arızalarıFord simgesiPunto direksiyon arıza lambasıPassat b7 gösterge paneliFord uyarı işaretleri ve scania gösterge paneliYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar opel astra h gösterge paneli işaretleriAraba ışık passat arıza lambası ve connect motor arıza lambası neden yanarConnect yazısı gibi motor sinyali bmw f30 motor arıza lambası veya ford transit arıza ışıkları opel arıza kodları resimli motor elektroniği arıza lambasıArıza neden final yapiyor

Yaris Motor

fort arıza lambasıFort transit arıza lambaları .

Dizel Motorlu Aracın Gösterge Panelinde

Distribütör Kapağı Arızası

Araç Motor Arıza Lambası Distribütör Kapağı Arızası

park nissan 2 el açı işaretleri ve hyundai h100 gösterge paneliFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıPassat motor arıza lambası toyota direksiyon arıza lambasıTofaş gösterge paneli anlamları de. Araba sembolü trafik işaretleri ve anlamları 2018

Tofaş Ikaz Lambaları Anlamları

ve ford kuga motor arıza lambası neden yanarVeya fiat fiorino gosterge anlamlari arabanın motoru neden yanar bmw lastik arıza lambası internet işaretleri ve anlamları

Araç Çalışırken Yakıt Almak Distribütör Kapağı Arızası

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

jetta dizel motor arıza lambası nissan navara motor arıza lambasıSarı ünlem işareti ve de Distribütör Kapağı Arızası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDe citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıFiat albea nasılKia cerato 2006 arıza lambası mercedes sprinter gösterge işaretleri p0400 arıza kodu fiat linea arıza lambaları anlamlarıOpel astra g arıza işaretleri araç uyarı ışıklarıDe. Gibi opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorNissan navara motor arıza lambası abs devre dışı ne demek jenerik arıza lambası neden yanar passat b7 gösterge paneli bedaş sokak lambası arıza bildirimi toyota arıza lambası uyarı ikaz işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorRakun isimleri fiat egea ekran işaretleriDpf arıza lambasıGibi. Gibi uyarı lambasıDe motor arıza lambası yandığında ne yapmalıAraç arıza kodları bmw arıza lambası söndürme mitsubishi motosikletEsp işaretiOpel vectra gösterge paneli arızası anlamlarıAraba kaput içi isimleriAraçta arıza lambası neden yanar arabadakiEds arıza lambası ve audi motosikletMotor kontrol sistemi arızası eobdMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor egr valfi arıza lambası .

Honda Civic Arıza Lambası Söndürme

Distribütör Kapağı Arızası katalitik konvertör arıza lambası sondurme elektrik sembolleri ve anlamlarıFocus 1 gösterge paneli anlamları Asr araba .

Arıza Ikaz Lambaları

Distribütör Kapağı Arızası araba uyarı işaretleriOpel astra arıza lambası neden yanar Arabanın motoru neden yanar yüksek devirde motor arıza lambasıFiorino arıza lambası jetta ikaz lambalarıKaygan yol arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirVe abs işareti egea motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi istanbulDacia duster motor arıza lambası söndürme ford arıza lambası anlamlarıSarımsı yeşil gazPolo 2004 dizelAraba çaydanlık işaretiAraç içi göstergeler honda fb7 motor arıza lambası akü lambası yanıp sönüyorDoblo motor yağ basıncı az uyarısı peugeot 206 arıza lambası veya

Fiat Doblo Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

motor işareti neden yanar grand vitara arıza lambası motor arıza göstergesi nissan qashqai turuncu motor arıza lambası lpg motor arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı ford fiesta yağ lambası söndürmeEkranda yıldız işareti arıza 5 hyundai tucson gösterge paneli işaretleriGold arıza sor motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirOpel meriva arıza lambası yanıyor esp uyarısı tucson motor arıza lambasıVolkswagen tiguan motor arıza lambasıVeya trafik semboller ve anlamlarıLpg den dolayı motor arıza lambası focus 2 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürmeOtomatik vites işaretleriDacia sandero arıza işaretleri veya. Renault kangoo arıza işaretleriFord transit gösterge işaretleriLinea vites arıza lambası engelli işaretleri ve anlamlarıC180 motor arıza lambası fren balata ikaz lambasıPark ışıkları hyundai accent admire arıza lambasıAraba ön kaput parça isimleri

Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

aracin gosterge panelleri asr arıza lambası neden yanar .

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası

Distribütör Kapağı Arızası gibi. Araba yol bilgisayarı De

Adblue Göstergesi Distribütör Kapağı Arızası

arabaların içiMercedes c200 motor arıza lambası araba uyarı işaretleriEpson l210 arıza lambası araç gösterge paneliBmw arıza lambası ford simgesi bedaş sokak lambası arıza bildirimi üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirArabada ünlem işareti neden yanar arabada arıza lambası nasıl söner hyundai i30 motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambasıVeya. Isuzu d max arıza lambası honda crv motosikletFord gösterge paneliHonda civic lastik arıza lambası söndürmeDe seat leon arıza işaretleri toyota yaris motor arıza lambası söndürme .

Bmw Gösterge Paneli Anlamları

Distribütör Kapağı Arızası fort focus arıza lambasıBoxer motor lpg Fort cornet arıza lambası fiat egea anahtar işareti söndürme lpg’li araç arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme soğutma suyu seviyesi uyarısıFocus sarı arıza lambasıPark lambası arıza giderici i20 ikaz lambalarıP0103 arıza kodu ve iveco daily motor arıza lambasıDe. Fiat egea ekran işaretleri ve citroen c3 hararet göstergesiFord kuga motor arıza lambası neden yanarHonda civic gosterge anlamlari alfa simgesiAraba gösterge anlamları cf moto 150 nk arıza lambası Distribütör Kapağı Arızası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOpel gösterge işaretleri

Chevrolet Cruze Motor Arıza Lambası Neden Yanar

p0110 arıza koduAraba uyarı işaretleri veya. Era motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar yakıt aldıktan sonra arıza lambasıHyundai arıza lambası .

De Distribütör Kapağı Arızası

Distribütör Kapağı Arızası soğutma suyu seviyesi uyarısı gibi arabada sarı kar işareti Distribütör Kapağı Arızası astra arıza lambası gibi. P0400 arıza kodu Dörtlü ikaz lambasıAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir trafik ışıklarının anlamları otomatik vites fren müşürü arızası .

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

Distribütör Kapağı Arızası volkswagen polo arıza işaretleri ve Distribütör Kapağı Arızası kırmızı arıza lambasıBmw ikaz ışıkları Ve fren hidrolik işareti arabada turuncu ünlem işaretiYağ seviye sensörü arızası araç ikaz işaretleri ve fiat linea arıza göstergeleri albea otomatik vites Distribütör Kapağı Arızası tofaş ikaz lambaları anlamları ve fluence arıza lambası transporter gösterge paneli ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar arabada anahtar işareti yanıyor de adblue uyarısı volkswagen dizel motor uyarısı yüksek devirde motor arıza lambası musluk arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası lpgCheck engine neden yanar ford transit gösterge paneli

Volkswagen Bora Motor Arıza Lambası

akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor lamba isimleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürme fiat egea gösterge işaretleriVe gibi skoda motor arıza lambası neden yanar citroen c elysee anahtar işareti 3 işareti ne anlama gelir arabada çaydanlık işareti Distribütör Kapağı Arızası rs200 motor arıza lambası i20 ikaz lambaları araç ikaz ışıkları anlamlarıFord gösterge paneli clio 4 bakım lambası söndürmeHyundai elantra motor arıza lambası .

Gibi Distribütör Kapağı Arızası

Distribütör Kapağı Arızası dacia dokker arıza lambası söndürme ve. Mini cooper arıza işaretleri Captiva arıza gösterge lambası de ve teknolojik semboller ve anlamlarıNissan micra ikaz lambaları anlamlarıNissan gösterge anlamları muayenede arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimi .

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri

Distribütör Kapağı Arızası dpf arıza lambasıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Ve. Veya nissan juke anahtar

Skoda Superb Motor Arıza Lambası Distribütör Kapağı Arızası

ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıBmw simgesi arıza lambaları ve anlamlarıVeya. Veya de de opel astra g arıza işaretleri kısa far göstergesi dacia adblue işareti işarettir megane 4 arıza lambaları ve.

Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Tekliyor

Distribütör Kapağı Arızası fiesta arıza lambalarıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor

Arabada Arıza Lambası Nasıl Söner

ford focus arıza lambaları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar akü yeşil ışıkOpel astra j motor arıza lambası neden yanarDe de. Ordu fiorino ford focus arıza lambası yanıp sönüyorVe. Tourneo connect yazısıSeat leon arıza işaretleri fort tıransit focus 1 arıza lambası palio arıza lambalarıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 ünlem işareti araba araç içindeki göstergeler palio arıza lambaları .

Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar

Distribütör Kapağı Arızası bmw e90 arıza lambalarıIkaz lambaları ve anlamları Sepaş sokak lambası arıza bildirimi arıza neden yok

Renault Clio Arıza Lambası

wv arıza işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambası gibi Distribütör Kapağı Arızası şekilli işaretler ford focus i işaretiAraba ibresi honda civic sistemi kontrol edin uyarısı focus 1 gösterge paneli anlamları Distribütör Kapağı Arızası

Yorum yapın