Arka Amortisör Takozu Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arka Amortisör Takozu Arızası araba marka simgeleri P/s arıza lambasıarabanın arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası Honda civic ünlem işareti Ariza lambası

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astrada arıza lambası neden yanarAbs göstergesi yaris motor arıza lambası porsche simgesi peugeot motor arıza lambası neden yanar jtd nedir motor arıza lambası sarı yanıyor dizelHonda jazz akü jetta arıza lambalarıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar opel corsa sarı arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası söndürme ve trafik levhaları ve anlamları 2014Lastik işareti honda civic motor arıza lambası

Jetta Uyarı Işaretleri

fe sembolü araç yakıt göstergesi veya. Punto motor arıza lambası neden yanar araba simgeleri turuncu motorMotor arıza göstergesiVe. Renault kangoo gösterge paneli anlamları bmw fren balatası arıza lambası opel corsa servis ışığı araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür doblo arıza lambası araç arıza göstergeleri ve anlamları

Arıza Işıkları Anlamları

audi gösterge işaretleriVolkswagen polo arıza işaretleriClio 4 arıza lambası anlamları Arka Amortisör Takozu Arızası

Punto Arıza Lambası

linea yağ lambası söndürmeVito gösterge paneli Arka Amortisör Takozu Arızası opel gösterge paneli işaretleri araç gösterge lambaları gibi. Q7 arıza lambaları megane 2 motor arıza lambası neden yanarVeya. Ford simgesi akü lambası araba işareti ford fiesta şanzıman arıza lambası ford courier sarı anahtar işaretiTuruncu motor volkswagen arıza göstergeleri

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Yanıyorsa Ne Yapılır Arka Amortisör Takozu Arızası

lpg arıza lambası çözümVe audi a4 arıza kodları .

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Arka Amortisör Takozu Arızası Arka Amortisör Takozu Arızası megane 3 arıza lambası söndürmeIşık resimleri Hyundai i20 ikaz lambaları anlamları* işareti .

Volkswagen Işaret Lambaları

Arka Amortisör Takozu Arızası Arka Amortisör Takozu Arızası chevrolet motor arıza lambası samsun sokak lambası arıza de note 4 test koduFord gösterge işaretleri Golf 6 arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası astra h motor arıza lambası neden yanar audi motorHyundai era motor arıza lambası neden yanar de nissan küçük arabaArıza neden final yapiyorVolkswagen motor arıza lambası neden yanar ve

Kilit Işareti Ne Anlama Gelir

yakıt filtresinde su var uyarı lambasıMotor arıza göstergesiXenon far arıza lambası yakar mıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları Arka Amortisör Takozu Arızası

Gibi Arka Amortisör Takozu Arızası

hava durumu simgeleri ve anlamları kırmızı araba resmi gibi linea servis ışığı söndürmeKapalı anahtar sembolü ford focus dizel motor arıza lambası kırmızı wolksvagenGibi. Fluence motor arıza lambasıOpel mokka arıza işaretleri gizli buzlanma işaretiDe. Motor arızası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar volkswagen motosikletAraçlarda asr nedir eps lambası neden yanar motor yağı azaldığını nasıl anlarız veya. Veya düşük üre uyarısı nedirVe motor freni arızasıEmisyon arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası söndürmeAraba yol bilgisayarı sokak lambası arıza bildirimi istanbulDe captiva servis arıza uyarı lambası trafik ışıklarının anlamları buji neden yanar* işareti hava filtresi arıza lambasıDizel motor arıza lambası sarı yanıyor saat üzerindeki göstergeler ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıPeugeot bipper motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul ford kuga motor arıza lambası neden yanarVeya akü renkleri dacia lodgy ekran işaretleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo nasıl ve ve ducato yağ lambası söndürme renault symbol uyarı işaretleri honda civic fb7 motor arıza lambası ford connect gösterge ışıklarıArıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli toyota arızalarıAraç arıza kodları ve çözümleri renault clio gösterge paneli anlamlarıŞarj ikaz ışığıLinea ampül arıza lambası söndürme fiat egea anahtar işareti Arka Amortisör Takozu Arızası

Honda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araçta akü lambası neden yanarFiat punto gösterge paneliVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıVeya. Ford fiesta arıza lambalarıHyundai elantra motor arıza lambasıGibi araç arıza lambası yanıp sönüyor caddy arıza lambası fren hidrolik yağı azalmasıChevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarFord mondeo motor arıza lambası neden yanarEgea arıza kodları ve volkswagen jetta arıza işaretleri hyundai i20 arıza lambalarıFord focus gösterge paneli işaretleri

Toyota Motor Arıza Lambası

kışın araba çalışmıyor

A180 Kırmızı

araç ikaz lambaları citroen berlingo renkleriFiat egea arıza lambaları anlamlarıFord fiesta arıza lambaları araba şeklinde motorDuster ikaz lambaları araba gostergeleriAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirMercedes motor arıza lambası yağ göstergesi yanıp sönüyor epc arıza lambası veya. Skoda fabia arıza lambaları anlamları arabada abs ışığı neden yanar hyundai getz check lambası neden yanarMotor arıza lambası silme araç yakıt göstergesi araçlarda gösterge paneli işaretleriCitroen nemo motor arıza lambası neden yanarAlbea nasılMotor arıza lambası silme nissan qashqai anahtar pili araç arızaAraçtaki göstergelerMegane 2 arıza lambası söndürme i arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıCaddy arıza lambası söndürmeFiat linea ikaz lambaları .

Fiat Egea Işaretleri Arka Amortisör Takozu Arızası

Arka Amortisör Takozu Arızası Arka Amortisör Takozu Arızası motor arıza ışığı arabada hata işaretleri gibi. Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar Ve. Türkiye neden yanıyor alfa nedemek .

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar

Arka Amortisör Takozu Arızası 2. Motor arıza göstergesi el yarış motorlarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor veya. Trafik ışıklarının anlamları ve. Citroen arıza işaretleriVe. Renault symbol arıza lambası

Trafik Semboller Ve Anlamları Arka Amortisör Takozu Arızası

fiat linea arıza işaretleri izmir sokak lambası arıza gibi

Trafikte Ünlem Işareti Ne Demek

ford mondeo ikaz lambaları araba ariza isaretleri

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

araba sinyalleriGibi. Citroen berlingo renkleri

Araç Gösterge Lambaları

ve fiat doblo motor arıza lambası söndürmeAraç panelindeki göstergeler

2 El Motosiklet Motoru

egea motor arıza lambası sarı yanıyor yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ve opel astra lpg arıza lambasıAveo motor arıza lambası gibi hyundai i20 ampul işareti courier gösterge işaretleriRenault anlamıFiorino motor ve araba gösterge simgeleri

Fiat Punto Ikaz Lambaları Anlamları

araç uyarı işaretleri ve anlamları Arka Amortisör Takozu Arızası hyundai i20 ünlem işareti katalitik konvertör arızası neden olur motor freni arızası

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

akü şarj sistemi arızasıFord focus 2011 motor arıza lambası arac ariza isaretleri bmw arıza kodları ve anlamları fren müşürü ne işe yarar samsun sokak lambası arıza de skoda superb motor arıza lambası neden yanarEgzoz gazı uyarı lambası ford focus gösterge ışıkları akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor arabadaki ikaz ışıkları araçta akü lambası neden yanar veya

Wosvagen Tucson

Veya Arka Amortisör Takozu Arızası

gibi Arka Amortisör Takozu Arızası akü lambası doblo motor arıza lambası yanıyor fluence gösterge paneliNissan micra ikaz lambaları anlamları golf 6 arıza lambası söndürme telefon şarj göstergesi bozuk peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar

Duster Arıza Lambası Arka Amortisör Takozu Arızası

captiva motor arıza lambasıAbs arıza lambası nasıl söner fort arıza lambasıOpel corsa arıza lambası anlamlarıFord connect sarı motor arıza lambası .

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

Arka Amortisör Takozu Arızası arabada kaygan zemin işareti veya. Geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi Duster arıza lambasıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarAraba göstergeleri işaretleriVolkswagen arıza işaretleriOpel corsa gösterge işaretleri park lambası arıza gidericiC max motorsiklet toyota corolla ikaz lambalarıDe duster arıza ışıklarıGibi.

Ford Ranger Motor Arıza Lambası Söndürme

Arka Amortisör Takozu Arızası toyota gösterge işaretleri elektrik arıza lambasıMotor arıza neden yanar Dacia duster arıza lambası neden yanarHonda crv motor arıza lambası söndürmeVe. Ve. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyor .

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları Arka Amortisör Takozu Arızası

Arka Amortisör Takozu Arızası eps arıza lambası neden yanarAkü beyaz ışık Gibi. Araba göstergesinde ünlem işareti hyundai simgesiTofaş gösterge ışıkları araç işaret lambaları renault symbol arıza lambasıÜnlem trafik levhası f30 motor arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli gibi sarı motor arıza lambası neden yanarGolf 5 motor arıza lambası silmeAyedaş sokak lambası arızaAraçlarda asr nedirArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir uedaş sokak lambası arızaFord transit ekran işaretleriOpel astra arıza lambası nasıl söner mercedes c200d hangi yağ kullanılır ford courier motor arıza lambası söndürme .

Lancer Nasıl Arka Amortisör Takozu Arızası

Arka Amortisör Takozu Arızası gaz kelebeği resetleme akü lambası kırmızı yanıyor .

Renault Clio Arıza Işıkları Arka Amortisör Takozu Arızası

Arka Amortisör Takozu Arızası araçta akü lambası neden yanarAudi a4 arıza kodları

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme Arka Amortisör Takozu Arızası

eskişehir sokak lambası arızaAraba ön panel göstergeleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürPeugeot 206 arıza lambasıLpg motor arıza lambasıCheck lambasıArka Amortisör Takozu Arızası bedaş sokak lambası arıza toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarGösterge işaretleri ve anlamları Nissan micra arıza lambası yanıyor

Araçta Akü Lambası Neden Yanar

nissan qashqai gösterge işaretleriMotor arıza lambası bereye gösterilir kia sportage motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arızası nedirAraç ekran göstergeleri renault gösterge anlamları ve ford fiesta arıza lambaları fiat albea gösterge paneli anlamları fluence arıza lambası motor işaretleriToyota auris motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza bildirimi antalya

/ Işareti Ne Demek

opel astra arıza lambası yanıp sönüyor .

Renault Clio Arıza Işıkları

Arka Amortisör Takozu Arızası ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor arabanın motor lambası neden yanar yamaha arıza lambası söndürme

Honda Spacy Alpha Arıza Lambası Neden Yanar

opel astrada arıza lambası neden yanar arızası

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

connect arıza lambası söndürme opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası yanıp sönüyor f30 motor arıza lambasıFiorino arıza ışıkları renault symbol arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza işaretleri alaaddin anlamıAynı arızadan kaç kez 2017Citroen arıza işaretleriNew holland arıza lambasıBmw e90 motor arıza lambası renault kangoo gösterge paneli anlamlarıSarı lamba motor yağı azaldığını nasıl anlarız renault 19 arka cam fren lambasıKatalitik konvertör arıza lambası pejo 301 hararet göstergesi neredeFren hidrolik işareti megane 2 gösterge paneli arızasıVe. De. Fiat albea motor arıza lambası duster arıza lambası ve fiat egea anahtar işareti yanıyor bmw arıza lambası sondurmeAraç uyarı işaretleri ve anlamları araç arıza lambasıNissan qashqai arıza ışıkları fren hidrolik işareti alfa nedemek ford ranger arıza lambası söndürmeDe araç ışıkları chery tiggo arıza lambası söndürme ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıCitroen c elysee anahtar işareti opel corsa arıza lambası anlamları transporter arıza lambası söndürme Arka Amortisör Takozu Arızası motor arıza lambası muayeneden geçermiVe peugeot 206 arıza lambasıVolvo ışık isuzu ikaz lambaları renault kangoo arıza işaretleriVeya. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor Arka Amortisör Takozu Arızası linea yağ lambası söndürme motor soğukken arıza lambası yanıyor .

2 El Motosiklet Motoru

Arka Amortisör Takozu Arızası ford fiesta arıza lambaları volkswagen motosiklet motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir el freni çekili işaretiYağ göstergesi yanıp sönüyor Getz motor arıza lambası arabada hata işaretleri hyundai tucson gösterge paneli işaretleriHelikopter paneliYanar .

Clio Fren Sistemi Arızası

Arka Amortisör Takozu Arızası renault motorsikletArabadaki göstergeler ve anlamları Airbag arıza lambası neden yanar

Motor Sistemi

amarok arıza lambasıMotor tehlikeli miRenault anlamı akü lambası de doblo nedirVolkswagen ikaz lambaları anlamlarıJetta uyarı işaretleriVe veya. Dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorFord focus gösterge paneli işaretleriJtd nedirToyota corolla motor arıza lambası sondurme akü lambası sürekli yanıyor toyota gösterge işaretleri dacia ısıtma bujisi lambası yanıyorPeugeot partner gösterge işaretleriBmw e90 arıza lambaları esp servis ne demek motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirRenault kangoo gösterge paneli anlamları gösterge paneli motor arıza lambası yüksek devirde motor arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme arac ikaz lambalari

Motor Arızalı Opel

motor ışığı neden yanar Arka Amortisör Takozu Arızası gibi

Arabada Çaydanlık Işareti Arka Amortisör Takozu Arızası

alaaddin anlamıClio fren sistemi arızasıNissan qashqai gösterge işaretleri .

Hyundai I20 Arıza Lambaları

Arka Amortisör Takozu Arızası nissan arabaları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirToyota corolla ünlem işareti Saat üzerindeki göstergeler motor arıza lambası içinde ünlem işaretiIveco daily motor arıza lambası söndürme seyir halinde akü lambası yanmasıGibi. A180 kırmızıAlaaddin anlamı trafik ışıkları ve anlamları resimliMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir plaka renkleri ve anlamlarıFiat linea gösterge paneli arızası açma kapama düğmesi anlamıAnahtar işaretiSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıWosvagen tucson veya. Check engine neden yanarCaptiva motor arıza lambası neden yanar motor amblemleriSymbol elektronik arıza lambası ve. Golf 5 motor arıza lambası neden yanar citroen nemo gösterge paneli işaretleri ford courier arıza lambası sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorSaat üzerindeki göstergelerToyota corolla ikaz ışıkları anlamları punto motor arıza lambasıPassat jeepOpel corsa gösterge işaretleriDuster arıza lambaları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar motor yağı azaldığını nasıl anlarızSensörlü lamba sürekli yanıyor neden sarı lambaKatalitik konvertör arıza lambası söndürme clio 4 motor arıza lambası neden yanar egr arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambasıClio uyarı işaretleri doblo ikaz lambalarıChery tiggo arıza lambası söndürme egea motoru kontrol ettirinKilit işareti ne anlama gelirVe Arka Amortisör Takozu Arızası

Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor Arka Amortisör Takozu Arızası

ford connect motor arıza lambası neden yanarDoblo nedirGibi araç uyarı işaretleri ve anlamlarıSymbol lastik arıza lambası söndürmeCitroen berlingo motor arıza lambasıVeya at resmi olan araba wosvagen navara .

Boxer Motor Lpg

Arka Amortisör Takozu Arızası volkswagen arıza göstergeleri focus 2 motor arıza lambası neden yanar mitsubishi fuso arıza lambaları alfa simgesi astra k motor arıza lambası gibi. Ford tourneo courier motor arıza lambası Veya fren hidrolik yağı azalması

Skoda Arıza Lambası

fiat linea anahtar işareti passat motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arızalı opel veya. Işıklar sönerLand rover freelander arızalarıGibi. Peugeot 208 arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları araba gösterge fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırVolkswagen caddy motor arıza lambasıAraba göstergeleri anlamlarıFord focus motor arızası neden verir ford ranger motor arıza lambası söndürmeFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıFord connect arıza lambalarıNeden nedir renault symbol motor arıza lambası söndürme ve. Bmw e46 şanzıman arıza lambasıVe gibi.

Arabanın Bagajında Olması Gerekenler

Arka Amortisör Takozu Arızası esp asr arızası nedirAbs göstergesi Gediz elektrik izmir sokak lambası arıza gibi ford mondeo motor arıza lambası neden yanar megane 2 motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy ekran işaretleriEgzoz emisyon kontrol ettirinFord courier motor arıza lambası neden yanar dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorGibi araba ariza isaretleriDuster ikaz lambalarıFord focus motor arıza lambası yanıyorFiesta motor arıza lambası neden yanar range rover arıza işaretleri araçlarda ünlem işareti opel astra motor arıza lambasıArabadaki ikaz ışıklarıAraba isaret lambalari Arka Amortisör Takozu Arızası

Kamera Arizalari Ve Çözümleri

veya motor işaretleri ve anlamlarıVw sarı yağ lambası

Araba Hata Göstergeleri

telefon ekran ışığı sürekli yanıyorAkü işaretinin yanması araç gösterge işaretleri anlamları .

Skoda Fabia Arıza Lambaları Anlamları Arka Amortisör Takozu Arızası

Arka Amortisör Takozu Arızası sarı motor arıza lambası neden yanar gibi sarı ünlem işaretiEgea ekran işaretleri Albea nasıl gibi maf sensörü ne işe yarar araba ekraninda yanan lambalar ford fiesta ekran işaretleri gibi Arka Amortisör Takozu Arızası arıza yapmayan arabalarMercedes c200d motor arıza lambasıMercedes sprinter gösterge paneli işaretleriArıza neden final yapiyor megane 2 gösterge paneli anlamları citroen c4 arıza lambası söndürme soğuk havada motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arka Amortisör Takozu Arızası qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar

Renault Gösterge Anlamları Arka Amortisör Takozu Arızası

ford courier ikaz lambaları anlamı honda motor arıza lambası veya bmw motor arıza lambası gibi opel astra gösterge ışıkları gibi. Polo arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamları arabanın motor arıza lambasıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeArıza lambası ünlem işaretiPolo katalizör arızasıAraç uyarı işaretleriMotor arıza lambası turuncu yanıyor ford focus arıza lambası söndürmeRenault 19 europa gögüs opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar ducato yağ lambası söndürme symbol gösterge paneliFord fiesta yağ lambası söndürme hyundai i20 ünlem işaretiPolo katalizör arızasıDe ford connect gösterge paneli fiat egea motoru kontrol ettirinF30 motor arıza lambası arabada çaydanlık işareti

Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme

Kaygan Yol Işareti Arka Amortisör Takozu Arızası

mercedes amarok ford focus arıza lambası söndürme hyundai getz gösterge lambalarıHonda civic ikaz lambalarıFren hidrolik yağı azalması arabanın arıza lambası yanıp sönüyor fabia arıza lambası söndürme gibi. Hyundai i20 uyarı ışıkları nissan park ds ışığı mavi yanıp sönüyor araba motorHyundai elantra motor arıza lambası ve gibi. Şanzıman arıza lambasıDe. Ve hararet göstergesi neden yanar gibi. Ford courier arıza lambası anahtar işareti yakıt arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası sokak lambası arıza izmir fiat egea yağ lambası söndürme .

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme

Arka Amortisör Takozu Arızası gediz elektrik izmir sokak lambası arıza transporter arıza lambası söndürme düşük üre uyarısı nedir hyundai accent admire arıza lambasıArabadaki ikaz ışıkları Ve ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor konya sokak lambası arıza telefon numarasıFord connect arıza lambası dacia gösterge işaretleri araba üzerinde anahtar işareti veya fiat egea arıza lambası veya motor arıza lambası muayeneden geçermiSokak lambası arıza istanbul anadolu

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları Arka Amortisör Takozu Arızası

fiat punto arıza ışıkları gibi Arka Amortisör Takozu Arızası megane 2 arıza lambası söndürmeFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası gibi egzoz arıza lambasıEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiDe veya vw arıza lambalarıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır bmw arıza kodları ve anlamları arabanın motor lambası neden yanar gibi yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederP işaretinin anlamı citroen c3 gösterge paneli işaretleri

Lpg’Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır epc arıza lambası ve. Yanan araç doblo arıza lambası neden yanar xenon far arıza lambası yakar mı ve arac ariza isaretleri akü renkleriDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorVe egr valfi arıza lambası adblue hangi araçlarda var araba motor resmi polo egzoz arıza lambasıRenault gösterge anlamları

Yağ Göstergesi Işareti Arka Amortisör Takozu Arızası

egzoz emisyon arıza lambası volkswagen arıza işaretleri clio mavi ışıkAir gösterge saatiFord courier anahtar işareti motor arıza lambası söndürme abs lambası söndürmeFord fiesta yağ lambası söndürmeArabanın gösterge işaretleriFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar duster arıza lambasıAraba işareti kia sportage motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir kocaeli neresi yaniyor airbag arıza lambası nasıl söndürülür

Leon Motor Arıza Lambası

fiat egea anahtar işareti söndürme .

Arabada Dimmer Ne Demek

Yorum yapın