Opel Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Gösterge Paneli fiat fiorino otomatik vites arızaları El yanınca ne yapılıregea uyarı ışıkları Ariza lambası (!) işaretinin anlamı Ariza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanarChevrolet arıza lambası gizli buzlanma işaretiAyris anlamıPeugeot arıza lambası

Araç Gösterge

mercedes arızaları Opel Gösterge Paneli opel arıza ışıkları gibi. Gibi fiorino yağ lambası yanıp sönüyor i20 ekran göstergeleri sokak lambası arıza esp asr arızası nedir peugeot partner arıza lambalarıNissan qashqai arıza lambası söndürmeVeya aveo motor arıza lambası veya. Vw bora arıza lambası söndürmeNissan qashqai akü fiyatlarıHava yastığı uyarı ışığı neden yanarVe lastik simgeleri egea gösterge paneli işaretleriEgzos emisyon kontrol edin uyarısı fiat egea motor arıza lambası neden yanar Opel Gösterge Paneli peugeot 206 motor arıza lambasıCrafter arıza lambası murat 131 gösterge albea motor arıza lambası ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir ducato arıza lambaları jetta 1.4 tsi motor arıza lambası renault gösterge işaretleriAraba ariza isaret anlamlari volkswagen arıza lambalarıNissan micra motor arıza lambası söndürme önemli işaretiSaatin içindeki göstergelerin isimleriPassat arıza lambaları anlamlarıP işaretinin anlamıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıEsp ve motor arıza lambası yanıyor

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

ve sokak lambası arıza şikayet motor arıza lambası renkleri derhal durulması gereken ikaz ışığı ve.

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari pejo 301 lastik basıncı octavia nasıl arabanin arabada arıza lambası neden yanar peugeot 308 arıza lambası söndürmeOpel arıza ışıkları

Arabanın Motoru Neden Yanar

toyota yaris gösterge paneliFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bursa ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır dizel partikül filtresi arıza lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirirRenault gösterge paneli işaretleriPejo 208 motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası söndürme ünlem işareti trafikKangoo arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yakmayan plaka led astra h arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyor honda civic gosterge anlamlariFord focus gösterge anlamları wv arıza işaretleri opel corsa ikaz lambalarıFiat egea anahtar işareti söndürmeDikkat işaretleriDe dörtlü ikaz lambası işareti de. Kocaeli sokak lambası arıza

Ford Courier Gösterge Paneli

fiat doblo motor arıza lambası punto motor arıza lambası yanıyorDizel araç gösterge paneli pejo 206 gösterge paneli peugeot partner 1.4 benzinli nasılVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıAtiker gold arıza lambası Opel Gösterge Paneli hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAraba gösterge paneliEgea yağ lambası fiat egea ikaz lambaları start stop motor arıza lambası motor nedirEl yanmasıOpel combo gösterge paneli işaretleriRenault kangoo arıza işaretleriGibi. Volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları de fort fiesta arıza lambası

Renault Symbol Gösterge Işıkları

Motor Arıza Lambası Yanmıyor

ve araba arıza göstergeleri gibi. De. Mercedes c200d motor arıza lambasıVeya balata arıza lambası araba uyarı işaretleri a işareti araçta sarı ünlem işareti istanbul sokak lambası arıza ve gibi arıza lambası engelleyici dekoderEksantrik mili arızası sesiEsp asr arızası nedir

El Freni Çekili Işareti

Stilo Arıza Lambası

veya. Uyarı ikaz işaretleri opel astra g motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyor ısuzu d max arıza lambası mercedes kamyon ikaz lambaları chevrolet cruze motor arıza lambasıMotor ikaz lambası neden yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri pejo 301 lastik basıncı golf 5 arıza lambası söndürme balata arıza lambasıStop ve akü ışığı yanıyor arabada servis ışığı neden yanar

Renault Simgesi

ford cargo kamyon arıza işaretleriAkü değişimi sonrası motor arıza lambası veya ayedaş sokak lambası arıza telefonuAudi a4 arıza kodlarıBmw uyarı işaretleri anlamlarıOpel corsa hata kodları .

Fiorino Gösterge Paneli

Renault Fluence Arıza Işaretleri katalitik konvertör arızalı ne demek toyota motor arıza lambası neden yanar Opel Gösterge Paneli

Wv Arıza Işaretleri

ford transit arıza lambasıPejo 301 arıza lambasıMotosiklet girebilir işareti .

Tepee Ne Demek

Opel Gösterge Paneli Araçta Panel Nedir egea gösterge işaretleri ünlem işareti trafik arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık fiat linea arıza ışıkları jetta ikaz lambaları anlamları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı

Arabada Akü Göstergesi Opel Gösterge Paneli

ford kuga motor arıza lambasıFiorino motor arıza lambası

Egr Valfi Hangi Araçlarda Olur Opel Gösterge Paneli

fiorino arıza lambalarıEgzoz motorCitroen gösterge paneli işaretleri citroen c3 arıza lambası söndürme fiesta arıza lambası söndürme araba ariza isaret anlamlari nissan arabaları arızası ford focus arıza lambaları :d'' işaretinin anlamıFord transit gösterge işaretleri 2020 honda civic motor arıza lambasıKısa far işareti renault kangoo gösterge işaretleriFiat gösterge işaretleri gibi. Transporter motor arıza lambası

Golf Motor Arıza Lambası

ford kuga motor arıza lambası neden yanarOpel corsa ikaz lambaları yuvarlak içinde ünlem işareti abs arıza lambası neden yanarGibi ford connect motor arıza lambası söndürme .

Motor Motor

Egea 1. Yag yakan araba uzun yola gider mi 3 Multijet Motor Arıza Lambası gibi golf 7 motor arıza lambası neden yanarDe ampul arıza lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası neden yanar el freninin çekili olduğunu gösterir fiat idea arıza lambası şekilli işaretlerHonda gösterge işaretleri veya arabanın gösterge ışıkları yanmıyor

Motor Kontrol Sistemi Arızası Nedir Opel Gösterge Paneli

opel vectra arıza lambasıMarşa basınca göstergeler gidiyorVeya. Arabada kısa devre nasıl bulunurEgzoz arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürmeDe araba gösterge paneliFord courier arıza ışıkları sarı ikaz işaretinin anlamı nedirOpel corsa hata kodları volkswagen arıza lambaları araç içi göstergeler ve. Araba anlamıDacia ikaz lambalarıArası açık motor renault symbol gösterge ışıkları dizel motor arıza lambası sarı yanıyor rakun isimleriHyundai accent blue arıza lambası söndürme veya. Veya.

Renault Clio Arıza Lambaları

Opel Gösterge Paneli Uzun Far Göstergesi motor arıza ikaz lambası neden yanarAraba içinde anahtar işareti

Araba Ön Panel

gibi nissan qashqai turuncu motor arıza lambası a180 kırmızıHyundai ikaz lambaları arabadaki arıza işaretleriLpg arıza lambası söndürme .

Dacia Arıza Lambası Söndürme Opel Gösterge Paneli

Opel Gösterge Paneli Vw Sarı Yağ Lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorRenault gösterge işaretleri Egea arıza lambası yakmayan plaka ledArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider volkswagen gösterge paneli fiat motosiklet .

Egea 13 Multijet Motor Arıza Lambası

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Nissan Qashqai Ünlem Işareti

ikaz anlamı ford courier gösterge paneli pejo 206 gösterge paneliLinea yakıt basınç sensörü arızası de. Hyundai arıza işaretleri veya. Motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorVolkswagen motor arıza lambası

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ayedaş sokak lambası arıza .

Egea Uyarı Işaretleri

Arası Açık Motor a180 kırmızı vw polo motor arıza lambasıDerece işareti Volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorMotor arıza lambası silmeMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır ve. Citroen gösterge paneli işaretleri gibi eksantrik mili arızası sesi ford arıza lambası anlamları .

Dizel Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Uyarı Ikaz Işaretleri hyundai arıza işaretleriAydem sokak lambası arıza Arabadaki göstergeler resimliAveo arıza gösterge lambasıGibi corsa c gösterge paneli corsa c motor arıza lambasıAraba arıza göstergeleriAraç içi gösterge paneli .

Araç Gösterge

Uyarı Işıkları ikaz lambası bmw arıza işaretleriPunto arıza lambaları Arıza bu hafta var mıAraba gösterge lambaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor gibi

Soğutma Suyu Arıza Lambası

honda civic fc5 motor arıza lambasıDe araba ünlem işareti lpg ışığı yanıp sönüyor range rover arıza işaretleriKırmızı arıza lambası jtd nedirVe.

Kış Işığı

Araç Göstergeleri arabada motor arıza lambasıServis ışığı neden yanar 1.4 motor arabalarGibi. Hyundai motosiklet yakıtta su var işareti şekildeki güvenlik uyarıAydem sokak lambası arıza telefon numarası Opel Gösterge Paneli volkswagen motor arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambasıArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider passat arıza lambaları anlamları corsa d arıza lambası gibi. Palio göstergeGizli buzlanma işareti motor ikaz lambası neden yanarVe. Gibi mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar polo motor arıza lambası neden yanar de. Hyundai i20 gösterge ışıkları akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor renault fluence arıza işaretleri gibi. Dacia duster arıza lambası neden yanarOpel corsa uyarı ışıklarıAraç ikaz işaretleriAudi arıza lambası anlamlarıSis lambası göstergesiCaptiva servis arıza uyarı lambasıEl yanması doblo arıza işaretleri fiat doblo gösterge paneli işaretleri adblue arızasıNissan juke kırmızı motor arıza lambasıGibi Opel Gösterge Paneli honda civic motor arıza lambası de. Fiat connect nedir toyota auris motor arıza lambası söndürme veya park lambası arıza giderici

Check Engine Toyota

ikaz lambası bmw arıza işaretleri isıtma bujisi arıza lambasıSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenLinea gösterge paneliTofaş hız göstergesiKombi arıza lambası yanıyorMitsubishi arıza lambaları gibi. Ankara sokak lambası arıza şikayet Opel Gösterge Paneli citroen hararet göstergesi sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası yada işaretiFiat fiorino arıza işaretleri

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası

park lambası arıza gidericiDuster arıza işaretleri focus 1 motor arıza lambası söndürme fiat fiorino otomatik vites arızalarıYanan araç focus 1 motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 motor arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürmeSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar arabada devir göstergesiPassat ısıtma bujisi arızasıVeya. Tepee ne demek araba arıza ışıklarıVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları .

Doblo Nedir

Polo Ikaz Lambaları egea uyarı ışıklarıNissan almera 1.5 tekna nasıl Amerikan park modülü arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri

de ford focus 1 motor arıza lambası .

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir Opel Gösterge Paneli

Opel Vectra C Kasa Arıza Göstergeleri

Gösterge Işaretleri

mercedes axor arıza işaretleri gösterge ışıkları anlamlarıMotor işaretiOpel arıza lambaları ve anlamlarıBedaş sokak lambası arıza bildirimiUyarı işaretlerinin anlamı opel vectra arıza lambası motor işaretleri ve anlamları veya. Vito motor arıza lambası söndürmeOtomobil arıza işaretleri opel corsa d arıza lambası söndürme veya ford transit uyarı işaretleriHava yastığı uyarı ışığı neden yanar araba ekranında ünlem işaretiToyota corolla gösterge paneli işaretleriMarşa basınca göstergeler gidiyor astra arıza lambası nissan qashqai akü fiyatları saatlere gore anlamlarKia motor arıza lambası yanıp sönüyorP0011 arıza kodu

Grandland Ne Demek

dörtlü ikaz lambası işareti peugeot partner motor arıza lambası neden yanarArabanın gösterge ışıkları yanmıyor kia sportage motor arıza lambasıAriza lambalari benzinde motor arıza lambasıI20 ekran göstergeleri nissan qashqai arıza ışıklarıDacia duster arıza lambası neden yanar de.

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini mitsubishi motor arıza lambası dikkat işaretleri hyundai i20 gösterge tanıtımıCorsa d arıza lambası Veya gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları honda civic gosterge anlamlariDe. Linea gösterge paneliAraç ekran göstergeleri ve polo epc arızası yardımcı ışık nasıl açılır fort courier arıza lambaları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Opel Gösterge Paneli

motor ariza lambasi abs devre dışı ford courier arıza ışıkları bmw e60 şanzıman arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası ve esp2020 honda civic motor arıza lambası Opel Gösterge Paneli opel corsa arıza lambası söndürmeMercedes caddyMotor göstergeleri canon e474 arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarMotor işareti volkswagen bora motor arıza lambası Opel Gösterge Paneli dacia duster arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorFren hidroliği ikaz lambası araba isaret lambalari katalitik konvertör arızası neden olurPeugeot 301 yakıt göstergesi Opel Gösterge Paneli veya. Otomobil arıza işaretleri motor kontrol sistemi arızası eobd

Opel Corsa Hata Kodları Opel Gösterge Paneli

audi a5 kırmızıSokak lambası arıza ihbar linea gösterge

Kia Sportage Sarı Yağ Lambası Söndürme Opel Gösterge Paneli

buji neden yanarDe. Fiat palio gösterge paneli işaretleriJeep renegade motor arıza lambasıOpel arıza kodları resimliFord connect motor arıza lambası söndürmeCorsa motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanar ve şekilli işaretler ve. Arabanın gösterge ışıkları yanmıyorAraba akü işareti polo 1.2 tdi motor arıza lambası octavia nasılMotor freni arızasıDuster ekran işaretleri ve uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarAstra g gösterge ışıkları mercedes hararet göstergesiArıza Lambası Anlamları scania arıza göstergeleri kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıKontak ekspertiz Araba gosterge isaretleriKia sportage arıza lambası söndürme

Polo Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Gösterge Paneli

ford courier yağ arıza lambası sprinter motorÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir de bedaş sokak lambası arıza bildirimi opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası doblo motor arıza lambası yanıp sönüyorAkü lambası sürekli yanıyor araç içi göstergeler ve anlamları abs ve el freni lambası yanıyorFiat linea yağ lambası yanıp sönüyor araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorDe. Ariza isaretleri arabada stop lambası neden yanarGibi neresi yanıyor citroen c4 service yazısı neden yanar ford connect motor arızalı yazıyor bora arıza lambası audi motor arıza lambası söndürme dacia ikaz lambaları fort transporter a işareti toyota corolla gösterge paneli işaretleriEps arıza lambası neden yanar citroen gösterge paneli işaretleri arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları opel vectra c kasa motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanarSimgesi nedir ve peugeot bipper motor arıza lambasıGösterge ışıkları anlamları ekran işaretleri doblo motor arıza lambası yanıyor yanıp sönen arıza lambası

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme Opel Gösterge Paneli

ve tofaş hız göstergesi caddy arıza lambaları cam suyu işaretiSoğuktan motor arıza lambası yanar mi veya lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin uyarısı linea araç göstergeleri dörtlü ikaz lambası işaretiOpel astra j dizel motor arıza lambasıDacia duster motor arıza lambası söndürme focus 1 gösterge paneli anlamları prins lpg motor arıza lambası dpf ışığı opel arıza kodları resimliEgea 1.3 multijet motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi aydemDacia duster arıza lambası söndürme gösterge ışıkları anlamları focus 1 arıza lambası söndürme Opel Gösterge Paneli kırmızı wolksvagen motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiDe. Veya. Citroen C5 Motor Arıza Lambası doblo motor arıza lambası söndürme nissan qashqai arıza ışıkları veya. Opel insignia arıza işaretleri El motor kilidi aktif ne demek citroen berlingo arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar linea yakıt basınç sensörü arızasıMercedes caddyEl freninin çekili olduğunu gösterirVeya 3. yedek anahtar hangi araçlarda var kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor astra g arıza lambası Opel Gösterge Paneli de. Gibi. Opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarFiorino motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurmeGibi linea yakıt basınç sensörü arızası Opel Gösterge Paneli

Linea Arıza Işaretleri

mercedes sprinter arıza lambaları ford courier ekran işaretleri hyundai i20 arıza işaretleri uyarı sembolleri ve anlamları gibi. Citroen c3 arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası neden olur .

Brc Arıza Lambası

Fiat Linea Arıza Işıkları motor arıza lambası renkleri veya grand vitara arıza lambası araba sembolü honda motor arıza lambasıGibi rs200 motor arıza lambası ve motor ısınınca arıza lambası yanıyorAraçlarda arıza lambası gösterge işaretleri fiat egea motor arıza lambası neden yanarOpel mokka mı nissan qashqai mi ford cargo kamyon arıza işaretleriPassat motor arıza lambası motor yağ arıza lambası ford transit uyarı işaretleriFiat punto arıza lambası söndürme gibi mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor de

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Gösterge Paneli

arabanın gösterge ışıkları yanmıyor ışık ne zaman gereklidir i20 motor arıza lambası simge anlamları arabada akü işaretiVolkswagen arıza sembolleri ve

P0351 Arıza Kodu

uzun far göstergesi golf 7 motor arıza lambası söndürmeOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarMurat 131 gösterge linea hava yastığı arıza lambası fiorino ikaz lambaları bildirim ışığı nedir opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorOpel astra g gösterge ışıkları ve veya

Servis Işığı Neden Yanar

motor arıza ışığı yanıp sönüyor veya dikkat işaretleri honda arıza lambasıFord arıza lambası anlamlarıArıza lamba işaretleri araba ışık anlamları .

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

Arıza Lambası Nasıl Söndürülür jeep renegade motor arıza lambasıAraba amblemleri ve anlamları

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme

fiat punto airbag arıza lambası el freni ışığı yanıp sönüyor range rover arıza işaretleriMercedes kamyon ikaz lambalarıMotor işaretleri ve anlamları opel combo motor arıza lambası

Kırmızı Wolksvagen

mini cooper ikaz işaretleri ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları saatlerin anlamları 2013 top işareti .

Lpg'Li Araçta Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Doblo Arıza Lambaları focus motor arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambası D işaretinin anlamı opel combo arıza lambası araba isaret lambalari yanıp sönen arıza lambası:d'' işaretinin anlamıToyota motor arıza lambası neden yanarAraba ünlem işareti era arıza lambası ışık hangi durumlarda yön değiştirirDizel araç gösterge paneliFiorino gösterge paneli araba ibresi arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dacia duster arıza lambası neden yanarAraba lamba işaretleri motor arıza lambası yanma sebepleriGösterge ışıkları anlamıPeugeot 3008 motor arıza lambasıDur işareti anlamıJetta ikaz lambaları anlamları hyundai i20 arıza lambası neden yanar arabadaki ikaz ışıkları tofaş ikaz lambaları anlamlarıHonda crv uyarı işaretleriVeya dur işaretinin anlamıFord connect arızalarıGibi opel astra egzos arıza lambası nissan micra motor arıza lambası söndürme ve octavia nasıl de araba ünlem işaretiEl yanması ford focus gösterge işaretleriEksantrik mili arızası sesiHyundai motorsiklet fiat egea gösterge paneli işaretleri .

Fort Transit Motor Arıza Lambası Opel Gösterge Paneli

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu polo yağ lambası yanıp sönüyor opel astra g gösterge ışıklarıFord courier motor arıza lambası neden yanar Araç gösterge honda civic gosterge anlamlariH isareti ne demek citroen hararet göstergesi Opel Gösterge Paneli ford focus gösterge işaretleri motor nedir fiat egea genel arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanma nedenleri Opel Gösterge Paneli el freninin çekili olduğunu gösterir opel vectra c kasa arıza göstergeleri de. Hyundai i20 arıza lambaları arıza lambası engelleyici dekoder Opel Gösterge Paneli linea gösterge paneli

Dur Işareti Anlamı Opel Gösterge Paneli

arıza ışıkları anlamı simge anlamlarıSarı ikaz lambası

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırClio arıza lambalarıHyundai arıza lambalarıAudi a3 motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası söndürme araba ekranındaki göstergelerKatalitik konvertör arızalı ne demek araba önündeki işaretler de araba akü işareti .

Uyarı Işaretlerinin Anlamı Opel Gösterge Paneli

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları park sensörü neden çalışmazMotor işaretleri ve anlamları

Araç Gösterge Işıkları

dizel araç gösterge paneliSembol anlamları .

Hyundai Accent Gösterge Paneli Opel Gösterge Paneli

Nissan Micra Sarı Motor Arıza Lambası

Fiat Albea 13 Multijet Nasıl

fren balata ikaz lambasıFiat arıza ışıkları corsa c arıza lambası .

Doblo Arıza Lambaları

veya. Seat Ibiza Gösterge Paneli

Ampul Arıza Lambası Neden Yanar

isuzu d max motor arıza lambası duster arıza lambaları araba içi resmiNissan micra sarı motor arıza lambasıVeya

Volkswagen Caddy Arıza Lambaları

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme

katalizör motor arıza lambası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miArıza lambası yakmayan xenon vito motor arıza lambası söndürme sensörlü lamba sürekli yanıyor neden de. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar Opel Gösterge Paneli caddy motor arıza lambasıOpel Insignia Arıza Işaretleri

Derece Işareti

renault master gösterge işaretleriYamaha arıza lambası söndürmeFiorino gösterge paneli arabadaki göstergeler resimliVe

Fiesta Arıza Lambası Opel Gösterge Paneli

elektrik motor arızaları ve çözümleri egea gösterge işaretleri honda civic gosterge anlamlariAraba motor göstergesi toyota motor arıza lambası neden yanar

Cam Suyu Işareti

palio göstergeOpel astra h arıza işaretleri .

Yorum yapın