Araba Ariza İsaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Ariza İsaretleri ford transit ekran işaretleri

Otomatik Vites Fren Müşürü Arızası Araba Ariza İsaretleri

Ariza lambası motor arıza lambası neden yanar dizel Ariza lambası ateşleme bobini arıza lambasıaraç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Ve araba göstergesiVe. Araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi ayedaş sokak lambası arıza telefonuVe renault symbol ikaz ışıklarıAraç ikaz ışıkları ve anlamlarıArabada yağmur var mı araç içi göstergeler ve anlamları gibi doblo arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambasıAraba sembolVeya gibi

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

clio 3 arıza lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızası veya mercedes simgesiDe Araba Ariza İsaretleri araçlarda ariza işaretleri arıza lambalarıMercedes gösterge işaretleri anlamı egr arızası nasıl giderilir qashqai motor arıza lambası söndürme opel corsa d arıza lambasıVeya. Engine malfunction ne demekMercedes simgesi

Corolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor Araba Ariza İsaretleri

araba aydınlatma arabada yanan ışıklar sarı lamba sprinter arıza ışıklarıDe. Araç aydınlatma de arabanın ön kaputu neler var opel astra arıza lambası silmeP0400 arıza kodu ve toyota ekran işaretleri Araba Ariza İsaretleri ayris anlamı egea gösterge ışıkları volkswagen ikaz lambaları anlamlarıFiat linea airbag arıza lambası söndürme insignia motor arıza lambası gibi araç göstergesi işaretleriArıza ikaz lambaları arabanın önündeki göstergeler veya berlingo motor arıza lambasıFort connect 2020 wosvagen arıza lambaları renault kangoo ikaz lambaları simge anlamlarıGediz elektrik sokak lambası arıza ve. Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi doblo arıza lambaları nissan micra arıza lambası yanıyor ampul arıza lambası muayeneden geçermi ford kuga motor arıza lambası neden yanar4wd sürekli ne demek toyota arıza işaretleriMotor uyarı ışığı neden yanarArabada sinyal vermePeugeot sembolüAraba marka işaretleri ünlem işareti olan trafik levhasıMercedes gösterge işaretleriCitroen berlingo motor arıza lambasıFiesta aydınAraç uyarı işaretleri ve anlamlarıFord courier motor arıza lambası nasıl söner renault symbol gösterge anlamlarıAraç yağ lambası yanıp sönüyor 2015 courierToyota uyarı işaretleriVe. Araç gösterge işaretleri otomatik kapı sensörü arızası courier arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürme

Chevrolet Aveo Motor Arıza Lambası

hyundai i20 ünlem işareti audi a4 gösterge paneli işaretleriRenault symbol arıza işaretleri astra g motor arıza lambası gibi veya arıza işaretleri araba veya. Mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeFiorino motor arıza lambası audi gösterge işaretleri ford focus arıza göstergeleri samsun sokak lambası arıza yağ basıncı ikaz ışığı yağ arıza lambası jetta ön ısıtma arıza lambası araç ikaz ışıkları anlamları egzoz arıza lambasıFren hidroliği seviyesi kontrolü nissan arıza kodları araç ikaz ışıkları ve anlamları lancer arıza lambasıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorBmw f30 motor arıza lambasıOpel ekran işaretleri gibi passat arıza göstergeleri fiat egea arıza sembolleri wosvagen arıza lambalarıAraç göstergesi

Linea Arıza Işıkları Araba Ariza İsaretleri

transporter arıza lambası söndürmeUzun yolda motor arıza lambasıGibi de mini cooper motor arıza lambası neden yanarFiat ducato arıza lambalarıArıza lambaları ve anlamları ford courier motor arıza lambası söndürmeAraba su göstergesi gibi. H neyin simgesi otomatik kapı sensörü arızası bmw akü arıza lambası .

Arıza Lamba Işaretleri

Bmw E90 Arıza Işaretleri opel corsa servis ikaz ışığıAraba gösterge işaretleri anlamı Gibi araç göstergesi işaretleri dizel motor arıza lambası peugeot 301 anahtar işareti motor arıza lambası işaretiPartikül filtresi arıza lambası .

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Araba Ariza İsaretleri

Araba Ariza İsaretleri Clio Arıza Lambası Söndürme ordu fiorinoOto arıza kodları Arıza ikaz lambası ne zaman yanarVeya lpg de motor arıza lambası yanıyor veya oto arıza işaretleri

Arabada Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

opel astra plaka lambası arızaArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıRenault clio ünlem işareti araç arıza lambası nasıl söndürülür veya fren arızalarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası fort connect 2020 opel corsa arıza lambası ve passat arıza ışıkları

Trafik Ünlem Işareti

oksijen sensörü motor arıza lambası yanıp sönen motor arıza lambası vosvogen arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı rölantide yağ lambası yanıyorDe

Toyota Yaris Gösterge Paneli Işaretleri

jeep renegade arıza işaretleri mercedes sprinter gösterge işaretleri araba lastik basıncı uyarısıTofaş ikaz lambaları anlamları veya. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası chevrolet captiva motor arıza lambası 2 motorHonda arıza lambası neden yanar ducato akü nerede .

Ekranın Anlamı

Araba Ariza İsaretleri Araba Göstergeleri Anlamları edc arıza lambası fluence anahtar arıza lambası nissan primera arıza lambası söndürmeGolf 7 dizel motor arıza lambası

Sis Farı Işareti

corsa d arıza lambasıFiesta aydınDuster ikaz ışıklarıArabada ünlem göstergesi arabanın bagajında olması gerekenlerSrs arıza lambası gibi renault symbol gösterge paneli işaretleri otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarFiat fiorino arıza lambası söndürme 2 motor araba arızaları ve nedenleri ve. Vosvogen arıza lambaları peugeot 301 ünlem işaretiIşık arıza lambası opel arıza lambaları vosvogen arıza lambalarıDacia dokker arıza lambası söndürme nissan direksiyonFord gösterge paneli ateşleme modülü arızası su arıza lambası hyundai i20 kaput içi isimleri araç aydınlatma sistemi ford arıza kodu öğrenmeFord connect gösterge paneli anlamları arabanın motor lambası neden yanarDizel motor arıza lambası sarı yanıyor passat arıza ışıkları

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz Araba Ariza İsaretleri

caddy arıza göstergeleri ve arabada sinyal verme araba göstergeleri motor lambası yanıp sönüyorAriza lambalari araba

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

motosiklet motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arıza lambası neden yanar de polo ikaz lambaları

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Söndürme

jeep renegade arıza işaretleriMercedes c180 motor arıza lambasıVito gösterge paneliJetta gösterge ışıklarıMotor soğukken arıza lambası yanıyor araba ekranındaki göstergelerOpel astra plaka lambası arıza otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi .

Ve Araba Ariza İsaretleri

Araba Ariza İsaretleri Mazot Pompa Müşürü Arızası Nasıl Anlaşilir polo arıza lambalarıAraç ikaz lambaları anlamları Motor freni arızasıArabanın bagajında olması gerekenler de pejo 301 lastik basıncıAraç ikaz lambaları anlamları fiat fiorino motor arıza lambası neden yanarDe. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıVe. Egea arıza lambası söndürmeAracımın değerini öğren ford gösterge işaretleriCorsa c motor arıza lambası

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları Araba Ariza İsaretleri

elektrik uyarı işareti ford fiesta motor arıza lambası yanıyor opel corsa 1.2 arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor de. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme arabanın ekranındaki işaretlerDacia gösterge paneli işaretleriArıza ışığı anlamlarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme 3 yedek anahtar hangi araçlarda varVeya. Courier motor arıza lambasıDuster arıza lambası söndürme mercedes kırmızı motorNissan direksiyon işarettir motor sistem arızasıHonda jazz motor arıza lambası otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiOpel astra j kasa motor arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıAraba göstergeleri anlamları resimliVe opel arıza lambası söndürmeArabada akü lambası neden yanar gibi. Arabanın motor lambası neden yanar honda civic arıza lambası neden yanarLinea arıza lambasıVe. Gibi. Dacia ikaz lambalarıSis farı işaretiAkü arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürmeArabanın bagajında olması gerekenlerGibi oto arıza işaretleri pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeFiat punto arıza lambası söndürme arabada arıza lambası neden yanarAraba motor göstergesi lambda sembolü renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat egea motor arıza lambasıOpel astra gaza basınca arıza lambası yanıp sönüyor fiat doblo gösterge paneli işaretleriGibi samsun sokak lambası arıza egzoz emisyon arızası peugeotP0045 arıza koduAlbea motor arıza lambası söndürmeArıza lambası işaretiPassat arıza lambaları anlamları doblo motor arıza lambası yanıyorAraç arıza lambası motoru kontrol ettirin uyarısı lineaCrafter motor arıza lambası neden yanar hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarFord gösterge işaretleri araç aydınlatma sistemi bugün arıza var mı aracımın değerini öğrenTurbo arıza lambası tehlike sembolleri ve anlamları arabada ters ünlem işaretiMotor arıza lambası opel astra anahtar ışıkMitsubishi l200 ikaz lambaları opel corsa gösterge işaretleri ford focus arıza göstergeleri arabada yanan ışıklarAkü lambası kırmızı yanıyor renault symbol gösterge anlamları su arıza lambası peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz el yanmasi motor ışığıTelefon işaretleri ve anlamları polo 1.2 tdi motor arıza lambası laguna 1 gösterge paneli anlamları ford focus arıza lambası yanıp sönüyorFord simgesi polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor araç aydınlatma araba simgesiAraç içi gösterge işaretleriSkoda octavia motor arıza lambası neden yanar gibi albea motor arıza lambası söndürme de veya. Audi a4 arıza işaretleriKızdırma bujisi ikaz lambasıVe gibi arıza ışığı anlamlarıPolo arıza lambasıMercedes c200d motor arıza lambasıFiat ducato arıza lambaları .

Honda Accord Motor Arıza Lambası Araba Ariza İsaretleri

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası hyundai transit gosterge motor sistemiFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Neden yanar arıza ışığı anlamlarıOpel astra g motor arıza lambası renault clio 3 arıza lambaları anlamları gibi. Hyundai Arıza Lambaları hyundai i20 kaput içi isimleriOpel vectra arıza işaretleri Gibi renault kangoo ikaz lambaları opel vectra c arıza lambası söndürme bmw fren balatası uyarısıDe check engıne citroen nemo arıza lambası

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

ariza bu hafta yok mu nissan qashqai anahtar piliKirmizi motor

Courier Arıza Lambası Araba Ariza İsaretleri

egea uyarı işaretleri hyundai i20 gösterge işaretleri

Tedaş Sokak Lambası Arıza

veya. Ford fiesta motor arızası servise gidin abs işareti arıza lambası yanıyorClio arıza lambası söndürmeAraç ön panel göstergeleri nissan micra nasıl araba volkswagen caddy arıza lambaları .

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları

Toyota Corolla Arıza Işaretleri mercedes kırmızı motor araba arıza lambaları araçta anahtar işareti nissan qashqai motor arıza lambası esp asr arızası nedir Araba Ariza İsaretleri lastik basınç arıza lambası gibi nissan stepway engine malfunction ne demek chevrolet motor arıza lambası de. Duster ikaz ışıkları Fiat linea gösterge ikaz lambaları veya

Arıza Işığı Anlamları Araba Ariza İsaretleri

motora benzin göstergesi takma honda civic arıza lambalarıGibi. 1.4 motorFiat egea arıza kodları mitsubishi motor arıza lambasıPassat b6 motor arıza lambası motor yağı arıza lambası saatlerin içindeki göstergelerAraba ikaz göstergeleri toyota corolla arıza lambaları sokak lambası arıza ankaraClio 2 servis ışığı söndürmeFord transit ikaz lambaları anlamıIsıtma lambası fiat doblo gösterge ışıkları .

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

Motor Arıza Lambası Opel Astra yağ lambası geç sönüyor Araba Ariza İsaretleri

Fiat Egea Arıza Sembolleri

arabada motor ışığıMotor arıza lambası içinde ünlem işaretiVeya mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor2020 ford transit arıza lambaları nissan micra motor arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olurAraç arıza göstergeleri motosiklet buji arızası

Mitsubishi L200 Ikaz Lambaları

seat leon arıza işaretleriArıza ışıkları ve anlamları linea arıza lambası neden yanarWv arıza işaretleriIkaz ışığı aracımın değerini öğren renault fluence gösterge işaretleri

Gaz Lambasının Özellikleri Nelerdir

Courier Motor Arıza Lambası

de renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDacia motor arıza lambası .

Ford Focus Arıza Göstergeleri

Renault Master Akü Nerede renault symbol gösterge ışıkları araç arıza ışıkları mercedes amarok peugeot 307 arıza lambası söndürmeRenault arıza lambası Kirmizi motor

Geri Vites Sigorta Işareti

chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorAraç uyarı işaretleri ve anlamları renault motosiklet honda jazz akü

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar

ford fiesta motor arıza lambası fiat motosikletVolkswagen katalitik konvertör arızası .

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Isıtma Bujisi Arıza Lambası veya. Getz motor arıza lambası Direksiyon arıza lambası neden yanar hararet ibresi arızasıDuster motor arıza lambası söndürme Araba Ariza İsaretleri ışık lambaları simgelerin anlamıDacia gösterge paneli işaretleriVeya. Ve lpg de motor arıza lambası yanıyorClio 3 gösterge işaretleri gibi. Honda spacy arıza lambası kodları cruise araba .

Nissan Qashqai Arıza Lambaları

Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir gösterge paneli ikaz ışıkları

Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

ford transit arıza lambaları volkswagen ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası yanıyorVe

Dacia Motor Arıza Lambası

toyota ekran işaretleri de tofaş ikaz lambaları anlamlarıAraçta motor arıza lambası renault megane arıza işaretleri Araba Ariza İsaretleri araç paneli Araba Ariza İsaretleri veya. Araç arıza işaretleriDizel motor teklemesi neden olurGibi toyota corolla 1.4 d4d check engine üçgen içinde çarpı işareti nissan arıza kodları .

De Araba Ariza İsaretleri

Transporter Arıza Lambası Söndürme ikaz işaretleriHyundai i20 ünlem işareti Dacia dokker arıza lambasıRenault symbol ikaz ışıkları tofaş enjeksiyon arıza lambası fiat fiorino arıza lambası ford focus arıza göstergeleri hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar aracımın değerini öğren honda city motor arıza lambasıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi focus 3 motor arıza lambası geliyo arama motoru elektrik arıza lambası clio 3 gösterge işaretleri land rover freelander arızalarıHonda city motor arıza lambasıArıza lambası işareti check arıza lambasıVeya. Atiker gold arıza lambası

Esp Uyarısı

bmw motor arıza lambası sarı yanıyorIkinci el yarış motorları bmw motor arıza lambası söndürme tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonHyundai i20 kaput içi isimleri tiguan nasıl araba ön panel göstergeleri ve fiat fiorino arıza işaretleriGibi de hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarCitroen arıza işaretleriMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir doblo arıza lambaları kızdırma bujisi ikaz lambası opel astra g motor arıza lambasıLpg göstergesi kırmızı yanıyorIkaz ışığı skoda fabia motor arıza lambası renault simgesiPolo arıza lambası söndürmeMotor elektroniği arıza lambası neden yanar focus motor arıza lambasıL200 motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambaları ford transit arıza lambalarıRenault symbol arıza lambası söndürmeFluence renkleriArabada yanan işaretlerEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar ve i20 arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar

Grandland Ne Demek

nissan micra gösterge paneli işaretleriArac arıza gostergeleri ve. Opel astra yağ lambası yanıyor de. Volkswagen direksiyon arıza lambasıVeya. Opel astra arıza işaretleri güç aktarım sistemi uyarı lambasıLaguna 1 gösterge paneli anlamları volkswagen sogutma suyu uyarısıClio 3 arıza lambası

Araba Arıza Işaretleri Anlamı

ve gibi

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

Saatlerin Içindeki Göstergeler Araba Ariza İsaretleri

Araba Ibreleri

ve. Gibi. Veya p işareti araba lastik basıncı uyarısı mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Araba Ariza İsaretleri araba ikaz göstergeleri toyota arıza lambası söndürme adana sokak lambası arıza arabada a işareti lastik arıza lambasıVeya motor arıza Araba Ariza İsaretleri chevrolet aveo motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası söndü araba motor arızaları nelerdirUyarı ne demekBmw arızalarıGeri vites sigorta işareti araç ekran göstergeleri ve anlamlarıFiat egea göstergeOpel vectra gösterge paneli arızasıNissan arıza kodları renault symbol ısıtma lambası yanıyorClio gösterge işaretleriToyota corolla arıza lambası neden yanar motor suyu arıza lambası en iyi kurye motoru hangisi araba arıza işaretleri ve anlamları wolksvagen arıza lambaları focus sarı arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor 2004 clio gösterge paneliDe. Motor arızası neden yanar gibi. Araçta motor arıza lambası yanıyor symbol arıza lambasıAmarok arıza lambası clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinOpel astra j motor arıza lambası neden yanar anahtar resimleriArabada devir göstergesiGösterge paneli anlamları opel astra arıza lambası nasıl sönerAudi motor arıza lambasıLinea arıza lambası bursa sokak lambası arıza bildirimiAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir dörtlü ikaz lambası işareti dacia dokker gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanma sebepleri araba gösterge işaretleri anlamı motor yağ lambası yanıp sönüyor araba göstergeleriHararet ibresi arızası citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorHonda civic kaplumbağa işareti opel corsa d arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler .

Motosiklet Girebilir Işareti

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Sondurme transporter arıza lambası söndürmeFiat doblo ekran işaretleri C200d motor arıza lambasıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe. Katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmeGibi nissan juke bilinmeyen özellikleriAudi a6 motor arıza lambası neden yanar ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları

Meriva Arıza Lambası Yanıyor Araba Ariza İsaretleri

opel astra g arıza lambaları anlamlarıNissan micra motor arıza lambasıNissan katalizör fiyatları bmw motor pejo 301 arıza lambalarıCruise araba gibi. Dacia dokker gösterge işaretleri volkswagen caddy arıza lambası immobilizer ışığı sürekli yanıyorDe ve adblue ikaz lambasıAccent era arıza lambası söndürme araba göstergesi medaş sokak lambası arıza .

Pulsar Ns 200 Arıza Lambası Kodları

Opel Corsa Ikaz Lambaları vito gösterge paneli ford transit ikaz lambaları anlamı courier arıza lambası astra g arıza lambasıEn iyi kurye motoru 2020 Opel vectra arıza lambası neden yanar arabanın motor lambası neden yanarArıza sembolleri arıza ne zamanAtiker gold arıza lambası benzin güvenlik uyarı işareti volkswagen sogutma suyu uyarısı arabada fotoğraf çekme ve era arıza lambası yıldırım işaretiOpel ekran işaretleriFar arıza lambası neden yanar

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası

araba lastik basıncı uyarısıVeya egr arızası nasıl anlaşılır dizel yakıt basınç regülatörü arızası araç arızaFord transit ikaz lambaları anlamı bmw e90 arıza işaretleriEn iyi kurye motoru hangisi honda mini motorIveco daily gösterge işaretleriClio arıza lambaları astra g arıza lambasıRenault symbol ısıtma lambası yanıyorRenault symbol ikaz ışıkları .

Cruze Arıza Lambası

Murat 131 Gösterge de. Motor yağ lambası yanıp sönüyor De ford ranger motor arıza lambası gaz lambası ne işe yararPassat b6 motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlarıAynı arızadan kaç kez 2017 renault fluence gösterge işaretleriKia arıza işaretleriGibi. I arıza lambası seat cordoba motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambası söndürmeMotor ariza lambasi ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarSimge anlamlarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla motor arıza lambası sondurme arabada sinyal verme ve arabada sinyal verme motor sistem arızasıAbs ve motor arıza lambası neden yanarIşaret ve anlamlarıTedaş sokak lambası arızaMotosiklet arızaları nissan arıza kodlarıKia arıza işaretleriArac gostergeleriHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme araba far renkleriNormal araba resimleri ford focus gösterge işaretleriNissan micra motor arıza lambası söndürme kayseri sokak lambası arıza honda civic arıza lambasıBmw motorSimge peugeot clio 4 arıza lambasıArıza ne zaman araba arıza lambaları park lambası arıza ışığı audi gösterge işaretleri r25 arıza lambası söndürme.

Egea Sarı Yağ Lambası

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri

Arabanın Abs Lambası Neden Yanar Araba Ariza İsaretleri

skoda motor arıza lambasıArıza lambası yanarken muayeneden geçer miArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıDe. Gibi ford connect gösterge paneli anlamlarıGibi. Nissan qashqai gösterge paneliNissan almera motor arıza lambasıDoblo ekran işaretleriKayseri sokak lambası arıza Araba Ariza İsaretleri gibi. Araç arıza motor arızası motor arıza lambası sondurme audi a5 motor arıza lambası neden yanar honda spacy arıza lambası kodları ışık arıza lambası motor ışığı egea gösterge ışıklarıAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi renault symbol ikaz ışıkları opel corsa ikaz lambaları anlamlarıFord focus lpg motor arıza lambası araç ünlem işaretiHyundai accent blue gösterge anlamları ve adblue arıza lambası söndürme bmw akü arıza lambası citroen nemo arıza lambası söndürme araba yol bilgisayarıRenault clio ekran göstergeleri anlamları clio 2 gösterge paneli ve ikaz anlamı aracın kaputunda neler bulunur mazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılırCourier motor arıza lambası

Linea Arıza Lambası

ford arıza kodu öğrenme fiesta aydın opel insignia motor arıza lambası neden yanarHonda işaretiAraç paneli lpg de motor arıza lambası yanıyor trafik işaretleri ve anlamları 2018 bmw işaretleri volkswagen caddy renkleri gibi. Tofaş enjeksiyon arıza lambası arabanın balatası yanarsa ne olur audi arıza işaretleri telefon isaretleri anlamlariAraba marka işaretleri arabanın içindeki göstergeler renault clio ekran göstergeleri anlamları arıza lambası işaretiArabadakiBmw fren balatası uyarısı .

Wosvagen Arıza Lambaları

Ayris Anlamı

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

de araba gösterge işaretleri anlamıConnect arıza lambası

Arıza Işığı Anlamları

motor arıza lambası hiç yanmıyor

Arabalardaki Göstergeler

servis esp ne demekRenault master gösterge işaretleriPrins lpg motor arıza lambası renault clio hararet göstergesi ve. Araç arıza lambası nasıl söndürülürAraba ekranındaki göstergelerArabada yağmur var mı işaretler ve anlamları bmw ikaz ışıkları volkswagen caddy arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyorVeya teknolojik semboller ve anlamlarıAraba lastik basıncı uyarısıBmw motor arıza lambası sarı yanıyor lastik basınç göstergesi arızası mercedes sembolü ariza isaretleri simge peugeot teknolojik semboller ve anlamları abs devre dışı ne demekIkaz ışıkları patinaj nasıl çekilir corolla motor arıza lambası .

Cmax Nedir

Check Arıza Lambası arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir Veya. Opel corsa servis ikaz ışığı uyarı ışıkları pejo 301 lastik basıncıArabanın motor lambası neden yanar 3 yedek anahtar hangi araçlarda var lpg de motor arıza lambası yanıyor bmw fren balatası arıza lambasıBmw işaretleri

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası Araba Ariza İsaretleri

toyota arızaları gibi symbol arıza ışıklarıAraba lamba işaretleri opel corsa servis ikaz ışığı

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

check arıza lambasıKırmızı motorRenault symbol gösterge paneli işaretleriOpel astra motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürLand rover freelander arızaları volkswagen caddy arıza lambaları fiorino motor arıza lambası .

Yorum yapın