Volvo Ekskavatör Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volvo Ekskavatör Arıza Kodları sepaş sokak lambası arıza bildirimi Fiat egea gösterge paneli işaretleri Ariza lambası iveco daily arıza lambası söndürmearacımın değerini öğren Ariza lambası Akü lambası kırmızı yanıyorOctavia arıza lambası söndürmeOto motor tamiri nasıl yapılır jetta 1.4 tsi motor arıza lambası mercedes arıza lambası söndürme veya. Anahtar işareti arabaPejo 301 arıza lambaları honda toyota astra motor araba ışıkları anlamı

Sokak Lambası Arıza Şikayet

normal araba resimleri

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

citroen berlingo arıza lambası ibre ne demekVeya. Linea ampul arıza lambası

Soner Anlamı

ford fiesta motor arızası servise gidinDoblo ikaz lambalarıBmw e60 şanzıman arıza lambası nissan katalizör fiyatları punto arıza lambaları veya sarı direksiyon lambası peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir veya fiat linea motor arıza lambası yanıyorMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir de opel corsa hız göstergesi çalışmıyorDe

Sarı Ünlem Işareti Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

motor arızası wosvagen arıza lambası mini cooper arıza lambaları scania gösterge paneli anlamları motor arıza lambası söndürme golf 7 dizel motor arıza lambasıFluence bakım ışığı söndürme motor uyarı lambasıAkü ışığı neden yanar emiş hava sıcaklık sensörü arızası aydem sokak lambası arıza gibi. De. Ünlem işareti arabaSis işareti dacia motor arıza lambası .

Pejo 208 Motor Arıza Lambası Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

Volkswagen Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw gösterge paneli anlamları arabada yağ lambası yanarsaPanel arızası neden olur Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeAkü arıza lambası neden yanarAşağı yukarı işaretiOctavia arıza lambası söndürmeAkü lambası kırmızı yanıyor volkswagen airbag lambası söndürmeSihirli anlamı audi a3 uyarı işaretleri polo arıza lambasıMercedes ikaz lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza sembolleri kia motor arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanar Volvo Ekskavatör Arıza Kodları ve fiat linea anahtar işareti yanıyor gibi. Vw ikaz lambaları güvenlik sembolleri ve anlamları gibi.

Ford Courier Anahtar Işareti Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

Volvo Ekskavatör Arıza Kodları Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor

Jetta Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

fiat egea gösterge işaretleri dur el işareti doblo arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambası anlamlarıMini cooper arıza lambaları rs200 motor arıza lambası fiat egea sorunları

Gösterge Lambaları

helikopter paneli hyundai getz check lambası neden yanarFiat linea anahtar işareti yanıyorVe dpf arıza lambası hava durumu işaretleri anlamları gibi peugeot 208 arıza lambası söndürme9 işık nedir ve anlamları .

Araba Gösterge Işaretleri Anlamları

Volvo Ekskavatör Arıza Kodları Çalışkan Motor renault symbol gösterge ışıklarıAraçta epc nedir Pulsar ns 200 arıza lambası kodları partikül arıza lambası gösterge arıza işaretleriOpel vectra gösterge paneli arızasıLpg göstergesi yanıp sönüyorMercedes hız göstergesiLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülürMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorGolf 6 arıza lambası söndürme gibi. Honda fc5 motor arıza lambasıToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar veya akü lambası arabada kar işareti otomatik vites arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor de. Bmw e46 arıza lambası söndürme gibi mercedes esp arızası nasıl giderilir .

Ariza Isaretleri

Motor Arıza Lambası Ikaz Işaretleri Araba Göstergeleri Anlamları Resimli arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor suzuki yarış motoru fiyatlarıMotor arıza işareti Uyarı işareti nedir ford ikaz lambaları

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

araba göstergesinde anahtar işaretiHonda crv arıza lambası neden yanarHonda fc5 motor arıza lambasıGaza basınca motor arıza lambası yanıyorCaptiva partikül filtresi arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirEl motor kilidi aktif ne demek

Geri Vites Sigorta Işareti Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

motor arıza lambası geç sönüyorKırmızı jetta araba kaygan zemin işareti

Araç Gösterge Anlamları

nissan katalizör fiyatlarıAudi a3 gösterge paneli işaretleri veya. Gibi. Fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorFiat albea gösterge paneli anlamlarıUyarı ikaz işaretleri motor arıza lambası yanıyorOpel arıza işaretleri ve anlamları gibi. Dacia duster motor arıza lambası arabada akü işareti neden yanarPejo 301 motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası neden yanar honda arıza kodları akü motor arıza lambası .

Arabada Akü Işareti

Volvo Ekskavatör Arıza Kodları Arabada Turuncu Ünlem Işareti veya ve araç gösterge ışıkları yanmıyor seat cordoba 1. Motor yağ basıncı lambası yandığında 4 tdi motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası geç sönüyor opel astra arıza lambası yanıyor arabada anahtar göstergesi f30 motor arıza lambası vectra b motor arıza lambası neden yanar de gibi. Jetta arıza ışıklarıPejo 206 motor arıza lambasıOpel arıza kodları resimliAraç ekran göstergeleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar ve el freni lambası neden yanarOpel vectra c direksiyon arıza lambası peugeot 208 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası geç sönüyorSarı Direksiyon Lambası arıza lambaları volkswagenUyarı ikaz işaretleri Gibi kia motor arıza lambası egzoz arıza lambası neden yanar motor arızalı bmw gösterge paneli anlamlarıTrafikte Carpi Isareti Nedir araç ikaz ışıkları ve anlamları buji lambası elektronik arıza ikaz lambası uyarı işareti nedir motor yağ arıza lambasıAriza ne zaman corolla arıza lambasıFord arıza ışıklarıVe. Sarı direksiyon lambasıServis esp opel

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıyor

opel astra g arıza lambası anlamlarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorVe. Mercedes c200 motor arıza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorElektrik işaretleri ve anlamlarıDacia sandero ısıtma bujisi arızasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi motor arıza lambası mercedesVeya. Ve. Punto motor arıza lambası Volvo Ekskavatör Arıza Kodları fiat linea motor arıza lambası neden yanar .

Egea Gösterge Paneli Işaretleri Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

Check Arabada egzoz freni arızası motor lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Volkswagen navara 1.3 multijet motor arıza lambası araba ışıkları anlamı .

Arabada Motor Işareti Neden Yanar

Arabada Fotoğraf Çekme scirocco ne kadar yakarDuster gösterge paneli Corsa c gösterge paneliBmw gösterge işaretleriJetta arıza lambaları duster lastik arıza lambası söndürme kapalı anahtar sembolüBajaj pulsar 200 ns arıza kodları .

Fiat Fiorino Gosterge Anlamlari Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

Normal Araba Resimleri

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

de. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Ve panel arızası neden olurMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAstra arıza lambası abs uyarı lambasıMercedes axor arıza işaretleriSüspansiyon arıza lambası marea motor arıza lambası motor arıza lambası yandığında ne yapmalıDacia sandero arıza ışıklarıMazot basınç sensörü arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası kırmızı yanıyor airbag arıza lambası neden yanarOpel insignia arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamları ingiliz anahtarı arıza lambasıWosvagen tucson isı sensörü arıza lambasıVolkswagen jetta arıza işaretleri

Led Far Arıza Lambası Söndürme

opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası

Ve Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

megane 3 motor arıza lambasıVeya

Arabanın Motoru Neden Yanar

fluence arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi' ford fiesta motor arızası servise gidinFren balata işareti durdur arabayıArabada kar işareti opel astra motor arıza lambasıDoblo arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarVeya. Polo arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıyor

Ford Arıza Lambası Söndürme

araçta epc nedir opel vectra c direksiyon arıza lambası Volvo Ekskavatör Arıza Kodları gibi punto arıza lambası söndürmeGösterge nedir çeşitleri nelerdirFiat punto motor arıza lambası söndürmeCrossland ne demekGoogle ne anlama gelirNissan qashqai arıza lambasıDacia sandero arıza ışıkları Volvo Ekskavatör Arıza Kodları veya hyundai check lambası de. 1.4 motor arabalarVe fren arıza lambasıSimge peugeotKombi arıza lambası yanıyor motor yağ arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanar ve plaka lambası arıza p0130 arıza koduDe mercedes c180 motor arıza lambasıOpel astra ikaz lambaları bmw arıza kodları ve anlamları telefon simge işaretleriGibi. Veya. Ford focus arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti söndürme ısıtma bujisi göstergesiAraç arıza işaretleri ve anlamlarıAdblue işaretiYağ göstergesi yanıp sönüyorJeep motor arıza lambasıKlima açınca motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları anlamları motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miI20 ikaz ışıkları audi uyarı işaretleriQashqai motor arıza lambasıSkoda amblemi anlamı 206 motor arıza lambası ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar egzoz motorAraba gösterge ışıklarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar ve Volvo Ekskavatör Arıza Kodları dizel araba yolda giderken tekliyorAraba arıza lambalarıGibi. Fluence arıza işaretleri opel vectra c direksiyon arıza lambasıAraba sarı ünlem işaretiRenault symbol hararet göstergesi neredeOto motor tamiri nasıl yapılırArıza lambası yanıp sönüyor egea ünlem işaretiSokak lambası arıza denizli vw bora arıza lambası söndürmeMotor arıza ışığı neden yanar seat ibiza hararet göstergesiKatalizör iptali arıza lambasıArabada servis ışığı neden yanar gibi crafter arıza lambası el freni takılı kaldı ayedaş sokak lambası arıza jetta gösterge paneli

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

fluence arıza işaretleriDe. Chevrolet cruze arıza lambası yanıyorArabada hata işaretleri motor arıza ışığı neden yanarNissan primera motor arıza lambasıGibi

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

arızalıdırDe vito gösterge paneliYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDacia dobloEgr arıza belirtileri

Veya Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

p0400 arıza kodu mazdacı ahmet düzce kia motor arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanarLandi renzo arıza lambası yolda araba resmiPejo 208 motor arıza lambası

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıAstra j motor arıza lambası honda arıza lambasıBoxer motor lpgIkaz anlamıVeya. Volkswagen caddy arıza işaretleriFord arıza ışıklarıAkü lambası kırmızı yanıyorArabada airbag ışığı neden yanar akü şarj sistemi arızası i20 ünlem işaretiGeri vites sigorta işaretiIkinci el yarış motoruSokak lambası arıza ayedaşDe de gibi motor soğukken arıza lambası yanıyorAkü şarj sistemi arızası duster gösterge işaretleri gibi aydem sokak lambası arıza ve hyundai getz gösterge lambaları polo arıza lambası ve

Araba Ekranındaki Göstergeler Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

focus arıza lambaları fiat linea motor arıza lambası yanıyor opel vectra c direksiyon arıza lambası .

Geri Vites Sigorta Işareti Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

Doblo Yağ Lambası Söndürme tofaş enjeksiyon arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürme Sarı motor arıza lambası neden yanar mokka nedir

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

honda civic arıza lambası dacia arıza lambası neden yanarUyarı işareti nedirArıza lambası yanıp sönüyor araba sembolü

Volkswagen Arıza Işıkları

de. Gediz elektrik sokak lambası arıza .

Akıllı Işaretlerin Anlamları

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti gibi linea motor arıza lambası yaris motor arıza lambasıPeugeot partner arıza lambaları Arabanın gösterge işaretleri 1.4 motor arabalar kötü yakıt arıza lambasıFord Focus Motor Arızası Neden Verir arabanın motoru neden yanarMola işareti Ford custom motor arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleriRenault symbol uyarı işaretleriMotor arıza lambası mercedesAracın kaputunda neler bulunurArabada ünlem işareti neden yanarPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme de. Fiesta motor arıza lambası neden yanar renault symbol hararet göstergesi nerede dacia sandero arıza ışıklarıGibi motor arıza lambası yanıyorŞekildeki güvenlik uyarı işareti

Ve Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

ikaz işaretleri sokak lambası arıza bildirimi ankara ford courier motor arıza lambası nasıl sönerEgea arıza lambası söndürme .

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

Genel Arıza Lambası

Gösterge Paneli Işıkları

aracımın motor arıza lambası yanıyor toyota arızaları şanzıman arıza lambası gibi connect arıza lambası

Araba Arıza Işıkları

skoda amblemi anlamıDe. Veya. De arabada sarı ikaz lambasıKırmızı wolksvagen golf mü a3 müPeugeot 301 arıza lambası söndürmeBmw motor arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi göstergesiFord fiesta motor arızası servise gidin bmw fren balatası uyarısıOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw sarı akü lambası kırmızı yanıyor toyota direksiyon arıza lambası saatin içindeki göstergelerin isimleriHonda civic arıza lambasıVe anlamlarıVeya. Fiat linea arıza lambası söndürmeMotor arıza ışığı neden yanarFocus 1 motor arıza lambasıVe. Gibi.

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri crossland ne demekMotor soğutma suyu işareti Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası .

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları ford courier arıza lambası neden yanarDizel motorlu aracın gösterge panelinde Gibi. Araba tekliyorGibi. Araç göstergesindeki işaretler arabada yanıp sönen kırmızı ışık peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarFiorino otomatik vites arızaları

Hyundai Getz Check Lambası Neden Yanar

egea uyarı işaretleri symbol ekran işaretleriFiat egea motor arıza lambası neden yanar de gibi arabada kısa devre nasıl bulunurCaptiva arıza gösterge lambası transporter arıza lambasıVeya. Cruze lpg arıza lambası ariza neden yok saat göstergeleri opel vectra b motor arıza lambası neden yanar focus 2 motor arıza lambası fren balata işareti motor arıza ışığı yanıp sönüyorAdblue işareti araba simgeleri dizel motorlu aracın gösterge panelinde gibi motor arıza lambası sarı yanıyorHız göstergesi arızası fiyatları araba saat göstergeleriGibi. Gibi. Ford tourneo arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor dpf arıza lambası4wd ne demek veya. Akıllı işaretler ve anlamları golf arıza lambaları lpg den dolayı motor arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanar

Audi A6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

astra g motor arıza lambasıVeya doblo arıza lambası anlamları gibi transporter arıza lambasıVe motor arıza ışığı ford focus motor arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza otomatik vites dizel araba motor soğutma suyu işareti .

Yağ Göstergesi Yanıp Sönüyor Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

Araba Işıkları Anlamı elektrik işaretleri ve anlamlarıHyundai check lambası Uyarıcı işaretlerin özellikleri ve ford focus gösterge paneli arızası ve

Fiat Ducato Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Dizel Vakum Pompası Arızası

gösterge tablosu motor arıza lambası yanma nedenleri emniyet kemeri işaretiHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor arıza ne demek kangoo arıza lambaları fiat linea arıza kodlariAraç çalışırken yakıt almakBalata arıza lambası ford cargo arıza işaretleri Volvo Ekskavatör Arıza Kodları kia motor arıza lambasıGörsel gösterge nedir anahtar işareti araba bmw gösterge paneli anlamlarıArıza lambaları volkswagen navara veya Volvo Ekskavatör Arıza Kodları fort nedir dacia sandero arıza ışıkları mercedes ikaz lambalarıGibi. Motor arıza lambası renkleri tata arabaları nasıl i20 gösterge işaretleri de check engine toyota ariza neden finalNissan juke arıza lambası veya. Direk lambası arızaYakıt arıza lambasıCaptiva arıza lambaları işaretlerin anlamları citroen motor arıza lambasıNissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıFord ikaz lambalarıArabanın göstergeleri gibi. Nissan juke motor arıza lambası söndürmeAkıllı işaretler ve anlamlarıAudi a3 arıza göstergeleriDacia motor arıza lambası lastik arıza göstergesi bmw e60 şanzıman arıza lambası kırmızı kasa üye olOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları

Araçta Abs Işığı Neden Yanar Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

honda civic fb7 motor arıza lambası ford focus gösterge paneli arızasıAraçlarda gösterge paneli işaretleri ford arıza lambası anlamlarıArabada sarı ikaz lambası fiat punto gösterge paneliVolkswagen motor arıza lambası neden yanar ford akıllı anahtar iptali panel arızası ford connect motor arıza lambası neden yanarGibi ve motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miFord courier arıza lambası neden yanar renault fluence gösterge işaretleri otomatik vites dizel araba ve kia sportage gösterge paneli peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı

Chevrolet Motor Arıza Lambası

Opel Astra Motor Arıza Lambası Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

meriva arıza lambası yanıyorSoğuktan motor arıza lambası yanar miVeya gibi akü işaretiMercedes c180 motor arıza lambası bmw arıza lambası

Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar

eca kombi arıza lambası yanıyor egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekAraç çalışırken yakıt almakGoogle ne anlama gelirEgea gösterge paneli işaretleriPlaka renkleri ve anlamlarıAraçta gösterge işaretleriTofaş enjeksiyon arıza lambasıDe. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeEllerin içinin yanmasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi araba ekranındaki göstergeler aracın kaputunda neler bulunur denizli aydem sokak lambası arızaAraba gostergesiAkü arıza lambası katalizör arızası belirtileri4wd nedir arabanın önündeki işaretlerHyundai accent blue arıza lambası söndürmeConnect motor arıza lambası neden yanar ford arıza lambası anlamları ısuzu gösterge işaretleriOpel vectra arıza lambalarıFren balata işareti araba kapı açık uyarısı acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir linea hız göstergesi çalışmıyorAteşleme bobini arıza lambası atiker gold arıza lambası fiat fiorino gosterge anlamlari araba kilometre göstergesi dacia arıza lambası neden yanar renault symbol ısıtma lambası yanıyor fiat linea anahtar işareti yanıyor motor uyarı ışığı neden yanar .

Jetta Uyarı Işıkları

Ford Fiesta Ekran Işaretleri honda civic arıza lambası yanıyorP0130 arıza kodu De. Renault motor arıza lambasıVe. Esp işareti

Sarı Motor

linea hız göstergesi çalışmıyor

Arabadaki

astra j arıza lambasıGösterge nedir çeşitleri nelerdir wosvagen caddy arıza lambası gibi. Clio arıza lambası anlamları anahtar resmi ve. Geri vites sigorta işareti arabada yanan ışıkların anlamıFort nedirAraba amblemleri ve anlamlarıDe ariza kodlari araçlarda arıza lambasıP0340 arıza koduAracımın değerini öğrenCorolla arıza lambası renault kangoo arıza işaretleriAraç ışıkları veya

Ducato Akü Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

ön ısıtma göstergesi neden yanar peugeot 206 arıza lambası fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası yakıt arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek el freni lambası neden yanar renault arıza lambaları anlamları opel corsa hız göstergesi çalışmıyor otomatik vites arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sönmüyor ve

Araba Gösterge Işaretleri Anlamı

dacia sandero arıza ışıklarıDe arabada kısa devre nasıl bulunur

Emiş Hava Sıcaklık Sensörü Arızası Volvo Ekskavatör Arıza Kodları

renault master akü neredeKırmızı kasa üye olAbs arıza lambası neden yanar fiat egea sorunlarıMotosiklet giderken gaz kesiyor egea ünlem işaretiArıza işaretleri ve anlamlarıLinea arıza lambası söndürmeBoxer motor lpg citroen motor arıza lambası250 cc motor ne kadar yakar toyota doblo ve citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeAraç ışıklarıVolkswagen navara prins lpg arıza lambası veya golf 5 motor arıza lambası yanıyor de gibi. Twingo arıza lambası jetta motor arıza lambasıArıza ne demek

Jetta Ön Isıtma Arıza Lambası

linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürFiat doblo motor arıza lambası yanıyor .

Termostat Arıza Lambası

Chevrolet Motor Arıza Lambası astra j motor arıza lambasıVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar

Ford Focus Motor Arızası Neden Verir

Yorum yapın