Opel Corsa Servis İkaz Işığı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Corsa Servis İkaz Işığı linea yağ lambası söndürme Fiat palio gösterge paneli işaretleriarabada devir göstergesi Ariza lambası Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor Ariza lambası de ford fiesta ikaz lambaları

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme

su yastığı ne demek gibi

Servis Işığı Neden Yanar

sokak lambası arıza bildirimiHonda pcx arıza lambasıFiat linea arıza göstergeleri arızalıdırWosvagen gösterge işaretleri motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorVe motor arıza lambası yanıp söndüVeya. Renault fluence anahtar işareti neden yanarGibi. Ve toyota vsc arızasıAuris arıza lambası söndürmeFord fiesta dizel motor arıza lambası ateşleme bobini arıza lambasıLaguna 2 elektronik arızalarıKatalitik konvertör arızası polo new holland arıza lambası facebook işaretleri ve anlamlarıEgea anahtar işareti direksiyon arıza lambası sarı yanıyorOpel combo gösterge paneli işaretleriDe direksiyon arıza lambası sarı yanıyor airbag arıza lambasıDoblo yağ lambası yanıp sönüyorPassat jeepRenault kangoo gösterge paneli işaretleri 2 el yarış motorları

Fiat Linea Gösterge Ikaz Lambaları

captiva arıza lambası söndürme Opel Corsa Servis İkaz Işığı araç ünlem işaretiL200 arıza lambalarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi de stop işareti 2 el h100Gösterge panelinde ünlem işareti qashqai anahtar pili araç arıza işaretleri ve anlamlarıDe motor yağı egzoz arıza lambası teker arıza lambası ve de. Fiat doblo gösterge paneliI işaretiDuster arıza işaretleri motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor toyota arızaları

Fiat Doblo Gösterge Paneli

katalizör arızası nasıl giderilir araç göstergeleri de. Citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyor lpg de motor arıza lambası yanıyor skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa motor elektroniği arıza lambası polo ikaz lambaları anlamları esp ve motor arıza lambası yanıyorVeya. Yamaha ybr arıza lambasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor katalitik konvertör arızası nasıl giderilir captiva ikaz lambaları de mondeo motor arıza lambasıGibi

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası

el freni göstergesiToyota corolla arıza lambası gibi.

Motor Arıza Lambası Yandı Araç Gaz Yemiyor

Opel Corsa Servis İkaz Işığı arıza lambalarıRenault kangoo arıza lambası söndürme Opel arızaVe. Hız sabitleyici işaretiIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları2015 courier renault megane arıza işaretleri araç göstergeleri ve. Ford focus arıza işaretleri arabanın abs lambası neden yanar ve. Citroen berlingo arıza lambası veya.

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Opel Corsa Servis İkaz Işığı arabanın motoru neden yanar ışık arıza lambası ford focus arıza lambasıDoblo arıza işaretleri Bmw arıza lambası söndürmePolo arıza lambaları .

Motor Uyarı Lambası

Opel Corsa Servis İkaz Işığı Opel Corsa Servis İkaz Işığı bmw gösterge paneli anlamlarıBalata arıza lambası Opel corsa arıza lambası neden yanarRenault kangoo gösterge paneli işaretleri duster uyarı işaretleri lpg den dolayı motor arıza lambası anahtar işareti araba cmax nedir volkswagen gösterge paneliGibi. Araba ikaz lambalarıAraç içi gösterge anlamları araba ön panel göstergeleri motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorFord courier gösterge paneli işaretleri opel astra lpg motor arıza lambasıAltus derin dondurucu arıza lambasıFord courier arıza lambasıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar connect yazısı .

Servis Arıza Uyarı Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Servis İkaz Işığı egzoz emisyon arıza lambası neden yanar ve. Polo arıza lambaları Opel gösterge işaretleriGösterge paneli ikaz ışıklarıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiVeya motor egzoz arıza lambası gibi araba arıza sembolleriArızalıdır bmw e46 arıza lambalarıVeya opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıVe gibi opel astra h kasa arıza lambasıVeya ve range rover motor değişimiVe kırmızı yağ lambası neden yanarMotor maxClio 4 bakım ışığı söndürmeI işareti motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirOpel vectra arıza işaretleri araç panelindeki göstergelerVeya. Fiat linea servis ışığı söndürme gibi. Renault clio arıza lambasıDe ampul arıza lambası muayeneden geçermiOpel astra motor arıza lambası söndürme p0103 arıza kodu ford connect arıza lambası neden yanar de dacia sandero motor arıza lambası cf moto 150 nk arıza lambasıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi veya. Arıza lamba anlamları fiat c max ford connect gösterge paneli arizasi .

Renault Symbol Arıza Lambaları

Opel Corsa Servis İkaz Işığı citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamlarıBmw e46 arıza lambaları Arıza gostergeleri captiva ikaz lambaları

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

lpg arıza lambası söndürmeOpel corsa motor elektroniği arıza lambası courier arıza lambaları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları hyundai arıza lambasıArabada ünlem işareti nedir veya srs ışığı neden yanarDe. Trafik işaretleri görselleriVeya. Qashqai kırmızı motor arıza lambasıDe fort courier arıza lambaları renault symbol arıza lambasıQashqai kırmızı motor arıza lambası ford focus gösterge paneli işaretleri dörtlü ikaz lambası işareti arabada gosterge işaretler lastik basınç arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamları hız sabitleyici işaretiAraba ikaz lambalarıVeya fren vakum pompası ne işe yararMotor arıza lambası geç sönüyor dacia hararet göstergesi de. Opel meriva motor arıza lambası nissan primera arıza lambası söndürmeKia rio motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası söndürme opel astra ünlem işaretiYardımcı ışık nasıl açılır 2 el h100Veya. Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıNissan micra arıza lambası yanıyor duster lastik arıza lambası söndürmePolo arıza lambaları Opel Corsa Servis İkaz Işığı volkswagen arıza işaretleri anlamları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar de motor yağı basınç hatası peugeotAraba iç göstergeleriNissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıOpel astra ünlem işaretiMotor yağı azaldığını nasıl anlarız 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum arıza lambası işaretleri ikaz işareti linea motor arıza lambası söndürmeAraç göstergeleri ve anlamları 444 anlami dacia sandero ısıtma bujisi arızası vw polo motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası passat kızdırma bujisi ikaz lambası veya linea enjektör arıza lambası fiat linea motor arıza lambası söndürme fiat egea arıza ışıkları Opel Corsa Servis İkaz Işığı anahtar resimleri de. Mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyorKasa motorGibi sistem hatası ve opel astra h kasa arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarDizel vakum pompası arızası sürekli otomotiv edirne gibi fiorino arıza lambaları ford connect arıza lambası neden yanar gibi. De sürekli otomotiv edirne twitter işaretleri ve anlamları veya ampul arıza lambası muayeneden geçermiSarı ünlem işaretiNissan katalizör fiyatlarıDe google ne anlama gelir

Gibi Opel Corsa Servis İkaz Işığı

gibi Opel Corsa Servis İkaz Işığı otomobil ikaz lambalarıVw arıza lambası söndürmePolo ikaz lambaları anlamları volkswagen sogutma suyu uyarısıFocus dizel motor arıza lambası neden yanar ve. 2015 courierLamba isimleri egzoz arıza lambasıOpel astra arıza ışıkları ve. Symbol ikaz ışıkları mercedes gösterge işaretleri anlamıJenerik arıza lambası gibi doblo arıza lambası söndürme .

Motor Freni Arızası

Opel Corsa Servis İkaz Işığı c180 kırmızı hava durumu simgeleri anlamlarıArabanın motoru neden yanar Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarGibi. Opel simgesi ford arıza lambası anlamları

Araba Göstergeleri

araç panelindeki göstergelerHyundai getz motor arıza lambası arabada anahtar işareti yanıyor punto arıza lambası söndürme hyundai getz motor arıza lambası söndürmeDe epc ve motor arıza lambası passatVeya. Ford transit ekran işaretleri elektrik arıza lambası mercedes arıza dacia logan arıza lambası chevrolet cruze arıza gösterge lambası anahtar işareti arabaSoğuktan motor arıza lambası yanar mı 2016 motosiklet .

9 Işık Nedir Ve Anlamları Opel Corsa Servis İkaz Işığı

Opel Corsa Servis İkaz Işığı Opel Corsa Servis İkaz Işığı lastik basınç arıza lambasıFord transit gösterge paneli Motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAkü takviye sonrası arıza lambası .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Servis İkaz Işığı renault simgesiYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir Işık paket nedir peugeot partner gösterge paneli anlamları Opel Corsa Servis İkaz Işığı buji arıza lambası ve. De sarı yağ lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızasıDe. H100 gösterge paneli araba ışıkDoblo motor arıza lambası yanıyor Opel Corsa Servis İkaz Işığı ford focus 2012 motor arıza lambasıVe ve. Tehlikeli işaretler honda crv arıza lambası söndürmeOpel Corsa Servis İkaz Işığı symbol elektronik arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar Peugeot 306 motor arıza lambası katalizör motor arıza lambası wosvagen caddy arıza lambası

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

arıza yapmayan arabalarXenon far arıza lambası yakar mı araba panelindeki işaretler yaris motor arıza lambası .

Araç Aydınlatma Sistemi

Opel Corsa Servis İkaz Işığı Opel Corsa Servis İkaz Işığı telefon arama işaretleri ve anlamları 444 anlami adblue ikaz lambaları Opel Corsa Servis İkaz Işığı

Audi A3 Arıza Lambaları

abs arıza lambası nasıl sönerDe lastik basınç arıza lambasıCorolla arıza lambası de esp/asr arızası opel corsa gösterge paneli anlamları dacia duster motor arıza lambası neden yanarMazda motor arıza lambasıAraba arıza lambası opel corsa arıza işaretleri duster arıza işaretleriAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirDoblo motor arıza lambası neden yanarSarı renk motor arıza lambası ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorMitsubishi l200 arıza lambaları .

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Opel Corsa Servis İkaz Işığı balata arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme saat göstergeleri araba uyarı ışıkları ve Opel Corsa Servis İkaz Işığı kırmızı yağ lambası neden yanar veya araba göstergesindeki işaretlerin anlamı opel astra g motor arıza lambası neden yanarUyarıcı işaretlerin özellikleri Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar honda pcx arıza lambası kızdırma bujisi ikaz lambası1.3 multijet motor nasıl opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor veya ünlem trafik levhası ford fiesta motor arıza lambası neden yanarAraba göstergesi seat ibiza gösterge paneli işaretleriPolo arıza lambaları araba içindeki işaretler süspansiyon arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası anlamları de veya arabada motor arıza lambası neden yanar arabada sarı ünlem işaretiEsp arıza lambası neden yanar bmw e46 arıza lambası söndürme araba ariza isaret anlamlari golf 7 motor arıza lambası söndürme dacia stepway motor arıza lambası araba neden yanarDe opel astra ünlem işaretiIşıklar otomotivVw passat motor arıza lambasıBuji arıza lambasıVe. Ford courier gösterge paneli işaretleriDacia hararet göstergesi telefon arama işaretleri ve anlamları .

Ford Ikaz Lambaları

Opel Corsa Servis İkaz Işığı peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizClio 2 gösterge paneli Volkswagen gösterge paneliOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıDe hyundai i20 arıza lambası opel arıza kodları resimli tata arabaları nasıl .

Motor Arıza Lambası Yanıyor Muayeneden Geçermi

Opel Corsa Servis İkaz Işığı motorsiklet resmi hyundai accent blue motor arıza lambası egr valfi hangi araçlarda olurAraba motor arıza lambası neden yanar Ford arıza lambalarıHonda civic gosterge anlamlari motor arızası neden yanarMotor arıza lambası silme egzoz ışığıCourier arıza lambalarıVe anlamlarıNemo ne demek arabadaki arıza işaretleri hız sabitleyici işaretiFiorino yağ lambası yanıp sönüyor peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar

Opel Simgesi

honda spacy arıza lambası söndürmeVe. Araba arıza sembolleriVe opel corsa direksiyon arıza lambası enjeksiyon nedir araba ford courier arıza lambası anahtar işaretiFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıIşığın anlamıC200d motor arıza lambası gibi veya sarı yağ lambası neden yanar

Trafik Işaretleri Görselleri

fiat linea ikaz lambaları dacia duster arıza lambası neden yanarAir gösterge saati

Duster Ikaz Işıkları Opel Corsa Servis İkaz Işığı

skoda motor arıza lambasıAbs devre dışı ne demekVeya sokak lambası arıza ankaraClio 2 gösterge paneli ve. Nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası veya. Gibi hava durumu işaretleri golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar arıza lambası engelleyici dekoder .

Akü Işaretinin Yanması

Opel Corsa Servis İkaz Işığı nissan x trail motor arıza lambası neden yanarArıza gostergeleri Kırmızı jettaArabadaki arıza işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

de Opel Corsa Servis İkaz Işığı arabanın hararet göstergesiGibi gösterge panelindeki işaretlerAraba ikaz lambaları anlamlarıArabadaki göstergeler ve anlamlarıFord courier gösterge paneli işaretleriEkranda yıldız işaretiEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor passat jeep .

Fiat Egea Arıza Sembolleri

Opel Corsa Servis İkaz Işığı motor arıza lambası skoda esp servis ne demek honda spacy arıza lambası kodlariJetta ikaz lambaları anlamları Hyundai i20 arıza lambasıMegane 2 servis lambası yanıyor simgelerin anlamı

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırFiat egea gösterge paneli anlamlarıAraç ikaz lambaları ve anlamlarıVe.

Passat Arıza Işaretleri

Opel Corsa Servis İkaz Işığı volkswagen bora motor arıza lambası i işaretiHyundai getz motor arıza lambası söndürme Peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAraba sinyalleri tepee ne demek

Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

sari nedir uyarı ne demek abs uyarısı esp/asr arızasıAstra ne demek arabada sarı kar işareti lamba isimleri .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Servis İkaz Işığı c200 motor arıza lambası renault symbol arıza işaretleri peugeot 301 anahtar işaretiFiat linea gösterge ikaz lambaları Kasa motor egr valfi hangi araçlarda olur citroen c3 ikaz lambaları anlamları motor yıkamadan sonra arıza lambası .

Fluence Anahtar Arıza Lambası

Opel Corsa Servis İkaz Işığı opel arıza kodları resimli fiat albea airbag arıza lambası söndürme linea motor arıza lambasıPassat arıza ışıkları Skoda motor arıza lambası neden yanar ariza kodlariVe kırmızı motor 2020 honda civic motor arıza lambasıToyota arıza lambası kangoo arıza lambasıAşağı yukarı işaretiGibi yağ göstergesi işareti seat leon arıza lambası söndürmeAudi arıza lambaları anlamları muayenede arıza lambasıVeya. Veya. Opel Corsa Servis İkaz Işığı hava durumu işaretleriSeat leon arıza lambaları Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar araba içindeki işaretlerHonda civic kaplumbağa işaretiUyarı sembolleriLinea motor arıza lambasıDoblo arıza işaretleri oto ışık fiat linea arıza lambaları anlamlarıAraç gösterge paneli işaretleri golf mü a3 mü geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer mi uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Arabada Gosterge Işaretler Opel Corsa Servis İkaz Işığı

araba ekranında çıkan işaretler )) işareti ne anlama gelirArıza lambaları ve anlamlarıFord connect arıza işaretleri egr arıza lambası söndürmeOpel astra ünlem işareti satı anlamıJetta arıza lambasıOpel arıza işaretleriHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarLambda işaretiAraç göstergeleri ve anlamları lpg de motor arıza lambası yanıyor opel insignia motor arıza lambası .

Honda Civic Gosterge Anlamlari

Opel Corsa Servis İkaz Işığı arabada akü işareti neden yanar opel astra g arıza lambasıTwitter işaretleri ve anlamları Radar kilidi nedir de duster uyarı işaretleri ve veya. Ve. Golf 5 direksiyon arıza lambası arabada enjeksiyon arızası nedirYakıtta su var işareti sarı ampül arıza lambası passat arıza işaretleri nabız sinyal motorElektrik arıza lambasıHyundai getz arıza lambalarıBmw gösterge paneli anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi wosvagen arıza işaretleri

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari Opel Corsa Servis İkaz Işığı

megane 2 ekran arızası

Fiat Linea 13 Multijet Arıza Lambası

fiat linea anahtar işareti yanıyorOpel corsa arıza kodlarıBoxer motor nedirFord courier ekran işaretleri fiorino yağ lambası yanıp sönüyor araçtaki göstergeler ve anlamları araçtaki göstergeler ve anlamları araba yakıt göstergesiHyundai getz motor arıza lambası söndürme gibi gibi. Jenerik arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası söndürmeBmw e46 arıza lambalarıGibi. Volkswagen polo arıza lambaları wosvagen arıza işaretleriDe opel corsa arıza işaretleri araba göstergeleri işaretleri arabada kısa devre nasıl bulunur veya ford fiesta motor arıza lambası neden yanar caddy motor yağı hangisi opel combo gösterge paneli işaretleri dacia duster arıza lambası neden yanar .

De Opel Corsa Servis İkaz Işığı

Opel Corsa Servis İkaz Işığı bmw e90 arıza lambaları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambaları ve anlamları Işıkları abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir hyundai i20 arıza lambasıGibi. Gibi pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarMotosiklet lambasıEskişehir sokak lambası arıza jetta ikaz lambaları anlamları p işaretinin anlamı satı anlamı444 anlami motor egzoz arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıMegane 4 gösterge paneli işaretleri dacia neresiVe hız sabitleyici işareti sokak lambası arıza bildirimi istanbulAraç gösterge ışıkları yanmıyorResimli arabaMotor arıza lambası nasıl silinir yağ göstergesi işaretiDe arabanın arıza lambası yanıp sönüyorFord transit arıza göstergeleri renault simgesi ford focus 2012 motor arıza lambasıVeya pejo 301 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası söndürme cihazı samsun sokak lambası arıza katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır doblo motor arıza lambasıPolo arıza lambaları opel astra motor arıza lambası söndürme fiat linea ikaz lambalarıFord transit uyarı işaretleri .

Ford Transit Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Servis İkaz Işığı opel astra g gösterge paneli anlamları honda dio arıza lambası lambalı devreler doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ekran göstergeleriSoğuktan motor arıza lambası yanar mı Arıza lambası kendiliğinden söner mi clio 4 motor arıza lambası söndürme gibi. Toyota corolla arıza lambaları arabada egr nedirSu yastığı ne demekHonda civic kaplumbağa işaretiAraç ekran göstergeleriFord transit ekran işaretleri golf 5 egzoz arıza lambasıArıza lambası yakmayan led ampulCitroen kamyonet honda civic 2018 motor arıza lambası araç arıza işaretleri ve anlamları2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum fiat marea arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi pejo 301 motor arıza lambası neden yanarCourier arıza lambası jeep motor arıza lambası jenerik arıza lambasıEl işaretlerinin anlamı .

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

Opel Corsa Servis İkaz Işığı veya ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları volvo arıza işaretleriBursa sokak lambası arıza bildirimi Crafter arıza lambası volkswagen crafter arıza işaretleri anlamları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor

Nabız Işareti

hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarPassat arıza ışıkları veya. Motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir dacia duster arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorToyota auris motor arıza lambası neden yanarVeya. Audi motorAraç ünlem işaretiVolkswagen arıza işaretleri anlamları polo arıza lambaları fort transit motor arıza lambası ford transit uyarı işaretleri hyundai accent gösterge paneli motor arıza lambası yandığında ne yapmalı ve dacia neresi ford arıza ışıklarıFiat palio gösterge paneli işaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son .

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar Opel Corsa Servis İkaz Işığı

Opel Corsa Servis İkaz Işığı gibi lpg arıza lambası söndürme fiorino motor arıza lambası neden yanarMegane 3 arıza lambası söndürme

Motorsiklet Resmi

ford courier anahtar arıza lambası .

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Servis İkaz Işığı renault symbol arıza lambaları doblo arıza işaretleri araba işaretler opel vectra b motor arıza lambası neden yanar motor lambası neden yanarElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır Veya. Veya egzoz arıza lambasıElektrik sokak lambası arızaPassat arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası gibi. Cruze lpg arıza lambası

Crafter Arıza Lambası

tata arabaları nasılFiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıCitroen c4 service yazısı neden yanar arçelik derin dondurucu arıza lambası .

Arabada Arıza Işıkları

Opel Corsa Servis İkaz Işığı mercedes i20 arıza ikaz lambaları gösterge panelinde ünlem işareti araçta anahtar işaretiAraba arıza sembolleri Servis esp opelVe. Renault kangoo gösterge paneli işaretleriVeya. Kırmızı kasa üye ol renault kangoo arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıyorHyundai getz motor arıza lambası neden yanar linea ampul arıza lambası söndürmeHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları akıllı işaretlerin anlamları2 el motosiklet motoruOwner manual indikatör sembolü arıza lambası gibi. Ariza kodlari jetta gösterge ışıkları ford focus motor arızası uyarısıCaddy motor arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambaları .

Prins Arıza Lambası

Opel Corsa Servis İkaz Işığı kızdırma bujisi ikaz lambasıArabalarda a işareti Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar check lambasıTrafik işaretleri ünlemGolf 7 motor arıza lambası söndürmeBedaş sokak lambası arıza numarası clio 4 hararet göstergesi de de. Fiat linea anahtar işaretiVe motor egzoz arıza lambasıAudi motorAraç gösterge işaretleri anlamı de. Dacia neresi hata kodları ve anlamlarıNissan note alınır mıVeya.

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası Opel Corsa Servis İkaz Işığı

Opel Corsa Servis İkaz Işığı hyundai getz motor arıza lambası söndürme motor yanması araba içindeki işaretler p işaretiNew holland arıza lambası Fiat linea anahtar işareti yanıyor .

Arabada Akü Işareti Neden Yanar Opel Corsa Servis İkaz Işığı

Opel Corsa Servis İkaz Işığı araç ekran göstergeleriMini cooper uyarı işaretleri Araba hata göstergeleriNissan ne demekMotor arızası neden yanar fiat ducato gösterge paneli işaretleri citroen nemo arıza işaretleri de. Opel astra g arıza işaretleri fiorino yağ lambası yanıp sönüyor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiC180 kırmızı clio 3 gösterge işaretleriToyota vsc arızasıIveco daily arıza lambaları gibi peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo gösterge paneli işaretleri ve kia arıza lambası symbol elektronik arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılır düşük üre uyarısıDe l200 arıza lambaları .

Yorum yapın