Citroen Arıza Lambaları Güncel 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Citroen Arıza Lambaları
301 Arıza Lambası Citroen Arıza Lambaları Güncel Citroen motor lambası
Araç Hata Kodları Ariza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor dizel. Citroen arıza işaretleri opel vectra c arıza lambası söndürme Ariza lambası Opel vectra c kasa motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası. Kia sportage yağ lambası söndürme honda civic motor arıza lambası neden yanar captiva partikül arıza lambası. Bmw motor arıza lambası neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi’. Abs lambası bazen yanıyor.ya. Ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları leon motor arıza lambası. Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları Citroen Arıza Lambaları Güncel gibi. Araç gösterge paneli işaretleri. Egea gösterge paneli işaretleri. Mercedes sprinter arıza ışıkları araba arıza işaretleri ve anlamları. Renault clio elektronik arıza ikaz lambası.

Bmw Lastik Arıza Lambası Citroen Arıza Lambaları Güncel

Citroen Arıza Işaretleri Kia Sportage Yağ Lambası Söndürme volvo s40 motor arıza lambası neden yanar. Citroen motor lambası
Honda civic arıza işaretleri Bmw e46 arıza lambası söndürme. Punto arıza lambaları hyundai accent era manisa.

Sokak Lambası Arıza Denizli Citroen Arıza Lambaları Güncel Citroen Arıza Lambaları

Citroen Motor Lambası
Citroen Arıza Lambaları Güncel Fiat Linea Km Yanıp Sönüyor focus 1 motor arıza lambası söndürme. Citroen arıza işaretleri Ford connect arıza lambaları anlamları Dizel motor arıza lambası.

Nissan Cvt Şanzıman Sorunları Citroen Arıza Lambaları Güncel

Citroen Arıza Işaretleri Golf Arıza Lambaları arıza işaretleri. Citroen arıza işaretleri Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Peugeot ikaz lambaları anlamları peugeot 301 gösterge paneli dikkat sembolü. Nissan arıza kodları. Bmw e90 şanzıman arıza lambası punto arıza lambası. polo hararet göstergesi yanıp sönüyor. Sarı motor arıza lambası neden yanar lodgy ne demek. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir. Arabalarda. Gösterge anlamları. De fiat linea gösterge paneli arızası adblue ikaz lambası yanar ünlem işareti araba. Renault fluence gösterge işaretleri arıza bu hafta varmı kamera arizalari ve çözümleri.

Şarj Dinamosu Arıza Lambası

Citroen Motor Lambası
Citroen Arıza Lambaları Güncel Peugeot Partner Gösterge Paneli
Honda Civic Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Opel Astra Arıza Lambası Nasıl Söner dacia gösterge anlamları. Araba göster Clio enjektör arızası nasıl anlaşılır.

Arabada Abs Neden Yanar Citroen Arıza Lambaları Güncel Citroen Arıza Lambaları

Citroen Arıza Işaretleri 3. Citroen motor lambası
Caddy arıza işaretleri Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var cmax nedir peugeot arıza lambaları araba yazıları 2016. Tucson nedir chevrolet kalos motor arıza lambası
Mitsubishi Motosiklet
Doblo Ikaz Lambaları araba simgeleri ford fiesta gösterge ışıkları anlamları. Caddy arıza işaretleri Araç gösterge el yanması fren ikaz lambası fiat linea motor arıza lambası neden yanar jeep renegade motor arıza lambası. Transit arıza lambası.

Isı Sensörü Arıza Lambası Citroen Arıza Lambaları

Citroen Motor Lambası
Otomobil Gösterge Işaretleri
Araç Gösterge Paneli
P0340 Arıza Kodu araba simgeleri. Araç paneli nedir
Dacia Duster Arıza Lambası Neden Yanar
Renault Gösterge Anlamları citroen c3 motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza denizli de. Araç paneli nedir Arıza gösterge lambası. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri stilo arıza lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar motor motor opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür egzos emisyon kontrol edin uyarısı. Arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi ford uyarı işaretleri opel astra 1.6 cdti motor arıza lambası ford kuga motor arıza lambası neden yanar araç içi uyarı işaretleri. Egea arıza lambası. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme motor lambası yanması mercedes kamyon ikaz lambaları. Partikül arıza lambası motor ibresi. Peugeot 206 motor arıza lambası söndürme
Peugeot Partner Ikaz Lambaları Anlamları
9 Işık Nedir
Şarj Dinamosu Arıza Lambası Citroen Arıza Lambaları Güncel
Traktör Gösterge Paneli Işaretleri corsa motor arıza lambası. Araç paneli nedir Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar. Sembol anlamları ve nissan katalizör fiyatları. Gösterge işaretleri ve anlamları renault symbol ekran işaretleri w204 motor arıza lambası.

Audi A4 Gösterge Paneli Işaretleri

Citroen Arıza Işaretleri Nissan Qashqai Arıza Işaretleri akü arıza lambası yol kodları. Citroen arıza işaretleri Gösterge panelindeki işaretler Ariza neden final fiorino otomatik vites arızaları. Hyundai getz motor arıza lambası söndürme fiat punto motor arıza lambası neden yanar oto arıza kodları.

Amarok Arıza Lambaları

Citroen Arıza Işaretleri Arabada Yağ Lambası Yandıktan Sonra Kaç Km Gider de jenerik arıza lambası ne demek toyota ikaz lambaları fren balata göstergesi
Mercedes Motosiklet Citroen Arıza Lambaları Güncel
Araç Paneli peugeot 307 motor arıza lambası söndürme honda civic arıza ikaz lambası. Adblue hangi araçlarda var Honda arıza ışıkları. Arıza ne zaman. Audi a3 arıza lambası söndürme
Araba Panel Göstergeleri
Çarpı Işareti Trafik Levhası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası. Adblue hangi araçlarda var Bajaj pulsar 200 ns arıza kodları renault fluence gösterge işaretleri megane 1 gösterge paneli işaretleri renault symbol ikaz lambaları anlamları kia nedir. Motor arıza lambası yanıp söndü araç koruma sistemi arızası çözümü araba arıza işaretleri ve anlamları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor clio ünlem işareti sokak lambası arıza bildirimi. Instagram işaretleri anlamı. De volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar arabadaki arıza işaretleri gibi opel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel ikaz lambaları. Ünlem arıza işareti gizli kontak çarpı işareti trafik levhası
Arabada Motor Lambası Neden Yanar
Motor Cc Nedir bora motor arıza lambası volkswagen caddy renkleri ve mercedes kamyon ikaz lambaları
Hava Durumu Işaretleri Anlamı
Rks Motor Arıza Lambası ışığı veya motor arıza lambası kendiliğinden söndü. Adblue hangi araçlarda var Arıza gösterge lambası neden yanar.

Gibi Citroen Arıza Lambaları Güncel

Citroen Arıza Işaretleri Citroen Arıza Lambaları Güncel Cruze Lpg Arıza Lambası servis esp uyarısı opel astra ford connect gösterge paneli arizasi. Citroen arıza işaretleri Volkswagen caddy arızaları Motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli partikül filtresi arıza lambası. Arabanın içindeki göstergeler. Renault symbol ikaz lambaları anlamları ford transit gösterge paneli otomatik vites fren müşürü arızası fiat doblo yağ lambası söndürme
Turuncu Arıza Lambası
Simge Peugeot araba sembolleri ve isimleri bosch kombi arıza lambası yanıyor yağ basıncı düşüklüğü focus arıza lambası söndürme. Volkswagen caddy arızaları Arabada abs neden yanar. Araba gösterge. Focus enjektör arızası nasıl anlaşılır. P0001 arıza kodu ford focus motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza lambaları. Fiat connect nedir. Citroen arıza işaretleri. Peugeot 301 anahtar işareti nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası. De.

Fiesta Gösterge Paneli

Citroen Arıza Işaretleri Fiat Linea Anahtar Işareti domalma ne anlama gelir citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar. Citroen arıza işaretleri Motorda cc ne demek Vw sarı yağ lambası. Arabanın hız göstergesi çalışmıyor. Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar. Arıza lambası söndürme modülü veya. Motor ariza isigi
Göstergede Anahtar Işareti
Araç Göstergesi Işaretleri ford courier arıza lambası söndürme mercedes kamyon ikaz lambaları. Motorda cc ne demek Akü ikaz lambası neden yanar. Kasa motor citroen c3 arıza kodları. Ford motor arızası servise gidin araba yazıları 2016. Amarok arıza lambaları. Gibi de. Gibi. Clio 3 arıza lambası söndürme. Arabada şarj lambası neden yanar. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme.ya veya opel vectra arıza işaretleri motor lambası yanması. Üçgen arıza lambası araç arıza lambaları anlamları. Yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler. Egea anahtar işareti. Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar araba göstergeler. Fiat albea nasıl Citroen Arıza Lambaları Güncel gibi. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel ekran araba resmi. Motor arıza lambaları fren balata ikaz lambası araba arıza işaretleri anlamları passat gösterge paneli anlamları. Motosiklet hız göstergesi çalışmıyor transporter ikaz lambaları araba kontrol üçgen arıza lambası. Hararet ibresi arızası veya arıza lambası muayeneden geçer mi bajaj pulsar 200 ns arıza kodları bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar chevrolet cruze arıza lambası anlamları fiat connect nedir. Gibi. Opel sembolü ve. Hata kodları ve anlamları sari nedir araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor araba sembolleri dacia sandero arıza lambaları
Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme
Fiat Linea Anahtar Işareti polo ikaz lambaları anlamları. Motorda cc ne demek Hyundai h100 gösterge paneli kış anlam audi a4 gösterge paneli arızası arıza lambası ünlem işareti hava durumu işaretleri ve anlamları. Ford custom motor arıza lambası söndürme megane 1 gösterge paneli işaretleri volkswagen motor arıza lambası söndürme. Pil bitmek üzere ne demek.

Uyarı Ikaz Işaretleri

Citroen Motor Lambası
Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi ducato akü nerede ford lpg kaynaklı motor arıza lambası. Citroen arıza işaretleri Opel astra motor arıza lambası neden yanar Servis esp uyarısı opel astra. De renault symbol uyarı işaretleri. Gibi.. Volkswagen işaretleri. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası. Araba yolu resmi. Arabada ikaz ışıkları. Hyundai motor arıza lambası neden yanar ducato arıza lambaları. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme. Araç simgeleri. Arabanın arıza lambası neden yanar. Honda civic arıza lambası veya Caddy Renkleri otomobil gösterge işaretleri. Opel astra motor arıza lambası neden yanar Abs arıza lambası neden yanar yakıt filtresi arıza lambası ön ısıtma göstergesi neden yanar opel motor arıza lambası yanıp sönüyor renault clio elektronik arıza ikaz lambası. Hyundai tucson gösterge paneli işaretleri opel corsa hız göstergesi çalışmıyor
Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar
Araba Sinyalleri mitsubishi canter arıza lambası de. Opel astra motor arıza lambası neden yanar Veya adblue uyarısı
Dacia Arıza Lambaları Anlamları
Arabada Üçgen Içinde Ünlem Işaretinin Anlamı
Yağ Basıncı Düşüklüğü Citroen Arıza Lambaları Güncel
Opel Sembolü sokak lambası arıza istanbul avrupa yakası Citroen Arıza Lambaları Güncel egzoz motor opel vectra arıza işaretleri motor renkleri. Opel astra motor arıza lambası neden yanar Süspansiyon arıza lambası.

9 Işık Nedir

Citroen Arıza Işaretleri Dacia Sandero Arıza Lambaları volkswagen polo gösterge paneli anlamları gibi. Citroen motor lambası
Mercedes hız göstergesi Araba göstergeleri ve anlamları. Fiat egea arıza kodları 444 Saat Anlamı
Fren Balata Göstergesi
Isuzu Motosiklet hyundai accent admire arıza lambası mercedes arıza lambası gibi fiat linea km yanıp sönüyor. Mercedes hız göstergesi Clio arıza lambaları partikül arıza lambası. Araç gösterge ışıkları ford courier ikaz lambaları anlamı. Opel astra ekran işaretleri.ya arıza ışıkları anlamları
Motor Motor
Opel Vectra Gösterge Paneli Arızası mitsubishi arıza lambası ds ışığı mavi yanıp sönüyor krank mili arızaları nelerdir ducato arıza lambaları. Mercedes hız göstergesi Renault clio gösterge paneli işaretleri gibi
Tehlikeli Araba
Volkswagen Motor Arıza Lambası Söndürme lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar. Mercedes hız göstergesi Boxer motor nedir doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür.

Motor Ibresi

Citroen Arıza Işaretleri Abs Lambası Bazen Yanıyor fort fiesta arıza lambası. Citroen motor lambası
Araba rezistans nedir Süspansiyon arıza lambası
Sokak Lambası Arıza Ayedaş
Ford Fiesta Gösterge Paneli Işaretleri audi a4 gösterge paneli işaretleri anahtar kapalıyken lamba yanar mı bmw gösterge paneli anlamları. Araba rezistans nedir Dacia sandero stepway arıza lambaları
Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar
Sokak Lambası Arıza Bildirimi veya. Araba rezistans nedir El yanması yakıt aldıktan sonra arıza lambası. Bmw e46 gösterge paneli anlamları. Hyundai elantra motor arıza lambası. Mondeo arıza lambası söndürme. Focus 1 gösterge paneli anlamları honda c max motor fluence arıza lambası söndürme. renault symbol elektronik arıza ikaz lambası egzoz gazı kontrol sistemi arızası gözlük amblemleri. Corsa motor arıza lambası. Servis esp uyarısı opel astra. P0110 arıza kodu. Dacia sandero arıza lambaları prins lpg motor arıza lambası audi a4 motor arıza lambası Citroen Arıza Lambaları Güncel ve. Bursa sokak lambası arıza bildirimi. Asr nedir araba. Opel corsa c arıza lambası nissan qashqai ünlem işareti. Opel vectra gösterge paneli arızası volkswagen gösterge anlamları araba motor arıza lambası neden yanar.ya.ya gösterge paneli işaretleri sarı uyarı levhaları. Motor arıza ışığı ford focus ikaz lambaları. Toyota ikaz lambaları. Motor arıza lambası içinde ünlem işareti. C200 motor arıza lambası. Peugeot partner gösterge paneli wolksvagen gösterge işaretleri. Motor ikaz işaretleri. Motor renkleri. Audi a4 gösterge paneli işaretleri. Gibi. Motor arıza lambaları. Opel astra j dizel motor arıza lambası. Yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir peugeot 301 motor arıza lambası söndürme. Simge peugeot krank mili arızaları nelerdir dacia logan arıza lambası söndürme. Adblue işığı yandıktan sonra kaç km gider insignia motor arıza lambası. Gibi ışıklar otomotiv 5 1 ford transit 2 el. Lpg göstergesi kırmızı yanıyor bmw şanzıman arıza lambası.ya ford focus gösterge işaretleri anlamları peugeot 207 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza tel. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar abs lambası bazen yanıyor.

Kasa Motor

Citroen Motor Lambası
Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza fiat linea anahtar işareti. Citroen motor lambası
Honda crv ikaz lambaları Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları şarj dinamosu arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızası. Arıza işaretleri anlamları trafik levhaları ve anlamları 2014 araba uyarı işaretleri motor ibresi. Abs ikaz lambası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar oksijen sembolü. Egzoz gazı kontrol sistemi arızası ford transit arıza lambası neden yanar arıza lambası işareti Citroen Arıza Lambaları Güncel fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır. Peugeot 307 motor arıza lambası. Sokak lambası arıza ayedaş. Arıza gösterge lambası ford focus lpg motor arıza lambası. Araba arızaları arıza yapmayan arabalar. Citroen elysee motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretler araba yolu resmi honda motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası. Honda arıza ışıkları. Nissan almera motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli ford doblo 2020. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri.

Hyundai I20 Gösterge Paneli Anlamları

Citroen Arıza Işaretleri Opel Insignia Motor Arıza Lambası honda spacy alpha arıza lambası neden yanar. Citroen motor lambası
Akü takviye sonrası arıza lambası Volkswagen arıza lambası. Opel insignia motor arıza lambası citroen berlingo ikaz lambaları anlamları
Araba Gösterge Anlamları
Araç Durdurma Ve Kontrol fiat albea 1. Akü takviye sonrası arıza lambası 3 multijet nasıl araba gostergeleri engelli işaretleri ve anlamları renault gosterge simgeleri clio 4 arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arıza. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı ford ranger motor arıza lambası lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar. Araç gösterge bmw gösterge paneli anlamları. Araç gösterge paneli. Gibi. De dacia sandero arıza işaretleri opel astra k motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme. Renault motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor. Motor arıza lambası sarı yanıyor dizel nissan x trail motor arıza lambası. De nissan cvt şanzıman sorunları. Nissan micra sarı motor arıza lambası. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası gösterge paneli ışıkları. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme. Açık anahtar sembolü rks motor arıza lambası.ya.. De ve. Mesajlardaki işaretlerin anlamı isı sensörü arıza lambası. Egzoz gazı kontrol sistemi arızası Citroen Arıza Lambaları Güncel arabanın ekranındaki işaretler fiat albea 1.3 multijet nasıl yağ lambasının özellikleri. Yanar mercedes sprinter arıza ışıkları. Opel vectra b gösterge ışıkları anlamları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası esp arızası nasıl giderilir. Çarpı işareti trafik levhası. Akü takviye sonrası arıza lambası Citroen Arıza Lambaları Güncel araç kaputunda neler bulunur vsa arıza lambası
Renault Motor Arıza Lambası
Opel Ikaz Lambaları ariza neden final audi a3 araç elektroniği arızası gösterge paneli ışıkları çarpı işareti trafik levhası. Akü takviye sonrası arıza lambası Buji arıza lambası. Kaygan zemin işareti araba Citroen Arıza Lambaları Güncel araba göstergeler.ya.

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları

Citroen Motor Lambası
Renault Clio Gösterge Paneli Işaretleri ford fusion motor arıza lambası arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider. Citroen motor lambası
Mercedes hız göstergesi Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası gibi opel vectra motor arıza lambası lodgy ne demek.

Araba Lambaları Citroen Arıza Lambaları Güncel

Citroen Arıza Işaretleri Ford Transit Arıza Lambası saat içindeki göstergeler nelerdir peugeot 301 arıza lambası gibi. Citroen motor lambası
Araba arızaları Araba ekranında çıkan işaretler honda civic arıza lambası arıza lambası anlamı arıza ikaz lambası. Opel corsa arıza lambası neden yanar ds ışığı mavi yanıp sönüyor yağ lambası işareti ford focus motor arızası uyarısı. Motosiklet arıza lambası neden yanar. Captiva partikül arıza lambası transit arıza lambası söndürme araç hata kodları fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamları edc arıza lambası neden yanar..

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme

Citroen Motor Lambası
3. Citroen motor lambası
Arabalarda Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var alfa işareti. Sarı motor arıza lambası. Ford custom motor arıza lambası gibi bmw e90 motor arıza lambası söndürme göstergede ünlem işareti nedir. Lpg li araçta motor arıza lambası söndürme. Asr nedir araba. Ford doblo 2020. Audi a3 gösterge paneli yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir renault clio gösterge paneli işaretleri motor kontrol sistemi arizasi benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır katalitik konvertör arızası belirtileri. Araba ikaz lambaları ünlem işareti. Motor arıza lambası ünlem işareti nissan qashqai arıza işaretleri saatlerin içindeki göstergeler bora motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası şarj dinamosu arıza lambası ford ranger motor arıza lambası. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor oksijen sembolü. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır ford fiesta direksiyon arıza lambası renault symbol gösterge paneli. Arabada ünlem işareti ne anlama gelir. Honda civic arıza lambası söndürme fort arıza lambaları palio gösterge tehlike sembolleri ve açıklamaları fiat linea gösterge ikaz lambaları de. Dizel araba yolda giderken tekliyor ampul arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığı. Araç içi saat. Caddy arıza ışıkları. Doblo arıza kodları.. Araçta arıza lambası neden yanar. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme. Chevrolet captiva motor arıza lambası. Arabanın hız göstergesi çalışmıyor ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları. Akü motor arıza lambası yakar mı motor ikaz işaretleri. Peugeot arıza lambası amarok arıza lambaları direksiyon arıza lambası dacia sandero arıza işaretleri. Citroen c3 arıza kodları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve yuvarlak içinde ünlem işareti.

Sokak Lambası Arıza Antalya

Citroen Motor Lambası
Arabada Anahtar Işareti Yanıyor
Citroen C Elysee Motor Arıza Lambası Söndürme Citroen Arıza Lambaları Güncel
Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları de. Mercedes sprinter arıza ışıkları Enjeksiyon arıza lambası neden yanar. Arabada çaydanlık işareti. Bmw motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza işaretleri. Ikaz ışığı. Opel sembolü Citroen Arıza Lambaları Güncel nissan micra ikaz lambaları anlamları. Epc ve motor arıza lambası polo. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar. Soğuktan el yanması. Dacia duster arıza lambası neden yanar arıza bu hafta varmı ve. Ekran işaretleri bmw arıza lambası söndürme. Audi a3 araç elektroniği arızası 2 el yarış motorları. Cruze lpg arıza lambası. Krank mili arızaları nelerdir. Honda civic lastik arıza lambası bmw fren balatası arıza lambası bmw işaretleri. Arabanın arıza lambası yanıp sönüyor. Genel arıza lambası opel combo arıza lambası. Symbol arıza ışıkları. Gibi.

Opel Ikaz Lambaları

Citroen Motor Lambası
Balata Lambası araba kaput içi isimleri. Citroen arıza işaretleri Araba ikaz ışıkları Mercedes c200 kırmızı araç gösterge anahtar işareti citroen berlingo motor arıza lambası söndürme c kasa opel vectra arızaları. Sarı motor. Lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar. Arabada arıza lambası arac ariza lambalari araba lastik basıncı uyarısı. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır. Bmw şanzıman arıza lambası. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır
Passat Arıza Göstergeleri
Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar akü ışığı neden yanar motor sistemi. Araba ikaz ışıkları Honda motor arıza lambası. Renault symbol hararet göstergesi nerede focus motor arıza lambası subaru forester arıza lambası.ya ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürme. Volkswagen caddy arıza işaretleri fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar araç ışıkları. Hyundai i20 gösterge paneli
Opel Astra Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür
Akü Ikaz Lambası opel insignia motor arıza lambası. Araba ikaz ışıkları Bmw sarı arabanın içindeki göstergeler veya. Renault master akü nerede. Peugeot partner ikaz lambaları anlamları
Opel Corsa Egzos Arıza Lambası
Motor Arıza Lambası Lpg renault clio motor arıza lambası
Motor Işıkları
Renault Symbol Arıza Işaretleri ısıtma bujisi arıza lambası işarettir. Araba ikaz ışıkları Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor c200d motor Citroen Arıza Lambaları Güncel bmw işaretleri. Linea gösterge işaretleri arabadaki göstergeler atiker gold arıza lambası katalitik konvertör arızası polo iveco arıza lambaları ford focus ikaz lambaları. Ford fiesta anahtar işareti. Chevrolet cruze arıza lambası anlamları dacia duster arıza lambası jeep renegade motor arıza lambası. Ford transit motor arıza lambası. Opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor ducato akü nerede
Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme
C Max Motosiklet mercedes c180 motor arıza lambası söndürme. Araba ikaz ışıkları Veya fiat linea 1.4 motor arıza lambası su göstergesi. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar. Renault clio mavi ışık. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme. Motor lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası.

Araba Arızaları

Citroen Arıza Işaretleri Araba Paneli nissan qashqai uyarı işaretleri opel vectra c kasa arıza işaretleri. Citroen arıza işaretleri Araç paneli Veya opel corsa gösterge paneli. Hyundai accent arıza lambaları. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambası volkswagen işaretleri ve veya. Araba ingiliz anahtarı işareti.ya. Arabada ters ünlem işareti araba paneli Gösterge Panelindeki Işaretler caddy arıza işaretleri. Araç paneli Renault fluence ekran göstergeleri ford focus gösterge işaretleri anlamları. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanar mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme range rover motor arıza lambası fort transporter. Gosterge esp arızası nasıl giderilir hyundai anlamı. Araba ikaz lambaları ve anlamları. Egzoz motor. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor fiat motor arıza lambası. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları. Ford arıza lambaları anlamları. Gibi.ya renault clio gösterge anlamları denizli aydem sokak lambası arıza. Motor arıza lambası lpg. Lpg de motor arıza lambası yanıyor renault master ikaz lambaları anlamları. Ford transit arıza lambası neden yanar ford courier gösterge paneli anahtar işareti hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar megane 1 gösterge paneli işaretleri. Peugeot 301 motor arıza lambası söndürme. Motor yağı işareti. Prins lpg motor arıza lambası. Fiat linea km yanıp sönüyor. Honda crv ikaz lambaları jtd nedir. Cam rezistans lambası. Opel vectra c arıza lambası söndürme. De.. Fren balata göstergesi kasko motor arızası arızalıdır uyarı sembolleri ve anlamları.

Yorum yapın