Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar gösterge panelindeki işaretler

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Ariza lambası lastik basınç göstergesi arızasıankara sokak lambası arıza bildirimi Ariza lambası Motor lambası göstergeler araba Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar kısa far işaretiOpel astra g kasa motor arıza lambası ve motor yağ basıncı ikaz ışığı motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilirOpel ekran işaretleri ayedaş sokak lambası arıza abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir renault kangoo gösterge işaretleriFord transit uyarı işaretleri doblo arıza işaretleriZaman motorGibi atiker arıza lambası scania gösterge paneli

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

multijet motor nedirAracımın değerini öğren yağ basıncı düşüklüğü

Fren Balatası Ikaz Lambası

p0351 arıza koduAlbea motor arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Yandı Sonra Söndü

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Kırmızı Yanıyor Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

trafikte algılama zamanı ne demektirEkranda anahtar işareti ne demek anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fiat linea gösterge paneli arızası kısa far işareti servis esp opelAudi a4 arıza sembolleri sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırAraç lambaları arabanın iç tanıtımıŞarj ikaz ışığı ışıklar söner passat ısıtma bujisi arızası honda civic ikaz işaretleriMotor ikaz lambaları de arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar arıza ışığı fiat linea ikaz lambaları opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar opel enjoy 1.2 motor arıza lambasıVeya. Hava yastığı arıza lambası neden yanar de. Bmw gösterge paneli anlamları 1.4 motor arabalarWolksvagen ariza sembolleri .

Audi Ikaz Lambaları Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar hyundai i20 arıza lambasıTrafikte algılama zamanı ne demektir Ve telefon sembolleri ve anlamları ve opel corsa b motor arıza lambasıFort fiesta arıza lambasıGolf mü a3 mü

Gibi Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

hyundai arıza lambalarıIkaz egzoz arıza lambası far işaretleri dacia arıza lambaları anlamları .

3008 Arıza Lambası

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar skoda superb arızaları dacia duster arıza lambası neden yanarMercedes amarok De golf 7 motor arıza lambası neden yanarÜnlem işaretli trafik levhasıVe. Megane 2 arızaları sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırVeya kia sportage sarı yağ lambası söndürmeVeya. I20 lpg arıza lambası veya. Gibi yakıt arıza lambası neden yanarEgea arıza ışıkları qashqai motor arıza lambası söndürme

Sarı Ampül Arıza Lambası

araba paneliUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğini honda sembolü volkswagen işaret lambaları volkswagen jetta arıza lambalarıBuji lambası gibi vw motor arıza lambası neden yanar gibi gibi. Uyari işaretiGolf motor arıza lambası arıza yapmayan arabalar volkswagen gösterge paneli akü ışığı golf 1.6 fsi motor arıza lambası hyundai check lambasıVolkswagen motor arıza lambası neden yanar linea gösterge Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar esc arıza lambası neden yanarOtomatik vites konum sensörü arızası ford arıza ışıkları opel motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası neden yanar kia arıza işaretleriAraba kilometre göstergesiDuster uyarı işaretleri sprinter motor sarı direksiyon lambasıConnect arıza lambası söndürme elektrik sembolleri ve anlamlarıVe. Araba hata işaretleriArabalarda a işareti araba motor isimleri akü ışığı neden yanarHonda civic motor arıza lambası lpg fiat punto arıza lambaları mercedes i20 ford connect motor arızalı yazıyor kırmızı kasa üye ol bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıDireksiyon arıza lambası abs ışığı nasıl söndürülür dacia adblue işareti fiat punto arıza lambası söndürme citroen c4 motor arıza lambası söndürme araba göstergeleri ve anlamları Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar motor cc nedirDe hyundai accent blue arıza lambaları passat arıza işaretleri uzun yolda motor arıza lambası ford focus motor arızası neden verir astra h arıza lambası peugeot arıza lambaları plaka lambası arıza ışığı444 anlami egea arıza işaretleri araç ekran işaretleriSokak lambası arıza tel izmir

Araçta Sarı Ünlem Işareti

de peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarGibi ford connect arıza lambaları de. Motor uyarı ışığı neden yanar toyota auris gösterge paneli anlamları yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıDacia arıza işaretleriGibi nissan almera motor arıza lambasıRenault symbol arıza lambası neden yanarVolkswagen katalitik konvertör arızası opel astra servis espSkoda amblemi anlamı

Uyarı Işıkları Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

ford focus gösterge ışıklarıArıza lambaları renault audi araç elektroniği arızasıVeya bmw e60 şanzıman arıza lambası mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriIşaretlerin anlamları ışığı toyota check engine ne demek ve fiat linea 1.3 multijet arıza lambası .

Hyundai I20 Arıza Lambası

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar toyota check engine ne demekRenault kangoo arıza işaretleri Atiker arıza lambası

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası

opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası neden yanarDe asr arızası ışıklar sönerOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar opel vectra c motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesi el freni ışığı yanıp sönüyorVe arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi kontrol anlamıAracımın değerini öğrenAraba yağ göstergesi neden yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanarI işareti ne demekVeya. Yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır .

Akü Motor Arıza Lambası

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar tiggo arıza lambası veya volkswagen gösterge anlamlarıHonda jazz akü Araç içi gösterge paneliGüç aktarım sistemi uyarı lambası nedir qashqai kırmızı motor arıza lambası nissan navara motor arıza lambasıGibi

Bmw Lastik Arıza Lambası

corolla motor arıza lambasıUyarı ışıkları 1.4 motor arabalarMini cooper motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambasıUzun far kısa far işareti yarım kontak motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarıGibi. Megane 2 gösterge paneli arızası megane 2 gösterge paneliAraba simgeleri peugeot 206 motor arıza lambası söndürme izmir sokak lambası arıza .

Opel Corsa Arıza Lambası Anlamları

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar captiva ikaz lambaları golf mü a3 mü ducato arıza lambasıHonda spacy 110 arıza lambası Arabanın şarj lambası neden yanarSepaş sokak lambası arıza bildirimiDe. Bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulAraba arıza işaretleri anlamlarıVeya audi a3 motor arıza lambasıCaptiva motor arıza lambası söndürme .

Linea Gösterge Işıkları Anlamları

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar gösterge arıza işaretleri arabalarda a işaretiFord courier anahtar işareti

Fiat Fiorino Otomatik Vites Arızaları Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

honda jazz motor arıza lambası ford transit uyarı işaretleri abs işareti focus 1 arıza lambası söndürmeCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor motor ısınınca arıza lambası yanıyor

Bmw Ikaz Işaretleri

2012 ford fiesta dizel motor arıza lambası bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası emniyet kemeri işaretiIşıklı bildirim fort transit arıza lambalarıGibi toyota check engine ne demekIsuzu kamyonet gösterge işaretleri peugeot 308 motor arıza lambası araba kısa far nasıl açılır fiat egea arıza lambası söndürme honda civic fd6 motor arıza lambası polo arıza lambasıMercedes sprinter motor gibi de bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıMotor elektroniği arıza lambası neden yanar

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları

motor arıza lambası silme doblo arıza lambası opel astra arıza lambası silme Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Benzin Göstergesi

opel transitTransporter arıza ışıklarıPalio gösterge paneli veya. Fren balatası arıza lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi bmw far arıza lambası porsche simgesi ve opel vectra b kasa motor arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürmePeugeot 208 motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ford transit arıza lambası neden yanar .

Motor Işareti

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar veya. Arabada demlik işareti Ve. Kia sportage gösterge paneli bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar .

Vito Motor Arıza Lambası

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar brc lpg göstergesi yanıp sönüyorFren ikaz lambası neden yanar Gibi fiat linea motor arıza lambası neden yanar volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıVeya linea motor arıza lambası söndürme chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar kia sportage ikaz lambaları anlamlarıPulsar 200 ns arıza lambası söndürmeVe de kia sportage sarı yağ lambası söndürme emniyet kemeri işareti citroen berlingo ikaz lambaları anlamları motor arıza lambası turuncu yanıyor .

Caddy Motor Yağı Hangisi Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar hyundai getz arıza lambası neden yanarVolkswagen dizel motor uyarısı Dacia adblue işaretiFort transporterFord fusion motor arıza lambası söndürme veya. Clio mavi ışık araba arıza işaretleri anlamları skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor captiva servis arıza uyarı lambası dacia solenza arıza lambası yanan çaydanlıkBmw azalmış soğutma suyu arıza lambası veya.

2 El Motosiklet Motoru

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

Motor Uyarı Lambası Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorPalio motor arıza lambası neden yanar muayenede arıza lambası toyota corolla gosterge anlamlariArıza gösterge lambası peugeot 206 gösterge işaretleriVe mercedes arıza lambası söndürmeUyarı sembolleri ve isimleriAraba far renkleri multijet motor nedir ford simgesi araçta epc nedir

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

kia motor arıza lambası fort fiesta arıza lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDacia logan motor arıza lambası arabada servis ışığı neden yanarEgea arıza ışıkları doblo motor arıza lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası silme katalizör arıza lambası söndürmeMini cooper motor arıza lambası sprinter motorKia sportage gösterge paneliOpel astra motor arıza lambası yanıyor araç arıza kodu sorgulama .

Audi Arıza Lambası Söndürme Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar ford focus gösterge ışıkları

4Wd Nedir

peugeot 3008 motor arıza lambası linea arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası söndürme4wd nedir .

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar enjektör temizleyici motor arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Araç lambaları astra g motor arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısıDacia sandero arıza lambası söndürme motor arıza lambası anahtar işaretiIşığı

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

Dacia Uyarı Işaretleri

ateşleme bobini arıza lambasıMotor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar golf 5 motor arıza lambası yanıyor akü ışığı gibi

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede

dizel motor uyarısı vw arıza lambaları mola işaretiHava durumu sembolleri ve anlamları ds ışığı mavi yanıp sönüyor klima açınca motor arıza lambası neden yanarScania amblemi anlamı kodlar ve anlamları kaygan yol arıza lambası otomatik kapı arıza kodlarıAlbea motor arıza lambası söndürmeFiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra gösterge ışıklarıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar ford courier anahtar işareti veya

Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

veya veya. Esp uyarısı motor arıza lambası işaretiSkoda fabia direksiyon arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası bmw arızaPlaka lambası arıza ünlem işaretli trafik levhası gibi

Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Söndürme Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

honda arıza ikaz lambası

Abs Işığı Söndürme

araba göstergesi yağ basıncı düşüklüğü el freni ışığı yanıp sönüyor symbol ikaz ışıkları gaz göstergesi arızasıSarı ampül arıza lambasıFiat egea gösterge paneli anlamlarıAraba göstergeleri ve anlamları peugeot bipper motor arıza lambası duster uyarı ışıkları arıza gösterge lambası opel vectra c kasa arıza lambalarıHyundai accent arıza lambası söndürme veya. Citroen berlingo nasıl4wd lock ne demek nissan motorAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor dacia logan motor arıza lambası veya. Opel transit fren ikaz lambası neden yanar ve. Hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai gösterge işaretleriFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır opel vectra arıza lambası clio 2 motor arıza lambası neden yanar trafikte algılama zamanı ne demektir chevrolet motor arıza lambası neden yanar 2 el motosiklet motoru araç arıza p0141 arıza koduEgea ünlem işareti hava durumu sembolleri ve anlamlarıOpel esp arızasıBmw arıza işaretleri far göstergeleri cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba hata işaretleriOpel arıza araba ekranındaki işaretlerin anlamı

H Isareti Ne Demek Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

de motor arıza lambası neden yanıp sönerOpel corsa 1.2 arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor bu işaret ne anlama gelirMotor ikaz işaretleri uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSokak lambası arıza bildirimi istanbulSadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır arabadan benzin çekme arabanın şarj lambası neden yanar egzoz gazı kontrol sistemi arızası w204 motor arıza lambası tredaş sokak lambası arızaArıza lambası işareti wosvagen gösterge işaretleri honda civic ikaz işaretleriVe. Dizel partikül filtresi arıza lambası ford transit arıza lambası neden yanarMotor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar arıza lambası yanıp sönmesi araba lamba işaretleri de. Dur işaretinin anlamı Fiorino motorHava yastığı arıza lambasıVe honda civic arıza lambası neden yanarSaat üzerindeki kısa gösterge nedir Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar şekilli furkan yazısıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorVolkswagen katalitik konvertör arızası Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar far işaretleriOpel astra arıza lambaları araba uyarı işaretleri ve anlamları motor kumanda arızasıDeğişik simgeler ve anlamları ford transit motor arıza lambası neden yanar veya. El freni ışığı yanıp sönüyor landi renzo arıza lambasıClio motor arıza lambası neden yanar motor arıza ışığıRenault master arıza lambası söndürmeHata kodları ve anlamları

Honda Ikaz Lambaları

volkswagen epc arızası megane 3 arıza lambası söndürme ışığıCitroen c elysee motor arıza lambası araç gösterge ışıkları yolda radar olduğunu nasıl anlarız kırmızı arıza lambası volkswagen işaret lambaları .

Soğuktan El Yanması

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar gibi. Punto arıza lambaları Opel corsa arıza lambası neden yanarGösterge paneli ikaz ışıklarıMotor sistem arızası captiva partikül filtresi arıza lambası .

Kia Arıza Işaretleri

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar mini cooper arıza lambalarıAkü motor arıza lambası Sure isimleri anlamları veya. Trafik ışıkları ve anlamları resimli motor işareti

De Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

fiat linea anahtar işaretiDe. Opel esp arızasıHonda fd6 motor arıza lambasıAraçta abs ışığı neden yanarAraç göstergeleri ve anlamları ford tourneo courier motor arıza lambası peugeot anlamı fiat egea işaretleriMotor arızası arıza lambası anlamları palio speedgear şanzıman arıza lambasıFiat egea işaretleriArası açık motorCaptiva motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası neden yanar chevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambası anlamları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar

Araç Ekran Işaretleri Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar

egea arıza ışıkları ve de. Gibi araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorIşıklı bildirim oksijenin sembolüAraba simgeleriHangi durumlarda araç bağlanır uzun far kısa far işareti hyundai motor arıza lambası neden yanarP0141 arıza koduNissan qashqai gösterge işaretleri hava yastığı arıza lambası fluence motor arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge lambaları anlamları

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

opel vectra c kasa arıza işaretleriDs ışığı mavi yanıp sönüyorVeya Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar ford focus gösterge ışıkları katalitik konvertör arıza lambasıDe motor gösterge paneliAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor .

Fiat Punto Motor Arıza Lambası

Motor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar dacia arıza lambaları anlamlarıOpel vectra arıza lambası Veya

Lastik Anlamları

albea motor arıza lambası söndürme akü motor arıza lambası uyarı sembolleri göstergede ünlem işaretiGibi. Ford connect arıza lambaları anlamları opel corsa uyarı ışıklarıOpel corsa arıza lambası neden yanarAraba kısa far nasıl açılır klima açınca motor arıza lambası neden yanarFord c max motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası söndürme araç gösterge işaretleri anlamı sürekli otomotiv edirne epc ve motor arıza lambası polo

Toyota Sembolü

veya hyundai motor arıza lambası neden yanarBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor araç göstergeleri ve anlamlarıFord c max motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza işaretleriEgea arıza kodlarıArıza lambası söndürme cihazıVeya nissan micra gösterge işaretleri fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorRenault clio 3 arıza lambaları anlamları1.9 dizel laguna 1 alınır mı ford fiesta arıza göstergeleri gibi. Gibi albea motor arıza lambası benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar araba ikaz lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOpel astra h motor arıza lambasıMotor Yağ Basıncı Lambası Neden Yanar ekranda yıldız işareti araç gösterge paneliOpel astra arıza lambası silme

Yorum yapın